Turneu A - Cupa Banatului Montan - Reșița - 19.10

Turneu A - Cupa Banatului Montan - Reșița - 19.10.2019 - Open

Turneu A - Cupa Banatului Montan - Reșița - 19.10.2019 - Open

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Reșița
Helyszín: Sala Polivalenta Resita
Cím: Piata 1 Decembrie 1918 nr. 5
Kezdés időpontja: October 19, 2019, 14:20
Befejezés időpontja: October 19, 2019, 20:00
Nevezési díj: 40.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Geamanu Robert
    3-1
    Nagy Iosif
  • Top 4
  • Codau Vlad
    1-3
    Geamanu Robert
  • Nagy Iosif
    3-0
    Turburan Ion
  • Top 8
  • Codau Vlad
    3-0
    Csaky Tiberiu
  • Veres Francisc
    1-3
    Geamanu Robert
  • Nagy Iosif
    3-1
    Balmez Dorel
  • Turburan Ion
    3-1
    Popet Doru
  • Top 16
  • Codau Vlad
    3-1
    Dehelean Octavian
  • Poenar Alin
    2-3
    Csaky Tiberiu
  • Veres Francisc
    3-0
    Gheorghe Nicu
  • Schiopulescu Ion
    1-3
    Geamanu Robert
  • Nagy Iosif
    3-0
    Ticu Sorin
  • Balmez Dorel
    3-1
    Ilia Ionicut
  • Turburan Ion
    3-2
    Boznea Daniel
  • Ispas Dan
    2-3
    Popet Doru
  • csoport: Felső: 8
  • Ispas Dan
    2-3
    Csaky Tiberiu
  • Ispas Dan
    3-0
    Szekeres Zoltan
  • Csaky Tiberiu
    3-0
    Szekeres Zoltan
  • csoport: Felső: 7
  • Gheorghe Nicu
    1-3
    Turburan Ion
  • Gheorghe Nicu
    3-1
    Belba Caius Petrica
  • Turburan Ion
    2-3
    Belba Caius Petrica
  • csoport: Felső: 6
  • Schiopulescu Ion
    1-3
    Ilia Ionicut
  • Schiopulescu Ion
    3-0
    Venter Liviu
  • Ilia Ionicut
    3-1
    Venter Liviu
  • csoport: Felső: 5
  • Boznea Daniel
    1-3
    Veres Francisc
  • Boznea Daniel
    3-1
    Hancig Mircea
  • Veres Francisc
    3-1
    Hancig Mircea
  • csoport: Felső: 4
  • Geamanu Robert
    2-3
    Degianschi Obrad
  • Geamanu Robert
    3-2
    Ticu Sorin
  • Degianschi Obrad
    2-3
    Ticu Sorin
  • csoport: Felső: 3
  • Nagy Iosif
    3-0
    Poenar Alin
  • Nagy Iosif
    3-2
    Manu Nicolae
  • Poenar Alin
    3-1
    Manu Nicolae
  • csoport: Felső: 2
  • Popet Doru
    3-1
    Dehelean Octavian
  • Popet Doru
    3-1
    Cecan Vasile
  • Dehelean Octavian
    3-1
    Cecan Vasile
  • csoport: Felső: 1
  • Codau Vlad
    3-0
    Balmez Dorel
  • Codau Vlad
    3-0
    Drinceanu lilian
  • Balmez Dorel
    3-2
    Drinceanu lilian
  • csoport: Alsó: 6
  • Schiopulescu Ion
    3-2
    Gheorghe Nicu
  • Schiopulescu Ion
    3-1
    Manu Nicolae
  • Schiopulescu Ion
    3-1
    Cecan Vasile
  • Schiopulescu Ion
    3-1
    Negrea Olimpiu
  • Gheorghe Nicu
    3-1
    Manu Nicolae
  • Gheorghe Nicu
    3-1
    Cecan Vasile
  • Gheorghe Nicu
    3-2
    Negrea Olimpiu
  • Manu Nicolae
    0-3
    Cecan Vasile
  • Manu Nicolae
    3-2
    Negrea Olimpiu
  • Cecan Vasile
    3-1
    Negrea Olimpiu
  • csoport: Alsó: 5
  • Drinceanu lilian
    2-3
    Boznea Daniel
  • Drinceanu lilian
    1-3
    Ispas Dan
  • Drinceanu lilian
    3-0
    Ticu Sorin
  • Drinceanu lilian
    3-0
    Simion Dan
  • Boznea Daniel
    3-0
    Ispas Dan
  • Boznea Daniel
    3-0
    Ticu Sorin
  • Boznea Daniel
    3-0
    Simion Dan
  • Ispas Dan
    3-2
    Ticu Sorin
  • Ispas Dan
    3-0
    Simion Dan
  • Ticu Sorin
    3-1
    Simion Dan
  • csoport: Alsó: 4
  • Balmez Dorel
    1-3
    Geamanu Robert
  • Balmez Dorel
    0-3
    Csaky Tiberiu
  • Balmez Dorel
    3-2
    Hancig Mircea
  • Balmez Dorel
    3-0
    Sabau Victor
  • Geamanu Robert
    3-1
    Csaky Tiberiu
  • Geamanu Robert
    3-0
    Hancig Mircea
  • Geamanu Robert
    3-1
    Sabau Victor
  • Csaky Tiberiu
    3-1
    Hancig Mircea
  • Csaky Tiberiu
    3-1
    Sabau Victor
  • Hancig Mircea
    3-1
    Sabau Victor
  • csoport: Alsó: 3
  • Turburan Ion
    2-3
    Nagy Iosif
  • Turburan Ion
    3-1
    Dehelean Octavian
  • Turburan Ion
    3-2
    Venter Liviu
  • Turburan Ion
    0-0
    Marath Kurt
  • Nagy Iosif
    3-1
    Dehelean Octavian
  • Nagy Iosif
    3-0
    Venter Liviu
  • Nagy Iosif
    0-0
    Marath Kurt
  • Dehelean Octavian
    3-1
    Venter Liviu
  • Dehelean Octavian
    0-0
    Marath Kurt
  • Venter Liviu
    0-0
    Marath Kurt
  • csoport: Alsó: 2
  • Popet Doru
    3-2
    Ilia Ionicut
  • Popet Doru
    3-1
    Poenar Alin
  • Popet Doru
    3-1
    Munteanu Constantin
  • Popet Doru
    3-2
    Belba Caius Petrica
  • Ilia Ionicut
    3-1
    Poenar Alin
  • Ilia Ionicut
    3-0
    Munteanu Constantin
  • Ilia Ionicut
    3-2
    Belba Caius Petrica
  • Poenar Alin
    3-0
    Munteanu Constantin
  • Poenar Alin
    3-0
    Belba Caius Petrica
  • Munteanu Constantin
    0-3
    Belba Caius Petrica
  • csoport: Alsó: 1
  • Codau Vlad
    3-0
    Veres Francisc
  • Codau Vlad
    3-2
    Degianschi Obrad
  • Codau Vlad
    3-0
    Szekeres Zoltan
  • Codau Vlad
    3-0
    Beltechi Dumitru
  • Veres Francisc
    3-0
    Degianschi Obrad
  • Veres Francisc
    3-1
    Szekeres Zoltan
  • Veres Francisc
    3-2
    Beltechi Dumitru
  • Degianschi Obrad
    3-2
    Szekeres Zoltan
  • Degianschi Obrad
    3-0
    Beltechi Dumitru
  • Szekeres Zoltan
    3-1
    Beltechi Dumitru
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Codau Vlad 
     
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Veres Francisc 
    0-3
     
    3-0
    3-1
    3-2
    3
  • 3
    Degianschi Obrad 
    2-3
    0-3
     
    3-2
    3-0
    2
  • 4
    Szekeres Zoltan 
    0-3
    1-3
    2-3
     
    3-1
    1
  • 5
    Beltechi Dumitru 
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Popet Doru 
     
    3-2
    3-1
    3-1
    3-2
    4
  • 2
    Ilia Ionicut 
    2-3
     
    3-1
    3-0
    3-2
    3
  • 3
    Poenar Alin 
    1-3
    1-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 4
    Munteanu Constantin 
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 5
    Belba Caius Petrica 
    2-3
    2-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Turburan Ion 
     
    2-3
    3-1
    3-2
    0-0
    2
  • 2
    Nagy Iosif 
    3-2
     
    3-1
    3-0
    0-0
    3
  • 3
    Dehelean Octavian 
    1-3
    1-3
     
    3-1
    0-0
    1
  • 4
    Venter Liviu 
    2-3
    0-3
    1-3
     
    0-0
    0
  • 5
    Marath Kurt 
    0-0
    0-0
    0-0
    0-0
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Balmez Dorel 
     
    1-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
  • 2
    Geamanu Robert 
    3-1
     
    3-1
    3-0
    3-1
    4
  • 3
    Csaky Tiberiu 
    3-0
    1-3
     
    3-1
    3-1
    3
  • 4
    Hancig Mircea 
    2-3
    0-3
    1-3
     
    3-1
    1
  • 5
    Sabau Victor 
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Drinceanu lilian 
     
    2-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Boznea Daniel 
    3-2
     
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Ispas Dan 
    3-1
    0-3
     
    3-2
    3-0
    3
  • 4
    Ticu Sorin 
    0-3
    0-3
    2-3
     
    3-1
    1
  • 5
    Simion Dan 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Schiopulescu Ion 
     
    3-2
    3-1
    3-1
    3-1
    4
  • 2
    Gheorghe Nicu 
    2-3
     
    3-1
    3-1
    3-2
    3
  • 3
    Manu Nicolae 
    1-3
    1-3
     
    0-3
    3-2
    1
  • 4
    Cecan Vasile 
    1-3
    1-3
    3-0
     
    3-1
    2
  • 5
    Negrea Olimpiu 
    1-3
    2-3
    2-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Codau Vlad 
     
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Balmez Dorel 
    0-3
     
    3-2
    1
  • 3
    Drinceanu lilian 
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Popet Doru 
     
    3-1
    3-1
    2
  • 2
    Dehelean Octavian 
    1-3
     
    3-1
    1
  • 3
    Cecan Vasile 
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Nagy Iosif 
     
    3-0
    3-2
    2
  • 2
    Poenar Alin 
    0-3
     
    3-1
    1
  • 3
    Manu Nicolae 
    2-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Geamanu Robert 
     
    2-3
    3-2
    1
  • 2
    Degianschi Obrad 
    3-2
     
    2-3
    1
  • 3
    Ticu Sorin 
    2-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Boznea Daniel 
     
    1-3
    3-1
    1
  • 2
    Veres Francisc 
    3-1
     
    3-1
    2
  • 3
    Hancig Mircea 
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Schiopulescu Ion 
     
    1-3
    3-0
    1
  • 2
    Ilia Ionicut 
    3-1
     
    3-1
    2
  • 3
    Venter Liviu 
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Gheorghe Nicu 
     
    1-3
    3-1
    1
  • 2
    Turburan Ion 
    3-1
     
    2-3
    1
  • 3
    Belba Caius Petrica 
    1-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Ispas Dan 
     
    2-3
    3-0
    1
  • 2
    Csaky Tiberiu 
    3-2
     
    3-0
    2
  • 3
    Szekeres Zoltan 
    0-3
    0-3
     
    0
Támogatók