Tenis - nivel 6 - Cupa Forza - 7 Octombrie

Tenis - nivel 6 - Cupa Forza - 7 Octombrie

Tenis - nivel 6 - Cupa Forza - 7 Octombrie

by Sinn Cou
Ország: Románia
Város: Targu Mures
Helyszín: Forza
Cím: Strada Insulei nr 1
Kezdés időpontja: October 07, 2022, 12:00
Befejezés időpontja: October 09, 2022, 20:00
Nevezési díj: 130.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Paul Nicolae Odorhean 2  
     
     
     
  • Bogdan Marcel 0  
    Paul Nicolae Odorhean 1  
     
     
  • Barsan Petru 1  
    Tifrea Vlad 2  
     
     
  • Tifrea Vlad 2  
     
    Tifrea Vlad 2  
    Tifrea Vlad  
  • Kocsis Sándor 2  
     
    Kocsis Sándor 0  
     
  • Stelian Dan 0  
    Kocsis Sándor 2  
     
     
  • Szász Károly 2  
    Szász Károly 1  
     
     
  • Neculicioiu Rozalia 0  
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Tifrea Vlad
    5-0-0
    10-2
    15
  • 2.
    Kocsis Sándor
    4-1-0
    8-3
    12
  • 3.
    Paul Nicolae Odorhean
    3-1-0
    7-2
    9
  • 4.
    Szász Károly
    3-1-0
    7-2
    9
  • 5.
    Barsan Petru
    2-1-0
    5-2
    6
  • 6.
    Stelian Dan
    1-2-0
    2-4
    3
  • 7.
    Bogdan Marcel
    1-2-0
    2-4
    3
  • 8.
    Neculicioiu Rozalia
    1-2-0
    2-4
    3
  • 9.
    Ion Dumitru Sitaru
    1-1-0
    2-3
    3
  • 10.
    Szepessy Szabolcs
    1-1-0
    2-2
    3
  • 11.
    Bota Zsolt
    0-2-0
    0-4
    0
  • 12.
    Gyongy Vasile Sebastian
    0-2-0
    1-4
    0
  • 13.
    participant Józsa Zoltán
    0-2-0
    0-4
    0
  • 14.
    Gorcea Paul Dacian
    0-2-0
    0-4
    0
  • 15.
    Duca Olimpiu
    0-2-0
    0-4
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: E
  • 1.
    Barsan Petru
    2-0-0
    4-0
    6
  • 2.
    Szepessy Szabolcs
    1-1-0
    2-2
    3
  • 3.
    Duca Olimpiu
    0-2-0
    0-4
    0
  • csoport: Alsó: D
  • 1.
    Tifrea Vlad
    2-0-0
    4-0
    6
  • 2.
    Neculicioiu Rozalia
    1-1-0
    2-2
    3
  • 3.
    Gorcea Paul Dacian
    0-2-0
    0-4
    0
  • csoport: Alsó: C
  • 1.
    Kocsis Sándor
    2-0-0
    4-0
    6
  • 2.
    Bogdan Marcel
    1-1-0
    2-2
    3
  • 3.
    participant Józsa Zoltán
    0-2-0
    0-4
    0
  • csoport: Alsó: B
  • 1.
    Szász Károly
    2-0-0
    4-0
    6
  • 2.
    Ion Dumitru Sitaru
    1-1-0
    2-3
    3
  • 3.
    Gyongy Vasile Sebastian
    0-2-0
    1-4
    0
  • csoport: Alsó: A
  • 1.
    Paul Nicolae Odorhean
    2-0-0
    4-0
    6
  • 2.
    Stelian Dan
    1-1-0
    2-2
    3
  • 3.
    Bota Zsolt
    0-2-0
    0-4
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Tifrea Vlad
    2-0
    Kocsis Sándor
  • Top 4
  • Paul Nicolae Odorhean
    1-2
    Tifrea Vlad
  • Kocsis Sándor
    2-1
    Szász Károly
  • Top 8
  • Paul Nicolae Odorhean
    2-0
    Bogdan Marcel
  • Barsan Petru
    1-2
    Tifrea Vlad
  • Kocsis Sándor
    2-0
    Stelian Dan
  • Szász Károly
    2-0
    Neculicioiu Rozalia
  • csoport: Alsó: E
  • Barsan Petru
    2-0
    Szepessy Szabolcs
  • Barsan Petru
    2-0
    Duca Olimpiu
  • Szepessy Szabolcs
    2-0
    Duca Olimpiu
  • csoport: Alsó: D
  • Tifrea Vlad
    2-0
    Neculicioiu Rozalia
  • Tifrea Vlad
    2-0
    Gorcea Paul Dacian
  • Neculicioiu Rozalia
    2-0
    Gorcea Paul Dacian
  • csoport: Alsó: C
  • Kocsis Sándor
    2-0
    Bogdan Marcel
  • Kocsis Sándor
    2-0
    Józsa Zoltán participant
  • Bogdan Marcel
    2-0
    Józsa Zoltán participant
  • csoport: Alsó: B
  • Szász Károly
    2-0
    Ion Dumitru Sitaru
  • Szász Károly
    2-0
    Gyongy Vasile Sebastian
  • Ion Dumitru Sitaru
    2-1
    Gyongy Vasile Sebastian
  • csoport: Alsó: A
  • Paul Nicolae Odorhean
    2-0
    Stelian Dan
  • Paul Nicolae Odorhean
    2-0
    Bota Zsolt
  • Stelian Dan
    2-0
    Bota Zsolt
  • csoport: Alsó: A
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Paul Nicolae Odorhean 
     
    2-0
    2-0
    2
  • 2
    Stelian Dan 
    0-2
     
    2-0
    1
  • 3
    Bota Zsolt 
    0-2
    0-2
     
    0
  • csoport: Alsó: B
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Szász Károly 
     
    2-0
    2-0
    2
  • 2
    Ion Dumitru Sitaru 
    0-2
     
    2-1
    1
  • 3
    Gyongy Vasile Sebastian 
    0-2
    1-2
     
    0
  • csoport: Alsó: C
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Kocsis Sándor 
     
    2-0
    2-0
    2
  • 2
    Bogdan Marcel 
    0-2
     
    2-0
    1
  • 3
    Józsa Zoltán 
    0-2
    0-2
     
    0
  • csoport: Alsó: D
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Tifrea Vlad 
     
    2-0
    2-0
    2
  • 2
    Neculicioiu Rozalia 
    0-2
     
    2-0
    1
  • 3
    Gorcea Paul Dacian 
    0-2
    0-2
     
    0
  • csoport: Alsó: E
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Barsan Petru 
     
    2-0
    2-0
    2
  • 2
    Szepessy Szabolcs 
    0-2
     
    2-0
    1
  • 3
    Duca Olimpiu 
    0-2
    0-2
     
    0
Támogatók