Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Turneu A - Aiud - 26.10.2019 - Incepatori

Turneu A - Aiud - 26.10.2019 - Incepatori

Turneu A - Aiud - 26.10.2019 - Incepatori

Ország: Románia Város: Aiud Helyszín: Sala de Sport Cím: Str. Tribun Tudoran Nr.5
Kezdés időpontja: October 26, 2019, 13:30 Befejezés időpontja: October 26, 2019, 21:00
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Bardas Mark
    1-3
    Vela Gabriel
  • Bardas Mark
    3-1
    Dranca David
  • Bardas Mark
    0-3
    Vida Alexandru
  • Bardas Mark
    3-0
    Pralea David Constantin
  • Bardas Mark
    3-1
    Csiki Alexandru
  • Vela Gabriel
    3-0
    Dranca David
  • Vela Gabriel
    3-0
    Vida Alexandru
  • Vela Gabriel
    3-0
    Pralea David Constantin
  • Vela Gabriel
    1-3
    Csiki Alexandru
  • Dranca David
    1-3
    Vida Alexandru
  • Dranca David
    3-0
    Pralea David Constantin
  • Dranca David
    1-3
    Csiki Alexandru
  • Vida Alexandru
    3-0
    Pralea David Constantin
  • Vida Alexandru
    1-3
    Csiki Alexandru
  • Pralea David Constantin
    0-3
    Csiki Alexandru
  • csoport: 2
  • Todoran Gabriel
    2-3
    Almajanu Sergiu
  • Todoran Gabriel
    3-1
    Taman Ioan
  • Todoran Gabriel
    3-0
    Lupu Vasile
  • Todoran Gabriel
    3-1
    Dirlea Ana
  • Todoran Gabriel
    3-0
    Costea Mircea
  • Almajanu Sergiu
    3-1
    Taman Ioan
  • Almajanu Sergiu
    3-0
    Lupu Vasile
  • Almajanu Sergiu
    3-0
    Dirlea Ana
  • Almajanu Sergiu
    3-0
    Costea Mircea
  • Taman Ioan
    3-0
    Lupu Vasile
  • Taman Ioan
    3-0
    Dirlea Ana
  • Taman Ioan
    3-0
    Costea Mircea
  • Lupu Vasile
    1-3
    Dirlea Ana
  • Lupu Vasile
    2-3
    Costea Mircea
  • Dirlea Ana
    3-1
    Costea Mircea
  • csoport: 3
  • Parlea Constantin
    3-1
    Creta Petru
  • Parlea Constantin
    2-3
    Pop Mihai
  • Parlea Constantin
    3-0
    Oroian Gelu
  • Parlea Constantin
    3-0
    Stanciu Daniel
  • Parlea Constantin
    3-0
    Horhat Vasile
  • Creta Petru
    2-3
    Pop Mihai
  • Creta Petru
    3-1
    Oroian Gelu
  • Creta Petru
    3-0
    Stanciu Daniel
  • Creta Petru
    3-1
    Horhat Vasile
  • Pop Mihai
    3-2
    Oroian Gelu
  • Pop Mihai
    3-0
    Stanciu Daniel
  • Pop Mihai
    3-0
    Horhat Vasile
  • Oroian Gelu
    3-0
    Stanciu Daniel
  • Oroian Gelu
    3-1
    Horhat Vasile
  • Stanciu Daniel
    0-3
    Horhat Vasile
  • csoport: 4
  • Aron Valentin
    2-3
    Pop Dan Cristian
  • Aron Valentin
    3-0
    Hagea Andra
  • Aron Valentin
    3-0
    Hohoi Alessandro
  • Aron Valentin
    3-0
    Alb Sorin
  • Aron Valentin
    3-0
    Rosca Razvan
  • Pop Dan Cristian
    3-2
    Hagea Andra
  • Pop Dan Cristian
    3-0
    Hohoi Alessandro
  • Pop Dan Cristian
    3-1
    Alb Sorin
  • Pop Dan Cristian
    3-1
    Rosca Razvan
  • Hagea Andra
    3-0
    Hohoi Alessandro
  • Hagea Andra
    3-0
    Alb Sorin
  • Hagea Andra
    3-1
    Rosca Razvan
  • Hohoi Alessandro
    0-3
    Alb Sorin
  • Hohoi Alessandro
    3-1
    Rosca Razvan
  • Alb Sorin
    3-1
    Rosca Razvan
  • csoport: I
  • Csiki Alexandru
    3-1
    Aron Valentin
  • Csiki Alexandru
    1-3
    Creta Petru
  • Csiki Alexandru
    3-1
    Costea Mircea
  • Aron Valentin
    3-1
    Creta Petru
  • Aron Valentin
    3-0
    Costea Mircea
  • Creta Petru
    3-0
    Costea Mircea
  • csoport: II
  • Almajanu Sergiu
    3-2
    Vela Gabriel
  • Almajanu Sergiu
    3-0
    Hagea Andra
  • Almajanu Sergiu
    3-1
    Oroian Gelu
  • Vela Gabriel
    3-1
    Hagea Andra
  • Vela Gabriel
    2-3
    Oroian Gelu
  • Hagea Andra
    1-3
    Oroian Gelu
  • csoport: III
  • Pop Mihai
    3-2
    Todoran Gabriel
  • Pop Mihai
    3-1
    Vida Alexandru
  • Pop Mihai
    3-0
    Alb Sorin
  • Todoran Gabriel
    3-0
    Vida Alexandru
  • Todoran Gabriel
    3-0
    Alb Sorin
  • Vida Alexandru
    3-0
    Alb Sorin
  • csoport: IV
  • Pop Dan Cristian
    3-1
    Parlea Constantin
  • Pop Dan Cristian
    2-3
    Taman Ioan
  • Pop Dan Cristian
    3-0
    Bardas Mark
  • Parlea Constantin
    3-0
    Taman Ioan
  • Parlea Constantin
    3-0
    Bardas Mark
  • Taman Ioan
    3-0
    Bardas Mark
  • Top 8
  • Aron Valentin
    0-3
    Todoran Gabriel
  • Oroian Gelu
    0-3
    Pop Dan Cristian
  • Pop Mihai
    3-0
    Creta Petru
  • Parlea Constantin
    0-3
    Almajanu Sergiu
  • Top 4
  • Todoran Gabriel
    3-0
    Pop Dan Cristian
  • Pop Mihai
    3-2
    Almajanu Sergiu
  • Top 1-2
  • Todoran Gabriel
    3-1
    Pop Mihai
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bardas Mark
    1-3
    3-1
    0-3
    3-0
    3-1
    3
    4
  • 2
    Vela Gabriel
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    1-3
    4
    1
  • 3
    Dranca David
    1-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1-3
    1
    5
  • 4
    Vida Alexandru
    3-0
    0-3
    3-1
    3-0
    1-3
    3
    3
  • 5
    Pralea David Constantin
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Csiki Alexandru
    1-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    2
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Todoran Gabriel
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
  • 2
    Almajanu Sergiu
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 3
    Taman Ioan
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 4
    Lupu Vasile
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    6
  • 5
    Dirlea Ana
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    5
  • 6
    Costea Mircea
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    4
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Parlea Constantin
    3-1
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 2
    Creta Petru
    1-3
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    3
  • 3
    Pop Mihai
    3-2
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 4
    Oroian Gelu
    0-3
    1-3
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    4
  • 5
    Stanciu Daniel
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Horhat Vasile
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    5
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Aron Valentin
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 2
    Pop Dan Cristian
    3-2
    3-2
    3-0
    3-1
    3-1
    5
    1
  • 3
    Hagea Andra
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    3
  • 4
    Hohoi Alessandro
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    5
  • 5
    Alb Sorin
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    4
  • 6
    Rosca Razvan
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    6
  • csoport: I
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Csiki Alexandru
    3-1
    1-3
    3-1
    2
    3
  • 2
    Aron Valentin
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 3
    Creta Petru
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    2
  • 4
    Costea Mircea
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • csoport: II
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Almajanu Sergiu
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
  • 2
    Vela Gabriel
    2-3
    3-1
    2-3
    1
    3
  • 3
    Hagea Andra
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    4
  • 4
    Oroian Gelu
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    2
  • csoport: III
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Pop Mihai
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
  • 2
    Todoran Gabriel
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 3
    Vida Alexandru
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    3
  • 4
    Alb Sorin
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • csoport: IV
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Pop Dan Cristian
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    1
  • 2
    Parlea Constantin
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 3
    Taman Ioan
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    3
  • 4
    Bardas Mark
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
Támogatók
ajax-icon Betöltés...