Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Turneu A plus Regional - Reşiţa - 2019 - Elite

Turneu A plus Regional - Reşiţa - 2019 - Elite

Turneu A plus Regional - Reşiţa - 2019 - Elite

Ország: Románia Város: Reşiţa Helyszín: Sala Polivalentă Cím: Piaţa 1 Decembrie 1918 nr. 5
Kezdés időpontja: September 07, 2019, 08:30 Befejezés időpontja: September 07, 2019, 21:00
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Sorescu Deian
    3-2
    Put Gabriel
  • Sorescu Deian
    3-0
    Boru Lucian
  • Sorescu Deian
    3-0
    Crăciun Călin
  • Sorescu Deian
    3-1
    Mitrache Simion
  • Sorescu Deian
    3-0
    Popet Doru
  • Sorescu Deian
    3-0
    Georgescu Constantin
  • Put Gabriel
    2-3
    Boru Lucian
  • Put Gabriel
    3-0
    Crăciun Călin
  • Put Gabriel
    1-3
    Mitrache Simion
  • Put Gabriel
    3-1
    Popet Doru
  • Put Gabriel
    3-0
    Georgescu Constantin
  • Boru Lucian
    3-0
    Crăciun Călin
  • Boru Lucian
    3-2
    Mitrache Simion
  • Boru Lucian
    3-0
    Popet Doru
  • Boru Lucian
    3-1
    Georgescu Constantin
  • Crăciun Călin
    3-2
    Mitrache Simion
  • Crăciun Călin
    1-3
    Popet Doru
  • Crăciun Călin
    3-2
    Georgescu Constantin
  • Mitrache Simion
    3-0
    Popet Doru
  • Mitrache Simion
    3-2
    Georgescu Constantin
  • Popet Doru
    0-3
    Georgescu Constantin
  • csoport: 2
  • Glisa Valentin
    3-0
    Beca Iliesen Amos Adrian
  • Glisa Valentin
    3-0
    Parvu Nicolae
  • Glisa Valentin
    0-3
    Ardeljan Marinel
  • Glisa Valentin
    3-0
    Mihalescu Dinu
  • Glisa Valentin
    3-0
    Balogh Attila
  • Beca Iliesen Amos Adrian
    3-0
    Parvu Nicolae
  • Beca Iliesen Amos Adrian
    1-3
    Ardeljan Marinel
  • Beca Iliesen Amos Adrian
    3-1
    Mihalescu Dinu
  • Beca Iliesen Amos Adrian
    3-1
    Balogh Attila
  • Parvu Nicolae
    0-3
    Ardeljan Marinel
  • Parvu Nicolae
    0-3
    Mihalescu Dinu
  • Parvu Nicolae
    3-0
    Balogh Attila
  • Ardeljan Marinel
    0-3
    Mihalescu Dinu
  • Ardeljan Marinel
    3-0
    Balogh Attila
  • Mihalescu Dinu
    3-0
    Balogh Attila
  • csoport: 3
  • Iana Remus
    3-0
    Verdet Adrian
  • Iana Remus
    1-3
    Istrate Cristian
  • Iana Remus
    3-1
    Zbancu Leo
  • Iana Remus
    3-1
    Tic Ioan
  • Iana Remus
    3-0
    Oprea Adrian
  • Verdet Adrian
    3-0
    Istrate Cristian
  • Verdet Adrian
    3-1
    Zbancu Leo
  • Verdet Adrian
    3-1
    Tic Ioan
  • Verdet Adrian
    3-0
    Oprea Adrian
  • Istrate Cristian
    0-3
    Zbancu Leo
  • Istrate Cristian
    3-0
    Tic Ioan
  • Istrate Cristian
    0-3
    Oprea Adrian
  • Zbancu Leo
    3-2
    Tic Ioan
  • Zbancu Leo
    3-2
    Oprea Adrian
  • Tic Ioan
    1-3
    Oprea Adrian
  • csoport: 4
  • Mutrescu Eugen
    2-3
    Roman Bogdan
  • Mutrescu Eugen
    2-3
    Savu Cristian
  • Mutrescu Eugen
    3-0
    Pavel Călin
  • Mutrescu Eugen
    3-2
    Ciucioiu Dorin
  • Mutrescu Eugen
    3-0
    Costache Rosioru Cristian
  • Roman Bogdan
    3-2
    Savu Cristian
  • Roman Bogdan
    3-0
    Pavel Călin
  • Roman Bogdan
    3-0
    Ciucioiu Dorin
  • Roman Bogdan
    3-0
    Costache Rosioru Cristian
  • Savu Cristian
    1-3
    Pavel Călin
  • Savu Cristian
    3-2
    Ciucioiu Dorin
  • Savu Cristian
    3-1
    Costache Rosioru Cristian
  • Pavel Călin
    2-3
    Ciucioiu Dorin
  • Pavel Călin
    0-3
    Costache Rosioru Cristian
  • Ciucioiu Dorin
    0-3
    Costache Rosioru Cristian
  • Top 16
  • Sorescu Deian
    3-0
    Parvu Nicolae
  • Mutrescu Eugen
    3-1
    Verdet Adrian
  • Beca Iliesen Amos Adrian
    0-3
    Mitrache Simion
  • Oprea Adrian
    0-3
    Roman Bogdan
  • Iana Remus
    3-1
    Costache Rosioru Cristian
  • Mihalescu Dinu
    1-3
    Boru Lucian
  • Savu Cristian
    1-3
    Zbancu Leo
  • Put Gabriel
    2-3
    Glisa Valentin
  • Top 8
  • Sorescu Deian
    3-1
    Mutrescu Eugen
  • Mitrache Simion
    1-3
    Roman Bogdan
  • Iana Remus
    3-0
    Boru Lucian
  • Zbancu Leo
    1-3
    Glisa Valentin
  • Top 4
  • Sorescu Deian
    3-0
    Roman Bogdan
  • Iana Remus
    3-1
    Glisa Valentin
  • Top 1-2
  • Sorescu Deian
    3-0
    Iana Remus
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Sorescu Deian
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    6
    1
  • 2
    Put Gabriel
    2-3
    2-3
    3-0
    1-3
    3-1
    3-0
    3
    3
  • 3
    Boru Lucian
    0-3
    3-2
    3-0
    3-2
    3-0
    3-1
    5
    2
  • 4
    Crăciun Călin
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1-3
    3-2
    2
    5
  • 5
    Mitrache Simion
    1-3
    3-1
    2-3
    2-3
    3-0
    3-2
    3
    4
  • 6
    Popet Doru
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    0-3
    0-3
    1
    7
  • 7
    Georgescu Constantin
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    6
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Glisa Valentin
    3-0
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Beca Iliesen Amos Adrian
    0-3
    3-0
    1-3
    3-1
    3-1
    3
    3
  • 3
    Parvu Nicolae
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
  • 4
    Ardeljan Marinel
    3-0
    3-1
    3-0
    0-3
    3-0
    4
    5
  • 5
    Mihalescu Dinu
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 6
    Balogh Attila
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Iana Remus
    3-0
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 2
    Verdet Adrian
    0-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    2
  • 3
    Istrate Cristian
    3-1
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    2
    5
  • 4
    Zbancu Leo
    1-3
    1-3
    3-0
    3-2
    3-2
    3
    3
  • 5
    Tic Ioan
    1-3
    1-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    6
  • 6
    Oprea Adrian
    0-3
    0-3
    3-0
    2-3
    3-1
    2
    4
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Mutrescu Eugen
    2-3
    2-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    2
  • 2
    Roman Bogdan
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 3
    Savu Cristian
    3-2
    2-3
    1-3
    3-2
    3-1
    3
    3
  • 4
    Pavel Călin
    0-3
    0-3
    3-1
    2-3
    0-3
    1
    6
  • 5
    Ciucioiu Dorin
    2-3
    0-3
    2-3
    3-2
    0-3
    1
    5
  • 6
    Costache Rosioru Cristian
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    4
Támogatók
ajax-icon Betöltés...