VII Háromszék kupa

VII Háromszék kupa

VII Háromszék kupa

by Sinn Cou
Ország: Románia
Város: Sfantu Gheorghe
Helyszín: Sala de sport
Cím: str. vulturilor
Kezdés időpontja: January 19, 2018, 20:00
Befejezés időpontja: January 21, 2018, 19:00
Nevezési díj: 270.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Kis döntő
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Név
    Pontok száma
  • Sajnáljuk, egyetlen pontszerző sem található
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Döntő
  • Illisz
    1-0
    Székelykeresztúr
  • Kis döntő
  • Szefite
    0-1
    MTH
  • Elődöntők
  • MTH
    0-1
    Székelykeresztúr
  • Szefite
    0-1
    Illisz
  • Negyeddöntők
  • Spartanii
    0-3
    MTH
  • S and Z
    1-3
    Szefite
  • Csittszentivány
    1-2
    Székelykeresztúr
  • Illisz
    2-1
    Hun Gáz
  • Nyolcaddöntők
  • Spartanii
    1-0
    Amigos
  • MTH
    1-0
    Péntek
  • S and Z
    1-0
    Screw-bolt
  • Csittszentivány
    1-0
    Gidófalva
  • Madéfalva
    0-1
    Illisz
  • Hun Gáz
    1-0
    Sanyi és barátai
  • Golden
    0-1
    Szefite
  • Székelykeresztúr
    1-0
    Jamaica
  • csoport: Felső: H
  • Dream and Team
    1-4
    Jamaica
  • NoName
    2-2
    Jamaica
  • NoName
    3-0
    Dream and Team
  • Hun Gáz
    4-4
    Jamaica
  • Hun Gáz
    4-1
    Dream and Team
  • Hun Gáz
    3-1
    NoName
  • csoport: Felső: G
  • Székelykeresztúr
    0-0
    Aquaris
  • Sanyi és barátai
    2-0
    Aquaris
  • Sanyi és barátai
    2-2
    Székelykeresztúr
  • Sepsi Dream Team
    1-3
    Aquaris
  • Sepsi Dream Team
    1-2
    Székelykeresztúr
  • Sepsi Dream Team
    3-2
    Sanyi és barátai
  • csoport: Felső: F
  • MTH
    1-0
    Szefite
  • Felvidék FC
    0-3
    Szefite
  • Felvidék FC
    0-5
    MTH
  • GalaktikuSokk
    2-4
    Szefite
  • GalaktikuSokk
    1-2
    MTH
  • GalaktikuSokk
    3-0
    Felvidék FC
  • csoport: Felső: E
  • Péntek
    0-0
    Colo-Colo
  • Golden
    3-1
    Colo-Colo
  • Golden
    1-0
    Péntek
  • Capriorii
    0-3
    Colo-Colo
  • Capriorii
    0-6
    Péntek
  • Capriorii
    0-5
    Golden
  • csoport: Felső: D
  • Gidófalva
    0-5
    Madéfalva
  • Sepsi Atletico
    0-4
    Madéfalva
  • Sepsi Atletico
    2-4
    Gidófalva
  • Siemens
    0-4
    Madéfalva
  • Siemens
    0-1
    Gidófalva
  • Siemens
    3-2
    Sepsi Atletico
  • csoport: Felső: C
  • Illisz
    2-0
    F.R.Ady
  • Csittszentivány
    6-2
    F.R.Ady
  • Csittszentivány
    0-0
    Illisz
  • IKU
    4-3
    F.R.Ady
  • IKU
    1-1
    Illisz
  • IKU
    1-2
    Csittszentivány
  • csoport: Felső: B
  • Dorco
    1-2
    Amigos
  • Uzon's Drinks
    0-5
    Amigos
  • Uzon's Drinks
    0-5
    Dorco
  • S and Z
    4-4
    Amigos
  • S and Z
    3-1
    Dorco
  • S and Z
    5-1
    Uzon's Drinks
  • csoport: Felső: A
  • Screw-bolt
    2-3
    Spartanii
  • DIE Mannschaft
    3-5
    Spartanii
  • DIE Mannschaft
    1-2
    Screw-bolt
  • Buliszervíz
    0-7
    Spartanii
  • Buliszervíz
    0-7
    Screw-bolt
  • Buliszervíz
    3-2
    DIE Mannschaft
  • csoport: Felső: A
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Spartanii 
     
    3-2
    5-3
    7-0
    3
  • 2
    Screw-bolt 
    2-3
     
    2-1
    7-0
    2
  • 3
    DIE Mannschaft 
    3-5
    1-2
     
    2-3
    0
  • 4
    Buliszervíz 
    0-7
    0-7
    3-2
     
    1
  • csoport: Felső: B
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Amigos 
     
    2-1
    5-0
    4-4
    2
  • 2
    Dorco 
    1-2
     
    5-0
    1-3
    1
  • 3
    Uzon's Drinks 
    0-5
    0-5
     
    1-5
    0
  • 4
    S and Z 
    4-4
    3-1
    5-1
     
    2
  • csoport: Felső: C
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    F.R.Ady 
     
    0-2
    2-6
    3-4
    0
  • 2
    Illisz 
    2-0
     
    0-0
    1-1
    1
  • 3
    Csittszentivány 
    6-2
    0-0
     
    2-1
    2
  • 4
    IKU 
    4-3
    1-1
    1-2
     
    1
  • csoport: Felső: D
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Madéfalva 
     
    5-0
    4-0
    4-0
    3
  • 2
    Gidófalva 
    0-5
     
    4-2
    1-0
    2
  • 3
    Sepsi Atletico 
    0-4
    2-4
     
    2-3
    0
  • 4
    Siemens 
    0-4
    0-1
    3-2
     
    1
  • csoport: Felső: E
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Colo-Colo 
     
    0-0
    1-3
    3-0
    1
  • 2
    Péntek 
    0-0
     
    0-1
    6-0
    1
  • 3
    Golden 
    3-1
    1-0
     
    5-0
    3
  • 4
    Capriorii 
    0-3
    0-6
    0-5
     
    0
  • csoport: Felső: F
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Szefite 
     
    0-1
    3-0
    4-2
    2
  • 2
    MTH 
    1-0
     
    5-0
    2-1
    3
  • 3
    Felvidék FC 
    0-3
    0-5
     
    0-3
    0
  • 4
    GalaktikuSokk 
    2-4
    1-2
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: G
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Aquaris 
     
    0-0
    0-2
    3-1
    1
  • 2
    Székelykeresztúr 
    0-0
     
    2-2
    2-1
    1
  • 3
    Sanyi és barátai 
    2-0
    2-2
     
    2-3
    1
  • 4
    Sepsi Dream Team 
    1-3
    1-2
    3-2
     
    1
  • csoport: Felső: H
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Jamaica 
     
    4-1
    2-2
    4-4
    1
  • 2
    Dream and Team 
    1-4
     
    0-3
    1-4
    0
  • 3
    NoName 
    2-2
    3-0
     
    1-3
    1
  • 4
    Hun Gáz 
    4-4
    4-1
    3-1
     
    2
Támogatók