Concurs International de tenis de masa - U15 fete - Memorial DOBOLYI Aladár - 05

Concurs International de tenis de masa - U15 fete - Memorial DOBOLYI Aladár - 05. noiembrie 2022

Concurs International de tenis de masa - U15 fete - Memorial DOBOLYI Aladár - 05. noiembrie 2022

by CSTM Dobolyi Aladar
Country: România
City: Targu Secuiesc
Location: Sala Polivalenta
Address: -
Start date: November 05, 2022, 08:00
Finish date: November 06, 2022, 20:00
Play Off Results
  • Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Winner
  • Teodora Simon 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Teodora Simon 3  
     
     
     
  • Denisa Stanca 3  
    Denisa Stanca 0  
     
     
     
  • Alexandra Ignat 1  
     
    Teodora Simon 3  
     
     
  • Anna Dénes 3  
     
    Mara Viman 1  
     
     
  • Daria Petria 2  
    Anna Dénes 0  
     
     
     
  • 0  
    Mara Viman 3  
     
     
     
  • Mara Viman 3  
     
     
    Teodora Simon 3  
    Teodora Simon  
  • Nikolett György 3  
     
     
    Camelia Chira 0  
     
  • 0  
    Nikolett György 3  
     
     
     
  • Maria Teodorescu 0  
    Anita Boér 2  
     
     
     
  • Anita Boér 3  
     
    Nikolett György 0  
     
     
  • Arina Ionascu 3  
     
    Camelia Chira 3  
     
     
  • Hanna Bende 1  
    Arina Ionascu 0  
     
     
     
  • 0  
    Camelia Chira 3  
     
     
     
  • Camelia Chira 3  
     
     
     
     
  • Name
    W-L-E
    G-G
    P
  • 1.
    Anna Dénes
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    4-2-0
    12-10
    12
  • 2.
    Anita Boér
    (DEAC-Debrecen)
    4-2-0
    16-6
    12
  • 3.
    Denisa Stanca
    (LPS-Slatina)
    3-3-0
    11-12
    9
  • 4.
    Arina Ionascu
    (CS-Vointa-Campulung)
    3-3-0
    9-13
    9
  • 5.
    Alexandra Ignat
    (LPS-Slatina)
    2-3-0
    8-11
    6
  • 6.
    Daria Petria
    (LPS-Slatina)
    1-4-0
    7-13
    3
  • 7.
    Maria Teodorescu
    (CSM-Rm-Sarat)
    1-4-0
    8-12
    3
  • 8.
    Hanna Bende
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    1-4-0
    4-13
    3
  • 9.
    Teodora Simon
    (CSM-Bistrita)
    8-0-0
    24-3
    24
  • 10.
    Camelia Chira
    (CSM-Zalau)
    7-1-0
    21-5
    21
  • 11.
    Nikolett György
    (DEAC-Debrecen)
    6-1-0
    18-8
    18
  • 12.
    Mara Viman
    (CSM-Zalau)
    5-2-0
    18-8
    15
  • 13.
    Andrea Kolozsi
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    0-4-0
    2-12
    0
  • 14.
    Adelina Uscatu
    (ACS-Topspin-Floresti)
    0-4-0
    0-12
    0
  • 15.
    Andra Buicea
    (FC-Arges-Pitesti)
    0-4-0
    4-12
    0
Name
W-L-E
G-G
P
  • group: Lower: 3
  • 1.
    Nikolett György
    (DEAC-Debrecen)
    4-0-0
    12-3
    12
  • 2.
    Mara Viman
    (CSM-Zalau)
    3-1-0
    11-5
    9
  • 3.
    Denisa Stanca
    (LPS-Slatina)
    2-2-0
    8-8
    6
  • 4.
    Hanna Bende
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    1-3-0
    3-10
    3
  • Andra Buicea
    (FC-Arges-Pitesti)
    0-4-0
    4-12
    0
  • group: Lower: 2
  • 1.
    Camelia Chira
    (CSM-Zalau)
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Anna Dénes
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-1-0
    9-5
    9
  • 3.
    Alexandra Ignat
    (LPS-Slatina)
    2-2-0
    7-8
    6
  • 4.
    Maria Teodorescu
    (CSM-Rm-Sarat)
    1-3-0
    8-9
    3
  • Adelina Uscatu
    (ACS-Topspin-Floresti)
    0-4-0
    0-12
    0
  • group: Lower: 1
  • 1.
    Teodora Simon
    (CSM-Bistrita)
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Anita Boér
    (DEAC-Debrecen)
    3-1-0
    11-3
    9
  • 3.
    Arina Ionascu
    (CS-Vointa-Campulung)
    2-2-0
    6-9
    6
  • 4.
    Daria Petria
    (LPS-Slatina)
    1-3-0
    5-10
    3
  • Andrea Kolozsi
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    0-4-0
    2-12
    0
  • Special award
    Name
  • Sorry, we can't find any special award
  • Name
    Enabled
    Actions
  • Sorry, we can't find any subscriber
  • Participant
    Result
    Participant
  • Sorry, we can't find any match
  • Participant
    Result
    Participant
  • Top 1-2
  • Teodora Simon
    (CSM-Bistrita)
    3-0
    Camelia Chira
    (CSM-Zalau)
  • Top 4
  • Teodora Simon
    (CSM-Bistrita)
    3-1
    Mara Viman
    (CSM-Zalau)
  • Nikolett György
    (DEAC-Debrecen)
    0-3
    Camelia Chira
    (CSM-Zalau)
  • Top 8
  • Teodora Simon
    (CSM-Bistrita)
    3-0
    Denisa Stanca
    (LPS-Slatina)
  • Anna Dénes
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    0-3
    Mara Viman
    (CSM-Zalau)
  • Nikolett György
    (DEAC-Debrecen)
    3-2
    Anita Boér
    (DEAC-Debrecen)
  • Arina Ionascu
    (CS-Vointa-Campulung)
    0-3
    Camelia Chira
    (CSM-Zalau)
  • Top 16
  • Teodora Simon
    (CSM-Bistrita)
    3-0
  • 0-3
    Mara Viman
    (CSM-Zalau)
  • Nikolett György
    (DEAC-Debrecen)
    3-0
  • 0-3
    Camelia Chira
    (CSM-Zalau)
  • Denisa Stanca
    (LPS-Slatina)
    3-1
    Alexandra Ignat
    (LPS-Slatina)
  • Anna Dénes
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-2
    Daria Petria
    (LPS-Slatina)
  • Maria Teodorescu
    (CSM-Rm-Sarat)
    0-3
    Anita Boér
    (DEAC-Debrecen)
  • Arina Ionascu
    (CS-Vointa-Campulung)
    3-1
    Hanna Bende
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • group: Lower: 3
  • Nikolett György
    (DEAC-Debrecen)
    3-1
    Andra Buicea
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Denisa Stanca
    (LPS-Slatina)
    3-0
    Hanna Bende
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Mara Viman
    (CSM-Zalau)
    3-0
    Andra Buicea
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Nikolett György
    (DEAC-Debrecen)
    3-0
    Denisa Stanca
    (LPS-Slatina)
  • Mara Viman
    (CSM-Zalau)
    3-0
    Hanna Bende
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Denisa Stanca
    (LPS-Slatina)
    3-2
    Andra Buicea
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Mara Viman
    (CSM-Zalau)
    3-2
    Denisa Stanca
    (LPS-Slatina)
  • Nikolett György
    (DEAC-Debrecen)
    3-0
    Hanna Bende
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Mara Viman
    (CSM-Zalau)
    2-3
    Nikolett György
    (DEAC-Debrecen)
  • Hanna Bende
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-1
    Andra Buicea
    (FC-Arges-Pitesti)
  • group: Lower: 2
  • Alexandra Ignat
    (LPS-Slatina)
    3-2
    Maria Teodorescu
    (CSM-Rm-Sarat)
  • Anna Dénes
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-0
    Adelina Uscatu
    (ACS-Topspin-Floresti)
  • Camelia Chira
    (CSM-Zalau)
    3-1
    Maria Teodorescu
    (CSM-Rm-Sarat)
  • Alexandra Ignat
    (LPS-Slatina)
    0-3
    Anna Dénes
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Camelia Chira
    (CSM-Zalau)
    3-0
    Adelina Uscatu
    (ACS-Topspin-Floresti)
  • Anna Dénes
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-2
    Maria Teodorescu
    (CSM-Rm-Sarat)
  • Camelia Chira
    (CSM-Zalau)
    3-0
    Anna Dénes
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Alexandra Ignat
    (LPS-Slatina)
    3-0
    Adelina Uscatu
    (ACS-Topspin-Floresti)
  • Camelia Chira
    (CSM-Zalau)
    3-1
    Alexandra Ignat
    (LPS-Slatina)
  • Adelina Uscatu
    (ACS-Topspin-Floresti)
    0-3
    Maria Teodorescu
    (CSM-Rm-Sarat)
  • group: Lower: 1
  • Arina Ionascu
    (CS-Vointa-Campulung)
    0-3
    Anita Boér
    (DEAC-Debrecen)
  • Andrea Kolozsi
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    1-3
    Daria Petria
    (LPS-Slatina)
  • Teodora Simon
    (CSM-Bistrita)
    3-2
    Anita Boér
    (DEAC-Debrecen)
  • Arina Ionascu
    (CS-Vointa-Campulung)
    3-1
    Andrea Kolozsi
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Teodora Simon
    (CSM-Bistrita)
    3-0
    Daria Petria
    (LPS-Slatina)
  • Andrea Kolozsi
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    0-3
    Anita Boér
    (DEAC-Debrecen)
  • Teodora Simon
    (CSM-Bistrita)
    3-0
    Andrea Kolozsi
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Arina Ionascu
    (CS-Vointa-Campulung)
    3-2
    Daria Petria
    (LPS-Slatina)
  • Teodora Simon
    (CSM-Bistrita)
    3-0
    Arina Ionascu
    (CS-Vointa-Campulung)
  • Daria Petria
    (LPS-Slatina)
    0-3
    Anita Boér
    (DEAC-Debrecen)
  • group: Lower: 1
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    5
    Won
  • 1
    Teodora Simon 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    4
  • 2
    Arina Ionascu 
    0-3
     
    3-1
    3-2
    0-3
    2
  • 3
    Andrea Kolozsi 
    0-3
    1-3
     
    1-3
    0-3
    0
  • 4
    Daria Petria 
    0-3
    2-3
    3-1
     
    0-3
    1
  • 5
    Anita Boér 
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
     
    3
  • group: Lower: 2
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    5
    Won
  • 1
    Camelia Chira 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
  • 2
    Alexandra Ignat 
    1-3
     
    0-3
    3-0
    3-2
    2
  • 3
    Anna Dénes 
    0-3
    3-0
     
    3-0
    3-2
    3
  • 4
    Adelina Uscatu 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 5
    Maria Teodorescu 
    1-3
    2-3
    2-3
    3-0
     
    1
  • group: Lower: 3
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    5
    Won
  • 1
    Mara Viman 
     
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Nikolett György 
    3-2
     
    3-0
    3-0
    3-1
    4
  • 3
    Denisa Stanca 
    2-3
    0-3
     
    3-0
    3-2
    2
  • 4
    Hanna Bende 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-1
    1
  • 5
    Andra Buicea 
    0-3
    1-3
    2-3
    1-3
     
    0
Supporters