Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Turneu A plus Regional - Reşiţa - 2019 - Incepători

Turneu A plus Regional - Reşiţa - 2019 - Incepători

Turneu A plus Regional - Reşiţa - 2019 - Incepători

Ország: Románia Város: Reşiţa Helyszín: Sala Polivalentă Cím: Piaţa 1 Decembrie 1918 nr. 5
Kezdés időpontja: September 07, 2019, 08:30 Befejezés időpontja: September 07, 2019, 21:00
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Oprean Andrei
    3-2
    Vela Gabriel
  • Oprean Andrei
    3-2
    Achim Paul
  • Oprean Andrei
    2-3
    Burcea Daniel
  • Oprean Andrei
    3-0
    Ardeleanu Bogdan
  • Vela Gabriel
    0-3
    Achim Paul
  • Vela Gabriel
    0-3
    Burcea Daniel
  • Vela Gabriel
    3-2
    Ardeleanu Bogdan
  • Achim Paul
    3-1
    Burcea Daniel
  • Achim Paul
    3-0
    Ardeleanu Bogdan
  • Burcea Daniel
    2-3
    Ardeleanu Bogdan
  • csoport: 2
  • Totin Tosa
    0-3
    Ternauciuc Adrian
  • Totin Tosa
    0-3
    Budihala Raul
  • Totin Tosa
    3-0
    Gherman Mihai
  • Totin Tosa
    3-2
    Leric David
  • Totin Tosa
    3-0
    Soloma Nicolae
  • Ternauciuc Adrian
    3-0
    Budihala Raul
  • Ternauciuc Adrian
    2-3
    Gherman Mihai
  • Ternauciuc Adrian
    3-0
    Leric David
  • Ternauciuc Adrian
    3-0
    Soloma Nicolae
  • Budihala Raul
    3-0
    Gherman Mihai
  • Budihala Raul
    3-1
    Leric David
  • Budihala Raul
    3-0
    Soloma Nicolae
  • Gherman Mihai
    3-1
    Leric David
  • Gherman Mihai
    3-0
    Soloma Nicolae
  • Leric David
    3-0
    Soloma Nicolae
  • csoport: 3
  • Moldoveanu Sorin Florian
    3-2
    Faur Claudiu
  • Moldoveanu Sorin Florian
    0-3
    Popescu Radu
  • Moldoveanu Sorin Florian
    3-0
    Bugarin Fabian
  • Moldoveanu Sorin Florian
    3-0
    Trefil Ferdinand Tobias
  • Moldoveanu Sorin Florian
    3-0
    Chivaran Alin
  • Faur Claudiu
    3-2
    Popescu Radu
  • Faur Claudiu
    3-0
    Bugarin Fabian
  • Faur Claudiu
    3-0
    Trefil Ferdinand Tobias
  • Faur Claudiu
    3-1
    Chivaran Alin
  • Popescu Radu
    3-0
    Bugarin Fabian
  • Popescu Radu
    3-0
    Trefil Ferdinand Tobias
  • Popescu Radu
    3-2
    Chivaran Alin
  • Bugarin Fabian
    3-1
    Trefil Ferdinand Tobias
  • Bugarin Fabian
    1-3
    Chivaran Alin
  • Trefil Ferdinand Tobias
    0-3
    Chivaran Alin
  • csoport: 4
  • Dumbrava Dan
    3-2
    Dobinda Dinu
  • Dumbrava Dan
    2-3
    Rus Nicolae
  • Dumbrava Dan
    3-2
    Doxan Adrian
  • Dumbrava Dan
    1-3
    Schiau Teodora
  • Dumbrava Dan
    3-0
    Gherman Ovidiu
  • Dobinda Dinu
    3-0
    Rus Nicolae
  • Dobinda Dinu
    3-0
    Doxan Adrian
  • Dobinda Dinu
    3-0
    Schiau Teodora
  • Dobinda Dinu
    3-2
    Gherman Ovidiu
  • Rus Nicolae
    1-3
    Doxan Adrian
  • Rus Nicolae
    0-3
    Schiau Teodora
  • Rus Nicolae
    3-0
    Gherman Ovidiu
  • Doxan Adrian
    0-3
    Schiau Teodora
  • Doxan Adrian
    3-0
    Gherman Ovidiu
  • Schiau Teodora
    3-1
    Gherman Ovidiu
  • csoport: 5
  • Jicarean David
    2-3
    Almajanu Sergiu
  • Jicarean David
    3-1
    Ruhmann Cristian
  • Jicarean David
    3-0
    Ispas Andrei
  • Jicarean David
    3-0
    Orban Marius
  • Jicarean David
    3-0
    Trefil Antonio Remo
  • Almajanu Sergiu
    3-0
    Ruhmann Cristian
  • Almajanu Sergiu
    3-0
    Ispas Andrei
  • Almajanu Sergiu
    3-0
    Orban Marius
  • Almajanu Sergiu
    3-0
    Trefil Antonio Remo
  • Ruhmann Cristian
    3-0
    Ispas Andrei
  • Ruhmann Cristian
    3-0
    Orban Marius
  • Ruhmann Cristian
    3-1
    Trefil Antonio Remo
  • Ispas Andrei
    3-0
    Orban Marius
  • Ispas Andrei
    3-1
    Trefil Antonio Remo
  • Orban Marius
    2-3
    Trefil Antonio Remo
  • csoport: 1
  • Oprean Andrei
    3-1
    Dumbrava Dan
  • Oprean Andrei
    3-2
    Ruhmann Cristian
  • Dumbrava Dan
    3-1
    Ruhmann Cristian
  • csoport: 2
  • Ternauciuc Adrian
    3-0
    Moldoveanu Sorin Florian
  • Ternauciuc Adrian
    3-0
    Ispas Andrei
  • Moldoveanu Sorin Florian
    3-0
    Ispas Andrei
  • csoport: 3
  • Popescu Radu
    3-0
    Totin Tosa
  • Popescu Radu
    3-0
    Doxan Adrian
  • Totin Tosa
    0-3
    Doxan Adrian
  • csoport: 4
  • Dobinda Dinu
    2-3
    Burcea Daniel
  • Dobinda Dinu
    3-1
    Chivaran Alin
  • Burcea Daniel
    0-3
    Chivaran Alin
  • csoport: 5
  • Almajanu Sergiu
    0-3
    Achim Paul
  • Almajanu Sergiu
    3-1
    Gherman Mihai
  • Achim Paul
    3-0
    Gherman Mihai
  • csoport: 6
  • Jicarean David
    0-3
    Budihala Raul
  • Jicarean David
    3-0
    Rus Nicolae
  • Budihala Raul
    3-0
    Rus Nicolae
  • csoport: 7
  • Schiau Teodora
    0-3
    Faur Claudiu
  • Schiau Teodora
    2-3
    Vela Gabriel
  • Faur Claudiu
    3-0
    Vela Gabriel
  • Top 16
  • Oprean Andrei
    3-0
  • Doxan Adrian
    1-3
    Moldoveanu Sorin Florian
  • Achim Paul
    3-0
    Vela Gabriel
  • Jicarean David
    3-1
    Dobinda Dinu
  • Popescu Radu
    3-2
    Almajanu Sergiu
  • Chivaran Alin
    3-1
    Budihala Raul
  • Faur Claudiu
    3-0
    Dumbrava Dan
  • 0-3
    Ternauciuc Adrian
  • Top 8
  • Oprean Andrei
    1-3
    Moldoveanu Sorin Florian
  • Achim Paul
    3-0
    Jicarean David
  • Popescu Radu
    3-1
    Chivaran Alin
  • Faur Claudiu
    3-2
    Ternauciuc Adrian
  • Top 4
  • Moldoveanu Sorin Florian
    3-0
    Achim Paul
  • Popescu Radu
    1-3
    Faur Claudiu
  • Top 1-2
  • Moldoveanu Sorin Florian
    2-3
    Faur Claudiu
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Oprean Andrei
    3-2
    3-2
    2-3
    3-0
    3
    2
  • 2
    Vela Gabriel
    2-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    4
  • 3
    Achim Paul
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
  • 4
    Burcea Daniel
    3-2
    3-0
    1-3
    2-3
    2
    3
  • 5
    Ardeleanu Bogdan
    0-3
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    5
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Totin Tosa
    0-3
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    3
  • 2
    Ternauciuc Adrian
    3-0
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 3
    Budihala Raul
    3-0
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
  • 4
    Gherman Mihai
    0-3
    3-2
    0-3
    3-1
    3-0
    3
    4
  • 5
    Leric David
    2-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    5
  • 6
    Soloma Nicolae
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Moldoveanu Sorin Florian
    3-2
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    3
  • 2
    Faur Claudiu
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    2
  • 3
    Popescu Radu
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    1
  • 4
    Bugarin Fabian
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    5
  • 5
    Trefil Ferdinand Tobias
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Chivaran Alin
    0-3
    1-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    4
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Dumbrava Dan
    3-2
    2-3
    3-2
    1-3
    3-0
    3
    3
  • 2
    Dobinda Dinu
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    1
  • 3
    Rus Nicolae
    3-2
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    2
    5
  • 4
    Doxan Adrian
    2-3
    0-3
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    4
  • 5
    Schiau Teodora
    3-1
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    2
  • 6
    Gherman Ovidiu
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Jicarean David
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 2
    Almajanu Sergiu
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 3
    Ruhmann Cristian
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    3
  • 4
    Ispas Andrei
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    4
  • 5
    Orban Marius
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    6
  • 6
    Trefil Antonio Remo
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    5
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Oprean Andrei
    3-1
    3-2
    2
    1
  • 2
    Dumbrava Dan
    1-3
    3-1
    1
    2
  • 3
    Ruhmann Cristian
    2-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ternauciuc Adrian
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 2
    Moldoveanu Sorin Florian
    0-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Ispas Andrei
    0-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Popescu Radu
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 2
    Totin Tosa
    0-3
    0-3
    0
    3
  • 3
    Doxan Adrian
    0-3
    3-0
    1
    2
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Dobinda Dinu
    2-3
    3-1
    1
    1
  • 2
    Burcea Daniel
    3-2
    0-3
    1
    3
  • 3
    Chivaran Alin
    1-3
    3-0
    1
    2
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Almajanu Sergiu
    0-3
    3-1
    1
    2
  • 2
    Achim Paul
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 3
    Gherman Mihai
    1-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Jicarean David
    0-3
    3-0
    1
    2
  • 2
    Budihala Raul
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 3
    Rus Nicolae
    0-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Schiau Teodora
    0-3
    2-3
    0
    3
  • 2
    Faur Claudiu
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 3
    Vela Gabriel
    3-2
    0-3
    1
    2
Támogatók
ajax-icon Betöltés...