Turneu A plus Regional - Reşiţa - 2019 - Incepători

Turneu A plus Regional - Reşiţa - 2019 - Incepători

Turneu A plus Regional - Reşiţa - 2019 - Incepători

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Reşiţa
Helyszín: Sala Polivalentă
Cím: Piaţa 1 Decembrie 1918 nr. 5
Kezdés időpontja: September 07, 2019, 08:30
Befejezés időpontja: September 07, 2019, 21:00
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Oprean Andrei 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Oprean Andrei 1  
     
     
     
  • Doxan Adrian 1  
    Moldoveanu Sorin Florian 3  
     
     
     
  • Moldoveanu Sorin Florian 3  
     
    Moldoveanu Sorin Florian 3  
     
     
  • Achim Paul 3  
     
    Achim Paul 0  
     
     
  • Vela Gabriel 0  
    Achim Paul 3  
     
     
     
  • Jicarean David 3  
    Jicarean David 0  
     
     
     
  • Dobinda Dinu 1  
     
     
    Moldoveanu Sorin Florian 2  
    Faur Claudiu  
  • Popescu Radu 3  
     
     
    Faur Claudiu 3  
     
  • Almajanu Sergiu 2  
    Popescu Radu 3  
     
     
     
  • Chivaran Alin 3  
    Chivaran Alin 1  
     
     
     
  • Budihala Raul 1  
     
    Popescu Radu 1  
     
     
  • Faur Claudiu 3  
     
    Faur Claudiu 3  
     
     
  • Dumbrava Dan 0  
    Faur Claudiu 3  
     
     
     
  • 0  
    Ternauciuc Adrian 2  
     
     
     
  • Ternauciuc Adrian 3  
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Faur Claudiu
    10-1-0
    32-11
    30
  • 2.
    Moldoveanu Sorin Florian
    8-3-0
    26-13
    24
  • 3.
    Popescu Radu
    8-2-0
    27-11
    24
  • 4.
    Achim Paul
    7-2-0
    23-7
    21
  • 5.
    Ternauciuc Adrian
    7-2-0
    25-6
    21
  • 6.
    Oprean Andrei
    6-2-0
    21-13
    18
  • 7.
    Jicarean David
    6-3-0
    20-11
    18
  • 8.
    Chivaran Alin
    4-5-0
    17-17
    12
  • 9.
    Almajanu Sergiu
    6-2-0
    20-9
    18
  • 10.
    Budihala Raul
    6-2-0
    19-7
    18
  • 11.
    Dobinda Dinu
    5-3-0
    20-12
    15
  • 12.
    Dumbrava Dan
    4-4-0
    16-17
    12
  • 13.
    Doxan Adrian
    3-5-0
    12-16
    9
  • 14.
    Vela Gabriel
    2-5-0
    8-19
    6
  • 15.
    Schiau Teodora
    4-3-0
    14-11
    12
  • 16.
    Ruhmann Cristian
    3-4-0
    13-13
    9
  • 17.
    Gherman Mihai
    3-4-0
    10-15
    9
  • 18.
    Totin Tosa
    3-4-0
    9-14
    9
  • 19.
    Burcea Daniel
    3-3-0
    12-13
    9
  • 20.
    Ispas Andrei
    2-5-0
    6-16
    6
  • 21.
    Rus Nicolae
    2-5-0
    7-17
    6
  • 22.
    Bugarin Fabian
    1-4-0
    4-13
    3
  • 23.
    Leric David
    1-4-0
    7-12
    3
  • 24.
    Ardeleanu Bogdan
    1-3-0
    5-11
    3
  • 25.
    Trefil Antonio Remo
    1-4-0
    5-14
    3
  • 26.
    Gherman Ovidiu
    0-5-0
    3-15
    0
  • 27.
    Trefil Ferdinand Tobias
    0-5-0
    1-15
    0
  • 28.
    Soloma Nicolae
    0-5-0
    0-15
    0
  • 29.
    Orban Marius
    0-5-0
    2-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 7
  • 1.
    Faur Claudiu
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    Vela Gabriel
    1-1-0
    3-5
    3
  • Schiau Teodora
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 6
  • 1.
    Budihala Raul
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    Jicarean David
    1-1-0
    3-3
    3
  • Rus Nicolae
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 5
  • 1.
    Achim Paul
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    Almajanu Sergiu
    1-1-0
    3-4
    3
  • Gherman Mihai
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 4
  • Burcea Daniel
    1-1-0
    3-5
    3
  • 1.
    Dobinda Dinu
    1-1-0
    5-4
    3
  • 2.
    Chivaran Alin
    1-1-0
    4-3
    3
  • csoport: Felső: 3
  • 1.
    Popescu Radu
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    Doxan Adrian
    1-1-0
    3-3
    3
  • Totin Tosa
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    Ternauciuc Adrian
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    Moldoveanu Sorin Florian
    1-1-0
    3-3
    3
  • Ispas Andrei
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    Oprean Andrei
    2-0-0
    6-3
    6
  • 2.
    Dumbrava Dan
    1-1-0
    4-4
    3
  • Ruhmann Cristian
    0-2-0
    3-6
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Almajanu Sergiu
    5-0-0
    15-2
    15
  • 2.
    Jicarean David
    4-1-0
    14-4
    12
  • 3.
    Ruhmann Cristian
    3-2-0
    10-7
    9
  • 4.
    Ispas Andrei
    2-3-0
    6-10
    6
  • Trefil Antonio Remo
    1-4-0
    5-14
    3
  • Orban Marius
    0-5-0
    2-15
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Dobinda Dinu
    4-1-0
    14-5
    12
  • 2.
    Schiau Teodora
    4-1-0
    12-5
    12
  • 3.
    Dumbrava Dan
    3-2-0
    12-10
    9
  • 4.
    Doxan Adrian
    2-3-0
    8-10
    6
  • Rus Nicolae
    2-3-0
    7-11
    6
  • Gherman Ovidiu
    0-5-0
    3-15
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 3.
    Moldoveanu Sorin Florian
    4-1-0
    12-5
    12
  • 2.
    Faur Claudiu
    4-1-0
    14-6
    12
  • 1.
    Popescu Radu
    4-1-0
    14-5
    12
  • 4.
    Chivaran Alin
    2-3-0
    9-10
    6
  • Bugarin Fabian
    1-4-0
    4-13
    3
  • Trefil Ferdinand Tobias
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Ternauciuc Adrian
    4-1-0
    14-3
    12
  • 2.
    Budihala Raul
    4-1-0
    12-4
    12
  • 3.
    Totin Tosa
    3-2-0
    9-8
    9
  • 4.
    Gherman Mihai
    3-2-0
    9-9
    9
  • Leric David
    1-4-0
    7-12
    3
  • Soloma Nicolae
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 2.
    Oprean Andrei
    3-1-0
    11-7
    9
  • 1.
    Achim Paul
    3-1-0
    11-4
    9
  • 3.
    Burcea Daniel
    2-2-0
    9-8
    6
  • 4.
    Vela Gabriel
    1-3-0
    5-11
    3
  • Ardeleanu Bogdan
    1-3-0
    5-11
    3
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Moldoveanu Sorin Florian
    2-3
    Faur Claudiu
  • Top 4
  • Moldoveanu Sorin Florian
    3-0
    Achim Paul
  • Popescu Radu
    1-3
    Faur Claudiu
  • Top 8
  • Oprean Andrei
    1-3
    Moldoveanu Sorin Florian
  • Achim Paul
    3-0
    Jicarean David
  • Popescu Radu
    3-1
    Chivaran Alin
  • Faur Claudiu
    3-2
    Ternauciuc Adrian
  • Top 16
  • Oprean Andrei
    3-0
  • Doxan Adrian
    1-3
    Moldoveanu Sorin Florian
  • Achim Paul
    3-0
    Vela Gabriel
  • Jicarean David
    3-1
    Dobinda Dinu
  • Popescu Radu
    3-2
    Almajanu Sergiu
  • Chivaran Alin
    3-1
    Budihala Raul
  • Faur Claudiu
    3-0
    Dumbrava Dan
  • 0-3
    Ternauciuc Adrian
  • csoport: Felső: 7
  • Schiau Teodora
    0-3
    Faur Claudiu
  • Schiau Teodora
    2-3
    Vela Gabriel
  • Faur Claudiu
    3-0
    Vela Gabriel
  • csoport: Felső: 6
  • Jicarean David
    0-3
    Budihala Raul
  • Jicarean David
    3-0
    Rus Nicolae
  • Budihala Raul
    3-0
    Rus Nicolae
  • csoport: Felső: 5
  • Almajanu Sergiu
    0-3
    Achim Paul
  • Almajanu Sergiu
    3-1
    Gherman Mihai
  • Achim Paul
    3-0
    Gherman Mihai
  • csoport: Felső: 4
  • Dobinda Dinu
    2-3
    Burcea Daniel
  • Dobinda Dinu
    3-1
    Chivaran Alin
  • Burcea Daniel
    0-3
    Chivaran Alin
  • csoport: Felső: 3
  • Popescu Radu
    3-0
    Totin Tosa
  • Popescu Radu
    3-0
    Doxan Adrian
  • Totin Tosa
    0-3
    Doxan Adrian
  • csoport: Felső: 2
  • Ternauciuc Adrian
    3-0
    Moldoveanu Sorin Florian
  • Ternauciuc Adrian
    3-0
    Ispas Andrei
  • Moldoveanu Sorin Florian
    3-0
    Ispas Andrei
  • csoport: Felső: 1
  • Oprean Andrei
    3-1
    Dumbrava Dan
  • Oprean Andrei
    3-2
    Ruhmann Cristian
  • Dumbrava Dan
    3-1
    Ruhmann Cristian
  • csoport: Alsó: 5
  • Jicarean David
    2-3
    Almajanu Sergiu
  • Jicarean David
    3-1
    Ruhmann Cristian
  • Jicarean David
    3-0
    Ispas Andrei
  • Jicarean David
    3-0
    Orban Marius
  • Jicarean David
    3-0
    Trefil Antonio Remo
  • Almajanu Sergiu
    3-0
    Ruhmann Cristian
  • Almajanu Sergiu
    3-0
    Ispas Andrei
  • Almajanu Sergiu
    3-0
    Orban Marius
  • Almajanu Sergiu
    3-0
    Trefil Antonio Remo
  • Ruhmann Cristian
    3-0
    Ispas Andrei
  • Ruhmann Cristian
    3-0
    Orban Marius
  • Ruhmann Cristian
    3-1
    Trefil Antonio Remo
  • Ispas Andrei
    3-0
    Orban Marius
  • Ispas Andrei
    3-1
    Trefil Antonio Remo
  • Orban Marius
    2-3
    Trefil Antonio Remo
  • csoport: Alsó: 4
  • Dumbrava Dan
    3-2
    Dobinda Dinu
  • Dumbrava Dan
    2-3
    Rus Nicolae
  • Dumbrava Dan
    3-2
    Doxan Adrian
  • Dumbrava Dan
    1-3
    Schiau Teodora
  • Dumbrava Dan
    3-0
    Gherman Ovidiu
  • Dobinda Dinu
    3-0
    Rus Nicolae
  • Dobinda Dinu
    3-0
    Doxan Adrian
  • Dobinda Dinu
    3-0
    Schiau Teodora
  • Dobinda Dinu
    3-2
    Gherman Ovidiu
  • Rus Nicolae
    1-3
    Doxan Adrian
  • Rus Nicolae
    0-3
    Schiau Teodora
  • Rus Nicolae
    3-0
    Gherman Ovidiu
  • Doxan Adrian
    0-3
    Schiau Teodora
  • Doxan Adrian
    3-0
    Gherman Ovidiu
  • Schiau Teodora
    3-1
    Gherman Ovidiu
  • csoport: Alsó: 3
  • Moldoveanu Sorin Florian
    3-2
    Faur Claudiu
  • Moldoveanu Sorin Florian
    0-3
    Popescu Radu
  • Moldoveanu Sorin Florian
    3-0
    Bugarin Fabian
  • Moldoveanu Sorin Florian
    3-0
    Trefil Ferdinand Tobias
  • Moldoveanu Sorin Florian
    3-0
    Chivaran Alin
  • Faur Claudiu
    3-2
    Popescu Radu
  • Faur Claudiu
    3-0
    Bugarin Fabian
  • Faur Claudiu
    3-0
    Trefil Ferdinand Tobias
  • Faur Claudiu
    3-1
    Chivaran Alin
  • Popescu Radu
    3-0
    Bugarin Fabian
  • Popescu Radu
    3-0
    Trefil Ferdinand Tobias
  • Popescu Radu
    3-2
    Chivaran Alin
  • Bugarin Fabian
    3-1
    Trefil Ferdinand Tobias
  • Bugarin Fabian
    1-3
    Chivaran Alin
  • Trefil Ferdinand Tobias
    0-3
    Chivaran Alin
  • csoport: Alsó: 2
  • Totin Tosa
    0-3
    Ternauciuc Adrian
  • Totin Tosa
    0-3
    Budihala Raul
  • Totin Tosa
    3-0
    Gherman Mihai
  • Totin Tosa
    3-2
    Leric David
  • Totin Tosa
    3-0
    Soloma Nicolae
  • Ternauciuc Adrian
    3-0
    Budihala Raul
  • Ternauciuc Adrian
    2-3
    Gherman Mihai
  • Ternauciuc Adrian
    3-0
    Leric David
  • Ternauciuc Adrian
    3-0
    Soloma Nicolae
  • Budihala Raul
    3-0
    Gherman Mihai
  • Budihala Raul
    3-1
    Leric David
  • Budihala Raul
    3-0
    Soloma Nicolae
  • Gherman Mihai
    3-1
    Leric David
  • Gherman Mihai
    3-0
    Soloma Nicolae
  • Leric David
    3-0
    Soloma Nicolae
  • csoport: Alsó: 1
  • Oprean Andrei
    3-2
    Vela Gabriel
  • Oprean Andrei
    3-2
    Achim Paul
  • Oprean Andrei
    2-3
    Burcea Daniel
  • Oprean Andrei
    3-0
    Ardeleanu Bogdan
  • Vela Gabriel
    0-3
    Achim Paul
  • Vela Gabriel
    0-3
    Burcea Daniel
  • Vela Gabriel
    3-2
    Ardeleanu Bogdan
  • Achim Paul
    3-1
    Burcea Daniel
  • Achim Paul
    3-0
    Ardeleanu Bogdan
  • Burcea Daniel
    2-3
    Ardeleanu Bogdan
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Oprean Andrei 
     
    3-2
    3-2
    2-3
    3-0
    3
  • 2
    Vela Gabriel 
    2-3
     
    0-3
    0-3
    3-2
    1
  • 3
    Achim Paul 
    2-3
    3-0
     
    3-1
    3-0
    3
  • 4
    Burcea Daniel 
    3-2
    3-0
    1-3
     
    2-3
    2
  • 5
    Ardeleanu Bogdan 
    0-3
    2-3
    0-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Totin Tosa 
     
    0-3
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
  • 2
    Ternauciuc Adrian 
    3-0
     
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Budihala Raul 
    3-0
    0-3
     
    3-0
    3-1
    3-0
    4
  • 4
    Gherman Mihai 
    0-3
    3-2
    0-3
     
    3-1
    3-0
    3
  • 5
    Leric David 
    2-3
    0-3
    1-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 6
    Soloma Nicolae 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Moldoveanu Sorin Florian 
     
    3-2
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Faur Claudiu 
    2-3
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    4
  • 3
    Popescu Radu 
    3-0
    2-3
     
    3-0
    3-0
    3-2
    4
  • 4
    Bugarin Fabian 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-1
    1-3
    1
  • 5
    Trefil Ferdinand Tobias 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Chivaran Alin 
    0-3
    1-3
    2-3
    3-1
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Dumbrava Dan 
     
    3-2
    2-3
    3-2
    1-3
    3-0
    3
  • 2
    Dobinda Dinu 
    2-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    4
  • 3
    Rus Nicolae 
    3-2
    0-3
     
    1-3
    0-3
    3-0
    2
  • 4
    Doxan Adrian 
    2-3
    0-3
    3-1
     
    0-3
    3-0
    2
  • 5
    Schiau Teodora 
    3-1
    0-3
    3-0
    3-0
     
    3-1
    4
  • 6
    Gherman Ovidiu 
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Jicarean David 
     
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Almajanu Sergiu 
    3-2
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Ruhmann Cristian 
    1-3
    0-3
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3
  • 4
    Ispas Andrei 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    3-1
    2
  • 5
    Orban Marius 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    2-3
    0
  • 6
    Trefil Antonio Remo 
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Oprean Andrei 
     
    3-1
    3-2
    2
  • 2
    Dumbrava Dan 
    1-3
     
    3-1
    1
  • 3
    Ruhmann Cristian 
    2-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Ternauciuc Adrian 
     
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Moldoveanu Sorin Florian 
    0-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Ispas Andrei 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Popescu Radu 
     
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Totin Tosa 
    0-3
     
    0-3
    0
  • 3
    Doxan Adrian 
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Dobinda Dinu 
     
    2-3
    3-1
    1
  • 2
    Burcea Daniel 
    3-2
     
    0-3
    1
  • 3
    Chivaran Alin 
    1-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Almajanu Sergiu 
     
    0-3
    3-1
    1
  • 2
    Achim Paul 
    3-0
     
    3-0
    2
  • 3
    Gherman Mihai 
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Jicarean David 
     
    0-3
    3-0
    1
  • 2
    Budihala Raul 
    3-0
     
    3-0
    2
  • 3
    Rus Nicolae 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Schiau Teodora 
     
    0-3
    2-3
    0
  • 2
    Faur Claudiu 
    3-0
     
    3-0
    2
  • 3
    Vela Gabriel 
    3-2
    0-3
     
    1
Támogatók