Turneu A Cupa de Toamna - Dej - 2019 - Open

Turneu A Cupa de Toamna - Dej - 2019 - Open

Turneu A Cupa de Toamna - Dej - 2019 - Open

by Amatur Romania
Ingyenes
Ország: Románia Város: Dej Helyszín: CS Tenis Dej - Grupul Scolar Somes Cím: Str. Marasti nr. 20
Kezdés időpontja: October 05, 2019, 09:30 Befejezés időpontja: October 05, 2019, 21:00
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Bothazan Florin
    3-2
    Babics Tamas
  • Bothazan Florin
    1-3
    Ploscaru Bogdan
  • Bothazan Florin
    1-3
    Peta Octavian
  • Bothazan Florin
    3-1
    Horotan Catalin
  • Bothazan Florin
    0-3
    Grosan Mircea
  • Babics Tamas
    3-2
    Ploscaru Bogdan
  • Babics Tamas
    3-0
    Peta Octavian
  • Babics Tamas
    3-1
    Horotan Catalin
  • Babics Tamas
    1-3
    Grosan Mircea
  • Ploscaru Bogdan
    3-0
    Peta Octavian
  • Ploscaru Bogdan
    3-0
    Horotan Catalin
  • Ploscaru Bogdan
    3-2
    Grosan Mircea
  • Peta Octavian
    3-1
    Horotan Catalin
  • Peta Octavian
    3-1
    Grosan Mircea
  • Horotan Catalin
    2-3
    Grosan Mircea
  • csoport: 2
  • Orha Andrei
    3-0
    Andreica Iulian
  • Orha Andrei
    3-1
    Irimia Sorin Jr
  • Orha Andrei
    3-1
    Singeorzan Cornel
  • Orha Andrei
    3-1
    Sava Petru
  • Orha Andrei
    3-1
    Campean Eugen
  • Andreica Iulian
    2-3
    Irimia Sorin Jr
  • Andreica Iulian
    1-3
    Singeorzan Cornel
  • Andreica Iulian
    3-1
    Sava Petru
  • Andreica Iulian
    3-0
    Campean Eugen
  • Irimia Sorin Jr
    2-3
    Singeorzan Cornel
  • Irimia Sorin Jr
    3-2
    Sava Petru
  • Irimia Sorin Jr
    3-0
    Campean Eugen
  • Singeorzan Cornel
    3-1
    Sava Petru
  • Singeorzan Cornel
    3-1
    Campean Eugen
  • Sava Petru
    3-1
    Campean Eugen
  • csoport: 3
  • Ciobanu Gabriel
    3-0
    Preda Ionut
  • Ciobanu Gabriel
    3-2
    Ciobanu Daniel
  • Ciobanu Gabriel
    3-1
    Miclos Andrei
  • Ciobanu Gabriel
    3-0
    Pelaghie Ioan
  • Ciobanu Gabriel
    3-0
    Asteleanu Lucian
  • Preda Ionut
    2-3
    Ciobanu Daniel
  • Preda Ionut
    3-0
    Miclos Andrei
  • Preda Ionut
    3-0
    Pelaghie Ioan
  • Preda Ionut
    3-0
    Asteleanu Lucian
  • Ciobanu Daniel
    0-3
    Miclos Andrei
  • Ciobanu Daniel
    3-2
    Pelaghie Ioan
  • Ciobanu Daniel
    3-0
    Asteleanu Lucian
  • Miclos Andrei
    3-1
    Pelaghie Ioan
  • Miclos Andrei
    3-0
    Asteleanu Lucian
  • Pelaghie Ioan
    3-1
    Asteleanu Lucian
  • csoport: 4
  • Pop Zoltán
    3-1
    Husa Gelu
  • Pop Zoltán
    3-0
    Silveira Alexandra
  • Pop Zoltán
    3-0
    Kántor Imre Zoltán
  • Pop Zoltán
    3-2
    Tintas Adrian
  • Pop Zoltán
    3-1
    Coroian Claudiu
  • Husa Gelu
    3-1
    Silveira Alexandra
  • Husa Gelu
    3-0
    Kántor Imre Zoltán
  • Husa Gelu
    3-1
    Tintas Adrian
  • Husa Gelu
    3-1
    Coroian Claudiu
  • Silveira Alexandra
    3-0
    Kántor Imre Zoltán
  • Silveira Alexandra
    3-1
    Tintas Adrian
  • Silveira Alexandra
    2-3
    Coroian Claudiu
  • Kántor Imre Zoltán
    2-3
    Tintas Adrian
  • Kántor Imre Zoltán
    3-1
    Coroian Claudiu
  • Tintas Adrian
    0-3
    Coroian Claudiu
  • csoport: I
  • Ploscaru Bogdan
    2-3
    Husa Gelu
  • Ploscaru Bogdan
    3-0
    Miclos Andrei
  • Ploscaru Bogdan
    0-3
    Andreica Iulian
  • Husa Gelu
    2-3
    Miclos Andrei
  • Husa Gelu
    2-3
    Andreica Iulian
  • Miclos Andrei
    2-3
    Andreica Iulian
  • csoport: II
  • Orha Andrei
    3-0
    Babics Tamas
  • Orha Andrei
    3-0
    Coroian Claudiu
  • Orha Andrei
    3-0
    Ciobanu Daniel
  • Babics Tamas
    0-3
    Coroian Claudiu
  • Babics Tamas
    3-1
    Ciobanu Daniel
  • Coroian Claudiu
    3-0
    Ciobanu Daniel
  • csoport: III
  • Ciobanu Gabriel
    3-1
    Singeorzan Cornel
  • Ciobanu Gabriel
    1-3
    Grosan Mircea
  • Ciobanu Gabriel
    0-3
    Silveira Alexandra
  • Singeorzan Cornel
    0-3
    Grosan Mircea
  • Singeorzan Cornel
    3-0
    Silveira Alexandra
  • Grosan Mircea
    3-2
    Silveira Alexandra
  • csoport: IV
  • Pop Zoltán
    2-3
    Preda Ionut
  • Pop Zoltán
    3-0
    Irimia Sorin Jr
  • Pop Zoltán
    3-1
    Peta Octavian
  • Preda Ionut
    1-3
    Irimia Sorin Jr
  • Preda Ionut
    3-1
    Peta Octavian
  • Irimia Sorin Jr
    0-3
    Peta Octavian
  • Top 8
  • Andreica Iulian
    0-3
    Singeorzan Cornel
  • Coroian Claudiu
    1-3
    Preda Ionut
  • Grosan Mircea
    3-2
    Ploscaru Bogdan
  • Pop Zoltán
    0-3
    Orha Andrei
  • Top 4
  • Singeorzan Cornel
    3-1
    Preda Ionut
  • Grosan Mircea
    0-3
    Orha Andrei
  • Top 1-2
  • Singeorzan Cornel
    0-3
    Orha Andrei
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bothazan Florin
    3-2
    1-3
    1-3
    3-1
    0-3
    2
    5
  • 2
    Babics Tamas
    2-3
    3-2
    3-0
    3-1
    1-3
    3
    3
  • 3
    Ploscaru Bogdan
    3-1
    2-3
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    1
  • 4
    Peta Octavian
    3-1
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    3
    4
  • 5
    Horotan Catalin
    1-3
    1-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    6
  • 6
    Grosan Mircea
    3-0
    3-1
    2-3
    1-3
    3-2
    3
    2
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Orha Andrei
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    3-1
    5
    1
  • 2
    Andreica Iulian
    0-3
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    4
  • 3
    Irimia Sorin Jr
    1-3
    3-2
    2-3
    3-2
    3-0
    3
    3
  • 4
    Singeorzan Cornel
    1-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3-1
    4
    2
  • 5
    Sava Petru
    1-3
    1-3
    2-3
    1-3
    3-1
    1
    5
  • 6
    Campean Eugen
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    6
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ciobanu Gabriel
    3-0
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 2
    Preda Ionut
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 3
    Ciobanu Daniel
    2-3
    3-2
    0-3
    3-2
    3-0
    3
    4
  • 4
    Miclos Andrei
    1-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    3
  • 5
    Pelaghie Ioan
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    3-1
    1
    5
  • 6
    Asteleanu Lucian
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Pop Zoltán
    3-1
    3-0
    3-0
    3-2
    3-1
    5
    1
  • 2
    Husa Gelu
    1-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    2
  • 3
    Silveira Alexandra
    0-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2-3
    2
    3
  • 4
    Kántor Imre Zoltán
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    6
  • 5
    Tintas Adrian
    2-3
    1-3
    1-3
    3-2
    0-3
    1
    5
  • 6
    Coroian Claudiu
    1-3
    1-3
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    4
  • csoport: I
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ploscaru Bogdan
    2-3
    3-0
    0-3
    1
    2
  • 2
    Husa Gelu
    3-2
    2-3
    2-3
    1
    3
  • 3
    Miclos Andrei
    0-3
    3-2
    2-3
    1
    4
  • 4
    Andreica Iulian
    3-0
    3-2
    3-2
    3
    1
  • csoport: II
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Orha Andrei
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    Babics Tamas
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    3
  • 3
    Coroian Claudiu
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 4
    Ciobanu Daniel
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4
  • csoport: III
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ciobanu Gabriel
    3-1
    1-3
    0-3
    1
    4
  • 2
    Singeorzan Cornel
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Grosan Mircea
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    1
  • 4
    Silveira Alexandra
    3-0
    0-3
    2-3
    1
    3
  • csoport: IV
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Pop Zoltán
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    1
  • 2
    Preda Ionut
    3-2
    1-3
    3-1
    2
    2
  • 3
    Irimia Sorin Jr
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    4
  • 4
    Peta Octavian
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    3
Támogatók
ajax-icon Betöltés...