Táblé Bajnokság - BBC 2022 szeptember 28

Táblé Bajnokság - BBC 2022 szeptember 28

Táblé Bajnokság - BBC 2022 szeptember 28

by Sinn Cou
Ország: Románia
Város: Targu Mures
Helyszín: Bristol Bus Cafe
Cím: Secerei 4
Kezdés időpontja: September 28, 2022, 17:00
Befejezés időpontja: September 29, 2022, 00:00
Nevezési díj: 15.00 Ron

Nyeremények:
1. hely: 120 RON fogyasztás a BBC-ben
2. hely: 70 RON fogyasztás a BBC-ben
3. hely: 50 RON fogyasztás a BBC-ben

Nevezési díj: 15 RON
Játékosok száma: 40

Minimum mérkőzések száma: 3
Utolsó iratkozási dátum: 2022. 09. 28
Bejutás: Iratkozási sorrendben.
Iratkozás: itt vagy a facebookon

Játékmenet:
8 db 5 személyből álló csoportot hozunk létre, mely csoportokban mindenki játszik mindenkivel egy mérkőzést.
A csoportból a 2 legtöbb mérkőzést nyert személy továbbjut a kiesős szakaszba.
Amennyiben egyformák a nyert mérkőzések számai és az arányaik az érintett játékosok között, akkor játszanak még 1 partit 1 vonalig.


Kiesős szakasz:
A kiesős szakaszba 16 személy jut be, majd összepárosítás után mindenki játszik 1 mérkőzést az adott ellenfelével.
A nyertes játékos tovább jut, míg a vesztes játékos kiesik.
A tovább jutott játékosok közül marad 8, akik szintén játszanak a kapott ellenfelükkel, és így tovább, amíg csak 1 játékos marad.
A harmadik és negyedik helyért szintén játszani fog az elődöntőkből származó 2 vesztes játékos.


Játékszabály:
- minden a tábléban érvényes szabály, pl. 2 db egymáson levő játékos bábuját (ház) nem lehet levenni.
- a játék kezdetén mindkét játékos gurít egyet az egyik kockával, a nagyobb számot gurított játékos fog kezdeni.
- a parti addig tart amíg az egyik játékosnak sikerül kiszedni az összes bábuját.
- a mérkőzés addig tart amíg valamelyik játékos 3 vonalat nem nyer.
- a marc duplán számít.
- 1 vagy 2 sor esetén (technikai marc) a játékos nyer 2 vonalat.

Kiesős szakasz eredmények
  • Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Dénesi Sándor 3  
     
     
     
     
  • Gál Emese 0  
    Dénesi Sándor 4  
     
     
     
  • Horváth Sándor 2  
    Gálfi Márton 0  
     
     
     
  • Gálfi Márton 3  
     
    Dénesi Sándor 3  
     
     
  • Barabási Zsolt Tihamér 3  
     
    Barabási Zsolt Tihamér 0  
     
     
  • Kovács Attila 0  
    Barabási Zsolt Tihamér 3  
     
     
     
  • Toth Zsolt 1  
    Bende Kati 2  
     
     
     
  • Bende Kati 3  
     
     
    Dénesi Sándor 3  
    Dénesi Sándor  
  • Szakács Attila 3  
     
     
    Lőrincz Csaba 2  
     
  • Pascu Ion 0  
    Szakács Attila 3  
     
     
     
  • Horváth Magor 3  
    Horváth Magor 0  
     
     
     
  • Szántó Ágota 2  
     
    Szakács Attila 2  
     
     
  • Bíró Zoltán Attila 2  
     
    Lőrincz Csaba 3  
     
     
  • Csiby Sándor 3  
    Csiby Sándor 0  
     
     
     
  • Lőrincz Csaba 3  
    Lőrincz Csaba 3  
     
     
     
  • Ferenczi Lehel 2  
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Dénesi Sándor
    8-0-0
    26-5
    24
  • 2.
    Lőrincz Csaba
    5-3-0
    21-14
    15
  • 3.
    Barabási Zsolt Tihamér
    6-2-0
    21-9
    18
  • 4.
    Szakács Attila
    6-2-0
    21-11
    18
  • 5.
    Bende Kati
    4-2-0
    16-7
    12
  • 6.
    Gálfi Márton
    4-2-0
    14-12
    12
  • 7.
    Horváth Magor
    4-2-0
    13-13
    12
  • 8.
    Csiby Sándor
    3-3-0
    11-13
    9
  • 9.
    Ferenczi Lehel
    4-1-0
    14-7
    12
  • 10.
    Bíró Zoltán Attila
    3-2-0
    11-9
    9
  • 11.
    Szántó Ágota
    3-2-0
    14-6
    9
  • 12.
    Kovács Attila
    3-2-0
    10-9
    9
  • 13.
    Toth Zsolt
    3-2-0
    11-8
    9
  • 14.
    Pascu Ion
    3-2-0
    9-10
    9
  • 15.
    Horváth Sándor
    3-2-0
    11-8
    9
  • 16.
    Gál Emese
    2-3-0
    7-9
    6
  • 17.
    Gligor András
    3-1-0
    12-10
    9
  • 18.
    Sipos Ferenc
    2-2-0
    7-9
    6
  • 19.
    Ákos György
    2-2-0
    8-8
    6
  • 20.
    Cheezy Cheezy
    2-2-0
    7-8
    6
  • 21.
    Bagoly Norbert
    2-2-0
    7-9
    6
  • 22.
    Ferenczi Sándor
    2-2-0
    10-9
    6
  • 23.
    Pap Szabolcs
    2-2-0
    10-8
    6
  • 24.
    László Molnár Tamás
    2-2-0
    8-8
    6
  • 25.
    Voloncs Béla
    2-2-0
    6-9
    6
  • 26.
    Bodor Szilárd
    2-2-0
    7-6
    6
  • 27.
    Schmidt Yvett
    2-2-0
    9-9
    6
  • 28.
    Papay Kamilla
    1-3-0
    6-9
    3
  • 29.
    Demeter Tibor
    1-3-0
    6-9
    3
  • 30.
    Gábos Alpár
    1-3-0
    5-11
    3
  • 31.
    Horváth Botond
    1-3-0
    8-10
    3
  • 32.
    Osváth Hunor
    1-3-0
    5-11
    3
  • 33.
    participant Józsa Zoltán
    1-3-0
    4-11
    3
  • 34.
    Szász Károly-Attila
    1-3-0
    4-9
    3
  • 35.
    Kádár Zoltán
    1-3-0
    7-10
    3
  • 36.
    Vaspál Csaba
    1-3-0
    7-9
    3
  • 37.
    Incze Zsolt
    0-4-0
    2-13
    0
  • 38.
    Solymosy Attila
    0-4-0
    4-14
    0
  • 39.
    Jakab Boglárka
    0-4-0
    4-12
    0
  • 40.
    gal zalan
    0-4-0
    2-14
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: VIII
  • 1.
    Gálfi Márton
    3-1-0
    11-6
    9
  • 2.
    Gál Emese
    2-2-0
    7-6
    6
  • Cheezy Cheezy
    2-2-0
    7-8
    6
  • Voloncs Béla
    2-2-0
    6-9
    6
  • Vaspál Csaba
    1-3-0
    7-9
    3
  • csoport: Felső: VII
  • 1.
    Bíró Zoltán Attila
    3-1-0
    9-6
    9
  • 2.
    Lőrincz Csaba
    2-2-0
    10-7
    6
  • Bodor Szilárd
    2-2-0
    7-6
    6
  • Ákos György
    2-2-0
    8-8
    6
  • participant Józsa Zoltán
    1-3-0
    4-11
    3
  • csoport: Felső: VI
  • 1.
    Szántó Ágota
    3-1-0
    12-3
    9
  • 2.
    Pascu Ion
    3-1-0
    9-7
    9
  • Schmidt Yvett
    2-2-0
    9-9
    6
  • Szász Károly-Attila
    1-3-0
    4-9
    3
  • Osváth Hunor
    1-3-0
    5-11
    3
  • csoport: Felső: V
  • 1.
    Barabási Zsolt Tihamér
    3-1-0
    12-4
    9
  • 2.
    Toth Zsolt
    3-1-0
    10-5
    9
  • Ferenczi Sándor
    2-2-0
    10-9
    6
  • Sipos Ferenc
    2-2-0
    7-9
    6
  • gal zalan
    0-4-0
    2-14
    0
  • csoport: Felső: IV
  • 1.
    Bende Kati
    3-1-0
    11-3
    9
  • 2.
    Kovács Attila
    3-1-0
    10-6
    9
  • Gligor András
    3-1-0
    12-10
    9
  • Gábos Alpár
    1-3-0
    5-11
    3
  • Jakab Boglárka
    0-4-0
    4-12
    0
  • csoport: Felső: III
  • 1.
    Szakács Attila
    4-0-0
    13-5
    12
  • 2.
    Horváth Magor
    3-1-0
    10-8
    9
  • Pap Szabolcs
    2-2-0
    10-8
    6
  • Horváth Botond
    1-3-0
    8-10
    3
  • Solymosy Attila
    0-4-0
    4-14
    0
  • csoport: Felső: II
  • 1.
    Ferenczi Lehel
    4-0-0
    12-4
    12
  • 2.
    Csiby Sándor
    2-2-0
    8-8
    6
  • Bagoly Norbert
    2-2-0
    7-9
    6
  • Papay Kamilla
    1-3-0
    6-9
    3
  • Demeter Tibor
    1-3-0
    6-9
    3
  • csoport: Felső: I
  • 1.
    Dénesi Sándor
    4-0-0
    13-3
    12
  • 2.
    Horváth Sándor
    3-1-0
    9-5
    9
  • László Molnár Tamás
    2-2-0
    8-8
    6
  • Kádár Zoltán
    1-3-0
    7-10
    3
  • Incze Zsolt
    0-4-0
    2-13
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • 1. Pálfi Tünde
  • 2. Ferenczi Sándor
  • 3. Józsa Zoltán
  • 4. Pap Szabolcs
  • 5. Barabási Zsolt Tihamér
  • 6. Ákos György
  • 7. Gálfi Márton
  • 8. Horváth Botond
  • 9. Vaspál Csaba
  • 10. Jakab Boglárka
  • 11. Demeter Tibor
  • 12. Cheezy Cheezy
  • 13. Gál Emese
  • 14. Szakács Attila
  • 15. Bodor Szilárd
  • 16. Gligor András
  • 17. Pálfi Barna
  • 18. Voloncs Béla
  • 19. Csiby Sándor
  • 20. Kádár Zoltán
  • 21. Szász Károly-Attila
  • 22. László Molnár Tamás
  • 23. Lőrincz Csaba
  • 24. Osváth Hunor
  • 25. Horváth Magor
  • 26. Bagoly Norbert
  • 27. gal zalan
  • 28. Incze Zsolt
  • 29. Kovács Attila
  • 30. Schmidt Yvett
  • 31. Gábos Alpár
  • 32. Horváth Sándor
  • 33. Dénesi Sándor
  • 34. Sipos Ferenc
  • 35. Bende Kati
  • 36. Papay Kamilla
  • 37. Bíró Zoltán Attila
  • 38. Solymosy Attila
  • 39. Pascu Ion
  • 40. Toth Zsolt
  • Várakozó lista
  • 41. Orbán Viktor
  • 42. Vaspál Csaba
  • 43. Moga Tymy
  • 44. Albert-Tóth Csenge
  • 45. Szántó Ágota
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Dénesi Sándor
    3-2
    Lőrincz Csaba
  • Top 3-4
  • Szakács Attila
    0-3
    Barabási Zsolt Tihamér
  • Top 4
  • Dénesi Sándor
    3-0
    Barabási Zsolt Tihamér
  • Szakács Attila
    2-3
    Lőrincz Csaba
  • Top 8
  • Dénesi Sándor
    4-0
    Gálfi Márton
  • Barabási Zsolt Tihamér
    3-2
    Bende Kati
  • Szakács Attila
    3-0
    Horváth Magor
  • Csiby Sándor
    0-3
    Lőrincz Csaba
  • Top 16
  • Dénesi Sándor
    3-0
    Gál Emese
  • Horváth Sándor
    2-3
    Gálfi Márton
  • Barabási Zsolt Tihamér
    3-0
    Kovács Attila
  • Toth Zsolt
    1-3
    Bende Kati
  • Szakács Attila
    3-0
    Pascu Ion
  • Horváth Magor
    3-2
    Szántó Ágota
  • Bíró Zoltán Attila
    2-3
    Csiby Sándor
  • Lőrincz Csaba
    3-2
    Ferenczi Lehel
  • csoport: Felső: VIII
  • Cheezy Cheezy
    0-3
    Gál Emese
  • Cheezy Cheezy
    3-2
    Vaspál Csaba
  • Cheezy Cheezy
    3-0
    Voloncs Béla
  • Cheezy Cheezy
    1-3
    Gálfi Márton
  • Gál Emese
    0-3
    Vaspál Csaba
  • Gál Emese
    3-0
    Voloncs Béla
  • Gál Emese
    1-3
    Gálfi Márton
  • Vaspál Csaba
    1-3
    Voloncs Béla
  • Vaspál Csaba
    1-3
    Gálfi Márton
  • Voloncs Béla
    3-2
    Gálfi Márton
  • csoport: Felső: VII
  • Bodor Szilárd
    3-0
    Józsa Zoltán participant
  • Bodor Szilárd
    0-3
    Ákos György
  • Bodor Szilárd
    3-0
    Bíró Zoltán Attila
  • Bodor Szilárd
    1-3
    Lőrincz Csaba
  • participant Józsa Zoltán
    3-2
    Ákos György
  • participant Józsa Zoltán
    1-3
    Bíró Zoltán Attila
  • participant Józsa Zoltán
    0-3
    Lőrincz Csaba
  • Ákos György
    0-3
    Bíró Zoltán Attila
  • Ákos György
    3-2
    Lőrincz Csaba
  • Bíró Zoltán Attila
    3-2
    Lőrincz Csaba
  • csoport: Felső: VI
  • Pascu Ion
    3-0
    Szász Károly-Attila
  • Pascu Ion
    3-2
    Osváth Hunor
  • Pascu Ion
    3-2
    Schmidt Yvett
  • Pascu Ion
    0-3
    Szántó Ágota
  • Szász Károly-Attila
    3-0
    Osváth Hunor
  • Szász Károly-Attila
    1-3
    Schmidt Yvett
  • Szász Károly-Attila
    0-3
    Szántó Ágota
  • Osváth Hunor
    3-1
    Schmidt Yvett
  • Osváth Hunor
    0-4
    Szántó Ágota
  • Schmidt Yvett
    3-2
    Szántó Ágota
  • csoport: Felső: V
  • gal zalan
    1-3
    Sipos Ferenc
  • gal zalan
    0-4
    Barabási Zsolt Tihamér
  • gal zalan
    1-3
    Toth Zsolt
  • gal zalan
    0-4
    Ferenczi Sándor
  • Sipos Ferenc
    1-3
    Barabási Zsolt Tihamér
  • Sipos Ferenc
    0-3
    Toth Zsolt
  • Sipos Ferenc
    3-2
    Ferenczi Sándor
  • Barabási Zsolt Tihamér
    3-0
    Toth Zsolt
  • Barabási Zsolt Tihamér
    2-3
    Ferenczi Sándor
  • Toth Zsolt
    4-1
    Ferenczi Sándor
  • csoport: Felső: IV
  • Kovács Attila
    4-2
    Gligor András
  • Kovács Attila
    3-1
    Jakab Boglárka
  • Kovács Attila
    0-3
    Bende Kati
  • Kovács Attila
    3-0
    Gábos Alpár
  • Gligor András
    3-2
    Jakab Boglárka
  • Gligor András
    3-2
    Bende Kati
  • Gligor András
    4-2
    Gábos Alpár
  • Jakab Boglárka
    0-3
    Bende Kati
  • Jakab Boglárka
    1-3
    Gábos Alpár
  • Bende Kati
    3-0
    Gábos Alpár
  • csoport: Felső: III
  • Horváth Botond
    3-1
    Solymosy Attila
  • Horváth Botond
    2-3
    Szakács Attila
  • Horváth Botond
    1-3
    Horváth Magor
  • Horváth Botond
    2-3
    Pap Szabolcs
  • Solymosy Attila
    1-4
    Szakács Attila
  • Solymosy Attila
    2-3
    Horváth Magor
  • Solymosy Attila
    0-4
    Pap Szabolcs
  • Szakács Attila
    3-1
    Horváth Magor
  • Szakács Attila
    3-1
    Pap Szabolcs
  • Horváth Magor
    3-2
    Pap Szabolcs
  • csoport: Felső: II
  • Csiby Sándor
    3-0
    Bagoly Norbert
  • Csiby Sándor
    0-3
    Demeter Tibor
  • Csiby Sándor
    3-2
    Papay Kamilla
  • Csiby Sándor
    2-3
    Ferenczi Lehel
  • Bagoly Norbert
    3-2
    Demeter Tibor
  • Bagoly Norbert
    3-1
    Papay Kamilla
  • Bagoly Norbert
    1-3
    Ferenczi Lehel
  • Demeter Tibor
    0-3
    Papay Kamilla
  • Demeter Tibor
    1-3
    Ferenczi Lehel
  • Papay Kamilla
    0-3
    Ferenczi Lehel
  • csoport: Felső: I
  • Incze Zsolt
    0-3
    Horváth Sándor
  • Incze Zsolt
    2-3
    Dénesi Sándor
  • Incze Zsolt
    0-4
    Kádár Zoltán
  • Incze Zsolt
    0-3
    László Molnár Tamás
  • Horváth Sándor
    0-3
    Dénesi Sándor
  • Horváth Sándor
    3-0
    Kádár Zoltán
  • Horváth Sándor
    3-2
    László Molnár Tamás
  • Dénesi Sándor
    4-1
    Kádár Zoltán
  • Dénesi Sándor
    3-0
    László Molnár Tamás
  • Kádár Zoltán
    2-3
    László Molnár Tamás
  • csoport: Felső: I
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Incze Zsolt 
     
    0-3
    2-3
    0-4
    0-3
    0
  • 2
    Horváth Sándor 
    3-0
     
    0-3
    3-0
    3-2
    3
  • 3
    Dénesi Sándor 
    3-2
    3-0
     
    4-1
    3-0
    4
  • 4
    Kádár Zoltán 
    4-0
    0-3
    1-4
     
    2-3
    1
  • 5
    László Molnár Tamás 
    3-0
    2-3
    0-3
    3-2
     
    2
  • csoport: Felső: II
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Csiby Sándor 
     
    3-0
    0-3
    3-2
    2-3
    2
  • 2
    Bagoly Norbert 
    0-3
     
    3-2
    3-1
    1-3
    2
  • 3
    Demeter Tibor 
    3-0
    2-3
     
    0-3
    1-3
    1
  • 4
    Papay Kamilla 
    2-3
    1-3
    3-0
     
    0-3
    1
  • 5
    Ferenczi Lehel 
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
     
    4
  • csoport: Felső: III
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Horváth Botond 
     
    3-1
    2-3
    1-3
    2-3
    1
  • 2
    Solymosy Attila 
    1-3
     
    1-4
    2-3
    0-4
    0
  • 3
    Szakács Attila 
    3-2
    4-1
     
    3-1
    3-1
    4
  • 4
    Horváth Magor 
    3-1
    3-2
    1-3
     
    3-2
    3
  • 5
    Pap Szabolcs 
    3-2
    4-0
    1-3
    2-3
     
    2
  • csoport: Felső: IV
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Kovács Attila 
     
    4-2
    3-1
    0-3
    3-0
    3
  • 2
    Gligor András 
    2-4
     
    3-2
    3-2
    4-2
    3
  • 3
    Jakab Boglárka 
    1-3
    2-3
     
    0-3
    1-3
    0
  • 4
    Bende Kati 
    3-0
    2-3
    3-0
     
    3-0
    3
  • 5
    Gábos Alpár 
    0-3
    2-4
    3-1
    0-3
     
    1
  • csoport: Felső: V
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    gal zalan 
     
    1-3
    0-4
    1-3
    0-4
    0
  • 2
    Sipos Ferenc 
    3-1
     
    1-3
    0-3
    3-2
    2
  • 3
    Barabási Zsolt Tihamér 
    4-0
    3-1
     
    3-0
    2-3
    3
  • 4
    Toth Zsolt 
    3-1
    3-0
    0-3
     
    4-1
    3
  • 5
    Ferenczi Sándor 
    4-0
    2-3
    3-2
    1-4
     
    2
  • csoport: Felső: VI
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Pascu Ion 
     
    3-0
    3-2
    3-2
    0-3
    3
  • 2
    Szász Károly-Attila 
    0-3
     
    3-0
    1-3
    0-3
    1
  • 3
    Osváth Hunor 
    2-3
    0-3
     
    3-1
    0-4
    1
  • 4
    Schmidt Yvett 
    2-3
    3-1
    1-3
     
    3-2
    2
  • 5
    Szántó Ágota 
    3-0
    3-0
    4-0
    2-3
     
    3
  • csoport: Felső: VII
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Bodor Szilárd 
     
    3-0
    0-3
    3-0
    1-3
    2
  • 2
    Józsa Zoltán 
    0-3
     
    3-2
    1-3
    0-3
    1
  • 3
    Ákos György 
    3-0
    2-3
     
    0-3
    3-2
    2
  • 4
    Bíró Zoltán Attila 
    0-3
    3-1
    3-0
     
    3-2
    3
  • 5
    Lőrincz Csaba 
    3-1
    3-0
    2-3
    2-3
     
    2
  • csoport: Felső: VIII
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Cheezy Cheezy 
     
    0-3
    3-2
    3-0
    1-3
    2
  • 2
    Gál Emese 
    3-0
     
    0-3
    3-0
    1-3
    2
  • 3
    Vaspál Csaba 
    2-3
    3-0
     
    1-3
    1-3
    1
  • 4
    Voloncs Béla 
    0-3
    0-3
    3-1
     
    3-2
    2
  • 5
    Gálfi Márton 
    3-1
    3-1
    3-1
    2-3
     
    3
Támogatók