Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Turneu A - Paleta Veche - Victoria - 11.01.2020 - Avansati

Turneu A - Paleta Veche - Victoria - 11.01.2020 - Avansati

Turneu A - Paleta Veche - Victoria - 11.01.2020 - Avansati

by Amatur Romania
50.00 Ron
Ország: Románia Város: Oraș Victoria Helyszín: Sala de Sport a liceului I.C. Draguseanu Cím: Strada 1 Decembrie 1918
Kezdés időpontja: January 11, 2020, 09:45 Befejezés időpontja: January 11, 2020, 20:00
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Fülöp Attila
    0-3
    Vaszi Dénes
  • Fülöp Attila
    3-2
    Kis István
  • Fülöp Attila
    0-3
    Movileanu Neculae
  • Fülöp Attila
    3-2
    Frățilă Dan
  • Fülöp Attila
    2-3
    Lolea Toma
  • Vaszi Dénes
    1-3
    Kis István
  • Vaszi Dénes
    3-0
    Movileanu Neculae
  • Vaszi Dénes
    3-0
    Frățilă Dan
  • Vaszi Dénes
    3-1
    Lolea Toma
  • Kis István
    3-2
    Movileanu Neculae
  • Kis István
    3-0
    Frățilă Dan
  • Kis István
    3-1
    Lolea Toma
  • Movileanu Neculae
    2-3
    Frățilă Dan
  • Movileanu Neculae
    3-2
    Lolea Toma
  • Frățilă Dan
    3-2
    Lolea Toma
  • csoport: 2
  • Banu Nicolae
    1-3
    Tobosaru Gheorghe
  • Banu Nicolae
    0-3
    Lőrincz Zoltán
  • Banu Nicolae
    3-1
    Korodi Csaba
  • Banu Nicolae
    0-3
    Mija Gheorghe
  • Banu Nicolae
    2-3
    Moldovan Dora
  • Tobosaru Gheorghe
    3-2
    Lőrincz Zoltán
  • Tobosaru Gheorghe
    3-1
    Korodi Csaba
  • Tobosaru Gheorghe
    3-0
    Mija Gheorghe
  • Tobosaru Gheorghe
    2-3
    Moldovan Dora
  • Lőrincz Zoltán
    3-0
    Korodi Csaba
  • Lőrincz Zoltán
    3-0
    Mija Gheorghe
  • Lőrincz Zoltán
    3-2
    Moldovan Dora
  • Korodi Csaba
    0-3
    Mija Gheorghe
  • Korodi Csaba
    1-3
    Moldovan Dora
  • Mija Gheorghe
    0-3
    Moldovan Dora
  • csoport: 3
  • Morariu Marius
    3-2
    Bedő József
  • Morariu Marius
    2-3
    Chirap Dan
  • Morariu Marius
    3-1
    Ciobanu Adrian
  • Morariu Marius
    3-1
    Butunoiu Dorin
  • Morariu Marius
    2-3
    Vlad Maria Victoria
  • Bedő József
    1-3
    Chirap Dan
  • Bedő József
    3-0
    Ciobanu Adrian
  • Bedő József
    3-1
    Butunoiu Dorin
  • Bedő József
    2-3
    Vlad Maria Victoria
  • Chirap Dan
    0-3
    Ciobanu Adrian
  • Chirap Dan
    3-0
    Butunoiu Dorin
  • Chirap Dan
    2-3
    Vlad Maria Victoria
  • Ciobanu Adrian
    3-0
    Butunoiu Dorin
  • Ciobanu Adrian
    1-3
    Vlad Maria Victoria
  • Butunoiu Dorin
    0-3
    Vlad Maria Victoria
  • csoport: 4
  • Visan Victor
    3-1
    Manitiu Florin
  • Visan Victor
    3-2
    Ciky Cornel
  • Visan Victor
    3-0
    Sirbu Vlad
  • Visan Victor
    3-1
    Ionita Adrian
  • Visan Victor
    3-0
    Pauliuc Alesia
  • Manitiu Florin
    3-2
    Ciky Cornel
  • Manitiu Florin
    3-0
    Sirbu Vlad
  • Manitiu Florin
    3-0
    Ionita Adrian
  • Manitiu Florin
    3-1
    Pauliuc Alesia
  • Ciky Cornel
    3-2
    Sirbu Vlad
  • Ciky Cornel
    3-2
    Ionita Adrian
  • Ciky Cornel
    0-3
    Pauliuc Alesia
  • Sirbu Vlad
    3-0
    Ionita Adrian
  • Sirbu Vlad
    0-3
    Pauliuc Alesia
  • Ionita Adrian
    3-1
    Pauliuc Alesia
  • csoport: 5
  • Nitu Serban
    2-3
    Botea Fabian
  • Nitu Serban
    0-3
    Benyovszki Béla
  • Nitu Serban
    3-2
    Nandrean Dan
  • Nitu Serban
    3-1
    Bălan Claudia
  • Nitu Serban
    3-1
    Gaja Mario
  • Botea Fabian
    3-1
    Benyovszki Béla
  • Botea Fabian
    3-0
    Nandrean Dan
  • Botea Fabian
    3-0
    Bălan Claudia
  • Botea Fabian
    3-0
    Gaja Mario
  • Benyovszki Béla
    3-0
    Nandrean Dan
  • Benyovszki Béla
    3-0
    Bălan Claudia
  • Benyovszki Béla
    1-3
    Gaja Mario
  • Nandrean Dan
    3-1
    Bălan Claudia
  • Nandrean Dan
    3-2
    Gaja Mario
  • Bălan Claudia
    1-3
    Gaja Mario
  • csoport: 6
  • Loghin Florin
    3-0
    Bartha István Zsolt
  • Loghin Florin
    3-2
    Mitrofan Petrică
  • Loghin Florin
    3-0
    Badescu Tudor
  • Loghin Florin
    3-1
    Kondort Dan
  • Loghin Florin
    3-0
    Malene Petru
  • Bartha István Zsolt
    3-1
    Mitrofan Petrică
  • Bartha István Zsolt
    3-0
    Badescu Tudor
  • Bartha István Zsolt
    3-1
    Kondort Dan
  • Bartha István Zsolt
    3-1
    Malene Petru
  • Mitrofan Petrică
    3-1
    Badescu Tudor
  • Mitrofan Petrică
    3-1
    Kondort Dan
  • Mitrofan Petrică
    3-1
    Malene Petru
  • Badescu Tudor
    3-1
    Kondort Dan
  • Badescu Tudor
    3-0
    Malene Petru
  • Kondort Dan
    0-3
    Malene Petru
  • Top 32
  • Kis István
    3-0
  • Nitu Serban
    1-3
    Pauliuc Alesia
  • Chirap Dan
    3-0
    Mija Gheorghe
  • 0-3
    Bartha István Zsolt
  • Botea Fabian
    3-0
  • Bedő József
    3-1
    Tobosaru Gheorghe
  • Movileanu Neculae
    0-3
    Badescu Tudor
  • 0-3
    Visan Victor
  • Vlad Maria Victoria
    3-0
  • Nandrean Dan
    0-3
    Moldovan Dora
  • Vaszi Dénes
    3-0
    Ciky Cornel
  • 0-3
    Loghin Florin
  • Benyovszki Béla
    3-0
  • Frățilă Dan
    0-3
    Manitiu Florin
  • Morariu Marius
    3-2
    Mitrofan Petrică
  • 0-3
    Lőrincz Zoltán
  • Top 16
  • Kis István
    0-3
    Pauliuc Alesia
  • Chirap Dan
    1-3
    Bartha István Zsolt
  • Botea Fabian
    3-2
    Bedő József
  • Badescu Tudor
    1-3
    Visan Victor
  • Vlad Maria Victoria
    3-1
    Moldovan Dora
  • Vaszi Dénes
    1-3
    Loghin Florin
  • Benyovszki Béla
    3-2
    Manitiu Florin
  • Morariu Marius
    2-3
    Lőrincz Zoltán
  • Top 8
  • Pauliuc Alesia
    3-0
    Bartha István Zsolt
  • Botea Fabian
    3-0
    Visan Victor
  • Vlad Maria Victoria
    3-1
    Loghin Florin
  • Benyovszki Béla
    3-0
    Lőrincz Zoltán
  • Top 4
  • Pauliuc Alesia
    1-3
    Botea Fabian
  • Vlad Maria Victoria
    3-1
    Benyovszki Béla
  • Top 1-2
  • Botea Fabian
    3-1
    Vlad Maria Victoria
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Fülöp Attila
    0-3
    3-2
    0-3
    3-2
    2-3
    2
    5
  • 2
    Vaszi Dénes
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
  • 3
    Kis István
    2-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    2
  • 4
    Movileanu Neculae
    3-0
    0-3
    2-3
    2-3
    3-2
    2
    3
  • 5
    Frățilă Dan
    2-3
    0-3
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    4
  • 6
    Lolea Toma
    3-2
    1-3
    1-3
    2-3
    2-3
    1
    6
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Banu Nicolae
    1-3
    0-3
    3-1
    0-3
    2-3
    1
    5
  • 2
    Tobosaru Gheorghe
    3-1
    3-2
    3-1
    3-0
    2-3
    4
    2
  • 3
    Lőrincz Zoltán
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    1
  • 4
    Korodi Csaba
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6
  • 5
    Mija Gheorghe
    3-0
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    2
    4
  • 6
    Moldovan Dora
    3-2
    3-2
    2-3
    3-1
    3-0
    4
    3
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Morariu Marius
    3-2
    2-3
    3-1
    3-1
    2-3
    3
    2
  • 2
    Bedő József
    2-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2-3
    2
    4
  • 3
    Chirap Dan
    3-2
    3-1
    0-3
    3-0
    2-3
    3
    3
  • 4
    Ciobanu Adrian
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    1-3
    2
    5
  • 5
    Butunoiu Dorin
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Vlad Maria Victoria
    3-2
    3-2
    3-2
    3-1
    3-0
    5
    1
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Visan Victor
    3-1
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
  • 2
    Manitiu Florin
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    2
  • 3
    Ciky Cornel
    2-3
    2-3
    3-2
    3-2
    0-3
    2
    4
  • 4
    Sirbu Vlad
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    0-3
    1
    5
  • 5
    Ionita Adrian
    1-3
    0-3
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    6
  • 6
    Pauliuc Alesia
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    1-3
    2
    3
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Nitu Serban
    2-3
    0-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    3
  • 2
    Botea Fabian
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 3
    Benyovszki Béla
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    1-3
    3
    2
  • 4
    Nandrean Dan
    2-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    4
  • 5
    Bălan Claudia
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    6
  • 6
    Gaja Mario
    1-3
    0-3
    3-1
    2-3
    3-1
    2
    5
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Loghin Florin
    3-0
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
  • 2
    Bartha István Zsolt
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    2
  • 3
    Mitrofan Petrică
    2-3
    1-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    3
  • 4
    Badescu Tudor
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    4
  • 5
    Kondort Dan
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Malene Petru
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    5
Támogatók
ajax-icon Betöltés...