Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
VIII. ISK Székelyudvarhely Kupa

VIII. ISK Székelyudvarhely Kupa

VIII. ISK Székelyudvarhely Kupa

Ország: Románia Város: Odorheiu Secuiesc Helyszín: Sala Polivalentă - Sportcsarnok Cím: -
Kezdés időpontja: September 08, 2018, 09:00 Befejezés időpontja: September 08, 2018, 23:00
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Karácsonyi Daniel
    4-1
    Popov Szabolcs
  • Karácsonyi Daniel
    4-1
    Bokor Zoltán
  • Karácsonyi Daniel
    4-0
    Bandi Tamás
  • Karácsonyi Daniel
    4-0
    Chelmus Ionut
  • Karácsonyi Daniel
    1-4
    Oprea Luca
  • Karácsonyi Daniel
    4-0
    Amram Kerim
  • Karácsonyi Daniel
    4-1
    Mózes Botond
  • Popov Szabolcs
    4-2
    Bokor Zoltán
  • Popov Szabolcs
    0-4
    Chelmus Ionut
  • Popov Szabolcs
    0-4
    Oprea Luca
  • Popov Szabolcs
    4-0
    Amram Kerim
  • Popov Szabolcs
    4-3
    Mózes Botond
  • Bokor Zoltán
    3-4
    Bandi Tamás
  • Bokor Zoltán
    0-4
    Chelmus Ionut
  • Bokor Zoltán
    0-4
    Oprea Luca
  • Bokor Zoltán
    4-0
    Amram Kerim
  • Bokor Zoltán
    2-4
    Mózes Botond
  • Bandi Tamás
    2-4
    Chelmus Ionut
  • Bandi Tamás
    1-4
    Oprea Luca
  • Bandi Tamás
    4-0
    Amram Kerim
  • Bandi Tamás
    4-1
    Mózes Botond
  • Chelmus Ionut
    1-4
    Oprea Luca
  • Chelmus Ionut
    4-0
    Amram Kerim
  • Chelmus Ionut
    4-1
    Mózes Botond
  • Oprea Luca
    4-0
    Amram Kerim
  • Oprea Luca
    4-0
    Mózes Botond
  • Amram Kerim
    0-4
    Mózes Botond
  • Popov Szabolcs
    4-1
    Bandi Tamás
  • csoport: 2
  • Balázs Barna
    4-0
    Fekete Tamas
  • Balázs Barna
    4-0
    Pál Ábel
  • Balázs Barna
    4-0
    Kovács Loránd
  • Balázs Barna
    4-0
    Kovács Kristóf
  • Balázs Barna
    4-0
    Kozman Balázs
  • Balázs Barna
    4-0
    Sebők Márton
  • Balázs Barna
    4-0
    Toro Dávid
  • Fekete Tamas
    1-4
    Pál Ábel
  • Fekete Tamas
    2-4
    Kovács Loránd
  • Fekete Tamas
    4-0
    Kovács Kristóf
  • Fekete Tamas
    4-0
    Kozman Balázs
  • Fekete Tamas
    0-4
    Sebők Márton
  • Fekete Tamas
    0-4
    Toro Dávid
  • Pál Ábel
    4-0
    Kovács Loránd
  • Pál Ábel
    4-0
    Kovács Kristóf
  • Pál Ábel
    4-0
    Kozman Balázs
  • Pál Ábel
    4-3
    Sebők Márton
  • Pál Ábel
    4-3
    Toro Dávid
  • Kovács Loránd
    4-0
    Kovács Kristóf
  • Kovács Loránd
    4-2
    Kozman Balázs
  • Kovács Loránd
    0-4
    Sebők Márton
  • Kovács Loránd
    0-4
    Toro Dávid
  • Kovács Kristóf
    0-4
    Kozman Balázs
  • Kovács Kristóf
    0-4
    Sebők Márton
  • Kovács Kristóf
    0-4
    Toro Dávid
  • Kozman Balázs
    0-4
    Sebők Márton
  • Kozman Balázs
    0-4
    Toro Dávid
  • Sebők Márton
    4-3
    Toro Dávid
  • csoport: 3
  • Pribeag Sebastian
    4-0
    Szentannai Dániel
  • Pribeag Sebastian
    1-4
    Márton Ádám
  • Pribeag Sebastian
    4-0
    Kiss Bence
  • Pribeag Sebastian
    4-2
    Vartopeanu Andrei
  • Pribeag Sebastian
    4-0
    Burnichi Marian
  • Pribeag Sebastian
    4-0
    Canea Kocsis András
  • Pribeag Sebastian
    4-0
    Sterczer Zalán
  • Pribeag Sebastian
    4-0
    Boroica Alexandru
  • Pribeag Sebastian
    4-0
    Nuta Mario
  • Szentannai Dániel
    1-4
    Márton Ádám
  • Szentannai Dániel
    0-4
    Kiss Bence
  • Szentannai Dániel
    0-4
    Vartopeanu Andrei
  • Szentannai Dániel
    0-4
    Burnichi Marian
  • Szentannai Dániel
    0-4
    Canea Kocsis András
  • Szentannai Dániel
    4-2
    Sterczer Zalán
  • Szentannai Dániel
    0-4
    Boroica Alexandru
  • Szentannai Dániel
    1-4
    Nuta Mario
  • Márton Ádám
    4-0
    Kiss Bence
  • Márton Ádám
    4-0
    Vartopeanu Andrei
  • Márton Ádám
    4-0
    Burnichi Marian
  • Márton Ádám
    4-0
    Canea Kocsis András
  • Márton Ádám
    4-0
    Sterczer Zalán
  • Márton Ádám
    4-0
    Boroica Alexandru
  • Márton Ádám
    4-0
    Nuta Mario
  • Kiss Bence
    0-4
    Vartopeanu Andrei
  • Kiss Bence
    0-4
    Burnichi Marian
  • Kiss Bence
    1-4
    Canea Kocsis András
  • Kiss Bence
    4-0
    Sterczer Zalán
  • Kiss Bence
    1-4
    Boroica Alexandru
  • Kiss Bence
    4-2
    Nuta Mario
  • Vartopeanu Andrei
    4-0
    Burnichi Marian
  • Vartopeanu Andrei
    4-1
    Canea Kocsis András
  • Vartopeanu Andrei
    4-0
    Sterczer Zalán
  • Vartopeanu Andrei
    4-0
    Boroica Alexandru
  • Vartopeanu Andrei
    4-0
    Nuta Mario
  • Burnichi Marian
    0-4
    Canea Kocsis András
  • Burnichi Marian
    4-2
    Sterczer Zalán
  • Burnichi Marian
    0-4
    Boroica Alexandru
  • Burnichi Marian
    0-4
    Nuta Mario
  • Canea Kocsis András
    4-0
    Sterczer Zalán
  • Canea Kocsis András
    4-0
    Boroica Alexandru
  • Canea Kocsis András
    4-0
    Nuta Mario
  • Sterczer Zalán
    0-4
    Boroica Alexandru
  • Sterczer Zalán
    0-4
    Nuta Mario
  • Boroica Alexandru
    4-3
    Nuta Mario
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Karácsonyi Daniel
    4-1
    4-1
    4-0
    4-0
    1-4
    4-0
    4-1
    6
    0
  • 2
    Popov Szabolcs
    1-4
    4-2
    4-1
    0-4
    0-4
    4-0
    4-3
    4
    0
  • 3
    Bokor Zoltán
    1-4
    2-4
    3-4
    0-4
    0-4
    4-0
    2-4
    1
    0
  • 4
    Bandi Tamás
    0-4
    1-4
    4-3
    2-4
    1-4
    4-0
    4-1
    3
    0
  • 5
    Chelmus Ionut
    0-4
    4-0
    4-0
    4-2
    1-4
    4-0
    4-1
    5
    0
  • 6
    Oprea Luca
    4-1
    4-0
    4-0
    4-1
    4-1
    4-0
    4-0
    7
    0
  • 7
    Amram Kerim
    0-4
    0-4
    0-4
    0-4
    0-4
    0-4
    0-4
    0
    0
  • 8
    Mózes Botond
    1-4
    3-4
    4-2
    1-4
    1-4
    0-4
    4-0
    2
    0
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Balázs Barna
    4-0
    4-0
    4-0
    4-0
    4-0
    4-0
    4-0
    7
    0
  • 2
    Fekete Tamas
    0-4
    1-4
    2-4
    4-0
    4-0
    0-4
    0-4
    2
    0
  • 3
    Pál Ábel
    0-4
    4-1
    4-0
    4-0
    4-0
    4-3
    4-3
    6
    0
  • 4
    Kovács Loránd
    0-4
    4-2
    0-4
    4-0
    4-2
    0-4
    0-4
    3
    0
  • 5
    Kovács Kristóf
    0-4
    0-4
    0-4
    0-4
    0-4
    0-4
    0-4
    0
    0
  • 6
    Kozman Balázs
    0-4
    0-4
    0-4
    2-4
    4-0
    0-4
    0-4
    1
    0
  • 7
    Sebők Márton
    0-4
    4-0
    3-4
    4-0
    4-0
    4-0
    4-3
    5
    0
  • 8
    Toro Dávid
    0-4
    4-0
    3-4
    4-0
    4-0
    4-0
    3-4
    4
    0
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Pribeag Sebastian
    4-0
    1-4
    4-0
    4-2
    4-0
    4-0
    4-0
    4-0
    4-0
    8
    0
  • 2
    Szentannai Dániel
    0-4
    1-4
    0-4
    0-4
    0-4
    0-4
    4-2
    0-4
    1-4
    1
    0
  • 3
    Márton Ádám
    4-1
    4-1
    4-0
    4-0
    4-0
    4-0
    4-0
    4-0
    4-0
    9
    0
  • 4
    Kiss Bence
    0-4
    4-0
    0-4
    0-4
    0-4
    1-4
    4-0
    1-4
    4-2
    3
    0
  • 5
    Vartopeanu Andrei
    2-4
    4-0
    0-4
    4-0
    4-0
    4-1
    4-0
    4-0
    4-0
    7
    0
  • 6
    Burnichi Marian
    0-4
    4-0
    0-4
    4-0
    0-4
    0-4
    4-2
    0-4
    0-4
    3
    0
  • 7
    Canea Kocsis András
    0-4
    4-0
    0-4
    4-1
    1-4
    4-0
    4-0
    4-0
    4-0
    6
    0
  • 8
    Sterczer Zalán
    0-4
    2-4
    0-4
    0-4
    0-4
    2-4
    0-4
    0-4
    0-4
    0
    0
  • 9
    Boroica Alexandru
    0-4
    4-0
    0-4
    4-1
    0-4
    4-0
    0-4
    4-0
    4-3
    5
    0
  • 10
    Nuta Mario
    0-4
    4-1
    0-4
    2-4
    0-4
    4-0
    0-4
    4-0
    3-4
    3
    0
Támogatók
ajax-icon Betöltés...