Táblé Bajnokság - BBC 2022 október

Táblé Bajnokság - BBC 2022 október

Táblé Bajnokság - BBC 2022 október

by Bristol Bus Cafe
Ország: Románia
Város: Marosvásárhely
Helyszín: Bristol Bus Cafe
Cím: Secerei 4
Kezdés időpontja: October 26, 2022, 17:00
Befejezés időpontja: October 27, 2022, 00:00

Nyeremények:
1. hely: Egy 200 lej értékű 50 cm-es táblé. képeket találtok róla a kommentekben.
2. hely: 70 RON fogyasztás a BBC-ben
3. hely: 50 RON fogyasztás a BBC-ben

Nevezési díj: 15 RON
Játékosok száma: 40

Minimum mérkőzések száma: 3-4 (játékos számtól függően)
Utolsó iratkozási dátum: 2022. 10. 26

Bejutás: Iratkozási sorrendben. (Azok a személyek akik revoluton előre kifizetik a benevezési díjat, azok alapból bejutnak, és nem kell 5:15-re jönniük, elég csak 5:45-re odaérniük a helyszínre. Telefonszám: 0746154051 - erre lehet küldeni revoluton a 15 lejt, kérlek írjátok oda, hogy a táblé bajnokságra.)
Iratkozás: itt az eseményen kommentben

Esemény weboldala facebookon:
https://www.facebook.com/events/5552249098185805

Játékmenet:
8 db 5 személyből álló csoportot (40 személy esetén, hanem 8 db 4-est) hozunk létre, mely csoportokban mindenki játszik mindenkivel egy mérkőzést (3 vonalig).
A csoportból a 2 legtöbb mérkőzést nyert személy továbbjut a kiesős szakaszba.
Amennyiben egyformák a nyert mérkőzések számai és az arányaik az érintett játékosok között, akkor játszanak még 1 partit 1 vonalig.

Kiesős szakasz:
A kiesős szakaszba 16 személy jut be, majd összepárosítás után mindenki játszik 1 mérkőzést az adott ellenfelével.
A nyertes játékos tovább jut, míg a vesztes játékos kiesik.
A továbbjutott játékosok közül marad 8, akik szintén játszanak a kapott ellenfelükkel, és így tovább, amíg csak 1 játékos marad.
A harmadik és negyedik helyért szintén játszani fog az elődöntőkből származó 2 vesztes játékos.

Játékszabály:
- minden a tábléban érvényes szabály, pl. 2 db egymáson levő játékos bábuját (ház) nem lehet levenni.
- a játék kezdetén mindkét játékos gurít egyet az egyik kockával, a nagyobb számot gurított játékos fog kezdeni, újragurítva a 2 kockát.
- a parti addig tart amíg az egyik játékosnak sikerül kiszedni az összes bábuját.
- a mérkőzés addig tart amíg valamelyik játékos 3 vonalat nem nyer.
- a marc duplán számít.
- 1 vagy 2 sor esetén (technikai marc) a játékos nyer 2 vonalat.
- ha egy játékosnak sikerül úgy nyerni, hogy 4 vonalat érjen el (pl 2 marc), akkor az 4 vonalnak számít, ez majd az arányoknál sokat fog jelenteni.
- az a játékos amelyik a hívása után következő 5 percben nem jelenik meg a tábla mellett, elveszíti a mérkőzést 3-0 -ra (Ezt nagyon szigorúan fogjuk venni)

Kiesős szakasz eredmények
  • Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Barabási Zsolt Tihamér 2  
     
     
     
     
  • Benő Szabolcs 3  
    Benő Szabolcs 3  
     
     
     
  • Dénesi Sándor 3  
    Dénesi Sándor 2  
     
     
     
  • Téglás Rezső 2  
     
    Benő Szabolcs 0  
     
     
  • Gálfi Márton 3  
     
    Gálfi Márton 3  
     
     
  • András Varga 2  
    Gálfi Márton 3  
     
     
     
  • Ferenczi Sándor 3  
    Ferenczi Sándor 2  
     
     
     
  • Horváth Sándor 0  
     
     
    Gálfi Márton 1  
    Demeter Tibor  
  • Obolenschi Oliver 2  
     
     
    Demeter Tibor 3  
     
  • Demeter Tibor 3  
    Demeter Tibor 3  
     
     
     
  • Osváth Hunor 0  
    Ákos György 1  
     
     
     
  • Ákos György 3  
     
    Demeter Tibor 3  
     
     
  • Cheezy Cheezy 2  
     
    Horváth Joska 0  
     
     
  • Horváth Joska 3  
    Horváth Joska 3  
     
     
     
  • Kóréh Ferenc 2  
    Voloncs Béla 1  
     
     
     
  • Voloncs Béla 3  
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Demeter Tibor
    6-1-0
    19-10
    18
  • 2.
    Gálfi Márton
    4-2-0
    14-11
    12
  • 3.
    Horváth Joska
    5-2-0
    17-12
    15
  • 4.
    Benő Szabolcs
    4-3-0
    12-15
    12
  • 5.
    Dénesi Sándor
    4-1-0
    14-5
    12
  • 6.
    Voloncs Béla
    4-1-0
    13-5
    12
  • 7.
    Ferenczi Sándor
    3-2-0
    11-9
    9
  • 8.
    Ákos György
    2-3-0
    10-9
    6
  • 9.
    András Varga
    3-1-0
    11-7
    9
  • 10.
    Osváth Hunor
    2-1-0
    6-4
    6
  • 11.
    Kóréh Ferenc
    2-2-0
    9-7
    6
  • 12.
    Téglás Rezső
    2-2-0
    9-8
    6
  • 13.
    Horváth Sándor
    2-2-0
    8-9
    6
  • 14.
    Barabási Zsolt Tihamér
    2-2-0
    10-7
    6
  • 15.
    Obolenschi Oliver
    2-2-0
    8-6
    6
  • 16.
    Cheezy Cheezy
    2-2-0
    9-8
    6
  • 17.
    Kádár Zoltán
    3-0-0
    10-3
    9
  • 18.
    Papay Kamilla
    1-2-0
    6-8
    3
  • 19.
    Gligor András
    1-2-0
    3-7
    3
  • 20.
    Kovács Attila
    1-2-0
    5-8
    3
  • 21.
    Szakács Attila
    1-2-0
    3-7
    3
  • 22.
    Benő Ferenc
    1-2-0
    4-7
    3
  • 23.
    László Molnár Tamás
    1-2-0
    5-8
    3
  • 24.
    Csiby Sándor
    1-2-0
    7-6
    3
  • 25.
    participant Józsa Zoltán
    1-2-0
    6-6
    3
  • 26.
    Vaspál Csaba
    1-2-0
    5-7
    3
  • 27.
    Illés Sándor
    0-3-0
    1-10
    0
  • 28.
    Bende Zsolt
    0-0-0
    0-0
    0
  • 29.
    Pápai Attila
    0-2-0
    1-6
    0
  • 30.
    Pápay Géza
    0-3-0
    2-9
    0
  • 31.
    Szász Károly-Attila
    0-3-0
    2-10
    0
  • 32.
    Pálfi Tünde
    0-3-0
    3-9
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 8
  • 1.
    Dénesi Sándor
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    Cheezy Cheezy
    2-1-0
    7-5
    6
  • Benő Ferenc
    1-2-0
    4-7
    3
  • Szász Károly-Attila
    0-3-0
    2-10
    0
  • csoport: Alsó: 7
  • 1.
    Kádár Zoltán
    3-0-0
    10-3
    9
  • 2.
    Téglás Rezső
    2-1-0
    7-5
    6
  • Vaspál Csaba
    1-2-0
    5-7
    3
  • Pápay Géza
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    Osváth Hunor
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Gálfi Márton
    1-1-0
    4-4
    3
  • Pápai Attila
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    András Varga
    3-0-0
    9-4
    9
  • 2.
    Ákos György
    1-2-0
    6-6
    3
  • Papay Kamilla
    1-2-0
    6-8
    3
  • Kovács Attila
    1-2-0
    5-8
    3
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Horváth Sándor
    2-1-0
    8-6
    6
  • 2.
    Demeter Tibor
    2-1-0
    7-6
    6
  • Csiby Sándor
    1-2-0
    7-6
    3
  • Szakács Attila
    1-2-0
    3-7
    3
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Obolenschi Oliver
    2-1-0
    6-3
    6
  • 2.
    Ferenczi Sándor
    2-1-0
    6-6
    6
  • participant Józsa Zoltán
    1-2-0
    6-6
    3
  • László Molnár Tamás
    1-2-0
    5-8
    3
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Voloncs Béla
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    Benő Szabolcs
    2-1-0
    6-5
    6
  • Gligor András
    1-2-0
    3-7
    3
  • Pálfi Tünde
    0-3-0
    3-9
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Barabási Zsolt Tihamér
    2-1-0
    8-4
    6
  • 2.
    Kóréh Ferenc
    2-1-0
    7-4
    6
  • Horváth Joska
    2-1-0
    8-6
    6
  • Illés Sándor
    0-3-0
    1-10
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • 1. Pálfi Tünde
  • 2. Demeter Tibor
  • 3. Vaspál Csaba
  • 4. Sinn Cou
  • 5. Ákos György
  • 6. Voloncs Béla
  • 7. Obolenschi Oliver
  • 8. Barabási Zsolt Tihamér
  • 9. Ferenczi Sándor
  • 10. Horváth Sándor
  • 11. Szász Károly-Attila
  • 12. Csiby Sándor
  • 13. Kádár Zoltán
  • 14. László Molnár Tamás
  • 15. Gálfi Márton
  • 16. Bende Zsolt
  • 17. Szakács Attila
  • 18. Osváth Hunor
  • 19. Benő Szabolcs
  • 20. Benő Ferenc
  • 21. Téglás Rezső
  • 22. Kovács Attila
  • 23. Illés Sándor
  • 24. Gligor András
  • 25. András Varga
  • 26. Pápai Attila
  • 27. Papay Kamilla
  • 28. Pápay Géza
  • 29. Dénesi Sándor
  • 30. Cheezy Cheezy
  • 31. Horváth Joska
  • 32. Czakó Bakó Levente
  • 33. Gál Emese
  • 34. Pap Szabolcs
  • 35. Bodor Szilárd
  • 36. Király Mónika
  • 37. Gyöngyösi Róbert
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Gálfi Márton
    1-3
    Demeter Tibor
  • Top 3-4
  • Horváth Joska
    3-0
    Benő Szabolcs
  • Top 4
  • Benő Szabolcs
    0-3
    Gálfi Márton
  • Demeter Tibor
    3-0
    Horváth Joska
  • Top 8
  • Benő Szabolcs
    3-2
    Dénesi Sándor
  • Gálfi Márton
    3-2
    Ferenczi Sándor
  • Demeter Tibor
    3-1
    Ákos György
  • Horváth Joska
    3-1
    Voloncs Béla
  • Top 16
  • Barabási Zsolt Tihamér
    2-3
    Benő Szabolcs
  • Dénesi Sándor
    3-2
    Téglás Rezső
  • Gálfi Márton
    3-2
    András Varga
  • Ferenczi Sándor
    3-0
    Horváth Sándor
  • Obolenschi Oliver
    2-3
    Demeter Tibor
  • Osváth Hunor
    0-3
    Ákos György
  • Cheezy Cheezy
    2-3
    Horváth Joska
  • Kóréh Ferenc
    2-3
    Voloncs Béla
  • csoport: Alsó: 8
  • Dénesi Sándor
    3-0
    Benő Ferenc
  • Dénesi Sándor
    3-0
    Szász Károly-Attila
  • Dénesi Sándor
    3-0
    Cheezy Cheezy
  • Benő Ferenc
    3-1
    Szász Károly-Attila
  • Benő Ferenc
    1-3
    Cheezy Cheezy
  • Szász Károly-Attila
    1-4
    Cheezy Cheezy
  • csoport: Alsó: 7
  • Vaspál Csaba
    2-3
    Téglás Rezső
  • Vaspál Csaba
    3-0
    Pápay Géza
  • Vaspál Csaba
    0-4
    Kádár Zoltán
  • Téglás Rezső
    3-0
    Pápay Géza
  • Téglás Rezső
    1-3
    Kádár Zoltán
  • Pápay Géza
    2-3
    Kádár Zoltán
  • csoport: Alsó: 6
  • Osváth Hunor
    3-1
    Gálfi Márton
  • Osváth Hunor
    3-0
    Pápai Attila
  • Gálfi Márton
    3-1
    Pápai Attila
  • csoport: Alsó: 5
  • Ákos György
    2-3
    Papay Kamilla
  • Ákos György
    3-0
    Kovács Attila
  • Ákos György
    1-3
    András Varga
  • Papay Kamilla
    2-3
    Kovács Attila
  • Papay Kamilla
    1-3
    András Varga
  • Kovács Attila
    2-3
    András Varga
  • csoport: Alsó: 4
  • Horváth Sándor
    3-2
    Csiby Sándor
  • Horváth Sándor
    4-0
    Szakács Attila
  • Horváth Sándor
    1-4
    Demeter Tibor
  • Csiby Sándor
    3-0
    Szakács Attila
  • Csiby Sándor
    2-3
    Demeter Tibor
  • Szakács Attila
    3-0
    Demeter Tibor
  • csoport: Alsó: 3
  • Obolenschi Oliver
    0-3
    Józsa Zoltán participant
  • Obolenschi Oliver
    3-0
    Ferenczi Sándor
  • Obolenschi Oliver
    3-0
    László Molnár Tamás
  • participant Józsa Zoltán
    1-3
    Ferenczi Sándor
  • participant Józsa Zoltán
    2-3
    László Molnár Tamás
  • Ferenczi Sándor
    3-2
    László Molnár Tamás
  • csoport: Alsó: 2
  • Pálfi Tünde
    0-3
    Voloncs Béla
  • Pálfi Tünde
    1-3
    Gligor András
  • Pálfi Tünde
    2-3
    Benő Szabolcs
  • Voloncs Béla
    3-0
    Gligor András
  • Voloncs Béla
    3-0
    Benő Szabolcs
  • Gligor András
    0-3
    Benő Szabolcs
  • csoport: Alsó: 1
  • Barabási Zsolt Tihamér
    2-3
    Horváth Joska
  • Barabási Zsolt Tihamér
    3-0
    Illés Sándor
  • Barabási Zsolt Tihamér
    3-1
    Kóréh Ferenc
  • Horváth Joska
    4-1
    Illés Sándor
  • Horváth Joska
    1-3
    Kóréh Ferenc
  • Illés Sándor
    0-3
    Kóréh Ferenc
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Barabási Zsolt Tihamér 
     
    2-3
    3-0
    3-1
    2
  • 2
    Horváth Joska 
    3-2
     
    4-1
    1-3
    2
  • 3
    Illés Sándor 
    0-3
    1-4
     
    0-3
    0
  • 4
    Kóréh Ferenc 
    1-3
    3-1
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Pálfi Tünde 
     
    0-3
    1-3
    2-3
    0
  • 2
    Voloncs Béla 
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Gligor András 
    3-1
    0-3
     
    0-3
    1
  • 4
    Benő Szabolcs 
    3-2
    0-3
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Obolenschi Oliver 
     
    0-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Józsa Zoltán 
    3-0
     
    1-3
    2-3
    1
  • 3
    Ferenczi Sándor 
    0-3
    3-1
     
    3-2
    2
  • 4
    László Molnár Tamás 
    0-3
    3-2
    2-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Horváth Sándor 
     
    3-2
    4-0
    1-4
    2
  • 2
    Csiby Sándor 
    2-3
     
    3-0
    2-3
    1
  • 3
    Szakács Attila 
    0-4
    0-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Demeter Tibor 
    4-1
    3-2
    0-3
     
    2
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Ákos György 
     
    2-3
    3-0
    1-3
    1
  • 2
    Papay Kamilla 
    3-2
     
    2-3
    1-3
    1
  • 3
    Kovács Attila 
    0-3
    3-2
     
    2-3
    1
  • 4
    András Varga 
    3-1
    3-1
    3-2
     
    3
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Osváth Hunor 
     
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Gálfi Márton 
    1-3
     
    3-1
    1
  • 3
    Pápai Attila 
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Vaspál Csaba 
     
    2-3
    3-0
    0-4
    1
  • 2
    Téglás Rezső 
    3-2
     
    3-0
    1-3
    2
  • 3
    Pápay Géza 
    0-3
    0-3
     
    2-3
    0
  • 4
    Kádár Zoltán 
    4-0
    3-1
    3-2
     
    3
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Dénesi Sándor 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Benő Ferenc 
    0-3
     
    3-1
    1-3
    1
  • 3
    Szász Károly-Attila 
    0-3
    1-3
     
    1-4
    0
  • 4
    Cheezy Cheezy 
    0-3
    3-1
    4-1
     
    2
Támogatók