Cookie-urile ne ajută să vă oferim servicii mai bune. Prin folosirea site-ului, confirmați că sunteți de acord cu folosirea lor.

Accept
Cupa Tinutul Salii 2019

Cupa Tinutul Salii 2019

Cupa Tinutul Salii 2019

by Amatur Romania
30.00 Ron
Țara: România Oraș: Praid Locație: Slanina Praid Adresă: -
Data de începere: March 09, 2019, 08:00 Data de încheiere: March 09, 2019, 16:00
  • Participantul
    Rezultat
    Participantul
  • Participantul
    Rezultat
    Participantul
  • grupa: 1
  • Józsa Zoltán
    3-2
    Pelaghie Ioan
  • Józsa Zoltán
    3-1
    Kántor Imre Zoltán
  • Józsa Zoltán
    3-0
    Marin Floricel
  • Józsa Zoltán
    3-0
    Onet Nicolae
  • Józsa Zoltán
    3-0
    Birtalan Bence
  • Pelaghie Ioan
    0-3
    Kántor Imre Zoltán
  • Pelaghie Ioan
    3-0
    Marin Floricel
  • Pelaghie Ioan
    3-0
    Onet Nicolae
  • Pelaghie Ioan
    3-2
    Birtalan Bence
  • Kántor Imre Zoltán
    3-0
    Marin Floricel
  • Kántor Imre Zoltán
    3-0
    Onet Nicolae
  • Kántor Imre Zoltán
    3-0
    Birtalan Bence
  • Marin Floricel
    1-3
    Onet Nicolae
  • Marin Floricel
    3-0
    Birtalan Bence
  • Onet Nicolae
    2-3
    Birtalan Bence
  • grupa: 2
  • Zidar Victor
    3-1
    Veres János
  • Zidar Victor
    3-0
    Moldován László
  • Zidar Victor
    3-1
    Kis István
  • Zidar Victor
    3-0
    Héja Zsolt
  • Zidar Victor
    3-1
    Szabó Zsolt
  • Veres János
    3-1
    Moldován László
  • Veres János
    3-1
    Kis István
  • Veres János
    3-0
    Héja Zsolt
  • Veres János
    3-1
    Szabó Zsolt
  • Moldován László
    3-2
    Kis István
  • Moldován László
    3-0
    Héja Zsolt
  • Moldován László
    3-0
    Szabó Zsolt
  • Kis István
    3-1
    Héja Zsolt
  • Kis István
    3-0
    Szabó Zsolt
  • Héja Zsolt
    0-3
    Szabó Zsolt
  • grupa: 3
  • Lakatos Zsolt
    0-3
    Kincses József
  • Lakatos Zsolt
    0-3
    Loghin Florin
  • Lakatos Zsolt
    3-2
    Kézdi János
  • Lakatos Zsolt
    3-0
    Angi Zoltán
  • Lakatos Zsolt
    3-1
    Dobos Albert
  • Kincses József
    2-3
    Loghin Florin
  • Kincses József
    3-2
    Kézdi János
  • Kincses József
    3-2
    Angi Zoltán
  • Kincses József
    2-3
    Dobos Albert
  • Loghin Florin
    1-3
    Kézdi János
  • Loghin Florin
    3-1
    Angi Zoltán
  • Loghin Florin
    3-1
    Dobos Albert
  • Kézdi János
    3-0
    Angi Zoltán
  • Kézdi János
    3-0
    Dobos Albert
  • Angi Zoltán
    1-3
    Dobos Albert
  • grupa: 4
  • Tipser Gabriel
    3-0
    Demény Zoltán
  • Tipser Gabriel
    3-0
    Lovász Vilmos
  • Tipser Gabriel
    3-0
    Demeter Arpad
  • Tipser Gabriel
    3-0
    Lupescu Nicolae
  • Tipser Gabriel
    3-0
    Cserei Gabor
  • Demény Zoltán
    0-3
    Lovász Vilmos
  • Demény Zoltán
    3-0
    Demeter Arpad
  • Demény Zoltán
    3-0
    Lupescu Nicolae
  • Demény Zoltán
    3-2
    Cserei Gabor
  • Lovász Vilmos
    1-3
    Demeter Arpad
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Lupescu Nicolae
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Cserei Gabor
  • Demeter Arpad
    3-0
    Lupescu Nicolae
  • Demeter Arpad
    3-1
    Cserei Gabor
  • Lupescu Nicolae
    0-3
    Cserei Gabor
  • grupa: 5
  • Dénes Ferenc
    1-3
    Stanciulescu Bogdan
  • Dénes Ferenc
    2-3
    Jánosi Attila
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Tódor Csaba
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Pall Janos
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Birtalan Levente
  • Stanciulescu Bogdan
    3-1
    Jánosi Attila
  • Stanciulescu Bogdan
    3-0
    Tódor Csaba
  • Stanciulescu Bogdan
    3-0
    Pall Janos
  • Stanciulescu Bogdan
    3-0
    Birtalan Levente
  • Jánosi Attila
    3-0
    Tódor Csaba
  • Jánosi Attila
    3-0
    Pall Janos
  • Jánosi Attila
    3-0
    Birtalan Levente
  • Tódor Csaba
    0-3
    Pall Janos
  • Tódor Csaba
    0-3
    Birtalan Levente
  • Pall Janos
    3-1
    Birtalan Levente
  • grupa: 6
  • Ștefan Patrick
    3-0
    Motorga Dorin
  • Ștefan Patrick
    3-1
    Bedő József
  • Ștefan Patrick
    3-2
    Héja Zoltán
  • Ștefan Patrick
    3-1
    Tódor József
  • Ștefan Patrick
    3-0
    Megyes Andras
  • Motorga Dorin
    3-1
    Bedő József
  • Motorga Dorin
    0-3
    Héja Zoltán
  • Motorga Dorin
    3-0
    Tódor József
  • Motorga Dorin
    3-1
    Megyes Andras
  • Bedő József
    1-3
    Héja Zoltán
  • Bedő József
    3-0
    Tódor József
  • Bedő József
    3-0
    Megyes Andras
  • Héja Zoltán
    3-1
    Tódor József
  • Héja Zoltán
    3-0
    Megyes Andras
  • Tódor József
    3-0
    Megyes Andras
  • Top 32
  • Józsa Zoltán
    3-0
  • Dénes Ferenc
    3-2
    Demény Zoltán
  • Kincses József
    3-2
    Bedő József
  • 0-3
    Veres János
  • Stanciulescu Bogdan
    3-0
  • Kézdi János
    3-2
    Héja Zoltán
  • Pelaghie Ioan
    3-2
    Kis István
  • 0-3
    Tipser Gabriel
  • Loghin Florin
    3-0
  • Onet Nicolae
    0-3
    Moldován László
  • Jánosi Attila
    3-1
    Demeter Arpad
  • 0-3
    Ștefan Patrick
  • Kántor Imre Zoltán
    3-0
  • Pall Janos
    2-3
    Lovász Vilmos
  • Lakatos Zsolt
    3-0
    Motorga Dorin
  • 0-3
    Zidar Victor
  • Top 16
  • Józsa Zoltán
    3-2
    Dénes Ferenc
  • Kincses József
    3-1
    Veres János
  • Stanciulescu Bogdan
    3-2
    Kézdi János
  • Pelaghie Ioan
    0-3
    Tipser Gabriel
  • Loghin Florin
    2-3
    Moldován László
  • Jánosi Attila
    0-3
    Ștefan Patrick
  • Kántor Imre Zoltán
    3-2
    Lovász Vilmos
  • Lakatos Zsolt
    3-2
    Zidar Victor
  • Top 8
  • Józsa Zoltán
    3-2
    Kincses József
  • Stanciulescu Bogdan
    2-3
    Tipser Gabriel
  • Moldován László
    0-3
    Ștefan Patrick
  • Kántor Imre Zoltán
    3-0
    Lakatos Zsolt
  • Top 4
  • Józsa Zoltán
    3-1
    Tipser Gabriel
  • Ștefan Patrick
    3-2
    Kántor Imre Zoltán
  • Top 1-2
  • Józsa Zoltán
    3-0
    Ștefan Patrick
  • grupa: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Józsa Zoltán
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 2
    Pelaghie Ioan
    2-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    3
  • 3
    Kántor Imre Zoltán
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 4
    Marin Floricel
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    5
  • 5
    Onet Nicolae
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    2-3
    1
    4
  • 6
    Birtalan Bence
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    6
  • grupa: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Zidar Victor
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    5
    1
  • 2
    Veres János
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    2
  • 3
    Moldován László
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 4
    Kis István
    1-3
    1-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    4
  • 5
    Héja Zsolt
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Szabó Zsolt
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    5
  • grupa: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Lakatos Zsolt
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    3
  • 2
    Kincses József
    3-0
    2-3
    3-2
    3-2
    2-3
    3
    2
  • 3
    Loghin Florin
    3-0
    3-2
    1-3
    3-1
    3-1
    4
    1
  • 4
    Kézdi János
    2-3
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    4
  • 5
    Angi Zoltán
    0-3
    2-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    6
  • 6
    Dobos Albert
    1-3
    3-2
    1-3
    0-3
    3-1
    2
    5
  • grupa: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Tipser Gabriel
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 2
    Demény Zoltán
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    3
  • 3
    Lovász Vilmos
    0-3
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 4
    Demeter Arpad
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    4
  • 5
    Lupescu Nicolae
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Cserei Gabor
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    5
  • grupa: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Dénes Ferenc
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 2
    Stanciulescu Bogdan
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 3
    Jánosi Attila
    3-2
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 4
    Tódor Csaba
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 5
    Pall Janos
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    4
  • 6
    Birtalan Levente
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    5
  • grupa: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Ștefan Patrick
    3-0
    3-1
    3-2
    3-1
    3-0
    5
    1
  • 2
    Motorga Dorin
    0-3
    3-1
    0-3
    3-0
    3-1
    3
    3
  • 3
    Bedő József
    1-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    4
  • 4
    Héja Zoltán
    2-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    2
  • 5
    Tódor József
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    5
  • 6
    Megyes Andras
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
Sponzori
ajax-icon Încărcare...