Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Turneu B - Cupa AmaTur a comunei Corund 2017

Turneu B - Cupa AmaTur a comunei Corund 2017

Turneu B - Cupa AmaTur a comunei Corund 2017

Ország: Románia Város: Corund Helyszín: Sala Sporturilor Lorincz Marton Cím: langa casa de cultura in spatele unui bloc cu 3 etaje
Kezdés időpontja: December 02, 2017, 08:30 Befejezés időpontja: December 03, 2017, 00:00
Nevezési díj: 20.00 Ron

Denumirea turneului : "Cupa AmaTur a comunei Corund 2017”. 
Categoria turneului : "B", se joaca la gramada.
Localitatea : Corund.
Locatia : Sala Sporturilor „Lorincz Marton”.
Data : 2 decembrie 2017.
Numarul de mese : 9 (ITTF).
Spatiul de joc : excelent.
Ora de incepere : 9:00-9:30 (inregistrarea participantilor pana la orele 8,30).

Sistemul de joc
- Se joaca in sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
- Grupe inferioare de cate 6-7 jucatori dupa regula sarpelui si MP, cu eventuale modificari in functie de localitati (locul 1 nu se schimba) – se califica primii 4;
- Grupe superioare de cate 3 jucatori – se califica primii 2;
- Schema pentru alcatuirea automata a grupelor superioare: 1-9-8;
- Tablou eliminatoriu cu 24 de jucatori (pe tablou de 32), castigatorii primelor 8 grupe superioare avand bye;
- Ordine favoriti eliminatorii – conform numar de ordine grupe superioare;
- Locurile II vor trage la sorti din doua urne separate (partea inferioara, respectiv superioara a tabloului, astfel incat locurile 1 si 2 dintr-o grupa superioara sa nu se intalneasca decat in finala)

Numarul maxim de jucatori : 63. (60 + 3 Wild-carduri)
Taxa de participare : 20 RON.
Persoanele cu dizabilitati nu vor plati taxa de participare.
Se asigura
- apa, 
- masa de pranz, facuta la ceaun,
- mingi de joc, 
- material de premiere: cupe si diplome pentru locurile 1-4, medalii si diplome pentru locurile 5-8.
Inscrieri : pe forum sau telefonic - pana joi , 30.11.2017, orele 21,00.
Retragerile ulterioare  nu se vor accepta.

Programul turneului :
08.30 - 09.00 Inscrieri
09.30 - 15.00 Grupe inferioare
14.30 - 15.30 Masa de pranz
15.15 - 17.00 Grupe superioare 
17.00 - 19.30 Eliminatorii

Organizator : Jozsa Gabor
Suport tehnic : tokosp / Heja Zoltan, Denes Ferenc 

Parteneri si sponsori : PRIMARIA COMUNEI CORUND.
Multumiri speciale domnului primar Katona Mihaly, respectiv echipei sale, precum si consiliului local.
De asemenea, multumiri si pe aceasta cale celor care au pus bazele turneelor de la Corund: echipa organizatorilor locali + Denes Feri, Miklos Imre&Iza, Kantor Ocsi, Toth Laszlo Sunyi, respectiv sponsorilor: Doki +  Fit.Feel  Odorhei, Dobos Albert, Vida Attila /Formula Prima Cristur/, Balint Gabi /Magdolna Impex Odorhei/, Consiliul Judetean Harghita, Lantul de magazine secuiesti Merkur, Fischer Fredi / DTP Studio Odorhei/, Pal Zsolt & Piroska, Katai Tibor, Todor Joco.

***

Informatii utile:

Localitatea si caile de acces :

Corund (Korond) este un sat în partea de vest a județului Harghita, în Depresiunea Praid. Este resedinta comunei Corund. Localitatea este cunoscuta ca un vestit centru de ceramica populara.
Localitatea este situata la o altitudine de 580 m, pe valea Corundului, pe DN13A (Balauseri - Corund – Miercurea Ciuc), la 18 km distanta de stațiunea balneoclimaterica Sovata (Lacul Ursu), 11 km Praid (Salina Praid) și 29 km de orașul Odorheiu Secuiesc.

Sala Sporturilor „Lorincz Marton”  se afla langa casa de cultura, in spatele unui bloc cu 3 etaje. Venind dinspre Odorhei, o veti vedea pe dreapta, dupa Primarie, liceu si bloc. Venind dinspre Sovata, blocul va fi pe stanga.

Oferte de cazare :

http://www.tourist-informator.info/r...--Romania.html

Turneul din 2013 :
http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-B-10-aug-2013

Turneul din 2014 :
http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-%96-09-august

Turneul din 2015 :
http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...u-B-08-08-2015

Turneul din 2016 :
http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...u-B-13-08-2016

  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Fancsali Kálmán
    0-3
    Farkas Gábor
  • Antal Dénes
    0-3
    Farkas Gábor
  • Antal Dénes
    2-3
    Fancsali Kálmán
  • Bartha István Zsolt
    1-3
    Farkas Gábor
  • Bartha István Zsolt
    1-3
    Fancsali Kálmán
  • Bartha István Zsolt
    0-3
    Antal Dénes
  • Samoila Florin
    0-3
    Farkas Gábor
  • Samoila Florin
    3-2
    Fancsali Kálmán
  • Samoila Florin
    0-3
    Antal Dénes
  • Samoila Florin
    1-3
    Bartha István Zsolt
  • Lőrinc Zoltán
    0-3
    Farkas Gábor
  • Lőrinc Zoltán
    0-3
    Fancsali Kálmán
  • Lőrinc Zoltán
    0-3
    Antal Dénes
  • Lőrinc Zoltán
    2-3
    Bartha István Zsolt
  • Lőrinc Zoltán
    0-3
    Samoila Florin
  • Balázs József
    0-3
    Farkas Gábor
  • Balázs József
    0-3
    Fancsali Kálmán
  • Balázs József
    0-3
    Antal Dénes
  • Balázs József
    0-3
    Bartha István Zsolt
  • Balázs József
    0-3
    Samoila Florin
  • Balázs József
    1-3
    Lőrinc Zoltán
  • csoport: 2
  • Pădurariu Costel
    2-3
    Józsa Zoltán
  • Motorga Dorin
    3-1
    Józsa Zoltán
  • Motorga Dorin
    3-2
    Pădurariu Costel
  • Kincses József
    0-3
    Józsa Zoltán
  • Kincses József
    2-3
    Pădurariu Costel
  • Kincses József
    3-2
    Motorga Dorin
  • Szántó Lajos
    1-3
    Józsa Zoltán
  • Szántó Lajos
    1-3
    Pădurariu Costel
  • Szántó Lajos
    3-2
    Motorga Dorin
  • Szántó Lajos
    3-0
    Kincses József
  • Sterczer Sándor
    0-3
    Józsa Zoltán
  • Sterczer Sándor
    0-3
    Pădurariu Costel
  • Sterczer Sándor
    1-3
    Motorga Dorin
  • Sterczer Sándor
    0-3
    Kincses József
  • Sterczer Sándor
    0-3
    Szántó Lajos
  • Orza Gábor
    0-3
    Józsa Zoltán
  • Orza Gábor
    0-3
    Pădurariu Costel
  • Orza Gábor
    1-3
    Motorga Dorin
  • Orza Gábor
    0-3
    Kincses József
  • Orza Gábor
    0-3
    Szántó Lajos
  • Orza Gábor
    0-3
    Sterczer Sándor
  • csoport: 3
  • Molnár Arnold
    0-3
    Irsai István
  • Bartha Zsolt Attila
    0-3
    Irsai István
  • Bartha Zsolt Attila
    3-1
    Molnár Arnold
  • Tutoveanu Răzvan
    0-3
    Irsai István
  • Tutoveanu Răzvan
    0-3
    Molnár Arnold
  • Tutoveanu Răzvan
    2-3
    Bartha Zsolt Attila
  • Bardas Ioan
    0-3
    Irsai István
  • Bardas Ioan
    3-1
    Molnár Arnold
  • Bardas Ioan
    3-0
    Bartha Zsolt Attila
  • Bardas Ioan
    1-3
    Tutoveanu Răzvan
  • Márkos Sándor
    0-3
    Irsai István
  • Márkos Sándor
    0-3
    Molnár Arnold
  • Márkos Sándor
    0-3
    Bartha Zsolt Attila
  • Márkos Sándor
    1-3
    Tutoveanu Răzvan
  • Márkos Sándor
    0-3
    Bardas Ioan
  • Sterczer Zalán
    0-3
    Irsai István
  • Sterczer Zalán
    0-3
    Molnár Arnold
  • Sterczer Zalán
    0-3
    Bartha Zsolt Attila
  • Sterczer Zalán
    0-3
    Tutoveanu Răzvan
  • Sterczer Zalán
    3-0
    Bardas Ioan
  • Sterczer Zalán
    3-2
    Márkos Sándor
  • csoport: 4
  • Kiss János
    3-0
    Bardocz Szilárd
  • Demény Zoltán
    1-3
    Bardocz Szilárd
  • Demény Zoltán
    0-3
    Kiss János
  • Pelaghie Ioan
    0-3
    Bardocz Szilárd
  • Pelaghie Ioan
    0-3
    Kiss János
  • Pelaghie Ioan
    0-3
    Demény Zoltán
  • Losonczi Dénes
    0-3
    Bardocz Szilárd
  • Losonczi Dénes
    2-3
    Kiss János
  • Losonczi Dénes
    3-2
    Demény Zoltán
  • Losonczi Dénes
    0-3
    Pelaghie Ioan
  • Bardas Patrick
    1-3
    Bardocz Szilárd
  • Bardas Patrick
    0-3
    Kiss János
  • Bardas Patrick
    1-3
    Demény Zoltán
  • Bardas Patrick
    1-3
    Pelaghie Ioan
  • Bardas Patrick
    0-3
    Losonczi Dénes
  • Balázs Sándor
    0-3
    Bardocz Szilárd
  • Balázs Sándor
    0-3
    Kiss János
  • Balázs Sándor
    0-3
    Demény Zoltán
  • Balázs Sándor
    0-3
    Pelaghie Ioan
  • Balázs Sándor
    0-3
    Losonczi Dénes
  • Balázs Sándor
    0-3
    Bardas Patrick
  • csoport: 5
  • Pethő Mihály
    2-3
    Daneliuc Gabi
  • Jánosi Attila
    0-3
    Daneliuc Gabi
  • Jánosi Attila
    3-2
    Pethő Mihály
  • Popa Mircea
    0-3
    Daneliuc Gabi
  • Popa Mircea
    2-3
    Pethő Mihály
  • Popa Mircea
    1-3
    Jánosi Attila
  • Canea Kocsis András
    0-3
    Daneliuc Gabi
  • Canea Kocsis András
    1-3
    Pethő Mihály
  • Canea Kocsis András
    3-1
    Jánosi Attila
  • Canea Kocsis András
    1-3
    Popa Mircea
  • Suciu Andrei
    0-3
    Daneliuc Gabi
  • Suciu Andrei
    1-3
    Pethő Mihály
  • Suciu Andrei
    0-3
    Jánosi Attila
  • Suciu Andrei
    0-3
    Popa Mircea
  • Suciu Andrei
    0-3
    Canea Kocsis András
  • Tódor József
    0-3
    Daneliuc Gabi
  • Tódor József
    0-3
    Pethő Mihály
  • Tódor József
    0-3
    Jánosi Attila
  • Tódor József
    0-3
    Popa Mircea
  • Tódor József
    0-3
    Canea Kocsis András
  • Tódor József
    0-3
    Suciu Andrei
  • csoport: 6
  • Poloțca Ștefan
    0-3
    Molnár Tihamér
  • Kriszta Árpád Lóránd
    2-3
    Molnár Tihamér
  • Kriszta Árpád Lóránd
    1-3
    Poloțca Ștefan
  • Kézdi János
    0-3
    Molnár Tihamér
  • Kézdi János
    0-3
    Poloțca Ștefan
  • Kézdi János
    0-3
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Kis István
    0-3
    Molnár Tihamér
  • Kis István
    2-3
    Poloțca Ștefan
  • Kis István
    3-2
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Kis István
    3-1
    Kézdi János
  • Sarcani Andrei
    0-3
    Molnár Tihamér
  • Sarcani Andrei
    0-3
    Poloțca Ștefan
  • Sarcani Andrei
    1-3
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Sarcani Andrei
    0-3
    Kézdi János
  • Sarcani Andrei
    0-3
    Kis István
  • Hadnagy Zoltán
    0-3
    Molnár Tihamér
  • Hadnagy Zoltán
    0-3
    Poloțca Ștefan
  • Hadnagy Zoltán
    0-3
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Hadnagy Zoltán
    0-3
    Kézdi János
  • Hadnagy Zoltán
    0-3
    Kis István
  • Hadnagy Zoltán
    2-3
    Sarcani Andrei
  • csoport: 7
  • Dénes Ferenc
    2-3
    Grigore Alexandru
  • Veres János
    1-3
    Grigore Alexandru
  • Veres János
    0-3
    Dénes Ferenc
  • Nistor Iosif
    0-3
    Grigore Alexandru
  • Nistor Iosif
    0-3
    Dénes Ferenc
  • Nistor Iosif
    1-3
    Veres János
  • Lupescu Nicolae
    0-3
    Grigore Alexandru
  • Lupescu Nicolae
    1-3
    Dénes Ferenc
  • Lupescu Nicolae
    1-3
    Veres János
  • Lupescu Nicolae
    1-3
    Nistor Iosif
  • Fejéregyházi Hunor
    1-3
    Grigore Alexandru
  • Fejéregyházi Hunor
    0-3
    Dénes Ferenc
  • Fejéregyházi Hunor
    0-3
    Veres János
  • Fejéregyházi Hunor
    0-3
    Nistor Iosif
  • Fejéregyházi Hunor
    0-3
    Lupescu Nicolae
  • Tamás Attila
    1-3
    Grigore Alexandru
  • Tamás Attila
    0-3
    Dénes Ferenc
  • Tamás Attila
    0-3
    Veres János
  • Tamás Attila
    0-3
    Nistor Iosif
  • Tamás Attila
    0-3
    Lupescu Nicolae
  • Tamás Attila
    0-3
    Fejéregyházi Hunor
  • csoport: 8
  • László Levente
    0-3
    Lunca Răzvan
  • Kántor Imre Zoltán
    2-3
    Lunca Răzvan
  • Kántor Imre Zoltán
    1-3
    László Levente
  • participant Tókos Pál
    0-3
    Lunca Răzvan
  • participant Tókos Pál
    3-2
    László Levente
  • participant Tókos Pál
    3-1
    Kántor Imre Zoltán
  • Fülöp László
    0-3
    Lunca Răzvan
  • Fülöp László
    0-3
    László Levente
  • Fülöp László
    1-3
    Kántor Imre Zoltán
  • Fülöp László
    1-3
    participant Tókos Pál participant
  • Geréd Ferenc
    0-3
    Lunca Răzvan
  • Geréd Ferenc
    2-3
    László Levente
  • Geréd Ferenc
    1-3
    Kántor Imre Zoltán
  • Geréd Ferenc
    1-3
    participant Tókos Pál participant
  • Geréd Ferenc
    3-1
    Fülöp László
  • Boariu Timofte Dănuț
    0-3
    Lunca Răzvan
  • Boariu Timofte Dănuț
    2-3
    László Levente
  • Boariu Timofte Dănuț
    0-3
    Kántor Imre Zoltán
  • Boariu Timofte Dănuț
    0-3
    participant Tókos Pál participant
  • Boariu Timofte Dănuț
    0-3
    Fülöp László
  • Boariu Timofte Dănuț
    0-3
    Geréd Ferenc
  • csoport: 9
  • Tipser Gabriel
    3-1
    Migea Cornel
  • Trandafir Vasile
    2-3
    Migea Cornel
  • Trandafir Vasile
    1-3
    Tipser Gabriel
  • Moldován László
    2-3
    Migea Cornel
  • Moldován László
    0-3
    Tipser Gabriel
  • Moldován László
    1-3
    Trandafir Vasile
  • Vaszi Dénes
    1-3
    Migea Cornel
  • Vaszi Dénes
    0-3
    Tipser Gabriel
  • Vaszi Dénes
    0-3
    Trandafir Vasile
  • Vaszi Dénes
    0-3
    Moldován László
  • Ciurcă Ovidiu
    0-3
    Migea Cornel
  • Ciurcă Ovidiu
    1-3
    Tipser Gabriel
  • Ciurcă Ovidiu
    1-3
    Trandafir Vasile
  • Ciurcă Ovidiu
    0-3
    Moldován László
  • Ciurcă Ovidiu
    3-0
    Vaszi Dénes
  • Pál András
    3-2
    Migea Cornel
  • Pál András
    0-3
    Tipser Gabriel
  • Pál András
    3-1
    Trandafir Vasile
  • Pál András
    3-0
    Moldován László
  • Pál András
    3-0
    Vaszi Dénes
  • Pál András
    3-0
    Ciurcă Ovidiu
  • csoport: 1
  • Pál András
    1-3
    Farkas Gábor
  • László Levente
    3-2
    Farkas Gábor
  • László Levente
    1-3
    Pál András
  • Nistor Iosif
    0-3
    Farkas Gábor
  • Nistor Iosif
    0-3
    Pál András
  • Nistor Iosif
    3-2
    László Levente
  • csoport: 2
  • Fancsali Kálmán
    1-3
    Józsa Zoltán
  • Migea Cornel
    1-3
    Józsa Zoltán
  • Migea Cornel
    2-3
    Fancsali Kálmán
  • Kántor Imre Zoltán
    1-3
    Józsa Zoltán
  • Kántor Imre Zoltán
    1-3
    Fancsali Kálmán
  • Kántor Imre Zoltán
    1-3
    Migea Cornel
  • csoport: 3
  • Pădurariu Costel
    0-3
    Irsai István
  • Antal Dénes
    0-3
    Irsai István
  • Antal Dénes
    1-3
    Pădurariu Costel
  • Trandafir Vasile
    3-2
    Irsai István
  • Trandafir Vasile
    3-0
    Pădurariu Costel
  • Trandafir Vasile
    3-2
    Antal Dénes
  • csoport: 4
  • Bartha Zsolt Attila
    0-3
    Kiss János
  • Motorga Dorin
    0-3
    Kiss János
  • Motorga Dorin
    3-1
    Bartha Zsolt Attila
  • Bartha István Zsolt
    0-3
    Kiss János
  • Bartha István Zsolt
    1-3
    Bartha Zsolt Attila
  • Bartha István Zsolt
    2-3
    Motorga Dorin
  • csoport: 5
  • Bardocz Szilárd
    3-1
    Daneliuc Gabi
  • Molnár Arnold
    1-3
    Daneliuc Gabi
  • Molnár Arnold
    0-3
    Bardocz Szilárd
  • Szántó Lajos
    0-3
    Daneliuc Gabi
  • Szántó Lajos
    0-3
    Bardocz Szilárd
  • Szántó Lajos
    1-3
    Molnár Arnold
  • csoport: 6
  • Jánosi Attila
    1-3
    Molnár Tihamér
  • Demény Zoltán
    2-3
    Molnár Tihamér
  • Demény Zoltán
    0-3
    Jánosi Attila
  • Bardas Ioan
    0-3
    Molnár Tihamér
  • Bardas Ioan
    0-3
    Jánosi Attila
  • Bardas Ioan
    0-3
    Demény Zoltán
  • csoport: 7
  • Poloțca Ștefan
    3-1
    Grigore Alexandru
  • Pethő Mihály
    0-3
    Grigore Alexandru
  • Pethő Mihály
    2-3
    Poloțca Ștefan
  • Pelaghie Ioan
    0-3
    Grigore Alexandru
  • Pelaghie Ioan
    0-3
    Poloțca Ștefan
  • Pelaghie Ioan
    1-3
    Pethő Mihály
  • csoport: 8
  • Dénes Ferenc
    1-3
    Lunca Răzvan
  • Kis István
    0-3
    Lunca Răzvan
  • Kis István
    2-3
    Dénes Ferenc
  • Popa Mircea
    1-3
    Lunca Răzvan
  • Popa Mircea
    1-3
    Dénes Ferenc
  • Popa Mircea
    3-2
    Kis István
  • csoport: 9
  • participant Tókos Pál
    0-3
    Tipser Gabriel
  • Veres János
    0-3
    Tipser Gabriel
  • Veres János
    2-3
    participant Tókos Pál participant
  • Kriszta Árpád Lóránd
    0-3
    Tipser Gabriel
  • Kriszta Árpád Lóránd
    3-1
    participant Tókos Pál participant
  • Kriszta Árpád Lóránd
    3-0
    Veres János
  • Top 32
  • Farkas Gábor
    3-0
  • Grigore Alexandru
    2-3
    Irsai István
  • Tipser Gabriel
    3-0
  • 0-3
    Lunca Răzvan
  • Bardocz Szilárd
    3-0
  • 0-3
    Fancsali Kálmán
  • Jánosi Attila
    3-0
  • 0-3
    Kiss János
  • Trandafir Vasile
    3-0
  • 0-3
    Motorga Dorin
  • Kriszta Árpád Lóránd
    3-0
  • 0-3
    Molnár Tihamér
  • Poloțca Ștefan
    3-0
  • 0-3
    Pál András
  • Daneliuc Gabi
    3-0
    Dénes Ferenc
  • 0-3
    Józsa Zoltán
  • Top 16
  • Farkas Gábor
    3-0
    Irsai István
  • Tipser Gabriel
    0-3
    Lunca Răzvan
  • Bardocz Szilárd
    3-2
    Fancsali Kálmán
  • Jánosi Attila
    0-3
    Kiss János
  • Trandafir Vasile
    0-3
    Motorga Dorin
  • Kriszta Árpád Lóránd
    1-3
    Molnár Tihamér
  • Poloțca Ștefan
    2-3
    Pál András
  • Daneliuc Gabi
    3-1
    Józsa Zoltán
  • Top 8
  • Farkas Gábor
    3-0
    Lunca Răzvan
  • Bardocz Szilárd
    3-0
    Kiss János
  • Motorga Dorin
    1-3
    Molnár Tihamér
  • Pál András
    0-3
    Daneliuc Gabi
  • Top 4
  • Farkas Gábor
    3-2
    Bardocz Szilárd
  • Molnár Tihamér
    2-3
    Daneliuc Gabi
  • Finala mică
  • Molnár Tihamér
    0-0
    Bardocz Szilárd
  • Finala
  • Daneliuc Gabi
    1-3
    Farkas Gábor
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Farkas Gábor
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    6
    1
  • 2
    Fancsali Kálmán
    0-3
    3-2
    3-1
    2-3
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 3
    Antal Dénes
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    3
  • 4
    Bartha István Zsolt
    1-3
    1-3
    0-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    4
  • 5
    Samoila Florin
    0-3
    3-2
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    5
  • 6
    Lőrinc Zoltán
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    6
  • 7
    Balázs József
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    7
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Józsa Zoltán
    3-2
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 2
    Pădurariu Costel
    2-3
    2-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 3
    Motorga Dorin
    3-1
    3-2
    2-3
    2-3
    3-1
    3-1
    4
    3
  • 4
    Kincses József
    0-3
    2-3
    3-2
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    5
  • 5
    Szántó Lajos
    1-3
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    4
  • 6
    Sterczer Sándor
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    6
  • 7
    Orza Gábor
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    7
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Irsai István
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    6
    1
  • 2
    Molnár Arnold
    0-3
    1-3
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 3
    Bartha Zsolt Attila
    0-3
    3-1
    3-2
    0-3
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 4
    Tutoveanu Răzvan
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    5
  • 5
    Bardas Ioan
    0-3
    3-1
    3-0
    1-3
    3-0
    0-3
    3
    4
  • 6
    Márkos Sándor
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    7
  • 7
    Sterczer Zalán
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    6
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bardocz Szilárd
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    2
  • 2
    Kiss János
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    6
    1
  • 3
    Demény Zoltán
    1-3
    0-3
    3-0
    2-3
    3-1
    3-0
    3
    3
  • 4
    Pelaghie Ioan
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    4
  • 5
    Losonczi Dénes
    0-3
    2-3
    3-2
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    5
  • 6
    Bardas Patrick
    1-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    6
  • 7
    Balázs Sándor
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    7
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Daneliuc Gabi
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    6
    1
  • 2
    Pethő Mihály
    2-3
    2-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    3
  • 3
    Jánosi Attila
    0-3
    3-2
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 4
    Popa Mircea
    0-3
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    4
  • 5
    Canea Kocsis András
    0-3
    1-3
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    5
  • 6
    Suciu Andrei
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    6
  • 7
    Tódor József
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    7
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Molnár Tihamér
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    6
    1
  • 2
    Poloțca Ștefan
    0-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    2
  • 3
    Kriszta Árpád Lóránd
    2-3
    1-3
    3-0
    2-3
    3-1
    3-0
    3
    4
  • 4
    Kézdi János
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    5
  • 5
    Kis István
    0-3
    2-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    3
  • 6
    Sarcani Andrei
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    6
  • 7
    Hadnagy Zoltán
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    7
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Grigore Alexandru
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    6
    1
  • 2
    Dénes Ferenc
    2-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    2
  • 3
    Veres János
    1-3
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    3
  • 4
    Nistor Iosif
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    4
  • 5
    Lupescu Nicolae
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    5
  • 6
    Fejéregyházi Hunor
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    6
  • 7
    Tamás Attila
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    7
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Lunca Răzvan
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    6
    1
  • 2
    László Levente
    0-3
    3-1
    2-3
    3-0
    3-2
    3-2
    4
    3
  • 3
    Kántor Imre Zoltán
    2-3
    1-3
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    4
  • 4
    Tókos Pál
    0-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    5
    2
  • 5
    Fülöp László
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    6
  • 6
    Geréd Ferenc
    0-3
    2-3
    1-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    5
  • 7
    Boariu Timofte Dănuț
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    7
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Migea Cornel
    1-3
    3-2
    3-2
    3-1
    3-0
    2-3
    4
    3
  • 2
    Tipser Gabriel
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    6
    1
  • 3
    Trandafir Vasile
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-1
    1-3
    3
    4
  • 4
    Moldován László
    2-3
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    0-3
    2
    5
  • 5
    Vaszi Dénes
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    7
  • 6
    Ciurcă Ovidiu
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    6
  • 7
    Pál András
    3-2
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    2
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Farkas Gábor
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    1
  • 2
    Pál András
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
  • 3
    László Levente
    3-2
    1-3
    2-3
    1
    4
  • 4
    Nistor Iosif
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    3
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Józsa Zoltán
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    1
  • 2
    Fancsali Kálmán
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    2
  • 3
    Migea Cornel
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    3
  • 4
    Kántor Imre Zoltán
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    4
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Irsai István
    3-0
    3-0
    2-3
    2
    2
  • 2
    Pădurariu Costel
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    3
  • 3
    Antal Dénes
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    4
  • 4
    Trandafir Vasile
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    1
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Kiss János
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    Bartha Zsolt Attila
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    3
  • 3
    Motorga Dorin
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    2
  • 4
    Bartha István Zsolt
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    4
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Daneliuc Gabi
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
  • 2
    Bardocz Szilárd
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 3
    Molnár Arnold
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    3
  • 4
    Szántó Lajos
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Molnár Tihamér
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
  • 2
    Jánosi Attila
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 3
    Demény Zoltán
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    3
  • 4
    Bardas Ioan
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Grigore Alexandru
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 2
    Poloțca Ștefan
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
  • 3
    Pethő Mihály
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    3
  • 4
    Pelaghie Ioan
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Lunca Răzvan
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
  • 2
    Dénes Ferenc
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    2
  • 3
    Kis István
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    4
  • 4
    Popa Mircea
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    3
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Tipser Gabriel
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    Tókos Pál
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    3
  • 3
    Veres János
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    4
  • 4
    Kriszta Árpád Lóránd
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
Támogatók
ajax-icon Betöltés...