Turneu A - Cupa Vaser - Vișeu de Sus - 19.10

Turneu A - Cupa Vaser - Vișeu de Sus - 19.10.2019 - Open

Turneu A - Cupa Vaser - Vișeu de Sus - 19.10.2019 - Open

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Vișeu de Sus
Helyszín: Sala de sport a orașului
Cím: -
Kezdés időpontja: October 19, 2019, 09:30
Befejezés időpontja: October 19, 2019, 20:00
Nevezési díj: 40.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Andreica Iulian
    1-3
    Dirlea Ioan
  • Top 4
  • Petrescu Claudiu
    2-3
    Andreica Iulian
  • Dirlea Ioan
    3-0
    Miclos Andrei
  • Top 8
  • Georgiu Dragos
    0-3
    Petrescu Claudiu
  • Mal Denis
    2-3
    Andreica Iulian
  • Tintas Adrian
    1-3
    Dirlea Ioan
  • Husa Gelu
    1-3
    Miclos Andrei
  • csoport: Felső: 3
  • Andreica Iulian
    2-3
    Tintas Adrian
  • Andreica Iulian
    3-2
    Petrescu Claudiu
  • Andreica Iulian
    3-2
    Krisan Iuliu
  • Tintas Adrian
    3-2
    Petrescu Claudiu
  • Tintas Adrian
    1-3
    Krisan Iuliu
  • Petrescu Claudiu
    3-1
    Krisan Iuliu
  • csoport: Felső: 2
  • Miclos Andrei
    3-1
    Mal Denis
  • Miclos Andrei
    3-0
    Andreica Daniel
  • Miclos Andrei
    3-0
    Horotan Catalin
  • Mal Denis
    3-0
    Andreica Daniel
  • Mal Denis
    3-1
    Horotan Catalin
  • Andreica Daniel
    2-3
    Horotan Catalin
  • csoport: Felső: 1
  • Georgiu Dragos
    3-1
    Dirlea Ioan
  • Georgiu Dragos
    3-0
    Husa Gelu
  • Georgiu Dragos
    3-0
    Maximciuc Felix
  • Dirlea Ioan
    3-2
    Husa Gelu
  • Dirlea Ioan
    3-0
    Maximciuc Felix
  • Husa Gelu
    3-0
    Maximciuc Felix
  • csoport: Alsó: 3
  • Husa Gelu
    2-3
    Andreica Iulian
  • Husa Gelu
    3-0
    Horotan Catalin
  • Husa Gelu
    2-3
    Tintas Adrian
  • Husa Gelu
    3-0
    Chira Lucian
  • Husa Gelu
    3-0
    Tigaroi Florin
  • Andreica Iulian
    1-3
    Horotan Catalin
  • Andreica Iulian
    3-0
    Tintas Adrian
  • Andreica Iulian
    3-1
    Chira Lucian
  • Andreica Iulian
    3-0
    Tigaroi Florin
  • Horotan Catalin
    2-3
    Tintas Adrian
  • Horotan Catalin
    3-0
    Chira Lucian
  • Horotan Catalin
    3-0
    Tigaroi Florin
  • Tintas Adrian
    3-2
    Chira Lucian
  • Tintas Adrian
    3-1
    Tigaroi Florin
  • Chira Lucian
    0-3
    Tigaroi Florin
  • csoport: Alsó: 2
  • Mal Denis
    3-2
    Miclos Andrei
  • Mal Denis
    3-1
    Boicu Liviu
  • Mal Denis
    2-3
    Petrescu Claudiu
  • Mal Denis
    3-0
    Ticala Vasile
  • Miclos Andrei
    3-0
    Boicu Liviu
  • Miclos Andrei
    3-1
    Petrescu Claudiu
  • Miclos Andrei
    3-0
    Ticala Vasile
  • Boicu Liviu
    0-3
    Petrescu Claudiu
  • Boicu Liviu
    0-3
    Ticala Vasile
  • Petrescu Claudiu
    3-2
    Ticala Vasile
  • Mal Denis
    3-0
    Maximciuc Felix
  • Miclos Andrei
    3-0
    Maximciuc Felix
  • Boicu Liviu
    3-1
    Maximciuc Felix
  • Petrescu Claudiu
    3-0
    Maximciuc Felix
  • Ticala Vasile
    0-3
    Maximciuc Felix
  • csoport: Alsó: 1
  • Georgiu Dragos
    3-0
    Krisan Iuliu
  • Georgiu Dragos
    3-0
    Dirlea Ioan
  • Georgiu Dragos
    3-0
    Chira Angel
  • Georgiu Dragos
    3-0
    Andreica Daniel
  • Krisan Iuliu
    2-3
    Dirlea Ioan
  • Krisan Iuliu
    3-0
    Chira Angel
  • Krisan Iuliu
    1-3
    Andreica Daniel
  • Dirlea Ioan
    3-0
    Chira Angel
  • Dirlea Ioan
    3-0
    Andreica Daniel
  • Chira Angel
    2-3
    Andreica Daniel
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Georgiu Dragos 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Krisan Iuliu 
    0-3
     
    2-3
    3-0
    1-3
    1
  • 3
    Dirlea Ioan 
    0-3
    3-2
     
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Chira Angel 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    2-3
    0
  • 5
    Andreica Daniel 
    0-3
    3-1
    0-3
    3-2
     
    2
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Mal Denis 
     
    3-2
    3-1
    2-3
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Miclos Andrei 
    2-3
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Boicu Liviu 
    1-3
    0-3
     
    0-3
    0-3
    3-1
    1
  • 4
    Petrescu Claudiu 
    3-2
    1-3
    3-0
     
    3-2
    3-0
    4
  • 5
    Ticala Vasile 
    0-3
    0-3
    3-0
    2-3
     
    0-3
    1
  • 6
    Maximciuc Felix 
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Husa Gelu 
     
    2-3
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Andreica Iulian 
    3-2
     
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    4
  • 3
    Horotan Catalin 
    0-3
    3-1
     
    2-3
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Tintas Adrian 
    3-2
    0-3
    3-2
     
    3-2
    3-1
    4
  • 5
    Chira Lucian 
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Tigaroi Florin 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Georgiu Dragos 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Dirlea Ioan 
    1-3
     
    3-2
    3-0
    2
  • 3
    Husa Gelu 
    0-3
    2-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Maximciuc Felix 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Miclos Andrei 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Mal Denis 
    1-3
     
    3-0
    3-1
    2
  • 3
    Andreica Daniel 
    0-3
    0-3
     
    2-3
    0
  • 4
    Horotan Catalin 
    0-3
    1-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Andreica Iulian 
     
    2-3
    3-2
    3-2
    2
  • 2
    Tintas Adrian 
    3-2
     
    3-2
    1-3
    2
  • 3
    Petrescu Claudiu 
    2-3
    2-3
     
    3-1
    1
  • 4
    Krisan Iuliu 
    2-3
    3-1
    1-3
     
    1
Támogatók