Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Turneu B - Cupa Gheorgheni - Gheorgheni - 07.03.2020 - Hobby+Avansati

Turneu B - Cupa Gheorgheni - Gheorgheni - 07.03.2020 - Hobby+Avansati

Turneu B - Cupa Gheorgheni - Gheorgheni - 07.03.2020 - Hobby+Avansati

Ország: Románia Város: Gheorgheni Helyszín: Sala de sport a Liceului Teoretic Salamon Erno din Gheorgheni Cím: Bulevardul Lacul Rosu
Kezdés időpontja: March 07, 2020, 09:00 Befejezés időpontja: March 07, 2020, 20:00
Nevezési díj: 25.00 Ron
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 16
  • Farkas Bence
  • Kovács Zsolt
    Angi Zoltán
  • Mákszem Szabolcs
    Vaszi Dénes
  • Suciu Andrei
    Lőrincz Zoltán
  • Boariu Timofte Dănuț
    Lőrinczi Béla
  • Bardocz Ferenc
    Héja Zoltán
  • Tódor Csaba
    Nagy Attila
  • Kelemen Miklós
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Farkas Bence
    3-0
    Ambrus Zoltan
  • Farkas Bence
    3-0
    Angi Zoltán
  • Farkas Bence
    1-3
    Andras Imre
  • Ambrus Zoltan
    3-1
    Angi Zoltán
  • Ambrus Zoltan
    3-0
    Andras Imre
  • Angi Zoltán
    3-0
    Andras Imre
  • csoport: 2
  • Héja Zoltán
    0-3
    Kelemen Miklós
  • Héja Zoltán
    3-0
    Pap Gyula
  • Héja Zoltán
    3-0
    Szasz Gergo
  • Kelemen Miklós
    3-0
    Pap Gyula
  • Kelemen Miklós
    3-0
    Szasz Gergo
  • Pap Gyula
    1-3
    Szasz Gergo
  • csoport: 3
  • Vaszi Dénes
    3-0
    Suciu Andrei
  • Vaszi Dénes
    3-0
    Petra Ioan
  • Vaszi Dénes
    3-0
    Csata Sebestyén
  • Suciu Andrei
    1-3
    Petra Ioan
  • Suciu Andrei
    3-1
    Csata Sebestyén
  • Petra Ioan
    3-0
    Csata Sebestyén
  • csoport: 4
  • Lőrincz Zoltán
    3-0
    Lőrinczi Béla
  • Lőrincz Zoltán
    3-0
    Ferenczi Robert
  • Lőrincz Zoltán
    3-0
    Héja Zsolt
  • Lőrinczi Béla
    3-1
    Ferenczi Robert
  • Lőrinczi Béla
    3-0
    Héja Zsolt
  • Ferenczi Robert
    3-0
    Héja Zsolt
  • csoport: 5
  • Mákszem Szabolcs
    3-0
    Csiki Szabolcs
  • Mákszem Szabolcs
    3-0
    Bartos Csongor
  • Mákszem Szabolcs
    3-0
    Lemhényi Tamás
  • Csiki Szabolcs
    3-0
    Bartos Csongor
  • Csiki Szabolcs
    3-0
    Lemhényi Tamás
  • Bartos Csongor
    3-0
    Lemhényi Tamás
  • csoport: 6
  • Boariu Timofte Dănuț
    3-1
    Nagy Attila
  • Boariu Timofte Dănuț
    1-3
    Kovács Zsolt
  • Boariu Timofte Dănuț
    3-0
    Radu Ovidiu Robert
  • Nagy Attila
    0-3
    Kovács Zsolt
  • Nagy Attila
    3-1
    Radu Ovidiu Robert
  • Kovács Zsolt
    3-0
    Radu Ovidiu Robert
  • csoport: 7
  • Tódor Csaba
    3-1
    Bardocz Ferenc
  • Tódor Csaba
    3-0
    Kanabé Tibor
  • Tódor Csaba
    3-0
    Szasz Zoltan
  • Bardocz Ferenc
    3-0
    Kanabé Tibor
  • Bardocz Ferenc
    3-0
    Szasz Zoltan
  • Kanabé Tibor
    3-0
    Szasz Zoltan
  • csoport: 1
  • Farkas Bence
    3-1
    Lőrincz Zoltán
  • Farkas Bence
    3-0
    Csata Sebestyén
  • Farkas Bence
    3-1
    Szasz Gergo
  • Lőrincz Zoltán
    3-1
    Csata Sebestyén
  • Lőrincz Zoltán
    3-0
    Szasz Gergo
  • Csata Sebestyén
    3-0
    Szasz Gergo
  • csoport: 2
  • Kelemen Miklós
    3-0
    Csiki Szabolcs
  • Kelemen Miklós
    3-1
    Suciu Andrei
  • Kelemen Miklós
    3-0
    Héja Zsolt
  • Csiki Szabolcs
    1-3
    Suciu Andrei
  • Csiki Szabolcs
    3-0
    Héja Zsolt
  • Suciu Andrei
    3-0
    Héja Zsolt
  • csoport: 3
  • Vaszi Dénes
    2-3
    Boariu Timofte Dănuț
  • Vaszi Dénes
    3-0
    Ferenczi Robert
  • Vaszi Dénes
    3-0
    Lemhényi Tamás
  • Boariu Timofte Dănuț
    3-0
    Ferenczi Robert
  • Boariu Timofte Dănuț
    3-0
    Lemhényi Tamás
  • Ferenczi Robert
    3-2
    Lemhényi Tamás
  • csoport: 4
  • Lőrinczi Béla
    3-0
    Bardocz Ferenc
  • Lőrinczi Béla
    3-0
    Bartos Csongor
  • Lőrinczi Béla
    3-0
    Radu Ovidiu Robert
  • Bardocz Ferenc
    3-2
    Bartos Csongor
  • Bardocz Ferenc
    3-0
    Radu Ovidiu Robert
  • Bartos Csongor
    3-0
    Radu Ovidiu Robert
  • csoport: 5
  • Mákszem Szabolcs
    3-0
    Ambrus Zoltan
  • Mákszem Szabolcs
    3-0
    Nagy Attila
  • Mákszem Szabolcs
    3-0
    Szasz Zoltan
  • Ambrus Zoltan
    3-0
    Nagy Attila
  • Ambrus Zoltan
    3-0
    Szasz Zoltan
  • Nagy Attila
    3-0
    Szasz Zoltan
  • csoport: 6
  • Kovács Zsolt
    1-3
    Héja Zoltán
  • Kovács Zsolt
    3-1
    Kanabé Tibor
  • Kovács Zsolt
    3-0
    Andras Imre
  • Héja Zoltán
    3-2
    Kanabé Tibor
  • Héja Zoltán
    3-1
    Andras Imre
  • Kanabé Tibor
    3-2
    Andras Imre
  • csoport: 7
  • Tódor Csaba
    3-0
    Petra Ioan
  • Tódor Csaba
    3-0
    Angi Zoltán
  • Tódor Csaba
    3-0
    Pap Gyula
  • Petra Ioan
    3-2
    Angi Zoltán
  • Petra Ioan
    2-3
    Pap Gyula
  • Angi Zoltán
    3-1
    Pap Gyula
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Farkas Bence
    3-0
    3-0
    1-3
    2
    1
  • 2
    Ambrus Zoltan
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
  • 3
    Angi Zoltán
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    3
  • 4
    Andras Imre
    3-1
    0-3
    0-3
    1
    4
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Héja Zoltán
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 2
    Kelemen Miklós
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 3
    Pap Gyula
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
  • 4
    Szasz Gergo
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    3
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Vaszi Dénes
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    Suciu Andrei
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    3
  • 3
    Petra Ioan
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
  • 4
    Csata Sebestyén
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Lőrincz Zoltán
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    Lőrinczi Béla
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
  • 3
    Ferenczi Robert
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    3
  • 4
    Héja Zsolt
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Mákszem Szabolcs
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    Csiki Szabolcs
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 3
    Bartos Csongor
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3
  • 4
    Lemhényi Tamás
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Boariu Timofte Dănuț
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    2
  • 2
    Nagy Attila
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    3
  • 3
    Kovács Zsolt
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 4
    Radu Ovidiu Robert
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Tódor Csaba
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    Bardocz Ferenc
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 3
    Kanabé Tibor
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3
  • 4
    Szasz Zoltan
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Farkas Bence
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
  • 2
    Lőrincz Zoltán
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
  • 3
    Csata Sebestyén
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    3
  • 4
    Szasz Gergo
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Kelemen Miklós
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
  • 2
    Csiki Szabolcs
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    3
  • 3
    Suciu Andrei
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
  • 4
    Héja Zsolt
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Vaszi Dénes
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 2
    Boariu Timofte Dănuț
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 3
    Ferenczi Robert
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    3
  • 4
    Lemhényi Tamás
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Lőrinczi Béla
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    Bardocz Ferenc
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
  • 3
    Bartos Csongor
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    3
  • 4
    Radu Ovidiu Robert
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Mákszem Szabolcs
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    Ambrus Zoltan
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 3
    Nagy Attila
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3
  • 4
    Szasz Zoltan
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Kovács Zsolt
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
  • 2
    Héja Zoltán
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    1
  • 3
    Kanabé Tibor
    1-3
    2-3
    3-2
    1
    3
  • 4
    Andras Imre
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    4
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Tódor Csaba
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    Petra Ioan
    0-3
    3-2
    2-3
    1
    3
  • 3
    Angi Zoltán
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    2
  • 4
    Pap Gyula
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    4
Támogatók
ajax-icon Betöltés...