Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Campionatul Judetean Tulcea - 17.11.2019 - Incepatori

Campionatul Judetean Tulcea - 17.11.2019 - Incepatori

Campionatul Judetean Tulcea - 17.11.2019 - Incepatori

Ország: Románia Város: Tulcea Helyszín: Club Tenis de Masa Iberom Cím: Str. Ing. Dumitru Ivanov Nr. 6
Kezdés időpontja: November 17, 2019, 09:30 Befejezés időpontja: November 17, 2019, 21:00
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Urdes Florentina Ruxandra
    2-3
    Calota Cristian
  • Urdes Florentina Ruxandra
    0-3
    Iordan Andrei
  • Urdes Florentina Ruxandra
    1-3
    Serbanovici Milen
  • Urdes Florentina Ruxandra
    3-1
    Sirotencu Nicolae
  • Calota Cristian
    0-3
    Iordan Andrei
  • Calota Cristian
    1-3
    Serbanovici Milen
  • Calota Cristian
    3-0
    Sirotencu Nicolae
  • Iordan Andrei
    0-3
    Serbanovici Milen
  • Iordan Andrei
    3-0
    Sirotencu Nicolae
  • Serbanovici Milen
    3-0
    Sirotencu Nicolae
  • csoport: 2
  • Nadoleanu Pavel
    1-3
    Bozuc Paul
  • Nadoleanu Pavel
    3-0
    Nani Adrian
  • Nadoleanu Pavel
    3-0
    Tataru Dumitrel
  • Nadoleanu Pavel
    3-1
    Peiciu Vasile
  • Bozuc Paul
    3-0
    Nani Adrian
  • Bozuc Paul
    3-0
    Tataru Dumitrel
  • Bozuc Paul
    3-0
    Peiciu Vasile
  • Nani Adrian
    0-3
    Tataru Dumitrel
  • Nani Adrian
    1-3
    Peiciu Vasile
  • Tataru Dumitrel
    0-3
    Peiciu Vasile
  • csoport: 3
  • Enache Adrian
    0-3
    Stepanov Petre
  • Enache Adrian
    3-0
    Ceocea Elena
  • Enache Adrian
    3-0
    Geileanu Rares
  • Enache Adrian
    3-1
    Basau Marian
  • Enache Adrian
    3-1
    Vasile Costica
  • Stepanov Petre
    3-1
    Ceocea Elena
  • Stepanov Petre
    3-1
    Geileanu Rares
  • Stepanov Petre
    3-0
    Basau Marian
  • Stepanov Petre
    3-0
    Vasile Costica
  • Ceocea Elena
    3-1
    Geileanu Rares
  • Ceocea Elena
    0-3
    Basau Marian
  • Ceocea Elena
    0-3
    Vasile Costica
  • Geileanu Rares
    0-3
    Basau Marian
  • Geileanu Rares
    0-3
    Vasile Costica
  • Basau Marian
    2-3
    Vasile Costica
  • Top 16
  • Serbanovici Milen
    3-0
  • Vasile Costica
    0-3
    Peiciu Vasile
  • Nadoleanu Pavel
    2-3
    Urdes Florentina Ruxandra
  • 0-3
    Enache Adrian
  • Stepanov Petre
    3-0
  • Tataru Dumitrel
    2-3
    Iordan Andrei
  • Calota Cristian
    3-0
    Basau Marian
  • 0-3
    Bozuc Paul
  • Top 8
  • Serbanovici Milen
    3-1
    Peiciu Vasile
  • Urdes Florentina Ruxandra
    3-0
    Enache Adrian
  • Stepanov Petre
    1-3
    Iordan Andrei
  • Calota Cristian
    3-2
    Bozuc Paul
  • Top 4
  • Serbanovici Milen
    3-1
    Urdes Florentina Ruxandra
  • Iordan Andrei
    3-0
    Calota Cristian
  • Top 1-2
  • Serbanovici Milen
    3-1
    Iordan Andrei
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Urdes Florentina Ruxandra
    2-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    4
  • 2
    Calota Cristian
    3-2
    0-3
    1-3
    3-0
    2
    3
  • 3
    Iordan Andrei
    3-0
    3-0
    0-3
    3-0
    3
    2
  • 4
    Serbanovici Milen
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 5
    Sirotencu Nicolae
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Nadoleanu Pavel
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
  • 2
    Bozuc Paul
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 3
    Nani Adrian
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    5
  • 4
    Tataru Dumitrel
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    4
  • 5
    Peiciu Vasile
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    3
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Enache Adrian
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    2
  • 2
    Stepanov Petre
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 3
    Ceocea Elena
    0-3
    1-3
    3-1
    0-3
    0-3
    1
    5
  • 4
    Geileanu Rares
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 5
    Basau Marian
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2-3
    2
    4
  • 6
    Vasile Costica
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    3
Támogatók
ajax-icon Betöltés...