Turneu A - Aiud - 26.10

Turneu A - Aiud - 26.10.2019 - Open

Turneu A - Aiud - 26.10.2019 - Open

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Aiud
Helyszín: Sala de Sport
Cím: Str. Tribun Tudoran Nr.5
Kezdés időpontja: October 26, 2019, 09:30
Befejezés időpontja: October 26, 2019, 21:00
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Toma Adrian 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Toma Adrian 2  
     
     
     
     
  • Meszar Razvan 3  
    Meszar Razvan 3  
     
     
     
     
  • Beches Andrei 2  
     
    Meszar Razvan 1  
     
     
     
  • Dirlea Ioan 1  
     
    Preda Ionut 3  
     
     
     
  • Cojocaru Didi 3  
    Cojocaru Didi 1  
     
     
     
     
  • Gecse Alpár 2  
    Preda Ionut 3  
     
     
     
     
  • Preda Ionut 3  
     
     
    Preda Ionut 3  
     
     
  • Migea Cornel 3  
     
     
    Vass Alexander 2  
     
     
  • Veres János 0  
    Migea Cornel 1  
     
     
     
     
  • Barac Marius 1  
    Vass Alexander 3  
     
     
     
     
  • Vass Alexander 3  
     
    Vass Alexander 3  
     
     
     
  • Kriszta Árpád Lóránd 0  
     
    Butura Vasile 2  
     
     
     
  • Irimia Sorin Jr 3  
    Irimia Sorin Jr 1  
     
     
     
     
  • 0  
    Butura Vasile 3  
     
     
     
     
  • Butura Vasile 3  
     
     
     
    Preda Ionut 3  
    Preda Ionut  
  • Toader George 3  
     
     
     
    Husa Gelu 1  
     
  • 0  
    Toader George 0  
     
     
     
     
  • Popa Gheorghe 2  
    Dabacan Dorin 3  
     
     
     
     
  • Dabacan Dorin 3  
     
    Dabacan Dorin 2  
     
     
     
  • Barbulescu Dan 3  
     
    Husa Gelu 3  
     
     
     
  • Kromek Iulian 1  
    Barbulescu Dan 1  
     
     
     
     
  • Popescu Remus 0  
    Husa Gelu 3  
     
     
     
     
  • Husa Gelu 3  
     
     
    Husa Gelu 3  
     
     
  • Bora Nicolae 3  
     
     
    Cindea Cristian 0  
     
     
  • Bucur Dan 0  
    Bora Nicolae 3  
     
     
     
     
  • Ispas Dan 3  
    Ispas Dan 0  
     
     
     
     
  • Susan Mircea 0  
     
    Bora Nicolae 1  
     
     
     
  • Dani Leo 0  
     
    Cindea Cristian 3  
     
     
     
  • Cindea Cristian 3  
    Cindea Cristian 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Tipser Gabriel 1  
     
     
     
     
  • Tipser Gabriel 3  
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Preda Ionut
    9-1-0
    28-13
    27
  • 2.
    Husa Gelu
    8-2-0
    26-12
    24
  • 3.
    Vass Alexander
    6-2-0
    21-13
    18
  • 4.
    Cindea Cristian
    5-3-0
    17-13
    15
  • 5.
    Bora Nicolae
    6-2-0
    21-12
    18
  • 6.
    Butura Vasile
    6-1-0
    20-9
    18
  • 7.
    Dabacan Dorin
    5-2-0
    18-11
    15
  • 8.
    Meszar Razvan
    4-3-0
    15-16
    12
  • 9.
    Migea Cornel
    6-1-0
    19-5
    18
  • 10.
    Toma Adrian
    5-1-0
    17-7
    15
  • 11.
    Toader George
    5-1-0
    15-5
    15
  • 12.
    Tipser Gabriel
    4-2-0
    13-9
    12
  • 13.
    Ispas Dan
    4-3-0
    14-12
    12
  • 14.
    Barbulescu Dan
    4-2-0
    14-10
    12
  • 15.
    Irimia Sorin Jr
    4-3-0
    15-10
    12
  • 16.
    Cojocaru Didi
    3-4-0
    12-13
    9
  • 17.
    Dirlea Ioan
    4-2-0
    15-11
    12
  • 18.
    Susan Mircea
    3-3-0
    10-15
    9
  • 19.
    Kriszta Árpád Lóránd
    3-2-0
    10-8
    9
  • 20.
    Popa Gheorghe
    3-3-0
    13-11
    9
  • 21.
    Kromek Iulian
    3-3-0
    13-13
    9
  • 22.
    Barac Marius
    3-3-0
    11-13
    9
  • 23.
    Dani Leo
    2-3-0
    7-12
    6
  • 24.
    Beches Andrei
    2-3-0
    12-9
    6
  • 25.
    Gecse Alpár
    1-4-0
    10-13
    3
  • 26.
    Veres János
    1-4-0
    6-13
    3
  • 27.
    Bucur Dan
    1-4-0
    5-14
    3
  • 28.
    Popescu Remus
    1-4-0
    5-13
    3
  • 29.
    Feher Robert
    2-3-0
    6-11
    6
  • 30.
    Lupsa Bogdan
    1-4-0
    7-12
    3
  • 31.
    Radu Constantin
    1-4-0
    5-13
    3
  • 32.
    Miclos Andrei
    1-3-0
    4-11
    3
  • 33.
    Nedescu Adrian
    0-4-0
    3-12
    0
  • 34.
    Marginean Mihai
    0-5-0
    4-15
    0
  • 35.
    Radu Serban
    0-5-0
    7-15
    0
  • 36.
    Toader Valentin
    0-4-0
    6-12
    0
  • 37.
    Cecan Vasile
    0-4-0
    5-12
    0
  • 38.
    Sinpetrean Comsa Gheorghe
    0-5-0
    6-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 7
  • 2.
    Bora Nicolae
    4-1-0
    14-9
    12
  • 1.
    Preda Ionut
    4-1-0
    13-6
    12
  • 4.
    Barac Marius
    3-2-0
    10-10
    9
  • 3.
    Kromek Iulian
    3-2-0
    12-10
    9
  • Lupsa Bogdan
    1-4-0
    7-12
    3
  • Sinpetrean Comsa Gheorghe
    0-5-0
    6-15
    0
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    Husa Gelu
    4-1-0
    13-6
    12
  • 2.
    Dirlea Ioan
    4-1-0
    14-8
    12
  • 3.
    Irimia Sorin Jr
    3-2-0
    11-7
    9
  • 4.
    Ispas Dan
    3-2-0
    11-9
    9
  • Radu Constantin
    1-4-0
    5-13
    3
  • Marginean Mihai
    0-5-0
    4-15
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Migea Cornel
    5-0-0
    15-2
    15
  • 3.
    Susan Mircea
    3-2-0
    10-12
    9
  • 2.
    Popa Gheorghe
    3-2-0
    11-8
    9
  • 4.
    Cojocaru Didi
    2-3-0
    8-9
    6
  • Feher Robert
    2-3-0
    6-11
    6
  • Radu Serban
    0-5-0
    7-15
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Butura Vasile
    4-0-0
    12-5
    12
  • 2.
    Barbulescu Dan
    3-1-0
    10-6
    9
  • 3.
    Cindea Cristian
    2-2-0
    8-8
    6
  • 4.
    Gecse Alpár
    1-3-0
    8-10
    3
  • Nedescu Adrian
    0-4-0
    3-12
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Toader George
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Vass Alexander
    3-1-0
    10-6
    9
  • 3.
    Meszar Razvan
    2-2-0
    8-9
    6
  • 4.
    Bucur Dan
    1-3-0
    5-11
    3
  • Cecan Vasile
    0-4-0
    5-12
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 2.
    Tipser Gabriel
    3-1-0
    9-6
    9
  • 1.
    Kriszta Árpád Lóránd
    3-1-0
    10-5
    9
  • 3.
    Beches Andrei
    2-2-0
    10-6
    6
  • 4.
    Popescu Remus
    1-3-0
    5-10
    3
  • Miclos Andrei
    1-3-0
    4-11
    3
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Toma Adrian
    4-0-0
    12-4
    12
  • 2.
    Dabacan Dorin
    3-1-0
    10-6
    9
  • 3.
    Dani Leo
    2-2-0
    7-9
    6
  • 4.
    Veres János
    1-3-0
    6-10
    3
  • Toader Valentin
    0-4-0
    6-12
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Preda Ionut
    3-1
    Husa Gelu
  • Top 4
  • Preda Ionut
    3-2
    Vass Alexander
  • Husa Gelu
    3-0
    Cindea Cristian
  • Top 8
  • Meszar Razvan
    1-3
    Preda Ionut
  • Vass Alexander
    3-2
    Butura Vasile
  • Dabacan Dorin
    2-3
    Husa Gelu
  • Bora Nicolae
    1-3
    Cindea Cristian
  • Top 16
  • Toma Adrian
    2-3
    Meszar Razvan
  • Cojocaru Didi
    1-3
    Preda Ionut
  • Migea Cornel
    1-3
    Vass Alexander
  • Irimia Sorin Jr
    1-3
    Butura Vasile
  • Toader George
    0-3
    Dabacan Dorin
  • Barbulescu Dan
    1-3
    Husa Gelu
  • Bora Nicolae
    3-0
    Ispas Dan
  • Cindea Cristian
    3-1
    Tipser Gabriel
  • Top 32
  • Toma Adrian
    3-0
  • Meszar Razvan
    3-2
    Beches Andrei
  • Dirlea Ioan
    1-3
    Cojocaru Didi
  • Gecse Alpár
    2-3
    Preda Ionut
  • Migea Cornel
    3-0
    Veres János
  • Barac Marius
    1-3
    Vass Alexander
  • Kriszta Árpád Lóránd
    0-3
    Irimia Sorin Jr
  • 0-3
    Butura Vasile
  • Toader George
    3-0
  • Popa Gheorghe
    2-3
    Dabacan Dorin
  • Barbulescu Dan
    3-1
    Kromek Iulian
  • Popescu Remus
    0-3
    Husa Gelu
  • Bora Nicolae
    3-0
    Bucur Dan
  • Ispas Dan
    3-0
    Susan Mircea
  • Dani Leo
    0-3
    Cindea Cristian
  • 0-3
    Tipser Gabriel
  • csoport: Alsó: 7
  • Preda Ionut
    1-3
    Bora Nicolae
  • Preda Ionut
    3-1
    Kromek Iulian
  • Preda Ionut
    3-0
    Barac Marius
  • Preda Ionut
    3-2
    Lupsa Bogdan
  • Preda Ionut
    3-0
    Sinpetrean Comsa Gheorghe
  • Bora Nicolae
    2-3
    Kromek Iulian
  • Bora Nicolae
    3-1
    Barac Marius
  • Bora Nicolae
    3-2
    Lupsa Bogdan
  • Bora Nicolae
    3-2
    Sinpetrean Comsa Gheorghe
  • Kromek Iulian
    2-3
    Barac Marius
  • Kromek Iulian
    3-0
    Lupsa Bogdan
  • Kromek Iulian
    3-2
    Sinpetrean Comsa Gheorghe
  • Barac Marius
    3-0
    Lupsa Bogdan
  • Barac Marius
    3-2
    Sinpetrean Comsa Gheorghe
  • Lupsa Bogdan
    3-0
    Sinpetrean Comsa Gheorghe
  • csoport: Alsó: 6
  • Husa Gelu
    3-1
    Irimia Sorin Jr
  • Husa Gelu
    3-2
    Dirlea Ioan
  • Husa Gelu
    1-3
    Ispas Dan
  • Husa Gelu
    3-0
    Radu Constantin
  • Husa Gelu
    3-0
    Marginean Mihai
  • Irimia Sorin Jr
    1-3
    Dirlea Ioan
  • Irimia Sorin Jr
    3-0
    Ispas Dan
  • Irimia Sorin Jr
    3-1
    Radu Constantin
  • Irimia Sorin Jr
    3-0
    Marginean Mihai
  • Dirlea Ioan
    3-2
    Ispas Dan
  • Dirlea Ioan
    3-0
    Radu Constantin
  • Dirlea Ioan
    3-2
    Marginean Mihai
  • Ispas Dan
    3-1
    Radu Constantin
  • Ispas Dan
    3-1
    Marginean Mihai
  • Radu Constantin
    3-1
    Marginean Mihai
  • csoport: Alsó: 5
  • Migea Cornel
    3-0
    Popa Gheorghe
  • Migea Cornel
    3-0
    Feher Robert
  • Migea Cornel
    3-0
    Cojocaru Didi
  • Migea Cornel
    3-1
    Susan Mircea
  • Migea Cornel
    3-1
    Radu Serban
  • Popa Gheorghe
    3-0
    Feher Robert
  • Popa Gheorghe
    3-0
    Cojocaru Didi
  • Popa Gheorghe
    2-3
    Susan Mircea
  • Popa Gheorghe
    3-2
    Radu Serban
  • Feher Robert
    0-3
    Cojocaru Didi
  • Feher Robert
    3-0
    Susan Mircea
  • Feher Robert
    3-2
    Radu Serban
  • Cojocaru Didi
    2-3
    Susan Mircea
  • Cojocaru Didi
    3-0
    Radu Serban
  • Susan Mircea
    3-2
    Radu Serban
  • csoport: Alsó: 4
  • Butura Vasile
    3-2
    Gecse Alpár
  • Butura Vasile
    3-1
    Cindea Cristian
  • Butura Vasile
    3-1
    Barbulescu Dan
  • Butura Vasile
    3-1
    Nedescu Adrian
  • Gecse Alpár
    1-3
    Cindea Cristian
  • Gecse Alpár
    2-3
    Barbulescu Dan
  • Gecse Alpár
    3-1
    Nedescu Adrian
  • Cindea Cristian
    1-3
    Barbulescu Dan
  • Cindea Cristian
    3-1
    Nedescu Adrian
  • Barbulescu Dan
    3-0
    Nedescu Adrian
  • csoport: Alsó: 3
  • Toader George
    3-1
    Vass Alexander
  • Toader George
    3-0
    Meszar Razvan
  • Toader George
    3-1
    Cecan Vasile
  • Toader George
    3-0
    Bucur Dan
  • Vass Alexander
    3-2
    Meszar Razvan
  • Vass Alexander
    3-0
    Cecan Vasile
  • Vass Alexander
    3-1
    Bucur Dan
  • Meszar Razvan
    3-2
    Cecan Vasile
  • Meszar Razvan
    3-1
    Bucur Dan
  • Cecan Vasile
    2-3
    Bucur Dan
  • csoport: Alsó: 2
  • Tipser Gabriel
    0-3
    Beches Andrei
  • Tipser Gabriel
    3-0
    Miclos Andrei
  • Tipser Gabriel
    3-1
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Tipser Gabriel
    3-2
    Popescu Remus
  • Beches Andrei
    2-3
    Miclos Andrei
  • Beches Andrei
    2-3
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Beches Andrei
    3-0
    Popescu Remus
  • Miclos Andrei
    0-3
    Kriszta Árpád Lóránd
  • Miclos Andrei
    1-3
    Popescu Remus
  • Kriszta Árpád Lóránd
    3-0
    Popescu Remus
  • csoport: Alsó: 1
  • Dabacan Dorin
    3-2
    Toader Valentin
  • Dabacan Dorin
    1-3
    Toma Adrian
  • Dabacan Dorin
    3-0
    Veres János
  • Dabacan Dorin
    3-1
    Dani Leo
  • Toader Valentin
    1-3
    Toma Adrian
  • Toader Valentin
    1-3
    Veres János
  • Toader Valentin
    2-3
    Dani Leo
  • Toma Adrian
    3-2
    Veres János
  • Toma Adrian
    3-0
    Dani Leo
  • Veres János
    1-3
    Dani Leo
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Dabacan Dorin 
     
    3-2
    1-3
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    Toader Valentin 
    2-3
     
    1-3
    1-3
    2-3
    0
  • 3
    Toma Adrian 
    3-1
    3-1
     
    3-2
    3-0
    4
  • 4
    Veres János 
    0-3
    3-1
    2-3
     
    1-3
    1
  • 5
    Dani Leo 
    1-3
    3-2
    0-3
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Tipser Gabriel 
     
    0-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3
  • 2
    Beches Andrei 
    3-0
     
    2-3
    2-3
    3-0
    2
  • 3
    Miclos Andrei 
    0-3
    3-2
     
    0-3
    1-3
    1
  • 4
    Kriszta Árpád Lóránd 
    1-3
    3-2
    3-0
     
    3-0
    3
  • 5
    Popescu Remus 
    2-3
    0-3
    3-1
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Toader George 
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Vass Alexander 
    1-3
     
    3-2
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Meszar Razvan 
    0-3
    2-3
     
    3-2
    3-1
    2
  • 4
    Cecan Vasile 
    1-3
    0-3
    2-3
     
    2-3
    0
  • 5
    Bucur Dan 
    0-3
    1-3
    1-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Butura Vasile 
     
    3-2
    3-1
    3-1
    3-1
    4
  • 2
    Gecse Alpár 
    2-3
     
    1-3
    2-3
    3-1
    1
  • 3
    Cindea Cristian 
    1-3
    3-1
     
    1-3
    3-1
    2
  • 4
    Barbulescu Dan 
    1-3
    3-2
    3-1
     
    3-0
    3
  • 5
    Nedescu Adrian 
    1-3
    1-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Migea Cornel 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    5
  • 2
    Popa Gheorghe 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2-3
    3-2
    3
  • 3
    Feher Robert 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    3-0
    3-2
    2
  • 4
    Cojocaru Didi 
    0-3
    0-3
    3-0
     
    2-3
    3-0
    2
  • 5
    Susan Mircea 
    1-3
    3-2
    0-3
    3-2
     
    3-2
    3
  • 6
    Radu Serban 
    1-3
    2-3
    2-3
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Husa Gelu 
     
    3-1
    3-2
    1-3
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Irimia Sorin Jr 
    1-3
     
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 3
    Dirlea Ioan 
    2-3
    3-1
     
    3-2
    3-0
    3-2
    4
  • 4
    Ispas Dan 
    3-1
    0-3
    2-3
     
    3-1
    3-1
    3
  • 5
    Radu Constantin 
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
     
    3-1
    1
  • 6
    Marginean Mihai 
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Preda Ionut 
     
    1-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    4
  • 2
    Bora Nicolae 
    3-1
     
    2-3
    3-1
    3-2
    3-2
    4
  • 3
    Kromek Iulian 
    1-3
    3-2
     
    2-3
    3-0
    3-2
    3
  • 4
    Barac Marius 
    0-3
    1-3
    3-2
     
    3-0
    3-2
    3
  • 5
    Lupsa Bogdan 
    2-3
    2-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 6
    Sinpetrean Comsa Gheorghe 
    0-3
    2-3
    2-3
    2-3
    0-3
     
    0
Támogatók