Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Turneu A - Cupa CSM - Slobozia - 19.10.2019 - Incepatori

Turneu A - Cupa CSM - Slobozia - 19.10.2019 - Incepatori

Turneu A - Cupa CSM - Slobozia - 19.10.2019 - Incepatori

Ország: Románia Város: Slobozia Helyszín: Sala Sporturilor Andreea Nica Cím: Soseaua de Centura Bucuresti-Constanta
Kezdés időpontja: October 19, 2019, 09:30 Befejezés időpontja: October 19, 2019, 21:00
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Mardale Radu
    3-0
    Stoian Sebastian
  • Mardale Radu
    3-2
    Serban Adi Iulian
  • Mardale Radu
    2-3
    Urdes Florentina Ruxandra
  • Mardale Radu
    3-0
    Boteanu George
  • Mardale Radu
    3-0
    Zlotea Ion
  • Stoian Sebastian
    1-3
    Serban Adi Iulian
  • Stoian Sebastian
    3-1
    Urdes Florentina Ruxandra
  • Stoian Sebastian
    3-0
    Boteanu George
  • Stoian Sebastian
    3-0
    Zlotea Ion
  • Serban Adi Iulian
    3-1
    Urdes Florentina Ruxandra
  • Serban Adi Iulian
    3-0
    Boteanu George
  • Serban Adi Iulian
    3-0
    Zlotea Ion
  • Urdes Florentina Ruxandra
    3-0
    Boteanu George
  • Urdes Florentina Ruxandra
    3-1
    Zlotea Ion
  • Boteanu George
    0-3
    Zlotea Ion
  • csoport: 2
  • Morun Marian
    3-0
    Bora Robert
  • Morun Marian
    3-2
    Portase Daria
  • Morun Marian
    3-0
    Breazu Gheorghe
  • Morun Marian
    3-0
    Necsoiu Georgiana
  • Morun Marian
    3-2
    Tudor Valentin
  • Bora Robert
    1-3
    Portase Daria
  • Bora Robert
    3-0
    Breazu Gheorghe
  • Bora Robert
    3-1
    Necsoiu Georgiana
  • Bora Robert
    3-0
    Tudor Valentin
  • Portase Daria
    2-3
    Breazu Gheorghe
  • Portase Daria
    3-1
    Necsoiu Georgiana
  • Portase Daria
    3-0
    Tudor Valentin
  • Breazu Gheorghe
    2-3
    Necsoiu Georgiana
  • Breazu Gheorghe
    3-0
    Tudor Valentin
  • Necsoiu Georgiana
    3-1
    Tudor Valentin
  • csoport: 3
  • Rosoga Ana
    3-1
    Pascu Gabriel
  • Rosoga Ana
    2-3
    Hodivoianu Marius
  • Rosoga Ana
    3-0
    Avram Ionut
  • Rosoga Ana
    2-3
    Vlase Nicolae
  • Rosoga Ana
    3-0
    Moroianu Cristian
  • Pascu Gabriel
    3-0
    Hodivoianu Marius
  • Pascu Gabriel
    1-3
    Avram Ionut
  • Pascu Gabriel
    3-2
    Vlase Nicolae
  • Pascu Gabriel
    3-1
    Moroianu Cristian
  • Hodivoianu Marius
    3-0
    Avram Ionut
  • Hodivoianu Marius
    0-3
    Vlase Nicolae
  • Hodivoianu Marius
    3-1
    Moroianu Cristian
  • Avram Ionut
    0-3
    Vlase Nicolae
  • Avram Ionut
    3-0
    Moroianu Cristian
  • Vlase Nicolae
    3-0
    Moroianu Cristian
  • csoport: 4
  • Ghita Dobre
    2-3
    Staicu Vasile
  • Ghita Dobre
    3-0
    Enache Adrian
  • Ghita Dobre
    3-0
    Ciulei Adrian
  • Ghita Dobre
    3-0
    Dinu Paul
  • Ghita Dobre
    3-0
    Dragan Eric Sebastian
  • Staicu Vasile
    3-0
    Enache Adrian
  • Staicu Vasile
    3-0
    Ciulei Adrian
  • Staicu Vasile
    3-0
    Dinu Paul
  • Staicu Vasile
    3-0
    Dragan Eric Sebastian
  • Enache Adrian
    3-0
    Ciulei Adrian
  • Enache Adrian
    3-1
    Dinu Paul
  • Enache Adrian
    3-0
    Dragan Eric Sebastian
  • Ciulei Adrian
    3-1
    Dinu Paul
  • Ciulei Adrian
    3-0
    Dragan Eric Sebastian
  • Dinu Paul
    3-0
    Dragan Eric Sebastian
  • csoport: 5
  • Patrascu Dorin
    3-1
    Plesoianu Stefan
  • Patrascu Dorin
    3-0
    Dumitru George
  • Patrascu Dorin
    3-0
    Nani Adrian
  • Patrascu Dorin
    3-1
    Dragu Eduard Andrei
  • Plesoianu Stefan
    3-0
    Dumitru George
  • Plesoianu Stefan
    3-0
    Nani Adrian
  • Plesoianu Stefan
    3-1
    Dragu Eduard Andrei
  • Dumitru George
    3-1
    Nani Adrian
  • Dumitru George
    3-1
    Dragu Eduard Andrei
  • Nani Adrian
    0-3
    Dragu Eduard Andrei
  • csoport: 6
  • Budea Andra
    3-2
    Ontoiu Catalin
  • Budea Andra
    3-0
    Grigorescu Dan
  • Budea Andra
    3-0
    Tataru Dumitrel
  • Budea Andra
    3-0
    Radulescu Mihai
  • Ontoiu Catalin
    3-0
    Grigorescu Dan
  • Ontoiu Catalin
    3-0
    Tataru Dumitrel
  • Ontoiu Catalin
    3-0
    Radulescu Mihai
  • Grigorescu Dan
    0-3
    Tataru Dumitrel
  • Grigorescu Dan
    3-2
    Radulescu Mihai
  • Tataru Dumitrel
    3-0
    Radulescu Mihai
  • csoport: 7
  • Irimia Silviu Marius
    3-1
    Carciag Adrian
  • Irimia Silviu Marius
    2-3
    Stan Constantin
  • Irimia Silviu Marius
    3-1
    Dumitru Florin
  • Irimia Silviu Marius
    3-0
    Sirotencu Nicolae
  • Irimia Silviu Marius
    3-0
    Serbanovici Milen
  • Carciag Adrian
    3-2
    Stan Constantin
  • Carciag Adrian
    3-0
    Dumitru Florin
  • Carciag Adrian
    3-0
    Sirotencu Nicolae
  • Carciag Adrian
    3-0
    Serbanovici Milen
  • Stan Constantin
    3-0
    Dumitru Florin
  • Stan Constantin
    3-0
    Sirotencu Nicolae
  • Stan Constantin
    3-2
    Serbanovici Milen
  • Dumitru Florin
    3-1
    Sirotencu Nicolae
  • Dumitru Florin
    3-1
    Serbanovici Milen
  • Sirotencu Nicolae
    1-3
    Serbanovici Milen
  • csoport: 8
  • Cornea Marian
    3-1
    Sutei Marian
  • Cornea Marian
    3-2
    Popescu Tiberiu
  • Cornea Marian
    2-3
    Dimache Maria
  • Cornea Marian
    3-2
    Nadoleanu Pavel
  • Sutei Marian
    3-0
    Popescu Tiberiu
  • Sutei Marian
    0-3
    Dimache Maria
  • Sutei Marian
    1-3
    Nadoleanu Pavel
  • Popescu Tiberiu
    0-3
    Dimache Maria
  • Popescu Tiberiu
    3-2
    Nadoleanu Pavel
  • Dimache Maria
    3-1
    Nadoleanu Pavel
  • csoport: 9
  • Portase Raluca
    3-1
    Enache Puiu Adrian
  • Portase Raluca
    3-2
    Toader Petru
  • Portase Raluca
    3-2
    Tigau Adrian
  • Portase Raluca
    1-3
    Toma Florin
  • Enache Puiu Adrian
    3-2
    Toader Petru
  • Enache Puiu Adrian
    3-0
    Tigau Adrian
  • Enache Puiu Adrian
    0-3
    Toma Florin
  • Toader Petru
    3-0
    Tigau Adrian
  • Toader Petru
    3-0
    Toma Florin
  • Tigau Adrian
    1-3
    Toma Florin
  • csoport: 1
  • Mardale Radu
    3-0
    Tataru Dumitrel
  • Mardale Radu
    3-1
    Carciag Adrian
  • Tataru Dumitrel
    0-3
    Carciag Adrian
  • csoport: 2
  • Morun Marian
    3-2
    Dumitru George
  • Morun Marian
    0-3
    Nadoleanu Pavel
  • Dumitru George
    1-3
    Nadoleanu Pavel
  • csoport: 3
  • Vlase Nicolae
    3-1
    Enache Adrian
  • Vlase Nicolae
    1-3
    Enache Puiu Adrian
  • Enache Adrian
    3-2
    Enache Puiu Adrian
  • csoport: 4
  • Staicu Vasile
    3-1
    Pascu Gabriel
  • Staicu Vasile
    3-0
    Toader Petru
  • Pascu Gabriel
    3-2
    Toader Petru
  • csoport: 5
  • Patrascu Dorin
    3-1
    Bora Robert
  • Patrascu Dorin
    3-0
    Sutei Marian
  • Bora Robert
    0-3
    Sutei Marian
  • csoport: 6
  • Budea Andra
    3-1
    Stoian Sebastian
  • Budea Andra
    3-0
    Dumitru Florin
  • Stoian Sebastian
    3-1
    Dumitru Florin
  • csoport: 7
  • Irimia Silviu Marius
    3-1
    Serban Adi Iulian
  • Irimia Silviu Marius
    3-0
    Grigorescu Dan
  • Serban Adi Iulian
    3-0
    Grigorescu Dan
  • csoport: 8
  • Dimache Maria
    3-2
    Portase Daria
  • Dimache Maria
    3-0
    Dragu Eduard Andrei
  • Portase Daria
    0-3
    Dragu Eduard Andrei
  • csoport: 9
  • Toma Florin
    3-0
    Rosoga Ana
  • Toma Florin
    1-3
    Ciulei Adrian
  • Rosoga Ana
    2-3
    Ciulei Adrian
  • csoport: 10
  • Portase Raluca
    3-0
    Ghita Dobre
  • Portase Raluca
    3-0
    Hodivoianu Marius
  • Ghita Dobre
    3-1
    Hodivoianu Marius
  • csoport: 11
  • Cornea Marian
    2-3
    Plesoianu Stefan
  • Cornea Marian
    3-1
    Necsoiu Georgiana
  • Plesoianu Stefan
    3-2
    Necsoiu Georgiana
  • csoport: 12
  • Stan Constantin
    3-1
    Ontoiu Catalin
  • Stan Constantin
    1-3
    Urdes Florentina Ruxandra
  • Ontoiu Catalin
    3-2
    Urdes Florentina Ruxandra
  • Top 32
  • Mardale Radu
    3-0
  • Stoian Sebastian
    1-3
    Cornea Marian
  • Ciulei Adrian
    1-3
    Vlase Nicolae
  • 0-3
    Dimache Maria
  • Patrascu Dorin
    3-0
  • Morun Marian
    0-3
    Urdes Florentina Ruxandra
  • Ghita Dobre
    0-3
    Serban Adi Iulian
  • 0-3
    Staicu Vasile
  • Enache Puiu Adrian
    3-0
  • Dragu Eduard Andrei
    1-3
    Toma Florin
  • Plesoianu Stefan
    2-3
    Carciag Adrian
  • 0-3
    Budea Andra
  • Irimia Silviu Marius
    3-0
  • Pascu Gabriel
    1-3
    Portase Raluca
  • Stan Constantin
    3-2
    Sutei Marian
  • 0-3
    Nadoleanu Pavel
  • Top 16
  • Mardale Radu
    3-2
    Cornea Marian
  • Vlase Nicolae
    0-3
    Dimache Maria
  • Patrascu Dorin
    1-3
    Urdes Florentina Ruxandra
  • Serban Adi Iulian
    3-0
    Staicu Vasile
  • Enache Puiu Adrian
    0-3
    Toma Florin
  • Carciag Adrian
    2-3
    Budea Andra
  • Irimia Silviu Marius
    2-3
    Portase Raluca
  • Stan Constantin
    3-0
    Nadoleanu Pavel
  • Top 8
  • Mardale Radu
    1-3
    Dimache Maria
  • Urdes Florentina Ruxandra
    2-3
    Serban Adi Iulian
  • Toma Florin
    0-3
    Budea Andra
  • Portase Raluca
    1-3
    Stan Constantin
  • Top 4
  • Dimache Maria
    3-1
    Serban Adi Iulian
  • Budea Andra
    3-1
    Stan Constantin
  • Top 1-2
  • Dimache Maria
    0-3
    Budea Andra
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Mardale Radu
    3-0
    3-2
    2-3
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Stoian Sebastian
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 3
    Serban Adi Iulian
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 4
    Urdes Florentina Ruxandra
    3-2
    1-3
    1-3
    3-0
    3-1
    3
    4
  • 5
    Boteanu George
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Zlotea Ion
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    5
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Morun Marian
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    3-2
    5
    1
  • 2
    Bora Robert
    0-3
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    3
  • 3
    Portase Daria
    2-3
    3-1
    2-3
    3-1
    3-0
    3
    2
  • 4
    Breazu Gheorghe
    0-3
    0-3
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    5
  • 5
    Necsoiu Georgiana
    0-3
    1-3
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    4
  • 6
    Tudor Valentin
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Rosoga Ana
    3-1
    2-3
    3-0
    2-3
    3-0
    3
    2
  • 2
    Pascu Gabriel
    1-3
    3-0
    1-3
    3-2
    3-1
    3
    3
  • 3
    Hodivoianu Marius
    3-2
    0-3
    3-0
    0-3
    3-1
    3
    4
  • 4
    Avram Ionut
    0-3
    3-1
    0-3
    0-3
    3-0
    2
    5
  • 5
    Vlase Nicolae
    3-2
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 6
    Moroianu Cristian
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ghita Dobre
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 2
    Staicu Vasile
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 3
    Enache Adrian
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    3
  • 4
    Ciulei Adrian
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4
  • 5
    Dinu Paul
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    5
  • 6
    Dragan Eric Sebastian
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Patrascu Dorin
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
  • 2
    Plesoianu Stefan
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
  • 3
    Dumitru George
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    3
  • 4
    Nani Adrian
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    5
  • 5
    Dragu Eduard Andrei
    1-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    4
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Budea Andra
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Ontoiu Catalin
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 3
    Grigorescu Dan
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    4
  • 4
    Tataru Dumitrel
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
  • 5
    Radulescu Mihai
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Irimia Silviu Marius
    3-1
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Carciag Adrian
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 3
    Stan Constantin
    3-2
    2-3
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    3
  • 4
    Dumitru Florin
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    4
  • 5
    Sirotencu Nicolae
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    6
  • 6
    Serbanovici Milen
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    3-1
    1
    5
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Cornea Marian
    3-1
    3-2
    2-3
    3-2
    3
    2
  • 2
    Sutei Marian
    1-3
    3-0
    0-3
    1-3
    1
    4
  • 3
    Popescu Tiberiu
    2-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    5
  • 4
    Dimache Maria
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
  • 5
    Nadoleanu Pavel
    2-3
    3-1
    2-3
    1-3
    1
    3
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Portase Raluca
    3-1
    3-2
    3-2
    1-3
    3
    2
  • 2
    Enache Puiu Adrian
    1-3
    3-2
    3-0
    0-3
    2
    4
  • 3
    Toader Petru
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    3
  • 4
    Tigau Adrian
    2-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    5
  • 5
    Toma Florin
    3-1
    3-0
    0-3
    3-1
    3
    1
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Mardale Radu
    3-0
    3-1
    2
    1
  • 2
    Tataru Dumitrel
    0-3
    0-3
    0
    3
  • 3
    Carciag Adrian
    1-3
    3-0
    1
    2
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Morun Marian
    3-2
    0-3
    1
    2
  • 2
    Dumitru George
    2-3
    1-3
    0
    3
  • 3
    Nadoleanu Pavel
    3-0
    3-1
    2
    1
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Vlase Nicolae
    3-1
    1-3
    1
    2
  • 2
    Enache Adrian
    1-3
    3-2
    1
    3
  • 3
    Enache Puiu Adrian
    3-1
    2-3
    1
    1
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Staicu Vasile
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 2
    Pascu Gabriel
    1-3
    3-2
    1
    2
  • 3
    Toader Petru
    0-3
    2-3
    0
    3
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Patrascu Dorin
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 2
    Bora Robert
    1-3
    0-3
    0
    3
  • 3
    Sutei Marian
    0-3
    3-0
    1
    2
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Budea Andra
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 2
    Stoian Sebastian
    1-3
    3-1
    1
    2
  • 3
    Dumitru Florin
    0-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Irimia Silviu Marius
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 2
    Serban Adi Iulian
    1-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Grigorescu Dan
    0-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Dimache Maria
    3-2
    3-0
    2
    1
  • 2
    Portase Daria
    2-3
    0-3
    0
    3
  • 3
    Dragu Eduard Andrei
    0-3
    3-0
    1
    2
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Toma Florin
    3-0
    1-3
    1
    2
  • 2
    Rosoga Ana
    0-3
    2-3
    0
    3
  • 3
    Ciulei Adrian
    3-1
    3-2
    2
    1
  • csoport: 10
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Portase Raluca
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 2
    Ghita Dobre
    0-3
    3-1
    1
    2
  • 3
    Hodivoianu Marius
    0-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: 11
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Cornea Marian
    2-3
    3-1
    1
    2
  • 2
    Plesoianu Stefan
    3-2
    3-2
    2
    1
  • 3
    Necsoiu Georgiana
    1-3
    2-3
    0
    3
  • csoport: 12
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Stan Constantin
    3-1
    1-3
    1
    2
  • 2
    Ontoiu Catalin
    1-3
    3-2
    1
    3
  • 3
    Urdes Florentina Ruxandra
    3-1
    2-3
    1
    1
Támogatók
ajax-icon Betöltés...