Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Turneu A - Cupa Banatului Montan - Reșița - 19.10.2019 - Open

Turneu A - Cupa Banatului Montan - Reșița - 19.10.2019 - Open

Turneu A - Cupa Banatului Montan - Reșița - 19.10.2019 - Open

Ország: Románia Város: Reșița Helyszín: Sala Polivalenta Resita Cím: Piata 1 Decembrie 1918 nr. 5
Kezdés időpontja: October 19, 2019, 14:20 Befejezés időpontja: October 19, 2019, 20:00
Nevezési díj: 40.00 Ron
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Codau Vlad
    3-0
    Veres Francisc
  • Codau Vlad
    3-2
    Degianschi Obrad
  • Codau Vlad
    3-0
    Szekeres Zoltan
  • Codau Vlad
    3-0
    Beltechi Dumitru
  • Veres Francisc
    3-0
    Degianschi Obrad
  • Veres Francisc
    3-1
    Szekeres Zoltan
  • Veres Francisc
    3-2
    Beltechi Dumitru
  • Degianschi Obrad
    3-2
    Szekeres Zoltan
  • Degianschi Obrad
    3-0
    Beltechi Dumitru
  • Szekeres Zoltan
    3-1
    Beltechi Dumitru
  • csoport: 2
  • Popet Doru
    3-2
    Ilia Ionicut
  • Popet Doru
    3-1
    Poenar Alin
  • Popet Doru
    3-1
    Munteanu Constantin
  • Popet Doru
    3-2
    Belba Caius Petrica
  • Ilia Ionicut
    3-1
    Poenar Alin
  • Ilia Ionicut
    3-0
    Munteanu Constantin
  • Ilia Ionicut
    3-2
    Belba Caius Petrica
  • Poenar Alin
    3-0
    Munteanu Constantin
  • Poenar Alin
    3-0
    Belba Caius Petrica
  • Munteanu Constantin
    0-3
    Belba Caius Petrica
  • csoport: 3
  • Turburan Ion
    2-3
    Nagy Iosif
  • Turburan Ion
    3-1
    Dehelean Octavian
  • Turburan Ion
    3-2
    Venter Liviu
  • Turburan Ion
    0-0
    Marath Kurt
  • Nagy Iosif
    3-1
    Dehelean Octavian
  • Nagy Iosif
    3-0
    Venter Liviu
  • Nagy Iosif
    0-0
    Marath Kurt
  • Dehelean Octavian
    3-1
    Venter Liviu
  • Dehelean Octavian
    0-0
    Marath Kurt
  • Venter Liviu
    0-0
    Marath Kurt
  • csoport: 4
  • Balmez Dorel
    1-3
    Geamanu Robert
  • Balmez Dorel
    0-3
    Csaky Tiberiu
  • Balmez Dorel
    3-2
    Hancig Mircea
  • Balmez Dorel
    3-0
    Sabau Victor
  • Geamanu Robert
    3-1
    Csaky Tiberiu
  • Geamanu Robert
    3-0
    Hancig Mircea
  • Geamanu Robert
    3-1
    Sabau Victor
  • Csaky Tiberiu
    3-1
    Hancig Mircea
  • Csaky Tiberiu
    3-1
    Sabau Victor
  • Hancig Mircea
    3-1
    Sabau Victor
  • csoport: 5
  • Drinceanu lilian
    2-3
    Boznea Daniel
  • Drinceanu lilian
    1-3
    Ispas Dan
  • Drinceanu lilian
    3-0
    Ticu Sorin
  • Drinceanu lilian
    3-0
    Simion Dan
  • Boznea Daniel
    3-0
    Ispas Dan
  • Boznea Daniel
    3-0
    Ticu Sorin
  • Boznea Daniel
    3-0
    Simion Dan
  • Ispas Dan
    3-2
    Ticu Sorin
  • Ispas Dan
    3-0
    Simion Dan
  • Ticu Sorin
    3-1
    Simion Dan
  • csoport: 6
  • Schiopulescu Ion
    3-2
    Gheorghe Nicu
  • Schiopulescu Ion
    3-1
    Manu Nicolae
  • Schiopulescu Ion
    3-1
    Cecan Vasile
  • Schiopulescu Ion
    3-1
    Negrea Olimpiu
  • Gheorghe Nicu
    3-1
    Manu Nicolae
  • Gheorghe Nicu
    3-1
    Cecan Vasile
  • Gheorghe Nicu
    3-2
    Negrea Olimpiu
  • Manu Nicolae
    0-3
    Cecan Vasile
  • Manu Nicolae
    3-2
    Negrea Olimpiu
  • Cecan Vasile
    3-1
    Negrea Olimpiu
  • csoport: 1
  • Codau Vlad
    3-0
    Balmez Dorel
  • Codau Vlad
    3-0
    Drinceanu lilian
  • Balmez Dorel
    3-2
    Drinceanu lilian
  • csoport: 2
  • Popet Doru
    3-1
    Dehelean Octavian
  • Popet Doru
    3-1
    Cecan Vasile
  • Dehelean Octavian
    3-1
    Cecan Vasile
  • csoport: 3
  • Nagy Iosif
    3-0
    Poenar Alin
  • Nagy Iosif
    3-2
    Manu Nicolae
  • Poenar Alin
    3-1
    Manu Nicolae
  • csoport: 4
  • Geamanu Robert
    2-3
    Degianschi Obrad
  • Geamanu Robert
    3-2
    Ticu Sorin
  • Degianschi Obrad
    2-3
    Ticu Sorin
  • csoport: 5
  • Boznea Daniel
    1-3
    Veres Francisc
  • Boznea Daniel
    3-1
    Hancig Mircea
  • Veres Francisc
    3-1
    Hancig Mircea
  • csoport: 6
  • Schiopulescu Ion
    1-3
    Ilia Ionicut
  • Schiopulescu Ion
    3-0
    Venter Liviu
  • Ilia Ionicut
    3-1
    Venter Liviu
  • csoport: 7
  • Gheorghe Nicu
    1-3
    Turburan Ion
  • Gheorghe Nicu
    3-1
    Belba Caius Petrica
  • Turburan Ion
    2-3
    Belba Caius Petrica
  • csoport: 8
  • Ispas Dan
    2-3
    Csaky Tiberiu
  • Ispas Dan
    3-0
    Szekeres Zoltan
  • Csaky Tiberiu
    3-0
    Szekeres Zoltan
  • Top 16
  • Codau Vlad
    3-1
    Dehelean Octavian
  • Poenar Alin
    2-3
    Csaky Tiberiu
  • Veres Francisc
    3-0
    Gheorghe Nicu
  • Schiopulescu Ion
    1-3
    Geamanu Robert
  • Nagy Iosif
    3-0
    Ticu Sorin
  • Balmez Dorel
    3-1
    Ilia Ionicut
  • Turburan Ion
    3-2
    Boznea Daniel
  • Ispas Dan
    2-3
    Popet Doru
  • Top 8
  • Codau Vlad
    3-0
    Csaky Tiberiu
  • Veres Francisc
    1-3
    Geamanu Robert
  • Nagy Iosif
    3-1
    Balmez Dorel
  • Turburan Ion
    3-1
    Popet Doru
  • Top 4
  • Codau Vlad
    1-3
    Geamanu Robert
  • Nagy Iosif
    3-0
    Turburan Ion
  • Top 1-2
  • Geamanu Robert
    3-1
    Nagy Iosif
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Codau Vlad
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Veres Francisc
    0-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    2
  • 3
    Degianschi Obrad
    2-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    3
  • 4
    Szekeres Zoltan
    0-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    4
  • 5
    Beltechi Dumitru
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    5
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Popet Doru
    3-2
    3-1
    3-1
    3-2
    4
    1
  • 2
    Ilia Ionicut
    2-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    2
  • 3
    Poenar Alin
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    3
  • 4
    Munteanu Constantin
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • 5
    Belba Caius Petrica
    2-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    4
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Turburan Ion
    2-3
    3-1
    3-2
    0-0
    2
    2
  • 2
    Nagy Iosif
    3-2
    3-1
    3-0
    0-0
    3
    1
  • 3
    Dehelean Octavian
    1-3
    1-3
    3-1
    0-0
    1
    3
  • 4
    Venter Liviu
    2-3
    0-3
    1-3
    0-0
    0
    4
  • 5
    Marath Kurt
    0-0
    0-0
    0-0
    0-0
    0
    5
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Balmez Dorel
    1-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    3
  • 2
    Geamanu Robert
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
  • 3
    Csaky Tiberiu
    3-0
    1-3
    3-1
    3-1
    3
    2
  • 4
    Hancig Mircea
    2-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    4
  • 5
    Sabau Victor
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    5
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Drinceanu lilian
    2-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    3
  • 2
    Boznea Daniel
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 3
    Ispas Dan
    3-1
    0-3
    3-2
    3-0
    3
    2
  • 4
    Ticu Sorin
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    4
  • 5
    Simion Dan
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    5
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Schiopulescu Ion
    3-2
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    1
  • 2
    Gheorghe Nicu
    2-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    2
  • 3
    Manu Nicolae
    1-3
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    4
  • 4
    Cecan Vasile
    1-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    3
  • 5
    Negrea Olimpiu
    1-3
    2-3
    2-3
    1-3
    0
    5
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Codau Vlad
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 2
    Balmez Dorel
    0-3
    3-2
    1
    2
  • 3
    Drinceanu lilian
    0-3
    2-3
    0
    3
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Popet Doru
    3-1
    3-1
    2
    1
  • 2
    Dehelean Octavian
    1-3
    3-1
    1
    2
  • 3
    Cecan Vasile
    1-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Nagy Iosif
    3-0
    3-2
    2
    1
  • 2
    Poenar Alin
    0-3
    3-1
    1
    2
  • 3
    Manu Nicolae
    2-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Geamanu Robert
    2-3
    3-2
    1
    2
  • 2
    Degianschi Obrad
    3-2
    2-3
    1
    3
  • 3
    Ticu Sorin
    2-3
    3-2
    1
    1
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Boznea Daniel
    1-3
    3-1
    1
    2
  • 2
    Veres Francisc
    3-1
    3-1
    2
    1
  • 3
    Hancig Mircea
    1-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Schiopulescu Ion
    1-3
    3-0
    1
    2
  • 2
    Ilia Ionicut
    3-1
    3-1
    2
    1
  • 3
    Venter Liviu
    0-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Gheorghe Nicu
    1-3
    3-1
    1
    2
  • 2
    Turburan Ion
    3-1
    2-3
    1
    1
  • 3
    Belba Caius Petrica
    1-3
    3-2
    1
    3
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ispas Dan
    2-3
    3-0
    1
    2
  • 2
    Csaky Tiberiu
    3-2
    3-0
    2
    1
  • 3
    Szekeres Zoltan
    0-3
    0-3
    0
    3
Támogatók
ajax-icon Betöltés...