Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Campionatul Judetean Tulcea - 16.11.2019 - Elite+Open

Campionatul Judetean Tulcea - 16.11.2019 - Elite+Open

Campionatul Judetean Tulcea - 16.11.2019 - Elite+Open

Ország: Románia Város: Tulcea Helyszín: Club Tenis de Masa Iberom Cím: Str. Ing. Dumitru Ivanov Nr. 6
Kezdés időpontja: November 16, 2019, 10:30 Befejezés időpontja: November 16, 2019, 21:00
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Neculai Alexandru
    3-0
    Silivestru Nicu
  • Neculai Alexandru
    3-2
    Evtei Vasile
  • Neculai Alexandru
    3-1
    Osman Metin
  • Neculai Alexandru
    3-1
    Toader Nicolae
  • Silivestru Nicu
    0-3
    Evtei Vasile
  • Silivestru Nicu
    0-3
    Osman Metin
  • Silivestru Nicu
    3-2
    Toader Nicolae
  • Evtei Vasile
    0-3
    Osman Metin
  • Evtei Vasile
    3-0
    Toader Nicolae
  • Osman Metin
    3-2
    Toader Nicolae
  • csoport: 2
  • Taranu Nucusor
    3-0
    Luca Octavian
  • Taranu Nucusor
    3-0
    Gherasim Iulian
  • Taranu Nucusor
    3-0
    Peiu Cosmin
  • Taranu Nucusor
    3-0
    Ivan Adrian
  • Taranu Nucusor
    3-0
    Damian Nicolae
  • Luca Octavian
    1-3
    Gherasim Iulian
  • Luca Octavian
    2-3
    Peiu Cosmin
  • Luca Octavian
    3-0
    Ivan Adrian
  • Luca Octavian
    3-1
    Damian Nicolae
  • Gherasim Iulian
    3-1
    Peiu Cosmin
  • Gherasim Iulian
    3-1
    Ivan Adrian
  • Gherasim Iulian
    3-1
    Damian Nicolae
  • Peiu Cosmin
    2-3
    Ivan Adrian
  • Peiu Cosmin
    1-3
    Damian Nicolae
  • Ivan Adrian
    2-3
    Damian Nicolae
  • csoport: 3
  • Baiburi Levent
    1-3
    Manea Mihaita
  • Baiburi Levent
    3-0
    Samoila Ion
  • Baiburi Levent
    3-0
    Trocaru Remus
  • Baiburi Levent
    3-1
    Baschir Cristian
  • Baiburi Levent
    3-0
    Pana Remus
  • Manea Mihaita
    3-0
    Samoila Ion
  • Manea Mihaita
    3-0
    Trocaru Remus
  • Manea Mihaita
    3-0
    Baschir Cristian
  • Manea Mihaita
    3-1
    Pana Remus
  • Samoila Ion
    0-3
    Trocaru Remus
  • Samoila Ion
    3-1
    Baschir Cristian
  • Samoila Ion
    3-0
    Pana Remus
  • Trocaru Remus
    3-0
    Baschir Cristian
  • Trocaru Remus
    3-1
    Pana Remus
  • Baschir Cristian
    3-0
    Pana Remus
  • Top 16
  • Neculai Alexandru
    3-0
  • Trocaru Remus
    1-3
    Luca Octavian
  • Gherasim Iulian
    3-2
    Silivestru Nicu
  • 0-3
    Baiburi Levent
  • Manea Mihaita
    3-0
  • Damian Nicolae
    2-3
    Osman Metin
  • Evtei Vasile
    3-2
    Samoila Ion
  • 0-3
    Taranu Nucusor
  • Top 8
  • Neculai Alexandru
    3-0
    Luca Octavian
  • Gherasim Iulian
    3-0
    Baiburi Levent
  • Manea Mihaita
    3-0
    Osman Metin
  • Evtei Vasile
    0-3
    Taranu Nucusor
  • Top 4
  • Neculai Alexandru
    3-0
    Gherasim Iulian
  • Manea Mihaita
    3-2
    Taranu Nucusor
  • Top 1-2
  • Neculai Alexandru
    3-1
    Manea Mihaita
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Neculai Alexandru
    3-0
    3-2
    3-1
    3-1
    4
    1
  • 2
    Silivestru Nicu
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    4
  • 3
    Evtei Vasile
    2-3
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    3
  • 4
    Osman Metin
    1-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    2
  • 5
    Toader Nicolae
    1-3
    2-3
    0-3
    2-3
    0
    5
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Taranu Nucusor
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 2
    Luca Octavian
    0-3
    1-3
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    3
  • 3
    Gherasim Iulian
    0-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    2
  • 4
    Peiu Cosmin
    0-3
    3-2
    1-3
    2-3
    1-3
    1
    5
  • 5
    Ivan Adrian
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    2-3
    1
    6
  • 6
    Damian Nicolae
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    4
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Baiburi Levent
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
  • 2
    Manea Mihaita
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
  • 3
    Samoila Ion
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4
  • 4
    Trocaru Remus
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    3
  • 5
    Baschir Cristian
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    5
  • 6
    Pana Remus
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    6
Támogatók
ajax-icon Betöltés...