Cupa Eu și Paleta de Tenis - Aiud - 2019.08

Cupa Eu și Paleta de Tenis - Aiud - 2019.08.06 - incepatori

Cupa Eu și Paleta de Tenis - Aiud - 2019.08.06 - incepatori

Country: România City: Aiud Location: Sala de sport Address: str. Tribun Tudoran nr. 5
Start date: June 08, 2019, 09:00 Finish date: June 08, 2019, 17:00
Price: 40.00 Ron
  • Special award
    Name
  • Sorry, we can't find any special award
  • Participant
    Result
    Participant
  • Sorry, we can't find any match
  • Participant
    Result
    Participant
  • group: 1
  • Paul Gligor
    3-1
    Gheorghe Asavei
  • Paul Gligor
    3-1
    Constantin Pralea
  • Paul Gligor
    3-0
    Andra Hagea
  • Paul Gligor
    3-0
    David Costache
  • Gheorghe Asavei
    1-3
    Constantin Pralea
  • Gheorghe Asavei
    3-2
    Andra Hagea
  • Gheorghe Asavei
    3-0
    David Costache
  • Constantin Pralea
    3-1
    Andra Hagea
  • Constantin Pralea
    3-1
    David Costache
  • Andra Hagea
    3-0
    David Costache
  • group: 2
  • Atila Muntean
    3-0
    Dan Cristian Pop
  • Atila Muntean
    3-1
    Paul Achim
  • Atila Muntean
    3-1
    Rares Tetcu
  • Atila Muntean
    3-1
    David Virlanovici
  • Dan Cristian Pop
    0-3
    Paul Achim
  • Dan Cristian Pop
    3-2
    Rares Tetcu
  • Dan Cristian Pop
    3-0
    David Virlanovici
  • Paul Achim
    3-0
    Rares Tetcu
  • Paul Achim
    3-1
    David Virlanovici
  • Rares Tetcu
    0-3
    David Virlanovici
  • group: 3
  • Dan Susman
    1-3
    Ovidiu Iakab
  • Dan Susman
    3-1
    Rita Layis
  • Dan Susman
    3-0
    Vasile Lupu
  • Dan Susman
    3-0
    Daniel Duda
  • Dan Susman
    3-0
    Andrei Luncean
  • Ovidiu Iakab
    0-3
    Rita Layis
  • Ovidiu Iakab
    3-0
    Vasile Lupu
  • Ovidiu Iakab
    3-0
    Daniel Duda
  • Ovidiu Iakab
    3-0
    Andrei Luncean
  • Rita Layis
    3-0
    Vasile Lupu
  • Rita Layis
    3-0
    Daniel Duda
  • Rita Layis
    3-0
    Andrei Luncean
  • Vasile Lupu
    2-3
    Daniel Duda
  • Vasile Lupu
    3-0
    Andrei Luncean
  • Daniel Duda
    3-0
    Andrei Luncean
  • group: 4
  • David Dranca
    0-3
    Petru Creta
  • David Dranca
    3-0
    Rares Marian
  • David Dranca
    1-3
    Albert Catana
  • David Dranca
    3-0
    Mark Bardas
  • David Dranca
    3-0
    Elena Carmen Preda
  • Petru Creta
    3-0
    Rares Marian
  • Petru Creta
    3-0
    Albert Catana
  • Petru Creta
    3-1
    Mark Bardas
  • Petru Creta
    3-0
    Elena Carmen Preda
  • Rares Marian
    1-3
    Albert Catana
  • Rares Marian
    0-3
    Mark Bardas
  • Rares Marian
    1-3
    Elena Carmen Preda
  • Albert Catana
    3-1
    Mark Bardas
  • Albert Catana
    3-1
    Elena Carmen Preda
  • Mark Bardas
    3-0
    Elena Carmen Preda
  • Top 16
  • Paul Gligor
    3-0
    David Virlanovici
  • David Dranca
    0-3
    Dan Susman
  • Paul Achim
    3-2
    Gheorghe Asavei
  • Daniel Duda
    1-3
    Petru Creta
  • Rita Layis
    3-0
    Mark Bardas
  • Dan Cristian Pop
    0-3
    Constantin Pralea
  • Albert Catana
    1-3
    Ovidiu Iakab
  • Andra Hagea
    0-3
    Atila Muntean
  • Top 8
  • Paul Gligor
    3-1
    Dan Susman
  • Paul Achim
    3-2
    Petru Creta
  • Rita Layis
    2-3
    Constantin Pralea
  • Ovidiu Iakab
    1-3
    Atila Muntean
  • Top 4
  • Paul Gligor
    3-0
    Paul Achim
  • Constantin Pralea
    3-2
    Atila Muntean
  • Top 1-2
  • Paul Gligor
    3-2
    Constantin Pralea
  • group: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Won
    Position
  • 1
    Paul Gligor
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Gheorghe Asavei
    1-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    3
  • 3
    Constantin Pralea
    1-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    2
  • 4
    Andra Hagea
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    4
  • 5
    David Costache
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    5
  • group: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Won
    Position
  • 1
    Atila Muntean
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    1
  • 2
    Dan Cristian Pop
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    3
  • 3
    Paul Achim
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
  • 4
    Rares Tetcu
    1-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • 5
    David Virlanovici
    1-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4
  • group: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Won
    Position
  • 1
    Dan Susman
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 2
    Ovidiu Iakab
    3-1
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    3
  • 3
    Rita Layis
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 4
    Vasile Lupu
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    5
  • 5
    Daniel Duda
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    4
  • 6
    Andrei Luncean
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • group: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Won
    Position
  • 1
    David Dranca
    0-3
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 2
    Petru Creta
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
  • 3
    Rares Marian
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    6
  • 4
    Albert Catana
    3-1
    0-3
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    2
  • 5
    Mark Bardas
    0-3
    1-3
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    4
  • 6
    Elena Carmen Preda
    0-3
    0-3
    3-1
    1-3
    0-3
    1
    5
Supporters
ajax-icon Loading...