Táblé Tournament - BBC 2022 augusztus

Táblé Tournament - BBC 2022 augusztus

Táblé Tournament - BBC 2022 augusztus

Ország: Románia Város: Targu Mures Helyszín: Bristol Bus Cafe Cím: Secerei 4
Kezdés időpontja: August 03, 2022, 17:00 Befejezés időpontja: August 03, 2022, 22:00
Nevezési díj: 10.00 Ron

Játékmenet:

8 db 4 személyből álló csoportot hozunk létre, mely csoportokban mindenki játszik mindenkivel egy mérkőzést.
A csoportból a 2 legtöbb mérkőzést nyert személy továbbjut a kiesős szakaszba.
Amennyiben egyformák a nyert mérkőzések számai az eredményeket vesszük alapul, ha ez is egyforma, akkor játszanak még 1 partit.

 

Kiesős szakas:

A kiesős szakaszba 16 személy jut be, majd összepárosítás után mindenki játszik 1 mérkőzést az adott ellenfelével.
A nyertes játékos tovább jut, míg a vesztes játékos kiesik.
A tovább jutott játékosok közül marad 8, akik szintén játszanak a kapott ellenfelükkel, és így tovább, amíg csak 1 játékos marad.

A harmadik és negyedik helyért szintén játszani fog az elődöntőből származó 2 vesztes játékos.

 

Játékszabály:

- minden a tábléban érvényes szabály, pl. 2 db egymáson levő játékos bábuját (ház) nem lehet levenni.
- a játék kezdetén mindkét játékos gurít egyet az egyik kockával, a nagyobb számot gurított játékos fog kezdeni.
- a parti addig tart amíg az egyik játékosnak sikerül kiszedni az összes bábuját.
- a mérkőzés addig tart amíg valamelyik játékos 2 partit nem nyer.
- egyosoros vagy kétsoros marcok nem érvényesek.

Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • 1. Sinn Cou
  • 2. Cheezy Cheezy
  • 3. Voloncs Béla
  • 4. Pálfi Tünde
  • 5. Demeter Tibor
  • 6. Obolenschi Oliver
  • 7. Szakács Attila
  • 8. Kovács Attila
  • 9. Vaspál Csaba
  • 10. Gligor András
  • 11. Solymosy Attila
  • 12. Keresztesi Tekla
  • 13. Gálfi Márton
  • 14. Bíró Zoltán Attila
  • 15. Barabási Zsolt Tihamér
  • 16. László Molnár Tamás
  • 17. Bartha Bori
  • 18. László Sándor
  • 19. Pálfi Barna
  • 20. Gál Emese
  • 21. Albert-Tóth Csenge
  • 22. Gergely Zsolt
  • 23. Czakó Bakó Levente
  • 24. Budai Attila
  • 25. Budai Alpár
  • 26. Lőrincz Csaba
  • 27. Csiby Sándor
  • 28. Papay kamilla
  • 29. Deák Edgár
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Szakács Attila
    0-3
    Kovács Attila
  • Szakács Attila
    3-0
    Gálfi Márton
  • Szakács Attila
    3-1
    Dumbi Dumbi
  • Kovács Attila
    2-3
    Gálfi Márton
  • Kovács Attila
    2-3
    Dumbi Dumbi
  • Gálfi Márton
    1-3
    Dumbi Dumbi
  • csoport: 2
  • Gál Emese
    1-3
    Lőrincz Csaba
  • Gál Emese
    0-3
    Budai Attila
  • Lőrincz Csaba
    3-2
    Budai Attila
  • csoport: 3
  • Gligor András
    2-3
    Voloncs Béla
  • Gligor András
    2-3
    participant Sinn Cou participant
  • Voloncs Béla
    3-0
    participant Sinn Cou participant
  • csoport: 4
  • Csiby Sándor
    3-1
    Budai Alpár
  • Csiby Sándor
    3-0
    Cheezy Cheezy
  • Budai Alpár
    0-3
    Cheezy Cheezy
  • csoport: 5
  • Vaspál Csaba
    3-2
    Bíró Zoltán Attila
  • Vaspál Csaba
    3-2
    Papay kamilla
  • Vaspál Csaba
    0-3
    László Molnár Tamás
  • Bíró Zoltán Attila
    3-0
    Papay kamilla
  • Bíró Zoltán Attila
    3-2
    László Molnár Tamás
  • Papay kamilla
    3-2
    László Molnár Tamás
  • csoport: 6
  • Demeter Tibor
    3-0
    Albert-Tóth Csenge
  • Demeter Tibor
    0-3
    Gergely Zsolt
  • Demeter Tibor
    3-2
    Bartha Bori
  • Albert-Tóth Csenge
    3-0
    Gergely Zsolt
  • Albert-Tóth Csenge
    3-1
    Bartha Bori
  • Gergely Zsolt
    0-3
    Bartha Bori
  • csoport: 7
  • Pálfi Tünde
    3-2
    Obolenschi Oliver
  • Pálfi Tünde
    3-0
    Solymosy Attila
  • Pálfi Tünde
    3-1
    Czakó Bakó Levente
  • Obolenschi Oliver
    3-0
    Solymosy Attila
  • Obolenschi Oliver
    3-0
    Czakó Bakó Levente
  • Solymosy Attila
    3-0
    Czakó Bakó Levente
  • csoport: 8
  • László Sándor
    1-3
    Keresztesi Tekla
  • László Sándor
    3-2
    Barabási Zsolt Tihamér
  • László Sándor
    3-0
    Pálfi Barna
  • Keresztesi Tekla
    2-3
    Barabási Zsolt Tihamér
  • Keresztesi Tekla
    3-1
    Pálfi Barna
  • Barabási Zsolt Tihamér
    3-0
    Pálfi Barna
  • Top 16
  • Szakács Attila
    1-3
    Barabási Zsolt Tihamér
  • Dumbi Dumbi
    1-3
    Keresztesi Tekla
  • Bíró Zoltán Attila
    1-3
    Cheezy Cheezy
  • Vaspál Csaba
    0-3
    Csiby Sándor
  • Voloncs Béla
    2-3
    Demeter Tibor
  • participant Sinn Cou
    3-1
    Albert-Tóth Csenge
  • Pálfi Tünde
    1-3
    Budai Attila
  • Obolenschi Oliver
    3-1
    Lőrincz Csaba
  • Top 8
  • Barabási Zsolt Tihamér
    1-3
    Keresztesi Tekla
  • Cheezy Cheezy
    2-3
    Csiby Sándor
  • Demeter Tibor
    3-1
    participant Sinn Cou participant
  • Budai Attila
    2-3
    Obolenschi Oliver
  • Top 4
  • Keresztesi Tekla
    0-3
    Csiby Sándor
  • Demeter Tibor
    3-1
    Obolenschi Oliver
  • Top 3-4
  • Obolenschi Oliver
    1-3
    Keresztesi Tekla
  • Top 1-2
  • Demeter Tibor
    3-0
    Csiby Sándor
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Szakács Attila
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    1
  • 2
    Kovács Attila
    3-0
    2-3
    2-3
    1
    3
  • 3
    Gálfi Márton
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    4
  • 4
    Dumbi Dumbi
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    2
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Gál Emese
    1-3
    0-3
    0
    3
  • 2
    Lőrincz Csaba
    3-1
    3-2
    2
    1
  • 3
    Budai Attila
    3-0
    2-3
    1
    2
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Gligor András
    2-3
    2-3
    0
    3
  • 2
    Voloncs Béla
    3-2
    3-0
    2
    1
  • 3
    Sinn Cou
    3-2
    0-3
    1
    2
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Csiby Sándor
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 2
    Budai Alpár
    1-3
    0-3
    0
    3
  • 3
    Cheezy Cheezy
    0-3
    3-0
    1
    2
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Vaspál Csaba
    3-2
    3-2
    0-3
    2
    2
  • 2
    Bíró Zoltán Attila
    2-3
    3-0
    3-2
    2
    1
  • 3
    Papay kamilla
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    4
  • 4
    László Molnár Tamás
    3-0
    2-3
    2-3
    1
    3
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Demeter Tibor
    3-0
    0-3
    3-2
    2
    2
  • 2
    Albert-Tóth Csenge
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    1
  • 3
    Gergely Zsolt
    3-0
    0-3
    0-3
    1
    4
  • 4
    Bartha Bori
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    3
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Pálfi Tünde
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
  • 2
    Obolenschi Oliver
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 3
    Solymosy Attila
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3
  • 4
    Czakó Bakó Levente
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    László Sándor
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    3
  • 2
    Keresztesi Tekla
    3-1
    2-3
    3-1
    2
    1
  • 3
    Barabási Zsolt Tihamér
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    2
  • 4
    Pálfi Barna
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4
Támogatók
ajax-icon Betöltés...