Turneu A plus Regional - Reşiţa - 2019 - Elite

Turneu A plus Regional - Reşiţa - 2019 - Elite

Turneu A plus Regional - Reşiţa - 2019 - Elite

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Reşiţa
Helyszín: Sala Polivalentă
Cím: Piaţa 1 Decembrie 1918 nr. 5
Kezdés időpontja: September 07, 2019, 08:30
Befejezés időpontja: September 07, 2019, 21:00
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Sorescu Deian 3  
     
     
     
     
  • Parvu Nicolae 0  
    Sorescu Deian 3  
     
     
     
  • Mutrescu Eugen 3  
    Mutrescu Eugen 1  
     
     
     
  • Verdet Adrian 1  
     
    Sorescu Deian 3  
     
     
  • Beca Iliesen Amos Adrian 0  
     
    Roman Bogdan 0  
     
     
  • Mitrache Simion 3  
    Mitrache Simion 1  
     
     
     
  • Oprea Adrian 0  
    Roman Bogdan 3  
     
     
     
  • Roman Bogdan 3  
     
     
    Sorescu Deian 3  
    Sorescu Deian  
  • Iana Remus 3  
     
     
    Iana Remus 0  
     
  • Costache Rosioru Cristian 1  
    Iana Remus 3  
     
     
     
  • Mihalescu Dinu 1  
    Boru Lucian 0  
     
     
     
  • Boru Lucian 3  
     
    Iana Remus 3  
     
     
  • Savu Cristian 1  
     
    Glisa Valentin 1  
     
     
  • Zbancu Leo 3  
    Zbancu Leo 1  
     
     
     
  • Put Gabriel 2  
    Glisa Valentin 3  
     
     
     
  • Glisa Valentin 3  
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Sorescu Deian
    10-0-0
    30-4
    30
  • 2.
    Iana Remus
    7-2-0
    22-10
    21
  • 3.
    Roman Bogdan
    7-1-0
    21-8
    21
  • 4.
    Glisa Valentin
    6-2-0
    19-9
    18
  • 5.
    Boru Lucian
    6-2-0
    18-12
    18
  • 6.
    Mitrache Simion
    4-4-0
    18-15
    12
  • 7.
    Mutrescu Eugen
    4-3-0
    17-12
    12
  • 8.
    Zbancu Leo
    4-3-0
    15-14
    12
  • 9.
    Verdet Adrian
    4-2-0
    13-8
    12
  • 10.
    Savu Cristian
    3-3-0
    13-14
    9
  • 11.
    Beca Iliesen Amos Adrian
    3-3-0
    10-11
    9
  • 12.
    Mihalescu Dinu
    3-3-0
    11-9
    9
  • 13.
    Put Gabriel
    3-4-0
    16-13
    9
  • 14.
    Oprea Adrian
    2-4-0
    8-13
    6
  • 15.
    Costache Rosioru Cristian
    2-4-0
    8-12
    6
  • 16.
    Parvu Nicolae
    1-5-0
    3-15
    3
  • 17.
    Ardeljan Marinel
    4-1-0
    12-4
    12
  • 18.
    Istrate Cristian
    2-3-0
    6-10
    6
  • 19.
    Crăciun Călin
    2-4-0
    7-16
    6
  • 20.
    Georgescu Constantin
    1-5-0
    8-15
    3
  • 21.
    Popet Doru
    1-5-0
    4-16
    3
  • 22.
    Pavel Călin
    1-4-0
    5-13
    3
  • 23.
    Ciucioiu Dorin
    1-4-0
    7-14
    3
  • 24.
    Tic Ioan
    0-5-0
    5-15
    0
  • 25.
    Balogh Attila
    0-5-0
    1-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Roman Bogdan
    5-0-0
    15-4
    15
  • 3.
    Savu Cristian
    3-2-0
    12-11
    9
  • 2.
    Mutrescu Eugen
    3-2-0
    13-8
    9
  • 4.
    Costache Rosioru Cristian
    2-3-0
    7-9
    6
  • Ciucioiu Dorin
    1-4-0
    7-14
    3
  • Pavel Călin
    1-4-0
    5-13
    3
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Iana Remus
    4-1-0
    13-5
    12
  • 2.
    Verdet Adrian
    4-1-0
    12-5
    12
  • 3.
    Zbancu Leo
    3-2-0
    11-10
    9
  • 4.
    Oprea Adrian
    2-3-0
    8-10
    6
  • Istrate Cristian
    2-3-0
    6-10
    6
  • Tic Ioan
    0-5-0
    5-15
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • Ardeljan Marinel
    4-1-0
    12-4
    12
  • 1.
    Glisa Valentin
    4-1-0
    12-3
    12
  • 3.
    Beca Iliesen Amos Adrian
    3-2-0
    10-8
    9
  • 2.
    Mihalescu Dinu
    3-2-0
    10-6
    9
  • 4.
    Parvu Nicolae
    1-4-0
    3-12
    3
  • Balogh Attila
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Sorescu Deian
    6-0-0
    18-3
    18
  • 2.
    Boru Lucian
    5-1-0
    15-8
    15
  • 4.
    Mitrache Simion
    3-3-0
    14-12
    9
  • 3.
    Put Gabriel
    3-3-0
    14-10
    9
  • Crăciun Călin
    2-4-0
    7-16
    6
  • Georgescu Constantin
    1-5-0
    8-15
    3
  • Popet Doru
    1-5-0
    4-16
    3
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Sorescu Deian
    3-0
    Iana Remus
  • Top 4
  • Sorescu Deian
    3-0
    Roman Bogdan
  • Iana Remus
    3-1
    Glisa Valentin
  • Top 8
  • Sorescu Deian
    3-1
    Mutrescu Eugen
  • Mitrache Simion
    1-3
    Roman Bogdan
  • Iana Remus
    3-0
    Boru Lucian
  • Zbancu Leo
    1-3
    Glisa Valentin
  • Top 16
  • Sorescu Deian
    3-0
    Parvu Nicolae
  • Mutrescu Eugen
    3-1
    Verdet Adrian
  • Beca Iliesen Amos Adrian
    0-3
    Mitrache Simion
  • Oprea Adrian
    0-3
    Roman Bogdan
  • Iana Remus
    3-1
    Costache Rosioru Cristian
  • Mihalescu Dinu
    1-3
    Boru Lucian
  • Savu Cristian
    1-3
    Zbancu Leo
  • Put Gabriel
    2-3
    Glisa Valentin
  • csoport: Alsó: 4
  • Mutrescu Eugen
    2-3
    Roman Bogdan
  • Mutrescu Eugen
    2-3
    Savu Cristian
  • Mutrescu Eugen
    3-0
    Pavel Călin
  • Mutrescu Eugen
    3-2
    Ciucioiu Dorin
  • Mutrescu Eugen
    3-0
    Costache Rosioru Cristian
  • Roman Bogdan
    3-2
    Savu Cristian
  • Roman Bogdan
    3-0
    Pavel Călin
  • Roman Bogdan
    3-0
    Ciucioiu Dorin
  • Roman Bogdan
    3-0
    Costache Rosioru Cristian
  • Savu Cristian
    1-3
    Pavel Călin
  • Savu Cristian
    3-2
    Ciucioiu Dorin
  • Savu Cristian
    3-1
    Costache Rosioru Cristian
  • Pavel Călin
    2-3
    Ciucioiu Dorin
  • Pavel Călin
    0-3
    Costache Rosioru Cristian
  • Ciucioiu Dorin
    0-3
    Costache Rosioru Cristian
  • csoport: Alsó: 3
  • Iana Remus
    3-0
    Verdet Adrian
  • Iana Remus
    1-3
    Istrate Cristian
  • Iana Remus
    3-1
    Zbancu Leo
  • Iana Remus
    3-1
    Tic Ioan
  • Iana Remus
    3-0
    Oprea Adrian
  • Verdet Adrian
    3-0
    Istrate Cristian
  • Verdet Adrian
    3-1
    Zbancu Leo
  • Verdet Adrian
    3-1
    Tic Ioan
  • Verdet Adrian
    3-0
    Oprea Adrian
  • Istrate Cristian
    0-3
    Zbancu Leo
  • Istrate Cristian
    3-0
    Tic Ioan
  • Istrate Cristian
    0-3
    Oprea Adrian
  • Zbancu Leo
    3-2
    Tic Ioan
  • Zbancu Leo
    3-2
    Oprea Adrian
  • Tic Ioan
    1-3
    Oprea Adrian
  • csoport: Alsó: 2
  • Glisa Valentin
    3-0
    Beca Iliesen Amos Adrian
  • Glisa Valentin
    3-0
    Parvu Nicolae
  • Glisa Valentin
    0-3
    Ardeljan Marinel
  • Glisa Valentin
    3-0
    Mihalescu Dinu
  • Glisa Valentin
    3-0
    Balogh Attila
  • Beca Iliesen Amos Adrian
    3-0
    Parvu Nicolae
  • Beca Iliesen Amos Adrian
    1-3
    Ardeljan Marinel
  • Beca Iliesen Amos Adrian
    3-1
    Mihalescu Dinu
  • Beca Iliesen Amos Adrian
    3-1
    Balogh Attila
  • Parvu Nicolae
    0-3
    Ardeljan Marinel
  • Parvu Nicolae
    0-3
    Mihalescu Dinu
  • Parvu Nicolae
    3-0
    Balogh Attila
  • Ardeljan Marinel
    0-3
    Mihalescu Dinu
  • Ardeljan Marinel
    3-0
    Balogh Attila
  • Mihalescu Dinu
    3-0
    Balogh Attila
  • csoport: Alsó: 1
  • Sorescu Deian
    3-2
    Put Gabriel
  • Sorescu Deian
    3-0
    Boru Lucian
  • Sorescu Deian
    3-0
    Crăciun Călin
  • Sorescu Deian
    3-1
    Mitrache Simion
  • Sorescu Deian
    3-0
    Popet Doru
  • Sorescu Deian
    3-0
    Georgescu Constantin
  • Put Gabriel
    2-3
    Boru Lucian
  • Put Gabriel
    3-0
    Crăciun Călin
  • Put Gabriel
    1-3
    Mitrache Simion
  • Put Gabriel
    3-1
    Popet Doru
  • Put Gabriel
    3-0
    Georgescu Constantin
  • Boru Lucian
    3-0
    Crăciun Călin
  • Boru Lucian
    3-2
    Mitrache Simion
  • Boru Lucian
    3-0
    Popet Doru
  • Boru Lucian
    3-1
    Georgescu Constantin
  • Crăciun Călin
    3-2
    Mitrache Simion
  • Crăciun Călin
    1-3
    Popet Doru
  • Crăciun Călin
    3-2
    Georgescu Constantin
  • Mitrache Simion
    3-0
    Popet Doru
  • Mitrache Simion
    3-2
    Georgescu Constantin
  • Popet Doru
    0-3
    Georgescu Constantin
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
  • 1
    Sorescu Deian 
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    6
  • 2
    Put Gabriel 
    2-3
     
    2-3
    3-0
    1-3
    3-1
    3-0
    3
  • 3
    Boru Lucian 
    0-3
    3-2
     
    3-0
    3-2
    3-0
    3-1
    5
  • 4
    Crăciun Călin 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-2
    1-3
    3-2
    2
  • 5
    Mitrache Simion 
    1-3
    3-1
    2-3
    2-3
     
    3-0
    3-2
    3
  • 6
    Popet Doru 
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    0-3
     
    0-3
    1
  • 7
    Georgescu Constantin 
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    2-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Glisa Valentin 
     
    3-0
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Beca Iliesen Amos Adrian 
    0-3
     
    3-0
    1-3
    3-1
    3-1
    3
  • 3
    Parvu Nicolae 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0-3
    3-0
    1
  • 4
    Ardeljan Marinel 
    3-0
    3-1
    3-0
     
    0-3
    3-0
    4
  • 5
    Mihalescu Dinu 
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
     
    3-0
    3
  • 6
    Balogh Attila 
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Iana Remus 
     
    3-0
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Verdet Adrian 
    0-3
     
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    4
  • 3
    Istrate Cristian 
    3-1
    0-3
     
    0-3
    3-0
    0-3
    2
  • 4
    Zbancu Leo 
    1-3
    1-3
    3-0
     
    3-2
    3-2
    3
  • 5
    Tic Ioan 
    1-3
    1-3
    0-3
    2-3
     
    1-3
    0
  • 6
    Oprea Adrian 
    0-3
    0-3
    3-0
    2-3
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Mutrescu Eugen 
     
    2-3
    2-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
  • 2
    Roman Bogdan 
    3-2
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Savu Cristian 
    3-2
    2-3
     
    1-3
    3-2
    3-1
    3
  • 4
    Pavel Călin 
    0-3
    0-3
    3-1
     
    2-3
    0-3
    1
  • 5
    Ciucioiu Dorin 
    2-3
    0-3
    2-3
    3-2
     
    0-3
    1
  • 6
    Costache Rosioru Cristian 
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
     
    2
Támogatók