Concurs International de tenis de masa - U15 baieti - Memorial DOBOLYI Aladár - 05

Concurs International de tenis de masa - U15 baieti - Memorial DOBOLYI Aladár - 05. noiembrie 2022

Concurs International de tenis de masa - U15 baieti - Memorial DOBOLYI Aladár - 05. noiembrie 2022

by CSTM Dobolyi Aladar
Country: România
City: Targu Secuiesc
Location: Sala Polivalenta
Address: -
Start date: November 05, 2022, 08:00
Finish date: November 06, 2022, 20:00
Play Off Results
  • Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Winner
  • Sebastian Pribeagu 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Sebastian Pribeagu 3  
     
     
     
     
  • Maximilian Neagoe 3  
    Maximilian Neagoe 0  
     
     
     
     
  • Gabriel Nastase 0  
     
    Sebastian Pribeagu 3  
     
     
     
  • Cosmin Lutu 3  
     
    Mihai Ionescu 0  
     
     
     
  • 0  
    Cosmin Lutu 2  
     
     
     
     
  • 0  
    Mihai Ionescu 3  
     
     
     
     
  • Mihai Ionescu 3  
     
     
    Sebastian Pribeagu 3  
     
     
  • Kristóf Urus 3  
     
     
    Kocsis András Jr. Canea 1  
     
     
  • 0  
    Kristóf Urus 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Mario Nuta 0  
     
     
     
     
  • Mario Nuta 3  
     
    Kristóf Urus 1  
     
     
     
  • Patric Picu 0  
     
    Kocsis András Jr. Canea 3  
     
     
     
  • Antonio Avram 3  
    Antonio Avram 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Kocsis András Jr. Canea 3  
     
     
     
     
  • Kocsis András Jr. Canea 3  
     
     
     
    Sebastian Pribeagu 3  
    Sebastian Pribeagu  
  • Alexandru Lupascu 3  
     
     
     
    Alexandru Lupascu 1  
     
  • 0  
    Alexandru Lupascu 3  
     
     
     
     
  • Marc Iordan 0  
    Leonardo Cristian Rotari 0  
     
     
     
     
  • Leonardo Cristian Rotari 3  
     
    Alexandru Lupascu 3  
     
     
     
  • Alexandru Baican 3  
     
    Egor Cabanciuc 0  
     
     
     
  • 0  
    Alexandru Baican 1  
     
     
     
     
  • 0  
    Egor Cabanciuc 3  
     
     
     
     
  • Egor Cabanciuc 3  
     
     
    Alexandru Lupascu 3  
     
     
  • Daniel Luca Alecu 3  
     
     
    András Hegyi 1  
     
     
  • 0  
    Daniel Luca Alecu 1  
     
     
     
     
  • 0  
    András Hegyi 3  
     
     
     
     
  • András Hegyi 3  
     
    András Hegyi 3  
     
     
     
  • Bálint Bedő 3  
     
    Ádám Márton 2  
     
     
     
  • Andrei Rusu 0  
    Bálint Bedő 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Ádám Márton 3  
     
     
     
     
  • Ádám Márton 3  
     
     
     
     
     
  • Name
    W-L-E
    G-G
    P
  • 1.
    Leonardo Cristian Rotari
    (Tot-Spin-USM-Rep-Moldova)
    3-3-0
    9-10
    9
  • 2.
    Bálint Bedő
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-3-0
    11-9
    9
  • 3.
    Antonio Avram
    (CSS-Slatina)
    2-4-0
    8-14
    6
  • 4.
    Patric Picu
    (CS-Comunal-Dumbravita)
    2-3-0
    6-10
    6
  • 5.
    Maximilian Neagoe
    (CSS-Slatina)
    2-4-0
    7-12
    6
  • 6.
    Andrei Rusu
    (CSM-Cluj-Napoca)
    1-4-0
    4-14
    3
  • 7.
    Marc Iordan
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    1-4-0
    5-12
    3
  • 8.
    Gabriel Nastase
    (CSS-Slatina)
    1-4-0
    3-14
    3
  • 9.
    Sebastian Pribeagu
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    9-0-0
    27-4
    27
  • 10.
    Alexandru Lupascu
    (CS-Vointa-Campulung)
    8-1-0
    25-4
    24
  • 11.
    Kocsis András Jr. Canea
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    7-1-0
    22-4
    21
  • 12.
    András Hegyi
    (DEAC-Debrecen)
    6-2-0
    21-10
    18
  • 13.
    Kristóf Urus
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    6-1-0
    19-4
    18
  • 14.
    Ádám Márton
    (CS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
    6-1-0
    20-4
    18
  • 15.
    Egor Cabanciuc
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    5-2-0
    15-8
    15
  • 16.
    Mihai Ionescu
    (FC-Arges-Pitesti)
    5-2-0
    15-8
    15
  • 17.
    Cosmin Lutu
    (CSS-Slatina)
    4-2-0
    14-9
    12
  • 18.
    Daniel Luca Alecu
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    4-2-0
    13-6
    12
  • 19.
    Alexandru Baican
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    3-3-0
    11-11
    9
  • 20.
    Mario Nuta
    (FC-Arges-Pitesti)
    3-3-0
    11-9
    9
  • 21.
    Stefan Nastase
    (CSS-Slatina)
    0-4-0
    2-12
    0
  • 22.
    Ábel Pál
    (Sf-Gheorghe)
    0-4-0
    2-12
    0
  • 23.
    Krisztián Korodi
    (ACS-Orasenesc-Baraolt)
    0-4-0
    0-12
    0
  • 24.
    Rusu Bogdan
    (CSM-Cluj-Napoca)
    0-4-0
    0-12
    0
  • 25.
    Mihai Panait
    (CSS-1-Bucuresti)
    0-4-0
    2-12
    0
Name
W-L-E
G-G
P
  • group: Lower: 5
  • 1.
    Kristóf Urus
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    4-0-0
    12-1
    12
  • 2.
    Egor Cabanciuc
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    3-1-0
    9-4
    9
  • 3.
    Bálint Bedő
    (CSS-Od-Secuiesc)
    2-2-0
    8-6
    6
  • 4.
    Gabriel Nastase
    (CSS-Slatina)
    1-3-0
    3-11
    3
  • Mihai Panait
    (CSS-1-Bucuresti)
    0-4-0
    2-12
    0
  • group: Lower: 4
  • 1.
    Kocsis András Jr. Canea
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    4-0-0
    12-0
    12
  • 2.
    Daniel Luca Alecu
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    3-1-0
    9-3
    9
  • 3.
    Leonardo Cristian Rotari
    (Tot-Spin-USM-Rep-Moldova)
    2-2-0
    6-7
    6
  • 4.
    Maximilian Neagoe
    (CSS-Slatina)
    1-3-0
    4-9
    3
  • Rusu Bogdan
    (CSM-Cluj-Napoca)
    0-4-0
    0-12
    0
  • group: Lower: 3
  • 1.
    Alexandru Lupascu
    (CS-Vointa-Campulung)
    4-0-0
    12-0
    12
  • 2.
    Mihai Ionescu
    (FC-Arges-Pitesti)
    3-1-0
    9-3
    9
  • 3.
    Patric Picu
    (CS-Comunal-Dumbravita)
    2-2-0
    6-7
    6
  • 4.
    Andrei Rusu
    (CSM-Cluj-Napoca)
    1-3-0
    4-11
    3
  • Stefan Nastase
    (CSS-Slatina)
    0-4-0
    2-12
    0
  • group: Lower: 2
  • 1.
    Ádám Márton
    (CS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
    4-0-0
    12-1
    12
  • 2.
    Cosmin Lutu
    (CSS-Slatina)
    3-1-0
    9-6
    9
  • 3.
    Mario Nuta
    (FC-Arges-Pitesti)
    2-2-0
    8-6
    6
  • 4.
    Marc Iordan
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    1-3-0
    5-9
    3
  • Krisztián Korodi
    (ACS-Orasenesc-Baraolt)
    0-4-0
    0-12
    0
  • group: Lower: 1
  • 1.
    Sebastian Pribeagu
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    András Hegyi
    (DEAC-Debrecen)
    3-1-0
    11-4
    9
  • 3.
    Alexandru Baican
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    2-2-0
    7-8
    6
  • 4.
    Antonio Avram
    (CSS-Slatina)
    1-3-0
    5-11
    3
  • Ábel Pál
    (Sf-Gheorghe)
    0-4-0
    2-12
    0
  • Special award
    Name
  • Sorry, we can't find any special award
  • Name
    Enabled
    Actions
  • Sorry, we can't find any subscriber
  • Participant
    Result
    Participant
  • Sorry, we can't find any match
  • Participant
    Result
    Participant
  • Top 1-2
  • Sebastian Pribeagu
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-1
    Alexandru Lupascu
    (CS-Vointa-Campulung)
  • Top 4
  • Sebastian Pribeagu
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-1
    Kocsis András Jr. Canea
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Alexandru Lupascu
    (CS-Vointa-Campulung)
    3-1
    András Hegyi
    (DEAC-Debrecen)
  • Top 8
  • Sebastian Pribeagu
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
    Mihai Ionescu
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Kristóf Urus
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    1-3
    Kocsis András Jr. Canea
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Alexandru Lupascu
    (CS-Vointa-Campulung)
    3-0
    Egor Cabanciuc
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
  • András Hegyi
    (DEAC-Debrecen)
    3-2
    Ádám Márton
    (CS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • Top 16
  • Sebastian Pribeagu
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
    Maximilian Neagoe
    (CSS-Slatina)
  • Cosmin Lutu
    (CSS-Slatina)
    2-3
    Mihai Ionescu
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Kristóf Urus
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-0
    Mario Nuta
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Antonio Avram
    (CSS-Slatina)
    0-3
    Kocsis András Jr. Canea
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Alexandru Lupascu
    (CS-Vointa-Campulung)
    3-0
    Leonardo Cristian Rotari
    (Tot-Spin-USM-Rep-Moldova)
  • Alexandru Baican
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    1-3
    Egor Cabanciuc
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
  • Daniel Luca Alecu
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    1-3
    András Hegyi
    (DEAC-Debrecen)
  • Bálint Bedő
    (CSS-Od-Secuiesc)
    0-3
    Ádám Márton
    (CS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • Top 32
  • Sebastian Pribeagu
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
  • Cosmin Lutu
    (CSS-Slatina)
    3-0
  • 0-3
    Mihai Ionescu
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Kristóf Urus
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-0
  • 0-3
    Mario Nuta
    (FC-Arges-Pitesti)
  • 0-3
    Kocsis András Jr. Canea
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Alexandru Lupascu
    (CS-Vointa-Campulung)
    3-0
  • Alexandru Baican
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    3-0
  • 0-3
    Egor Cabanciuc
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
  • Daniel Luca Alecu
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    3-0
  • 0-3
    András Hegyi
    (DEAC-Debrecen)
  • 0-3
    Ádám Márton
    (CS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • Maximilian Neagoe
    (CSS-Slatina)
    3-0
    Gabriel Nastase
    (CSS-Slatina)
  • Patric Picu
    (CS-Comunal-Dumbravita)
    0-3
    Antonio Avram
    (CSS-Slatina)
  • Marc Iordan
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    0-3
    Leonardo Cristian Rotari
    (Tot-Spin-USM-Rep-Moldova)
  • Bálint Bedő
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Andrei Rusu
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • group: Lower: 5
  • Kristóf Urus
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-0
    Egor Cabanciuc
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
  • Mihai Panait
    (CSS-1-Bucuresti)
    2-3
    Gabriel Nastase
    (CSS-Slatina)
  • Bálint Bedő
    (CSS-Od-Secuiesc)
    1-3
    Egor Cabanciuc
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
  • Kristóf Urus
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-0
    Mihai Panait
    (CSS-1-Bucuresti)
  • Bálint Bedő
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Gabriel Nastase
    (CSS-Slatina)
  • Mihai Panait
    (CSS-1-Bucuresti)
    0-3
    Egor Cabanciuc
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
  • Bálint Bedő
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Mihai Panait
    (CSS-1-Bucuresti)
  • Kristóf Urus
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-0
    Gabriel Nastase
    (CSS-Slatina)
  • Bálint Bedő
    (CSS-Od-Secuiesc)
    1-3
    Kristóf Urus
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Gabriel Nastase
    (CSS-Slatina)
    0-3
    Egor Cabanciuc
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
  • group: Lower: 4
  • Daniel Luca Alecu
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    3-0
    Rusu Bogdan
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Maximilian Neagoe
    (CSS-Slatina)
    1-3
    Leonardo Cristian Rotari
    (Tot-Spin-USM-Rep-Moldova)
  • Kocsis András Jr. Canea
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
    Rusu Bogdan
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Daniel Luca Alecu
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    3-0
    Maximilian Neagoe
    (CSS-Slatina)
  • Kocsis András Jr. Canea
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
    Leonardo Cristian Rotari
    (Tot-Spin-USM-Rep-Moldova)
  • Maximilian Neagoe
    (CSS-Slatina)
    3-0
    Rusu Bogdan
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Kocsis András Jr. Canea
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
    Maximilian Neagoe
    (CSS-Slatina)
  • Daniel Luca Alecu
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    3-0
    Leonardo Cristian Rotari
    (Tot-Spin-USM-Rep-Moldova)
  • Kocsis András Jr. Canea
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
    Daniel Luca Alecu
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
  • Leonardo Cristian Rotari
    (Tot-Spin-USM-Rep-Moldova)
    3-0
    Rusu Bogdan
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • group: Lower: 3
  • Mihai Ionescu
    (FC-Arges-Pitesti)
    3-0
    Andrei Rusu
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Patric Picu
    (CS-Comunal-Dumbravita)
    3-0
    Stefan Nastase
    (CSS-Slatina)
  • Alexandru Lupascu
    (CS-Vointa-Campulung)
    3-0
    Andrei Rusu
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Mihai Ionescu
    (FC-Arges-Pitesti)
    3-0
    Patric Picu
    (CS-Comunal-Dumbravita)
  • Alexandru Lupascu
    (CS-Vointa-Campulung)
    3-0
    Stefan Nastase
    (CSS-Slatina)
  • Patric Picu
    (CS-Comunal-Dumbravita)
    3-1
    Andrei Rusu
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Alexandru Lupascu
    (CS-Vointa-Campulung)
    3-0
    Patric Picu
    (CS-Comunal-Dumbravita)
  • Mihai Ionescu
    (FC-Arges-Pitesti)
    3-0
    Stefan Nastase
    (CSS-Slatina)
  • Alexandru Lupascu
    (CS-Vointa-Campulung)
    3-0
    Mihai Ionescu
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Stefan Nastase
    (CSS-Slatina)
    2-3
    Andrei Rusu
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • group: Lower: 2
  • Cosmin Lutu
    (CSS-Slatina)
    3-0
    Krisztián Korodi
    (ACS-Orasenesc-Baraolt)
  • Marc Iordan
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    0-3
    Mario Nuta
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Ádám Márton
    (CS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
    3-0
    Krisztián Korodi
    (ACS-Orasenesc-Baraolt)
  • Cosmin Lutu
    (CSS-Slatina)
    3-2
    Marc Iordan
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
  • Ádám Márton
    (CS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
    3-1
    Mario Nuta
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Marc Iordan
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    3-0
    Krisztián Korodi
    (ACS-Orasenesc-Baraolt)
  • Ádám Márton
    (CS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
    3-0
    Marc Iordan
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
  • Cosmin Lutu
    (CSS-Slatina)
    3-1
    Mario Nuta
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Ádám Márton
    (CS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
    3-0
    Cosmin Lutu
    (CSS-Slatina)
  • Mario Nuta
    (FC-Arges-Pitesti)
    3-0
    Krisztián Korodi
    (ACS-Orasenesc-Baraolt)
  • group: Lower: 1
  • Alexandru Baican
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    1-3
    András Hegyi
    (DEAC-Debrecen)
  • Antonio Avram
    (CSS-Slatina)
    3-2
    Ábel Pál
    (Sf-Gheorghe)
  • Sebastian Pribeagu
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-2
    András Hegyi
    (DEAC-Debrecen)
  • Alexandru Baican
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    3-2
    Antonio Avram
    (CSS-Slatina)
  • Sebastian Pribeagu
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
    Ábel Pál
    (Sf-Gheorghe)
  • Antonio Avram
    (CSS-Slatina)
    0-3
    András Hegyi
    (DEAC-Debrecen)
  • Sebastian Pribeagu
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
    Antonio Avram
    (CSS-Slatina)
  • Alexandru Baican
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    3-0
    Ábel Pál
    (Sf-Gheorghe)
  • Sebastian Pribeagu
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
    Alexandru Baican
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
  • Ábel Pál
    (Sf-Gheorghe)
    0-3
    András Hegyi
    (DEAC-Debrecen)
  • group: Lower: 1
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    5
    Won
  • 1
    Sebastian Pribeagu 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    4
  • 2
    Alexandru Baican 
    0-3
     
    3-2
    3-0
    1-3
    2
  • 3
    Antonio Avram 
    0-3
    2-3
     
    3-2
    0-3
    1
  • 4
    Ábel Pál 
    0-3
    0-3
    2-3
     
    0-3
    0
  • 5
    András Hegyi 
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
     
    3
  • group: Lower: 2
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    5
    Won
  • 1
    Ádám Márton 
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Cosmin Lutu 
    0-3
     
    3-2
    3-1
    3-0
    3
  • 3
    Marc Iordan 
    0-3
    2-3
     
    0-3
    3-0
    1
  • 4
    Mario Nuta 
    1-3
    1-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 5
    Krisztián Korodi 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • group: Lower: 3
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    5
    Won
  • 1
    Alexandru Lupascu 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Mihai Ionescu 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Patric Picu 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    3-1
    2
  • 4
    Stefan Nastase 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    2-3
    0
  • 5
    Andrei Rusu 
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
     
    1
  • group: Lower: 4
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    5
    Won
  • 1
    Kocsis András Jr. Canea 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Daniel Luca Alecu 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Maximilian Neagoe 
    0-3
    0-3
     
    1-3
    3-0
    1
  • 4
    Leonardo Cristian Rotari 
    0-3
    0-3
    3-1
     
    3-0
    2
  • 5
    Rusu Bogdan 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • group: Lower: 5
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    5
    Won
  • 1
    Bálint Bedő 
     
    1-3
    3-0
    3-0
    1-3
    2
  • 2
    Kristóf Urus 
    3-1
     
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Mihai Panait 
    0-3
    0-3
     
    2-3
    0-3
    0
  • 4
    Gabriel Nastase 
    0-3
    0-3
    3-2
     
    0-3
    1
  • 5
    Egor Cabanciuc 
    3-1
    0-3
    3-0
    3-0
     
    3
Supporters