Concurs International de tenis de masa - U11 fete - Memorial DOBOLYI Aladár - 05

Concurs International de tenis de masa - U11 fete - Memorial DOBOLYI Aladár - 05. noiembrie 2022

Concurs International de tenis de masa - U11 fete - Memorial DOBOLYI Aladár - 05. noiembrie 2022

by CSTM Dobolyi Aladar
Country: România
City: Targu Secuiesc
Location: Sala Polivalenta
Address: -
Start date: November 05, 2022, 08:00
Finish date: November 06, 2022, 20:00
Play Off Results
  • Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Winner
  • Maria Patranoiu 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Maria Patranoiu 3  
     
     
     
     
  • Alessia Nemeth 3  
    Alessia Nemeth 0  
     
     
     
     
  • Daria Puenea 0  
     
    Maria Patranoiu 3  
     
     
     
  • Andreea Galan 3  
     
    Andreea Galan 0  
     
     
     
  • Alexia Pastina 0  
    Andreea Galan 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Boglárka Beján 1  
     
     
     
     
  • Boglárka Beján 3  
     
     
    Maria Patranoiu 3  
     
     
  • Kariss Serban 3  
     
     
    Kariss Serban 2  
     
     
  • 0  
    Kariss Serban 3  
     
     
     
     
  • Elena Siia 1  
    Mara Birloncea 0  
     
     
     
     
  • Mara Birloncea 3  
     
    Kariss Serban 3  
     
     
     
  • Antonia Tanase 3  
     
    Maia Madar 1  
     
     
     
  • Andreea Cojocaru 0  
    Antonia Tanase 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Maia Madar 3  
     
     
     
     
  • Maia Madar 3  
     
     
     
    Maria Patranoiu 3  
    Maria Patranoiu  
  • Ioana Ionescu 3  
     
     
     
    Ioana Ionescu 0  
     
  • 0  
    Ioana Ionescu 3  
     
     
     
     
  • Roza Sandor 3  
    Roza Sandor 0  
     
     
     
     
  • Daria Codreanu 2  
     
    Ioana Ionescu 3  
     
     
     
  • Hanga Zsupos 3  
     
    Hanga Zsupos 1  
     
     
     
  • Ilinca Briceag 0  
    Hanga Zsupos 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Ioana Stoleru 0  
     
     
     
     
  • Ioana Stoleru 3  
     
     
    Ioana Ionescu 3  
     
     
  • Miruna Murariu 3  
     
     
    Riana David 1  
     
     
  • 0  
    Miruna Murariu 0  
     
     
     
     
  • Bianca Pribeagu 0  
    Patricia Joita 3  
     
     
     
     
  • Patricia Joita 3  
     
    Patricia Joita 0  
     
     
     
  • Kulpinski Ada Bedo 3  
     
    Riana David 3  
     
     
     
  • Fruzsina Balazs 2  
    Kulpinski Ada Bedo 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Riana David 3  
     
     
     
     
  • Riana David 3  
     
     
     
     
     
  • Name
    W-L-E
    G-G
    P
  • 1.
    Patricia Joita
    (CSM-Slatina)
    5-2-0
    16-6
    15
  • 2.
    Hanga Zsupos
    (DEAC-Debrecen)
    5-2-0
    16-8
    15
  • 3.
    Andreea Galan
    (CSM-Dorna-Vatra-Dornei)
    5-2-0
    16-7
    15
  • 4.
    Mara Birloncea
    (CSM-Medias)
    4-2-0
    14-9
    12
  • 5.
    Alessia Nemeth
    (CS-Comunal-Dumbravita)
    3-3-0
    9-9
    9
  • 6.
    Antonia Tanase
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-3-0
    10-10
    9
  • 7.
    Kulpinski Ada Bedo
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
    3-3-0
    9-13
    9
  • 8.
    Roza Sandor
    (CSS-Od-Secuiesc)
    2-4-0
    6-14
    6
  • 9.
    Daria Codreanu
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    2-3-0
    9-10
    6
  • 10.
    Daria Puenea
    (LPS-Slatina)
    2-3-0
    6-10
    6
  • 11.
    Fruzsina Balazs
    (CSS-Od-Secuiesc)
    2-3-0
    8-11
    6
  • 12.
    Andreea Cojocaru
    (CSM-Rm-Sarat)
    1-4-0
    5-12
    3
  • 13.
    Alexia Pastina
    (LPS-Slatina)
    1-4-0
    4-12
    3
  • 14.
    Ilinca Briceag
    (CN-AV-Rm-Sarat)
    1-4-0
    4-13
    3
  • 15.
    Bianca Pribeagu
    (CS-Vointa-Campulung)
    1-4-0
    4-13
    3
  • 16.
    Elena Siia
    (CSS-Slatina)
    1-4-0
    6-12
    3
  • 17.
    Maria Patranoiu
    (LPS-Buzau)
    9-0-0
    27-2
    27
  • 18.
    Ioana Ionescu
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    8-1-0
    24-6
    24
  • 19.
    Kariss Serban
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    7-1-0
    23-5
    21
  • 20.
    Riana David
    (CN-Am-Rm-Sarat)
    7-1-0
    22-6
    21
  • 21.
    Maia Madar
    (CSM-Arad)
    6-1-0
    19-4
    18
  • 22.
    Ioana Stoleru
    (CSM-Moinesti)
    5-1-0
    15-4
    15
  • 23.
    Boglárka Beján
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    4-2-0
    14-6
    12
  • 24.
    Miruna Murariu
    (CSM-Moinesti)
    4-2-0
    13-6
    12
  • 25.
    Stefania Dumitru
    (CSS-Slatina)
    0-4-0
    0-12
    0
  • 26.
    Virág Bíró
    (CSS-Od-Secuiesc)
    0-4-0
    0-12
    0
  • 27.
    Ecaterina Simon
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
    0-4-0
    2-12
    0
  • 28.
    Lilla Farkas
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
    0-4-0
    2-12
    0
  • 29.
    Alexandra Feldiorean
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
    0-4-0
    1-12
    0
  • 30.
    Maria Crisan
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
    0-4-0
    0-12
    0
Name
W-L-E
G-G
P
  • group: Lower: 6
  • 1.
    Ioana Stoleru
    (CSM-Moinesti)
    4-0-0
    12-1
    12
  • 2.
    Boglárka Beján
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-1-0
    10-3
    9
  • 3.
    Fruzsina Balazs
    (CSS-Od-Secuiesc)
    2-2-0
    6-8
    6
  • 4.
    Andreea Cojocaru
    (CSM-Rm-Sarat)
    1-3-0
    5-9
    3
  • Maria Crisan
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
    0-4-0
    0-12
    0
  • group: Lower: 5
  • 1.
    Kariss Serban
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    4-0-0
    12-1
    12
  • 2.
    Miruna Murariu
    (CSM-Moinesti)
    3-1-0
    10-3
    9
  • 3.
    Alessia Nemeth
    (CS-Comunal-Dumbravita)
    2-2-0
    6-6
    6
  • 4.
    Roza Sandor
    (CSS-Od-Secuiesc)
    1-3-0
    3-9
    3
  • Stefania Dumitru
    (CSS-Slatina)
    0-4-0
    0-12
    0
  • group: Lower: 4
  • 1.
    Maia Madar
    (CSM-Arad)
    4-0-0
    12-1
    12
  • 2.
    Patricia Joita
    (CSM-Slatina)
    3-1-0
    10-3
    9
  • 3.
    Daria Puenea
    (LPS-Slatina)
    2-2-0
    6-7
    6
  • 4.
    Ilinca Briceag
    (CN-AV-Rm-Sarat)
    1-3-0
    4-10
    3
  • Alexandra Feldiorean
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
    0-4-0
    1-12
    0
  • group: Lower: 3
  • 1.
    Ioana Ionescu
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    4-0-0
    12-1
    12
  • 2.
    Andreea Galan
    (CSM-Dorna-Vatra-Dornei)
    3-1-0
    10-3
    9
  • 3.
    Kulpinski Ada Bedo
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
    2-2-0
    6-8
    6
  • 4.
    Elena Siia
    (CSS-Slatina)
    1-3-0
    5-9
    3
  • Virág Bíró
    (CSS-Od-Secuiesc)
    0-4-0
    0-12
    0
  • group: Lower: 2
  • 1.
    Riana David
    (CN-Am-Rm-Sarat)
    4-0-0
    12-3
    12
  • 2.
    Mara Birloncea
    (CSM-Medias)
    3-1-0
    11-5
    9
  • 3.
    Daria Codreanu
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    2-2-0
    7-7
    6
  • 4.
    Alexia Pastina
    (LPS-Slatina)
    1-3-0
    4-9
    3
  • Lilla Farkas
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
    0-4-0
    2-12
    0
  • group: Lower: 1
  • 1.
    Maria Patranoiu
    (LPS-Buzau)
    4-0-0
    12-0
    12
  • 2.
    Hanga Zsupos
    (DEAC-Debrecen)
    3-1-0
    9-5
    9
  • 3.
    Antonia Tanase
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    2-2-0
    7-7
    6
  • 4.
    Bianca Pribeagu
    (CS-Vointa-Campulung)
    1-3-0
    4-10
    3
  • Ecaterina Simon
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
    0-4-0
    2-12
    0
  • Special award
    Name
  • Sorry, we can't find any special award
  • Name
    Enabled
    Actions
  • Sorry, we can't find any subscriber
  • Participant
    Result
    Participant
  • Sorry, we can't find any match
  • Participant
    Result
    Participant
  • Top 1-2
  • Maria Patranoiu
    (LPS-Buzau)
    3-0
    Ioana Ionescu
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
  • Top 4
  • Maria Patranoiu
    (LPS-Buzau)
    3-2
    Kariss Serban
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
  • Ioana Ionescu
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-1
    Riana David
    (CN-Am-Rm-Sarat)
  • Top 8
  • Maria Patranoiu
    (LPS-Buzau)
    3-0
    Andreea Galan
    (CSM-Dorna-Vatra-Dornei)
  • Kariss Serban
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-1
    Maia Madar
    (CSM-Arad)
  • Ioana Ionescu
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-1
    Hanga Zsupos
    (DEAC-Debrecen)
  • Patricia Joita
    (CSM-Slatina)
    0-3
    Riana David
    (CN-Am-Rm-Sarat)
  • Top 16
  • Maria Patranoiu
    (LPS-Buzau)
    3-0
    Alessia Nemeth
    (CS-Comunal-Dumbravita)
  • Andreea Galan
    (CSM-Dorna-Vatra-Dornei)
    3-1
    Boglárka Beján
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Kariss Serban
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Mara Birloncea
    (CSM-Medias)
  • Antonia Tanase
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    0-3
    Maia Madar
    (CSM-Arad)
  • Ioana Ionescu
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Roza Sandor
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Hanga Zsupos
    (DEAC-Debrecen)
    3-0
    Ioana Stoleru
    (CSM-Moinesti)
  • Miruna Murariu
    (CSM-Moinesti)
    0-3
    Patricia Joita
    (CSM-Slatina)
  • Kulpinski Ada Bedo
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
    0-3
    Riana David
    (CN-Am-Rm-Sarat)
  • Top 32
  • Maria Patranoiu
    (LPS-Buzau)
    3-0
  • 0-3
    Boglárka Beján
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Kariss Serban
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
  • 0-3
    Maia Madar
    (CSM-Arad)
  • Ioana Ionescu
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
  • 0-3
    Ioana Stoleru
    (CSM-Moinesti)
  • Miruna Murariu
    (CSM-Moinesti)
    3-0
  • 0-3
    Riana David
    (CN-Am-Rm-Sarat)
  • Alessia Nemeth
    (CS-Comunal-Dumbravita)
    3-0
    Daria Puenea
    (LPS-Slatina)
  • Andreea Galan
    (CSM-Dorna-Vatra-Dornei)
    3-0
    Alexia Pastina
    (LPS-Slatina)
  • Elena Siia
    (CSS-Slatina)
    1-3
    Mara Birloncea
    (CSM-Medias)
  • Antonia Tanase
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Andreea Cojocaru
    (CSM-Rm-Sarat)
  • Roza Sandor
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-2
    Daria Codreanu
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
  • Hanga Zsupos
    (DEAC-Debrecen)
    3-0
    Ilinca Briceag
    (CN-AV-Rm-Sarat)
  • Bianca Pribeagu
    (CS-Vointa-Campulung)
    0-3
    Patricia Joita
    (CSM-Slatina)
  • Kulpinski Ada Bedo
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
    3-2
    Fruzsina Balazs
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • group: Lower: 6
  • Boglárka Beján
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
    Maria Crisan
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
  • Fruzsina Balazs
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-2
    Andreea Cojocaru
    (CSM-Rm-Sarat)
  • Ioana Stoleru
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Maria Crisan
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
  • Boglárka Beján
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
    Fruzsina Balazs
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Ioana Stoleru
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Andreea Cojocaru
    (CSM-Rm-Sarat)
  • Fruzsina Balazs
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Maria Crisan
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
  • Ioana Stoleru
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Fruzsina Balazs
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Boglárka Beján
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
    3-0
    Andreea Cojocaru
    (CSM-Rm-Sarat)
  • Ioana Stoleru
    (CSM-Moinesti)
    3-1
    Boglárka Beján
    (LTNM-Tg-Secuiesc)
  • Andreea Cojocaru
    (CSM-Rm-Sarat)
    3-0
    Maria Crisan
    (CS-Armand-Supuru-de-Jos)
  • group: Lower: 5
  • Kariss Serban
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Alessia Nemeth
    (CS-Comunal-Dumbravita)
  • Roza Sandor
    (CSS-Od-Secuiesc)
    3-0
    Stefania Dumitru
    (CSS-Slatina)
  • Miruna Murariu
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Alessia Nemeth
    (CS-Comunal-Dumbravita)
  • Kariss Serban
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Roza Sandor
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Miruna Murariu
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Stefania Dumitru
    (CSS-Slatina)
  • Roza Sandor
    (CSS-Od-Secuiesc)
    0-3
    Alessia Nemeth
    (CS-Comunal-Dumbravita)
  • Miruna Murariu
    (CSM-Moinesti)
    3-0
    Roza Sandor
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Kariss Serban
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Stefania Dumitru
    (CSS-Slatina)
  • Miruna Murariu
    (CSM-Moinesti)
    1-3
    Kariss Serban
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
  • Stefania Dumitru
    (CSS-Slatina)
    0-3
    Alessia Nemeth
    (CS-Comunal-Dumbravita)
  • group: Lower: 4
  • Maia Madar
    (CSM-Arad)
    3-0
    Alexandra Feldiorean
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • Daria Puenea
    (LPS-Slatina)
    3-1
    Ilinca Briceag
    (CN-AV-Rm-Sarat)
  • Patricia Joita
    (CSM-Slatina)
    3-0
    Alexandra Feldiorean
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • Maia Madar
    (CSM-Arad)
    3-0
    Daria Puenea
    (LPS-Slatina)
  • Patricia Joita
    (CSM-Slatina)
    3-0
    Ilinca Briceag
    (CN-AV-Rm-Sarat)
  • Daria Puenea
    (LPS-Slatina)
    3-0
    Alexandra Feldiorean
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • Patricia Joita
    (CSM-Slatina)
    3-0
    Daria Puenea
    (LPS-Slatina)
  • Maia Madar
    (CSM-Arad)
    3-0
    Ilinca Briceag
    (CN-AV-Rm-Sarat)
  • Patricia Joita
    (CSM-Slatina)
    1-3
    Maia Madar
    (CSM-Arad)
  • Ilinca Briceag
    (CN-AV-Rm-Sarat)
    3-1
    Alexandra Feldiorean
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • group: Lower: 3
  • Andreea Galan
    (CSM-Dorna-Vatra-Dornei)
    3-0
    Kulpinski Ada Bedo
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • Elena Siia
    (CSS-Slatina)
    3-0
    Virág Bíró
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Ioana Ionescu
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Kulpinski Ada Bedo
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • Andreea Galan
    (CSM-Dorna-Vatra-Dornei)
    3-0
    Elena Siia
    (CSS-Slatina)
  • Ioana Ionescu
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Virág Bíró
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Elena Siia
    (CSS-Slatina)
    2-3
    Kulpinski Ada Bedo
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • Ioana Ionescu
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Elena Siia
    (CSS-Slatina)
  • Andreea Galan
    (CSM-Dorna-Vatra-Dornei)
    3-0
    Virág Bíró
    (CSS-Od-Secuiesc)
  • Ioana Ionescu
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-1
    Andreea Galan
    (CSM-Dorna-Vatra-Dornei)
  • Virág Bíró
    (CSS-Od-Secuiesc)
    0-3
    Kulpinski Ada Bedo
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • group: Lower: 2
  • Mara Birloncea
    (CSM-Medias)
    3-1
    Lilla Farkas
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • Daria Codreanu
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Alexia Pastina
    (LPS-Slatina)
  • Riana David
    (CN-Am-Rm-Sarat)
    3-0
    Lilla Farkas
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • Mara Birloncea
    (CSM-Medias)
    3-0
    Daria Codreanu
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
  • Riana David
    (CN-Am-Rm-Sarat)
    3-0
    Alexia Pastina
    (LPS-Slatina)
  • Daria Codreanu
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-1
    Lilla Farkas
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • Riana David
    (CN-Am-Rm-Sarat)
    3-1
    Daria Codreanu
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
  • Mara Birloncea
    (CSM-Medias)
    3-1
    Alexia Pastina
    (LPS-Slatina)
  • Riana David
    (CN-Am-Rm-Sarat)
    3-2
    Mara Birloncea
    (CSM-Medias)
  • Alexia Pastina
    (LPS-Slatina)
    3-0
    Lilla Farkas
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • group: Lower: 1
  • Antonia Tanase
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    1-3
    Hanga Zsupos
    (DEAC-Debrecen)
  • Bianca Pribeagu
    (CS-Vointa-Campulung)
    3-1
    Ecaterina Simon
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • Maria Patranoiu
    (LPS-Buzau)
    3-0
    Hanga Zsupos
    (DEAC-Debrecen)
  • Antonia Tanase
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-0
    Bianca Pribeagu
    (CS-Vointa-Campulung)
  • Maria Patranoiu
    (LPS-Buzau)
    3-0
    Ecaterina Simon
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • Bianca Pribeagu
    (CS-Vointa-Campulung)
    1-3
    Hanga Zsupos
    (DEAC-Debrecen)
  • Maria Patranoiu
    (LPS-Buzau)
    3-0
    Bianca Pribeagu
    (CS-Vointa-Campulung)
  • Antonia Tanase
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
    3-1
    Ecaterina Simon
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
  • Maria Patranoiu
    (LPS-Buzau)
    3-0
    Antonia Tanase
    (CSA-Steaua-Bucuresti)
  • Ecaterina Simon
    (ACS-Sepsi-Sf-Gheorghe)
    0-3
    Hanga Zsupos
    (DEAC-Debrecen)
  • group: Lower: 1
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    5
    Won
  • 1
    Maria Patranoiu 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Antonia Tanase 
    0-3
     
    3-0
    3-1
    1-3
    2
  • 3
    Bianca Pribeagu 
    0-3
    0-3
     
    3-1
    1-3
    1
  • 4
    Ecaterina Simon 
    0-3
    1-3
    1-3
     
    0-3
    0
  • 5
    Hanga Zsupos 
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
     
    3
  • group: Lower: 2
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    5
    Won
  • 1
    Riana David 
     
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Mara Birloncea 
    2-3
     
    3-0
    3-1
    3-1
    3
  • 3
    Daria Codreanu 
    1-3
    0-3
     
    3-0
    3-1
    2
  • 4
    Alexia Pastina 
    0-3
    1-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 5
    Lilla Farkas 
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • group: Lower: 3
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    5
    Won
  • 1
    Ioana Ionescu 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Andreea Galan 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Elena Siia 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    2-3
    1
  • 4
    Virág Bíró 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 5
    Kulpinski Ada Bedo 
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
     
    2
  • group: Lower: 4
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    5
    Won
  • 1
    Patricia Joita 
     
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Maia Madar 
    3-1
     
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Daria Puenea 
    0-3
    0-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 4
    Ilinca Briceag 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    3-1
    1
  • 5
    Alexandra Feldiorean 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • group: Lower: 5
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    5
    Won
  • 1
    Miruna Murariu 
     
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Kariss Serban 
    3-1
     
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Roza Sandor 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    0-3
    1
  • 4
    Stefania Dumitru 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 5
    Alessia Nemeth 
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
     
    2
  • group: Lower: 6
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    5
    Won
  • 1
    Ioana Stoleru 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Boglárka Beján 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Fruzsina Balazs 
    0-3
    0-3
     
    3-2
    3-0
    2
  • 4
    Andreea Cojocaru 
    0-3
    0-3
    2-3
     
    3-0
    1
  • 5
    Maria Crisan 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
Supporters