Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Turneu B - Cupa ADMIR-26 de ani - Botoșani - 2019 - Avansati+Incepatori

Turneu B - Cupa ADMIR-26 de ani - Botoșani - 2019 - Avansati+Incepatori

Turneu B - Cupa ADMIR-26 de ani - Botoșani - 2019 - Avansati+Incepatori

Ország: Románia Város: Botosani Helyszín: Club Tenis ACS Ardex Botosani Cím: Str. Cornisa Nr.5
Kezdés időpontja: October 13, 2019, 09:30 Befejezés időpontja: October 13, 2019, 21:00
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Tanase Gabi
    3-0
    Aluculesa Radu
  • Tanase Gabi
    3-2
    Alexandru Liviu
  • Tanase Gabi
    3-0
    Arhip George
  • Tanase Gabi
    3-0
    Stefancu Mihai
  • Tanase Gabi
    3-0
    Jurgiu Marian
  • Aluculesa Radu
    3-1
    Alexandru Liviu
  • Aluculesa Radu
    3-0
    Arhip George
  • Aluculesa Radu
    3-0
    Stefancu Mihai
  • Aluculesa Radu
    3-0
    Jurgiu Marian
  • Alexandru Liviu
    3-2
    Arhip George
  • Alexandru Liviu
    3-0
    Stefancu Mihai
  • Alexandru Liviu
    3-2
    Jurgiu Marian
  • Arhip George
    3-1
    Stefancu Mihai
  • Arhip George
    3-0
    Jurgiu Marian
  • Stefancu Mihai
    3-0
    Jurgiu Marian
  • csoport: 2
  • Ilie Aurelian
    3-1
    Stefan Narcis
  • Ilie Aurelian
    3-0
    Robu Valentin
  • Ilie Aurelian
    3-0
    Avram Marian
  • Ilie Aurelian
    3-0
    Batir Ionut
  • Ilie Aurelian
    3-1
    Bors Vlad Cristian
  • Stefan Narcis
    0-3
    Robu Valentin
  • Stefan Narcis
    3-0
    Avram Marian
  • Stefan Narcis
    3-0
    Batir Ionut
  • Stefan Narcis
    3-0
    Bors Vlad Cristian
  • Robu Valentin
    3-2
    Avram Marian
  • Robu Valentin
    3-0
    Batir Ionut
  • Robu Valentin
    1-3
    Bors Vlad Cristian
  • Avram Marian
    3-0
    Batir Ionut
  • Avram Marian
    0-3
    Bors Vlad Cristian
  • Batir Ionut
    0-3
    Bors Vlad Cristian
  • Top 8
  • Tanase Gabi
    3-0
    Bors Vlad Cristian
  • Alexandru Liviu
    3-0
    Robu Valentin
  • Aluculesa Radu
    2-3
    Stefan Narcis
  • Arhip George
    0-3
    Ilie Aurelian
  • Top 4
  • Tanase Gabi
    0-3
    Alexandru Liviu
  • Stefan Narcis
    0-3
    Ilie Aurelian
  • Top 3-4
  • Stefan Narcis
    2-3
    Tanase Gabi
  • Top 1-2
  • Alexandru Liviu
    0-3
    Ilie Aurelian
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Tanase Gabi
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 2
    Aluculesa Radu
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 3
    Alexandru Liviu
    2-3
    1-3
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    3
  • 4
    Arhip George
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    4
  • 5
    Stefancu Mihai
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    5
  • 6
    Jurgiu Marian
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ilie Aurelian
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
  • 2
    Stefan Narcis
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 3
    Robu Valentin
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    1-3
    3
    4
  • 4
    Avram Marian
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    0-3
    1
    5
  • 5
    Batir Ionut
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Bors Vlad Cristian
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
Támogatók
ajax-icon Betöltés...