Turneu A plus Regional - Reşiţa - 2019 - Avansaţi

Turneu A plus Regional - Reşiţa - 2019 - Avansaţi

Turneu A plus Regional - Reşiţa - 2019 - Avansaţi

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Reşiţa
Helyszín: Sala Polivalentă
Cím: Piaţa 1 Decembrie 1918 nr. 5
Kezdés időpontja: September 07, 2019, 08:30
Befejezés időpontja: September 07, 2019, 21:00
Kiesős szakasz eredmények
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Cocias Gheorghe
    1-3
    Ankar Wasim
  • Top 4
  • Starcz Adrian
    1-3
    Cocias Gheorghe
  • Daroti Florin
    1-3
    Ankar Wasim
  • Top 8
  • Stoica Mihai
    1-3
    Starcz Adrian
  • Cocias Gheorghe
    3-1
    Gherman Romulus
  • Daroti Florin
    3-0
    Putnik Tiberiu
  • Dumbrava Marius
    1-3
    Ankar Wasim
  • Top 16
  • Halász Péter
    1-3
    Stoica Mihai
  • Neag Ioan
    1-3
    Starcz Adrian
  • Balaj Roland
    1-3
    Cocias Gheorghe
  • Tamsa Titus
    2-3
    Gherman Romulus
  • Daroti Florin
    3-1
    Banu Florentin
  • Vuca Adrian
    2-3
    Putnik Tiberiu
  • Iliuta Adrian
    0-3
    Dumbrava Marius
  • Botas Constantin
    0-3
    Ankar Wasim
  • Top 32
  • Halász Péter
    3-0
  • Muntean Atila
    1-3
    Stoica Mihai
  • Neag Ioan
    3-0
    Joumah Abdul Rahim
  • 0-3
    Starcz Adrian
  • Balaj Roland
    3-0
  • Caraus Sorin
    0-3
    Cocias Gheorghe
  • Tamsa Titus
    3-2
    Szivery Adrian
  • 0-3
    Gherman Romulus
  • Daroti Florin
    3-0
  • Craiovan Victor
    0-3
    Banu Florentin
  • Vuca Adrian
    3-2
    Clesiu Florin
  • 0-3
    Putnik Tiberiu
  • Iliuta Adrian
    3-0
  • Mitar Marius Tiberiu
    1-3
    Dumbrava Marius
  • Botas Constantin
    3-0
    Simion Dan
  • 0-3
    Ankar Wasim
  • csoport: Felső: 12
  • Clesiu Florin
    0-3
    Cocias Gheorghe
  • Clesiu Florin
    3-0
    Purda Raul
  • Cocias Gheorghe
    3-1
    Purda Raul
  • csoport: Felső: 11
  • Joumah Abdul Rahim
    0-3
    Vuca Adrian
  • Joumah Abdul Rahim
    3-0
    Vasi Daniel
  • Vuca Adrian
    3-0
    Vasi Daniel
  • csoport: Felső: 10
  • Enache Viorel
    1-3
    Dumbrava Marius
  • Enache Viorel
    1-3
    Muntean Atila
  • Dumbrava Marius
    3-0
    Muntean Atila
  • csoport: Felső: 9
  • Neag Ioan
    3-0
    Botas Constantin
  • Neag Ioan
    3-0
    Moldovean Valer
  • Botas Constantin
    3-0
    Moldovean Valer
  • csoport: Felső: 8
  • Starcz Adrian
    3-0
    Cioveie Marian
  • Starcz Adrian
    3-0
    Banu Florentin
  • Cioveie Marian
    1-3
    Banu Florentin
  • csoport: Felső: 7
  • Iliuta Adrian
    3-0
    Cobzaru Radu
  • Iliuta Adrian
    3-0
    Szivery Adrian
  • Cobzaru Radu
    0-3
    Szivery Adrian
  • csoport: Felső: 6
  • Caraus Sorin
    2-3
    Putnik Tiberiu
  • Caraus Sorin
    3-1
    Stanciu Dumitru
  • Putnik Tiberiu
    3-2
    Stanciu Dumitru
  • csoport: Felső: 5
  • Balaj Roland
    3-2
    Matei Dumitru
  • Balaj Roland
    3-2
    Craiovan Victor
  • Matei Dumitru
    0-3
    Craiovan Victor
  • csoport: Felső: 4
  • Mitar Marius Tiberiu
    3-1
    Fekete István
  • Mitar Marius Tiberiu
    2-3
    Gherman Romulus
  • Fekete István
    1-3
    Gherman Romulus
  • csoport: Felső: 3
  • Daroti Florin
    3-1
    Tamsa Titus
  • Daroti Florin
    3-0
    Zdrenghea Mircea
  • Tamsa Titus
    3-0
    Zdrenghea Mircea
  • csoport: Felső: 2
  • Ankar Wasim
    3-2
    Tatar Dorel
  • Ankar Wasim
    3-1
    Stoica Mihai
  • Tatar Dorel
    0-3
    Stoica Mihai
  • csoport: Felső: 1
  • Halász Péter
    3-0
    Borcsi Jozsef
  • Halász Péter
    3-1
    Simion Dan
  • Borcsi Jozsef
    0-3
    Simion Dan
  • csoport: Alsó: 9
  • Neag Ioan
    3-0
    Zdrenghea Mircea
  • Neag Ioan
    3-2
    Gherman Romulus
  • Neag Ioan
    3-1
    Tedi Ioja
  • Neag Ioan
    3-0
    Negru Marius
  • Neag Ioan
    3-0
    Enache Viorel
  • Zdrenghea Mircea
    3-1
    Gherman Romulus
  • Zdrenghea Mircea
    3-2
    Tedi Ioja
  • Zdrenghea Mircea
    3-2
    Negru Marius
  • Zdrenghea Mircea
    0-3
    Enache Viorel
  • Gherman Romulus
    3-0
    Tedi Ioja
  • Gherman Romulus
    3-0
    Negru Marius
  • Gherman Romulus
    1-3
    Enache Viorel
  • Tedi Ioja
    3-1
    Negru Marius
  • Tedi Ioja
    2-3
    Enache Viorel
  • Negru Marius
    1-3
    Enache Viorel
  • csoport: Alsó: 8
  • Stoica Mihai
    2-3
    Joumah Abdul Rahim
  • Stoica Mihai
    0-3
    Starcz Adrian
  • Stoica Mihai
    3-0
    Craiovan Victor
  • Stoica Mihai
    3-1
    Gligor Paul
  • Joumah Abdul Rahim
    2-3
    Starcz Adrian
  • Joumah Abdul Rahim
    3-2
    Craiovan Victor
  • Joumah Abdul Rahim
    2-3
    Gligor Paul
  • Starcz Adrian
    3-2
    Craiovan Victor
  • Starcz Adrian
    3-1
    Gligor Paul
  • Craiovan Victor
    3-1
    Gligor Paul
  • csoport: Alsó: 7
  • Iliuta Adrian
    3-0
    Filip Adrian
  • Iliuta Adrian
    2-3
    Stanciu Dumitru
  • Iliuta Adrian
    3-0
    Chiscan Bogdan
  • Iliuta Adrian
    3-1
    Simion Dan
  • Iliuta Adrian
    3-0
    Clesiu Florin
  • Filip Adrian
    0-3
    Stanciu Dumitru
  • Filip Adrian
    0-3
    Chiscan Bogdan
  • Filip Adrian
    2-3
    Simion Dan
  • Filip Adrian
    0-3
    Clesiu Florin
  • Stanciu Dumitru
    3-2
    Chiscan Bogdan
  • Stanciu Dumitru
    2-3
    Simion Dan
  • Stanciu Dumitru
    0-3
    Clesiu Florin
  • Chiscan Bogdan
    0-3
    Simion Dan
  • Chiscan Bogdan
    3-0
    Clesiu Florin
  • Simion Dan
    1-3
    Clesiu Florin
  • csoport: Alsó: 6
  • Szivery Adrian
    0-3
    Borcsi Jozsef
  • Szivery Adrian
    3-1
    Horvath Mircea
  • Szivery Adrian
    3-0
    Caraus Sorin
  • Szivery Adrian
    3-1
    Orban Alexandru Andrei
  • Szivery Adrian
    1-3
    Cocias Gheorghe
  • Borcsi Jozsef
    3-1
    Horvath Mircea
  • Borcsi Jozsef
    2-3
    Caraus Sorin
  • Borcsi Jozsef
    3-1
    Orban Alexandru Andrei
  • Borcsi Jozsef
    2-3
    Cocias Gheorghe
  • Horvath Mircea
    0-3
    Caraus Sorin
  • Horvath Mircea
    0-3
    Orban Alexandru Andrei
  • Horvath Mircea
    3-2
    Cocias Gheorghe
  • Caraus Sorin
    0-3
    Orban Alexandru Andrei
  • Caraus Sorin
    3-0
    Cocias Gheorghe
  • Orban Alexandru Andrei
    0-3
    Cocias Gheorghe
  • csoport: Alsó: 5
  • Tatar Dorel
    1-3
    Vuca Adrian
  • Tatar Dorel
    2-3
    Balaj Roland
  • Tatar Dorel
    3-0
    Schiau Dan
  • Tatar Dorel
    3-1
    Cotrau Andrei
  • Tatar Dorel
    3-2
    Banu Florentin
  • Vuca Adrian
    0-3
    Balaj Roland
  • Vuca Adrian
    3-1
    Schiau Dan
  • Vuca Adrian
    3-0
    Cotrau Andrei
  • Vuca Adrian
    3-1
    Banu Florentin
  • Balaj Roland
    3-1
    Schiau Dan
  • Balaj Roland
    3-0
    Cotrau Andrei
  • Balaj Roland
    2-3
    Banu Florentin
  • Schiau Dan
    1-3
    Cotrau Andrei
  • Schiau Dan
    1-3
    Banu Florentin
  • Cotrau Andrei
    0-3
    Banu Florentin
  • csoport: Alsó: 4
  • Tamsa Titus
    3-2
    Mitar Marius Tiberiu
  • Tamsa Titus
    3-0
    Moldovean Valer
  • Tamsa Titus
    1-3
    Dumbrava Marius
  • Tamsa Titus
    2-3
    Kaszta Harrald
  • Mitar Marius Tiberiu
    3-0
    Moldovean Valer
  • Mitar Marius Tiberiu
    3-2
    Dumbrava Marius
  • Mitar Marius Tiberiu
    3-2
    Kaszta Harrald
  • Moldovean Valer
    0-3
    Dumbrava Marius
  • Moldovean Valer
    3-0
    Kaszta Harrald
  • Dumbrava Marius
    3-0
    Kaszta Harrald
  • csoport: Alsó: 3
  • Fekete István
    1-3
    Daroti Florin
  • Fekete István
    1-3
    Botas Constantin
  • Fekete István
    3-0
    Curaciuc Claudiu
  • Fekete István
    3-0
    Muntean Atila
  • Daroti Florin
    3-1
    Botas Constantin
  • Daroti Florin
    3-0
    Curaciuc Claudiu
  • Daroti Florin
    3-1
    Muntean Atila
  • Botas Constantin
    3-0
    Curaciuc Claudiu
  • Botas Constantin
    3-0
    Muntean Atila
  • Curaciuc Claudiu
    1-3
    Muntean Atila
  • csoport: Alsó: 2
  • Ankar Wasim
    3-1
    Cioveie Marian
  • Ankar Wasim
    3-1
    Matei Dumitru
  • Ankar Wasim
    3-0
    Vasi Daniel
  • Ankar Wasim
    3-0
    Oproi Eugen
  • Cioveie Marian
    3-2
    Matei Dumitru
  • Cioveie Marian
    3-1
    Vasi Daniel
  • Cioveie Marian
    3-2
    Oproi Eugen
  • Matei Dumitru
    3-2
    Vasi Daniel
  • Matei Dumitru
    3-0
    Oproi Eugen
  • Vasi Daniel
    3-2
    Oproi Eugen
  • csoport: Alsó: 1
  • Halász Péter
    0-3
    Cobzaru Radu
  • Halász Péter
    3-0
    Putnik Tiberiu
  • Halász Péter
    3-0
    Sabau Victor
  • Halász Péter
    3-0
    Purda Raul
  • Cobzaru Radu
    0-3
    Putnik Tiberiu
  • Cobzaru Radu
    3-0
    Sabau Victor
  • Cobzaru Radu
    3-1
    Purda Raul
  • Putnik Tiberiu
    3-2
    Sabau Victor
  • Putnik Tiberiu
    3-0
    Purda Raul
  • Sabau Victor
    2-3
    Purda Raul
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Halász Péter 
     
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Cobzaru Radu 
    3-0
     
    0-3
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Putnik Tiberiu 
    0-3
    3-0
     
    3-2
    3-0
    3
  • 4
    Sabau Victor 
    0-3
    0-3
    2-3
     
    2-3
    0
  • 5
    Purda Raul 
    0-3
    1-3
    0-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Ankar Wasim 
     
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Cioveie Marian 
    1-3
     
    3-2
    3-1
    3-2
    3
  • 3
    Matei Dumitru 
    1-3
    2-3
     
    3-2
    3-0
    2
  • 4
    Vasi Daniel 
    0-3
    1-3
    2-3
     
    3-2
    1
  • 5
    Oproi Eugen 
    0-3
    2-3
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Fekete István 
     
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Daroti Florin 
    3-1
     
    3-1
    3-0
    3-1
    4
  • 3
    Botas Constantin 
    3-1
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Curaciuc Claudiu 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    1-3
    0
  • 5
    Muntean Atila 
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Tamsa Titus 
     
    3-2
    3-0
    1-3
    2-3
    2
  • 2
    Mitar Marius Tiberiu 
    2-3
     
    3-0
    3-2
    3-2
    3
  • 3
    Moldovean Valer 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    3-0
    1
  • 4
    Dumbrava Marius 
    3-1
    2-3
    3-0
     
    3-0
    3
  • 5
    Kaszta Harrald 
    3-2
    2-3
    0-3
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Tatar Dorel 
     
    1-3
    2-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3
  • 2
    Vuca Adrian 
    3-1
     
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    4
  • 3
    Balaj Roland 
    3-2
    3-0
     
    3-1
    3-0
    2-3
    4
  • 4
    Schiau Dan 
    0-3
    1-3
    1-3
     
    1-3
    1-3
    0
  • 5
    Cotrau Andrei 
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
     
    0-3
    1
  • 6
    Banu Florentin 
    2-3
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Szivery Adrian 
     
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    1-3
    3
  • 2
    Borcsi Jozsef 
    3-0
     
    3-1
    2-3
    3-1
    2-3
    3
  • 3
    Horvath Mircea 
    1-3
    1-3
     
    0-3
    0-3
    3-2
    1
  • 4
    Caraus Sorin 
    0-3
    3-2
    3-0
     
    0-3
    3-0
    3
  • 5
    Orban Alexandru Andrei 
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
     
    0-3
    2
  • 6
    Cocias Gheorghe 
    3-1
    3-2
    2-3
    0-3
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Iliuta Adrian 
     
    3-0
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Filip Adrian 
    0-3
     
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0
  • 3
    Stanciu Dumitru 
    3-2
    3-0
     
    3-2
    2-3
    0-3
    3
  • 4
    Chiscan Bogdan 
    0-3
    3-0
    2-3
     
    0-3
    3-0
    2
  • 5
    Simion Dan 
    1-3
    3-2
    3-2
    3-0
     
    1-3
    3
  • 6
    Clesiu Florin 
    0-3
    3-0
    3-0
    0-3
    3-1
     
    3
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Stoica Mihai 
     
    2-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
  • 2
    Joumah Abdul Rahim 
    3-2
     
    2-3
    3-2
    2-3
    2
  • 3
    Starcz Adrian 
    3-0
    3-2
     
    3-2
    3-1
    4
  • 4
    Craiovan Victor 
    0-3
    2-3
    2-3
     
    3-1
    1
  • 5
    Gligor Paul 
    1-3
    3-2
    1-3
    1-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Neag Ioan 
     
    3-0
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Zdrenghea Mircea 
    0-3
     
    3-1
    3-2
    3-2
    0-3
    3
  • 3
    Gherman Romulus 
    2-3
    1-3
     
    3-0
    3-0
    1-3
    2
  • 4
    Tedi Ioja 
    1-3
    2-3
    0-3
     
    3-1
    2-3
    1
  • 5
    Negru Marius 
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
     
    1-3
    0
  • 6
    Enache Viorel 
    0-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3-1
     
    4
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Halász Péter 
     
    3-0
    3-1
    2
  • 2
    Borcsi Jozsef 
    0-3
     
    0-3
    0
  • 3
    Simion Dan 
    1-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Ankar Wasim 
     
    3-2
    3-1
    2
  • 2
    Tatar Dorel 
    2-3
     
    0-3
    0
  • 3
    Stoica Mihai 
    1-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Daroti Florin 
     
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Tamsa Titus 
    1-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Zdrenghea Mircea 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Mitar Marius Tiberiu 
     
    3-1
    2-3
    1
  • 2
    Fekete István 
    1-3
     
    1-3
    0
  • 3
    Gherman Romulus 
    3-2
    3-1
     
    2
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Balaj Roland 
     
    3-2
    3-2
    2
  • 2
    Matei Dumitru 
    2-3
     
    0-3
    0
  • 3
    Craiovan Victor 
    2-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Caraus Sorin 
     
    2-3
    3-1
    1
  • 2
    Putnik Tiberiu 
    3-2
     
    3-2
    2
  • 3
    Stanciu Dumitru 
    1-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Iliuta Adrian 
     
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Cobzaru Radu 
    0-3
     
    0-3
    0
  • 3
    Szivery Adrian 
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Starcz Adrian 
     
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Cioveie Marian 
    0-3
     
    1-3
    0
  • 3
    Banu Florentin 
    0-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Felső: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Neag Ioan 
     
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Botas Constantin 
    0-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Moldovean Valer 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Enache Viorel 
     
    1-3
    1-3
    0
  • 2
    Dumbrava Marius 
    3-1
     
    3-0
    2
  • 3
    Muntean Atila 
    3-1
    0-3
     
    1
  • csoport: Felső: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Joumah Abdul Rahim 
     
    0-3
    3-0
    1
  • 2
    Vuca Adrian 
    3-0
     
    3-0
    2
  • 3
    Vasi Daniel 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 12
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Clesiu Florin 
     
    0-3
    3-0
    1
  • 2
    Cocias Gheorghe 
    3-0
     
    3-1
    2
  • 3
    Purda Raul 
    0-3
    1-3
     
    0
Támogatók