Turneu A - Cupa Fitfeel - Elite

Turneu A - Cupa Fitfeel - Elite

Turneu A - Cupa Fitfeel - Elite

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Odorheiu Secuiesc
Helyszín: Fitfeel
Cím: -
Kezdés időpontja: September 08, 2018, 13:00
Befejezés időpontja: September 08, 2018, 23:59
Nevezési díj: 30.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Zidar Victor
    0-3
    Moldován Horváth Csaba
  • Top 4
  • Temelie Dragos
    1-3
    Zidar Victor
  • Roman Bogdan
    0-3
    Moldován Horváth Csaba
  • Top 8
  • Temelie Dragos
    3-0
    Daneliuc Gabi
  • Zidar Victor
    3-2
    Welker Iván
  • Corcoz Costin
    1-3
    Roman Bogdan
  • participant Józsa Zoltán
    0-3
    Moldován Horváth Csaba
  • csoport: Alsó: 2
  • Roman Bogdan
    2-3
    Moldován Horváth Csaba
  • Roman Bogdan
    2-3
    Welker Iván
  • Roman Bogdan
    3-2
    Daneliuc Gabi
  • Roman Bogdan
    3-0
    Bardocz Szilárd
  • Roman Bogdan
    3-2
    Molnár Tihamér
  • Moldován Horváth Csaba
    3-2
    Welker Iván
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Daneliuc Gabi
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Bardocz Szilárd
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Molnár Tihamér
  • Welker Iván
    3-1
    Daneliuc Gabi
  • Welker Iván
    3-0
    Bardocz Szilárd
  • Welker Iván
    3-1
    Molnár Tihamér
  • Daneliuc Gabi
    1-3
    Bardocz Szilárd
  • Daneliuc Gabi
    3-1
    Molnár Tihamér
  • Bardocz Szilárd
    1-3
    Molnár Tihamér
  • csoport: Alsó: 1
  • Corcoz Costin
    3-0
    Józsa Zoltán participant
  • Corcoz Costin
    2-3
    Temelie Dragos
  • Corcoz Costin
    3-1
    Zidar Victor
  • Corcoz Costin
    3-0
    Dániel Zsombor
  • Corcoz Costin
    3-0
    Iancu Sorin
  • participant Józsa Zoltán
    2-3
    Temelie Dragos
  • participant Józsa Zoltán
    2-3
    Zidar Victor
  • participant Józsa Zoltán
    3-1
    Dániel Zsombor
  • participant Józsa Zoltán
    3-0
    Iancu Sorin
  • Temelie Dragos
    3-2
    Zidar Victor
  • Temelie Dragos
    3-0
    Dániel Zsombor
  • Temelie Dragos
    3-0
    Iancu Sorin
  • Zidar Victor
    3-1
    Dániel Zsombor
  • Zidar Victor
    3-0
    Iancu Sorin
  • Dániel Zsombor
    3-1
    Iancu Sorin
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Corcoz Costin 
     
    3-0
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Józsa Zoltán 
    0-3
     
    2-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
  • 3
    Temelie Dragos 
    3-2
    3-2
     
    3-2
    3-0
    3-0
    5
  • 4
    Zidar Victor 
    1-3
    3-2
    2-3
     
    3-1
    3-0
    3
  • 5
    Dániel Zsombor 
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
     
    3-1
    1
  • 6
    Iancu Sorin 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Roman Bogdan 
     
    2-3
    2-3
    3-2
    3-0
    3-2
    3
  • 2
    Moldován Horváth Csaba 
    3-2
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Welker Iván 
    3-2
    2-3
     
    3-1
    3-0
    3-1
    4
  • 4
    Daneliuc Gabi 
    2-3
    0-3
    1-3
     
    1-3
    3-1
    1
  • 5
    Bardocz Szilárd 
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
     
    1-3
    1
  • 6
    Molnár Tihamér 
    2-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
     
    1
Támogatók