Turneu A plus Regional - Reşiţa - 2019 - Open

Turneu A plus Regional - Reşiţa - 2019 - Open

Turneu A plus Regional - Reşiţa - 2019 - Open

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Reşiţa
Helyszín: Sala Polivalentă
Cím: Piaţa 1 Decembrie 1918 nr. 5
Kezdés időpontja: September 07, 2019, 08:30
Befejezés időpontja: September 07, 2019, 21:00
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Dumitru Florin 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Dumitru Florin 1  
     
     
     
     
  • KRAMARŠIČ Miloš 2  
    Szalay Liviu 3  
     
     
     
     
  • Szalay Liviu 3  
     
    Szalay Liviu 2  
     
     
     
  • Jurescu Sorin 3  
     
    Lacatis Ghita 3  
     
     
     
  • Ciublea Vichente 2  
    Jurescu Sorin 1  
     
     
     
     
  • 0  
    Lacatis Ghita 3  
     
     
     
     
  • Lacatis Ghita 3  
     
     
    Lacatis Ghita 2  
     
     
  • Varadi Tudor Catalin 3  
     
     
    Frunza Alexandru 3  
     
     
  • 0  
    Varadi Tudor Catalin 1  
     
     
     
     
  • Vaida Sorin 0  
    Balmez Dorel 3  
     
     
     
     
  • Balmez Dorel 3  
     
    Balmez Dorel 0  
     
     
     
  • Muresan Ovidiu 1  
     
    Frunza Alexandru 3  
     
     
     
  • Murgu Ioan 3  
    Murgu Ioan 1  
     
     
     
     
  • 0  
    Frunza Alexandru 3  
     
     
     
     
  • Frunza Alexandru 3  
     
     
     
    Frunza Alexandru 3  
    Frunza Alexandru  
  • Csaky Tiberiu 3  
     
     
     
    Ciochina Gabriel 2  
     
  • 0  
    Csaky Tiberiu 0  
     
     
     
     
  • Drinceanu lilian 2  
    Ciochina Gabriel 3  
     
     
     
     
  • Ciochina Gabriel 3  
     
    Ciochina Gabriel 3  
     
     
     
  • Nagy Iosif 3  
     
    Colda Dorin 2  
     
     
     
  • Boznea Daniel 2  
    Nagy Iosif 2  
     
     
     
     
  • 0  
    Colda Dorin 3  
     
     
     
     
  • Colda Dorin 3  
     
     
    Ciochina Gabriel 3  
     
     
  • Ispas Dan 3  
     
     
    Schiopulescu Ion 1  
     
     
  • 0  
    Ispas Dan 1  
     
     
     
     
  • Cioveie Bogdan 2  
    Codau Vlad 3  
     
     
     
     
  • Codau Vlad 3  
     
    Codau Vlad 1  
     
     
     
  • Kaposta Victor 0  
     
    Schiopulescu Ion 3  
     
     
     
  • Ilia Ionicut 3  
    Ilia Ionicut 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Schiopulescu Ion 3  
     
     
     
     
  • Schiopulescu Ion 3  
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Frunza Alexandru
    10-1-0
    32-9
    30
  • 2.
    Ciochina Gabriel
    9-3-0
    32-14
    27
  • 3.
    Lacatis Ghita
    8-2-0
    28-15
    24
  • 4.
    Schiopulescu Ion
    7-3-0
    24-14
    21
  • 5.
    Colda Dorin
    8-2-0
    27-14
    24
  • 6.
    Balmez Dorel
    7-3-0
    22-16
    21
  • 7.
    Codau Vlad
    7-2-0
    22-13
    21
  • 8.
    Szalay Liviu
    6-3-0
    23-16
    18
  • 9.
    Jurescu Sorin
    7-2-0
    24-10
    21
  • 10.
    Nagy Iosif
    6-2-0
    21-13
    18
  • 11.
    Ilia Ionicut
    6-2-0
    18-14
    18
  • 12.
    Dumitru Florin
    5-3-0
    17-15
    15
  • 13.
    Varadi Tudor Catalin
    5-3-0
    19-15
    15
  • 14.
    Ispas Dan
    5-4-0
    20-16
    15
  • 15.
    Csaky Tiberiu
    5-3-0
    17-13
    15
  • 16.
    Murgu Ioan
    4-5-0
    16-20
    12
  • 17.
    Drinceanu lilian
    5-2-0
    19-10
    15
  • 18.
    Muresan Ovidiu
    5-3-0
    16-17
    15
  • 19.
    Cioveie Bogdan
    5-3-0
    18-14
    15
  • 20.
    KRAMARŠIČ Miloš
    5-3-0
    19-14
    15
  • 21.
    Boznea Daniel
    4-4-0
    17-14
    12
  • 22.
    Vaida Sorin
    4-3-0
    15-12
    12
  • 23.
    Kaposta Victor
    3-5-0
    14-20
    9
  • 24.
    Ciublea Vichente
    2-5-0
    13-17
    6
  • 25.
    Grubacichi Marius
    5-1-0
    16-11
    15
  • 26.
    Veres Francisc
    4-3-0
    14-14
    12
  • 27.
    Hancig Mircea
    3-4-0
    16-14
    9
  • 28.
    Degianschi Obrad
    3-3-0
    13-9
    9
  • 29.
    Deak Valentin
    3-4-0
    14-14
    9
  • 30.
    Szemciuk Istvan
    3-4-0
    13-12
    9
  • 31.
    Jichici Svetozar
    3-3-0
    11-13
    9
  • 32.
    Poenar Alin
    2-4-0
    13-16
    6
  • 33.
    Munteanu Constantin
    2-5-0
    9-15
    6
  • 34.
    Veres Adrian
    1-5-0
    6-16
    3
  • 35.
    Manu Nicolae
    1-5-0
    8-16
    3
  • 36.
    Ardelean Raul
    1-5-0
    9-16
    3
  • 37.
    Birtalan Laszlo
    2-3-0
    9-11
    6
  • 38.
    Turburan Ion
    2-3-0
    8-11
    6
  • 39.
    Venter Liviu
    1-4-0
    7-14
    3
  • 40.
    Neiconi Sabin
    1-4-0
    5-14
    3
  • 41.
    Cornianu Sebastian
    1-4-0
    7-13
    3
  • 42.
    Petersi Nuri
    1-3-0
    4-10
    3
  • 43.
    Belba Caius Petrica
    0-5-0
    3-15
    0
  • 44.
    Lungu Marius
    0-4-0
    2-12
    0
  • 45.
    Cecan Vasile
    0-4-0
    6-12
    0
  • 46.
    Lascu Marius
    0-5-0
    3-15
    0
  • 47.
    Ticu Sorin
    0-5-0
    3-15
    0
  • 48.
    Lulciuc Dumitru
    0-4-0
    4-12
    0
  • 49.
    Curpas Ioan
    0-4-0
    5-12
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 12
  • 1.
    Balmez Dorel
    2-0-0
    6-3
    6
  • 2.
    Kaposta Victor
    1-1-0
    5-5
    3
  • Degianschi Obrad
    0-2-0
    3-6
    0
  • csoport: Felső: 11
  • 1.
    Nagy Iosif
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Szalay Liviu
    1-1-0
    5-3
    3
  • Veres Adrian
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 10
  • 1.
    Codau Vlad
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    Murgu Ioan
    1-1-0
    3-5
    3
  • Veres Francisc
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 9
  • 1.
    Jurescu Sorin
    1-1-0
    5-4
    3
  • 2.
    Ciochina Gabriel
    1-1-0
    4-3
    3
  • Jichici Svetozar
    1-1-0
    3-5
    3
  • csoport: Felső: 8
  • 1.
    Lacatis Ghita
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Ilia Ionicut
    1-1-0
    3-5
    3
  • Manu Nicolae
    0-2-0
    4-6
    0
  • csoport: Felső: 7
  • 2.
    KRAMARŠIČ Miloš
    1-1-0
    4-4
    3
  • Grubacichi Marius
    1-1-0
    4-5
    3
  • 1.
    Ispas Dan
    1-1-0
    5-4
    3
  • csoport: Felső: 6
  • 1.
    Colda Dorin
    2-0-0
    6-3
    6
  • 2.
    Ciublea Vichente
    1-1-0
    4-4
    3
  • Hancig Mircea
    0-2-0
    3-6
    0
  • csoport: Felső: 5
  • 1.
    Varadi Tudor Catalin
    2-0-0
    6-3
    6
  • 2.
    Drinceanu lilian
    1-1-0
    5-4
    3
  • Ardelean Raul
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 4
  • 1.
    Frunza Alexandru
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Boznea Daniel
    1-1-0
    4-3
    3
  • Munteanu Constantin
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 3
  • 1.
    Csaky Tiberiu
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Muresan Ovidiu
    1-1-0
    3-4
    3
  • Deak Valentin
    0-2-0
    3-6
    0
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    Schiopulescu Ion
    2-0-0
    6-3
    6
  • 2.
    Vaida Sorin
    1-1-0
    4-4
    3
  • Poenar Alin
    0-2-0
    3-6
    0
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    Dumitru Florin
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Cioveie Bogdan
    1-1-0
    4-4
    3
  • Szemciuk Istvan
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Alsó: 9
  • 1.
    Jurescu Sorin
    5-0-0
    15-1
    15
  • 2.
    Veres Francisc
    4-1-0
    12-8
    12
  • 3.
    Deak Valentin
    3-2-0
    11-8
    9
  • 4.
    Munteanu Constantin
    2-3-0
    9-9
    6
  • Neiconi Sabin
    1-4-0
    5-14
    3
  • Belba Caius Petrica
    0-5-0
    3-15
    0
  • csoport: Alsó: 8
  • 1.
    Ilia Ionicut
    4-0-0
    12-6
    12
  • 2.
    Szalay Liviu
    3-1-0
    10-7
    9
  • 3.
    Poenar Alin
    2-2-0
    10-10
    6
  • 4.
    Ardelean Raul
    1-3-0
    7-10
    3
  • Cecan Vasile
    0-4-0
    6-12
    0
  • csoport: Alsó: 7
  • 1.
    Grubacichi Marius
    4-0-0
    12-6
    12
  • 2.
    Degianschi Obrad
    3-1-0
    10-3
    9
  • 3.
    Dumitru Florin
    2-2-0
    7-10
    6
  • 4.
    Ciublea Vichente
    1-3-0
    7-10
    3
  • Curpas Ioan
    0-4-0
    5-12
    0
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    Colda Dorin
    4-1-0
    13-6
    12
  • 4.
    Balmez Dorel
    3-2-0
    10-9
    9
  • 2.
    Szemciuk Istvan
    3-2-0
    11-6
    9
  • 3.
    Ispas Dan
    3-2-0
    11-9
    9
  • Turburan Ion
    2-3-0
    8-11
    6
  • Ticu Sorin
    0-5-0
    3-15
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Drinceanu lilian
    4-0-0
    12-3
    12
  • 2.
    Nagy Iosif
    3-1-0
    10-6
    9
  • 3.
    Schiopulescu Ion
    2-2-0
    8-7
    6
  • 4.
    Manu Nicolae
    1-3-0
    4-10
    3
  • Lulciuc Dumitru
    0-4-0
    4-12
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Frunza Alexandru
    3-1-0
    11-3
    9
  • 2.
    Codau Vlad
    3-1-0
    9-7
    9
  • 3.
    Csaky Tiberiu
    2-2-0
    8-8
    6
  • 4.
    Jichici Svetozar
    2-2-0
    8-8
    6
  • Lungu Marius
    0-4-0
    2-12
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 2.
    Muresan Ovidiu
    4-1-0
    12-10
    12
  • 1.
    Ciochina Gabriel
    4-1-0
    14-3
    12
  • 3.
    Boznea Daniel
    3-2-0
    11-8
    9
  • 4.
    Murgu Ioan
    2-3-0
    9-11
    6
  • Birtalan Laszlo
    2-3-0
    9-11
    6
  • Lascu Marius
    0-5-0
    3-15
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Vaida Sorin
    3-1-0
    11-5
    9
  • 2.
    Lacatis Ghita
    3-1-0
    11-7
    9
  • 3.
    Varadi Tudor Catalin
    2-2-0
    9-9
    6
  • 4.
    Veres Adrian
    1-3-0
    6-10
    3
  • Petersi Nuri
    1-3-0
    4-10
    3
  • csoport: Alsó: 1
  • 2.
    Cioveie Bogdan
    4-1-0
    12-7
    12
  • 1.
    KRAMARŠIČ Miloš
    4-1-0
    13-7
    12
  • 3.
    Hancig Mircea
    3-2-0
    13-8
    9
  • 4.
    Kaposta Victor
    2-3-0
    9-12
    6
  • Venter Liviu
    1-4-0
    7-14
    3
  • Cornianu Sebastian
    1-4-0
    7-13
    3
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Frunza Alexandru
    3-2
    Ciochina Gabriel
  • Top 4
  • Lacatis Ghita
    2-3
    Frunza Alexandru
  • Ciochina Gabriel
    3-1
    Schiopulescu Ion
  • Top 8
  • Szalay Liviu
    2-3
    Lacatis Ghita
  • Balmez Dorel
    0-3
    Frunza Alexandru
  • Ciochina Gabriel
    3-2
    Colda Dorin
  • Codau Vlad
    1-3
    Schiopulescu Ion
  • Top 16
  • Dumitru Florin
    1-3
    Szalay Liviu
  • Jurescu Sorin
    1-3
    Lacatis Ghita
  • Varadi Tudor Catalin
    1-3
    Balmez Dorel
  • Murgu Ioan
    1-3
    Frunza Alexandru
  • Csaky Tiberiu
    0-3
    Ciochina Gabriel
  • Nagy Iosif
    2-3
    Colda Dorin
  • Ispas Dan
    1-3
    Codau Vlad
  • Ilia Ionicut
    0-3
    Schiopulescu Ion
  • Top 32
  • Dumitru Florin
    3-0
  • KRAMARŠIČ Miloš
    2-3
    Szalay Liviu
  • Jurescu Sorin
    3-2
    Ciublea Vichente
  • 0-3
    Lacatis Ghita
  • Varadi Tudor Catalin
    3-0
  • Vaida Sorin
    0-3
    Balmez Dorel
  • Muresan Ovidiu
    1-3
    Murgu Ioan
  • 0-3
    Frunza Alexandru
  • Csaky Tiberiu
    3-0
  • Drinceanu lilian
    2-3
    Ciochina Gabriel
  • Nagy Iosif
    3-2
    Boznea Daniel
  • 0-3
    Colda Dorin
  • Ispas Dan
    3-0
  • Cioveie Bogdan
    2-3
    Codau Vlad
  • Kaposta Victor
    0-3
    Ilia Ionicut
  • 0-3
    Schiopulescu Ion
  • csoport: Felső: 12
  • Degianschi Obrad
    1-3
    Balmez Dorel
  • Degianschi Obrad
    2-3
    Kaposta Victor
  • Balmez Dorel
    3-2
    Kaposta Victor
  • csoport: Felső: 11
  • Szalay Liviu
    2-3
    Nagy Iosif
  • Szalay Liviu
    3-0
    Veres Adrian
  • Nagy Iosif
    3-0
    Veres Adrian
  • csoport: Felső: 10
  • Veres Francisc
    0-3
    Codau Vlad
  • Veres Francisc
    2-3
    Murgu Ioan
  • Codau Vlad
    3-0
    Murgu Ioan
  • csoport: Felső: 9
  • Jurescu Sorin
    3-1
    Ciochina Gabriel
  • Jurescu Sorin
    2-3
    Jichici Svetozar
  • Ciochina Gabriel
    3-0
    Jichici Svetozar
  • csoport: Felső: 8
  • Ilia Ionicut
    0-3
    Lacatis Ghita
  • Ilia Ionicut
    3-2
    Manu Nicolae
  • Lacatis Ghita
    3-2
    Manu Nicolae
  • csoport: Felső: 7
  • Grubacichi Marius
    1-3
    KRAMARŠIČ Miloš
  • Grubacichi Marius
    3-2
    Ispas Dan
  • KRAMARŠIČ Miloš
    1-3
    Ispas Dan
  • csoport: Felső: 6
  • Colda Dorin
    3-2
    Hancig Mircea
  • Colda Dorin
    3-1
    Ciublea Vichente
  • Hancig Mircea
    1-3
    Ciublea Vichente
  • csoport: Felső: 5
  • Drinceanu lilian
    2-3
    Varadi Tudor Catalin
  • Drinceanu lilian
    3-1
    Ardelean Raul
  • Varadi Tudor Catalin
    3-1
    Ardelean Raul
  • csoport: Felső: 4
  • Frunza Alexandru
    3-1
    Boznea Daniel
  • Frunza Alexandru
    3-0
    Munteanu Constantin
  • Boznea Daniel
    3-0
    Munteanu Constantin
  • csoport: Felső: 3
  • Muresan Ovidiu
    0-3
    Csaky Tiberiu
  • Muresan Ovidiu
    3-1
    Deak Valentin
  • Csaky Tiberiu
    3-2
    Deak Valentin
  • csoport: Felső: 2
  • Vaida Sorin
    1-3
    Schiopulescu Ion
  • Vaida Sorin
    3-1
    Poenar Alin
  • Schiopulescu Ion
    3-2
    Poenar Alin
  • csoport: Felső: 1
  • Cioveie Bogdan
    3-1
    Szemciuk Istvan
  • Cioveie Bogdan
    1-3
    Dumitru Florin
  • Szemciuk Istvan
    1-3
    Dumitru Florin
  • csoport: Alsó: 9
  • Veres Francisc
    3-2
    Deak Valentin
  • Veres Francisc
    3-1
    Neiconi Sabin
  • Veres Francisc
    0-3
    Jurescu Sorin
  • Veres Francisc
    3-0
    Belba Caius Petrica
  • Veres Francisc
    3-2
    Munteanu Constantin
  • Deak Valentin
    3-1
    Neiconi Sabin
  • Deak Valentin
    0-3
    Jurescu Sorin
  • Deak Valentin
    3-1
    Belba Caius Petrica
  • Deak Valentin
    3-0
    Munteanu Constantin
  • Neiconi Sabin
    0-3
    Jurescu Sorin
  • Neiconi Sabin
    3-2
    Belba Caius Petrica
  • Neiconi Sabin
    0-3
    Munteanu Constantin
  • Jurescu Sorin
    3-0
    Belba Caius Petrica
  • Jurescu Sorin
    3-1
    Munteanu Constantin
  • Belba Caius Petrica
    0-3
    Munteanu Constantin
  • csoport: Alsó: 8
  • Ilia Ionicut
    3-1
    Szalay Liviu
  • Ilia Ionicut
    3-2
    Poenar Alin
  • Ilia Ionicut
    3-2
    Ardelean Raul
  • Ilia Ionicut
    3-1
    Cecan Vasile
  • Szalay Liviu
    3-2
    Poenar Alin
  • Szalay Liviu
    3-0
    Ardelean Raul
  • Szalay Liviu
    3-2
    Cecan Vasile
  • Poenar Alin
    3-2
    Ardelean Raul
  • Poenar Alin
    3-2
    Cecan Vasile
  • Ardelean Raul
    3-1
    Cecan Vasile
  • csoport: Alsó: 7
  • Ciublea Vichente
    2-3
    Grubacichi Marius
  • Ciublea Vichente
    0-3
    Degianschi Obrad
  • Ciublea Vichente
    3-1
    Curpas Ioan
  • Ciublea Vichente
    2-3
    Dumitru Florin
  • Grubacichi Marius
    3-1
    Degianschi Obrad
  • Grubacichi Marius
    3-2
    Curpas Ioan
  • Grubacichi Marius
    3-1
    Dumitru Florin
  • Degianschi Obrad
    3-0
    Curpas Ioan
  • Degianschi Obrad
    3-0
    Dumitru Florin
  • Curpas Ioan
    2-3
    Dumitru Florin
  • csoport: Alsó: 6
  • Turburan Ion
    3-0
    Balmez Dorel
  • Turburan Ion
    0-3
    Szemciuk Istvan
  • Turburan Ion
    3-2
    Ticu Sorin
  • Turburan Ion
    2-3
    Ispas Dan
  • Turburan Ion
    0-3
    Colda Dorin
  • Balmez Dorel
    3-1
    Szemciuk Istvan
  • Balmez Dorel
    3-0
    Ticu Sorin
  • Balmez Dorel
    3-2
    Ispas Dan
  • Balmez Dorel
    1-3
    Colda Dorin
  • Szemciuk Istvan
    3-0
    Ticu Sorin
  • Szemciuk Istvan
    3-0
    Ispas Dan
  • Szemciuk Istvan
    1-3
    Colda Dorin
  • Ticu Sorin
    0-3
    Ispas Dan
  • Ticu Sorin
    1-3
    Colda Dorin
  • Ispas Dan
    3-1
    Colda Dorin
  • csoport: Alsó: 5
  • Drinceanu lilian
    3-0
    Schiopulescu Ion
  • Drinceanu lilian
    3-1
    Nagy Iosif
  • Drinceanu lilian
    3-1
    Manu Nicolae
  • Drinceanu lilian
    3-1
    Lulciuc Dumitru
  • Schiopulescu Ion
    2-3
    Nagy Iosif
  • Schiopulescu Ion
    3-0
    Manu Nicolae
  • Schiopulescu Ion
    3-1
    Lulciuc Dumitru
  • Nagy Iosif
    3-0
    Manu Nicolae
  • Nagy Iosif
    3-1
    Lulciuc Dumitru
  • Manu Nicolae
    3-1
    Lulciuc Dumitru
  • csoport: Alsó: 4
  • Codau Vlad
    0-3
    Frunza Alexandru
  • Codau Vlad
    3-1
    Jichici Svetozar
  • Codau Vlad
    3-1
    Lungu Marius
  • Codau Vlad
    3-2
    Csaky Tiberiu
  • Frunza Alexandru
    2-3
    Jichici Svetozar
  • Frunza Alexandru
    3-0
    Lungu Marius
  • Frunza Alexandru
    3-0
    Csaky Tiberiu
  • Jichici Svetozar
    3-0
    Lungu Marius
  • Jichici Svetozar
    1-3
    Csaky Tiberiu
  • Lungu Marius
    1-3
    Csaky Tiberiu
  • csoport: Alsó: 3
  • Ciochina Gabriel
    3-0
    Boznea Daniel
  • Ciochina Gabriel
    3-0
    Murgu Ioan
  • Ciochina Gabriel
    3-0
    Birtalan Laszlo
  • Ciochina Gabriel
    2-3
    Muresan Ovidiu
  • Ciochina Gabriel
    3-0
    Lascu Marius
  • Boznea Daniel
    3-1
    Murgu Ioan
  • Boznea Daniel
    2-3
    Birtalan Laszlo
  • Boznea Daniel
    3-0
    Muresan Ovidiu
  • Boznea Daniel
    3-1
    Lascu Marius
  • Murgu Ioan
    3-1
    Birtalan Laszlo
  • Murgu Ioan
    2-3
    Muresan Ovidiu
  • Murgu Ioan
    3-1
    Lascu Marius
  • Birtalan Laszlo
    2-3
    Muresan Ovidiu
  • Birtalan Laszlo
    3-0
    Lascu Marius
  • Muresan Ovidiu
    3-1
    Lascu Marius
  • csoport: Alsó: 2
  • Vaida Sorin
    3-0
    Petersi Nuri
  • Vaida Sorin
    3-2
    Lacatis Ghita
  • Vaida Sorin
    2-3
    Varadi Tudor Catalin
  • Vaida Sorin
    3-0
    Veres Adrian
  • Petersi Nuri
    0-3
    Lacatis Ghita
  • Petersi Nuri
    3-1
    Varadi Tudor Catalin
  • Petersi Nuri
    1-3
    Veres Adrian
  • Lacatis Ghita
    3-2
    Varadi Tudor Catalin
  • Lacatis Ghita
    3-2
    Veres Adrian
  • Varadi Tudor Catalin
    3-1
    Veres Adrian
  • csoport: Alsó: 1
  • Kaposta Victor
    1-3
    Cornianu Sebastian
  • Kaposta Victor
    1-3
    KRAMARŠIČ Miloš
  • Kaposta Victor
    3-1
    Venter Liviu
  • Kaposta Victor
    1-3
    Cioveie Bogdan
  • Kaposta Victor
    3-2
    Hancig Mircea
  • Cornianu Sebastian
    1-3
    KRAMARŠIČ Miloš
  • Cornianu Sebastian
    2-3
    Venter Liviu
  • Cornianu Sebastian
    0-3
    Cioveie Bogdan
  • Cornianu Sebastian
    1-3
    Hancig Mircea
  • KRAMARŠIČ Miloš
    3-0
    Venter Liviu
  • KRAMARŠIČ Miloš
    1-3
    Cioveie Bogdan
  • KRAMARŠIČ Miloš
    3-2
    Hancig Mircea
  • Venter Liviu
    2-3
    Cioveie Bogdan
  • Venter Liviu
    1-3
    Hancig Mircea
  • Cioveie Bogdan
    0-3
    Hancig Mircea
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Kaposta Victor 
     
    1-3
    1-3
    3-1
    1-3
    3-2
    2
  • 2
    Cornianu Sebastian 
    3-1
     
    1-3
    2-3
    0-3
    1-3
    1
  • 3
    KRAMARŠIČ Miloš 
    3-1
    3-1
     
    3-0
    1-3
    3-2
    4
  • 4
    Venter Liviu 
    1-3
    3-2
    0-3
     
    2-3
    1-3
    1
  • 5
    Cioveie Bogdan 
    3-1
    3-0
    3-1
    3-2
     
    0-3
    4
  • 6
    Hancig Mircea 
    2-3
    3-1
    2-3
    3-1
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Vaida Sorin 
     
    3-0
    3-2
    2-3
    3-0
    3
  • 2
    Petersi Nuri 
    0-3
     
    0-3
    3-1
    1-3
    1
  • 3
    Lacatis Ghita 
    2-3
    3-0
     
    3-2
    3-2
    3
  • 4
    Varadi Tudor Catalin 
    3-2
    1-3
    2-3
     
    3-1
    2
  • 5
    Veres Adrian 
    0-3
    3-1
    2-3
    1-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Ciochina Gabriel 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    2-3
    3-0
    4
  • 2
    Boznea Daniel 
    0-3
     
    3-1
    2-3
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Murgu Ioan 
    0-3
    1-3
     
    3-1
    2-3
    3-1
    2
  • 4
    Birtalan Laszlo 
    0-3
    3-2
    1-3
     
    2-3
    3-0
    2
  • 5
    Muresan Ovidiu 
    3-2
    0-3
    3-2
    3-2
     
    3-1
    4
  • 6
    Lascu Marius 
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Codau Vlad 
     
    0-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3
  • 2
    Frunza Alexandru 
    3-0
     
    2-3
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Jichici Svetozar 
    1-3
    3-2
     
    3-0
    1-3
    2
  • 4
    Lungu Marius 
    1-3
    0-3
    0-3
     
    1-3
    0
  • 5
    Csaky Tiberiu 
    2-3
    0-3
    3-1
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Drinceanu lilian 
     
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    4
  • 2
    Schiopulescu Ion 
    0-3
     
    2-3
    3-0
    3-1
    2
  • 3
    Nagy Iosif 
    1-3
    3-2
     
    3-0
    3-1
    3
  • 4
    Manu Nicolae 
    1-3
    0-3
    0-3
     
    3-1
    1
  • 5
    Lulciuc Dumitru 
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Turburan Ion 
     
    3-0
    0-3
    3-2
    2-3
    0-3
    2
  • 2
    Balmez Dorel 
    0-3
     
    3-1
    3-0
    3-2
    1-3
    3
  • 3
    Szemciuk Istvan 
    3-0
    1-3
     
    3-0
    3-0
    1-3
    3
  • 4
    Ticu Sorin 
    2-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    1-3
    0
  • 5
    Ispas Dan 
    3-2
    2-3
    0-3
    3-0
     
    3-1
    3
  • 6
    Colda Dorin 
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    1-3
     
    4
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Ciublea Vichente 
     
    2-3
    0-3
    3-1
    2-3
    1
  • 2
    Grubacichi Marius 
    3-2
     
    3-1
    3-2
    3-1
    4
  • 3
    Degianschi Obrad 
    3-0
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Curpas Ioan 
    1-3
    2-3
    0-3
     
    2-3
    0
  • 5
    Dumitru Florin 
    3-2
    1-3
    0-3
    3-2
     
    2
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Ilia Ionicut 
     
    3-1
    3-2
    3-2
    3-1
    4
  • 2
    Szalay Liviu 
    1-3
     
    3-2
    3-0
    3-2
    3
  • 3
    Poenar Alin 
    2-3
    2-3
     
    3-2
    3-2
    2
  • 4
    Ardelean Raul 
    2-3
    0-3
    2-3
     
    3-1
    1
  • 5
    Cecan Vasile 
    1-3
    2-3
    2-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Veres Francisc 
     
    3-2
    3-1
    0-3
    3-0
    3-2
    4
  • 2
    Deak Valentin 
    2-3
     
    3-1
    0-3
    3-1
    3-0
    3
  • 3
    Neiconi Sabin 
    1-3
    1-3
     
    0-3
    3-2
    0-3
    1
  • 4
    Jurescu Sorin 
    3-0
    3-0
    3-0
     
    3-0
    3-1
    5
  • 5
    Belba Caius Petrica 
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Munteanu Constantin 
    2-3
    0-3
    3-0
    1-3
    3-0
     
    2
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Cioveie Bogdan 
     
    3-1
    1-3
    1
  • 2
    Szemciuk Istvan 
    1-3
     
    1-3
    0
  • 3
    Dumitru Florin 
    3-1
    3-1
     
    2
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Vaida Sorin 
     
    1-3
    3-1
    1
  • 2
    Schiopulescu Ion 
    3-1
     
    3-2
    2
  • 3
    Poenar Alin 
    1-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Muresan Ovidiu 
     
    0-3
    3-1
    1
  • 2
    Csaky Tiberiu 
    3-0
     
    3-2
    2
  • 3
    Deak Valentin 
    1-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Frunza Alexandru 
     
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Boznea Daniel 
    1-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Munteanu Constantin 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Drinceanu lilian 
     
    2-3
    3-1
    1
  • 2
    Varadi Tudor Catalin 
    3-2
     
    3-1
    2
  • 3
    Ardelean Raul 
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Colda Dorin 
     
    3-2
    3-1
    2
  • 2
    Hancig Mircea 
    2-3
     
    1-3
    0
  • 3
    Ciublea Vichente 
    1-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Grubacichi Marius 
     
    1-3
    3-2
    1
  • 2
    KRAMARŠIČ Miloš 
    3-1
     
    1-3
    1
  • 3
    Ispas Dan 
    2-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Ilia Ionicut 
     
    0-3
    3-2
    1
  • 2
    Lacatis Ghita 
    3-0
     
    3-2
    2
  • 3
    Manu Nicolae 
    2-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Jurescu Sorin 
     
    3-1
    2-3
    1
  • 2
    Ciochina Gabriel 
    1-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Jichici Svetozar 
    3-2
    0-3
     
    1
  • csoport: Felső: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Veres Francisc 
     
    0-3
    2-3
    0
  • 2
    Codau Vlad 
    3-0
     
    3-0
    2
  • 3
    Murgu Ioan 
    3-2
    0-3
     
    1
  • csoport: Felső: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Szalay Liviu 
     
    2-3
    3-0
    1
  • 2
    Nagy Iosif 
    3-2
     
    3-0
    2
  • 3
    Veres Adrian 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 12
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Degianschi Obrad 
     
    1-3
    2-3
    0
  • 2
    Balmez Dorel 
    3-1
     
    3-2
    2
  • 3
    Kaposta Victor 
    3-2
    2-3
     
    1
Támogatók