Asztalitenisz Megyei bajnokság 2022 - Harghita

Asztalitenisz Megyei bajnokság 2022 - Harghita

Asztalitenisz Megyei bajnokság 2022 - Harghita

by Cou Sinn
Country: România
City: Odorheiu Secuiesc
Location: Nagy Ferenc Asztalitenisz terem
Address: -
Start date: November 18, 2022, 15:00
Finish date: November 18, 2022, 20:00
Play Off Results
  • Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Winner
  • participant Zoltán Józsa 1  
     
     
     
  • Elias Mate Simo 3  
    Elias Mate Simo 0  
     
     
  • Bálint Bedő 0  
    Gyula Mozes 3  
     
     
  • Gyula Mozes 3  
     
    Gyula Mozes 3  
    Gyula Mozes  
  • Levente Incze 3  
     
    Dávid Toro 1  
     
  • Márton Sebők 0  
    Levente Incze 1  
     
     
  • Kristóf Gelei 0  
    Dávid Toro 3  
     
     
  • Dávid Toro 3  
     
     
     
  • Name
    W-L-E
    G-G
    P
  • 1.
    Gyula Mozes
    9-1-0
    29-8
    27
  • 2.
    Dávid Toro
    9-1-0
    28-5
    27
  • 3.
    Levente Incze
    7-2-0
    24-8
    21
  • 4.
    Elias Mate Simo
    6-4-0
    22-16
    18
  • 5.
    Márton Sebők
    7-2-0
    22-11
    21
  • 6.
    Bálint Bedő
    5-3-0
    17-14
    15
  • 7.
    participant Zoltán Józsa
    5-3-0
    19-15
    15
  • 8.
    Kristóf Gelei
    5-3-0
    18-14
    15
  • 9.
    Mark Bardas
    5-3-0
    16-10
    15
  • 10.
    Bence Kiss
    4-3-0
    14-12
    12
  • 11.
    Szabolcs Zakariás
    4-3-0
    14-10
    12
  • 12.
    Szilárd Szabó
    3-5-0
    14-17
    9
  • 13.
    Barna László
    2-5-0
    12-15
    6
  • 14.
    Ákos Paizs
    1-6-0
    5-19
    3
  • 15.
    Andrea Kolozsi
    1-6-0
    4-19
    3
  • 16.
    Tamás Bán
    1-6-0
    4-18
    3
  • 17.
    Lóránt Kovács
    1-3-0
    4-10
    3
  • 18.
    Levente Sárkány
    1-4-0
    6-12
    3
  • 19.
    Ákos László
    0-4-0
    0-12
    0
  • 20.
    Álmos Gergely
    0-4-0
    0-12
    0
  • 21.
    Krisztián Szövérdi
    0-5-0
    0-15
    0
Name
W-L-E
G-G
P
  • group: Higher: 4
  • 1.
    Gyula Mozes
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    Márton Sebők
    2-1-0
    7-5
    6
  • Barna László
    1-2-0
    6-6
    3
  • Andrea Kolozsi
    0-3-0
    0-9
    0
  • group: Higher: 3
  • 1.
    Levente Incze
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    Bálint Bedő
    2-1-0
    6-5
    6
  • Mark Bardas
    1-2-0
    4-6
    3
  • Ákos Paizs
    0-3-0
    1-9
    0
  • group: Higher: 2
  • 1.
    Dávid Toro
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    Elias Mate Simo
    2-1-0
    7-3
    6
  • Bence Kiss
    1-2-0
    3-6
    3
  • Tamás Bán
    0-3-0
    0-9
    0
  • group: Higher: 1
  • 1.
    Kristóf Gelei
    2-1-0
    8-5
    6
  • 2.
    participant Zoltán Józsa
    2-1-0
    7-7
    6
  • Szilárd Szabó
    1-2-0
    6-7
    3
  • Szabolcs Zakariás
    1-2-0
    5-7
    3
  • group: Lower: 4
  • 1.
    Márton Sebők
    5-0-0
    15-3
    15
  • 2.
    Mark Bardas
    4-1-0
    12-4
    12
  • 3.
    Elias Mate Simo
    3-2-0
    12-9
    9
  • 4.
    Szilárd Szabó
    2-3-0
    8-10
    6
  • Levente Sárkány
    1-4-0
    6-12
    3
  • Krisztián Szövérdi
    0-5-0
    0-15
    0
  • group: Lower: 3
  • 1.
    Levente Incze
    3-1-0
    11-5
    9
  • 2.
    Bence Kiss
    3-1-0
    11-6
    9
  • 3.
    Kristóf Gelei
    3-1-0
    10-6
    9
  • 4.
    Barna László
    1-3-0
    6-9
    3
  • Ákos László
    0-4-0
    0-12
    0
  • group: Lower: 2
  • 1.
    Dávid Toro
    4-0-0
    12-0
    12
  • 2.
    Szabolcs Zakariás
    3-1-0
    9-3
    9
  • 3.
    Ákos Paizs
    1-3-0
    4-10
    3
  • 4.
    Lóránt Kovács
    1-3-0
    4-10
    3
  • Andrea Kolozsi
    1-3-0
    4-10
    3
  • group: Lower: 1
  • 1.
    participant Zoltán Józsa
    3-1-0
    11-5
    9
  • 2.
    Gyula Mozes
    3-1-0
    11-5
    9
  • 3.
    Bálint Bedő
    3-1-0
    11-6
    9
  • 4.
    Tamás Bán
    1-3-0
    4-9
    3
  • Álmos Gergely
    0-4-0
    0-12
    0
  • Special award
    Name
  • Sorry, we can't find any special award
  • Participant
    Result
    Participant
  • Sorry, we can't find any match
  • Participant
    Result
    Participant
  • Top 1-2
  • Gyula Mozes
    3-1
    Dávid Toro
  • Top 4
  • Elias Mate Simo
    0-3
    Gyula Mozes
  • Levente Incze
    1-3
    Dávid Toro
  • Top 8
  • participant Zoltán Józsa
    1-3
    Elias Mate Simo
  • Bálint Bedő
    0-3
    Gyula Mozes
  • Levente Incze
    3-0
    Márton Sebők
  • Kristóf Gelei
    0-3
    Dávid Toro
  • group: Higher: 4
  • Márton Sebők
    1-3
    Gyula Mozes
  • Márton Sebők
    3-0
    Andrea Kolozsi
  • Márton Sebők
    3-2
    Barna László
  • Gyula Mozes
    3-0
    Andrea Kolozsi
  • Gyula Mozes
    3-1
    Barna László
  • Andrea Kolozsi
    0-3
    Barna László
  • group: Higher: 3
  • Levente Incze
    3-0
    Mark Bardas
  • Levente Incze
    3-0
    Bálint Bedő
  • Levente Incze
    3-0
    Ákos Paizs
  • Mark Bardas
    1-3
    Bálint Bedő
  • Mark Bardas
    3-0
    Ákos Paizs
  • Bálint Bedő
    3-1
    Ákos Paizs
  • group: Higher: 2
  • Dávid Toro
    3-0
    Bence Kiss
  • Dávid Toro
    3-1
    Elias Mate Simo
  • Dávid Toro
    3-0
    Tamás Bán
  • Bence Kiss
    0-3
    Elias Mate Simo
  • Bence Kiss
    3-0
    Tamás Bán
  • Elias Mate Simo
    3-0
    Tamás Bán
  • group: Higher: 1
  • participant Zoltán Józsa
    3-2
    Szabolcs Zakariás
  • participant Zoltán Józsa
    3-2
    Kristóf Gelei
  • participant Zoltán Józsa
    1-3
    Szilárd Szabó
  • Szabolcs Zakariás
    0-3
    Kristóf Gelei
  • Szabolcs Zakariás
    3-1
    Szilárd Szabó
  • Kristóf Gelei
    3-2
    Szilárd Szabó
  • group: Lower: 4
  • Mark Bardas
    3-1
    Elias Mate Simo
  • Mark Bardas
    0-3
    Márton Sebők
  • Mark Bardas
    3-0
    Levente Sárkány
  • Mark Bardas
    3-0
    Krisztián Szövérdi
  • Mark Bardas
    3-0
    Szilárd Szabó
  • Elias Mate Simo
    2-3
    Márton Sebők
  • Elias Mate Simo
    3-2
    Levente Sárkány
  • Elias Mate Simo
    3-0
    Krisztián Szövérdi
  • Elias Mate Simo
    3-1
    Szilárd Szabó
  • Márton Sebők
    3-0
    Levente Sárkány
  • Márton Sebők
    3-0
    Krisztián Szövérdi
  • Márton Sebők
    3-1
    Szilárd Szabó
  • Levente Sárkány
    3-0
    Krisztián Szövérdi
  • Levente Sárkány
    1-3
    Szilárd Szabó
  • Krisztián Szövérdi
    0-3
    Szilárd Szabó
  • group: Lower: 3
  • Bence Kiss
    3-1
    Barna László
  • Bence Kiss
    3-2
    Levente Incze
  • Bence Kiss
    2-3
    Kristóf Gelei
  • Bence Kiss
    3-0
    Ákos László
  • Barna László
    1-3
    Levente Incze
  • Barna László
    1-3
    Kristóf Gelei
  • Barna László
    3-0
    Ákos László
  • Levente Incze
    3-1
    Kristóf Gelei
  • Levente Incze
    3-0
    Ákos László
  • Kristóf Gelei
    3-0
    Ákos László
  • group: Lower: 2
  • Dávid Toro
    3-0
    Szabolcs Zakariás
  • Dávid Toro
    3-0
    Andrea Kolozsi
  • Dávid Toro
    3-0
    Ákos Paizs
  • Dávid Toro
    3-0
    Lóránt Kovács
  • Szabolcs Zakariás
    3-0
    Andrea Kolozsi
  • Szabolcs Zakariás
    3-0
    Ákos Paizs
  • Szabolcs Zakariás
    3-0
    Lóránt Kovács
  • Andrea Kolozsi
    1-3
    Ákos Paizs
  • Andrea Kolozsi
    3-1
    Lóránt Kovács
  • Ákos Paizs
    1-3
    Lóránt Kovács
  • group: Lower: 1
  • Gyula Mozes
    3-2
    Bálint Bedő
  • Gyula Mozes
    2-3
    Zoltán Józsa participant
  • Gyula Mozes
    3-0
    Álmos Gergely
  • Gyula Mozes
    3-0
    Tamás Bán
  • Bálint Bedő
    3-2
    Zoltán Józsa participant
  • Bálint Bedő
    3-0
    Álmos Gergely
  • Bálint Bedő
    3-1
    Tamás Bán
  • participant Zoltán Józsa
    3-0
    Álmos Gergely
  • participant Zoltán Józsa
    3-0
    Tamás Bán
  • Álmos Gergely
    0-3
    Tamás Bán
  • group: Lower: 1
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    5
    Won
  • 1
    Gyula Mozes 
     
    3-2
    2-3
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Bálint Bedő 
    2-3
     
    3-2
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Zoltán Józsa 
    3-2
    2-3
     
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Álmos Gergely 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 5
    Tamás Bán 
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • group: Lower: 2
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    5
    Won
  • 1
    Dávid Toro 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Szabolcs Zakariás 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Andrea Kolozsi 
    0-3
    0-3
     
    1-3
    3-1
    1
  • 4
    Ákos Paizs 
    0-3
    0-3
    3-1
     
    1-3
    1
  • 5
    Lóránt Kovács 
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
     
    1
  • group: Lower: 3
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    5
    Won
  • 1
    Bence Kiss 
     
    3-1
    3-2
    2-3
    3-0
    3
  • 2
    Barna László 
    1-3
     
    1-3
    1-3
    3-0
    1
  • 3
    Levente Incze 
    2-3
    3-1
     
    3-1
    3-0
    3
  • 4
    Kristóf Gelei 
    3-2
    3-1
    1-3
     
    3-0
    3
  • 5
    Ákos László 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • group: Lower: 4
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Won
  • 1
    Mark Bardas 
     
    3-1
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Elias Mate Simo 
    1-3
     
    2-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Márton Sebők 
    3-0
    3-2
     
    3-0
    3-0
    3-1
    5
  • 4
    Levente Sárkány 
    0-3
    2-3
    0-3
     
    3-0
    1-3
    1
  • 5
    Krisztián Szövérdi 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Szilárd Szabó 
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
    3-0
     
    2
  • group: Higher: 1
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    Won
  • 1
    Zoltán Józsa 
     
    3-2
    3-2
    1-3
    2
  • 2
    Szabolcs Zakariás 
    2-3
     
    0-3
    3-1
    1
  • 3
    Kristóf Gelei 
    2-3
    3-0
     
    3-2
    2
  • 4
    Szilárd Szabó 
    3-1
    1-3
    2-3
     
    1
  • group: Higher: 2
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    Won
  • 1
    Dávid Toro 
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    Bence Kiss 
    0-3
     
    0-3
    3-0
    1
  • 3
    Elias Mate Simo 
    1-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 4
    Tamás Bán 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • group: Higher: 3
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    Won
  • 1
    Levente Incze 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Mark Bardas 
    0-3
     
    1-3
    3-0
    1
  • 3
    Bálint Bedő 
    0-3
    3-1
     
    3-1
    2
  • 4
    Ákos Paizs 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • group: Higher: 4
  •  
    Name
    1
    2
    3
    4
    Won
  • 1
    Márton Sebők 
     
    1-3
    3-0
    3-2
    2
  • 2
    Gyula Mozes 
    3-1
     
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Andrea Kolozsi 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    Barna László 
    2-3
    1-3
    3-0
     
    1
Supporters