Táblé Bajnokság - BBC 2022 november

Táblé Bajnokság - BBC 2022 november

Táblé Bajnokság - BBC 2022 november

by Sinn Cou
Ország: Románia
Város: Targu Mures
Helyszín: Bristol Bus Cafe
Cím: Secerei 4
Kezdés időpontja: November 23, 2022, 17:00
Befejezés időpontja: November 23, 2022, 22:00
Nevezési díj: 15.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Voloncs Béla 3  
     
     
     
     
  • Horváth Botond 0  
    Voloncs Béla 1  
     
     
     
  • Obolenschi Oliver 3  
    Obolenschi Oliver 3  
     
     
     
  • Kovács Attila 0  
     
    Obolenschi Oliver 3  
     
     
  • Gálfi Márton 3  
     
    Gálfi Márton 1  
     
     
  • Vaspal Csaba 2  
    Gálfi Márton 4  
     
     
     
  • Cheezy Cheezy 4  
    Cheezy Cheezy 1  
     
     
     
  • Gáll Csaba 1  
     
     
    Obolenschi Oliver 0  
    Horváth Sándor  
  • Horváth Sándor 4  
     
     
    Horváth Sándor 3  
     
  • Téglás Rezső 0  
    Horváth Sándor 4  
     
     
     
  • Pap Szabolcs 3  
    Pap Szabolcs 2  
     
     
     
  • Szilagyi Zsolt 2  
     
    Horváth Sándor 3  
     
     
  • Dénesi Sándor 3  
     
    Dénesi Sándor 2  
     
     
  • Vári Béla 1  
    Dénesi Sándor 3  
     
     
     
  • Elekes-Köllő Hunor 3  
    Elekes-Köllő Hunor 0  
     
     
     
  • Ákos György 2  
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Horváth Sándor
    7-1-0
    27-9
    21
  • 2.
    Obolenschi Oliver
    7-1-0
    22-11
    21
  • 3.
    Dénesi Sándor
    6-2-0
    23-11
    18
  • 4.
    Gálfi Márton
    5-3-0
    20-15
    15
  • 5.
    Voloncs Béla
    4-2-0
    17-10
    12
  • 6.
    Pap Szabolcs
    4-2-0
    16-10
    12
  • 7.
    Elekes-Köllő Hunor
    4-2-0
    14-11
    12
  • 8.
    Cheezy Cheezy
    3-3-0
    13-13
    9
  • 9.
    Ákos György
    4-1-0
    14-5
    12
  • 10.
    Gáll Csaba
    4-1-0
    14-5
    12
  • 11.
    Vári Béla
    4-1-0
    14-6
    12
  • 12.
    Horváth Botond
    3-2-0
    11-10
    9
  • 13.
    Vaspal Csaba
    3-2-0
    13-8
    9
  • 14.
    Téglás Rezső
    3-2-0
    10-9
    9
  • 15.
    Szilagyi Zsolt
    3-2-0
    11-10
    9
  • 16.
    Kovács Attila
    2-3-0
    9-11
    6
  • 17.
    Székely Gál Attila
    3-1-0
    11-9
    9
  • 18.
    Kóréh Ferenc
    3-1-0
    9-7
    9
  • 19.
    Ferenczi Sándor
    2-2-0
    7-10
    6
  • 20.
    Pápai Attila
    2-2-0
    8-9
    6
  • 21.
    Makkai Árpád
    2-2-0
    6-8
    6
  • 22.
    Kardos Krisztina
    2-2-0
    9-7
    6
  • 23.
    Horváth Joska
    2-2-0
    9-10
    6
  • 24.
    Bende Kati
    2-2-0
    7-9
    6
  • 25.
    Zoldi Attila
    2-2-0
    8-10
    6
  • 26.
    György Emese
    2-2-0
    9-8
    6
  • 27.
    Berei Rozalia
    2-2-0
    6-7
    6
  • 28.
    Bartha Bori
    1-3-0
    6-9
    3
  • 29.
    Vári Csaba
    1-3-0
    5-10
    3
  • 30.
    Sikó Éva Katalin
    1-3-0
    5-9
    3
  • 31.
    Szász Károly-Attila
    1-3-0
    3-11
    3
  • 32.
    Barabási Zsolt Tihamér
    1-3-0
    6-12
    3
  • 33.
    Gál Emese
    1-3-0
    6-11
    3
  • 34.
    Demeter Tibor
    0-4-0
    5-13
    0
  • 35.
    Szabó Ágota
    0-4-0
    4-13
    0
  • 36.
    Pálfi Barna
    0-4-0
    2-13
    0
  • 37.
    Osváth Hunor
    0-4-0
    4-12
    0
  • 38.
    Csiby Sándor
    0-4-0
    7-12
    0
  • 39.
    zsolt nedelka
    0-4-0
    3-13
    0
  • 40.
    Horváth Magor
    0-4-0
    6-13
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 8
  • 1.
    Obolenschi Oliver
    4-0-0
    13-6
    12
  • 2.
    Dénesi Sándor
    3-1-0
    11-5
    9
  • Zoldi Attila
    2-2-0
    8-10
    6
  • Barabási Zsolt Tihamér
    1-3-0
    6-12
    3
  • Csiby Sándor
    0-4-0
    7-12
    0
  • csoport: Felső: 7
  • 1.
    Vári Béla
    4-0-0
    13-3
    12
  • 2.
    Kovács Attila
    2-2-0
    9-8
    6
  • Pápai Attila
    2-2-0
    8-9
    6
  • Berei Rozalia
    2-2-0
    6-7
    6
  • Szabó Ágota
    0-4-0
    4-13
    0
  • csoport: Felső: 6
  • 1.
    Pap Szabolcs
    3-1-0
    11-4
    9
  • 2.
    Gálfi Márton
    3-1-0
    10-5
    9
  • Székely Gál Attila
    3-1-0
    11-9
    9
  • Sikó Éva Katalin
    1-3-0
    5-9
    3
  • zsolt nedelka
    0-4-0
    3-13
    0
  • csoport: Felső: 5
  • 1.
    Vaspal Csaba
    3-1-0
    11-5
    9
  • 2.
    Szilagyi Zsolt
    3-1-0
    9-7
    9
  • Kardos Krisztina
    2-2-0
    9-7
    6
  • Makkai Árpád
    2-2-0
    6-8
    6
  • Osváth Hunor
    0-4-0
    4-12
    0
  • csoport: Felső: 4
  • 1.
    Gáll Csaba
    4-0-0
    13-1
    12
  • 2.
    Téglás Rezső
    3-1-0
    10-5
    9
  • Horváth Joska
    2-2-0
    9-10
    6
  • Vári Csaba
    1-3-0
    5-10
    3
  • Pálfi Barna
    0-4-0
    2-13
    0
  • csoport: Felső: 3
  • 1.
    Horváth Sándor
    3-1-0
    13-5
    9
  • 2.
    Cheezy Cheezy
    2-2-0
    8-8
    6
  • Bende Kati
    2-2-0
    7-9
    6
  • Ferenczi Sándor
    2-2-0
    7-10
    6
  • Bartha Bori
    1-3-0
    6-9
    3
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    Ákos György
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Horváth Botond
    3-1-0
    11-7
    9
  • György Emese
    2-2-0
    9-8
    6
  • Szász Károly-Attila
    1-3-0
    3-11
    3
  • Horváth Magor
    0-4-0
    6-13
    0
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    Voloncs Béla
    3-1-0
    13-7
    9
  • 2.
    Elekes-Köllő Hunor
    3-1-0
    11-6
    9
  • Kóréh Ferenc
    3-1-0
    9-7
    9
  • Gál Emese
    1-3-0
    6-11
    3
  • Demeter Tibor
    0-4-0
    5-13
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • 1. Demeter Tibor
  • 2. Ákos György
  • 3. Pap Szabolcs
  • 4. Székely Gál Attila
  • 5. Bende Kati
  • 6. Barabási Zsolt Tihamér
  • 7. Vaspal Csaba
  • 8. zsolt nedelka
  • 9. Szász Károly-Attila
  • 10. György Emese
  • 11. Téglás Rezső
  • 12. Ferenczi Sándor
  • 13. Voloncs Béla
  • 14. Gálfi Márton
  • 15. Berei Rozalia
  • 16. Obolenschi Oliver
  • 17. Vári Csaba
  • 18. Sikó Éva Katalin
  • 19. Kovács Attila
  • 20. Csiby Sándor
  • 21. Horváth Magor
  • 22. Horváth Sándor
  • 23. Horváth Joska
  • 24. Szilagyi Zsolt
  • 25. Makkai Árpád
  • 26. Pápai Attila
  • 27. Kóréh Ferenc
  • 28. Osváth Hunor
  • 29. Cheezy Cheezy
  • 30. Gáll Csaba
  • 31. Pálfi Barna
  • 32. Bartha Bori
  • 33. Gál Emese
  • 34. Szabó Ágota
  • 35. Elekes-Köllő Hunor
  • 36. Horváth Botond
  • 37. Dénesi Sándor
  • 38. Kardos Krisztina
  • 39. Zoldi Attila
  • 40. Vári Béla
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Obolenschi Oliver
    0-3
    Horváth Sándor
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 3-4
  • Dénesi Sándor
    4-2
    Gálfi Márton
  • Top 4
  • Obolenschi Oliver
    3-1
    Gálfi Márton
  • Horváth Sándor
    3-2
    Dénesi Sándor
  • Top 8
  • Voloncs Béla
    1-3
    Obolenschi Oliver
  • Gálfi Márton
    4-1
    Cheezy Cheezy
  • Horváth Sándor
    4-2
    Pap Szabolcs
  • Dénesi Sándor
    3-0
    Elekes-Köllő Hunor
  • Top 16
  • Voloncs Béla
    3-0
    Horváth Botond
  • Obolenschi Oliver
    3-0
    Kovács Attila
  • Gálfi Márton
    3-2
    Vaspal Csaba
  • Cheezy Cheezy
    4-1
    Gáll Csaba
  • Horváth Sándor
    4-0
    Téglás Rezső
  • Pap Szabolcs
    3-2
    Szilagyi Zsolt
  • Dénesi Sándor
    3-1
    Vári Béla
  • Elekes-Köllő Hunor
    3-2
    Ákos György
  • csoport: Felső: 8
  • Dénesi Sándor
    3-0
    Zoldi Attila
  • Dénesi Sándor
    3-0
    Barabási Zsolt Tihamér
  • Dénesi Sándor
    2-3
    Obolenschi Oliver
  • Dénesi Sándor
    3-2
    Csiby Sándor
  • Zoldi Attila
    3-2
    Barabási Zsolt Tihamér
  • Zoldi Attila
    2-3
    Obolenschi Oliver
  • Zoldi Attila
    3-2
    Csiby Sándor
  • Barabási Zsolt Tihamér
    1-4
    Obolenschi Oliver
  • Barabási Zsolt Tihamér
    3-2
    Csiby Sándor
  • Obolenschi Oliver
    3-1
    Csiby Sándor
  • csoport: Felső: 7
  • Berei Rozalia
    3-1
    Kovács Attila
  • Berei Rozalia
    0-3
    Vári Béla
  • Berei Rozalia
    0-3
    Pápai Attila
  • Berei Rozalia
    3-0
    Szabó Ágota
  • Kovács Attila
    1-3
    Vári Béla
  • Kovács Attila
    3-2
    Pápai Attila
  • Kovács Attila
    4-0
    Szabó Ágota
  • Vári Béla
    4-0
    Pápai Attila
  • Vári Béla
    3-2
    Szabó Ágota
  • Pápai Attila
    3-2
    Szabó Ágota
  • csoport: Felső: 6
  • Székely Gál Attila
    4-2
    zsolt nedelka
  • Székely Gál Attila
    1-3
    Gálfi Márton
  • Székely Gál Attila
    3-2
    Pap Szabolcs
  • Székely Gál Attila
    3-2
    Sikó Éva Katalin
  • zsolt nedelka
    1-3
    Gálfi Márton
  • zsolt nedelka
    0-3
    Pap Szabolcs
  • zsolt nedelka
    0-3
    Sikó Éva Katalin
  • Gálfi Márton
    1-3
    Pap Szabolcs
  • Gálfi Márton
    3-0
    Sikó Éva Katalin
  • Pap Szabolcs
    3-0
    Sikó Éva Katalin
  • csoport: Felső: 5
  • Makkai Árpád
    0-3
    Vaspal Csaba
  • Makkai Árpád
    3-2
    Kardos Krisztina
  • Makkai Árpád
    0-3
    Szilagyi Zsolt
  • Makkai Árpád
    3-0
    Osváth Hunor
  • Vaspal Csaba
    3-1
    Kardos Krisztina
  • Vaspal Csaba
    2-3
    Szilagyi Zsolt
  • Vaspal Csaba
    3-1
    Osváth Hunor
  • Kardos Krisztina
    3-0
    Szilagyi Zsolt
  • Kardos Krisztina
    3-1
    Osváth Hunor
  • Szilagyi Zsolt
    3-2
    Osváth Hunor
  • csoport: Felső: 4
  • Pálfi Barna
    2-4
    Horváth Joska
  • Pálfi Barna
    0-3
    Téglás Rezső
  • Pálfi Barna
    0-3
    Vári Csaba
  • Pálfi Barna
    0-3
    Gáll Csaba
  • Horváth Joska
    2-3
    Téglás Rezső
  • Horváth Joska
    3-2
    Vári Csaba
  • Horváth Joska
    0-3
    Gáll Csaba
  • Téglás Rezső
    3-0
    Vári Csaba
  • Téglás Rezső
    1-3
    Gáll Csaba
  • Vári Csaba
    0-4
    Gáll Csaba
  • csoport: Felső: 3
  • Bartha Bori
    3-0
    Cheezy Cheezy
  • Bartha Bori
    1-3
    Bende Kati
  • Bartha Bori
    2-3
    Ferenczi Sándor
  • Bartha Bori
    0-3
    Horváth Sándor
  • Cheezy Cheezy
    1-3
    Bende Kati
  • Cheezy Cheezy
    4-0
    Ferenczi Sándor
  • Cheezy Cheezy
    3-2
    Horváth Sándor
  • Bende Kati
    0-3
    Ferenczi Sándor
  • Bende Kati
    1-4
    Horváth Sándor
  • Ferenczi Sándor
    1-4
    Horváth Sándor
  • csoport: Felső: 2
  • Horváth Magor
    2-3
    Szász Károly-Attila
  • Horváth Magor
    2-4
    Horváth Botond
  • Horváth Magor
    2-3
    György Emese
  • Horváth Magor
    0-3
    Ákos György
  • Szász Károly-Attila
    0-3
    Horváth Botond
  • Szász Károly-Attila
    0-3
    György Emese
  • Szász Károly-Attila
    0-3
    Ákos György
  • Horváth Botond
    3-2
    György Emese
  • Horváth Botond
    1-3
    Ákos György
  • György Emese
    1-3
    Ákos György
  • csoport: Felső: 1
  • Demeter Tibor
    2-3
    Elekes-Köllő Hunor
  • Demeter Tibor
    2-3
    Gál Emese
  • Demeter Tibor
    0-4
    Voloncs Béla
  • Demeter Tibor
    1-3
    Kóréh Ferenc
  • Elekes-Köllő Hunor
    3-0
    Gál Emese
  • Elekes-Köllő Hunor
    2-4
    Voloncs Béla
  • Elekes-Köllő Hunor
    3-0
    Kóréh Ferenc
  • Gál Emese
    2-3
    Voloncs Béla
  • Gál Emese
    1-3
    Kóréh Ferenc
  • Voloncs Béla
    2-3
    Kóréh Ferenc
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Demeter Tibor 
     
    2-3
    2-3
    0-4
    1-3
    0
  • 2
    Elekes-Köllő Hunor 
    3-2
     
    3-0
    2-4
    3-0
    3
  • 3
    Gál Emese 
    3-2
    0-3
     
    2-3
    1-3
    1
  • 4
    Voloncs Béla 
    4-0
    4-2
    3-2
     
    2-3
    3
  • 5
    Kóréh Ferenc 
    3-1
    0-3
    3-1
    3-2
     
    3
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Horváth Magor 
     
    2-3
    2-4
    2-3
    0-3
    0
  • 2
    Szász Károly-Attila 
    3-2
     
    0-3
    0-3
    0-3
    1
  • 3
    Horváth Botond 
    4-2
    3-0
     
    3-2
    1-3
    3
  • 4
    György Emese 
    3-2
    3-0
    2-3
     
    1-3
    2
  • 5
    Ákos György 
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
     
    4
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Bartha Bori 
     
    3-0
    1-3
    2-3
    0-3
    1
  • 2
    Cheezy Cheezy 
    0-3
     
    1-3
    4-0
    3-2
    2
  • 3
    Bende Kati 
    3-1
    3-1
     
    0-3
    1-4
    2
  • 4
    Ferenczi Sándor 
    3-2
    0-4
    3-0
     
    1-4
    2
  • 5
    Horváth Sándor 
    3-0
    2-3
    4-1
    4-1
     
    3
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Pálfi Barna 
     
    2-4
    0-3
    0-3
    0-3
    0
  • 2
    Horváth Joska 
    4-2
     
    2-3
    3-2
    0-3
    2
  • 3
    Téglás Rezső 
    3-0
    3-2
     
    3-0
    1-3
    3
  • 4
    Vári Csaba 
    3-0
    2-3
    0-3
     
    0-4
    1
  • 5
    Gáll Csaba 
    3-0
    3-0
    3-1
    4-0
     
    4
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Makkai Árpád 
     
    0-3
    3-2
    0-3
    3-0
    2
  • 2
    Vaspal Csaba 
    3-0
     
    3-1
    2-3
    3-1
    3
  • 3
    Kardos Krisztina 
    2-3
    1-3
     
    3-0
    3-1
    2
  • 4
    Szilagyi Zsolt 
    3-0
    3-2
    0-3
     
    3-2
    3
  • 5
    Osváth Hunor 
    0-3
    1-3
    1-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Székely Gál Attila 
     
    4-2
    1-3
    3-2
    3-2
    3
  • 2
    zsolt nedelka 
    2-4
     
    1-3
    0-3
    0-3
    0
  • 3
    Gálfi Márton 
    3-1
    3-1
     
    1-3
    3-0
    3
  • 4
    Pap Szabolcs 
    2-3
    3-0
    3-1
     
    3-0
    3
  • 5
    Sikó Éva Katalin 
    2-3
    3-0
    0-3
    0-3
     
    1
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Berei Rozalia 
     
    3-1
    0-3
    0-3
    3-0
    2
  • 2
    Kovács Attila 
    1-3
     
    1-3
    3-2
    4-0
    2
  • 3
    Vári Béla 
    3-0
    3-1
     
    4-0
    3-2
    4
  • 4
    Pápai Attila 
    3-0
    2-3
    0-4
     
    3-2
    2
  • 5
    Szabó Ágota 
    0-3
    0-4
    2-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Dénesi Sándor 
     
    3-0
    3-0
    2-3
    3-2
    3
  • 2
    Zoldi Attila 
    0-3
     
    3-2
    2-3
    3-2
    2
  • 3
    Barabási Zsolt Tihamér 
    0-3
    2-3
     
    1-4
    3-2
    1
  • 4
    Obolenschi Oliver 
    3-2
    3-2
    4-1
     
    3-1
    4
  • 5
    Csiby Sándor 
    2-3
    2-3
    2-3
    1-3
     
    0
Támogatók