Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Turneu A plus Regional - Reşiţa - 2019 - Avansaţi

Turneu A plus Regional - Reşiţa - 2019 - Avansaţi

Turneu A plus Regional - Reşiţa - 2019 - Avansaţi

Ország: Románia Város: Reşiţa Helyszín: Sala Polivalentă Cím: Piaţa 1 Decembrie 1918 nr. 5
Kezdés időpontja: September 07, 2019, 08:30 Befejezés időpontja: September 07, 2019, 21:00
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Halász Péter
    0-3
    Cobzaru Radu
  • Halász Péter
    3-0
    Putnik Tiberiu
  • Halász Péter
    3-0
    Sabau Victor
  • Halász Péter
    3-0
    Purda Raul
  • Cobzaru Radu
    0-3
    Putnik Tiberiu
  • Cobzaru Radu
    3-0
    Sabau Victor
  • Cobzaru Radu
    3-1
    Purda Raul
  • Putnik Tiberiu
    3-2
    Sabau Victor
  • Putnik Tiberiu
    3-0
    Purda Raul
  • Sabau Victor
    2-3
    Purda Raul
  • csoport: 2
  • Ankar Wasim
    3-1
    Cioveie Marian
  • Ankar Wasim
    3-1
    Matei Dumitru
  • Ankar Wasim
    3-0
    Vasi Daniel
  • Ankar Wasim
    3-0
    Oproi Eugen
  • Cioveie Marian
    3-2
    Matei Dumitru
  • Cioveie Marian
    3-1
    Vasi Daniel
  • Cioveie Marian
    3-2
    Oproi Eugen
  • Matei Dumitru
    3-2
    Vasi Daniel
  • Matei Dumitru
    3-0
    Oproi Eugen
  • Vasi Daniel
    3-2
    Oproi Eugen
  • csoport: 3
  • Fekete István
    1-3
    Daroti Florin
  • Fekete István
    1-3
    Botas Constantin
  • Fekete István
    3-0
    Curaciuc Claudiu
  • Fekete István
    3-0
    Muntean Atila
  • Daroti Florin
    3-1
    Botas Constantin
  • Daroti Florin
    3-0
    Curaciuc Claudiu
  • Daroti Florin
    3-1
    Muntean Atila
  • Botas Constantin
    3-0
    Curaciuc Claudiu
  • Botas Constantin
    3-0
    Muntean Atila
  • Curaciuc Claudiu
    1-3
    Muntean Atila
  • csoport: 4
  • Tamsa Titus
    3-2
    Mitar Marius Tiberiu
  • Tamsa Titus
    3-0
    Moldovean Valer
  • Tamsa Titus
    1-3
    Dumbrava Marius
  • Tamsa Titus
    2-3
    Kaszta Harrald
  • Mitar Marius Tiberiu
    3-0
    Moldovean Valer
  • Mitar Marius Tiberiu
    3-2
    Dumbrava Marius
  • Mitar Marius Tiberiu
    3-2
    Kaszta Harrald
  • Moldovean Valer
    0-3
    Dumbrava Marius
  • Moldovean Valer
    3-0
    Kaszta Harrald
  • Dumbrava Marius
    3-0
    Kaszta Harrald
  • csoport: 5
  • Tatar Dorel
    1-3
    Vuca Adrian
  • Tatar Dorel
    2-3
    Balaj Roland
  • Tatar Dorel
    3-0
    Schiau Dan
  • Tatar Dorel
    3-1
    Cotrau Andrei
  • Tatar Dorel
    3-2
    Banu Florentin
  • Vuca Adrian
    0-3
    Balaj Roland
  • Vuca Adrian
    3-1
    Schiau Dan
  • Vuca Adrian
    3-0
    Cotrau Andrei
  • Vuca Adrian
    3-1
    Banu Florentin
  • Balaj Roland
    3-1
    Schiau Dan
  • Balaj Roland
    3-0
    Cotrau Andrei
  • Balaj Roland
    2-3
    Banu Florentin
  • Schiau Dan
    1-3
    Cotrau Andrei
  • Schiau Dan
    1-3
    Banu Florentin
  • Cotrau Andrei
    0-3
    Banu Florentin
  • csoport: 6
  • Szivery Adrian
    0-3
    Borcsi Jozsef
  • Szivery Adrian
    3-1
    Horvath Mircea
  • Szivery Adrian
    3-0
    Caraus Sorin
  • Szivery Adrian
    3-1
    Orban Alexandru Andrei
  • Szivery Adrian
    1-3
    Cocias Gheorghe
  • Borcsi Jozsef
    3-1
    Horvath Mircea
  • Borcsi Jozsef
    2-3
    Caraus Sorin
  • Borcsi Jozsef
    3-1
    Orban Alexandru Andrei
  • Borcsi Jozsef
    2-3
    Cocias Gheorghe
  • Horvath Mircea
    0-3
    Caraus Sorin
  • Horvath Mircea
    0-3
    Orban Alexandru Andrei
  • Horvath Mircea
    3-2
    Cocias Gheorghe
  • Caraus Sorin
    0-3
    Orban Alexandru Andrei
  • Caraus Sorin
    3-0
    Cocias Gheorghe
  • Orban Alexandru Andrei
    0-3
    Cocias Gheorghe
  • csoport: 7
  • Iliuta Adrian
    3-0
    Filip Adrian
  • Iliuta Adrian
    2-3
    Stanciu Dumitru
  • Iliuta Adrian
    3-0
    Chiscan Bogdan
  • Iliuta Adrian
    3-1
    Simion Dan
  • Iliuta Adrian
    3-0
    Clesiu Florin
  • Filip Adrian
    0-3
    Stanciu Dumitru
  • Filip Adrian
    0-3
    Chiscan Bogdan
  • Filip Adrian
    2-3
    Simion Dan
  • Filip Adrian
    0-3
    Clesiu Florin
  • Stanciu Dumitru
    3-2
    Chiscan Bogdan
  • Stanciu Dumitru
    2-3
    Simion Dan
  • Stanciu Dumitru
    0-3
    Clesiu Florin
  • Chiscan Bogdan
    0-3
    Simion Dan
  • Chiscan Bogdan
    3-0
    Clesiu Florin
  • Simion Dan
    1-3
    Clesiu Florin
  • csoport: 8
  • Stoica Mihai
    2-3
    Joumah Abdul Rahim
  • Stoica Mihai
    0-3
    Starcz Adrian
  • Stoica Mihai
    3-0
    Craiovan Victor
  • Stoica Mihai
    3-1
    Gligor Paul
  • Joumah Abdul Rahim
    2-3
    Starcz Adrian
  • Joumah Abdul Rahim
    3-2
    Craiovan Victor
  • Joumah Abdul Rahim
    2-3
    Gligor Paul
  • Starcz Adrian
    3-2
    Craiovan Victor
  • Starcz Adrian
    3-1
    Gligor Paul
  • Craiovan Victor
    3-1
    Gligor Paul
  • csoport: 9
  • Neag Ioan
    3-0
    Zdrenghea Mircea
  • Neag Ioan
    3-2
    Gherman Romulus
  • Neag Ioan
    3-1
    Tedi Ioja
  • Neag Ioan
    3-0
    Negru Marius
  • Neag Ioan
    3-0
    Enache Viorel
  • Zdrenghea Mircea
    3-1
    Gherman Romulus
  • Zdrenghea Mircea
    3-2
    Tedi Ioja
  • Zdrenghea Mircea
    3-2
    Negru Marius
  • Zdrenghea Mircea
    0-3
    Enache Viorel
  • Gherman Romulus
    3-0
    Tedi Ioja
  • Gherman Romulus
    3-0
    Negru Marius
  • Gherman Romulus
    1-3
    Enache Viorel
  • Tedi Ioja
    3-1
    Negru Marius
  • Tedi Ioja
    2-3
    Enache Viorel
  • Negru Marius
    1-3
    Enache Viorel
  • csoport: 1
  • Halász Péter
    3-0
    Borcsi Jozsef
  • Halász Péter
    3-1
    Simion Dan
  • Borcsi Jozsef
    0-3
    Simion Dan
  • csoport: 2
  • Ankar Wasim
    3-2
    Tatar Dorel
  • Ankar Wasim
    3-1
    Stoica Mihai
  • Tatar Dorel
    0-3
    Stoica Mihai
  • csoport: 3
  • Daroti Florin
    3-1
    Tamsa Titus
  • Daroti Florin
    3-0
    Zdrenghea Mircea
  • Tamsa Titus
    3-0
    Zdrenghea Mircea
  • csoport: 4
  • Mitar Marius Tiberiu
    3-1
    Fekete István
  • Mitar Marius Tiberiu
    2-3
    Gherman Romulus
  • Fekete István
    1-3
    Gherman Romulus
  • csoport: 5
  • Balaj Roland
    3-2
    Matei Dumitru
  • Balaj Roland
    3-2
    Craiovan Victor
  • Matei Dumitru
    0-3
    Craiovan Victor
  • csoport: 6
  • Caraus Sorin
    2-3
    Putnik Tiberiu
  • Caraus Sorin
    3-1
    Stanciu Dumitru
  • Putnik Tiberiu
    3-2
    Stanciu Dumitru
  • csoport: 7
  • Iliuta Adrian
    3-0
    Cobzaru Radu
  • Iliuta Adrian
    3-0
    Szivery Adrian
  • Cobzaru Radu
    0-3
    Szivery Adrian
  • csoport: 8
  • Starcz Adrian
    3-0
    Cioveie Marian
  • Starcz Adrian
    3-0
    Banu Florentin
  • Cioveie Marian
    1-3
    Banu Florentin
  • csoport: 9
  • Neag Ioan
    3-0
    Botas Constantin
  • Neag Ioan
    3-0
    Moldovean Valer
  • Botas Constantin
    3-0
    Moldovean Valer
  • csoport: 10
  • Enache Viorel
    1-3
    Dumbrava Marius
  • Enache Viorel
    1-3
    Muntean Atila
  • Dumbrava Marius
    3-0
    Muntean Atila
  • csoport: 11
  • Joumah Abdul Rahim
    0-3
    Vuca Adrian
  • Joumah Abdul Rahim
    3-0
    Vasi Daniel
  • Vuca Adrian
    3-0
    Vasi Daniel
  • csoport: 12
  • Clesiu Florin
    0-3
    Cocias Gheorghe
  • Clesiu Florin
    3-0
    Purda Raul
  • Cocias Gheorghe
    3-1
    Purda Raul
  • Top 32
  • Halász Péter
    3-0
  • Muntean Atila
    1-3
    Stoica Mihai
  • Neag Ioan
    3-0
    Joumah Abdul Rahim
  • 0-3
    Starcz Adrian
  • Balaj Roland
    3-0
  • Caraus Sorin
    0-3
    Cocias Gheorghe
  • Tamsa Titus
    3-2
    Szivery Adrian
  • 0-3
    Gherman Romulus
  • Daroti Florin
    3-0
  • Craiovan Victor
    0-3
    Banu Florentin
  • Vuca Adrian
    3-2
    Clesiu Florin
  • 0-3
    Putnik Tiberiu
  • Iliuta Adrian
    3-0
  • Mitar Marius Tiberiu
    1-3
    Dumbrava Marius
  • Botas Constantin
    3-0
    Simion Dan
  • 0-3
    Ankar Wasim
  • Top 16
  • Halász Péter
    1-3
    Stoica Mihai
  • Neag Ioan
    1-3
    Starcz Adrian
  • Balaj Roland
    1-3
    Cocias Gheorghe
  • Tamsa Titus
    2-3
    Gherman Romulus
  • Daroti Florin
    3-1
    Banu Florentin
  • Vuca Adrian
    2-3
    Putnik Tiberiu
  • Iliuta Adrian
    0-3
    Dumbrava Marius
  • Botas Constantin
    0-3
    Ankar Wasim
  • Top 8
  • Stoica Mihai
    1-3
    Starcz Adrian
  • Cocias Gheorghe
    3-1
    Gherman Romulus
  • Daroti Florin
    3-0
    Putnik Tiberiu
  • Dumbrava Marius
    1-3
    Ankar Wasim
  • Top 4
  • Starcz Adrian
    1-3
    Cocias Gheorghe
  • Daroti Florin
    1-3
    Ankar Wasim
  • Top 1-2
  • Cocias Gheorghe
    1-3
    Ankar Wasim
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Halász Péter
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    Cobzaru Radu
    3-0
    0-3
    3-0
    3-1
    3
    2
  • 3
    Putnik Tiberiu
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    3
  • 4
    Sabau Victor
    0-3
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    5
  • 5
    Purda Raul
    0-3
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    4
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ankar Wasim
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Cioveie Marian
    1-3
    3-2
    3-1
    3-2
    3
    2
  • 3
    Matei Dumitru
    1-3
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    3
  • 4
    Vasi Daniel
    0-3
    1-3
    2-3
    3-2
    1
    4
  • 5
    Oproi Eugen
    0-3
    2-3
    0-3
    2-3
    0
    5
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Fekete István
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    3
  • 2
    Daroti Florin
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
  • 3
    Botas Constantin
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 4
    Curaciuc Claudiu
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    5
  • 5
    Muntean Atila
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    4
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Tamsa Titus
    3-2
    3-0
    1-3
    2-3
    2
    3
  • 2
    Mitar Marius Tiberiu
    2-3
    3-0
    3-2
    3-2
    3
    2
  • 3
    Moldovean Valer
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
  • 4
    Dumbrava Marius
    3-1
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 5
    Kaszta Harrald
    3-2
    2-3
    0-3
    0-3
    1
    5
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Tatar Dorel
    1-3
    2-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    3
  • 2
    Vuca Adrian
    3-1
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    2
  • 3
    Balaj Roland
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    2-3
    4
    1
  • 4
    Schiau Dan
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    6
  • 5
    Cotrau Andrei
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    5
  • 6
    Banu Florentin
    2-3
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    4
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Szivery Adrian
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    1-3
    3
    3
  • 2
    Borcsi Jozsef
    3-0
    3-1
    2-3
    3-1
    2-3
    3
    1
  • 3
    Horvath Mircea
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    6
  • 4
    Caraus Sorin
    0-3
    3-2
    3-0
    0-3
    3-0
    3
    4
  • 5
    Orban Alexandru Andrei
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    0-3
    2
    5
  • 6
    Cocias Gheorghe
    3-1
    3-2
    2-3
    0-3
    3-0
    3
    2
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Iliuta Adrian
    3-0
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 2
    Filip Adrian
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    6
  • 3
    Stanciu Dumitru
    3-2
    3-0
    3-2
    2-3
    0-3
    3
    4
  • 4
    Chiscan Bogdan
    0-3
    3-0
    2-3
    0-3
    3-0
    2
    5
  • 5
    Simion Dan
    1-3
    3-2
    3-2
    3-0
    1-3
    3
    3
  • 6
    Clesiu Florin
    0-3
    3-0
    3-0
    0-3
    3-1
    3
    2
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Stoica Mihai
    2-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
  • 2
    Joumah Abdul Rahim
    3-2
    2-3
    3-2
    2-3
    2
    3
  • 3
    Starcz Adrian
    3-0
    3-2
    3-2
    3-1
    4
    1
  • 4
    Craiovan Victor
    0-3
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    4
  • 5
    Gligor Paul
    1-3
    3-2
    1-3
    1-3
    1
    5
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Neag Ioan
    3-0
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 2
    Zdrenghea Mircea
    0-3
    3-1
    3-2
    3-2
    0-3
    3
    3
  • 3
    Gherman Romulus
    2-3
    1-3
    3-0
    3-0
    1-3
    2
    4
  • 4
    Tedi Ioja
    1-3
    2-3
    0-3
    3-1
    2-3
    1
    5
  • 5
    Negru Marius
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    6
  • 6
    Enache Viorel
    0-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3-1
    4
    2
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Halász Péter
    3-0
    3-1
    2
    1
  • 2
    Borcsi Jozsef
    0-3
    0-3
    0
    3
  • 3
    Simion Dan
    1-3
    3-0
    1
    2
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ankar Wasim
    3-2
    3-1
    2
    1
  • 2
    Tatar Dorel
    2-3
    0-3
    0
    3
  • 3
    Stoica Mihai
    1-3
    3-0
    1
    2
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Daroti Florin
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 2
    Tamsa Titus
    1-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Zdrenghea Mircea
    0-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Mitar Marius Tiberiu
    3-1
    2-3
    1
    2
  • 2
    Fekete István
    1-3
    1-3
    0
    3
  • 3
    Gherman Romulus
    3-2
    3-1
    2
    1
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Balaj Roland
    3-2
    3-2
    2
    1
  • 2
    Matei Dumitru
    2-3
    0-3
    0
    3
  • 3
    Craiovan Victor
    2-3
    3-0
    1
    2
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Caraus Sorin
    2-3
    3-1
    1
    2
  • 2
    Putnik Tiberiu
    3-2
    3-2
    2
    1
  • 3
    Stanciu Dumitru
    1-3
    2-3
    0
    3
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Iliuta Adrian
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 2
    Cobzaru Radu
    0-3
    0-3
    0
    3
  • 3
    Szivery Adrian
    0-3
    3-0
    1
    2
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Starcz Adrian
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 2
    Cioveie Marian
    0-3
    1-3
    0
    3
  • 3
    Banu Florentin
    0-3
    3-1
    1
    2
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Neag Ioan
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 2
    Botas Constantin
    0-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Moldovean Valer
    0-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: 10
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Enache Viorel
    1-3
    1-3
    0
    3
  • 2
    Dumbrava Marius
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 3
    Muntean Atila
    3-1
    0-3
    1
    2
  • csoport: 11
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Joumah Abdul Rahim
    0-3
    3-0
    1
    2
  • 2
    Vuca Adrian
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 3
    Vasi Daniel
    0-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: 12
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Clesiu Florin
    0-3
    3-0
    1
    2
  • 2
    Cocias Gheorghe
    3-0
    3-1
    2
    1
  • 3
    Purda Raul
    0-3
    1-3
    0
    3
Támogatók
ajax-icon Betöltés...