We are using Cookies for better solutions. If You are staying on this site or closing this message, You accept it.

Accept
Erdélyi labdarúgó diákkupa 2018

Erdélyi labdarúgó diákkupa 2018

Erdélyi labdarúgó diákkupa 2018

by Cou Sinn
Free
Country: România City: Odorheiu Secuiesc Location: Sportcsarnok Address: Mihail Kogălniceanu 10
Start date: December 15, 2018, 09:00 Finish date: December 16, 2018, 20:00
Play Off Results
  • Name
    Number of points
  • Special award
    Name
  • Special award
    Name
  • Night devils
    Árnyék
  • Best team
    Elte-BEAC
  • Name
    Enabled
    Actions
  • Participant
    Result
    Participant
  • group: B
  • CsemerPeccs
    1-0
    Kolozsvári Góbék
  • CsemerPeccs
    1-3
    Tiffosi
  • CsemerPeccs
    2-0
    Árnyék
  • CsemerPeccs
    2-0
    Kóma-szutra
  • Kolozsvári Góbék
    0-1
    Tiffosi
  • Kolozsvári Góbék
    0-0
    Árnyék
  • Kolozsvári Góbék
    4-0
    Kóma-szutra
  • Tiffosi
    3-0
    Árnyék
  • Tiffosi
    4-1
    Kóma-szutra
  • Árnyék
    1-2
    Kóma-szutra
  • group: C
  • Orange buffalos
    1-3
    Young boys
  • Orange buffalos
    2-7
    Elte-BEAC
  • Orange buffalos
    0-5
    Korondi U19
  • Orange buffalos
    4-1
    Inteam
  • Young boys
    2-1
    Elte-BEAC
  • Young boys
    3-0
    Korondi U19
  • Young boys
    4-2
    Inteam
  • Elte-BEAC
    5-1
    Korondi U19
  • Elte-BEAC
    5-3
    Inteam
  • Korondi U19
    2-1
    Inteam
  • group: D
  • Sinter FC
    0-2
    Óbudai egyetem
  • Sinter FC
    1-1
    Kámikázé
  • Sinter FC
    6-2
    NNEH
  • Sinter FC
    2-3
    IFI FK
  • Óbudai egyetem
    2-2
    Kámikázé
  • Óbudai egyetem
    1-1
    NNEH
  • Óbudai egyetem
    1-0
    IFI FK
  • Kámikázé
    1-1
    NNEH
  • Kámikázé
    1-1
    IFI FK
  • NNEH
    0-3
    IFI FK
  • Top 16
  • Óbudai egyetem
    5-0
    Kóma-szutra
  • Elte-BEAC
    8-7
    Kolozsvári Góbék
  • Tiffosi
    1-2
    Mütf
  • CsemerPeccs
    4-1
    Korondi U19
  • InterGóbék
    4-3
    Orange buffalos
  • IFI FK
    0-1
    participant Shörlock participant
  • Young boys
    2-3
    Kámikázé
  • Hargita
    1-0
    Sinter FC
  • Top 8
  • CsemerPeccs
    3-4
    InterGóbék
  • Mütf
    0-4
    participant Shörlock participant
  • Elte-BEAC
    2-1
    Kámikázé
  • Óbudai egyetem
    3-0
    Hargita
  • Top 4
  • Elte-BEAC
    6-4
    InterGóbék
  • Óbudai egyetem
    3-0
    participant Shörlock participant
  • Kisdöntő
  • participant Shörlock
    3-0
    InterGóbék
  • Döntő
  • Elte-BEAC
    5-4
    Óbudai egyetem
  • Participant
    Result
    Participant
  • group: A
  • Mütf
    1-2
    participant Shörlock participant
  • Mütf
    2-1
    MaSapi
  • Mütf
    1-4
    Hargita
  • Mütf
    0-2
    InterGóbék
  • participant Shörlock
    1-1
    MaSapi
  • participant Shörlock
    1-3
    Hargita
  • participant Shörlock
    5-2
    InterGóbék
  • MaSapi
    0-2
    Hargita
  • MaSapi
    2-3
    InterGóbék
  • Hargita
    0-2
    InterGóbék
  • group: B
  • group: C
  • group: D
  • Top 16
  • Top 8
  • Top 4
  • Kisdöntő
  • Döntő
  • group: A
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Won
    Position
  • 1
    Mütf
    1-2
    2-1
    1-4
    0-2
    1
    4
  • 2
    Shörlock
    2-1
    1-1
    1-3
    5-2
    2
    3
  • 3
    MaSapi
    1-2
    1-1
    0-2
    2-3
    0
    5
  • 4
    Hargita
    4-1
    3-1
    2-0
    0-2
    3
    2
  • 5
    InterGóbék
    2-0
    2-5
    3-2
    2-0
    3
    1
  • group: B
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Won
    Position
  • 1
    CsemerPeccs
    1-0
    1-3
    2-0
    2-0
    3
    2
  • 2
    Kolozsvári Góbék
    0-1
    0-1
    0-0
    4-0
    1
    3
  • 3
    Tiffosi
    3-1
    1-0
    3-0
    4-1
    4
    1
  • 4
    Árnyék
    0-2
    0-0
    0-3
    1-2
    0
    5
  • 5
    Kóma-szutra
    0-2
    0-4
    1-4
    2-1
    1
    4
  • group: C
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Won
    Position
  • 1
    Orange buffalos
    1-3
    2-7
    0-5
    4-1
    1
    4
  • 2
    Young boys
    3-1
    2-1
    3-0
    4-2
    4
    1
  • 3
    Elte-BEAC
    7-2
    1-2
    5-1
    5-3
    3
    2
  • 4
    Korondi U19
    5-0
    0-3
    1-5
    2-1
    2
    3
  • 5
    Inteam
    1-4
    2-4
    3-5
    1-2
    0
    5
  • group: D
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Won
    Position
  • 1
    Sinter FC
    0-2
    1-1
    6-2
    2-3
    1
    3
  • 2
    Óbudai egyetem
    2-0
    2-2
    1-1
    1-0
    2
    1
  • 3
    Kámikázé
    1-1
    2-2
    1-1
    1-1
    0
    4
  • 4
    NNEH
    2-6
    1-1
    1-1
    0-3
    0
    5
  • 5
    IFI FK
    3-2
    0-1
    1-1
    3-0
    2
    2
Supporters
ajax-icon Loading...