Turneu A

Turneu A "Cupa Văii Carașului" - Oravița - 2019 - Avansati

Turneu A "Cupa Văii Carașului" - Oravița - 2019 - Avansati

Țara: România Oraș: Oravița Locație: Sala Mare de Sport a Școlii Gimnaziale Romul Ladea Adresă: str. Zona-Gării
Data de începere: October 05, 2019, 09:05 Data de încheiere: October 05, 2019, 20:00
Taxă participare: 35.00 Ron
Nume
C-Î-E
F-P
P
  • Premiu special
    Nume
  • Ne pare rău, în acest moment nu este nici un premiu special
  • Participantul
    Rezultat
    Participantul
  • Ne pare rău, în acest moment nu este nici un meci
  • Participantul
    Rezultat
    Participantul
  • grupa: 1
  • Petre Bozosan
    3-0
    Romulus Gherman
  • Petre Bozosan
    3-0
    Jozsef Borcsi
  • Petre Bozosan
    2-3
    Victor Craiovan
  • Petre Bozosan
    3-2
    Sorin Caraus
  • Petre Bozosan
    3-0
    Petre Zachel
  • Petre Bozosan
    3-0
    Marinel Greonejant
  • Romulus Gherman
    3-2
    Jozsef Borcsi
  • Romulus Gherman
    1-3
    Victor Craiovan
  • Romulus Gherman
    3-2
    Sorin Caraus
  • Romulus Gherman
    1-3
    Petre Zachel
  • Romulus Gherman
    3-0
    Marinel Greonejant
  • Jozsef Borcsi
    3-0
    Victor Craiovan
  • Jozsef Borcsi
    3-0
    Sorin Caraus
  • Jozsef Borcsi
    2-3
    Petre Zachel
  • Jozsef Borcsi
    3-0
    Marinel Greonejant
  • Victor Craiovan
    3-2
    Sorin Caraus
  • Victor Craiovan
    1-3
    Petre Zachel
  • Victor Craiovan
    3-0
    Marinel Greonejant
  • Sorin Caraus
    3-0
    Petre Zachel
  • Sorin Caraus
    3-2
    Marinel Greonejant
  • Petre Zachel
    3-0
    Marinel Greonejant
  • grupa: 2
  • Adrian Szivery
    0-3
    Adrian Iliuta
  • Adrian Szivery
    0-3
    Adrian Vuca
  • Adrian Szivery
    3-2
    Bogdan Chiscan
  • Adrian Szivery
    3-1
    Dan Schiau
  • Adrian Szivery
    3-0
    Lucian Ilica
  • Adrian Szivery
    3-1
    Marinel Iancu
  • Adrian Iliuta
    3-1
    Adrian Vuca
  • Adrian Iliuta
    3-0
    Bogdan Chiscan
  • Adrian Iliuta
    3-2
    Dan Schiau
  • Adrian Iliuta
    3-0
    Lucian Ilica
  • Adrian Iliuta
    3-2
    Marinel Iancu
  • Adrian Vuca
    2-3
    Bogdan Chiscan
  • Adrian Vuca
    3-0
    Dan Schiau
  • Adrian Vuca
    3-0
    Lucian Ilica
  • Adrian Vuca
    3-0
    Marinel Iancu
  • Bogdan Chiscan
    3-2
    Dan Schiau
  • Bogdan Chiscan
    3-1
    Lucian Ilica
  • Bogdan Chiscan
    3-0
    Marinel Iancu
  • Dan Schiau
    3-1
    Lucian Ilica
  • Dan Schiau
    1-3
    Marinel Iancu
  • Lucian Ilica
    3-0
    Marinel Iancu
  • grupa: 3
  • Marius Tiberiu Mitar
    3-0
    Titus Tamsa
  • Marius Tiberiu Mitar
    3-1
    Roland Balaj
  • Marius Tiberiu Mitar
    3-0
    Marian Cioveie
  • Marius Tiberiu Mitar
    1-3
    Lucian Faur
  • Marius Tiberiu Mitar
    3-0
    Marius Lascu
  • Marius Tiberiu Mitar
    3-0
    Viorel Greonjan
  • Titus Tamsa
    0-3
    Roland Balaj
  • Titus Tamsa
    3-0
    Marian Cioveie
  • Titus Tamsa
    3-0
    Lucian Faur
  • Titus Tamsa
    3-1
    Marius Lascu
  • Titus Tamsa
    3-0
    Viorel Greonjan
  • Roland Balaj
    3-0
    Marian Cioveie
  • Roland Balaj
    3-0
    Lucian Faur
  • Roland Balaj
    0-3
    Marius Lascu
  • Roland Balaj
    3-0
    Viorel Greonjan
  • Marian Cioveie
    3-0
    Lucian Faur
  • Marian Cioveie
    3-1
    Marius Lascu
  • Marian Cioveie
    3-0
    Viorel Greonjan
  • Lucian Faur
    1-3
    Marius Lascu
  • Lucian Faur
    3-1
    Viorel Greonjan
  • Marius Lascu
    3-0
    Viorel Greonjan
  • grupa: 1
  • Petre Bozosan
    3-0
    Bogdan Chiscan
  • Petre Bozosan
    1-3
    Titus Tamsa
  • Bogdan Chiscan
    2-3
    Titus Tamsa
  • grupa: 2
  • Adrian Iliuta
    3-1
    Victor Craiovan
  • Adrian Iliuta
    2-3
    Marian Cioveie
  • Victor Craiovan
    1-3
    Marian Cioveie
  • grupa: 3
  • Marius Tiberiu Mitar
    3-0
    Petre Zachel
  • Marius Tiberiu Mitar
    0-3
    Adrian Szivery
  • Petre Zachel
    1-3
    Adrian Szivery
  • grupa: 4
  • Roland Balaj
    0-3
    Adrian Vuca
  • Roland Balaj
    3-0
    Romulus Gherman
  • Adrian Vuca
    3-1
    Romulus Gherman
  • Top 8
  • Titus Tamsa
    3-1
    Adrian Iliuta
  • Marius Tiberiu Mitar
    1-3
    Adrian Vuca
  • Adrian Szivery
    2-3
    Roland Balaj
  • Petre Bozosan
    3-2
    Marian Cioveie
  • Top 4
  • Titus Tamsa
    2-3
    Adrian Vuca
  • Roland Balaj
    2-3
    Petre Bozosan
  • Top 3-4
  • Roland Balaj
    2-3
    Titus Tamsa
  • Top 1-2
  • Adrian Vuca
    3-0
    Petre Bozosan
  • grupa: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Petre Bozosan
    3-0
    3-0
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 2
    Romulus Gherman
    0-3
    3-2
    1-3
    3-2
    1-3
    3-0
    3
    4
  • 3
    Jozsef Borcsi
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2-3
    3-0
    3
    5
  • 4
    Victor Craiovan
    3-2
    3-1
    0-3
    3-2
    1-3
    3-0
    4
    3
  • 5
    Sorin Caraus
    2-3
    2-3
    0-3
    2-3
    3-0
    3-2
    2
    6
  • 6
    Petre Zachel
    0-3
    3-1
    3-2
    3-1
    0-3
    3-0
    4
    2
  • 7
    Marinel Greonejant
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    7
  • grupa: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Adrian Szivery
    0-3
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    4
  • 2
    Adrian Iliuta
    3-0
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    3-2
    6
    1
  • 3
    Adrian Vuca
    3-0
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 4
    Bogdan Chiscan
    2-3
    0-3
    3-2
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    3
  • 5
    Dan Schiau
    1-3
    2-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1-3
    1
    5
  • 6
    Lucian Ilica
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    6
  • 7
    Marinel Iancu
    1-3
    2-3
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    7
  • grupa: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Marius Tiberiu Mitar
    3-0
    3-1
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 2
    Titus Tamsa
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    3
  • 3
    Roland Balaj
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    0-3
    3-0
    4
    2
  • 4
    Marian Cioveie
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    4
  • 5
    Lucian Faur
    3-1
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    2
    6
  • 6
    Marius Lascu
    0-3
    1-3
    3-0
    1-3
    3-1
    3-0
    3
    5
  • 7
    Viorel Greonjan
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    7
  • grupa: 1
  • 1
    2
    3
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Petre Bozosan
    3-0
    1-3
    1
    2
  • 2
    Bogdan Chiscan
    0-3
    2-3
    0
    3
  • 3
    Titus Tamsa
    3-1
    3-2
    2
    1
  • grupa: 2
  • 1
    2
    3
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Adrian Iliuta
    3-1
    2-3
    1
    2
  • 2
    Victor Craiovan
    1-3
    1-3
    0
    3
  • 3
    Marian Cioveie
    3-2
    3-1
    2
    1
  • grupa: 3
  • 1
    2
    3
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Marius Tiberiu Mitar
    3-0
    0-3
    1
    2
  • 2
    Petre Zachel
    0-3
    1-3
    0
    3
  • 3
    Adrian Szivery
    3-0
    3-1
    2
    1
  • grupa: 4
  • 1
    2
    3
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Roland Balaj
    0-3
    3-0
    1
    2
  • 2
    Adrian Vuca
    3-0
    3-1
    2
    1
  • 3
    Romulus Gherman
    0-3
    1-3
    0
    3
Sponzori
ajax-icon Încărcare...