Cookie-urile ne ajută să vă oferim servicii mai bune. Prin folosirea site-ului, confirmați că sunteți de acord cu folosirea lor.

Accept
Cupa FIT.FEEL 2019 ian 20 - Open

Cupa FIT.FEEL 2019 ian 20 - Open

Cupa FIT.FEEL 2019 ian 20 - Open

by Amatur Romania
35.00 Ron
Țara: România Oraș: Odorheiu Secuiesc Locație: Fit Feel Adresă: Str. 1 Decembrie 1918 nr. 7.
Data de începere: January 19, 2019, 14:00 Data de încheiere: January 19, 2019, 21:00

CATEGORIA CONCURSULUI: Turneu tip A

TURNEUL SE DESFĂȘOARĂ PE 4 CATEGORII:
Avansați și Open: Sâmbătă, 19 ianuarie 2019
Elite și Începători: Duminică, 20 ianuarie 2019

LOCUL DE DESFĂȘURARE: Odorheiu Secuiesc, Fit.Feel Sport & Wellness Club, Str. 1 Decembrie 1918 nr. 7.

LOGISTICĂ: 12 mese ITTF
FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, garderobă
SE ASIGURĂ: mingi***, apă mineral/plată 2l
DONAȚIE CĂTRE AMATUR ROMÂNIA: 1 leu/participant
MATERIALE DE PREMIERE: cupe și diplome (locurile 1-4.), medalii și diplome (locurile 5-8.)

CONTRIBUȚIA PARTICIPANȚILOR: 35 de ron
Persoanele cu dizabilități beneficiază de înscriere gratuită.

DESFĂȘURAREA TURNEULUI:

Avansați: Sâmbătă, între orele 09-19
Open: Sâmbătă, între orele 14-21
Elite: Duminică, între orele 10-16
Începători: Duminică, între orele 10-16
Vă rugăm să confirmați înscrierile cu 30 de minute înainte de orele de începere menționate mai sus.

Sistemul de joc:

- grupe inferioare de câte 6(5) jucători la Începători, Avansați și Elite, respectiv de câte 5(6) jucători la Open*, ordonați în funcție de MP, aplicând regula șarpelui, cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceeași localitate (locul 1 nu se schimbă); se califică primii 3;
- tablou eliminatoriu: ordinea favoriților (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor inferioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 și 3 se face prin tragerea la sorți efectuată cu butonul auto al programului AmaTur.

*Pentru a respecta caracterul de competiție de masă, se va asigura fiecărui participant numărul de minim 4 meciuri stipulat în regulament pentru turneele A.

Participanții:
La categoria Începători poate participa orice jucător cu media între 0 și 9,99,**
La categoria Avansați poate participa orice jucător cu media între 10 și 19,99,**
La categoria Open poate participa orice jucător cu media între 20 și 32,99,**
La categoria Elite poate participa orice jucător cu media de peste 33, inclusiv***

Jucătorii se pot înscrie la categoria de care aparțin, sau la cea imediat superioară.
**Dacă provine din rândul jucătorilor care au făcut o pauză mai mare de un an în Circuitul AmaTur organizatorul trebuie să țină cont de specificațiile din clasamentul general, unde fiecare participant are simbolul "E", "O", "A" sau "Î" și prima participare va fi la categoria de care aparține sau maxim categoria imediat superioară.
*** Divizionarii legitimați într-o divizie superioară diviziei B pot participa numai la categoria Elite.

Număr maxim de jucători:
-72 la Avansați (12 grupe de 6, pe 12 mese, iar eliminatoriile pe 4 mese),
-60 la Open (12 grupe de 5, pe 8 mese, iar eliminatoriile pe 12 mese),
-42 la Elite (grupe de 5 si de 6, pe 6 mese),
-36 la Începători (grupe de 6 si 5, pe 6 mese).

****În cadrul turneelor din cadrul circuitului AmaTur se pot folosi doar fețe omologate de pe lista ITTF.

ÎNSCRIEREA ȘI RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
- pe forum tenisdemasa.ro
- prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit
- ultima retragere:
- sâmbătă, 19.01.2019, ora 21,00 pentru Avansați și Open,
- duminică, 20.01.2019, ora 21,00 pentru Elite și Începători.
- retragerea trebuie să apară explicit pe forum până la ora limită, responsabilitatea de a verifica acest lucru revine strict persoanei care se retrage
- retragerea jucătorilor după termen se consider absență nemotivată și aduce 3 puncte de penalizare

ORGANIZATOR:
- Fit.Feel, reprezentat prin Gorgenyi Levente
ORGANIZATOR TEHNIC:
- Tokos-Bethleni Pal: 0742.257.995

Stagiul de play off
  • Participantul
    Rezultat
    Participantul
  • Participantul
    Rezultat
    Participantul
  • grupa: 1
  • Barabas Sandor
    3-0
    Ciobanu Daniel
  • Barabas Sandor
    3-0
    Decean Darian
  • Barabas Sandor
    3-2
    Lőrincz Ferenc Attila
  • Barabas Sandor
    1-3
    Bucur Delia
  • Ciobanu Daniel
    0-3
    Decean Darian
  • Ciobanu Daniel
    3-2
    Lőrincz Ferenc Attila
  • Ciobanu Daniel
    3-0
    Bucur Delia
  • Decean Darian
    3-2
    Lőrincz Ferenc Attila
  • Decean Darian
    3-1
    Bucur Delia
  • Lőrincz Ferenc Attila
    0-3
    Bucur Delia
  • grupa: 10
  • Ciortescu Cristi
    2-3
    Motorga Dorin
  • Ciortescu Cristi
    3-0
    Bokor Zoltán Jr
  • Ciortescu Cristi
    3-0
    Kántor Imre Zoltán
  • Ciortescu Cristi
    2-3
    Keresztes Árpád
  • Motorga Dorin
    3-1
    Bokor Zoltán Jr
  • Motorga Dorin
    3-0
    Kántor Imre Zoltán
  • Motorga Dorin
    3-2
    Keresztes Árpád
  • Bokor Zoltán Jr
    3-2
    Kántor Imre Zoltán
  • Bokor Zoltán Jr
    3-0
    Keresztes Árpád
  • Kántor Imre Zoltán
    3-1
    Keresztes Árpád
  • grupa: 11
  • Bondoc Alexandru
    3-1
    Avram Nicolae
  • Bondoc Alexandru
    3-1
    Kelemen László
  • Bondoc Alexandru
    3-0
    Comsa Dan
  • Bondoc Alexandru
    3-0
    Nagy Róbert
  • Avram Nicolae
    3-1
    Kelemen László
  • Avram Nicolae
    3-0
    Comsa Dan
  • Avram Nicolae
    3-0
    Nagy Róbert
  • Kelemen László
    2-3
    Comsa Dan
  • Kelemen László
    1-3
    Nagy Róbert
  • Comsa Dan
    3-1
    Nagy Róbert
  • grupa: 12
  • Pethő Mihály
    0-3
    Tipser Gabriel
  • Pethő Mihály
    3-0
    Popa Mircea
  • Pethő Mihály
    2-3
    Pelaghie Ioan
  • Pethő Mihály
    3-0
    Borbély Károly
  • Tipser Gabriel
    3-0
    Popa Mircea
  • Tipser Gabriel
    1-3
    Pelaghie Ioan
  • Tipser Gabriel
    3-0
    Borbély Károly
  • Popa Mircea
    3-2
    Pelaghie Ioan
  • Popa Mircea
    2-3
    Borbély Károly
  • Pelaghie Ioan
    3-2
    Borbély Károly
  • grupa: 2
  • Cuesdean Rares
    2-3
    Ambrus Szilárd
  • Cuesdean Rares
    3-1
    Negrean Ioan
  • Cuesdean Rares
    3-2
    Sandulescu Adrian
  • Cuesdean Rares
    2-3
    Orosz Attila
  • Ambrus Szilárd
    3-1
    Negrean Ioan
  • Ambrus Szilárd
    3-2
    Sandulescu Adrian
  • Ambrus Szilárd
    3-2
    Orosz Attila
  • Negrean Ioan
    3-0
    Sandulescu Adrian
  • Negrean Ioan
    0-3
    Orosz Attila
  • Sandulescu Adrian
    0-3
    Orosz Attila
  • grupa: 3
  • Dabacan Dorin
    0-3
    Farkas Yvett
  • Dabacan Dorin
    1-3
    Pădurariu Costel
  • Dabacan Dorin
    3-0
    Szakáli Csaba
  • Dabacan Dorin
    3-0
    Bozosan Petre
  • Farkas Yvett
    2-3
    Pădurariu Costel
  • Farkas Yvett
    3-1
    Szakáli Csaba
  • Farkas Yvett
    3-0
    Bozosan Petre
  • Pădurariu Costel
    3-2
    Szakáli Csaba
  • Pădurariu Costel
    3-0
    Bozosan Petre
  • Szakáli Csaba
    3-2
    Bozosan Petre
  • grupa: 4
  • Lakatos Zsolt
    2-3
    Márton Ádám
  • Lakatos Zsolt
    3-0
    Nicu Constantin
  • Lakatos Zsolt
    3-1
    Györfi Szabolcs
  • Lakatos Zsolt
    3-0
    Moldovan Flavia
  • Márton Ádám
    3-0
    Nicu Constantin
  • Márton Ádám
    3-0
    Györfi Szabolcs
  • Márton Ádám
    3-0
    Moldovan Flavia
  • Nicu Constantin
    3-2
    Györfi Szabolcs
  • Nicu Constantin
    1-3
    Moldovan Flavia
  • Györfi Szabolcs
    3-0
    Moldovan Flavia
  • grupa: 5
  • Sabau Aurel
    1-3
    Colcer Nicolae
  • Sabau Aurel
    3-0
    László Levente
  • Sabau Aurel
    1-3
    Canea Kocsis András
  • Sabau Aurel
    3-0
    Fülöp László
  • Colcer Nicolae
    3-0
    László Levente
  • Colcer Nicolae
    0-3
    Canea Kocsis András
  • Colcer Nicolae
    3-0
    Fülöp László
  • László Levente
    2-3
    Canea Kocsis András
  • László Levente
    3-1
    Fülöp László
  • Canea Kocsis András
    3-0
    Fülöp László
  • grupa: 6
  • Mike Boróka
    3-1
    Stanciulescu Bogdan
  • Mike Boróka
    3-0
    Sass Imre
  • Mike Boróka
    3-0
    Kincses József
  • Mike Boróka
    3-0
    Tódor Árpád
  • Stanciulescu Bogdan
    3-0
    Sass Imre
  • Stanciulescu Bogdan
    3-2
    Kincses József
  • Stanciulescu Bogdan
    3-2
    Tódor Árpád
  • Sass Imre
    1-3
    Kincses József
  • Sass Imre
    3-0
    Tódor Árpád
  • Kincses József
    3-0
    Tódor Árpád
  • grupa: 7
  • Migea Cornel
    3-0
    Dénes Ferenc
  • Migea Cornel
    3-1
    Veres János
  • Migea Cornel
    2-3
    Fazakas Gergely
  • Migea Cornel
    3-0
    Szekeres Levente
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Veres János
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Fazakas Gergely
  • Dénes Ferenc
    1-3
    Szekeres Levente
  • Veres János
    3-1
    Fazakas Gergely
  • Veres János
    3-2
    Szekeres Levente
  • Fazakas Gergely
    2-3
    Szekeres Levente
  • grupa: 8
  • Boeriu Cezara
    3-2
    Dirlea Ioan
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Fancsali Kálmán
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Boeriu Cezara
    3-1
    Oláh Kriszta
  • Dirlea Ioan
    1-3
    Fancsali Kálmán
  • Dirlea Ioan
    2-3
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Dirlea Ioan
    2-3
    Oláh Kriszta
  • Fancsali Kálmán
    0-3
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Fancsali Kálmán
    3-0
    Oláh Kriszta
  • Kriszta Árpád Lóránd
    3-0
    Oláh Kriszta
  • grupa: 9
  • Poloțca Ștefan
    0-3
    Ștefan Patrick
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Keresztes Zoltán
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Imecs Attila
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Kézdi János
  • Ștefan Patrick
    3-0
    Keresztes Zoltán
  • Ștefan Patrick
    2-3
    Imecs Attila
  • Ștefan Patrick
    3-0
    Kézdi János
  • Keresztes Zoltán
    0-3
    Imecs Attila
  • Keresztes Zoltán
    3-0
    Kézdi János
  • Imecs Attila
    3-0
    Kézdi János
  • Top 64
  • Barabas Sandor
    3-0
  • Imecs Attila
    3-1
    Fancsali Kálmán
  • Szekeres Levente
    3-0
  • 0-3
    Ciortescu Cristi
  • Ștefan Patrick
    3-0
  • 0-3
    Orosz Attila
  • Ciobanu Daniel
    3-0
  • 0-3
    Boeriu Cezara
  • Canea Kocsis András
    3-0
  • 0-3
    Györfi Szabolcs
  • Farkas Yvett
    3-0
  • 0-3
    Pelaghie Ioan
  • Avram Nicolae
    3-0
  • 0-3
    Stanciulescu Bogdan
  • Sabau Aurel
    3-2
    Pethő Mihály
  • 0-3
    Márton Ádám
  • Pădurariu Costel
    3-0
  • Comsa Dan
    0-3
    Kincses József
  • Colcer Nicolae
    3-0
  • 0-3
    Tipser Gabriel
  • Bondoc Alexandru
    3-0
  • 0-3
    Lakatos Zsolt
  • Dabacan Dorin
    3-0
  • 0-3
    Mike Boróka
  • Migea Cornel
    3-0
  • 0-3
    Cuesdean Rares
  • Decean Darian
    3-0
  • 0-3
    Motorga Dorin
  • Poloțca Ștefan
    3-0
  • 0-3
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Dénes Ferenc
    3-1
    Bokor Zoltán Jr
  • 0-3
    Ambrus Szilárd
  • Top 32
  • Barabas Sandor
    3-0
    Imecs Attila
  • Szekeres Levente
    0-3
    Ciortescu Cristi
  • Ștefan Patrick
    3-0
    Orosz Attila
  • Ciobanu Daniel
    2-3
    Boeriu Cezara
  • Canea Kocsis András
    3-1
    Györfi Szabolcs
  • Farkas Yvett
    1-3
    Pelaghie Ioan
  • Avram Nicolae
    1-3
    Stanciulescu Bogdan
  • Sabau Aurel
    1-3
    Márton Ádám
  • Pădurariu Costel
    3-0
    Kincses József
  • Colcer Nicolae
    2-3
    Tipser Gabriel
  • Bondoc Alexandru
    0-3
    Lakatos Zsolt
  • Dabacan Dorin
    3-1
    Mike Boróka
  • Migea Cornel
    1-3
    Cuesdean Rares
  • Decean Darian
    2-3
    Motorga Dorin
  • Poloțca Ștefan
    3-1
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Dénes Ferenc
    2-3
    Ambrus Szilárd
  • Top 16
  • Barabas Sandor
    3-0
    Ciortescu Cristi
  • Ștefan Patrick
    3-1
    Boeriu Cezara
  • Canea Kocsis András
    3-0
    Pelaghie Ioan
  • Stanciulescu Bogdan
    0-3
    Márton Ádám
  • Pădurariu Costel
    2-3
    Tipser Gabriel
  • Lakatos Zsolt
    3-0
    Dabacan Dorin
  • Cuesdean Rares
    3-1
    Motorga Dorin
  • Poloțca Ștefan
    3-1
    Ambrus Szilárd
  • Top 8
  • Barabas Sandor
    0-3
    Ștefan Patrick
  • Canea Kocsis András
    0-3
    Márton Ádám
  • Tipser Gabriel
    3-1
    Lakatos Zsolt
  • Cuesdean Rares
    3-1
    Poloțca Ștefan
  • Top 4
  • Ștefan Patrick
    0-3
    Márton Ádám
  • Tipser Gabriel
    1-3
    Cuesdean Rares
  • Top 1-2
  • Márton Ádám
    3-0
    Cuesdean Rares
  • grupa: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Barabas Sandor
    3-0
    3-0
    3-2
    1-3
    3
    1
  • 2
    Ciobanu Daniel
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    3
  • 3
    Decean Darian
    0-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    2
  • 4
    Lőrincz Ferenc Attila
    2-3
    2-3
    2-3
    0-3
    0
    5
  • 5
    Bucur Delia
    3-1
    0-3
    1-3
    3-0
    2
    4
  • grupa: 10
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Ciortescu Cristi
    2-3
    3-0
    3-0
    2-3
    2
    2
  • 2
    Motorga Dorin
    3-2
    3-1
    3-0
    3-2
    4
    1
  • 3
    Bokor Zoltán Jr
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    3
  • 4
    Kántor Imre Zoltán
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    4
  • 5
    Keresztes Árpád
    3-2
    2-3
    0-3
    1-3
    1
    5
  • grupa: 11
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Bondoc Alexandru
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Avram Nicolae
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 3
    Kelemen László
    1-3
    1-3
    2-3
    1-3
    0
    5
  • 4
    Comsa Dan
    0-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    3
  • 5
    Nagy Róbert
    0-3
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    4
  • grupa: 12
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Pethő Mihály
    0-3
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    3
  • 2
    Tipser Gabriel
    3-0
    3-0
    1-3
    3-0
    3
    2
  • 3
    Popa Mircea
    0-3
    0-3
    3-2
    2-3
    1
    5
  • 4
    Pelaghie Ioan
    3-2
    3-1
    2-3
    3-2
    3
    1
  • 5
    Borbély Károly
    0-3
    0-3
    3-2
    2-3
    1
    4
  • grupa: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Cuesdean Rares
    2-3
    3-1
    3-2
    2-3
    2
    3
  • 2
    Ambrus Szilárd
    3-2
    3-1
    3-2
    3-2
    4
    1
  • 3
    Negrean Ioan
    1-3
    1-3
    3-0
    0-3
    1
    4
  • 4
    Sandulescu Adrian
    2-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • 5
    Orosz Attila
    3-2
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    2
  • grupa: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Dabacan Dorin
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    3
  • 2
    Farkas Yvett
    3-0
    2-3
    3-1
    3-0
    3
    2
  • 3
    Pădurariu Costel
    3-1
    3-2
    3-2
    3-0
    4
    1
  • 4
    Szakáli Csaba
    0-3
    1-3
    2-3
    3-2
    1
    4
  • 5
    Bozosan Petre
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    5
  • grupa: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Lakatos Zsolt
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    2
  • 2
    Márton Ádám
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 3
    Nicu Constantin
    0-3
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    5
  • 4
    Györfi Szabolcs
    1-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    3
  • 5
    Moldovan Flavia
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    4
  • grupa: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Sabau Aurel
    1-3
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    3
  • 2
    Colcer Nicolae
    3-1
    3-0
    0-3
    3-0
    3
    2
  • 3
    László Levente
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    4
  • 4
    Canea Kocsis András
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    1
  • 5
    Fülöp László
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    5
  • grupa: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Mike Boróka
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Stanciulescu Bogdan
    1-3
    3-0
    3-2
    3-2
    3
    2
  • 3
    Sass Imre
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4
  • 4
    Kincses József
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    3
  • 5
    Tódor Árpád
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • grupa: 7
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Migea Cornel
    3-0
    3-1
    2-3
    3-0
    3
    1
  • 2
    Dénes Ferenc
    0-3
    3-0
    3-0
    1-3
    2
    3
  • 3
    Veres János
    1-3
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    4
  • 4
    Fazakas Gergely
    3-2
    0-3
    1-3
    2-3
    1
    5
  • 5
    Szekeres Levente
    0-3
    3-1
    2-3
    3-2
    2
    2
  • grupa: 8
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Boeriu Cezara
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
  • 2
    Dirlea Ioan
    2-3
    1-3
    2-3
    2-3
    0
    5
  • 3
    Fancsali Kálmán
    0-3
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    3
  • 4
    Kriszta Árpád Lóránd
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 5
    Oláh Kriszta
    1-3
    3-2
    0-3
    0-3
    1
    4
  • grupa: 9
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Poloțca Ștefan
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 2
    Ștefan Patrick
    3-0
    3-0
    2-3
    3-0
    3
    1
  • 3
    Keresztes Zoltán
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
  • 4
    Imecs Attila
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 5
    Kézdi János
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
Sponzori
ajax-icon Încărcare...