Turneu A plus Regional - Reşiţa - 2019 - Avansaţi

Turneu A plus Regional - Reşiţa - 2019 - Avansaţi

Turneu A plus Regional - Reşiţa - 2019 - Avansaţi

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Reşiţa
Helyszín: Sala Polivalentă
Cím: Piaţa 1 Decembrie 1918 nr. 5
Kezdés időpontja: September 07, 2019, 08:30
Befejezés időpontja: September 07, 2019, 21:00
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Halász Péter 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Halász Péter 1  
     
     
     
     
  • Muntean Atila 1  
    Stoica Mihai 3  
     
     
     
     
  • Stoica Mihai 3  
     
    Stoica Mihai 1  
     
     
     
  • Neag Ioan 3  
     
    Starcz Adrian 3  
     
     
     
  • Joumah Abdul Rahim 0  
    Neag Ioan 1  
     
     
     
     
  • 0  
    Starcz Adrian 3  
     
     
     
     
  • Starcz Adrian 3  
     
     
    Starcz Adrian 1  
     
     
  • Balaj Roland 3  
     
     
    Cocias Gheorghe 3  
     
     
  • 0  
    Balaj Roland 1  
     
     
     
     
  • Caraus Sorin 0  
    Cocias Gheorghe 3  
     
     
     
     
  • Cocias Gheorghe 3  
     
    Cocias Gheorghe 3  
     
     
     
  • Tamsa Titus 3  
     
    Gherman Romulus 1  
     
     
     
  • Szivery Adrian 2  
    Tamsa Titus 2  
     
     
     
     
  • 0  
    Gherman Romulus 3  
     
     
     
     
  • Gherman Romulus 3  
     
     
     
    Cocias Gheorghe 1  
    Ankar Wasim  
  • Daroti Florin 3  
     
     
     
    Ankar Wasim 3  
     
  • 0  
    Daroti Florin 3  
     
     
     
     
  • Craiovan Victor 0  
    Banu Florentin 1  
     
     
     
     
  • Banu Florentin 3  
     
    Daroti Florin 3  
     
     
     
  • Vuca Adrian 3  
     
    Putnik Tiberiu 0  
     
     
     
  • Clesiu Florin 2  
    Vuca Adrian 2  
     
     
     
     
  • 0  
    Putnik Tiberiu 3  
     
     
     
     
  • Putnik Tiberiu 3  
     
     
    Daroti Florin 1  
     
     
  • Iliuta Adrian 3  
     
     
    Ankar Wasim 3  
     
     
  • 0  
    Iliuta Adrian 0  
     
     
     
     
  • Mitar Marius Tiberiu 1  
    Dumbrava Marius 3  
     
     
     
     
  • Dumbrava Marius 3  
     
    Dumbrava Marius 1  
     
     
     
  • Botas Constantin 3  
     
    Ankar Wasim 3  
     
     
     
  • Simion Dan 0  
    Botas Constantin 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Ankar Wasim 3  
     
     
     
     
  • Ankar Wasim 3  
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Ankar Wasim
    11-0-0
    33-8
    33
  • 2.
    Cocias Gheorghe
    9-3-0
    30-16
    27
  • 3.
    Starcz Adrian
    9-1-0
    28-10
    27
  • 4.
    Daroti Florin
    9-1-0
    28-8
    27
  • 5.
    Putnik Tiberiu
    7-2-0
    21-14
    21
  • 6.
    Dumbrava Marius
    7-2-0
    24-9
    21
  • 7.
    Gherman Romulus
    6-4-0
    23-17
    18
  • 8.
    Stoica Mihai
    5-4-0
    19-15
    15
  • 9.
    Neag Ioan
    8-1-0
    25-6
    24
  • 10.
    Iliuta Adrian
    7-2-0
    23-7
    21
  • 11.
    Balaj Roland
    7-2-0
    24-13
    21
  • 12.
    Vuca Adrian
    7-2-0
    23-11
    21
  • 13.
    Halász Péter
    6-2-0
    19-7
    18
  • 14.
    Botas Constantin
    5-3-0
    16-10
    15
  • 15.
    Banu Florentin
    5-4-0
    19-16
    15
  • 16.
    Tamsa Titus
    4-4-0
    18-16
    12
  • 17.
    Mitar Marius Tiberiu
    4-3-0
    17-14
    12
  • 18.
    Simion Dan
    4-4-0
    15-16
    12
  • 19.
    Clesiu Florin
    4-4-0
    14-13
    12
  • 20.
    Caraus Sorin
    4-4-0
    14-15
    12
  • 21.
    Szivery Adrian
    4-4-0
    15-14
    12
  • 22.
    Joumah Abdul Rahim
    3-4-0
    13-16
    9
  • 23.
    Muntean Atila
    2-5-0
    8-17
    6
  • 24.
    Craiovan Victor
    2-5-0
    12-16
    6
  • 25.
    Enache Viorel
    4-3-0
    14-13
    12
  • 26.
    Cobzaru Radu
    3-3-0
    9-10
    9
  • 27.
    Stanciu Dumitru
    3-4-0
    14-16
    9
  • 28.
    Borcsi Jozsef
    3-4-0
    13-14
    9
  • 29.
    Zdrenghea Mircea
    3-4-0
    9-17
    9
  • 30.
    Tatar Dorel
    3-4-0
    14-15
    9
  • 31.
    Cioveie Marian
    3-3-0
    11-14
    9
  • 32.
    Matei Dumitru
    2-4-0
    11-14
    6
  • 33.
    Fekete István
    2-4-0
    10-12
    6
  • 34.
    Vasi Daniel
    1-5-0
    6-17
    3
  • 35.
    Moldovean Valer
    1-5-0
    3-15
    3
  • 36.
    Purda Raul
    1-5-0
    5-17
    3
  • 37.
    Chiscan Bogdan
    2-3-0
    8-9
    6
  • 38.
    Orban Alexandru Andrei
    2-3-0
    8-9
    6
  • 39.
    Kaszta Harrald
    1-3-0
    5-11
    3
  • 40.
    Gligor Paul
    1-3-0
    6-11
    3
  • 41.
    Horvath Mircea
    1-4-0
    5-14
    3
  • 42.
    Tedi Ioja
    1-4-0
    8-13
    3
  • 43.
    Cotrau Andrei
    1-4-0
    4-13
    3
  • 44.
    Filip Adrian
    0-5-0
    2-15
    0
  • 45.
    Curaciuc Claudiu
    0-4-0
    1-12
    0
  • 46.
    Schiau Dan
    0-5-0
    4-15
    0
  • 47.
    Oproi Eugen
    0-4-0
    4-12
    0
  • 48.
    Sabau Victor
    0-4-0
    4-12
    0
  • 49.
    Negru Marius
    0-5-0
    4-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 12
  • 1.
    Cocias Gheorghe
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Clesiu Florin
    1-1-0
    3-3
    3
  • Purda Raul
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 11
  • 1.
    Vuca Adrian
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    Joumah Abdul Rahim
    1-1-0
    3-3
    3
  • Vasi Daniel
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 10
  • 1.
    Dumbrava Marius
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Muntean Atila
    1-1-0
    3-4
    3
  • Enache Viorel
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 9
  • 1.
    Neag Ioan
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    Botas Constantin
    1-1-0
    3-3
    3
  • Moldovean Valer
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 8
  • 1.
    Starcz Adrian
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    Banu Florentin
    1-1-0
    3-4
    3
  • Cioveie Marian
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 7
  • 1.
    Iliuta Adrian
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    Szivery Adrian
    1-1-0
    3-3
    3
  • Cobzaru Radu
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 6
  • 1.
    Putnik Tiberiu
    2-0-0
    6-4
    6
  • 2.
    Caraus Sorin
    1-1-0
    5-4
    3
  • Stanciu Dumitru
    0-2-0
    3-6
    0
  • csoport: Felső: 5
  • 1.
    Balaj Roland
    2-0-0
    6-4
    6
  • 2.
    Craiovan Victor
    1-1-0
    5-3
    3
  • Matei Dumitru
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 4
  • 1.
    Gherman Romulus
    2-0-0
    6-3
    6
  • 2.
    Mitar Marius Tiberiu
    1-1-0
    5-4
    3
  • Fekete István
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 3
  • 1.
    Daroti Florin
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Tamsa Titus
    1-1-0
    4-3
    3
  • Zdrenghea Mircea
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    Ankar Wasim
    2-0-0
    6-3
    6
  • 2.
    Stoica Mihai
    1-1-0
    4-3
    3
  • Tatar Dorel
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    Halász Péter
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Simion Dan
    1-1-0
    4-3
    3
  • Borcsi Jozsef
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Alsó: 9
  • 1.
    Neag Ioan
    5-0-0
    15-3
    15
  • 2.
    Enache Viorel
    4-1-0
    12-7
    12
  • 3.
    Zdrenghea Mircea
    3-2-0
    9-11
    9
  • 4.
    Gherman Romulus
    2-3-0
    10-9
    6
  • Tedi Ioja
    1-4-0
    8-13
    3
  • Negru Marius
    0-5-0
    4-15
    0
  • csoport: Alsó: 8
  • 1.
    Starcz Adrian
    4-0-0
    12-5
    12
  • 3.
    Joumah Abdul Rahim
    2-2-0
    10-10
    6
  • 2.
    Stoica Mihai
    2-2-0
    8-7
    6
  • 4.
    Craiovan Victor
    1-3-0
    7-10
    3
  • Gligor Paul
    1-3-0
    6-11
    3
  • csoport: Alsó: 7
  • 1.
    Iliuta Adrian
    4-1-0
    14-4
    12
  • 3.
    Simion Dan
    3-2-0
    11-10
    9
  • 2.
    Clesiu Florin
    3-2-0
    9-7
    9
  • 4.
    Stanciu Dumitru
    3-2-0
    11-10
    9
  • Chiscan Bogdan
    2-3-0
    8-9
    6
  • Filip Adrian
    0-5-0
    2-15
    0
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    Borcsi Jozsef
    3-2-0
    13-8
    9
  • 3.
    Szivery Adrian
    3-2-0
    10-8
    9
  • 4.
    Caraus Sorin
    3-2-0
    9-8
    9
  • 2.
    Cocias Gheorghe
    3-2-0
    11-9
    9
  • Orban Alexandru Andrei
    2-3-0
    8-9
    6
  • Horvath Mircea
    1-4-0
    5-14
    3
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Balaj Roland
    4-1-0
    14-6
    12
  • 2.
    Vuca Adrian
    4-1-0
    12-6
    12
  • 3.
    Tatar Dorel
    3-2-0
    12-9
    9
  • 4.
    Banu Florentin
    3-2-0
    12-9
    9
  • Cotrau Andrei
    1-4-0
    4-13
    3
  • Schiau Dan
    0-5-0
    4-15
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 2.
    Mitar Marius Tiberiu
    3-1-0
    11-7
    9
  • 1.
    Dumbrava Marius
    3-1-0
    11-4
    9
  • 3.
    Tamsa Titus
    2-2-0
    9-8
    6
  • 4.
    Moldovean Valer
    1-3-0
    3-9
    3
  • Kaszta Harrald
    1-3-0
    5-11
    3
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Daroti Florin
    4-0-0
    12-3
    12
  • 2.
    Botas Constantin
    3-1-0
    10-4
    9
  • 3.
    Fekete István
    2-2-0
    8-6
    6
  • 4.
    Muntean Atila
    1-3-0
    4-10
    3
  • Curaciuc Claudiu
    0-4-0
    1-12
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Ankar Wasim
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Cioveie Marian
    3-1-0
    10-8
    9
  • 3.
    Matei Dumitru
    2-2-0
    9-8
    6
  • 4.
    Vasi Daniel
    1-3-0
    6-11
    3
  • Oproi Eugen
    0-4-0
    4-12
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 2.
    Cobzaru Radu
    3-1-0
    9-4
    9
  • 1.
    Halász Péter
    3-1-0
    9-3
    9
  • 3.
    Putnik Tiberiu
    3-1-0
    9-5
    9
  • 4.
    Purda Raul
    1-3-0
    4-11
    3
  • Sabau Victor
    0-4-0
    4-12
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Cocias Gheorghe
    1-3
    Ankar Wasim
  • Top 4
  • Starcz Adrian
    1-3
    Cocias Gheorghe
  • Daroti Florin
    1-3
    Ankar Wasim
  • Top 8
  • Stoica Mihai
    1-3
    Starcz Adrian
  • Cocias Gheorghe
    3-1
    Gherman Romulus
  • Daroti Florin
    3-0
    Putnik Tiberiu
  • Dumbrava Marius
    1-3
    Ankar Wasim
  • Top 16
  • Halász Péter
    1-3
    Stoica Mihai
  • Neag Ioan
    1-3
    Starcz Adrian
  • Balaj Roland
    1-3
    Cocias Gheorghe
  • Tamsa Titus
    2-3
    Gherman Romulus
  • Daroti Florin
    3-1
    Banu Florentin
  • Vuca Adrian
    2-3
    Putnik Tiberiu
  • Iliuta Adrian
    0-3
    Dumbrava Marius
  • Botas Constantin
    0-3
    Ankar Wasim
  • Top 32
  • Halász Péter
    3-0
  • Muntean Atila
    1-3
    Stoica Mihai
  • Neag Ioan
    3-0
    Joumah Abdul Rahim
  • 0-3
    Starcz Adrian
  • Balaj Roland
    3-0
  • Caraus Sorin
    0-3
    Cocias Gheorghe
  • Tamsa Titus
    3-2
    Szivery Adrian
  • 0-3
    Gherman Romulus
  • Daroti Florin
    3-0
  • Craiovan Victor
    0-3
    Banu Florentin
  • Vuca Adrian
    3-2
    Clesiu Florin
  • 0-3
    Putnik Tiberiu
  • Iliuta Adrian
    3-0
  • Mitar Marius Tiberiu
    1-3
    Dumbrava Marius
  • Botas Constantin
    3-0
    Simion Dan
  • 0-3
    Ankar Wasim
  • csoport: Felső: 12
  • Clesiu Florin
    0-3
    Cocias Gheorghe
  • Clesiu Florin
    3-0
    Purda Raul
  • Cocias Gheorghe
    3-1
    Purda Raul
  • csoport: Felső: 11
  • Joumah Abdul Rahim
    0-3
    Vuca Adrian
  • Joumah Abdul Rahim
    3-0
    Vasi Daniel
  • Vuca Adrian
    3-0
    Vasi Daniel
  • csoport: Felső: 10
  • Enache Viorel
    1-3
    Dumbrava Marius
  • Enache Viorel
    1-3
    Muntean Atila
  • Dumbrava Marius
    3-0
    Muntean Atila
  • csoport: Felső: 9
  • Neag Ioan
    3-0
    Botas Constantin
  • Neag Ioan
    3-0
    Moldovean Valer
  • Botas Constantin
    3-0
    Moldovean Valer
  • csoport: Felső: 8
  • Starcz Adrian
    3-0
    Cioveie Marian
  • Starcz Adrian
    3-0
    Banu Florentin
  • Cioveie Marian
    1-3
    Banu Florentin
  • csoport: Felső: 7
  • Iliuta Adrian
    3-0
    Cobzaru Radu
  • Iliuta Adrian
    3-0
    Szivery Adrian
  • Cobzaru Radu
    0-3
    Szivery Adrian
  • csoport: Felső: 6
  • Caraus Sorin
    2-3
    Putnik Tiberiu
  • Caraus Sorin
    3-1
    Stanciu Dumitru
  • Putnik Tiberiu
    3-2
    Stanciu Dumitru
  • csoport: Felső: 5
  • Balaj Roland
    3-2
    Matei Dumitru
  • Balaj Roland
    3-2
    Craiovan Victor
  • Matei Dumitru
    0-3
    Craiovan Victor
  • csoport: Felső: 4
  • Mitar Marius Tiberiu
    3-1
    Fekete István
  • Mitar Marius Tiberiu
    2-3
    Gherman Romulus
  • Fekete István
    1-3
    Gherman Romulus
  • csoport: Felső: 3
  • Daroti Florin
    3-1
    Tamsa Titus
  • Daroti Florin
    3-0
    Zdrenghea Mircea
  • Tamsa Titus
    3-0
    Zdrenghea Mircea
  • csoport: Felső: 2
  • Ankar Wasim
    3-2
    Tatar Dorel
  • Ankar Wasim
    3-1
    Stoica Mihai
  • Tatar Dorel
    0-3
    Stoica Mihai
  • csoport: Felső: 1
  • Halász Péter
    3-0
    Borcsi Jozsef
  • Halász Péter
    3-1
    Simion Dan
  • Borcsi Jozsef
    0-3
    Simion Dan
  • csoport: Alsó: 9
  • Neag Ioan
    3-0
    Zdrenghea Mircea
  • Neag Ioan
    3-2
    Gherman Romulus
  • Neag Ioan
    3-1
    Tedi Ioja
  • Neag Ioan
    3-0
    Negru Marius
  • Neag Ioan
    3-0
    Enache Viorel
  • Zdrenghea Mircea
    3-1
    Gherman Romulus
  • Zdrenghea Mircea
    3-2
    Tedi Ioja
  • Zdrenghea Mircea
    3-2
    Negru Marius
  • Zdrenghea Mircea
    0-3
    Enache Viorel
  • Gherman Romulus
    3-0
    Tedi Ioja
  • Gherman Romulus
    3-0
    Negru Marius
  • Gherman Romulus
    1-3
    Enache Viorel
  • Tedi Ioja
    3-1
    Negru Marius
  • Tedi Ioja
    2-3
    Enache Viorel
  • Negru Marius
    1-3
    Enache Viorel
  • csoport: Alsó: 8
  • Stoica Mihai
    2-3
    Joumah Abdul Rahim
  • Stoica Mihai
    0-3
    Starcz Adrian
  • Stoica Mihai
    3-0
    Craiovan Victor
  • Stoica Mihai
    3-1
    Gligor Paul
  • Joumah Abdul Rahim
    2-3
    Starcz Adrian
  • Joumah Abdul Rahim
    3-2
    Craiovan Victor
  • Joumah Abdul Rahim
    2-3
    Gligor Paul
  • Starcz Adrian
    3-2
    Craiovan Victor
  • Starcz Adrian
    3-1
    Gligor Paul
  • Craiovan Victor
    3-1
    Gligor Paul
  • csoport: Alsó: 7
  • Iliuta Adrian
    3-0
    Filip Adrian
  • Iliuta Adrian
    2-3
    Stanciu Dumitru
  • Iliuta Adrian
    3-0
    Chiscan Bogdan
  • Iliuta Adrian
    3-1
    Simion Dan
  • Iliuta Adrian
    3-0
    Clesiu Florin
  • Filip Adrian
    0-3
    Stanciu Dumitru
  • Filip Adrian
    0-3
    Chiscan Bogdan
  • Filip Adrian
    2-3
    Simion Dan
  • Filip Adrian
    0-3
    Clesiu Florin
  • Stanciu Dumitru
    3-2
    Chiscan Bogdan
  • Stanciu Dumitru
    2-3
    Simion Dan
  • Stanciu Dumitru
    0-3
    Clesiu Florin
  • Chiscan Bogdan
    0-3
    Simion Dan
  • Chiscan Bogdan
    3-0
    Clesiu Florin
  • Simion Dan
    1-3
    Clesiu Florin
  • csoport: Alsó: 6
  • Szivery Adrian
    0-3
    Borcsi Jozsef
  • Szivery Adrian
    3-1
    Horvath Mircea
  • Szivery Adrian
    3-0
    Caraus Sorin
  • Szivery Adrian
    3-1
    Orban Alexandru Andrei
  • Szivery Adrian
    1-3
    Cocias Gheorghe
  • Borcsi Jozsef
    3-1
    Horvath Mircea
  • Borcsi Jozsef
    2-3
    Caraus Sorin
  • Borcsi Jozsef
    3-1
    Orban Alexandru Andrei
  • Borcsi Jozsef
    2-3
    Cocias Gheorghe
  • Horvath Mircea
    0-3
    Caraus Sorin
  • Horvath Mircea
    0-3
    Orban Alexandru Andrei
  • Horvath Mircea
    3-2
    Cocias Gheorghe
  • Caraus Sorin
    0-3
    Orban Alexandru Andrei
  • Caraus Sorin
    3-0
    Cocias Gheorghe
  • Orban Alexandru Andrei
    0-3
    Cocias Gheorghe
  • csoport: Alsó: 5
  • Tatar Dorel
    1-3
    Vuca Adrian
  • Tatar Dorel
    2-3
    Balaj Roland
  • Tatar Dorel
    3-0
    Schiau Dan
  • Tatar Dorel
    3-1
    Cotrau Andrei
  • Tatar Dorel
    3-2
    Banu Florentin
  • Vuca Adrian
    0-3
    Balaj Roland
  • Vuca Adrian
    3-1
    Schiau Dan
  • Vuca Adrian
    3-0
    Cotrau Andrei
  • Vuca Adrian
    3-1
    Banu Florentin
  • Balaj Roland
    3-1
    Schiau Dan
  • Balaj Roland
    3-0
    Cotrau Andrei
  • Balaj Roland
    2-3
    Banu Florentin
  • Schiau Dan
    1-3
    Cotrau Andrei
  • Schiau Dan
    1-3
    Banu Florentin
  • Cotrau Andrei
    0-3
    Banu Florentin
  • csoport: Alsó: 4
  • Tamsa Titus
    3-2
    Mitar Marius Tiberiu
  • Tamsa Titus
    3-0
    Moldovean Valer
  • Tamsa Titus
    1-3
    Dumbrava Marius
  • Tamsa Titus
    2-3
    Kaszta Harrald
  • Mitar Marius Tiberiu
    3-0
    Moldovean Valer
  • Mitar Marius Tiberiu
    3-2
    Dumbrava Marius
  • Mitar Marius Tiberiu
    3-2
    Kaszta Harrald
  • Moldovean Valer
    0-3
    Dumbrava Marius
  • Moldovean Valer
    3-0
    Kaszta Harrald
  • Dumbrava Marius
    3-0
    Kaszta Harrald
  • csoport: Alsó: 3
  • Fekete István
    1-3
    Daroti Florin
  • Fekete István
    1-3
    Botas Constantin
  • Fekete István
    3-0
    Curaciuc Claudiu
  • Fekete István
    3-0
    Muntean Atila
  • Daroti Florin
    3-1
    Botas Constantin
  • Daroti Florin
    3-0
    Curaciuc Claudiu
  • Daroti Florin
    3-1
    Muntean Atila
  • Botas Constantin
    3-0
    Curaciuc Claudiu
  • Botas Constantin
    3-0
    Muntean Atila
  • Curaciuc Claudiu
    1-3
    Muntean Atila
  • csoport: Alsó: 2
  • Ankar Wasim
    3-1
    Cioveie Marian
  • Ankar Wasim
    3-1
    Matei Dumitru
  • Ankar Wasim
    3-0
    Vasi Daniel
  • Ankar Wasim
    3-0
    Oproi Eugen
  • Cioveie Marian
    3-2
    Matei Dumitru
  • Cioveie Marian
    3-1
    Vasi Daniel
  • Cioveie Marian
    3-2
    Oproi Eugen
  • Matei Dumitru
    3-2
    Vasi Daniel
  • Matei Dumitru
    3-0
    Oproi Eugen
  • Vasi Daniel
    3-2
    Oproi Eugen
  • csoport: Alsó: 1
  • Halász Péter
    0-3
    Cobzaru Radu
  • Halász Péter
    3-0
    Putnik Tiberiu
  • Halász Péter
    3-0
    Sabau Victor
  • Halász Péter
    3-0
    Purda Raul
  • Cobzaru Radu
    0-3
    Putnik Tiberiu
  • Cobzaru Radu
    3-0
    Sabau Victor
  • Cobzaru Radu
    3-1
    Purda Raul
  • Putnik Tiberiu
    3-2
    Sabau Victor
  • Putnik Tiberiu
    3-0
    Purda Raul
  • Sabau Victor
    2-3
    Purda Raul
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Halász Péter 
     
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Cobzaru Radu 
    3-0
     
    0-3
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Putnik Tiberiu 
    0-3
    3-0
     
    3-2
    3-0
    3
  • 4
    Sabau Victor 
    0-3
    0-3
    2-3
     
    2-3
    0
  • 5
    Purda Raul 
    0-3
    1-3
    0-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Ankar Wasim 
     
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Cioveie Marian 
    1-3
     
    3-2
    3-1
    3-2
    3
  • 3
    Matei Dumitru 
    1-3
    2-3
     
    3-2
    3-0
    2
  • 4
    Vasi Daniel 
    0-3
    1-3
    2-3
     
    3-2
    1
  • 5
    Oproi Eugen 
    0-3
    2-3
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Fekete István 
     
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Daroti Florin 
    3-1
     
    3-1
    3-0
    3-1
    4
  • 3
    Botas Constantin 
    3-1
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Curaciuc Claudiu 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    1-3
    0
  • 5
    Muntean Atila 
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Tamsa Titus 
     
    3-2
    3-0
    1-3
    2-3
    2
  • 2
    Mitar Marius Tiberiu 
    2-3
     
    3-0
    3-2
    3-2
    3
  • 3
    Moldovean Valer 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    3-0
    1
  • 4
    Dumbrava Marius 
    3-1
    2-3
    3-0
     
    3-0
    3
  • 5
    Kaszta Harrald 
    3-2
    2-3
    0-3
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Tatar Dorel 
     
    1-3
    2-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3
  • 2
    Vuca Adrian 
    3-1
     
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    4
  • 3
    Balaj Roland 
    3-2
    3-0
     
    3-1
    3-0
    2-3
    4
  • 4
    Schiau Dan 
    0-3
    1-3
    1-3
     
    1-3
    1-3
    0
  • 5
    Cotrau Andrei 
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
     
    0-3
    1
  • 6
    Banu Florentin 
    2-3
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Szivery Adrian 
     
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    1-3
    3
  • 2
    Borcsi Jozsef 
    3-0
     
    3-1
    2-3
    3-1
    2-3
    3
  • 3
    Horvath Mircea 
    1-3
    1-3
     
    0-3
    0-3
    3-2
    1
  • 4
    Caraus Sorin 
    0-3
    3-2
    3-0
     
    0-3
    3-0
    3
  • 5
    Orban Alexandru Andrei 
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
     
    0-3
    2
  • 6
    Cocias Gheorghe 
    3-1
    3-2
    2-3
    0-3
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Iliuta Adrian 
     
    3-0
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Filip Adrian 
    0-3
     
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0
  • 3
    Stanciu Dumitru 
    3-2
    3-0
     
    3-2
    2-3
    0-3
    3
  • 4
    Chiscan Bogdan 
    0-3
    3-0
    2-3
     
    0-3
    3-0
    2
  • 5
    Simion Dan 
    1-3
    3-2
    3-2
    3-0
     
    1-3
    3
  • 6
    Clesiu Florin 
    0-3
    3-0
    3-0
    0-3
    3-1
     
    3
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Stoica Mihai 
     
    2-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
  • 2
    Joumah Abdul Rahim 
    3-2
     
    2-3
    3-2
    2-3
    2
  • 3
    Starcz Adrian 
    3-0
    3-2
     
    3-2
    3-1
    4
  • 4
    Craiovan Victor 
    0-3
    2-3
    2-3
     
    3-1
    1
  • 5
    Gligor Paul 
    1-3
    3-2
    1-3
    1-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Neag Ioan 
     
    3-0
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Zdrenghea Mircea 
    0-3
     
    3-1
    3-2
    3-2
    0-3
    3
  • 3
    Gherman Romulus 
    2-3
    1-3
     
    3-0
    3-0
    1-3
    2
  • 4
    Tedi Ioja 
    1-3
    2-3
    0-3
     
    3-1
    2-3
    1
  • 5
    Negru Marius 
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
     
    1-3
    0
  • 6
    Enache Viorel 
    0-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3-1
     
    4
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Halász Péter 
     
    3-0
    3-1
    2
  • 2
    Borcsi Jozsef 
    0-3
     
    0-3
    0
  • 3
    Simion Dan 
    1-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Ankar Wasim 
     
    3-2
    3-1
    2
  • 2
    Tatar Dorel 
    2-3
     
    0-3
    0
  • 3
    Stoica Mihai 
    1-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Daroti Florin 
     
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Tamsa Titus 
    1-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Zdrenghea Mircea 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Mitar Marius Tiberiu 
     
    3-1
    2-3
    1
  • 2
    Fekete István 
    1-3
     
    1-3
    0
  • 3
    Gherman Romulus 
    3-2
    3-1
     
    2
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Balaj Roland 
     
    3-2
    3-2
    2
  • 2
    Matei Dumitru 
    2-3
     
    0-3
    0
  • 3
    Craiovan Victor 
    2-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Caraus Sorin 
     
    2-3
    3-1
    1
  • 2
    Putnik Tiberiu 
    3-2
     
    3-2
    2
  • 3
    Stanciu Dumitru 
    1-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Iliuta Adrian 
     
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Cobzaru Radu 
    0-3
     
    0-3
    0
  • 3
    Szivery Adrian 
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Starcz Adrian 
     
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Cioveie Marian 
    0-3
     
    1-3
    0
  • 3
    Banu Florentin 
    0-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Felső: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Neag Ioan 
     
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Botas Constantin 
    0-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Moldovean Valer 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Enache Viorel 
     
    1-3
    1-3
    0
  • 2
    Dumbrava Marius 
    3-1
     
    3-0
    2
  • 3
    Muntean Atila 
    3-1
    0-3
     
    1
  • csoport: Felső: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Joumah Abdul Rahim 
     
    0-3
    3-0
    1
  • 2
    Vuca Adrian 
    3-0
     
    3-0
    2
  • 3
    Vasi Daniel 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 12
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Clesiu Florin 
     
    0-3
    3-0
    1
  • 2
    Cocias Gheorghe 
    3-0
     
    3-1
    2
  • 3
    Purda Raul 
    0-3
    1-3
     
    0
Támogatók