UEFA Europa League 2018-2019

UEFA Europa League 2018-2019

UEFA Europa League 2018-2019

by Böjthe Bernadett
Ország: France
Város: -
Helyszín: -
Cím: -
Kezdés időpontja: September 20, 2018, 20:00
Befejezés időpontja: May 29, 2019, 22:00
Kiesős szakasz eredmények
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Név
    Pontok száma
  • 1.
    Olivier Giroud ( Chelsea )
    11
  • 2.
    Luka Jović ( Frankfurt )
    10
  • 3.
    Munas Dabbur ( Salzburg )
    8
  • 4.
    Wissam Ben Yedder ( Sevilla )
    8
  • 5.
    Pierre-Emerick Aubameyang ( Arsenal )
    8
  • 6.
    Pedro Rodríguez ( Chelsea )
    5
  • 7.
    Giovani Lo Celso ( Betis )
    5
  • 8.
    Sébastien Haller ( Frankfurt )
    5
  • 9.
    Alexandre Lacazette ( Arsenal )
    5
  • 10.
    Fredrik Gulbrandsen ( Salzburg )
    5
  • 11.
    Gerard Moreno ( Villarreal )
    4
  • 12.
    Emilio Zelaya ( Apollon )
    4
  • 13.
    Ruben Loftus-Cheek ( Chelsea )
    4
  • 14.
    Takumi Minamino ( Salzburg )
    4
  • 15.
    Lucas Alario ( Leverkusen )
    4
  • 16.
    Filip Kostić ( Frankfurt )
    4
  • 17.
    Callum Hudson-Odoi ( Chelsea )
    4
  • 18.
    Éver Banega ( Sevilla )
    4
  • 19.
    Patrick Cutrone ( Milan )
    4
  • 20.
    Kai Havertz ( Leverkusen )
    3
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Chelsea
    4-1
    Arsenal
  • Top 4
  • Frankfurt
    1-1
    Chelsea
  • Chelsea
    2-1
    Frankfurt
  • Arsenal
    3-1
    Valencia CF participant
  • participant Valencia CF
    2-4
    Arsenal
  • Top 8
  • participant SL Benfica
    4-2
    Frankfurt
  • Frankfurt
    2-0
    SL Benfica participant
  • Slavia Praha
    0-1
    Chelsea
  • Chelsea
    4-3
    Slavia Praha
  • Arsenal
    2-0
    SSC Napoli participant
  • participant SSC Napoli
    0-1
    Arsenal
  • Villarreal
    1-3
    Valencia CF participant
  • participant Valencia CF
    2-0
    Villarreal
  • Top 16
  • Dinamo Zagreb
    1-0
    SL Benfica participant
  • participant SL Benfica
    3-0
    Dinamo Zagreb
  • Frankfurt
    0-0
    FC Internazionale Milano participant
  • participant FC Internazionale Milano
    0-1
    Frankfurt
  • Sevilla
    2-2
    Slavia Praha
  • Slavia Praha
    4-3
    Sevilla
  • Chelsea
    3-0
    Dynamo Kyiv
  • Dynamo Kyiv
    0-5
    Chelsea
  • Rennes
    3-1
    Arsenal
  • Arsenal
    3-0
    Rennes
  • participant SSC Napoli
    3-0
    Salzburg
  • Salzburg
    3-1
    SSC Napoli participant
  • Zenit
    1-3
    Villarreal
  • Villarreal
    2-1
    Zenit
  • participant Valencia CF
    2-1
    Krasnodar
  • Krasnodar
    1-1
    Valencia CF participant
  • Top 32
  • participant FC Viktoria Plzeň
    2-1
    Dinamo Zagreb
  • participant Club Brugge
    2-1
    Salzburg
  • Rapid Wien
    0-1
    FC Internazionale Milano participant
  • Slavia Praha
    0-0
    Genk
  • Krasnodar
    0-0
    Leverkusen
  • Zürich
    1-3
    SSC Napoli participant
  • Malmö
    1-2
    Chelsea
  • participant FC Shakhtar Donetsk
    2-2
    Frankfurt
  • Celtic
    0-2
    Valencia CF participant
  • Rennes
    3-3
    Betis
  • Olympiacos
    2-2
    Dynamo Kyiv
  • Lazio
    0-1
    Sevilla
  • Fenerbahçe
    1-0
    Zenit
  • Sporting CP
    0-1
    Villarreal
  • BATE
    1-0
    Arsenal
  • participant Galatasaray AŞ
    1-3
    SL Benfica participant
  • Sevilla
    2-0
    Lazio
  • Arsenal
    3-0
    BATE
  • Villarreal
    1-1
    Sporting CP
  • Zenit
    3-1
    Fenerbahçe
  • participant Valencia CF
    1-0
    Celtic
  • Frankfurt
    4-1
    FC Shakhtar Donetsk participant
  • participant SSC Napoli
    2-0
    Zürich
  • Salzburg
    4-0
    Club Brugge participant
  • Dinamo Zagreb
    3-0
    FC Viktoria Plzeň participant
  • participant SL Benfica
    0-0
    Galatasaray AŞ participant
  • Dynamo Kyiv
    1-0
    Olympiacos
  • Betis
    1-3
    Rennes
  • Chelsea
    3-0
    Malmö
  • Leverkusen
    1-1
    Krasnodar
  • Genk
    1-4
    Slavia Praha
  • participant FC Internazionale Milano
    4-0
    Rapid Wien
  • csoport: Felső: 12
  • Chelsea
    4-0
    PAOK
  • Chelsea
    3-1
    BATE
  • Chelsea
    1-0
    Vidi
  • PAOK
    0-1
    Chelsea
  • PAOK
    1-3
    BATE
  • PAOK
    0-2
    Vidi
  • BATE
    0-1
    Chelsea
  • BATE
    1-4
    PAOK
  • BATE
    2-0
    Vidi
  • Vidi
    2-2
    Chelsea
  • Vidi
    1-0
    PAOK
  • Vidi
    0-2
    BATE
  • csoport: Felső: 11
  • Dynamo Kyiv
    2-2
    Astana
  • Dynamo Kyiv
    3-1
    Rennes
  • Dynamo Kyiv
    0-1
    Jablonec
  • Astana
    0-1
    Dynamo Kyiv
  • Astana
    2-0
    Rennes
  • Astana
    2-1
    Jablonec
  • Rennes
    1-2
    Dynamo Kyiv
  • Rennes
    1-0
    Astana
  • Rennes
    2-1
    Jablonec
  • Jablonec
    2-2
    Dynamo Kyiv
  • Jablonec
    1-1
    Astana
  • Jablonec
    0-1
    Rennes
  • csoport: Felső: 10
  • Sevilla
    3-0
    Krasnodar
  • Sevilla
    5-1
    Standard Liège
  • Sevilla
    6-0
    Akhisar
  • Krasnodar
    2-1
    Sevilla
  • Krasnodar
    2-1
    Standard Liège
  • Krasnodar
    2-1
    Akhisar
  • Standard Liège
    1-0
    Sevilla
  • Standard Liège
    2-1
    Krasnodar
  • Standard Liège
    2-1
    Akhisar
  • Akhisar
    2-3
    Sevilla
  • Akhisar
    0-1
    Krasnodar
  • Akhisar
    0-0
    Standard Liège
  • csoport: Felső: 9
  • Beşiktaş
    2-4
    Genk
  • Beşiktaş
    0-1
    Malmö
  • Beşiktaş
    3-1
    Sarpsborg
  • Genk
    1-1
    Beşiktaş
  • Genk
    2-0
    Malmö
  • Genk
    4-0
    Sarpsborg
  • Malmö
    2-0
    Beşiktaş
  • Malmö
    2-2
    Genk
  • Malmö
    1-1
    Sarpsborg
  • Sarpsborg
    2-3
    Beşiktaş
  • Sarpsborg
    3-1
    Genk
  • Sarpsborg
    1-1
    Malmö
  • csoport: Felső: 8
  • Lazio
    2-1
    Marseille
  • Lazio
    1-2
    Frankfurt
  • Lazio
    2-1
    Apollon
  • Marseille
    1-3
    Lazio
  • Marseille
    1-2
    Frankfurt
  • Marseille
    1-3
    Apollon
  • Frankfurt
    4-1
    Lazio
  • Frankfurt
    4-0
    Marseille
  • Frankfurt
    2-0
    Apollon
  • Apollon
    2-0
    Lazio
  • Apollon
    2-2
    Marseille
  • Apollon
    2-3
    Frankfurt
  • csoport: Felső: 7
  • Villarreal
    5-0
    Rapid Wien
  • Villarreal
    2-0
    Spartak Moskva
  • Villarreal
    2-2
    Rangers
  • Rapid Wien
    0-0
    Villarreal
  • Rapid Wien
    2-0
    Spartak Moskva
  • Rapid Wien
    1-0
    Rangers
  • Spartak Moskva
    3-3
    Villarreal
  • Spartak Moskva
    1-2
    Rapid Wien
  • Spartak Moskva
    4-3
    Rangers
  • Rangers
    0-0
    Villarreal
  • Rangers
    3-1
    Rapid Wien
  • Rangers
    0-0
    Spartak Moskva
  • csoport: Felső: 6
  • Olympiacos
    3-1
    Milan
  • Olympiacos
    0-0
    Betis
  • Olympiacos
    5-1
    Dudelange
  • Milan
    3-1
    Olympiacos
  • Milan
    1-2
    Betis
  • Milan
    5-2
    Dudelange
  • Betis
    1-0
    Olympiacos
  • Betis
    1-1
    Milan
  • Betis
    3-0
    Dudelange
  • Dudelange
    0-2
    Olympiacos
  • Dudelange
    0-1
    Milan
  • Dudelange
    0-0
    Betis
  • csoport: Felső: 5
  • Arsenal
    0-0
    Sporting CP
  • Arsenal
    1-0
    Qarabağ
  • Arsenal
    4-2
    Vorskla
  • Sporting CP
    0-1
    Arsenal
  • Sporting CP
    2-0
    Qarabağ
  • Sporting CP
    3-0
    Vorskla
  • Qarabağ
    0-3
    Arsenal
  • Qarabağ
    1-6
    Sporting CP
  • Qarabağ
    0-1
    Vorskla
  • Vorskla
    0-3
    Arsenal
  • Vorskla
    1-2
    Sporting CP
  • Vorskla
    0-1
    Qarabağ
  • csoport: Felső: 4
  • Anderlecht
    2-2
    Fenerbahçe
  • Anderlecht
    0-2
    Dinamo Zagreb
  • Anderlecht
    0-0
    Spartak Trnava
  • Fenerbahçe
    2-0
    Anderlecht
  • Fenerbahçe
    0-0
    Dinamo Zagreb
  • Fenerbahçe
    2-0
    Spartak Trnava
  • Dinamo Zagreb
    0-0
    Anderlecht
  • Dinamo Zagreb
    4-1
    Fenerbahçe
  • Dinamo Zagreb
    3-1
    Spartak Trnava
  • Spartak Trnava
    1-0
    Anderlecht
  • Spartak Trnava
    1-0
    Fenerbahçe
  • Spartak Trnava
    1-2
    Dinamo Zagreb
  • csoport: Felső: 3
  • Zenit
    1-0
    København
  • Zenit
    2-1
    Bordeaux
  • Zenit
    1-0
    Slavia Praha
  • København
    1-1
    Zenit
  • København
    0-1
    Bordeaux
  • København
    0-1
    Slavia Praha
  • Bordeaux
    1-1
    Zenit
  • Bordeaux
    1-2
    København
  • Bordeaux
    2-0
    Slavia Praha
  • Slavia Praha
    2-0
    Zenit
  • Slavia Praha
    0-0
    København
  • Slavia Praha
    1-0
    Bordeaux
  • csoport: Felső: 2
  • Salzburg
    3-1
    Celtic
  • Salzburg
    1-0
    Leipzig
  • Salzburg
    3-0
    Rosenborg
  • Celtic
    1-2
    Salzburg
  • Celtic
    2-1
    Leipzig
  • Celtic
    1-0
    Rosenborg
  • Leipzig
    2-3
    Salzburg
  • Leipzig
    2-0
    Celtic
  • Leipzig
    1-1
    Rosenborg
  • Rosenborg
    2-5
    Salzburg
  • Rosenborg
    0-1
    Celtic
  • Rosenborg
    1-3
    Leipzig
  • csoport: Felső: 1
  • Leverkusen
    1-1
    Ludogorets
  • Leverkusen
    1-0
    Zürich
  • Leverkusen
    4-2
    AEK Larnaca
  • Ludogorets
    2-3
    Leverkusen
  • Ludogorets
    1-1
    Zürich
  • Ludogorets
    0-0
    AEK Larnaca
  • Zürich
    3-2
    Leverkusen
  • Zürich
    1-0
    Ludogorets
  • Zürich
    1-2
    AEK Larnaca
  • AEK Larnaca
    1-5
    Leverkusen
  • AEK Larnaca
    1-1
    Ludogorets
  • AEK Larnaca
    0-1
    Zürich
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Leverkusen 
     
    4-3
    3-3
    9-3
    4
  • 2
    Ludogorets 
    3-4
     
    1-2
    1-1
    0
  • 3
    Zürich 
    3-3
    2-1
     
    2-2
    3
  • 4
    AEK Larnaca 
    3-9
    1-1
    2-2
     
    1
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Salzburg 
     
    5-2
    4-2
    8-2
    6
  • 2
    Celtic 
    2-5
     
    2-3
    2-0
    3
  • 3
    Leipzig 
    2-4
    3-2
     
    4-2
    2
  • 4
    Rosenborg 
    2-8
    0-2
    2-4
     
    0
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Zenit 
     
    2-1
    3-2
    1-2
    3
  • 2
    København 
    1-2
     
    2-2
    0-1
    1
  • 3
    Bordeaux 
    2-3
    2-2
     
    2-1
    2
  • 4
    Slavia Praha 
    2-1
    1-0
    1-2
     
    3
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Anderlecht 
     
    2-4
    0-2
    0-1
    0
  • 2
    Fenerbahçe 
    4-2
     
    1-4
    2-1
    2
  • 3
    Dinamo Zagreb 
    2-0
    4-1
     
    5-2
    4
  • 4
    Spartak Trnava 
    1-0
    1-2
    2-5
     
    2
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Arsenal 
     
    1-0
    4-0
    7-2
    5
  • 2
    Sporting CP 
    0-1
     
    8-1
    5-1
    4
  • 3
    Qarabağ 
    0-4
    1-8
     
    1-1
    1
  • 4
    Vorskla 
    2-7
    1-5
    1-1
     
    1
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Olympiacos 
     
    4-4
    0-1
    7-1
    3
  • 2
    Milan 
    4-4
     
    2-3
    6-2
    3
  • 3
    Betis 
    1-0
    3-2
     
    3-0
    3
  • 4
    Dudelange 
    1-7
    2-6
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Villarreal 
     
    5-0
    5-3
    2-2
    2
  • 2
    Rapid Wien 
    0-5
     
    4-1
    2-3
    3
  • 3
    Spartak Moskva 
    3-5
    1-4
     
    4-3
    1
  • 4
    Rangers 
    2-2
    3-2
    3-4
     
    1
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Lazio 
     
    5-2
    2-6
    2-3
    3
  • 2
    Marseille 
    2-5
     
    1-6
    3-5
    0
  • 3
    Frankfurt 
    6-2
    6-1
     
    5-2
    6
  • 4
    Apollon 
    3-2
    5-3
    2-5
     
    2
  • csoport: Felső: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Beşiktaş 
     
    3-5
    0-3
    6-3
    2
  • 2
    Genk 
    5-3
     
    4-2
    5-3
    3
  • 3
    Malmö 
    3-0
    2-4
     
    2-2
    2
  • 4
    Sarpsborg 
    3-6
    3-5
    2-2
     
    1
  • csoport: Felső: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Sevilla 
     
    4-2
    5-2
    9-2
    4
  • 2
    Krasnodar 
    2-4
     
    3-3
    3-1
    4
  • 3
    Standard Liège 
    2-5
    3-3
     
    2-1
    3
  • 4
    Akhisar 
    2-9
    1-3
    1-2
     
    0
  • csoport: Felső: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Dynamo Kyiv 
     
    3-2
    5-2
    2-3
    3
  • 2
    Astana 
    2-3
     
    2-1
    3-2
    2
  • 3
    Rennes 
    2-5
    1-2
     
    3-1
    3
  • 4
    Jablonec 
    3-2
    2-3
    1-3
     
    1
  • csoport: Felső: 12
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Chelsea 
     
    5-0
    4-1
    3-2
    5
  • 2
    PAOK 
    0-5
     
    5-4
    0-3
    1
  • 3
    BATE 
    1-4
    4-5
     
    4-0
    3
  • 4
    Vidi 
    2-3
    3-0
    0-4
     
    2
Támogatók