Turneu B - Cupa ADMIR-26 de ani - Botoșani - 2019 - Avansati+Incepatori

Turneu B - Cupa ADMIR-26 de ani - Botoșani - 2019 - Avansati+Incepatori

Turneu B - Cupa ADMIR-26 de ani - Botoșani - 2019 - Avansati+Incepatori

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Botosani
Helyszín: Club Tenis ACS Ardex Botosani
Cím: Str. Cornisa Nr.5
Kezdés időpontja: October 13, 2019, 09:30
Befejezés időpontja: October 13, 2019, 21:00
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Tanase Gabi 3  
     
     
     
  • Bors Vlad Cristian 0  
    Tanase Gabi 0  
     
     
  • Alexandru Liviu 3  
    Alexandru Liviu 3  
     
     
  • Robu Valentin 0  
     
    Alexandru Liviu 0  
    Ilie Aurelian  
  • Aluculesa Radu 2  
     
    Ilie Aurelian 3  
     
  • Stefan Narcis 3  
    Stefan Narcis 0  
     
     
  • Arhip George 0  
    Ilie Aurelian 3  
     
     
  • Ilie Aurelian 3  
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Ilie Aurelian
    8-0-0
    24-2
    24
  • 2.
    Alexandru Liviu
    5-3-0
    18-13
    15
  • 3.
    Tanase Gabi
    7-1-0
    21-7
    21
  • 4.
    Stefan Narcis
    4-4-0
    15-14
    12
  • 5.
    Aluculesa Radu
    4-2-0
    14-7
    12
  • 6.
    Robu Valentin
    3-3-0
    10-11
    9
  • 7.
    Bors Vlad Cristian
    3-3-0
    10-10
    9
  • 8.
    Arhip George
    2-4-0
    8-13
    6
  • 9.
    Stefancu Mihai
    1-4-0
    4-12
    3
  • 10.
    Avram Marian
    1-4-0
    5-12
    3
  • 11.
    Jurgiu Marian
    0-5-0
    2-15
    0
  • 12.
    Batir Ionut
    0-5-0
    0-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Ilie Aurelian
    5-0-0
    15-2
    15
  • 4.
    Robu Valentin
    3-2-0
    10-8
    9
  • 2.
    Stefan Narcis
    3-2-0
    10-6
    9
  • 3.
    Bors Vlad Cristian
    3-2-0
    10-7
    9
  • Avram Marian
    1-4-0
    5-12
    3
  • Batir Ionut
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Tanase Gabi
    5-0-0
    15-2
    15
  • 2.
    Aluculesa Radu
    4-1-0
    12-4
    12
  • 3.
    Alexandru Liviu
    3-2-0
    12-10
    9
  • 4.
    Arhip George
    2-3-0
    8-10
    6
  • Stefancu Mihai
    1-4-0
    4-12
    3
  • Jurgiu Marian
    0-5-0
    2-15
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Alexandru Liviu
    0-3
    Ilie Aurelian
  • Top 3-4
  • Stefan Narcis
    2-3
    Tanase Gabi
  • Top 4
  • Tanase Gabi
    0-3
    Alexandru Liviu
  • Stefan Narcis
    0-3
    Ilie Aurelian
  • Top 8
  • Tanase Gabi
    3-0
    Bors Vlad Cristian
  • Alexandru Liviu
    3-0
    Robu Valentin
  • Aluculesa Radu
    2-3
    Stefan Narcis
  • Arhip George
    0-3
    Ilie Aurelian
  • csoport: Alsó: 2
  • Ilie Aurelian
    3-1
    Stefan Narcis
  • Ilie Aurelian
    3-0
    Robu Valentin
  • Ilie Aurelian
    3-0
    Avram Marian
  • Ilie Aurelian
    3-0
    Batir Ionut
  • Ilie Aurelian
    3-1
    Bors Vlad Cristian
  • Stefan Narcis
    0-3
    Robu Valentin
  • Stefan Narcis
    3-0
    Avram Marian
  • Stefan Narcis
    3-0
    Batir Ionut
  • Stefan Narcis
    3-0
    Bors Vlad Cristian
  • Robu Valentin
    3-2
    Avram Marian
  • Robu Valentin
    3-0
    Batir Ionut
  • Robu Valentin
    1-3
    Bors Vlad Cristian
  • Avram Marian
    3-0
    Batir Ionut
  • Avram Marian
    0-3
    Bors Vlad Cristian
  • Batir Ionut
    0-3
    Bors Vlad Cristian
  • csoport: Alsó: 1
  • Tanase Gabi
    3-0
    Aluculesa Radu
  • Tanase Gabi
    3-2
    Alexandru Liviu
  • Tanase Gabi
    3-0
    Arhip George
  • Tanase Gabi
    3-0
    Stefancu Mihai
  • Tanase Gabi
    3-0
    Jurgiu Marian
  • Aluculesa Radu
    3-1
    Alexandru Liviu
  • Aluculesa Radu
    3-0
    Arhip George
  • Aluculesa Radu
    3-0
    Stefancu Mihai
  • Aluculesa Radu
    3-0
    Jurgiu Marian
  • Alexandru Liviu
    3-2
    Arhip George
  • Alexandru Liviu
    3-0
    Stefancu Mihai
  • Alexandru Liviu
    3-2
    Jurgiu Marian
  • Arhip George
    3-1
    Stefancu Mihai
  • Arhip George
    3-0
    Jurgiu Marian
  • Stefancu Mihai
    3-0
    Jurgiu Marian
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Tanase Gabi 
     
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Aluculesa Radu 
    0-3
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Alexandru Liviu 
    2-3
    1-3
     
    3-2
    3-0
    3-2
    3
  • 4
    Arhip George 
    0-3
    0-3
    2-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 5
    Stefancu Mihai 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 6
    Jurgiu Marian 
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Ilie Aurelian 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    5
  • 2
    Stefan Narcis 
    1-3
     
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Robu Valentin 
    0-3
    3-0
     
    3-2
    3-0
    1-3
    3
  • 4
    Avram Marian 
    0-3
    0-3
    2-3
     
    3-0
    0-3
    1
  • 5
    Batir Ionut 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Bors Vlad Cristian 
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
     
    3
Támogatók