Turneu A - Cupa Fitfeel - Elite

Turneu A - Cupa Fitfeel - Elite

Turneu A - Cupa Fitfeel - Elite

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Odorheiu Secuiesc
Helyszín: Fitfeel
Cím: -
Kezdés időpontja: September 08, 2018, 13:00
Befejezés időpontja: September 08, 2018, 23:59
Nevezési díj: 30.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Temelie Dragos 3  
     
     
     
  • Daneliuc Gabi 0  
    Temelie Dragos 1  
     
     
  • Zidar Victor 3  
    Zidar Victor 3  
     
     
  • Welker Iván 2  
     
    Zidar Victor 0  
    Moldován Horváth Csaba  
  • Corcoz Costin 1  
     
    Moldován Horváth Csaba 3  
     
  • Roman Bogdan 3  
    Roman Bogdan 0  
     
     
  • participant Józsa Zoltán 0  
    Moldován Horváth Csaba 3  
     
     
  • Moldován Horváth Csaba 3  
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Moldován Horváth Csaba
    8-0-0
    24-4
    24
  • 2.
    Zidar Victor
    5-3-0
    18-15
    15
  • 3.
    Temelie Dragos
    6-1-0
    19-9
    18
  • 4.
    Roman Bogdan
    4-3-0
    16-14
    12
  • 5.
    Corcoz Costin
    4-2-0
    15-7
    12
  • 6.
    Welker Iván
    4-2-0
    16-10
    12
  • 7.
    participant Józsa Zoltán
    2-4-0
    10-13
    6
  • 8.
    Daneliuc Gabi
    1-5-0
    7-16
    3
  • 9.
    Bardocz Szilárd
    1-4-0
    4-13
    3
  • 10.
    Dániel Zsombor
    1-4-0
    5-13
    3
  • 11.
    Molnár Tihamér
    1-4-0
    7-13
    3
  • 12.
    Iancu Sorin
    0-5-0
    1-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Moldován Horváth Csaba
    5-0-0
    15-4
    15
  • 2.
    Welker Iván
    4-1-0
    14-7
    12
  • 3.
    Roman Bogdan
    3-2-0
    13-10
    9
  • 4.
    Bardocz Szilárd
    1-4-0
    4-13
    3
  • Daneliuc Gabi
    1-4-0
    7-13
    3
  • Molnár Tihamér
    1-4-0
    7-13
    3
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Temelie Dragos
    5-0-0
    15-6
    15
  • 2.
    Corcoz Costin
    4-1-0
    14-4
    12
  • 3.
    Zidar Victor
    3-2-0
    12-9
    9
  • 4.
    participant Józsa Zoltán
    2-3-0
    10-10
    6
  • Dániel Zsombor
    1-4-0
    5-13
    3
  • Iancu Sorin
    0-5-0
    1-15
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Zidar Victor
    0-3
    Moldován Horváth Csaba
  • Top 4
  • Temelie Dragos
    1-3
    Zidar Victor
  • Roman Bogdan
    0-3
    Moldován Horváth Csaba
  • Top 8
  • Temelie Dragos
    3-0
    Daneliuc Gabi
  • Zidar Victor
    3-2
    Welker Iván
  • Corcoz Costin
    1-3
    Roman Bogdan
  • participant Józsa Zoltán
    0-3
    Moldován Horváth Csaba
  • csoport: Alsó: 2
  • Roman Bogdan
    2-3
    Moldován Horváth Csaba
  • Roman Bogdan
    2-3
    Welker Iván
  • Roman Bogdan
    3-2
    Daneliuc Gabi
  • Roman Bogdan
    3-0
    Bardocz Szilárd
  • Roman Bogdan
    3-2
    Molnár Tihamér
  • Moldován Horváth Csaba
    3-2
    Welker Iván
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Daneliuc Gabi
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Bardocz Szilárd
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Molnár Tihamér
  • Welker Iván
    3-1
    Daneliuc Gabi
  • Welker Iván
    3-0
    Bardocz Szilárd
  • Welker Iván
    3-1
    Molnár Tihamér
  • Daneliuc Gabi
    1-3
    Bardocz Szilárd
  • Daneliuc Gabi
    3-1
    Molnár Tihamér
  • Bardocz Szilárd
    1-3
    Molnár Tihamér
  • csoport: Alsó: 1
  • Corcoz Costin
    3-0
    Józsa Zoltán participant
  • Corcoz Costin
    2-3
    Temelie Dragos
  • Corcoz Costin
    3-1
    Zidar Victor
  • Corcoz Costin
    3-0
    Dániel Zsombor
  • Corcoz Costin
    3-0
    Iancu Sorin
  • participant Józsa Zoltán
    2-3
    Temelie Dragos
  • participant Józsa Zoltán
    2-3
    Zidar Victor
  • participant Józsa Zoltán
    3-1
    Dániel Zsombor
  • participant Józsa Zoltán
    3-0
    Iancu Sorin
  • Temelie Dragos
    3-2
    Zidar Victor
  • Temelie Dragos
    3-0
    Dániel Zsombor
  • Temelie Dragos
    3-0
    Iancu Sorin
  • Zidar Victor
    3-1
    Dániel Zsombor
  • Zidar Victor
    3-0
    Iancu Sorin
  • Dániel Zsombor
    3-1
    Iancu Sorin
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Corcoz Costin 
     
    3-0
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Józsa Zoltán 
    0-3
     
    2-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
  • 3
    Temelie Dragos 
    3-2
    3-2
     
    3-2
    3-0
    3-0
    5
  • 4
    Zidar Victor 
    1-3
    3-2
    2-3
     
    3-1
    3-0
    3
  • 5
    Dániel Zsombor 
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
     
    3-1
    1
  • 6
    Iancu Sorin 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Roman Bogdan 
     
    2-3
    2-3
    3-2
    3-0
    3-2
    3
  • 2
    Moldován Horváth Csaba 
    3-2
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Welker Iván 
    3-2
    2-3
     
    3-1
    3-0
    3-1
    4
  • 4
    Daneliuc Gabi 
    2-3
    0-3
    1-3
     
    1-3
    3-1
    1
  • 5
    Bardocz Szilárd 
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
     
    1-3
    1
  • 6
    Molnár Tihamér 
    2-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
     
    1
Támogatók