UMFST Bike Days 2019 - XCO - Master + Amatori

UMFST Bike Days 2019 - XCO - Master + Amatori

UMFST Bike Days 2019 - XCO - Master + Amatori

by UMFST
Ország: Románia
Város: Targu Mures
Helyszín: Platoul Cornesti
Cím: -
Kezdés időpontja: June 15, 2019, 10:00
Befejezés időpontja: June 15, 2019, 15:00
Nevezési díj: 50.00 Ron
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Eredmény
  • csoport: Alsó: Feminin 19-29
  • 1.
    Bakó Annamária (41)
    00:55:40
  • csoport: Alsó: Masculin 19-29
  • 1.
    Barabási Tibor Zsolt (4)
    00:56:19
  • 2.
    Balauca George-Sergiu (25)
    01:00:14
  • 3.
    Szaniszlo Roland (91)
    01:00:45
  • 4.
    Győrfi Péter (36)
    01:10:16
  • 5.
    Barna Serban (86)
    01:02:18
  • csoport: Alsó: Master 1 Feiminin
  • 1.
    Lupuj Noémi (97)
    00:57:17
  • csoport: Alsó: Master 1 Masculin
  • 1.
    Csergedi István (30)
    00:54:39
  • 2.
    Madaras Attila (96)
    00:54:45
  • 3.
    Miron Elisei (26)
    00:57:54
  • 4.
    László Csongor (17)
    01:01:42
  • 5.
    Vulcu Radu (94)
    01:05:10
  • 6.
    Costea Adrian (89)
    01:07:12
  • 7.
    Sovea Paul-Bogdan (31)
    01:08:36
  • 8.
    Portik Willy (9)
    01:10:15
  • 9.
    participant Józsa Zoltán (22)
    01:10:40
  • 10.
    Bia Sebastian (15)
    01:11:37
  • 11.
    Veres Bendegúz (24)
    01:03:42
  • 12.
    Sántha Jenő (32)
    01:10:04
  • 13.
    Stefanescu Adrian (11)
    00:56:39
  • 14.
    Moga Marius (38)
    00:56:41
  • 15.
    Muntean Marius (87)
    01:01:05
  • csoport: Alsó: Master 2 Masculin
  • 1.
    Ilyés Ferenc (92)
    00:55:36
  • 2.
    Gustav Roberto (98)
    01:03:27
  • 3.
    Tibor Jakab (40)
    01:07:57
  • 4.
    Albert Kálmán (20)
    01:08:16
  • 5.
    Flavius Stanca (19)
    01:09:36
  • 6.
    Laposi Norbert (33)
    01:11:37
  • 7.
    Marian Marius (88)
    01:03:59
  • 8.
    Vargha Zsolt (100)
    01:06:54
  • 9.
    Canceroschi Eugen (37)
    00:56:40
  • 10.
    Veres István (13)
    00:57:04
  • csoport: Alsó: Master 3 Masculin
  • 1.
    Sipos Ferenc (21)
    01:08:13
  • 2.
    Szikszai Bruno (39)
    01:11:07
  • Név
    Eredmény
  • 1. Csergedi István (30)
    00:54:39
  • 2. Madaras Attila (96)
    00:54:45
  • 3. Ilyés Ferenc (92)
    00:55:36
  • 4. Bakó Annamária (41)
    00:55:40
  • 5. Barabási Tibor Zsolt (4)
    00:56:19
  • 6. Stefanescu Adrian (11)
    00:56:39
  • 7. Canceroschi Eugen (37)
    00:56:40
  • 8. Moga Marius (38)
    00:56:41
  • 9. Veres István (13)
    00:57:04
  • 10. Lupuj Noémi (97)
    00:57:17
  • 11. Miron Elisei (26)
    00:57:54
  • 12. Balauca George-Sergiu (25)
    01:00:14
  • 13. Szaniszlo Roland (91)
    01:00:45
  • 14. Muntean Marius (87)
    01:01:05
  • 15. László Csongor (17)
    01:01:42
  • 16. Barna Serban (86)
    01:02:18
  • 17. Gustav Roberto (98)
    01:03:27
  • 18. Veres Bendegúz (24)
    01:03:42
  • 19. Marian Marius (88)
    01:03:59
  • 20. Vulcu Radu (94)
    01:05:10
  • 21. Vargha Zsolt (100)
    01:06:54
  • 22. Costea Adrian (89)
    01:07:12
  • 23. Tibor Jakab (40)
    01:07:57
  • 24. Sipos Ferenc (21)
    01:08:13
  • 25. Albert Kálmán (20)
    01:08:16
  • 26. Sovea Paul-Bogdan (31)
    01:08:36
  • 27. Flavius Stanca (19)
    01:09:36
  • 28. Sántha Jenő (32)
    01:10:04
  • 29. Portik Willy (9)
    01:10:15
  • 30. Győrfi Péter (36)
    01:10:16
  • 31. participant Józsa Zoltán (22)
    01:10:40
  • 32. Szikszai Bruno (39)
    01:11:07
  • 33. Laposi Norbert (33)
    01:11:37
  • 34. Bia Sebastian (15)
    01:11:37
Támogatók