Concurs International de tenis de masa - U13 fete - Memorial DOBOLYI Aladár - 05

Concurs International de tenis de masa - U13 fete - Memorial DOBOLYI Aladár - 05. noiembrie 2022

Concurs International de tenis de masa - U13 fete - Memorial DOBOLYI Aladár - 05. noiembrie 2022

by CSTM Dobolyi Aladar
Country: România
City: Targu Secuiesc
Location: Sala Polivalenta
Address: -
Start date: November 05, 2022, 08:00
Finish date: November 06, 2022, 20:00
Play Off Results
  • Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Winner
  • Natalia Ionascu 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Natalia Ionascu 3  
     
     
     
     
  • Amelia Bodon 2  
    Ioana Budiu 0  
     
     
     
     
  • Ioana Budiu 3  
     
    Natalia Ionascu 1  
     
     
     
  • Boglarka Balazs 3  
     
    Briana Casuneanu 3  
     
     
     
  • 0  
    Boglarka Balazs 1  
     
     
     
     
  • 0  
    Briana Casuneanu 3  
     
     
     
     
  • Briana Casuneanu 3  
     
     
    Briana Casuneanu 3  
     
     
  • Kocsis Abigél Canea 3  
     
     
    Theodora Jumate 1  
     
     
  • 0  
    Kocsis Abigél Canea 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Ana Matache 2  
     
     
     
     
  • Ana Matache 3  
     
    Kocsis Abigél Canea 0  
     
     
     
  • Theodora Jumate 3  
     
    Theodora Jumate 3  
     
     
     
  • Teodora Draghici 0  
    Theodora Jumate 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Emma Decsei 0  
     
     
     
     
  • Emma Decsei 3  
     
     
     
    Briana Casuneanu 0  
    Vasilica Sandu  
  • Valeria Cravcenco 3  
     
     
     
    Vasilica Sandu 3  
     
  • 0  
    Valeria Cravcenco 3  
     
     
     
     
  • Evelina Drumen 3  
    Evelina Drumen 0  
     
     
     
     
  • Sonia Cucerezan 1  
     
    Valeria Cravcenco 3  
     
     
     
  • Adelina Tanase 3  
     
    Adelina Tanase 1  
     
     
     
  • 0  
    Adelina Tanase 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Ana Maria Anca 1  
     
     
     
     
  • Ana Maria Anca 3  
     
     
    Valeria Cravcenco 1  
     
     
  • Vasilica Sandu 3  
     
     
    Vasilica Sandu 3  
     
     
  • 0  
    Vasilica Sandu 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Daria Maguran 0  
     
     
     
     
  • Daria Maguran 3  
     
    Vasilica Sandu 3  
     
     
     
  • Hanna Gindele 2  
     
    Teodora Iordan 0  
     
     
     
  • Nóra Mészáros 3  
    Nóra Mészáros 1  
     
     
     
     
  • 0  
    Teodora Iordan 3  
     
     
     
     
  • Teodora Iordan 3  
     
     
     
     
     
  • Name
    W-L-E
    G-G
    P
  • 1.
    Vasilica Sandu
    (CSM-Moinesti)
    8-1-0
    25-4
    24
  • 2.
    Valeria Cravcenco
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    7-1-0
    22-6
    21
  • 3.
    Briana Casuneanu
    (CSM-Moinesti)
    7-2-0
    22-9
    21
  • 4.
    Kocsis Abigél Canea
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    6-1-0
    18-7
    18
  • 5.
    Natalia Ionascu
    (CS-Vointa-Campulung)
    6-1-0
    19-5
    18
  • 6.
    Teodora Iordan
    (CN-AV-Rm-Sarat)
    6-1-0
    18-7
    18
  • 7.
    Theodora Jumate
    (CSM-Slatina)
    5-3-0
    17-9
    15
  • 8.
    Emma Decsei
    (ACS-Muresul-Ludus)
    5-1-0
    15-5
    15
  • 9.
    Daria Maguran
    (CSM-Arad)
    4-2-0
    12-6
    12
  • 10.
    Adelina Tanase
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    4-3-0
    15-10
    12
  • 11.
    Boglarka Balazs
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    4-2-0
    14-10
    12
  • 12.
    Ana Maria Anca
    (ACS-Muresul-Ludus)
    4-2-0
    14-6
    12
  • 13.
    Ana Matache
    (CSM-Slatina)
    3-3-0
    14-10
    9
  • 14.
    Evelina Drumen
    (CSM-Dorna-Vatra-Dornei)
    2-4-0
    9-15
    6
  • 15.
    Nóra Mészáros
    (DEAC-Debrecen)
    2-4-0
    7-14
    6
  • 16.
    Ioana Budiu
    (CSM-Medias)
    2-4-0
    8-14
    6
  • 17.
    Sonia Cucerezan
    (CSM-Medias)
    2-3-0
    7-9
    6
  • 18.
    Hanna Gindele
    (DEAC-Debrecen)
    2-3-0
    8-12
    6
  • 19.
    Amelia Bodon
    (DEAC-Debrecen)
    1-4-0
    6-12
    3
  • 20.
    Teodora Draghici
    (FC-Arges-Pitesti)
    1-4-0
    3-12
    3
  • 21.
    Patricia Comsa
    (CSM-Medias)
    0-4-0
    0-12
    0
  • 22.
    Catalina Luta
    (CSS-Slatina)
    0-4-0
    0-12
    0
  • 23.
    Bianca Ciortin
    (CSTA-Bucuresti)
    0-4-0
    0-12
    0
  • 24.
    Anna Bujdoso
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    0-4-0
    2-12
    0
  • 25.
    Raisa Tudor
    (FC-Arges-Pitesti)
    0-4-0
    3-12
    0
Name
W-L-E
G-G
P
  • group: Lower: 5
  • 1.
    Kocsis Abigél Canea
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Ana Maria Anca
    (ACS-Muresul-Ludus)
    3-1-0
    10-3
    9
  • 3.
    Hanna Gindele
    (DEAC-Debrecen)
    2-2-0
    6-9
    6
  • 4.
    Ioana Budiu
    (CSM-Medias)
    1-3-0
    5-9
    3
  • Anna Bujdoso
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    0-4-0
    2-12
    0
  • group: Lower: 4
  • 1.
    Emma Decsei
    (ACS-Muresul-Ludus)
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Vasilica Sandu
    (CSM-Moinesti)
    3-1-0
    10-3
    9
  • 3.
    Sonia Cucerezan
    (CSM-Medias)
    2-2-0
    6-6
    6
  • 4.
    Amelia Bodon
    (DEAC-Debrecen)
    1-3-0
    4-9
    3
  • Bianca Ciortin
    (CSTA-Bucuresti)
    0-4-0
    0-12
    0
  • group: Lower: 3
  • 1.
    Valeria Cravcenco
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Briana Casuneanu
    (CSM-Moinesti)
    3-1-0
    10-3
    9
  • 3.
    Theodora Jumate
    (CSM-Slatina)
    2-2-0
    7-6
    6
  • 4.
    Nóra Mészáros
    (DEAC-Debrecen)
    1-3-0
    3-9
    3
  • Patricia Comsa
    (CSM-Medias)
    0-4-0
    0-12
    0
  • group: Lower: 2
  • 1.
    Teodora Iordan
    (CN-AV-Rm-Sarat)
    4-0-0
    12-3
    12
  • 2.
    Boglarka Balazs
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-1-0
    10-7
    9
  • 3.
    Ana Matache
    (CSM-Slatina)
    2-2-0
    9-7
    6
  • 4.
    Evelina Drumen
    (CSM-Dorna-Vatra-Dornei)
    1-3-0
    6-11
    3
  • Raisa Tudor
    (FC-Arges-Pitesti)
    0-4-0
    3-12
    0
  • group: Lower: 1
  • 1.
    Natalia Ionascu
    (CS-Vointa-Campulung)
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Daria Maguran
    (CSM-Arad)
    3-1-0
    9-3
    9
  • 3.
    Adelina Tanase
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    2-2-0
    8-6
    6
  • 4.
    Teodora Draghici
    (FC-Arges-Pitesti)
    1-3-0
    3-9
    3
  • Catalina Luta
    (CSS-Slatina)
    0-4-0
    0-12
    0
  • Special award
    Name
  • Sorry, we can't find any special award
  • Name
    Enabled
    Actions
  • Sorry, we can't find any subscriber
  • Participant
    Result
    Participant
  • Sorry, we can't find any match
  • Participant
    Result
    Participant
  • Top 1-2
  • Briana Casuneanu
    (CSM-Moinesti)
    0-3
    Vasilica Sandu
    (CSM-Moinesti)
  • Top 4
  • Briana Casuneanu
    (CSM-Moinesti)
    3-1
    Theodora Jumate
    (CSM-Slatina)
  • Valeria Cravcenco
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    1-3
    Vasilica Sandu
    (CSM-Moinesti)
  • Top 8
  • Natalia Ionascu
    (CS-Vointa-Campulung)
    1-3
    Briana Casuneanu
    (CSM-Moinesti)
  • Kocsis Abigél Canea
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    0-3
    Theodora Jumate
    (CSM-Slatina)
  • Valeria Cravcenco
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    3-1
    Adelina Tanase
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
  • Vasilica Sandu
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Teodora Iordan
    (CN-AV-Rm-Sarat)
  • Top 16
  • Natalia Ionascu
    (CS-Vointa-Campulung)
    3-0
    Ioana Budiu
    (CSM-Medias)
  • Boglarka Balazs
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    1-3
    Briana Casuneanu
    (CSM-Moinesti)
  • Kocsis Abigél Canea
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-2
    Ana Matache
    (CSM-Slatina)
  • Theodora Jumate
    (CSM-Slatina)
    3-0
    Emma Decsei
    (ACS-Muresul-Ludus)
  • Valeria Cravcenco
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    3-0
    Evelina Drumen
    (CSM-Dorna-Vatra-Dornei)
  • Adelina Tanase
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-1
    Ana Maria Anca
    (ACS-Muresul-Ludus)
  • Vasilica Sandu
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Daria Maguran
    (CSM-Arad)
  • Nóra Mészáros
    (DEAC-Debrecen)
    1-3
    Teodora Iordan
    (CN-AV-Rm-Sarat)
  • Top 32
  • Natalia Ionascu
    (CS-Vointa-Campulung)
    3-0
  • Amelia Bodon
    (DEAC-Debrecen)
    2-3
    Ioana Budiu
    (CSM-Medias)
  • Boglarka Balazs
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
  • 0-3
    Briana Casuneanu
    (CSM-Moinesti)
  • Kocsis Abigél Canea
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
  • 0-3
    Ana Matache
    (CSM-Slatina)
  • Theodora Jumate
    (CSM-Slatina)
    3-0
    Teodora Draghici
    (FC-Arges-Pitesti)
  • 0-3
    Emma Decsei
    (ACS-Muresul-Ludus)
  • Valeria Cravcenco
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    3-0
  • Evelina Drumen
    (CSM-Dorna-Vatra-Dornei)
    3-1
    Sonia Cucerezan
    (CSM-Medias)
  • Adelina Tanase
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
  • 0-3
    Ana Maria Anca
    (ACS-Muresul-Ludus)
  • Vasilica Sandu
    (CSM-Moinesti)
    3-0
  • 0-3
    Daria Maguran
    (CSM-Arad)
  • Hanna Gindele
    (DEAC-Debrecen)
    2-3
    Nóra Mészáros
    (DEAC-Debrecen)
  • 0-3
    Teodora Iordan
    (CN-AV-Rm-Sarat)
  • group: Lower: 5
  • Ana Maria Anca
    (ACS-Muresul-Ludus)
    3-0
    Hanna Gindele
    (DEAC-Debrecen)
  • Anna Bujdoso
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    0-3
    Ioana Budiu
    (CSM-Medias)
  • Kocsis Abigél Canea
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
    Hanna Gindele
    (DEAC-Debrecen)
  • Ana Maria Anca
    (ACS-Muresul-Ludus)
    3-0
    Anna Bujdoso
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Kocsis Abigél Canea
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
    Ioana Budiu
    (CSM-Medias)
  • Anna Bujdoso
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    1-3
    Hanna Gindele
    (DEAC-Debrecen)
  • Kocsis Abigél Canea
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-1
    Anna Bujdoso
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Ana Maria Anca
    (ACS-Muresul-Ludus)
    3-0
    Ioana Budiu
    (CSM-Medias)
  • Kocsis Abigél Canea
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-1
    Ana Maria Anca
    (ACS-Muresul-Ludus)
  • Ioana Budiu
    (CSM-Medias)
    2-3
    Hanna Gindele
    (DEAC-Debrecen)
  • group: Lower: 4
  • Vasilica Sandu
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Amelia Bodon
    (DEAC-Debrecen)
  • Bianca Ciortin
    (CSTA-Bucuresti)
    0-3
    Sonia Cucerezan
    (CSM-Medias)
  • Emma Decsei
    (ACS-Muresul-Ludus)
    3-1
    Amelia Bodon
    (DEAC-Debrecen)
  • Vasilica Sandu
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Bianca Ciortin
    (CSTA-Bucuresti)
  • Emma Decsei
    (ACS-Muresul-Ludus)
    3-0
    Sonia Cucerezan
    (CSM-Medias)
  • Bianca Ciortin
    (CSTA-Bucuresti)
    0-3
    Amelia Bodon
    (DEAC-Debrecen)
  • Emma Decsei
    (ACS-Muresul-Ludus)
    3-0
    Bianca Ciortin
    (CSTA-Bucuresti)
  • Vasilica Sandu
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Sonia Cucerezan
    (CSM-Medias)
  • Emma Decsei
    (ACS-Muresul-Ludus)
    3-1
    Vasilica Sandu
    (CSM-Moinesti)
  • Sonia Cucerezan
    (CSM-Medias)
    3-0
    Amelia Bodon
    (DEAC-Debrecen)
  • group: Lower: 3
  • Briana Casuneanu
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Nóra Mészáros
    (DEAC-Debrecen)
  • Valeria Cravcenco
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    3-0
    Patricia Comsa
    (CSM-Medias)
  • Theodora Jumate
    (CSM-Slatina)
    3-0
    Nóra Mészáros
    (DEAC-Debrecen)
  • Briana Casuneanu
    (CSM-Moinesti)
    1-3
    Valeria Cravcenco
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
  • Theodora Jumate
    (CSM-Slatina)
    3-0
    Patricia Comsa
    (CSM-Medias)
  • Valeria Cravcenco
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
    3-0
    Nóra Mészáros
    (DEAC-Debrecen)
  • Theodora Jumate
    (CSM-Slatina)
    1-3
    Valeria Cravcenco
    (Topspin-USM-Rep-Moldova)
  • Briana Casuneanu
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Patricia Comsa
    (CSM-Medias)
  • Theodora Jumate
    (CSM-Slatina)
    0-3
    Briana Casuneanu
    (CSM-Moinesti)
  • Patricia Comsa
    (CSM-Medias)
    0-3
    Nóra Mészáros
    (DEAC-Debrecen)
  • group: Lower: 2
  • Boglarka Balazs
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-1
    Raisa Tudor
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Ana Matache
    (CSM-Slatina)
    3-1
    Evelina Drumen
    (CSM-Dorna-Vatra-Dornei)
  • Teodora Iordan
    (CN-AV-Rm-Sarat)
    3-0
    Raisa Tudor
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Boglarka Balazs
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-2
    Ana Matache
    (CSM-Slatina)
  • Teodora Iordan
    (CN-AV-Rm-Sarat)
    3-1
    Evelina Drumen
    (CSM-Dorna-Vatra-Dornei)
  • Ana Matache
    (CSM-Slatina)
    3-0
    Raisa Tudor
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Teodora Iordan
    (CN-AV-Rm-Sarat)
    3-1
    Ana Matache
    (CSM-Slatina)
  • Boglarka Balazs
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-1
    Evelina Drumen
    (CSM-Dorna-Vatra-Dornei)
  • Teodora Iordan
    (CN-AV-Rm-Sarat)
    3-1
    Boglarka Balazs
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Evelina Drumen
    (CSM-Dorna-Vatra-Dornei)
    3-2
    Raisa Tudor
    (FC-Arges-Pitesti)
  • group: Lower: 1
  • Daria Maguran
    (CSM-Arad)
    3-0
    Catalina Luta
    (CSS-Slatina)
  • Natalia Ionascu
    (CS-Vointa-Campulung)
    3-0
    Teodora Draghici
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Adelina Tanase
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Catalina Luta
    (CSS-Slatina)
  • Daria Maguran
    (CSM-Arad)
    0-3
    Natalia Ionascu
    (CS-Vointa-Campulung)
  • Adelina Tanase
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Teodora Draghici
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Natalia Ionascu
    (CS-Vointa-Campulung)
    3-0
    Catalina Luta
    (CSS-Slatina)
  • Adelina Tanase
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    2-3
    Natalia Ionascu
    (CS-Vointa-Campulung)
  • Daria Maguran
    (CSM-Arad)
    3-0
    Teodora Draghici
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Adelina Tanase
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    0-3
    Daria Maguran
    (CSM-Arad)
  • Teodora Draghici
    (FC-Arges-Pitesti)
    3-0
    Catalina Luta
    (CSS-Slatina)
  • group: Lower: 1
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    5
    Won
  • 1
    Adelina Tanase 
     
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Daria Maguran 
    3-0
     
    0-3
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Natalia Ionascu 
    3-2
    3-0
     
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Teodora Draghici 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 5
    Catalina Luta 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • group: Lower: 2
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    5
    Won
  • 1
    Teodora Iordan 
     
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Boglarka Balazs 
    1-3
     
    3-2
    3-1
    3-1
    3
  • 3
    Ana Matache 
    1-3
    2-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 4
    Evelina Drumen 
    1-3
    1-3
    1-3
     
    3-2
    1
  • 5
    Raisa Tudor 
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
     
    0
  • group: Lower: 3
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    5
    Won
  • 1
    Theodora Jumate 
     
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Briana Casuneanu 
    3-0
     
    1-3
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Valeria Cravcenco 
    3-1
    3-1
     
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Patricia Comsa 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 5
    Nóra Mészáros 
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • group: Lower: 4
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    5
    Won
  • 1
    Emma Decsei 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
  • 2
    Vasilica Sandu 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Bianca Ciortin 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0
  • 4
    Sonia Cucerezan 
    0-3
    0-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 5
    Amelia Bodon 
    1-3
    0-3
    3-0
    0-3
     
    1
  • group: Lower: 5
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    5
    Won
  • 1
    Kocsis Abigél Canea 
     
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Ana Maria Anca 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Anna Bujdoso 
    1-3
    0-3
     
    0-3
    1-3
    0
  • 4
    Ioana Budiu 
    0-3
    0-3
    3-0
     
    2-3
    1
  • 5
    Hanna Gindele 
    0-3
    0-3
    3-1
    3-2
     
    2
Supporters