Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Turneu B - Cupa Gheorgheni - Gheorgheni - 07.03.2020 - Elite+Open

Turneu B - Cupa Gheorgheni - Gheorgheni - 07.03.2020 - Elite+Open

Turneu B - Cupa Gheorgheni - Gheorgheni - 07.03.2020 - Elite+Open

Ország: Románia Város: Gheorgheni Helyszín: Sala de sport a Liceului Teoretic Salamon Erno din Gheorgheni Cím: Bulevardul Lacul Rosu
Kezdés időpontja: March 07, 2020, 09:00 Befejezés időpontja: March 07, 2020, 20:00
Nevezési díj: 25.00 Ron
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Farkas Gábor
    3-0
    Sass Imre
  • Farkas Gábor
    3-1
    Fazakas Gergely
  • Farkas Gábor
    3-0
    Keresztes Zoltán
  • Farkas Gábor
    3-0
    Kovács Eduárd
  • Sass Imre
    3-1
    Fazakas Gergely
  • Sass Imre
    0-3
    Keresztes Zoltán
  • Sass Imre
    1-3
    Kovács Eduárd
  • Fazakas Gergely
    0-3
    Keresztes Zoltán
  • Fazakas Gergely
    0-3
    Kovács Eduárd
  • Keresztes Zoltán
    1-3
    Kovács Eduárd
  • csoport: 2
  • Orosz Attila
    0-3
    Györfi Szabolcs
  • Orosz Attila
    3-1
    Urzica Ioan
  • Orosz Attila
    3-0
    Vitos Fodor Istvan
  • Orosz Attila
    3-0
    Raduly Ovidiu
  • Györfi Szabolcs
    1-3
    Urzica Ioan
  • Györfi Szabolcs
    3-0
    Vitos Fodor Istvan
  • Györfi Szabolcs
    3-0
    Raduly Ovidiu
  • Urzica Ioan
    3-0
    Vitos Fodor Istvan
  • Urzica Ioan
    3-0
    Raduly Ovidiu
  • Vitos Fodor Istvan
    0-3
    Raduly Ovidiu
  • csoport: 3
  • Poloțca Ștefan
    1-3
    Gecse Alpár
  • Poloțca Ștefan
    0-3
    Kovacs Istvan
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Bende Robert
  • Gecse Alpár
    1-3
    Kovacs Istvan
  • Gecse Alpár
    3-1
    Bende Robert
  • Kovacs Istvan
    3-0
    Bende Robert
  • csoport: 4
  • Babics Tamas
    0-3
    Kincses József
  • Babics Tamas
    0-3
    Lovász Vilmos
  • Babics Tamas
    3-1
    Imecs Attila
  • Kincses József
    1-3
    Lovász Vilmos
  • Kincses József
    1-3
    Imecs Attila
  • Lovász Vilmos
    3-1
    Imecs Attila
  • csoport: I
  • Farkas Gábor
    3-2
    Kincses József
  • Farkas Gábor
    3-0
    Orosz Attila
  • Farkas Gábor
    3-0
    Bende Robert
  • Farkas Gábor
    3-1
    Vitos Fodor Istvan
  • Kincses József
    3-0
    Orosz Attila
  • Kincses József
    3-0
    Bende Robert
  • Kincses József
    3-2
    Vitos Fodor Istvan
  • Orosz Attila
    3-0
    Bende Robert
  • Orosz Attila
    3-2
    Vitos Fodor Istvan
  • Bende Robert
    3-1
    Vitos Fodor Istvan
  • csoport: II
  • Györfi Szabolcs
    3-0
    Kovács Eduárd
  • Györfi Szabolcs
    1-3
    Poloțca Ștefan
  • Györfi Szabolcs
    2-3
    Babics Tamas
  • Kovács Eduárd
    1-3
    Poloțca Ștefan
  • Kovács Eduárd
    1-3
    Babics Tamas
  • Poloțca Ștefan
    1-3
    Babics Tamas
  • csoport: III
  • Kovacs Istvan
    2-3
    Urzica Ioan
  • Kovacs Istvan
    3-2
    Imecs Attila
  • Kovacs Istvan
    2-3
    Sass Imre
  • Urzica Ioan
    3-2
    Imecs Attila
  • Urzica Ioan
    1-3
    Sass Imre
  • Imecs Attila
    1-3
    Sass Imre
  • csoport: IV
  • Lovász Vilmos
    0-3
    Gecse Alpár
  • Lovász Vilmos
    3-1
    Keresztes Zoltán
  • Lovász Vilmos
    1-3
    Raduly Ovidiu
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Fazakas Gergely
  • Gecse Alpár
    3-2
    Keresztes Zoltán
  • Gecse Alpár
    3-2
    Raduly Ovidiu
  • Gecse Alpár
    3-2
    Fazakas Gergely
  • Keresztes Zoltán
    3-1
    Raduly Ovidiu
  • Keresztes Zoltán
    3-0
    Fazakas Gergely
  • Raduly Ovidiu
    1-3
    Fazakas Gergely
  • Top 8
  • Farkas Gábor
    3-0
    Urzica Ioan
  • Poloțca Ștefan
    3-2
    Gecse Alpár
  • Sass Imre
    3-1
    Kincses József
  • Lovász Vilmos
    3-2
    Babics Tamas
  • Top 4
  • Farkas Gábor
    3-1
    Poloțca Ștefan
  • Sass Imre
    0-3
    Lovász Vilmos
  • Top 1-2
  • Farkas Gábor
    3-0
    Lovász Vilmos
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Farkas Gábor
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Sass Imre
    0-3
    3-1
    0-3
    1-3
    1
    4
  • 3
    Fazakas Gergely
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • 4
    Keresztes Zoltán
    0-3
    3-0
    3-0
    1-3
    2
    3
  • 5
    Kovács Eduárd
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    2
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Orosz Attila
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 2
    Györfi Szabolcs
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 3
    Urzica Ioan
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 4
    Vitos Fodor Istvan
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • 5
    Raduly Ovidiu
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Poloțca Ștefan
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    3
  • 2
    Gecse Alpár
    3-1
    1-3
    3-1
    2
    2
  • 3
    Kovacs Istvan
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
  • 4
    Bende Robert
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Babics Tamas
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    3
  • 2
    Kincses József
    3-0
    1-3
    1-3
    1
    2
  • 3
    Lovász Vilmos
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    1
  • 4
    Imecs Attila
    1-3
    3-1
    1-3
    1
    4
  • csoport: I
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Farkas Gábor
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
  • 2
    Kincses József
    2-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    2
  • 3
    Orosz Attila
    0-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    3
  • 4
    Bende Robert
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4
  • 5
    Vitos Fodor Istvan
    1-3
    2-3
    2-3
    1-3
    0
    5
  • csoport: II
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Györfi Szabolcs
    3-0
    1-3
    2-3
    1
    3
  • 2
    Kovács Eduárd
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    4
  • 3
    Poloțca Ștefan
    3-1
    3-1
    1-3
    2
    2
  • 4
    Babics Tamas
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    1
  • csoport: III
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Kovacs Istvan
    2-3
    3-2
    2-3
    1
    3
  • 2
    Urzica Ioan
    3-2
    3-2
    1-3
    2
    2
  • 3
    Imecs Attila
    2-3
    2-3
    1-3
    0
    4
  • 4
    Sass Imre
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    1
  • csoport: IV
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Lovász Vilmos
    0-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    2
  • 2
    Gecse Alpár
    3-0
    3-2
    3-2
    3-2
    4
    1
  • 3
    Keresztes Zoltán
    1-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    3
  • 4
    Raduly Ovidiu
    3-1
    2-3
    1-3
    1-3
    1
    5
  • 5
    Fazakas Gergely
    0-3
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    4
Támogatók
ajax-icon Betöltés...