Turneu A - Memorialul George Vaduva - București - 23-24.11.2019 - Elite

Turneu A - Memorialul George Vaduva - București - 23-24.11.2019 - Elite

Turneu A - Memorialul George Vaduva - București - 23-24.11.2019 - Elite

by Amatur Romania
40.00 Ron
Ország: Románia Város: București Helyszín: Top Tenis Arena Cím: Splaiul Independenței 319
Kezdés időpontja: November 24, 2019, 09:00 Befejezés időpontja: November 24, 2019, 17:00
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Cojanu Ciprian
    2-3
    Cristache George
  • Cojanu Ciprian
    1-3
    Tigau Dan
  • Cojanu Ciprian
    3-1
    Nicolae Paul
  • Cojanu Ciprian
    3-0
    Bradatan Lenuta
  • Cristache George
    3-1
    Tigau Dan
  • Cristache George
    3-2
    Nicolae Paul
  • Cristache George
    3-0
    Bradatan Lenuta
  • Tigau Dan
    3-2
    Nicolae Paul
  • Tigau Dan
    2-3
    Bradatan Lenuta
  • Nicolae Paul
    3-2
    Bradatan Lenuta
  • csoport: 2
  • Calin Mihai
    3-0
    Dumitru Gheorghe
  • Calin Mihai
    3-0
    Radu Daniel
  • Calin Mihai
    3-1
    Ionescu Mihai
  • Calin Mihai
    3-1
    Acsinte Oana
  • Calin Mihai
    3-0
    Secu Valeriu
  • Dumitru Gheorghe
    0-3
    Radu Daniel
  • Dumitru Gheorghe
    3-0
    Ionescu Mihai
  • Dumitru Gheorghe
    2-3
    Acsinte Oana
  • Dumitru Gheorghe
    1-3
    Secu Valeriu
  • Radu Daniel
    3-1
    Ionescu Mihai
  • Radu Daniel
    3-1
    Acsinte Oana
  • Radu Daniel
    1-3
    Secu Valeriu
  • Ionescu Mihai
    3-1
    Acsinte Oana
  • Ionescu Mihai
    1-3
    Secu Valeriu
  • Acsinte Oana
    0-3
    Secu Valeriu
  • csoport: 3
  • Panea Ovidiu
    0-3
    Dinca Daniel
  • Panea Ovidiu
    3-1
    Megan Alexandra
  • Panea Ovidiu
    1-3
    Badea Ionut
  • Panea Ovidiu
    3-1
    Stancu Sorin
  • Panea Ovidiu
    2-3
    Dinca Nicolae
  • Dinca Daniel
    0-3
    Megan Alexandra
  • Dinca Daniel
    3-2
    Badea Ionut
  • Dinca Daniel
    3-0
    Stancu Sorin
  • Dinca Daniel
    0-3
    Dinca Nicolae
  • Megan Alexandra
    2-3
    Badea Ionut
  • Megan Alexandra
    3-1
    Stancu Sorin
  • Megan Alexandra
    3-0
    Dinca Nicolae
  • Badea Ionut
    3-1
    Stancu Sorin
  • Badea Ionut
    0-3
    Dinca Nicolae
  • Stancu Sorin
    1-3
    Dinca Nicolae
  • csoport: 4
  • Neagoe Costin
    3-1
    Constantin Teodor
  • Neagoe Costin
    0-3
    Rosioara Razvan
  • Neagoe Costin
    3-1
    Istrate Cristian
  • Neagoe Costin
    3-1
    Papacu Bejoli
  • Neagoe Costin
    3-0
    Negria Mihai
  • Constantin Teodor
    3-1
    Rosioara Razvan
  • Constantin Teodor
    3-1
    Istrate Cristian
  • Constantin Teodor
    3-2
    Papacu Bejoli
  • Constantin Teodor
    3-0
    Negria Mihai
  • Rosioara Razvan
    0-3
    Istrate Cristian
  • Rosioara Razvan
    3-0
    Papacu Bejoli
  • Rosioara Razvan
    3-1
    Negria Mihai
  • Istrate Cristian
    3-1
    Papacu Bejoli
  • Istrate Cristian
    3-1
    Negria Mihai
  • Papacu Bejoli
    3-0
    Negria Mihai
  • csoport: 5
  • Ropotan Iulian
    0-3
    Buzatu Vasile
  • Ropotan Iulian
    3-0
    Nicolae Alin
  • Ropotan Iulian
    3-1
    Dumbrava Doru
  • Ropotan Iulian
    3-1
    Boroleanu Robert
  • Ropotan Iulian
    3-0
    Cocolos Alexandru
  • Buzatu Vasile
    3-2
    Nicolae Alin
  • Buzatu Vasile
    3-0
    Dumbrava Doru
  • Buzatu Vasile
    3-0
    Boroleanu Robert
  • Buzatu Vasile
    3-0
    Cocolos Alexandru
  • Nicolae Alin
    3-0
    Dumbrava Doru
  • Nicolae Alin
    3-1
    Boroleanu Robert
  • Nicolae Alin
    3-0
    Cocolos Alexandru
  • Dumbrava Doru
    3-0
    Boroleanu Robert
  • Dumbrava Doru
    3-0
    Cocolos Alexandru
  • Boroleanu Robert
    3-2
    Cocolos Alexandru
  • csoport: 6
  • Rogoz Nicoleta
    1-3
    Ursu Teodor
  • Rogoz Nicoleta
    2-3
    Retegan Cosmin
  • Rogoz Nicoleta
    1-3
    Dumitrescu Cornel
  • Rogoz Nicoleta
    3-0
    Marcu Nicolae
  • Rogoz Nicoleta
    3-0
    VOINESCU Ecaterina
  • Ursu Teodor
    3-2
    Retegan Cosmin
  • Ursu Teodor
    3-0
    Dumitrescu Cornel
  • Ursu Teodor
    3-1
    Marcu Nicolae
  • Ursu Teodor
    3-0
    VOINESCU Ecaterina
  • Retegan Cosmin
    3-0
    Dumitrescu Cornel
  • Retegan Cosmin
    2-3
    Marcu Nicolae
  • Retegan Cosmin
    3-0
    VOINESCU Ecaterina
  • Dumitrescu Cornel
    2-3
    Marcu Nicolae
  • Dumitrescu Cornel
    3-0
    VOINESCU Ecaterina
  • Marcu Nicolae
    3-0
    VOINESCU Ecaterina
  • csoport: I
  • Cristache George
    3-0
    Istrate Cristian
  • Cristache George
    3-1
    Nicolae Alin
  • Istrate Cristian
    2-3
    Nicolae Alin
  • csoport: II
  • Calin Mihai
    3-0
    Badea Ionut
  • Calin Mihai
    3-1
    Retegan Cosmin
  • Badea Ionut
    1-3
    Retegan Cosmin
  • csoport: III
  • Dinca Nicolae
    3-0
    Radu Daniel
  • Dinca Nicolae
    3-1
    Dumitrescu Cornel
  • Radu Daniel
    0-3
    Dumitrescu Cornel
  • csoport: IV
  • Neagoe Costin
    0-3
    Cojanu Ciprian
  • Neagoe Costin
    3-2
    Dumbrava Doru
  • Cojanu Ciprian
    3-1
    Dumbrava Doru
  • csoport: V
  • Buzatu Vasile
    3-1
    Tigau Dan
  • Buzatu Vasile
    3-0
    Rosioara Razvan
  • Tigau Dan
    1-3
    Rosioara Razvan
  • csoport: VI
  • Ursu Teodor
    2-3
    Secu Valeriu
  • Ursu Teodor
    3-1
    Dinca Daniel
  • Secu Valeriu
    3-0
    Dinca Daniel
  • csoport: VII
  • Marcu Nicolae
    1-3
    Megan Alexandra
  • Marcu Nicolae
    0-3
    Dumitru Gheorghe
  • Megan Alexandra
    2-3
    Dumitru Gheorghe
  • csoport: VIII
  • Ropotan Iulian
    3-0
    Constantin Teodor
  • Ropotan Iulian
    3-1
    Nicolae Paul
  • Constantin Teodor
    3-1
    Nicolae Paul
  • Top 16
  • Cristache George
    1-3
    Dumitru Gheorghe
  • Ursu Teodor
    3-0
    Ropotan Iulian
  • Buzatu Vasile
    3-1
    Megan Alexandra
  • Retegan Cosmin
    2-3
    Cojanu Ciprian
  • Dinca Nicolae
    3-0
    Nicolae Alin
  • Constantin Teodor
    1-3
    Secu Valeriu
  • Dumitrescu Cornel
    1-3
    Rosioara Razvan
  • Neagoe Costin
    2-3
    Calin Mihai
  • Top 8
  • Dumitru Gheorghe
    0-3
    Ursu Teodor
  • Buzatu Vasile
    3-1
    Cojanu Ciprian
  • Dinca Nicolae
    3-0
    Secu Valeriu
  • Rosioara Razvan
    1-3
    Calin Mihai
  • Top 4
  • Ursu Teodor
    3-1
    Buzatu Vasile
  • Dinca Nicolae
    2-3
    Calin Mihai
  • Top 1-2
  • Ursu Teodor
    3-2
    Calin Mihai
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Cojanu Ciprian
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
  • 2
    Cristache George
    3-2
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    1
  • 3
    Tigau Dan
    3-1
    1-3
    3-2
    2-3
    2
    3
  • 4
    Nicolae Paul
    1-3
    2-3
    2-3
    3-2
    1
    4
  • 5
    Bradatan Lenuta
    0-3
    0-3
    3-2
    2-3
    1
    5
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Calin Mihai
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    5
    1
  • 2
    Dumitru Gheorghe
    0-3
    0-3
    3-0
    2-3
    1-3
    1
    4
  • 3
    Radu Daniel
    0-3
    3-0
    3-1
    3-1
    1-3
    3
    3
  • 4
    Ionescu Mihai
    1-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1-3
    1
    5
  • 5
    Acsinte Oana
    1-3
    3-2
    1-3
    1-3
    0-3
    1
    6
  • 6
    Secu Valeriu
    0-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    2
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Panea Ovidiu
    0-3
    3-1
    1-3
    3-1
    2-3
    2
    5
  • 2
    Dinca Daniel
    3-0
    0-3
    3-2
    3-0
    0-3
    3
    3
  • 3
    Megan Alexandra
    1-3
    3-0
    2-3
    3-1
    3-0
    3
    2
  • 4
    Badea Ionut
    3-1
    2-3
    3-2
    3-1
    0-3
    3
    4
  • 5
    Stancu Sorin
    1-3
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    6
  • 6
    Dinca Nicolae
    3-2
    3-0
    0-3
    3-0
    3-1
    4
    1
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Neagoe Costin
    3-1
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 2
    Constantin Teodor
    1-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    2
  • 3
    Rosioara Razvan
    3-0
    1-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3
    4
  • 4
    Istrate Cristian
    1-3
    1-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    3
  • 5
    Papacu Bejoli
    1-3
    2-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    5
  • 6
    Negria Mihai
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ropotan Iulian
    0-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    2
  • 2
    Buzatu Vasile
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 3
    Nicolae Alin
    0-3
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    3
  • 4
    Dumbrava Doru
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
  • 5
    Boroleanu Robert
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    5
  • 6
    Cocolos Alexandru
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    6
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Rogoz Nicoleta
    1-3
    2-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    4
  • 2
    Ursu Teodor
    3-1
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
  • 3
    Retegan Cosmin
    3-2
    2-3
    3-0
    2-3
    3-0
    3
    2
  • 4
    Dumitrescu Cornel
    3-1
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    2
    5
  • 5
    Marcu Nicolae
    0-3
    1-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    3
  • 6
    VOINESCU Ecaterina
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: I
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Cristache George
    3-0
    3-1
    2
    1
  • 2
    Istrate Cristian
    0-3
    2-3
    0
    3
  • 3
    Nicolae Alin
    1-3
    3-2
    1
    2
  • csoport: II
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Calin Mihai
    3-0
    3-1
    2
    1
  • 2
    Badea Ionut
    0-3
    1-3
    0
    3
  • 3
    Retegan Cosmin
    1-3
    3-1
    1
    2
  • csoport: III
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Dinca Nicolae
    3-0
    3-1
    2
    1
  • 2
    Radu Daniel
    0-3
    0-3
    0
    3
  • 3
    Dumitrescu Cornel
    1-3
    3-0
    1
    2
  • csoport: IV
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Neagoe Costin
    0-3
    3-2
    1
    2
  • 2
    Cojanu Ciprian
    3-0
    3-1
    2
    1
  • 3
    Dumbrava Doru
    2-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: V
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Buzatu Vasile
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 2
    Tigau Dan
    1-3
    1-3
    0
    3
  • 3
    Rosioara Razvan
    0-3
    3-1
    1
    2
  • csoport: VI
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ursu Teodor
    2-3
    3-1
    1
    2
  • 2
    Secu Valeriu
    3-2
    3-0
    2
    1
  • 3
    Dinca Daniel
    1-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: VII
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Marcu Nicolae
    1-3
    0-3
    0
    3
  • 2
    Megan Alexandra
    3-1
    2-3
    1
    2
  • 3
    Dumitru Gheorghe
    3-0
    3-2
    2
    1
  • csoport: VIII
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ropotan Iulian
    3-0
    3-1
    2
    1
  • 2
    Constantin Teodor
    0-3
    3-1
    1
    2
  • 3
    Nicolae Paul
    1-3
    1-3
    0
    3
Támogatók
ajax-icon Betöltés...