Cookie-urile ne ajută să vă oferim servicii mai bune. Prin folosirea site-ului, confirmați că sunteți de acord cu folosirea lor.

Accept
Cupa FIT.FEEL 2019 ian 20 - Elite

Cupa FIT.FEEL 2019 ian 20 - Elite

Cupa FIT.FEEL 2019 ian 20 - Elite

by Amatur Romania
35.00 Ron
Țara: România Oraș: Odorheiu Secuiesc Locație: Fit Feel Adresă: Str. 1 Decembrie 1918 nr. 7.
Data de începere: January 20, 2019, 10:00 Data de încheiere: January 20, 2019, 18:00

CATEGORIA CONCURSULUI: Turneu tip A

TURNEUL SE DESFĂȘOARĂ PE 4 CATEGORII:
Avansați și Open: Sâmbătă, 19 ianuarie 2019
Elite și Începători: Duminică, 20 ianuarie 2019

LOCUL DE DESFĂȘURARE: Odorheiu Secuiesc, Fit.Feel Sport & Wellness Club, Str. 1 Decembrie 1918 nr. 7.

LOGISTICĂ: 12 mese ITTF
FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, garderobă
SE ASIGURĂ: mingi***, apă mineral/plată 2l
DONAȚIE CĂTRE AMATUR ROMÂNIA: 1 leu/participant
MATERIALE DE PREMIERE: cupe și diplome (locurile 1-4.), medalii și diplome (locurile 5-8.)

CONTRIBUȚIA PARTICIPANȚILOR: 35 de ron
Persoanele cu dizabilități beneficiază de înscriere gratuită.

DESFĂȘURAREA TURNEULUI:

Avansați: Sâmbătă, între orele 09-19
Open: Sâmbătă, între orele 14-21
Elite: Duminică, între orele 10-16
Începători: Duminică, între orele 10-16
Vă rugăm să confirmați înscrierile cu 30 de minute înainte de orele de începere menționate mai sus.

Sistemul de joc:

- grupe inferioare de câte 6(5) jucători la Începători, Avansați și Elite, respectiv de câte 5(6) jucători la Open*, ordonați în funcție de MP, aplicând regula șarpelui, cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceeași localitate (locul 1 nu se schimbă); se califică primii 3;
- tablou eliminatoriu: ordinea favoriților (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor inferioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 și 3 se face prin tragerea la sorți efectuată cu butonul auto al programului AmaTur.

*Pentru a respecta caracterul de competiție de masă, se va asigura fiecărui participant numărul de minim 4 meciuri stipulat în regulament pentru turneele A.

Participanții:
La categoria Începători poate participa orice jucător cu media între 0 și 9,99,**
La categoria Avansați poate participa orice jucător cu media între 10 și 19,99,**
La categoria Open poate participa orice jucător cu media între 20 și 32,99,**
La categoria Elite poate participa orice jucător cu media de peste 33, inclusiv***

Jucătorii se pot înscrie la categoria de care aparțin, sau la cea imediat superioară.
**Dacă provine din rândul jucătorilor care au făcut o pauză mai mare de un an în Circuitul AmaTur organizatorul trebuie să țină cont de specificațiile din clasamentul general, unde fiecare participant are simbolul "E", "O", "A" sau "Î" și prima participare va fi la categoria de care aparține sau maxim categoria imediat superioară.
*** Divizionarii legitimați într-o divizie superioară diviziei B pot participa numai la categoria Elite.

Număr maxim de jucători:
-72 la Avansați (12 grupe de 6, pe 12 mese, iar eliminatoriile pe 4 mese),
-60 la Open (12 grupe de 5, pe 8 mese, iar eliminatoriile pe 12 mese),
-42 la Elite (grupe de 5 si de 6, pe 6 mese),
-36 la Începători (grupe de 6 si 5, pe 6 mese).

****În cadrul turneelor din cadrul circuitului AmaTur se pot folosi doar fețe omologate de pe lista ITTF.

ÎNSCRIEREA ȘI RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
- pe forum tenisdemasa.ro
- prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit
- ultima retragere:
- sâmbătă, 19.01.2019, ora 21,00 pentru Avansați și Open,
- duminică, 20.01.2019, ora 21,00 pentru Elite și Începători.
- retragerea trebuie să apară explicit pe forum până la ora limită, responsabilitatea de a verifica acest lucru revine strict persoanei care se retrage
- retragerea jucătorilor după termen se consider absență nemotivată și aduce 3 puncte de penalizare

ORGANIZATOR:
- Fit.Feel, reprezentat prin Gorgenyi Levente
ORGANIZATOR TEHNIC:
- Tokos-Bethleni Pal: 0742.257.995

  • Participantul
    Rezultat
    Participantul
  • Participantul
    Rezultat
    Participantul
  • grupa: 1
  • Roman Iulian
    3-0
    Govoreanu Florin
  • Roman Iulian
    3-0
    Irsai István
  • Roman Iulian
    3-0
    Pavunev Dan
  • Roman Iulian
    3-0
    Geréb Atilla
  • Govoreanu Florin
    3-1
    Irsai István
  • Govoreanu Florin
    1-3
    Pavunev Dan
  • Govoreanu Florin
    3-0
    Geréb Atilla
  • Irsai István
    2-3
    Pavunev Dan
  • Irsai István
    1-3
    Geréb Atilla
  • Pavunev Dan
    1-3
    Geréb Atilla
  • grupa: 2
  • Tamás Szabolcs
    3-0
    Teglas Andreea
  • Tamás Szabolcs
    3-1
    Tigau Dan
  • Tamás Szabolcs
    3-0
    Hutanu Alin
  • Tamás Szabolcs
    3-0
    participant Tókos Pál participant
  • Teglas Andreea
    0-3
    Tigau Dan
  • Teglas Andreea
    3-1
    Hutanu Alin
  • Teglas Andreea
    3-1
    participant Tókos Pál participant
  • Tigau Dan
    3-1
    Hutanu Alin
  • Tigau Dan
    3-1
    participant Tókos Pál participant
  • Hutanu Alin
    3-1
    participant Tókos Pál participant
  • grupa: 3
  • Durdun Gheorghe
    3-1
    Macovei Liviu
  • Durdun Gheorghe
    3-0
    Aron Darie
  • Durdun Gheorghe
    3-0
    Pál Zoltán
  • Durdun Gheorghe
    3-0
    Mózes Botond
  • Macovei Liviu
    3-1
    Aron Darie
  • Macovei Liviu
    3-1
    Pál Zoltán
  • Macovei Liviu
    3-0
    Mózes Botond
  • Aron Darie
    3-2
    Pál Zoltán
  • Aron Darie
    3-1
    Mózes Botond
  • Pál Zoltán
    3-2
    Mózes Botond
  • grupa: 4
  • Jenei Barnabás
    0-3
    Corcoz Costin
  • Jenei Barnabás
    3-1
    Kiss János
  • Jenei Barnabás
    3-0
    Oprea Adrian
  • Jenei Barnabás
    3-0
    Gritto Daniel
  • Corcoz Costin
    3-0
    Kiss János
  • Corcoz Costin
    3-0
    Oprea Adrian
  • Corcoz Costin
    3-0
    Gritto Daniel
  • Kiss János
    3-0
    Oprea Adrian
  • Kiss János
    0-3
    Gritto Daniel
  • Oprea Adrian
    3-0
    Gritto Daniel
  • grupa: 5
  • Kalóz Anita
    3-2
    Bauer Lajos
  • Kalóz Anita
    3-2
    Daneliuc Gabi
  • Kalóz Anita
    3-1
    Zakariás Szabolcs
  • Kalóz Anita
    3-0
    Ivan Catalin
  • Bauer Lajos
    1-3
    Daneliuc Gabi
  • Bauer Lajos
    3-2
    Zakariás Szabolcs
  • Bauer Lajos
    3-2
    Ivan Catalin
  • Daneliuc Gabi
    3-0
    Zakariás Szabolcs
  • Daneliuc Gabi
    3-2
    Ivan Catalin
  • Zakariás Szabolcs
    3-0
    Ivan Catalin
  • grupa: 6
  • Mozes Gyula
    3-0
    Nistor Dorel
  • Mozes Gyula
    3-2
    Józsa Zoltán
  • Mozes Gyula
    3-0
    Incze Levente
  • Mozes Gyula
    3-2
    Dumbrava Daniel
  • Nistor Dorel
    3-1
    Józsa Zoltán
  • Nistor Dorel
    3-0
    Incze Levente
  • Nistor Dorel
    3-0
    Dumbrava Daniel
  • Józsa Zoltán
    3-0
    Incze Levente
  • Józsa Zoltán
    2-3
    Dumbrava Daniel
  • Incze Levente
    0-3
    Dumbrava Daniel
  • grupa: 7
  • Sánduly Levente
    0-3
    Simon Csaba
  • Sánduly Levente
    3-0
    Apian Florin
  • Sánduly Levente
    3-0
    Carpaci Alexandru
  • Sánduly Levente
    3-0
    Tamás Nagy Jenő
  • Sánduly Levente
    3-0
    Balázs Csaba
  • Simon Csaba
    3-0
    Apian Florin
  • Simon Csaba
    3-0
    Carpaci Alexandru
  • Simon Csaba
    3-0
    Tamás Nagy Jenő
  • Simon Csaba
    3-0
    Balázs Csaba
  • Apian Florin
    3-1
    Carpaci Alexandru
  • Apian Florin
    3-2
    Tamás Nagy Jenő
  • Apian Florin
    2-3
    Balázs Csaba
  • Carpaci Alexandru
    3-0
    Tamás Nagy Jenő
  • Carpaci Alexandru
    3-1
    Balázs Csaba
  • Tamás Nagy Jenő
    1-3
    Balázs Csaba
  • grupa: 8
  • Vetésy Norbert
    3-0
    Moldován Horváth Csaba
  • Vetésy Norbert
    1-3
    Vlase Gheorghe
  • Vetésy Norbert
    1-3
    Zidar Victor
  • Vetésy Norbert
    0-3
    Gecse Alpár
  • Vetésy Norbert
    3-1
    Bandi Tamás
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Vlase Gheorghe
  • Moldován Horváth Csaba
    3-1
    Zidar Victor
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Gecse Alpár
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Bandi Tamás
  • Vlase Gheorghe
    3-1
    Zidar Victor
  • Vlase Gheorghe
    3-1
    Gecse Alpár
  • Vlase Gheorghe
    3-2
    Bandi Tamás
  • Zidar Victor
    2-3
    Gecse Alpár
  • Zidar Victor
    2-3
    Bandi Tamás
  • Gecse Alpár
    3-1
    Bandi Tamás
  • Top 32
  • Roman Iulian
    3-0
  • Pavunev Dan
    3-2
    Tigau Dan
  • Sánduly Levente
    3-0
    Bauer Lajos
  • 0-3
    Moldován Horváth Csaba
  • Kalóz Anita
    3-0
  • Gecse Alpár
    0-3
    Nistor Dorel
  • Macovei Liviu
    3-0
    Oprea Adrian
  • 0-3
    Corcoz Costin
  • Durdun Gheorghe
    3-0
  • Aron Darie
    2-3
    Jenei Barnabás
  • Daneliuc Gabi
    3-0
    Apian Florin
  • 0-3
    Mozes Gyula
  • Simon Csaba
    3-0
  • Dumbrava Daniel
    0-3
    Vlase Gheorghe
  • Govoreanu Florin
    3-2
    Teglas Andreea
  • 0-3
    Tamás Szabolcs
  • Top 16
  • Roman Iulian
    3-1
    Pavunev Dan
  • Sánduly Levente
    0-3
    Moldován Horváth Csaba
  • Kalóz Anita
    3-1
    Nistor Dorel
  • Macovei Liviu
    1-3
    Corcoz Costin
  • Durdun Gheorghe
    2-3
    Jenei Barnabás
  • Daneliuc Gabi
    3-2
    Mozes Gyula
  • Simon Csaba
    3-0
    Vlase Gheorghe
  • Govoreanu Florin
    2-3
    Tamás Szabolcs
  • Top 8
  • Roman Iulian
    3-0
    Moldován Horváth Csaba
  • Kalóz Anita
    0-3
    Corcoz Costin
  • Jenei Barnabás
    3-2
    Daneliuc Gabi
  • Simon Csaba
    3-2
    Tamás Szabolcs
  • Top 4
  • Roman Iulian
    3-0
    Corcoz Costin
  • Jenei Barnabás
    0-3
    Simon Csaba
  • Top 1-2
  • Roman Iulian
    2-3
    Simon Csaba
  • grupa: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Roman Iulian
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Govoreanu Florin
    0-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    2
  • 3
    Irsai István
    0-3
    1-3
    2-3
    1-3
    0
    5
  • 4
    Pavunev Dan
    0-3
    3-1
    3-2
    1-3
    2
    3
  • 5
    Geréb Atilla
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    4
  • grupa: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Tamás Szabolcs
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Teglas Andreea
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    3
  • 3
    Tigau Dan
    1-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    2
  • 4
    Hutanu Alin
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    4
  • 5
    Tókos Pál
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    5
  • grupa: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Durdun Gheorghe
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Macovei Liviu
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    2
  • 3
    Aron Darie
    0-3
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    3
  • 4
    Pál Zoltán
    0-3
    1-3
    2-3
    3-2
    1
    4
  • 5
    Mózes Botond
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    5
  • grupa: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Jenei Barnabás
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 2
    Corcoz Costin
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 3
    Kiss János
    1-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    3
  • 4
    Oprea Adrian
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
  • 5
    Gritto Daniel
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    5
  • grupa: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Kalóz Anita
    3-2
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 2
    Bauer Lajos
    2-3
    1-3
    3-2
    3-2
    2
    3
  • 3
    Daneliuc Gabi
    2-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    2
  • 4
    Zakariás Szabolcs
    1-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    4
  • 5
    Ivan Catalin
    0-3
    2-3
    2-3
    0-3
    0
    5
  • grupa: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Mozes Gyula
    3-0
    3-2
    3-0
    3-2
    4
    1
  • 2
    Nistor Dorel
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 3
    Józsa Zoltán
    2-3
    1-3
    3-0
    2-3
    1
    4
  • 4
    Incze Levente
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • 5
    Dumbrava Daniel
    2-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    3
  • grupa: 7
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Sánduly Levente
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 2
    Simon Csaba
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 3
    Apian Florin
    0-3
    0-3
    3-1
    3-2
    2-3
    2
    3
  • 4
    Carpaci Alexandru
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    4
  • 5
    Tamás Nagy Jenő
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    6
  • 6
    Balázs Csaba
    0-3
    0-3
    3-2
    1-3
    3-1
    2
    5
  • grupa: 8
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Câștigat
    Poziție
  • 1
    Vetésy Norbert
    3-0
    1-3
    1-3
    0-3
    3-1
    2
    4
  • 2
    Moldován Horváth Csaba
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 3
    Vlase Gheorghe
    3-1
    0-3
    3-1
    3-1
    3-2
    4
    2
  • 4
    Zidar Victor
    3-1
    1-3
    1-3
    2-3
    2-3
    1
    6
  • 5
    Gecse Alpár
    3-0
    0-3
    1-3
    3-2
    3-1
    3
    3
  • 6
    Bandi Tamás
    1-3
    0-3
    2-3
    3-2
    1-3
    1
    5
Sponzori
ajax-icon Încărcare...