Turneu A Cupa de Toamna - Dej - 2019 - Open

Turneu A Cupa de Toamna - Dej - 2019 - Open

Turneu A Cupa de Toamna - Dej - 2019 - Open

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Dej
Helyszín: CS Tenis Dej - Grupul Scolar Somes
Cím: Str. Marasti nr. 20
Kezdés időpontja: October 05, 2019, 09:30
Befejezés időpontja: October 05, 2019, 21:00
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Andreica Iulian 0  
     
     
     
  • Singeorzan Cornel 3  
    Singeorzan Cornel 3  
     
     
  • Coroian Claudiu 1  
    Preda Ionut 1  
     
     
  • Preda Ionut 3  
     
    Singeorzan Cornel 0  
    Orha Andrei  
  • Grosan Mircea 3  
     
    Orha Andrei 3  
     
  • Ploscaru Bogdan 2  
    Grosan Mircea 0  
     
     
  • Pop Zoltán 0  
    Orha Andrei 3  
     
     
  • Orha Andrei 3  
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Orha Andrei
    11-0-0
    33-4
    33
  • 2.
    Singeorzan Cornel
    7-4-0
    23-18
    21
  • 3.
    Grosan Mircea
    7-3-0
    24-17
    21
  • 4.
    Preda Ionut
    6-4-0
    22-16
    18
  • 5.
    Pop Zoltán
    7-2-0
    23-11
    21
  • 6.
    Ploscaru Bogdan
    5-4-0
    21-15
    15
  • 7.
    Andreica Iulian
    5-4-0
    18-17
    15
  • 8.
    Coroian Claudiu
    4-5-0
    16-17
    12
  • 9.
    Ciobanu Gabriel
    6-2-0
    19-10
    18
  • 10.
    Husa Gelu
    5-3-0
    20-14
    15
  • 11.
    Irimia Sorin Jr
    4-4-0
    15-17
    12
  • 12.
    Babics Tamas
    4-4-0
    15-16
    12
  • 13.
    Miclos Andrei
    4-4-0
    15-15
    12
  • 14.
    Peta Octavian
    4-4-0
    14-15
    12
  • 15.
    Ciobanu Daniel
    3-5-0
    12-19
    9
  • 16.
    Silveira Alexandra
    3-5-0
    14-16
    9
  • 17.
    Bothazan Florin
    2-3-0
    8-12
    6
  • 18.
    Sava Petru
    1-4-0
    8-13
    3
  • 19.
    Pelaghie Ioan
    1-4-0
    6-13
    3
  • 20.
    Kántor Imre Zoltán
    1-4-0
    5-13
    3
  • 21.
    Tintas Adrian
    1-4-0
    7-14
    3
  • 22.
    Campean Eugen
    0-5-0
    3-15
    0
  • 23.
    Horotan Catalin
    0-5-0
    5-15
    0
  • 24.
    Asteleanu Lucian
    0-5-0
    1-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 4
  • 2.
    Preda Ionut
    2-1-0
    7-6
    6
  • 1.
    Pop Zoltán
    2-1-0
    8-4
    6
  • Peta Octavian
    1-2-0
    5-6
    3
  • Irimia Sorin Jr
    1-2-0
    3-7
    3
  • csoport: Felső: 3
  • 1.
    Grosan Mircea
    3-0-0
    9-3
    9
  • Ciobanu Gabriel
    1-2-0
    4-7
    3
  • 2.
    Singeorzan Cornel
    1-2-0
    4-6
    3
  • Silveira Alexandra
    1-2-0
    5-6
    3
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    Orha Andrei
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    Coroian Claudiu
    2-1-0
    6-3
    6
  • Babics Tamas
    1-2-0
    3-7
    3
  • Ciobanu Daniel
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    Andreica Iulian
    3-0-0
    9-4
    9
  • Husa Gelu
    1-2-0
    7-8
    3
  • 2.
    Ploscaru Bogdan
    1-2-0
    5-6
    3
  • Miclos Andrei
    1-2-0
    5-8
    3
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Pop Zoltán
    5-0-0
    15-4
    15
  • 2.
    Husa Gelu
    4-1-0
    13-6
    12
  • 4.
    Coroian Claudiu
    2-3-0
    9-11
    6
  • 3.
    Silveira Alexandra
    2-3-0
    9-10
    6
  • Tintas Adrian
    1-4-0
    7-14
    3
  • Kántor Imre Zoltán
    1-4-0
    5-13
    3
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Ciobanu Gabriel
    5-0-0
    15-3
    15
  • 4.
    Ciobanu Daniel
    3-2-0
    11-10
    9
  • 2.
    Preda Ionut
    3-2-0
    11-6
    9
  • 3.
    Miclos Andrei
    3-2-0
    10-7
    9
  • Pelaghie Ioan
    1-4-0
    6-13
    3
  • Asteleanu Lucian
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Orha Andrei
    5-0-0
    15-4
    15
  • 2.
    Singeorzan Cornel
    4-1-0
    13-8
    12
  • 3.
    Irimia Sorin Jr
    3-2-0
    12-10
    9
  • 4.
    Andreica Iulian
    2-3-0
    9-10
    6
  • Sava Petru
    1-4-0
    8-13
    3
  • Campean Eugen
    0-5-0
    3-15
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Ploscaru Bogdan
    4-1-0
    14-6
    12
  • 3.
    Babics Tamas
    3-2-0
    12-9
    9
  • 4.
    Peta Octavian
    3-2-0
    9-9
    9
  • 2.
    Grosan Mircea
    3-2-0
    12-9
    9
  • Bothazan Florin
    2-3-0
    8-12
    6
  • Horotan Catalin
    0-5-0
    5-15
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Singeorzan Cornel
    0-3
    Orha Andrei
  • Top 4
  • Singeorzan Cornel
    3-1
    Preda Ionut
  • Grosan Mircea
    0-3
    Orha Andrei
  • Top 8
  • Andreica Iulian
    0-3
    Singeorzan Cornel
  • Coroian Claudiu
    1-3
    Preda Ionut
  • Grosan Mircea
    3-2
    Ploscaru Bogdan
  • Pop Zoltán
    0-3
    Orha Andrei
  • csoport: Felső: 4
  • Pop Zoltán
    2-3
    Preda Ionut
  • Pop Zoltán
    3-0
    Irimia Sorin Jr
  • Pop Zoltán
    3-1
    Peta Octavian
  • Preda Ionut
    1-3
    Irimia Sorin Jr
  • Preda Ionut
    3-1
    Peta Octavian
  • Irimia Sorin Jr
    0-3
    Peta Octavian
  • csoport: Felső: 3
  • Ciobanu Gabriel
    3-1
    Singeorzan Cornel
  • Ciobanu Gabriel
    1-3
    Grosan Mircea
  • Ciobanu Gabriel
    0-3
    Silveira Alexandra
  • Singeorzan Cornel
    0-3
    Grosan Mircea
  • Singeorzan Cornel
    3-0
    Silveira Alexandra
  • Grosan Mircea
    3-2
    Silveira Alexandra
  • csoport: Felső: 2
  • Orha Andrei
    3-0
    Babics Tamas
  • Orha Andrei
    3-0
    Coroian Claudiu
  • Orha Andrei
    3-0
    Ciobanu Daniel
  • Babics Tamas
    0-3
    Coroian Claudiu
  • Babics Tamas
    3-1
    Ciobanu Daniel
  • Coroian Claudiu
    3-0
    Ciobanu Daniel
  • csoport: Felső: 1
  • Ploscaru Bogdan
    2-3
    Husa Gelu
  • Ploscaru Bogdan
    3-0
    Miclos Andrei
  • Ploscaru Bogdan
    0-3
    Andreica Iulian
  • Husa Gelu
    2-3
    Miclos Andrei
  • Husa Gelu
    2-3
    Andreica Iulian
  • Miclos Andrei
    2-3
    Andreica Iulian
  • csoport: Alsó: 4
  • Pop Zoltán
    3-1
    Husa Gelu
  • Pop Zoltán
    3-0
    Silveira Alexandra
  • Pop Zoltán
    3-0
    Kántor Imre Zoltán
  • Pop Zoltán
    3-2
    Tintas Adrian
  • Pop Zoltán
    3-1
    Coroian Claudiu
  • Husa Gelu
    3-1
    Silveira Alexandra
  • Husa Gelu
    3-0
    Kántor Imre Zoltán
  • Husa Gelu
    3-1
    Tintas Adrian
  • Husa Gelu
    3-1
    Coroian Claudiu
  • Silveira Alexandra
    3-0
    Kántor Imre Zoltán
  • Silveira Alexandra
    3-1
    Tintas Adrian
  • Silveira Alexandra
    2-3
    Coroian Claudiu
  • Kántor Imre Zoltán
    2-3
    Tintas Adrian
  • Kántor Imre Zoltán
    3-1
    Coroian Claudiu
  • Tintas Adrian
    0-3
    Coroian Claudiu
  • csoport: Alsó: 3
  • Ciobanu Gabriel
    3-0
    Preda Ionut
  • Ciobanu Gabriel
    3-2
    Ciobanu Daniel
  • Ciobanu Gabriel
    3-1
    Miclos Andrei
  • Ciobanu Gabriel
    3-0
    Pelaghie Ioan
  • Ciobanu Gabriel
    3-0
    Asteleanu Lucian
  • Preda Ionut
    2-3
    Ciobanu Daniel
  • Preda Ionut
    3-0
    Miclos Andrei
  • Preda Ionut
    3-0
    Pelaghie Ioan
  • Preda Ionut
    3-0
    Asteleanu Lucian
  • Ciobanu Daniel
    0-3
    Miclos Andrei
  • Ciobanu Daniel
    3-2
    Pelaghie Ioan
  • Ciobanu Daniel
    3-0
    Asteleanu Lucian
  • Miclos Andrei
    3-1
    Pelaghie Ioan
  • Miclos Andrei
    3-0
    Asteleanu Lucian
  • Pelaghie Ioan
    3-1
    Asteleanu Lucian
  • csoport: Alsó: 2
  • Orha Andrei
    3-0
    Andreica Iulian
  • Orha Andrei
    3-1
    Irimia Sorin Jr
  • Orha Andrei
    3-1
    Singeorzan Cornel
  • Orha Andrei
    3-1
    Sava Petru
  • Orha Andrei
    3-1
    Campean Eugen
  • Andreica Iulian
    2-3
    Irimia Sorin Jr
  • Andreica Iulian
    1-3
    Singeorzan Cornel
  • Andreica Iulian
    3-1
    Sava Petru
  • Andreica Iulian
    3-0
    Campean Eugen
  • Irimia Sorin Jr
    2-3
    Singeorzan Cornel
  • Irimia Sorin Jr
    3-2
    Sava Petru
  • Irimia Sorin Jr
    3-0
    Campean Eugen
  • Singeorzan Cornel
    3-1
    Sava Petru
  • Singeorzan Cornel
    3-1
    Campean Eugen
  • Sava Petru
    3-1
    Campean Eugen
  • csoport: Alsó: 1
  • Bothazan Florin
    3-2
    Babics Tamas
  • Bothazan Florin
    1-3
    Ploscaru Bogdan
  • Bothazan Florin
    1-3
    Peta Octavian
  • Bothazan Florin
    3-1
    Horotan Catalin
  • Bothazan Florin
    0-3
    Grosan Mircea
  • Babics Tamas
    3-2
    Ploscaru Bogdan
  • Babics Tamas
    3-0
    Peta Octavian
  • Babics Tamas
    3-1
    Horotan Catalin
  • Babics Tamas
    1-3
    Grosan Mircea
  • Ploscaru Bogdan
    3-0
    Peta Octavian
  • Ploscaru Bogdan
    3-0
    Horotan Catalin
  • Ploscaru Bogdan
    3-2
    Grosan Mircea
  • Peta Octavian
    3-1
    Horotan Catalin
  • Peta Octavian
    3-1
    Grosan Mircea
  • Horotan Catalin
    2-3
    Grosan Mircea
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Bothazan Florin 
     
    3-2
    1-3
    1-3
    3-1
    0-3
    2
  • 2
    Babics Tamas 
    2-3
     
    3-2
    3-0
    3-1
    1-3
    3
  • 3
    Ploscaru Bogdan 
    3-1
    2-3
     
    3-0
    3-0
    3-2
    4
  • 4
    Peta Octavian 
    3-1
    0-3
    0-3
     
    3-1
    3-1
    3
  • 5
    Horotan Catalin 
    1-3
    1-3
    0-3
    1-3
     
    2-3
    0
  • 6
    Grosan Mircea 
    3-0
    3-1
    2-3
    1-3
    3-2
     
    3
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Orha Andrei 
     
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    3-1
    5
  • 2
    Andreica Iulian 
    0-3
     
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
  • 3
    Irimia Sorin Jr 
    1-3
    3-2
     
    2-3
    3-2
    3-0
    3
  • 4
    Singeorzan Cornel 
    1-3
    3-1
    3-2
     
    3-1
    3-1
    4
  • 5
    Sava Petru 
    1-3
    1-3
    2-3
    1-3
     
    3-1
    1
  • 6
    Campean Eugen 
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Ciobanu Gabriel 
     
    3-0
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Preda Ionut 
    0-3
     
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Ciobanu Daniel 
    2-3
    3-2
     
    0-3
    3-2
    3-0
    3
  • 4
    Miclos Andrei 
    1-3
    0-3
    3-0
     
    3-1
    3-0
    3
  • 5
    Pelaghie Ioan 
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
     
    3-1
    1
  • 6
    Asteleanu Lucian 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Pop Zoltán 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-2
    3-1
    5
  • 2
    Husa Gelu 
    1-3
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3-1
    4
  • 3
    Silveira Alexandra 
    0-3
    1-3
     
    3-0
    3-1
    2-3
    2
  • 4
    Kántor Imre Zoltán 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    2-3
    3-1
    1
  • 5
    Tintas Adrian 
    2-3
    1-3
    1-3
    3-2
     
    0-3
    1
  • 6
    Coroian Claudiu 
    1-3
    1-3
    3-2
    1-3
    3-0
     
    2
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Ploscaru Bogdan 
     
    2-3
    3-0
    0-3
    1
  • 2
    Husa Gelu 
    3-2
     
    2-3
    2-3
    1
  • 3
    Miclos Andrei 
    0-3
    3-2
     
    2-3
    1
  • 4
    Andreica Iulian 
    3-0
    3-2
    3-2
     
    3
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Orha Andrei 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Babics Tamas 
    0-3
     
    0-3
    3-1
    1
  • 3
    Coroian Claudiu 
    0-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 4
    Ciobanu Daniel 
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Ciobanu Gabriel 
     
    3-1
    1-3
    0-3
    1
  • 2
    Singeorzan Cornel 
    1-3
     
    0-3
    3-0
    1
  • 3
    Grosan Mircea 
    3-1
    3-0
     
    3-2
    3
  • 4
    Silveira Alexandra 
    3-0
    0-3
    2-3
     
    1
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Pop Zoltán 
     
    2-3
    3-0
    3-1
    2
  • 2
    Preda Ionut 
    3-2
     
    1-3
    3-1
    2
  • 3
    Irimia Sorin Jr 
    0-3
    3-1
     
    0-3
    1
  • 4
    Peta Octavian 
    1-3
    1-3
    3-0
     
    1
Támogatók