Turneu B - Deva - 2019 - I+A+O+E

Turneu B - Deva - 2019 - I+A+O+E

Turneu B - Deva - 2019 - I+A+O+E

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Deva
Helyszín: Sala de sport a Liceului Tehnologic Grigore Moisil din Deva
Cím: Str. Titu Maiorescu Nr.24
Kezdés időpontja: October 13, 2019, 09:00
Befejezés időpontja: October 13, 2019, 21:00
Kiesős szakasz eredmények
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Neiconi Sabin
    0-3
    Szakacs Raul
  • Top 4
  • Neiconi Sabin
    3-0
    Busu Romulus
  • Dirlea Ioan
    1-3
    Szakacs Raul
  • Top 8
  • Szemciuk Istvan
    2-3
    Neiconi Sabin
  • Curuț Gabriel
    0-3
    Busu Romulus
  • Dirlea Ioan
    3-0
    Zsok Arcadie
  • Boznea Daniel
    1-3
    Szakacs Raul
  • csoport: Felső: 4
  • Busu Romulus
    3-0
    Boznea Daniel
  • Busu Romulus
    3-0
    Stancu Tiberiu
  • Busu Romulus
    2-3
    Bozosan Petre
  • Boznea Daniel
    3-0
    Stancu Tiberiu
  • Boznea Daniel
    3-2
    Bozosan Petre
  • Stancu Tiberiu
    3-0
    Bozosan Petre
  • csoport: Felső: 3
  • Dirlea Ioan
    3-2
    Neiconi Sabin
  • Dirlea Ioan
    3-1
    Muresan Florin
  • Dirlea Ioan
    3-2
    Enache Viorel
  • Neiconi Sabin
    3-2
    Muresan Florin
  • Neiconi Sabin
    2-3
    Enache Viorel
  • Muresan Florin
    3-2
    Enache Viorel
  • csoport: Felső: 2
  • Curuț Gabriel
    0-3
    Szakacs Raul
  • Curuț Gabriel
    3-0
    Barbu Tiberiu
  • Curuț Gabriel
    3-2
    Caraus Sorin
  • Szakacs Raul
    3-0
    Barbu Tiberiu
  • Szakacs Raul
    3-0
    Caraus Sorin
  • Barbu Tiberiu
    3-2
    Caraus Sorin
  • csoport: Felső: 1
  • Zsok Arcadie
    1-3
    Szemciuk Istvan
  • Zsok Arcadie
    3-0
    Stoica Mihai
  • Zsok Arcadie
    3-2
    Tarlea Adrian
  • Szemciuk Istvan
    3-1
    Stoica Mihai
  • Szemciuk Istvan
    3-0
    Tarlea Adrian
  • Stoica Mihai
    3-1
    Tarlea Adrian
  • csoport: Alsó: 4
  • Busu Romulus
    3-2
    Szemciuk Istvan
  • Busu Romulus
    3-1
    Enache Viorel
  • Busu Romulus
    3-1
    Barbu Tiberiu
  • Busu Romulus
    3-0
    Negru Marius
  • Busu Romulus
    3-0
    Pop Robert
  • Szemciuk Istvan
    3-0
    Enache Viorel
  • Szemciuk Istvan
    3-0
    Barbu Tiberiu
  • Szemciuk Istvan
    3-0
    Negru Marius
  • Szemciuk Istvan
    3-0
    Pop Robert
  • Enache Viorel
    1-3
    Barbu Tiberiu
  • Enache Viorel
    3-1
    Negru Marius
  • Enache Viorel
    3-1
    Pop Robert
  • Barbu Tiberiu
    3-1
    Negru Marius
  • Barbu Tiberiu
    3-1
    Pop Robert
  • Negru Marius
    2-3
    Pop Robert
  • csoport: Alsó: 3
  • Boznea Daniel
    2-3
    Dirlea Ioan
  • Boznea Daniel
    3-2
    Stoica Mihai
  • Boznea Daniel
    3-1
    Clesiu Florin
  • Boznea Daniel
    1-3
    Caraus Sorin
  • Boznea Daniel
    3-0
    Dorog Abel
  • Dirlea Ioan
    3-1
    Stoica Mihai
  • Dirlea Ioan
    3-1
    Clesiu Florin
  • Dirlea Ioan
    3-0
    Caraus Sorin
  • Dirlea Ioan
    3-1
    Dorog Abel
  • Stoica Mihai
    3-2
    Clesiu Florin
  • Stoica Mihai
    3-1
    Caraus Sorin
  • Stoica Mihai
    3-2
    Dorog Abel
  • Clesiu Florin
    2-3
    Caraus Sorin
  • Clesiu Florin
    3-2
    Dorog Abel
  • Caraus Sorin
    1-3
    Dorog Abel
  • csoport: Alsó: 2
  • Curuț Gabriel
    3-0
    Neiconi Sabin
  • Curuț Gabriel
    3-1
    Starcz Adrian
  • Curuț Gabriel
    3-1
    Stancu Tiberiu
  • Curuț Gabriel
    3-0
    Cobzaru Radu
  • Curuț Gabriel
    3-0
    Tarlea Adrian
  • Neiconi Sabin
    3-0
    Starcz Adrian
  • Neiconi Sabin
    3-0
    Stancu Tiberiu
  • Neiconi Sabin
    3-0
    Cobzaru Radu
  • Neiconi Sabin
    3-0
    Tarlea Adrian
  • Starcz Adrian
    0-3
    Stancu Tiberiu
  • Starcz Adrian
    3-2
    Cobzaru Radu
  • Starcz Adrian
    0-3
    Tarlea Adrian
  • Stancu Tiberiu
    1-3
    Cobzaru Radu
  • Stancu Tiberiu
    3-0
    Tarlea Adrian
  • Cobzaru Radu
    2-3
    Tarlea Adrian
  • csoport: Alsó: 1
  • Szakacs Raul
    0-3
    Zsok Arcadie
  • Szakacs Raul
    3-2
    Bozosan Petre
  • Szakacs Raul
    3-1
    Muresan Florin
  • Szakacs Raul
    3-0
    Stanciu Dumitru
  • Szakacs Raul
    3-0
    Muntean Atila
  • Zsok Arcadie
    2-3
    Bozosan Petre
  • Zsok Arcadie
    3-2
    Muresan Florin
  • Zsok Arcadie
    3-0
    Stanciu Dumitru
  • Zsok Arcadie
    3-1
    Muntean Atila
  • Bozosan Petre
    2-3
    Muresan Florin
  • Bozosan Petre
    3-1
    Stanciu Dumitru
  • Bozosan Petre
    3-1
    Muntean Atila
  • Muresan Florin
    3-2
    Stanciu Dumitru
  • Muresan Florin
    3-0
    Muntean Atila
  • Stanciu Dumitru
    3-0
    Muntean Atila
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Szakacs Raul 
     
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Zsok Arcadie 
    3-0
     
    2-3
    3-2
    3-0
    3-1
    4
  • 3
    Bozosan Petre 
    2-3
    3-2
     
    2-3
    3-1
    3-1
    3
  • 4
    Muresan Florin 
    1-3
    2-3
    3-2
     
    3-2
    3-0
    3
  • 5
    Stanciu Dumitru 
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
     
    3-0
    1
  • 6
    Muntean Atila 
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Curuț Gabriel 
     
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Neiconi Sabin 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Starcz Adrian 
    1-3
    0-3
     
    0-3
    3-2
    0-3
    1
  • 4
    Stancu Tiberiu 
    1-3
    0-3
    3-0
     
    1-3
    3-0
    2
  • 5
    Cobzaru Radu 
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
     
    2-3
    1
  • 6
    Tarlea Adrian 
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    3-2
     
    2
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Boznea Daniel 
     
    2-3
    3-2
    3-1
    1-3
    3-0
    3
  • 2
    Dirlea Ioan 
    3-2
     
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    5
  • 3
    Stoica Mihai 
    2-3
    1-3
     
    3-2
    3-1
    3-2
    3
  • 4
    Clesiu Florin 
    1-3
    1-3
    2-3
     
    2-3
    3-2
    1
  • 5
    Caraus Sorin 
    3-1
    0-3
    1-3
    3-2
     
    1-3
    2
  • 6
    Dorog Abel 
    0-3
    1-3
    2-3
    2-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Busu Romulus 
     
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Szemciuk Istvan 
    2-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Enache Viorel 
    1-3
    0-3
     
    1-3
    3-1
    3-1
    2
  • 4
    Barbu Tiberiu 
    1-3
    0-3
    3-1
     
    3-1
    3-1
    3
  • 5
    Negru Marius 
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
     
    2-3
    0
  • 6
    Pop Robert 
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Zsok Arcadie 
     
    1-3
    3-0
    3-2
    2
  • 2
    Szemciuk Istvan 
    3-1
     
    3-1
    3-0
    3
  • 3
    Stoica Mihai 
    0-3
    1-3
     
    3-1
    1
  • 4
    Tarlea Adrian 
    2-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Curuț Gabriel 
     
    0-3
    3-0
    3-2
    2
  • 2
    Szakacs Raul 
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Barbu Tiberiu 
    0-3
    0-3
     
    3-2
    1
  • 4
    Caraus Sorin 
    2-3
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Dirlea Ioan 
     
    3-2
    3-1
    3-2
    3
  • 2
    Neiconi Sabin 
    2-3
     
    3-2
    2-3
    1
  • 3
    Muresan Florin 
    1-3
    2-3
     
    3-2
    1
  • 4
    Enache Viorel 
    2-3
    3-2
    2-3
     
    1
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Busu Romulus 
     
    3-0
    3-0
    2-3
    2
  • 2
    Boznea Daniel 
    0-3
     
    3-0
    3-2
    2
  • 3
    Stancu Tiberiu 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Bozosan Petre 
    3-2
    2-3
    0-3
     
    1
Támogatók