Concurs International de tenis de masa - U13 baieti - Memorial DOBOLYI Aladár - 05

Concurs International de tenis de masa - U13 baieti - Memorial DOBOLYI Aladár - 05. noiembrie 2022

Concurs International de tenis de masa - U13 baieti - Memorial DOBOLYI Aladár - 05. noiembrie 2022

by CSTM Dobolyi Aladar
Country: România
City: Targu Secuiesc
Location: Sala Polivalenta
Address: -
Start date: November 05, 2022, 08:00
Finish date: November 06, 2022, 20:00
Play Off Results
  • Top 64
    Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Winner
  • Eric Chiraches 3  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    Eric Chiraches 3  
     
     
     
     
     
  • Nicolas Hardan 3  
    Nicolas Hardan 1  
     
     
     
     
     
  • András Domokos 0  
     
    Eric Chiraches 1  
     
     
     
     
  • Ianis Gligoras 3  
     
    Ianis Gligoras 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Ianis Gligoras 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Igor Postolache 1  
     
     
     
     
     
  • Igor Postolache 3  
     
     
    Ianis Gligoras 0  
     
     
     
  • Bogdan Anghel 3  
     
     
    Márton Sebők 3  
     
     
     
  • 0  
    Bogdan Anghel 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    David Uta 0  
     
     
     
     
     
  • David Uta 3  
     
    Bogdan Anghel 0  
     
     
     
     
  • David Kolumban 3  
     
    Márton Sebők 3  
     
     
     
     
  • Pavel Laurentiu Petre 1  
    David Kolumban 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Márton Sebők 3  
     
     
     
     
     
  • Márton Sebők 3  
     
     
     
    Márton Sebők 0  
     
     
  • Dávid Toro 3  
     
     
     
    Kristóf Kovács 3  
     
     
  • 0  
    Dávid Toro 3  
     
     
     
     
     
  • Andrei Trif 0  
    Ion Sandu 0  
     
     
     
     
     
  • Ion Sandu 3  
     
    Dávid Toro 3  
     
     
     
     
  • Levente Fülöp 3  
     
    Levente Fülöp 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Levente Fülöp 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Krisztián Orosz 1  
     
     
     
     
     
  • Krisztián Orosz 3  
     
     
    Dávid Toro 2  
     
     
     
  • Razvan Dondea 3  
     
     
    Kristóf Kovács 3  
     
     
     
  • 0  
    Razvan Dondea 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Tamas Kovacs 3  
     
     
     
     
     
  • Tamas Kovacs 3  
     
    Tamas Kovacs 1  
     
     
     
     
  • Kristóf Gelei 3  
     
    Kristóf Kovács 3  
     
     
     
     
  • Carol Pintilie 2  
    Kristóf Gelei 1  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Kristóf Kovács 3  
     
     
     
     
     
  • Kristóf Kovács 3  
     
     
     
     
    Kristóf Kovács 3  
    Kristóf Kovács  
  • Boris Arany 3  
     
     
     
     
    Alexandru Pop 0  
     
  • 0  
    Boris Arany 3  
     
     
     
     
     
  • Ákos Kölcsei 0  
    Andrei Ionut 0  
     
     
     
     
     
  • Andrei Ionut 3  
     
    Boris Arany 3  
     
     
     
     
  • Mark Handra 3  
     
    Rares Ceausescu 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Mark Handra 1  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Rares Ceausescu 3  
     
     
     
     
     
  • Rares Ceausescu 3  
     
     
    Boris Arany 1  
     
     
     
  • Darius Racoviceanu 3  
     
     
    Alexandru Pop 3  
     
     
     
  • 0  
    Darius Racoviceanu 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Stefan Ungureanu 0  
     
     
     
     
     
  • Stefan Ungureanu 3  
     
    Darius Racoviceanu 1  
     
     
     
     
  • Paul Campeanu 3  
     
    Alexandru Pop 3  
     
     
     
     
  • Darius Nicolae 1  
    Paul Campeanu 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Alexandru Pop 3  
     
     
     
     
     
  • Alexandru Pop 3  
     
     
     
    Alexandru Pop 3  
     
     
  • Mark Bardas 3  
     
     
     
    Andrei Tabirna 1  
     
     
  • 0  
    Mark Bardas 3  
     
     
     
     
     
  • Tamás Bán 3  
    Tamás Bán 0  
     
     
     
     
     
  • Vuk Andrejevic 1  
     
    Mark Bardas 3  
     
     
     
     
  • Krisztián Szövérdi 3  
     
    Malin State 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Krisztián Szövérdi 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Malin State 3  
     
     
     
     
     
  • Malin State 3  
     
     
    Mark Bardas 2  
     
     
     
  • Andrei Tabirna 3  
     
     
    Andrei Tabirna 3  
     
     
     
  • 0  
    Andrei Tabirna 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Hunor Farkas 0  
     
     
     
     
     
  • Hunor Farkas 3  
     
    Andrei Tabirna 3  
     
     
     
     
  • Alexandru Idorasi 0  
     
    Alexandru Iordan 2  
     
     
     
     
  • Razvan Cristian Haiducu 3  
    Razvan Cristian Haiducu 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Alexandru Iordan 3  
     
     
     
     
     
  • Alexandru Iordan 3  
     
     
     
     
     
     
  • Name
    W-L-E
    G-G
    P
  • 1.
    Kristóf Kovács
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    10-0-0
    30-4
    30
  • 2.
    Alexandru Pop
    (CSM-Cluj-Napoca)
    9-1-0
    27-6
    27
  • 3.
    Márton Sebők
    (CSS-Od-Secuiesc)
    8-1-0
    24-4
    24
  • 4.
    Mark Bardas
    (CSS-Od-Secuiesc)
    7-1-0
    23-3
    21
  • 5.
    Dávid Toro
    (CSS-Od-Secuiesc)
    7-1-0
    23-3
    21
  • 6.
    Andrei Tabirna
    (CSM-Iasi)
    7-2-0
    22-10
    21
  • 7.
    Boris Arany
    (DEAC-Debrecen)
    7-1-0
    22-3
    21
  • 8.
    Ianis Gligoras
    (CSS-Tg-Mures)
    6-2-0
    18-8
    18
  • 9.
    Eric Chiraches
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    6-1-0
    19-6
    18
  • 10.
    Alexandru Iordan
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    6-1-0
    20-4
    18
  • 11.
    Bogdan Anghel
    (CSS-Buzau)
    6-1-0
    18-5
    18
  • 12.
    Rares Ceausescu
    (FC-Arges-Pitesti)
    5-2-0
    16-8
    15
  • 13.
    Darius Racoviceanu
    (CSM-Slatina)
    5-2-0
    18-7
    15
  • 14.
    Malin State
    (CSS-1-Bucuresti)
    5-1-0
    15-4
    15
  • 15.
    Tamas Kovacs
    (DEAC-Debrecen)
    5-2-0
    17-7
    15
  • 16.
    Levente Fülöp
    (DEAC-Debrecen)
    4-3-0
    14-12
    12
  • 17.
    Hunor Farkas
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    4-2-0
    12-6
    12
  • 18.
    Mark Handra
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    4-2-0
    14-7
    12
  • 19.
    Igor Postolache
    (CSS-Slatina)
    4-2-0
    13-6
    12
  • 20.
    Razvan Dondea
    (CSS-Slatina)
    4-2-0
    12-9
    12
  • 21.
    Krisztián Orosz
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-2-0
    11-7
    9
  • 22.
    Ion Sandu
    (CSM-Moinesti)
    3-3-0
    10-11
    9
  • 23.
    Stefan Ungureanu
    (Petrolul-Ploiesti)
    3-3-0
    9-11
    9
  • 24.
    Paul Campeanu
    (CSS-Buzau)
    3-3-0
    10-10
    9
  • 25.
    Krisztián Szövérdi
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-3-0
    9-11
    9
  • 26.
    Kristóf Gelei
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-3-0
    11-11
    9
  • 27.
    David Kolumban
    (CSS-Tg-Mures)
    3-3-0
    9-10
    9
  • 28.
    David Uta
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    3-3-0
    9-9
    9
  • 29.
    Razvan Cristian Haiducu
    (CSS-1-Bucuresti)
    2-4-0
    7-14
    6
  • 30.
    Nicolas Hardan
    (CSTA-Bucuresti)
    2-4-0
    7-13
    6
  • 31.
    Tamás Bán
    (CSS-Od-Secuiesc)
    2-4-0
    8-13
    6
  • 32.
    Andrei Ionut
    (FC-Arges-Pitesti)
    2-3-0
    7-9
    6
  • 33.
    Vuk Andrejevic
    (CS-Comunal-Dumbravita)
    2-3-0
    7-13
    6
  • 34.
    Alexandru Idorasi
    (CS-Vointa-Campulung)
    1-4-0
    3-14
    3
  • 35.
    Andrei Trif
    (CSM-Cluj-Napoca)
    1-4-0
    5-12
    3
  • 36.
    Ákos Kölcsei
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    1-4-0
    3-12
    3
  • 37.
    Carol Pintilie
    (CSM-Iasi)
    1-4-0
    7-13
    3
  • 38.
    Pavel Laurentiu Petre
    (FC-Arges-Pitesti)
    1-4-0
    6-12
    3
  • 39.
    Darius Nicolae
    (CS-Vointa-Campulung)
    1-4-0
    4-13
    3
  • 40.
    Adrian Ciobanu
    (FC-Arges-Pitesti)
    0-4-0
    3-12
    0
  • 41.
    Loránd Kovács
    (CSS-Od-Secuiesc)
    0-4-0
    3-12
    0
  • 42.
    Tudor Moldovan
    (ACS-Topspin-Floresti)
    0-4-0
    0-12
    0
  • 43.
    András Domokos
    (CSS-Tg-Mures)
    0-4-0
    0-12
    0
  • 44.
    Lucas Dragos Trif
    (CS-Crisul-Chisineu)
    0-4-0
    3-12
    0
  • 45.
    Mihai Ionescu
    (CSTA-Bucuresti)
    0-4-0
    0-12
    0
  • 46.
    Hunor Balázs
    (CSS-Od-Secuiesc)
    0-4-0
    1-12
    0
  • 47.
    Mátyás Molnár
    (CSS-Od-Secuiesc)
    0-4-0
    1-12
    0
  • 48.
    Elias Mate Simo
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    0-4-0
    0-12
    0
  • 49.
    Sebastian Vasiloiu
    (FC-Arges-Pitesti)
    0-4-0
    2-12
    0
Name
W-L-E
G-G
P
  • group: Lower: 10
  • 1.
    Malin State
    (CSS-1-Bucuresti)
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    Krisztián Orosz
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    2-1-0
    7-4
    6
  • 3.
    Andrei Ionut
    (FC-Arges-Pitesti)
    1-2-0
    4-6
    3
  • 4.
    András Domokos
    (CSS-Tg-Mures)
    0-3-0
    0-9
    0
  • group: Lower: 9
  • 1.
    Bogdan Anghel
    (CSS-Buzau)
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Darius Racoviceanu
    (CSM-Slatina)
    3-1-0
    11-4
    9
  • 3.
    Kristóf Gelei
    (CSS-Od-Secuiesc)
    2-2-0
    7-6
    6
  • 4.
    Alexandru Idorasi
    (CS-Vointa-Campulung)
    1-3-0
    3-11
    3
  • Sebastian Vasiloiu
    (FC-Arges-Pitesti)
    0-4-0
    2-12
    0
  • group: Lower: 8
  • 1.
    Márton Sebők
    (CSS-Od-Secuiesc)
    4-0-0
    12-1
    12
  • 2.
    Rares Ceausescu
    (FC-Arges-Pitesti)
    3-1-0
    10-4
    9
  • 3.
    Ion Sandu
    (CSM-Moinesti)
    2-2-0
    7-8
    6
  • 4.
    Razvan Cristian Haiducu
    (CSS-1-Bucuresti)
    1-3-0
    4-11
    3
  • Lucas Dragos Trif
    (CS-Crisul-Chisineu)
    0-4-0
    3-12
    0
  • group: Lower: 7
  • 1.
    Mark Bardas
    (CSS-Od-Secuiesc)
    4-0-0
    12-0
    12
  • 2.
    Razvan Dondea
    (CSS-Slatina)
    3-1-0
    9-6
    9
  • 3.
    Paul Campeanu
    (CSS-Buzau)
    2-2-0
    7-6
    6
  • 4.
    Nicolas Hardan
    (CSTA-Bucuresti)
    1-3-0
    3-10
    3
  • Adrian Ciobanu
    (FC-Arges-Pitesti)
    0-4-0
    3-12
    0
  • group: Lower: 6
  • 1.
    Alexandru Pop
    (CSM-Cluj-Napoca)
    4-0-0
    12-0
    12
  • 2.
    Igor Postolache
    (CSS-Slatina)
    3-1-0
    9-3
    9
  • 3.
    Vuk Andrejevic
    (CS-Comunal-Dumbravita)
    2-2-0
    6-10
    6
  • 4.
    Carol Pintilie
    (CSM-Iasi)
    1-3-0
    5-10
    3
  • Loránd Kovács
    (CSS-Od-Secuiesc)
    0-4-0
    3-12
    0
  • group: Lower: 5
  • 1.
    Dávid Toro
    (CSS-Od-Secuiesc)
    4-0-0
    12-0
    12
  • 2.
    Andrei Tabirna
    (CSM-Iasi)
    3-1-0
    9-3
    9
  • 3.
    David Kolumban
    (CSS-Tg-Mures)
    2-2-0
    6-6
    6
  • 4.
    Ákos Kölcsei
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    1-3-0
    3-9
    3
  • Elias Mate Simo
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    0-4-0
    0-12
    0
  • group: Lower: 4
  • 1.
    Kristóf Kovács
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    4-0-0
    12-0
    12
  • 2.
    Hunor Farkas
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-1-0
    9-3
    9
  • 3.
    David Uta
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    2-2-0
    6-6
    6
  • 4.
    Darius Nicolae
    (CS-Vointa-Campulung)
    1-3-0
    3-10
    3
  • Mátyás Molnár
    (CSS-Od-Secuiesc)
    0-4-0
    1-12
    0
  • group: Lower: 3
  • 1.
    Boris Arany
    (DEAC-Debrecen)
    4-0-0
    12-0
    12
  • 2.
    Ianis Gligoras
    (CSS-Tg-Mures)
    3-1-0
    9-3
    9
  • 3.
    Krisztián Szövérdi
    (CSS-Od-Secuiesc)
    2-2-0
    6-8
    6
  • 4.
    Andrei Trif
    (CSM-Cluj-Napoca)
    1-3-0
    5-9
    3
  • Tudor Moldovan
    (ACS-Topspin-Floresti)
    0-4-0
    0-12
    0
  • group: Lower: 2
  • 1.
    Alexandru Iordan
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    4-0-0
    12-1
    12
  • 2.
    Tamas Kovacs
    (DEAC-Debrecen)
    3-1-0
    10-4
    9
  • 3.
    Stefan Ungureanu
    (Petrolul-Ploiesti)
    2-2-0
    6-8
    6
  • 4.
    Pavel Laurentiu Petre
    (FC-Arges-Pitesti)
    1-3-0
    5-9
    3
  • Hunor Balázs
    (CSS-Od-Secuiesc)
    0-4-0
    1-12
    0
  • group: Lower: 1
  • 1.
    Eric Chiraches
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Mark Handra
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-1-0
    10-4
    9
  • 3.
    Levente Fülöp
    (DEAC-Debrecen)
    2-2-0
    8-8
    6
  • 4.
    Tamás Bán
    (CSS-Od-Secuiesc)
    1-3-0
    5-9
    3
  • Mihai Ionescu
    (CSTA-Bucuresti)
    0-4-0
    0-12
    0
  • Special award
    Name
  • Sorry, we can't find any special award
  • Name
    Enabled
    Actions
  • Sorry, we can't find any subscriber
  • Participant
    Result
    Participant
  • Sorry, we can't find any match
  • Participant
    Result
    Participant
  • Top 1-2
  • Kristóf Kovács
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
    Alexandru Pop
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Top 4
  • Márton Sebők
    (CSS-Od-Secuiesc)
    0-3
    Kristóf Kovács
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Alexandru Pop
    (CSM-Cluj-Napoca)
    3-1
    Andrei Tabirna
    (CSM-Iasi)
  • Top 8
  • Ianis Gligoras
    (CSS-Tg-Mures)
    0-3
    Márton Sebők
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Dávid Toro
    (CSS-Od-Secuiesc)
    2-3
    Kristóf Kovács
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Boris Arany
    (DEAC-Debrecen)
    1-3
    Alexandru Pop
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Mark Bardas
    (CSS-Od-Secuiesc)
    2-3
    Andrei Tabirna
    (CSM-Iasi)
  • Top 16
  • Eric Chiraches
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    1-3
    Ianis Gligoras
    (CSS-Tg-Mures)
  • Bogdan Anghel
    (CSS-Buzau)
    0-3
    Márton Sebők
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Dávid Toro
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Levente Fülöp
    (DEAC-Debrecen)
  • Tamas Kovacs
    (DEAC-Debrecen)
    1-3
    Kristóf Kovács
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Boris Arany
    (DEAC-Debrecen)
    3-0
    Rares Ceausescu
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Darius Racoviceanu
    (CSM-Slatina)
    1-3
    Alexandru Pop
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Mark Bardas
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Malin State
    (CSS-1-Bucuresti)
  • Andrei Tabirna
    (CSM-Iasi)
    3-2
    Alexandru Iordan
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
  • Top 32
  • Eric Chiraches
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-1
    Nicolas Hardan
    (CSTA-Bucuresti)
  • Ianis Gligoras
    (CSS-Tg-Mures)
    3-1
    Igor Postolache
    (CSS-Slatina)
  • Bogdan Anghel
    (CSS-Buzau)
    3-0
    David Uta
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
  • David Kolumban
    (CSS-Tg-Mures)
    0-3
    Márton Sebők
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Dávid Toro
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Ion Sandu
    (CSM-Moinesti)
  • Levente Fülöp
    (DEAC-Debrecen)
    3-1
    Krisztián Orosz
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Razvan Dondea
    (CSS-Slatina)
    0-3
    Tamas Kovacs
    (DEAC-Debrecen)
  • Kristóf Gelei
    (CSS-Od-Secuiesc)
    1-3
    Kristóf Kovács
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Boris Arany
    (DEAC-Debrecen)
    3-0
    Andrei Ionut
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Mark Handra
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    1-3
    Rares Ceausescu
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Darius Racoviceanu
    (CSM-Slatina)
    3-0
    Stefan Ungureanu
    (Petrolul-Ploiesti)
  • Paul Campeanu
    (CSS-Buzau)
    0-3
    Alexandru Pop
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Mark Bardas
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Tamás Bán
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Krisztián Szövérdi
    (CSS-Od-Secuiesc)
    0-3
    Malin State
    (CSS-1-Bucuresti)
  • Andrei Tabirna
    (CSM-Iasi)
    3-0
    Hunor Farkas
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Razvan Cristian Haiducu
    (CSS-1-Bucuresti)
    0-3
    Alexandru Iordan
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
  • Top 64
  • Eric Chiraches
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
  • Nicolas Hardan
    (CSTA-Bucuresti)
    3-0
    András Domokos
    (CSS-Tg-Mures)
  • Ianis Gligoras
    (CSS-Tg-Mures)
    3-0
  • 0-3
    Igor Postolache
    (CSS-Slatina)
  • Bogdan Anghel
    (CSS-Buzau)
    3-0
  • 0-3
    David Uta
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
  • David Kolumban
    (CSS-Tg-Mures)
    3-1
    Pavel Laurentiu Petre
    (FC-Arges-Pitesti)
  • 0-3
    Márton Sebők
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Dávid Toro
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
  • Andrei Trif
    (CSM-Cluj-Napoca)
    0-3
    Ion Sandu
    (CSM-Moinesti)
  • Levente Fülöp
    (DEAC-Debrecen)
    3-0
  • 0-3
    Krisztián Orosz
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Razvan Dondea
    (CSS-Slatina)
    3-0
  • 0-3
    Tamas Kovacs
    (DEAC-Debrecen)
  • Kristóf Gelei
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-2
    Carol Pintilie
    (CSM-Iasi)
  • 0-3
    Kristóf Kovács
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Boris Arany
    (DEAC-Debrecen)
    3-0
  • Ákos Kölcsei
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    0-3
    Andrei Ionut
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Mark Handra
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
  • 0-3
    Rares Ceausescu
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Darius Racoviceanu
    (CSM-Slatina)
    3-0
  • 0-3
    Stefan Ungureanu
    (Petrolul-Ploiesti)
  • Paul Campeanu
    (CSS-Buzau)
    3-1
    Darius Nicolae
    (CS-Vointa-Campulung)
  • 0-3
    Alexandru Pop
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Mark Bardas
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
  • Tamás Bán
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-1
    Vuk Andrejevic
    (CS-Comunal-Dumbravita)
  • Krisztián Szövérdi
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
  • 0-3
    Malin State
    (CSS-1-Bucuresti)
  • Andrei Tabirna
    (CSM-Iasi)
    3-0
  • 0-3
    Hunor Farkas
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Alexandru Idorasi
    (CS-Vointa-Campulung)
    0-3
    Razvan Cristian Haiducu
    (CSS-1-Bucuresti)
  • 0-3
    Alexandru Iordan
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
  • group: Lower: 10
  • Krisztián Orosz
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-0
    András Domokos
    (CSS-Tg-Mures)
  • Malin State
    (CSS-1-Bucuresti)
    3-0
    Andrei Ionut
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Krisztián Orosz
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    3-1
    Andrei Ionut
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Malin State
    (CSS-1-Bucuresti)
    3-0
    András Domokos
    (CSS-Tg-Mures)
  • Krisztián Orosz
    (CSS-Sf-Gheorghe)
    1-3
    Malin State
    (CSS-1-Bucuresti)
  • Andrei Ionut
    (FC-Arges-Pitesti)
    3-0
    András Domokos
    (CSS-Tg-Mures)
  • group: Lower: 9
  • Darius Racoviceanu
    (CSM-Slatina)
    3-0
    Sebastian Vasiloiu
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Bogdan Anghel
    (CSS-Buzau)
    3-0
    Alexandru Idorasi
    (CS-Vointa-Campulung)
  • Kristóf Gelei
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Sebastian Vasiloiu
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Darius Racoviceanu
    (CSM-Slatina)
    2-3
    Bogdan Anghel
    (CSS-Buzau)
  • Kristóf Gelei
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Alexandru Idorasi
    (CS-Vointa-Campulung)
  • Bogdan Anghel
    (CSS-Buzau)
    3-0
    Sebastian Vasiloiu
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Kristóf Gelei
    (CSS-Od-Secuiesc)
    0-3
    Bogdan Anghel
    (CSS-Buzau)
  • Darius Racoviceanu
    (CSM-Slatina)
    3-0
    Alexandru Idorasi
    (CS-Vointa-Campulung)
  • Kristóf Gelei
    (CSS-Od-Secuiesc)
    1-3
    Darius Racoviceanu
    (CSM-Slatina)
  • Alexandru Idorasi
    (CS-Vointa-Campulung)
    3-2
    Sebastian Vasiloiu
    (FC-Arges-Pitesti)
  • group: Lower: 8
  • Rares Ceausescu
    (FC-Arges-Pitesti)
    3-1
    Ion Sandu
    (CSM-Moinesti)
  • Razvan Cristian Haiducu
    (CSS-1-Bucuresti)
    3-2
    Lucas Dragos Trif
    (CS-Crisul-Chisineu)
  • Márton Sebők
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Ion Sandu
    (CSM-Moinesti)
  • Rares Ceausescu
    (FC-Arges-Pitesti)
    3-0
    Razvan Cristian Haiducu
    (CSS-1-Bucuresti)
  • Márton Sebők
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Lucas Dragos Trif
    (CS-Crisul-Chisineu)
  • Razvan Cristian Haiducu
    (CSS-1-Bucuresti)
    1-3
    Ion Sandu
    (CSM-Moinesti)
  • Márton Sebők
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Razvan Cristian Haiducu
    (CSS-1-Bucuresti)
  • Rares Ceausescu
    (FC-Arges-Pitesti)
    3-0
    Lucas Dragos Trif
    (CS-Crisul-Chisineu)
  • Márton Sebők
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-1
    Rares Ceausescu
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Lucas Dragos Trif
    (CS-Crisul-Chisineu)
    1-3
    Ion Sandu
    (CSM-Moinesti)
  • group: Lower: 7
  • Nicolas Hardan
    (CSTA-Bucuresti)
    0-3
    Mark Bardas
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Paul Campeanu
    (CSS-Buzau)
    3-0
    Adrian Ciobanu
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Razvan Dondea
    (CSS-Slatina)
    0-3
    Mark Bardas
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Nicolas Hardan
    (CSTA-Bucuresti)
    0-3
    Paul Campeanu
    (CSS-Buzau)
  • Razvan Dondea
    (CSS-Slatina)
    3-2
    Adrian Ciobanu
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Paul Campeanu
    (CSS-Buzau)
    0-3
    Mark Bardas
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Razvan Dondea
    (CSS-Slatina)
    3-1
    Paul Campeanu
    (CSS-Buzau)
  • Nicolas Hardan
    (CSTA-Bucuresti)
    3-1
    Adrian Ciobanu
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Razvan Dondea
    (CSS-Slatina)
    3-0
    Nicolas Hardan
    (CSTA-Bucuresti)
  • Adrian Ciobanu
    (FC-Arges-Pitesti)
    0-3
    Mark Bardas
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • group: Lower: 6
  • Vuk Andrejevic
    (CS-Comunal-Dumbravita)
    3-2
    Loránd Kovács
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Carol Pintilie
    (CSM-Iasi)
    0-3
    Igor Postolache
    (CSS-Slatina)
  • Alexandru Pop
    (CSM-Cluj-Napoca)
    3-0
    Loránd Kovács
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Vuk Andrejevic
    (CS-Comunal-Dumbravita)
    3-2
    Carol Pintilie
    (CSM-Iasi)
  • Alexandru Pop
    (CSM-Cluj-Napoca)
    3-0
    Igor Postolache
    (CSS-Slatina)
  • Carol Pintilie
    (CSM-Iasi)
    3-1
    Loránd Kovács
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Alexandru Pop
    (CSM-Cluj-Napoca)
    3-0
    Carol Pintilie
    (CSM-Iasi)
  • Vuk Andrejevic
    (CS-Comunal-Dumbravita)
    0-3
    Igor Postolache
    (CSS-Slatina)
  • Alexandru Pop
    (CSM-Cluj-Napoca)
    3-0
    Vuk Andrejevic
    (CS-Comunal-Dumbravita)
  • Igor Postolache
    (CSS-Slatina)
    3-0
    Loránd Kovács
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • group: Lower: 5
  • David Kolumban
    (CSS-Tg-Mures)
    3-0
    Ákos Kölcsei
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Andrei Tabirna
    (CSM-Iasi)
    3-0
    Elias Mate Simo
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Dávid Toro
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Ákos Kölcsei
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • David Kolumban
    (CSS-Tg-Mures)
    0-3
    Andrei Tabirna
    (CSM-Iasi)
  • Dávid Toro
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Elias Mate Simo
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Andrei Tabirna
    (CSM-Iasi)
    3-0
    Ákos Kölcsei
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Dávid Toro
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Andrei Tabirna
    (CSM-Iasi)
  • David Kolumban
    (CSS-Tg-Mures)
    3-0
    Elias Mate Simo
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Dávid Toro
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    David Kolumban
    (CSS-Tg-Mures)
  • Elias Mate Simo
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    0-3
    Ákos Kölcsei
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • group: Lower: 4
  • David Uta
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    0-3
    Hunor Farkas
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Mátyás Molnár
    (CSS-Od-Secuiesc)
    1-3
    Darius Nicolae
    (CS-Vointa-Campulung)
  • Kristóf Kovács
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
    Hunor Farkas
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • David Uta
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    3-0
    Mátyás Molnár
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Kristóf Kovács
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
    Darius Nicolae
    (CS-Vointa-Campulung)
  • Mátyás Molnár
    (CSS-Od-Secuiesc)
    0-3
    Hunor Farkas
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • Kristóf Kovács
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
    Mátyás Molnár
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • David Uta
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
    3-0
    Darius Nicolae
    (CS-Vointa-Campulung)
  • Kristóf Kovács
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
    David Uta
    (ACS-OK-Club-Bucuresti)
  • Darius Nicolae
    (CS-Vointa-Campulung)
    0-3
    Hunor Farkas
    (CSS-Sf-Gheorghe)
  • group: Lower: 3
  • Krisztián Szövérdi
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-2
    Andrei Trif
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Tudor Moldovan
    (ACS-Topspin-Floresti)
    0-3
    Boris Arany
    (DEAC-Debrecen)
  • Ianis Gligoras
    (CSS-Tg-Mures)
    3-0
    Andrei Trif
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Krisztián Szövérdi
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Tudor Moldovan
    (ACS-Topspin-Floresti)
  • Ianis Gligoras
    (CSS-Tg-Mures)
    0-3
    Boris Arany
    (DEAC-Debrecen)
  • Tudor Moldovan
    (ACS-Topspin-Floresti)
    0-3
    Andrei Trif
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • Ianis Gligoras
    (CSS-Tg-Mures)
    3-0
    Tudor Moldovan
    (ACS-Topspin-Floresti)
  • Krisztián Szövérdi
    (CSS-Od-Secuiesc)
    0-3
    Boris Arany
    (DEAC-Debrecen)
  • Ianis Gligoras
    (CSS-Tg-Mures)
    3-0
    Krisztián Szövérdi
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Boris Arany
    (DEAC-Debrecen)
    3-0
    Andrei Trif
    (CSM-Cluj-Napoca)
  • group: Lower: 2
  • Pavel Laurentiu Petre
    (FC-Arges-Pitesti)
    1-3
    Stefan Ungureanu
    (Petrolul-Ploiesti)
  • Hunor Balázs
    (CSS-Od-Secuiesc)
    0-3
    Tamas Kovacs
    (DEAC-Debrecen)
  • Alexandru Iordan
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Stefan Ungureanu
    (Petrolul-Ploiesti)
  • Pavel Laurentiu Petre
    (FC-Arges-Pitesti)
    3-0
    Hunor Balázs
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Alexandru Iordan
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-1
    Tamas Kovacs
    (DEAC-Debrecen)
  • Hunor Balázs
    (CSS-Od-Secuiesc)
    1-3
    Stefan Ungureanu
    (Petrolul-Ploiesti)
  • Alexandru Iordan
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Hunor Balázs
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Pavel Laurentiu Petre
    (FC-Arges-Pitesti)
    1-3
    Tamas Kovacs
    (DEAC-Debrecen)
  • Alexandru Iordan
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Pavel Laurentiu Petre
    (FC-Arges-Pitesti)
  • Tamas Kovacs
    (DEAC-Debrecen)
    3-0
    Stefan Ungureanu
    (Petrolul-Ploiesti)
  • group: Lower: 1
  • Mihai Ionescu
    (CSTA-Bucuresti)
    0-3
    Levente Fülöp
    (DEAC-Debrecen)
  • Tamás Bán
    (CSS-Od-Secuiesc)
    0-3
    Mark Handra
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Eric Chiraches
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-1
    Levente Fülöp
    (DEAC-Debrecen)
  • Mihai Ionescu
    (CSTA-Bucuresti)
    0-3
    Tamás Bán
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Eric Chiraches
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-1
    Mark Handra
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Tamás Bán
    (CSS-Od-Secuiesc)
    2-3
    Levente Fülöp
    (DEAC-Debrecen)
  • Eric Chiraches
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Tamás Bán
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Mihai Ionescu
    (CSTA-Bucuresti)
    0-3
    Mark Handra
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Eric Chiraches
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Mihai Ionescu
    (CSTA-Bucuresti)
  • Mark Handra
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-1
    Levente Fülöp
    (DEAC-Debrecen)
  • group: Lower: 1
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    5
    Won
  • 1
    Eric Chiraches 
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    4
  • 2
    Mihai Ionescu 
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0-3
    0
  • 3
    Tamás Bán 
    0-3
    3-0
     
    0-3
    2-3
    1
  • 4
    Mark Handra 
    1-3
    3-0
    3-0
     
    3-1
    3
  • 5
    Levente Fülöp 
    1-3
    3-0
    3-2
    1-3
     
    2
  • group: Lower: 2
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    5
    Won
  • 1
    Alexandru Iordan 
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Pavel Laurentiu Petre 
    0-3
     
    3-0
    1-3
    1-3
    1
  • 3
    Hunor Balázs 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    1-3
    0
  • 4
    Tamas Kovacs 
    1-3
    3-1
    3-0
     
    3-0
    3
  • 5
    Stefan Ungureanu 
    0-3
    3-1
    3-1
    0-3
     
    2
  • group: Lower: 3
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    5
    Won
  • 1
    Ianis Gligoras 
     
    3-0
    3-0
    0-3
    3-0
    3
  • 2
    Krisztián Szövérdi 
    0-3
     
    3-0
    0-3
    3-2
    2
  • 3
    Tudor Moldovan 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0
  • 4
    Boris Arany 
    3-0
    3-0
    3-0
     
    3-0
    4
  • 5
    Andrei Trif 
    0-3
    2-3
    3-0
    0-3
     
    1
  • group: Lower: 4
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    5
    Won
  • 1
    Kristóf Kovács 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    David Uta 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    0-3
    2
  • 3
    Mátyás Molnár 
    0-3
    0-3
     
    1-3
    0-3
    0
  • 4
    Darius Nicolae 
    0-3
    0-3
    3-1
     
    0-3
    1
  • 5
    Hunor Farkas 
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
     
    3
  • group: Lower: 5
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    5
    Won
  • 1
    Dávid Toro 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    David Kolumban 
    0-3
     
    0-3
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    Andrei Tabirna 
    0-3
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Elias Mate Simo 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 5
    Ákos Kölcsei 
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • group: Lower: 6
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    5
    Won
  • 1
    Alexandru Pop 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Vuk Andrejevic 
    0-3
     
    3-2
    0-3
    3-2
    2
  • 3
    Carol Pintilie 
    0-3
    2-3
     
    0-3
    3-1
    1
  • 4
    Igor Postolache 
    0-3
    3-0
    3-0
     
    3-0
    3
  • 5
    Loránd Kovács 
    0-3
    2-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • group: Lower: 7
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    5
    Won
  • 1
    Razvan Dondea 
     
    3-0
    3-1
    3-2
    0-3
    3
  • 2
    Nicolas Hardan 
    0-3
     
    0-3
    3-1
    0-3
    1
  • 3
    Paul Campeanu 
    1-3
    3-0
     
    3-0
    0-3
    2
  • 4
    Adrian Ciobanu 
    2-3
    1-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 5
    Mark Bardas 
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
     
    4
  • group: Lower: 8
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    5
    Won
  • 1
    Márton Sebők 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Rares Ceausescu 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Razvan Cristian Haiducu 
    0-3
    0-3
     
    3-2
    1-3
    1
  • 4
    Lucas Dragos Trif 
    0-3
    0-3
    2-3
     
    1-3
    0
  • 5
    Ion Sandu 
    0-3
    1-3
    3-1
    3-1
     
    2
  • group: Lower: 9
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    5
    Won
  • 1
    Kristóf Gelei 
     
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Darius Racoviceanu 
    3-1
     
    2-3
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Bogdan Anghel 
    3-0
    3-2
     
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Alexandru Idorasi 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-2
    1
  • 5
    Sebastian Vasiloiu 
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
     
    0
  • group: Lower: 10
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    Won
  • 1
    Krisztián Orosz 
     
    1-3
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Malin State 
    3-1
     
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Andrei Ionut 
    1-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 4
    András Domokos 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
Supporters