Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Turneu A plus Regional - Reşiţa - 2019 - Open

Turneu A plus Regional - Reşiţa - 2019 - Open

Turneu A plus Regional - Reşiţa - 2019 - Open

Ország: Románia Város: Reşiţa Helyszín: Sala Polivalentă Cím: Piaţa 1 Decembrie 1918 nr. 5
Kezdés időpontja: September 07, 2019, 08:30 Befejezés időpontja: September 07, 2019, 21:00
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Kaposta Victor
    1-3
    Cornianu Sebastian
  • Kaposta Victor
    1-3
    KRAMARŠIČ Miloš
  • Kaposta Victor
    3-1
    Venter Liviu
  • Kaposta Victor
    1-3
    Cioveie Bogdan
  • Kaposta Victor
    3-2
    Hancig Mircea
  • Cornianu Sebastian
    1-3
    KRAMARŠIČ Miloš
  • Cornianu Sebastian
    2-3
    Venter Liviu
  • Cornianu Sebastian
    0-3
    Cioveie Bogdan
  • Cornianu Sebastian
    1-3
    Hancig Mircea
  • KRAMARŠIČ Miloš
    3-0
    Venter Liviu
  • KRAMARŠIČ Miloš
    1-3
    Cioveie Bogdan
  • KRAMARŠIČ Miloš
    3-2
    Hancig Mircea
  • Venter Liviu
    2-3
    Cioveie Bogdan
  • Venter Liviu
    1-3
    Hancig Mircea
  • Cioveie Bogdan
    0-3
    Hancig Mircea
  • csoport: 2
  • Vaida Sorin
    3-0
    Petersi Nuri
  • Vaida Sorin
    3-2
    Lacatis Ghita
  • Vaida Sorin
    2-3
    Varadi Tudor Catalin
  • Vaida Sorin
    3-0
    Veres Adrian
  • Petersi Nuri
    0-3
    Lacatis Ghita
  • Petersi Nuri
    3-1
    Varadi Tudor Catalin
  • Petersi Nuri
    1-3
    Veres Adrian
  • Lacatis Ghita
    3-2
    Varadi Tudor Catalin
  • Lacatis Ghita
    3-2
    Veres Adrian
  • Varadi Tudor Catalin
    3-1
    Veres Adrian
  • csoport: 3
  • Ciochina Gabriel
    3-0
    Boznea Daniel
  • Ciochina Gabriel
    3-0
    Murgu Ioan
  • Ciochina Gabriel
    3-0
    Birtalan Laszlo
  • Ciochina Gabriel
    2-3
    Muresan Ovidiu
  • Ciochina Gabriel
    3-0
    Lascu Marius
  • Boznea Daniel
    3-1
    Murgu Ioan
  • Boznea Daniel
    2-3
    Birtalan Laszlo
  • Boznea Daniel
    3-0
    Muresan Ovidiu
  • Boznea Daniel
    3-1
    Lascu Marius
  • Murgu Ioan
    3-1
    Birtalan Laszlo
  • Murgu Ioan
    2-3
    Muresan Ovidiu
  • Murgu Ioan
    3-1
    Lascu Marius
  • Birtalan Laszlo
    2-3
    Muresan Ovidiu
  • Birtalan Laszlo
    3-0
    Lascu Marius
  • Muresan Ovidiu
    3-1
    Lascu Marius
  • csoport: 4
  • Codau Vlad
    0-3
    Frunza Alexandru
  • Codau Vlad
    3-1
    Jichici Svetozar
  • Codau Vlad
    3-1
    Lungu Marius
  • Codau Vlad
    3-2
    Csaky Tiberiu
  • Frunza Alexandru
    2-3
    Jichici Svetozar
  • Frunza Alexandru
    3-0
    Lungu Marius
  • Frunza Alexandru
    3-0
    Csaky Tiberiu
  • Jichici Svetozar
    3-0
    Lungu Marius
  • Jichici Svetozar
    1-3
    Csaky Tiberiu
  • Lungu Marius
    1-3
    Csaky Tiberiu
  • csoport: 5
  • Drinceanu lilian
    3-0
    Schiopulescu Ion
  • Drinceanu lilian
    3-1
    Nagy Iosif
  • Drinceanu lilian
    3-1
    Manu Nicolae
  • Drinceanu lilian
    3-1
    Lulciuc Dumitru
  • Schiopulescu Ion
    2-3
    Nagy Iosif
  • Schiopulescu Ion
    3-0
    Manu Nicolae
  • Schiopulescu Ion
    3-1
    Lulciuc Dumitru
  • Nagy Iosif
    3-0
    Manu Nicolae
  • Nagy Iosif
    3-1
    Lulciuc Dumitru
  • Manu Nicolae
    3-1
    Lulciuc Dumitru
  • csoport: 6
  • Turburan Ion
    3-0
    Balmez Dorel
  • Turburan Ion
    0-3
    Szemciuk Istvan
  • Turburan Ion
    3-2
    Ticu Sorin
  • Turburan Ion
    2-3
    Ispas Dan
  • Turburan Ion
    0-3
    Colda Dorin
  • Balmez Dorel
    3-1
    Szemciuk Istvan
  • Balmez Dorel
    3-0
    Ticu Sorin
  • Balmez Dorel
    3-2
    Ispas Dan
  • Balmez Dorel
    1-3
    Colda Dorin
  • Szemciuk Istvan
    3-0
    Ticu Sorin
  • Szemciuk Istvan
    3-0
    Ispas Dan
  • Szemciuk Istvan
    1-3
    Colda Dorin
  • Ticu Sorin
    0-3
    Ispas Dan
  • Ticu Sorin
    1-3
    Colda Dorin
  • Ispas Dan
    3-1
    Colda Dorin
  • csoport: 7
  • Ciublea Vichente
    2-3
    Grubacichi Marius
  • Ciublea Vichente
    0-3
    Degianschi Obrad
  • Ciublea Vichente
    3-1
    Curpas Ioan
  • Ciublea Vichente
    2-3
    Dumitru Florin
  • Grubacichi Marius
    3-1
    Degianschi Obrad
  • Grubacichi Marius
    3-2
    Curpas Ioan
  • Grubacichi Marius
    3-1
    Dumitru Florin
  • Degianschi Obrad
    3-0
    Curpas Ioan
  • Degianschi Obrad
    3-0
    Dumitru Florin
  • Curpas Ioan
    2-3
    Dumitru Florin
  • csoport: 8
  • Ilia Ionicut
    3-1
    Szalay Liviu
  • Ilia Ionicut
    3-2
    Poenar Alin
  • Ilia Ionicut
    3-2
    Ardelean Raul
  • Ilia Ionicut
    3-1
    Cecan Vasile
  • Szalay Liviu
    3-2
    Poenar Alin
  • Szalay Liviu
    3-0
    Ardelean Raul
  • Szalay Liviu
    3-2
    Cecan Vasile
  • Poenar Alin
    3-2
    Ardelean Raul
  • Poenar Alin
    3-2
    Cecan Vasile
  • Ardelean Raul
    3-1
    Cecan Vasile
  • csoport: 9
  • Veres Francisc
    3-2
    Deak Valentin
  • Veres Francisc
    3-1
    Neiconi Sabin
  • Veres Francisc
    0-3
    Jurescu Sorin
  • Veres Francisc
    3-0
    Belba Caius Petrica
  • Veres Francisc
    3-2
    Munteanu Constantin
  • Deak Valentin
    3-1
    Neiconi Sabin
  • Deak Valentin
    0-3
    Jurescu Sorin
  • Deak Valentin
    3-1
    Belba Caius Petrica
  • Deak Valentin
    3-0
    Munteanu Constantin
  • Neiconi Sabin
    0-3
    Jurescu Sorin
  • Neiconi Sabin
    3-2
    Belba Caius Petrica
  • Neiconi Sabin
    0-3
    Munteanu Constantin
  • Jurescu Sorin
    3-0
    Belba Caius Petrica
  • Jurescu Sorin
    3-1
    Munteanu Constantin
  • Belba Caius Petrica
    0-3
    Munteanu Constantin
  • csoport: 1
  • Cioveie Bogdan
    3-1
    Szemciuk Istvan
  • Cioveie Bogdan
    1-3
    Dumitru Florin
  • Szemciuk Istvan
    1-3
    Dumitru Florin
  • csoport: 2
  • Vaida Sorin
    1-3
    Schiopulescu Ion
  • Vaida Sorin
    3-1
    Poenar Alin
  • Schiopulescu Ion
    3-2
    Poenar Alin
  • csoport: 3
  • Muresan Ovidiu
    0-3
    Csaky Tiberiu
  • Muresan Ovidiu
    3-1
    Deak Valentin
  • Csaky Tiberiu
    3-2
    Deak Valentin
  • csoport: 4
  • Frunza Alexandru
    3-1
    Boznea Daniel
  • Frunza Alexandru
    3-0
    Munteanu Constantin
  • Boznea Daniel
    3-0
    Munteanu Constantin
  • csoport: 5
  • Drinceanu lilian
    2-3
    Varadi Tudor Catalin
  • Drinceanu lilian
    3-1
    Ardelean Raul
  • Varadi Tudor Catalin
    3-1
    Ardelean Raul
  • csoport: 6
  • Colda Dorin
    3-2
    Hancig Mircea
  • Colda Dorin
    3-1
    Ciublea Vichente
  • Hancig Mircea
    1-3
    Ciublea Vichente
  • csoport: 7
  • Grubacichi Marius
    1-3
    KRAMARŠIČ Miloš
  • Grubacichi Marius
    3-2
    Ispas Dan
  • KRAMARŠIČ Miloš
    1-3
    Ispas Dan
  • csoport: 8
  • Ilia Ionicut
    0-3
    Lacatis Ghita
  • Ilia Ionicut
    3-2
    Manu Nicolae
  • Lacatis Ghita
    3-2
    Manu Nicolae
  • csoport: 9
  • Jurescu Sorin
    3-1
    Ciochina Gabriel
  • Jurescu Sorin
    2-3
    Jichici Svetozar
  • Ciochina Gabriel
    3-0
    Jichici Svetozar
  • csoport: 10
  • Veres Francisc
    0-3
    Codau Vlad
  • Veres Francisc
    2-3
    Murgu Ioan
  • Codau Vlad
    3-0
    Murgu Ioan
  • csoport: 11
  • Szalay Liviu
    2-3
    Nagy Iosif
  • Szalay Liviu
    3-0
    Veres Adrian
  • Nagy Iosif
    3-0
    Veres Adrian
  • csoport: 12
  • Degianschi Obrad
    1-3
    Balmez Dorel
  • Degianschi Obrad
    2-3
    Kaposta Victor
  • Balmez Dorel
    3-2
    Kaposta Victor
  • Top 32
  • Dumitru Florin
    3-0
  • KRAMARŠIČ Miloš
    2-3
    Szalay Liviu
  • Jurescu Sorin
    3-2
    Ciublea Vichente
  • 0-3
    Lacatis Ghita
  • Varadi Tudor Catalin
    3-0
  • Vaida Sorin
    0-3
    Balmez Dorel
  • Muresan Ovidiu
    1-3
    Murgu Ioan
  • 0-3
    Frunza Alexandru
  • Csaky Tiberiu
    3-0
  • Drinceanu lilian
    2-3
    Ciochina Gabriel
  • Nagy Iosif
    3-2
    Boznea Daniel
  • 0-3
    Colda Dorin
  • Ispas Dan
    3-0
  • Cioveie Bogdan
    2-3
    Codau Vlad
  • Kaposta Victor
    0-3
    Ilia Ionicut
  • 0-3
    Schiopulescu Ion
  • Top 16
  • Dumitru Florin
    1-3
    Szalay Liviu
  • Jurescu Sorin
    1-3
    Lacatis Ghita
  • Varadi Tudor Catalin
    1-3
    Balmez Dorel
  • Murgu Ioan
    1-3
    Frunza Alexandru
  • Csaky Tiberiu
    0-3
    Ciochina Gabriel
  • Nagy Iosif
    2-3
    Colda Dorin
  • Ispas Dan
    1-3
    Codau Vlad
  • Ilia Ionicut
    0-3
    Schiopulescu Ion
  • Top 8
  • Szalay Liviu
    2-3
    Lacatis Ghita
  • Balmez Dorel
    0-3
    Frunza Alexandru
  • Ciochina Gabriel
    3-2
    Colda Dorin
  • Codau Vlad
    1-3
    Schiopulescu Ion
  • Top 4
  • Lacatis Ghita
    2-3
    Frunza Alexandru
  • Ciochina Gabriel
    3-1
    Schiopulescu Ion
  • Top 1-2
  • Frunza Alexandru
    3-2
    Ciochina Gabriel
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Kaposta Victor
    1-3
    1-3
    3-1
    1-3
    3-2
    2
    4
  • 2
    Cornianu Sebastian
    3-1
    1-3
    2-3
    0-3
    1-3
    1
    5
  • 3
    KRAMARŠIČ Miloš
    3-1
    3-1
    3-0
    1-3
    3-2
    4
    1
  • 4
    Venter Liviu
    1-3
    3-2
    0-3
    2-3
    1-3
    1
    6
  • 5
    Cioveie Bogdan
    3-1
    3-0
    3-1
    3-2
    0-3
    4
    2
  • 6
    Hancig Mircea
    2-3
    3-1
    2-3
    3-1
    3-0
    3
    3
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Vaida Sorin
    3-0
    3-2
    2-3
    3-0
    3
    1
  • 2
    Petersi Nuri
    0-3
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    5
  • 3
    Lacatis Ghita
    2-3
    3-0
    3-2
    3-2
    3
    2
  • 4
    Varadi Tudor Catalin
    3-2
    1-3
    2-3
    3-1
    2
    3
  • 5
    Veres Adrian
    0-3
    3-1
    2-3
    1-3
    1
    4
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ciochina Gabriel
    3-0
    3-0
    3-0
    2-3
    3-0
    4
    1
  • 2
    Boznea Daniel
    0-3
    3-1
    2-3
    3-0
    3-1
    3
    3
  • 3
    Murgu Ioan
    0-3
    1-3
    3-1
    2-3
    3-1
    2
    4
  • 4
    Birtalan Laszlo
    0-3
    3-2
    1-3
    2-3
    3-0
    2
    5
  • 5
    Muresan Ovidiu
    3-2
    0-3
    3-2
    3-2
    3-1
    4
    2
  • 6
    Lascu Marius
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    6
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Codau Vlad
    0-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    2
  • 2
    Frunza Alexandru
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 3
    Jichici Svetozar
    1-3
    3-2
    3-0
    1-3
    2
    4
  • 4
    Lungu Marius
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    5
  • 5
    Csaky Tiberiu
    2-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    3
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Drinceanu lilian
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    1
  • 2
    Schiopulescu Ion
    0-3
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    3
  • 3
    Nagy Iosif
    1-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    2
  • 4
    Manu Nicolae
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4
  • 5
    Lulciuc Dumitru
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    5
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Turburan Ion
    3-0
    0-3
    3-2
    2-3
    0-3
    2
    5
  • 2
    Balmez Dorel
    0-3
    3-1
    3-0
    3-2
    1-3
    3
    4
  • 3
    Szemciuk Istvan
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    1-3
    3
    2
  • 4
    Ticu Sorin
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6
  • 5
    Ispas Dan
    3-2
    2-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3
    3
  • 6
    Colda Dorin
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    1-3
    4
    1
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ciublea Vichente
    2-3
    0-3
    3-1
    2-3
    1
    4
  • 2
    Grubacichi Marius
    3-2
    3-1
    3-2
    3-1
    4
    1
  • 3
    Degianschi Obrad
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 4
    Curpas Ioan
    1-3
    2-3
    0-3
    2-3
    0
    5
  • 5
    Dumitru Florin
    3-2
    1-3
    0-3
    3-2
    2
    3
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ilia Ionicut
    3-1
    3-2
    3-2
    3-1
    4
    1
  • 2
    Szalay Liviu
    1-3
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    2
  • 3
    Poenar Alin
    2-3
    2-3
    3-2
    3-2
    2
    3
  • 4
    Ardelean Raul
    2-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    4
  • 5
    Cecan Vasile
    1-3
    2-3
    2-3
    1-3
    0
    5
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Veres Francisc
    3-2
    3-1
    0-3
    3-0
    3-2
    4
    2
  • 2
    Deak Valentin
    2-3
    3-1
    0-3
    3-1
    3-0
    3
    3
  • 3
    Neiconi Sabin
    1-3
    1-3
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    5
  • 4
    Jurescu Sorin
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
  • 5
    Belba Caius Petrica
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Munteanu Constantin
    2-3
    0-3
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    4
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Cioveie Bogdan
    3-1
    1-3
    1
    2
  • 2
    Szemciuk Istvan
    1-3
    1-3
    0
    3
  • 3
    Dumitru Florin
    3-1
    3-1
    2
    1
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Vaida Sorin
    1-3
    3-1
    1
    2
  • 2
    Schiopulescu Ion
    3-1
    3-2
    2
    1
  • 3
    Poenar Alin
    1-3
    2-3
    0
    3
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Muresan Ovidiu
    0-3
    3-1
    1
    2
  • 2
    Csaky Tiberiu
    3-0
    3-2
    2
    1
  • 3
    Deak Valentin
    1-3
    2-3
    0
    3
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Frunza Alexandru
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 2
    Boznea Daniel
    1-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Munteanu Constantin
    0-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Drinceanu lilian
    2-3
    3-1
    1
    2
  • 2
    Varadi Tudor Catalin
    3-2
    3-1
    2
    1
  • 3
    Ardelean Raul
    1-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Colda Dorin
    3-2
    3-1
    2
    1
  • 2
    Hancig Mircea
    2-3
    1-3
    0
    3
  • 3
    Ciublea Vichente
    1-3
    3-1
    1
    2
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Grubacichi Marius
    1-3
    3-2
    1
    3
  • 2
    KRAMARŠIČ Miloš
    3-1
    1-3
    1
    2
  • 3
    Ispas Dan
    2-3
    3-1
    1
    1
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ilia Ionicut
    0-3
    3-2
    1
    2
  • 2
    Lacatis Ghita
    3-0
    3-2
    2
    1
  • 3
    Manu Nicolae
    2-3
    2-3
    0
    3
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Jurescu Sorin
    3-1
    2-3
    1
    1
  • 2
    Ciochina Gabriel
    1-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Jichici Svetozar
    3-2
    0-3
    1
    3
  • csoport: 10
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Veres Francisc
    0-3
    2-3
    0
    3
  • 2
    Codau Vlad
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 3
    Murgu Ioan
    3-2
    0-3
    1
    2
  • csoport: 11
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Szalay Liviu
    2-3
    3-0
    1
    2
  • 2
    Nagy Iosif
    3-2
    3-0
    2
    1
  • 3
    Veres Adrian
    0-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: 12
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Degianschi Obrad
    1-3
    2-3
    0
    3
  • 2
    Balmez Dorel
    3-1
    3-2
    2
    1
  • 3
    Kaposta Victor
    3-2
    2-3
    1
    2
Támogatók
ajax-icon Betöltés...