Turneu A - Cupa CSM - Slobozia - 19.10

Turneu A - Cupa CSM - Slobozia - 19.10.2019 - Incepatori

Turneu A - Cupa CSM - Slobozia - 19.10.2019 - Incepatori

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Slobozia
Helyszín: Sala Sporturilor Andreea Nica
Cím: Soseaua de Centura Bucuresti-Constanta
Kezdés időpontja: October 19, 2019, 09:30
Befejezés időpontja: October 19, 2019, 21:00
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Mardale Radu 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Mardale Radu 3  
     
     
     
     
  • Stoian Sebastian 1  
    Cornea Marian 2  
     
     
     
     
  • Cornea Marian 3  
     
    Mardale Radu 1  
     
     
     
  • Ciulei Adrian 1  
     
    Dimache Maria 3  
     
     
     
  • Vlase Nicolae 3  
    Vlase Nicolae 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Dimache Maria 3  
     
     
     
     
  • Dimache Maria 3  
     
     
    Dimache Maria 3  
     
     
  • Patrascu Dorin 3  
     
     
    Serban Adi Iulian 1  
     
     
  • 0  
    Patrascu Dorin 1  
     
     
     
     
  • Morun Marian 0  
    Urdes Florentina Ruxandra 3  
     
     
     
     
  • Urdes Florentina Ruxandra 3  
     
    Urdes Florentina Ruxandra 2  
     
     
     
  • Ghita Dobre 0  
     
    Serban Adi Iulian 3  
     
     
     
  • Serban Adi Iulian 3  
    Serban Adi Iulian 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Staicu Vasile 0  
     
     
     
     
  • Staicu Vasile 3  
     
     
     
    Dimache Maria 0  
    Budea Andra  
  • Enache Puiu Adrian 3  
     
     
     
    Budea Andra 3  
     
  • 0  
    Enache Puiu Adrian 0  
     
     
     
     
  • Dragu Eduard Andrei 1  
    Toma Florin 3  
     
     
     
     
  • Toma Florin 3  
     
    Toma Florin 0  
     
     
     
  • Plesoianu Stefan 2  
     
    Budea Andra 3  
     
     
     
  • Carciag Adrian 3  
    Carciag Adrian 2  
     
     
     
     
  • 0  
    Budea Andra 3  
     
     
     
     
  • Budea Andra 3  
     
     
    Budea Andra 3  
     
     
  • Irimia Silviu Marius 3  
     
     
    Stan Constantin 1  
     
     
  • 0  
    Irimia Silviu Marius 2  
     
     
     
     
  • Pascu Gabriel 1  
    Portase Raluca 3  
     
     
     
     
  • Portase Raluca 3  
     
    Portase Raluca 1  
     
     
     
  • Stan Constantin 3  
     
    Stan Constantin 3  
     
     
     
  • Sutei Marian 2  
    Stan Constantin 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Nadoleanu Pavel 0  
     
     
     
     
  • Nadoleanu Pavel 3  
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Budea Andra
    11-0-0
    33-6
    33
  • 2.
    Dimache Maria
    10-1-0
    30-10
    30
  • 3.
    Serban Adi Iulian
    8-3-0
    28-13
    24
  • 4.
    Stan Constantin
    8-3-0
    28-17
    24
  • 5.
    Mardale Radu
    8-2-0
    27-11
    24
  • 6.
    Portase Raluca
    7-2-0
    23-14
    21
  • 7.
    Toma Florin
    6-3-0
    19-12
    18
  • 8.
    Urdes Florentina Ruxandra
    6-4-0
    24-17
    18
  • 9.
    Staicu Vasile
    8-1-0
    24-6
    24
  • 10.
    Irimia Silviu Marius
    7-2-0
    25-9
    21
  • 11.
    Patrascu Dorin
    7-1-0
    22-6
    21
  • 12.
    Vlase Nicolae
    6-3-0
    21-13
    18
  • 13.
    Carciag Adrian
    6-3-0
    22-13
    18
  • 14.
    Cornea Marian
    5-3-0
    21-16
    15
  • 15.
    Enache Puiu Adrian
    4-4-0
    15-15
    12
  • 16.
    Nadoleanu Pavel
    4-4-0
    17-14
    12
  • 17.
    Morun Marian
    6-2-0
    18-12
    18
  • 18.
    Plesoianu Stefan
    5-2-0
    18-11
    15
  • 19.
    Ghita Dobre
    5-3-0
    17-10
    15
  • 20.
    Pascu Gabriel
    4-4-0
    16-17
    12
  • 21.
    Ciulei Adrian
    4-4-0
    13-16
    12
  • 22.
    Stoian Sebastian
    4-4-0
    15-14
    12
  • 23.
    Dragu Eduard Andrei
    2-5-0
    10-15
    6
  • 24.
    Sutei Marian
    2-5-0
    10-15
    6
  • 25.
    Enache Adrian
    4-3-0
    13-12
    12
  • 26.
    Ontoiu Catalin
    4-2-0
    15-8
    12
  • 27.
    Portase Daria
    3-4-0
    15-14
    9
  • 28.
    Bora Robert
    3-4-0
    11-13
    9
  • 29.
    Hodivoianu Marius
    3-4-0
    10-15
    9
  • 30.
    Rosoga Ana
    3-4-0
    15-13
    9
  • 31.
    Dumitru George
    2-4-0
    9-14
    6
  • 32.
    Toader Petru
    2-4-0
    12-12
    6
  • 33.
    Tataru Dumitrel
    2-4-0
    6-12
    6
  • 34.
    Necsoiu Georgiana
    2-5-0
    11-18
    6
  • 35.
    Dumitru Florin
    2-5-0
    8-17
    6
  • 36.
    Grigorescu Dan
    1-5-0
    3-17
    3
  • 37.
    Breazu Gheorghe
    2-3-0
    8-11
    6
  • 38.
    Avram Ionut
    2-3-0
    6-10
    6
  • 39.
    Popescu Tiberiu
    1-3-0
    5-11
    3
  • 40.
    Serbanovici Milen
    1-4-0
    6-13
    3
  • 41.
    Zlotea Ion
    1-4-0
    4-12
    3
  • 42.
    Dinu Paul
    1-4-0
    5-12
    3
  • 43.
    Dragan Eric Sebastian
    0-5-0
    0-15
    0
  • 44.
    Sirotencu Nicolae
    0-5-0
    2-15
    0
  • 45.
    Becleanu Octavian
    0-0-0
    0-0
    0
  • 46.
    Moroianu Cristian
    0-5-0
    2-15
    0
  • 47.
    Boteanu George
    0-5-0
    0-15
    0
  • 48.
    Tudor Valentin
    0-5-0
    3-15
    0
  • 49.
    Radulescu Mihai
    0-4-0
    2-12
    0
  • 50.
    Pantazie Andrei
    0-0-0
    0-0
    0
  • 51.
    Tigau Adrian
    0-4-0
    3-12
    0
  • 52.
    Nani Adrian
    0-4-0
    1-12
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 12
  • 2.
    Stan Constantin
    1-1-0
    4-4
    3
  • Ontoiu Catalin
    1-1-0
    4-5
    3
  • 1.
    Urdes Florentina Ruxandra
    1-1-0
    5-4
    3
  • csoport: Felső: 11
  • 1.
    Plesoianu Stefan
    2-0-0
    6-4
    6
  • 2.
    Cornea Marian
    1-1-0
    5-4
    3
  • Necsoiu Georgiana
    0-2-0
    3-6
    0
  • csoport: Felső: 10
  • 1.
    Portase Raluca
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    Ghita Dobre
    1-1-0
    3-4
    3
  • Hodivoianu Marius
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 9
  • 1.
    Ciulei Adrian
    2-0-0
    6-3
    6
  • 2.
    Toma Florin
    1-1-0
    4-3
    3
  • Rosoga Ana
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 8
  • 1.
    Dimache Maria
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Dragu Eduard Andrei
    1-1-0
    3-3
    3
  • Portase Daria
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 7
  • 1.
    Irimia Silviu Marius
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Serban Adi Iulian
    1-1-0
    4-3
    3
  • Grigorescu Dan
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 6
  • 1.
    Budea Andra
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Stoian Sebastian
    1-1-0
    4-4
    3
  • Dumitru Florin
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 5
  • 1.
    Patrascu Dorin
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Sutei Marian
    1-1-0
    3-3
    3
  • Bora Robert
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 4
  • 1.
    Staicu Vasile
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Pascu Gabriel
    1-1-0
    4-5
    3
  • Toader Petru
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 3
  • 2.
    Vlase Nicolae
    1-1-0
    4-4
    3
  • Enache Adrian
    1-1-0
    4-5
    3
  • 1.
    Enache Puiu Adrian
    1-1-0
    5-4
    3
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    Nadoleanu Pavel
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Morun Marian
    1-1-0
    3-5
    3
  • Dumitru George
    0-2-0
    3-6
    0
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    Mardale Radu
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Carciag Adrian
    1-1-0
    4-3
    3
  • Tataru Dumitrel
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Alsó: 9
  • 1.
    Toma Florin
    3-1-0
    9-5
    9
  • 2.
    Portase Raluca
    3-1-0
    10-8
    9
  • 4.
    Enache Puiu Adrian
    2-2-0
    7-8
    6
  • 3.
    Toader Petru
    2-2-0
    10-6
    6
  • Tigau Adrian
    0-4-0
    3-12
    0
  • csoport: Alsó: 8
  • 1.
    Dimache Maria
    4-0-0
    12-3
    12
  • 2.
    Cornea Marian
    3-1-0
    11-8
    9
  • 4.
    Sutei Marian
    1-3-0
    5-9
    3
  • Popescu Tiberiu
    1-3-0
    5-11
    3
  • 3.
    Nadoleanu Pavel
    1-3-0
    8-10
    3
  • csoport: Alsó: 7
  • 1.
    Irimia Silviu Marius
    4-1-0
    14-5
    12
  • 2.
    Carciag Adrian
    4-1-0
    13-5
    12
  • 3.
    Stan Constantin
    4-1-0
    14-7
    12
  • 4.
    Dumitru Florin
    2-3-0
    7-11
    6
  • Serbanovici Milen
    1-4-0
    6-13
    3
  • Sirotencu Nicolae
    0-5-0
    2-15
    0
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    Budea Andra
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Ontoiu Catalin
    3-1-0
    11-3
    9
  • 3.
    Tataru Dumitrel
    2-2-0
    6-6
    6
  • 4.
    Grigorescu Dan
    1-3-0
    3-11
    3
  • Radulescu Mihai
    0-4-0
    2-12
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Patrascu Dorin
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Plesoianu Stefan
    3-1-0
    10-4
    9
  • 3.
    Dumitru George
    2-2-0
    6-8
    6
  • 4.
    Dragu Eduard Andrei
    1-3-0
    6-9
    3
  • Nani Adrian
    0-4-0
    1-12
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Staicu Vasile
    5-0-0
    15-2
    15
  • 2.
    Ghita Dobre
    4-1-0
    14-3
    12
  • 3.
    Enache Adrian
    3-2-0
    9-7
    9
  • 4.
    Ciulei Adrian
    2-3-0
    6-10
    6
  • Dinu Paul
    1-4-0
    5-12
    3
  • Dragan Eric Sebastian
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Vlase Nicolae
    4-1-0
    14-5
    12
  • 2.
    Rosoga Ana
    3-2-0
    13-7
    9
  • 3.
    Pascu Gabriel
    3-2-0
    11-9
    9
  • 4.
    Hodivoianu Marius
    3-2-0
    9-9
    9
  • Avram Ionut
    2-3-0
    6-10
    6
  • Moroianu Cristian
    0-5-0
    2-15
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Morun Marian
    5-0-0
    15-4
    15
  • 2.
    Portase Daria
    3-2-0
    13-8
    9
  • 3.
    Bora Robert
    3-2-0
    10-7
    9
  • 4.
    Necsoiu Georgiana
    2-3-0
    8-12
    6
  • Breazu Gheorghe
    2-3-0
    8-11
    6
  • Tudor Valentin
    0-5-0
    3-15
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Mardale Radu
    4-1-0
    14-5
    12
  • 2.
    Serban Adi Iulian
    4-1-0
    14-5
    12
  • 3.
    Stoian Sebastian
    3-2-0
    10-7
    9
  • 4.
    Urdes Florentina Ruxandra
    3-2-0
    11-9
    9
  • Zlotea Ion
    1-4-0
    4-12
    3
  • Boteanu George
    0-5-0
    0-15
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Dimache Maria
    0-3
    Budea Andra
  • Top 4
  • Dimache Maria
    3-1
    Serban Adi Iulian
  • Budea Andra
    3-1
    Stan Constantin
  • Top 8
  • Mardale Radu
    1-3
    Dimache Maria
  • Urdes Florentina Ruxandra
    2-3
    Serban Adi Iulian
  • Toma Florin
    0-3
    Budea Andra
  • Portase Raluca
    1-3
    Stan Constantin
  • Top 16
  • Mardale Radu
    3-2
    Cornea Marian
  • Vlase Nicolae
    0-3
    Dimache Maria
  • Patrascu Dorin
    1-3
    Urdes Florentina Ruxandra
  • Serban Adi Iulian
    3-0
    Staicu Vasile
  • Enache Puiu Adrian
    0-3
    Toma Florin
  • Carciag Adrian
    2-3
    Budea Andra
  • Irimia Silviu Marius
    2-3
    Portase Raluca
  • Stan Constantin
    3-0
    Nadoleanu Pavel
  • Top 32
  • Mardale Radu
    3-0
  • Stoian Sebastian
    1-3
    Cornea Marian
  • Ciulei Adrian
    1-3
    Vlase Nicolae
  • 0-3
    Dimache Maria
  • Patrascu Dorin
    3-0
  • Morun Marian
    0-3
    Urdes Florentina Ruxandra
  • Ghita Dobre
    0-3
    Serban Adi Iulian
  • 0-3
    Staicu Vasile
  • Enache Puiu Adrian
    3-0
  • Dragu Eduard Andrei
    1-3
    Toma Florin
  • Plesoianu Stefan
    2-3
    Carciag Adrian
  • 0-3
    Budea Andra
  • Irimia Silviu Marius
    3-0
  • Pascu Gabriel
    1-3
    Portase Raluca
  • Stan Constantin
    3-2
    Sutei Marian
  • 0-3
    Nadoleanu Pavel
  • csoport: Felső: 12
  • Stan Constantin
    3-1
    Ontoiu Catalin
  • Stan Constantin
    1-3
    Urdes Florentina Ruxandra
  • Ontoiu Catalin
    3-2
    Urdes Florentina Ruxandra
  • csoport: Felső: 11
  • Cornea Marian
    2-3
    Plesoianu Stefan
  • Cornea Marian
    3-1
    Necsoiu Georgiana
  • Plesoianu Stefan
    3-2
    Necsoiu Georgiana
  • csoport: Felső: 10
  • Portase Raluca
    3-0
    Ghita Dobre
  • Portase Raluca
    3-0
    Hodivoianu Marius
  • Ghita Dobre
    3-1
    Hodivoianu Marius
  • csoport: Felső: 9
  • Toma Florin
    3-0
    Rosoga Ana
  • Toma Florin
    1-3
    Ciulei Adrian
  • Rosoga Ana
    2-3
    Ciulei Adrian
  • csoport: Felső: 8
  • Dimache Maria
    3-2
    Portase Daria
  • Dimache Maria
    3-0
    Dragu Eduard Andrei
  • Portase Daria
    0-3
    Dragu Eduard Andrei
  • csoport: Felső: 7
  • Irimia Silviu Marius
    3-1
    Serban Adi Iulian
  • Irimia Silviu Marius
    3-0
    Grigorescu Dan
  • Serban Adi Iulian
    3-0
    Grigorescu Dan
  • csoport: Felső: 6
  • Budea Andra
    3-1
    Stoian Sebastian
  • Budea Andra
    3-0
    Dumitru Florin
  • Stoian Sebastian
    3-1
    Dumitru Florin
  • csoport: Felső: 5
  • Patrascu Dorin
    3-1
    Bora Robert
  • Patrascu Dorin
    3-0
    Sutei Marian
  • Bora Robert
    0-3
    Sutei Marian
  • csoport: Felső: 4
  • Staicu Vasile
    3-1
    Pascu Gabriel
  • Staicu Vasile
    3-0
    Toader Petru
  • Pascu Gabriel
    3-2
    Toader Petru
  • csoport: Felső: 3
  • Vlase Nicolae
    3-1
    Enache Adrian
  • Vlase Nicolae
    1-3
    Enache Puiu Adrian
  • Enache Adrian
    3-2
    Enache Puiu Adrian
  • csoport: Felső: 2
  • Morun Marian
    3-2
    Dumitru George
  • Morun Marian
    0-3
    Nadoleanu Pavel
  • Dumitru George
    1-3
    Nadoleanu Pavel
  • csoport: Felső: 1
  • Mardale Radu
    3-0
    Tataru Dumitrel
  • Mardale Radu
    3-1
    Carciag Adrian
  • Tataru Dumitrel
    0-3
    Carciag Adrian
  • csoport: Alsó: 9
  • Portase Raluca
    3-1
    Enache Puiu Adrian
  • Portase Raluca
    3-2
    Toader Petru
  • Portase Raluca
    3-2
    Tigau Adrian
  • Portase Raluca
    1-3
    Toma Florin
  • Enache Puiu Adrian
    3-2
    Toader Petru
  • Enache Puiu Adrian
    3-0
    Tigau Adrian
  • Enache Puiu Adrian
    0-3
    Toma Florin
  • Toader Petru
    3-0
    Tigau Adrian
  • Toader Petru
    3-0
    Toma Florin
  • Tigau Adrian
    1-3
    Toma Florin
  • csoport: Alsó: 8
  • Cornea Marian
    3-1
    Sutei Marian
  • Cornea Marian
    3-2
    Popescu Tiberiu
  • Cornea Marian
    2-3
    Dimache Maria
  • Cornea Marian
    3-2
    Nadoleanu Pavel
  • Sutei Marian
    3-0
    Popescu Tiberiu
  • Sutei Marian
    0-3
    Dimache Maria
  • Sutei Marian
    1-3
    Nadoleanu Pavel
  • Popescu Tiberiu
    0-3
    Dimache Maria
  • Popescu Tiberiu
    3-2
    Nadoleanu Pavel
  • Dimache Maria
    3-1
    Nadoleanu Pavel
  • csoport: Alsó: 7
  • Irimia Silviu Marius
    3-1
    Carciag Adrian
  • Irimia Silviu Marius
    2-3
    Stan Constantin
  • Irimia Silviu Marius
    3-1
    Dumitru Florin
  • Irimia Silviu Marius
    3-0
    Sirotencu Nicolae
  • Irimia Silviu Marius
    3-0
    Serbanovici Milen
  • Carciag Adrian
    3-2
    Stan Constantin
  • Carciag Adrian
    3-0
    Dumitru Florin
  • Carciag Adrian
    3-0
    Sirotencu Nicolae
  • Carciag Adrian
    3-0
    Serbanovici Milen
  • Stan Constantin
    3-0
    Dumitru Florin
  • Stan Constantin
    3-0
    Sirotencu Nicolae
  • Stan Constantin
    3-2
    Serbanovici Milen
  • Dumitru Florin
    3-1
    Sirotencu Nicolae
  • Dumitru Florin
    3-1
    Serbanovici Milen
  • Sirotencu Nicolae
    1-3
    Serbanovici Milen
  • csoport: Alsó: 6
  • Budea Andra
    3-2
    Ontoiu Catalin
  • Budea Andra
    3-0
    Grigorescu Dan
  • Budea Andra
    3-0
    Tataru Dumitrel
  • Budea Andra
    3-0
    Radulescu Mihai
  • Ontoiu Catalin
    3-0
    Grigorescu Dan
  • Ontoiu Catalin
    3-0
    Tataru Dumitrel
  • Ontoiu Catalin
    3-0
    Radulescu Mihai
  • Grigorescu Dan
    0-3
    Tataru Dumitrel
  • Grigorescu Dan
    3-2
    Radulescu Mihai
  • Tataru Dumitrel
    3-0
    Radulescu Mihai
  • csoport: Alsó: 5
  • Patrascu Dorin
    3-1
    Plesoianu Stefan
  • Patrascu Dorin
    3-0
    Dumitru George
  • Patrascu Dorin
    3-0
    Nani Adrian
  • Patrascu Dorin
    3-1
    Dragu Eduard Andrei
  • Plesoianu Stefan
    3-0
    Dumitru George
  • Plesoianu Stefan
    3-0
    Nani Adrian
  • Plesoianu Stefan
    3-1
    Dragu Eduard Andrei
  • Dumitru George
    3-1
    Nani Adrian
  • Dumitru George
    3-1
    Dragu Eduard Andrei
  • Nani Adrian
    0-3
    Dragu Eduard Andrei
  • csoport: Alsó: 4
  • Ghita Dobre
    2-3
    Staicu Vasile
  • Ghita Dobre
    3-0
    Enache Adrian
  • Ghita Dobre
    3-0
    Ciulei Adrian
  • Ghita Dobre
    3-0
    Dinu Paul
  • Ghita Dobre
    3-0
    Dragan Eric Sebastian
  • Staicu Vasile
    3-0
    Enache Adrian
  • Staicu Vasile
    3-0
    Ciulei Adrian
  • Staicu Vasile
    3-0
    Dinu Paul
  • Staicu Vasile
    3-0
    Dragan Eric Sebastian
  • Enache Adrian
    3-0
    Ciulei Adrian
  • Enache Adrian
    3-1
    Dinu Paul
  • Enache Adrian
    3-0
    Dragan Eric Sebastian
  • Ciulei Adrian
    3-1
    Dinu Paul
  • Ciulei Adrian
    3-0
    Dragan Eric Sebastian
  • Dinu Paul
    3-0
    Dragan Eric Sebastian
  • csoport: Alsó: 3
  • Rosoga Ana
    3-1
    Pascu Gabriel
  • Rosoga Ana
    2-3
    Hodivoianu Marius
  • Rosoga Ana
    3-0
    Avram Ionut
  • Rosoga Ana
    2-3
    Vlase Nicolae
  • Rosoga Ana
    3-0
    Moroianu Cristian
  • Pascu Gabriel
    3-0
    Hodivoianu Marius
  • Pascu Gabriel
    1-3
    Avram Ionut
  • Pascu Gabriel
    3-2
    Vlase Nicolae
  • Pascu Gabriel
    3-1
    Moroianu Cristian
  • Hodivoianu Marius
    3-0
    Avram Ionut
  • Hodivoianu Marius
    0-3
    Vlase Nicolae
  • Hodivoianu Marius
    3-1
    Moroianu Cristian
  • Avram Ionut
    0-3
    Vlase Nicolae
  • Avram Ionut
    3-0
    Moroianu Cristian
  • Vlase Nicolae
    3-0
    Moroianu Cristian
  • csoport: Alsó: 2
  • Morun Marian
    3-0
    Bora Robert
  • Morun Marian
    3-2
    Portase Daria
  • Morun Marian
    3-0
    Breazu Gheorghe
  • Morun Marian
    3-0
    Necsoiu Georgiana
  • Morun Marian
    3-2
    Tudor Valentin
  • Bora Robert
    1-3
    Portase Daria
  • Bora Robert
    3-0
    Breazu Gheorghe
  • Bora Robert
    3-1
    Necsoiu Georgiana
  • Bora Robert
    3-0
    Tudor Valentin
  • Portase Daria
    2-3
    Breazu Gheorghe
  • Portase Daria
    3-1
    Necsoiu Georgiana
  • Portase Daria
    3-0
    Tudor Valentin
  • Breazu Gheorghe
    2-3
    Necsoiu Georgiana
  • Breazu Gheorghe
    3-0
    Tudor Valentin
  • Necsoiu Georgiana
    3-1
    Tudor Valentin
  • csoport: Alsó: 1
  • Mardale Radu
    3-0
    Stoian Sebastian
  • Mardale Radu
    3-2
    Serban Adi Iulian
  • Mardale Radu
    2-3
    Urdes Florentina Ruxandra
  • Mardale Radu
    3-0
    Boteanu George
  • Mardale Radu
    3-0
    Zlotea Ion
  • Stoian Sebastian
    1-3
    Serban Adi Iulian
  • Stoian Sebastian
    3-1
    Urdes Florentina Ruxandra
  • Stoian Sebastian
    3-0
    Boteanu George
  • Stoian Sebastian
    3-0
    Zlotea Ion
  • Serban Adi Iulian
    3-1
    Urdes Florentina Ruxandra
  • Serban Adi Iulian
    3-0
    Boteanu George
  • Serban Adi Iulian
    3-0
    Zlotea Ion
  • Urdes Florentina Ruxandra
    3-0
    Boteanu George
  • Urdes Florentina Ruxandra
    3-1
    Zlotea Ion
  • Boteanu George
    0-3
    Zlotea Ion
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Mardale Radu 
     
    3-0
    3-2
    2-3
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Stoian Sebastian 
    0-3
     
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Serban Adi Iulian 
    2-3
    3-1
     
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Urdes Florentina Ruxandra 
    3-2
    1-3
    1-3
     
    3-0
    3-1
    3
  • 5
    Boteanu George 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Zlotea Ion 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Morun Marian 
     
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    3-2
    5
  • 2
    Bora Robert 
    0-3
     
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 3
    Portase Daria 
    2-3
    3-1
     
    2-3
    3-1
    3-0
    3
  • 4
    Breazu Gheorghe 
    0-3
    0-3
    3-2
     
    2-3
    3-0
    2
  • 5
    Necsoiu Georgiana 
    0-3
    1-3
    1-3
    3-2
     
    3-1
    2
  • 6
    Tudor Valentin 
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Rosoga Ana 
     
    3-1
    2-3
    3-0
    2-3
    3-0
    3
  • 2
    Pascu Gabriel 
    1-3
     
    3-0
    1-3
    3-2
    3-1
    3
  • 3
    Hodivoianu Marius 
    3-2
    0-3
     
    3-0
    0-3
    3-1
    3
  • 4
    Avram Ionut 
    0-3
    3-1
    0-3
     
    0-3
    3-0
    2
  • 5
    Vlase Nicolae 
    3-2
    2-3
    3-0
    3-0
     
    3-0
    4
  • 6
    Moroianu Cristian 
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Ghita Dobre 
     
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Staicu Vasile 
    3-2
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Enache Adrian 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 4
    Ciulei Adrian 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 5
    Dinu Paul 
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 6
    Dragan Eric Sebastian 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Patrascu Dorin 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
  • 2
    Plesoianu Stefan 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Dumitru George 
    0-3
    0-3
     
    3-1
    3-1
    2
  • 4
    Nani Adrian 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0-3
    0
  • 5
    Dragu Eduard Andrei 
    1-3
    1-3
    1-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Budea Andra 
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Ontoiu Catalin 
    2-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Grigorescu Dan 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    3-2
    1
  • 4
    Tataru Dumitrel 
    0-3
    0-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 5
    Radulescu Mihai 
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Irimia Silviu Marius 
     
    3-1
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Carciag Adrian 
    1-3
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Stan Constantin 
    3-2
    2-3
     
    3-0
    3-0
    3-2
    4
  • 4
    Dumitru Florin 
    1-3
    0-3
    0-3
     
    3-1
    3-1
    2
  • 5
    Sirotencu Nicolae 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    1-3
    0
  • 6
    Serbanovici Milen 
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Cornea Marian 
     
    3-1
    3-2
    2-3
    3-2
    3
  • 2
    Sutei Marian 
    1-3
     
    3-0
    0-3
    1-3
    1
  • 3
    Popescu Tiberiu 
    2-3
    0-3
     
    0-3
    3-2
    1
  • 4
    Dimache Maria 
    3-2
    3-0
    3-0
     
    3-1
    4
  • 5
    Nadoleanu Pavel 
    2-3
    3-1
    2-3
    1-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Portase Raluca 
     
    3-1
    3-2
    3-2
    1-3
    3
  • 2
    Enache Puiu Adrian 
    1-3
     
    3-2
    3-0
    0-3
    2
  • 3
    Toader Petru 
    2-3
    2-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 4
    Tigau Adrian 
    2-3
    0-3
    0-3
     
    1-3
    0
  • 5
    Toma Florin 
    3-1
    3-0
    0-3
    3-1
     
    3
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Mardale Radu 
     
    3-0
    3-1
    2
  • 2
    Tataru Dumitrel 
    0-3
     
    0-3
    0
  • 3
    Carciag Adrian 
    1-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Morun Marian 
     
    3-2
    0-3
    1
  • 2
    Dumitru George 
    2-3
     
    1-3
    0
  • 3
    Nadoleanu Pavel 
    3-0
    3-1
     
    2
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Vlase Nicolae 
     
    3-1
    1-3
    1
  • 2
    Enache Adrian 
    1-3
     
    3-2
    1
  • 3
    Enache Puiu Adrian 
    3-1
    2-3
     
    1
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Staicu Vasile 
     
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Pascu Gabriel 
    1-3
     
    3-2
    1
  • 3
    Toader Petru 
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Patrascu Dorin 
     
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Bora Robert 
    1-3
     
    0-3
    0
  • 3
    Sutei Marian 
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Budea Andra 
     
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Stoian Sebastian 
    1-3
     
    3-1
    1
  • 3
    Dumitru Florin 
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Irimia Silviu Marius 
     
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Serban Adi Iulian 
    1-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Grigorescu Dan 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Dimache Maria 
     
    3-2
    3-0
    2
  • 2
    Portase Daria 
    2-3
     
    0-3
    0
  • 3
    Dragu Eduard Andrei 
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Toma Florin 
     
    3-0
    1-3
    1
  • 2
    Rosoga Ana 
    0-3
     
    2-3
    0
  • 3
    Ciulei Adrian 
    3-1
    3-2
     
    2
  • csoport: Felső: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Portase Raluca 
     
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Ghita Dobre 
    0-3
     
    3-1
    1
  • 3
    Hodivoianu Marius 
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Cornea Marian 
     
    2-3
    3-1
    1
  • 2
    Plesoianu Stefan 
    3-2
     
    3-2
    2
  • 3
    Necsoiu Georgiana 
    1-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 12
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Stan Constantin 
     
    3-1
    1-3
    1
  • 2
    Ontoiu Catalin 
    1-3
     
    3-2
    1
  • 3
    Urdes Florentina Ruxandra 
    3-1
    2-3
     
    1
Támogatók