Turneu A - Cupa Vaser - Vișeu de Sus - 19.10

Turneu A - Cupa Vaser - Vișeu de Sus - 19.10.2019 - Elite

Turneu A - Cupa Vaser - Vișeu de Sus - 19.10.2019 - Elite

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Vișeu de Sus
Helyszín: Sala de sport a orașului
Cím: -
Kezdés időpontja: October 19, 2019, 13:30
Befejezés időpontja: October 19, 2019, 20:00
Nevezési díj: 40.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Marchis Maximilian 3  
     
     
     
  • Galban Calin 0  
    Marchis Maximilian 3  
     
     
  • Simion Boby 0  
    Petrus Florin 1  
     
     
  • Petrus Florin 3  
     
    Marchis Maximilian 3  
    Marchis Maximilian  
  • Nistor Dorel 3  
     
    Nistor Dorel 1  
     
  • Olahut Rares 2  
    Nistor Dorel 3  
     
     
  • Pop Sorin 3  
    Pop Sorin 2  
     
     
  • Moldován Horváth Csaba 2  
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Marchis Maximilian
    6-0-0
    18-6
    18
  • 2.
    Nistor Dorel
    5-1-0
    16-10
    15
  • 3.
    Petrus Florin
    3-2-0
    10-8
    9
  • 4.
    Pop Sorin
    2-3-0
    10-11
    6
  • 5.
    Moldován Horváth Csaba
    3-1-0
    11-3
    9
  • 6.
    Simion Boby
    2-2-0
    6-6
    6
  • 7.
    Olahut Rares
    2-2-0
    10-6
    6
  • 8.
    Galban Calin
    1-3-0
    6-9
    3
  • 9.
    Iovdi Vasile
    1-2-0
    3-6
    3
  • 10.
    Mihalca Mihai
    0-3-0
    2-9
    0
  • 11.
    Toma Adrian
    0-0-0
    0-0
    0
  • 12.
    Mican Nicolae
    0-0-0
    0-0
    0
  • 13.
    Peta Octavian
    0-0-0
    0-0
    0
  • 14.
    Zidar Victor
    0-0-0
    0-0
    0
  • 15.
    Mocean Dan
    0-0-0
    0-0
    0
  • 16.
    Hotico Ciprian
    0-0-0
    0-0
    0
  • 17.
    Rakoczi Patrick
    0-3-0
    0-9
    0
  • 18.
    Ticala Vasile Jr
    0-3-0
    0-9
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 3
  • 1.
    Nistor Dorel
    3-0-0
    9-3
    9
  • 2.
    Petrus Florin
    2-1-0
    6-5
    6
  • Galban Calin
    1-2-0
    6-6
    3
  • Mihalca Mihai
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    Moldován Horváth Csaba
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    Simion Boby
    2-1-0
    6-3
    6
  • Iovdi Vasile
    1-2-0
    3-6
    3
  • Rakoczi Patrick
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    Marchis Maximilian
    3-0-0
    9-4
    9
  • 2.
    Olahut Rares
    2-1-0
    8-3
    6
  • Pop Sorin
    1-2-0
    5-6
    3
  • Ticala Vasile Jr
    0-3-0
    0-9
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Marchis Maximilian
    3-1
    Nistor Dorel
  • Top 4
  • Marchis Maximilian
    3-1
    Petrus Florin
  • Nistor Dorel
    3-2
    Pop Sorin
  • Top 8
  • Marchis Maximilian
    3-0
    Galban Calin
  • Simion Boby
    0-3
    Petrus Florin
  • Nistor Dorel
    3-2
    Olahut Rares
  • Pop Sorin
    3-2
    Moldován Horváth Csaba
  • csoport: Felső: 3
  • Nistor Dorel
    3-0
    Petrus Florin
  • Nistor Dorel
    3-2
    Mihalca Mihai
  • Nistor Dorel
    3-1
    Galban Calin
  • Petrus Florin
    3-0
    Mihalca Mihai
  • Petrus Florin
    3-2
    Galban Calin
  • Mihalca Mihai
    0-3
    Galban Calin
  • csoport: Felső: 2
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Simion Boby
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Iovdi Vasile
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Rakoczi Patrick
  • Simion Boby
    3-0
    Iovdi Vasile
  • Simion Boby
    3-0
    Rakoczi Patrick
  • Iovdi Vasile
    3-0
    Rakoczi Patrick
  • csoport: Felső: 1
  • Marchis Maximilian
    3-2
    Pop Sorin
  • Marchis Maximilian
    3-2
    Olahut Rares
  • Marchis Maximilian
    3-0
    Ticala Vasile Jr
  • Pop Sorin
    0-3
    Olahut Rares
  • Pop Sorin
    3-0
    Ticala Vasile Jr
  • Olahut Rares
    3-0
    Ticala Vasile Jr
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Marchis Maximilian 
     
    3-2
    3-2
    3-0
    3
  • 2
    Pop Sorin 
    2-3
     
    0-3
    3-0
    1
  • 3
    Olahut Rares 
    2-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 4
    Ticala Vasile Jr 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Moldován Horváth Csaba 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Simion Boby 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    Iovdi Vasile 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Rakoczi Patrick 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Nistor Dorel 
     
    3-0
    3-2
    3-1
    3
  • 2
    Petrus Florin 
    0-3
     
    3-0
    3-2
    2
  • 3
    Mihalca Mihai 
    2-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    Galban Calin 
    1-3
    2-3
    3-0
     
    1
Támogatók