Turneu A+ Regional -Aiud -2019 - Elite

Turneu A+ Regional -Aiud -2019 - Elite

Turneu A+ Regional -Aiud -2019 - Elite

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Aiud
Helyszín: Sala de Sport
Cím: str. Tribun Tudoran nr. 5
Kezdés időpontja: September 07, 2019, 09:00
Befejezés időpontja: September 07, 2019, 20:00
Nevezési díj: 50.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Marchis Maximilian
    3-1
    Petrus Florin
  • Top 4
  • Marchis Maximilian
    3-0
    Nistor Dorel
  • Petrus Florin
    3-0
    Teleki Zsolt
  • Top 8
  • Marchis Maximilian
    3-0
    Korábian Tamás
  • Mihalca Mihai
    1-3
    Nistor Dorel
  • Petrus Florin
    3-2
    Blaga Marius
  • Teleki Zsolt
    3-2
    Pop Sorin
  • csoport: Felső: 4
  • Teleki Zsolt
    1-3
    Nistor Dorel
  • Teleki Zsolt
    3-0
    Damian Alin
  • Nistor Dorel
    3-0
    Damian Alin
  • csoport: Felső: 3
  • Petrus Florin
    3-1
    Apian Florin
  • Petrus Florin
    3-1
    Korábian Tamás
  • Apian Florin
    2-3
    Korábian Tamás
  • csoport: Felső: 2
  • Pop Sorin
    3-2
    Mihalca Mihai
  • Pop Sorin
    3-1
    Suflețel Radu
  • Mihalca Mihai
    3-0
    Suflețel Radu
  • csoport: Felső: 1
  • Marchis Maximilian
    3-1
    Blaga Marius
  • Marchis Maximilian
    3-0
    Cherhat Dumitru
  • Blaga Marius
    3-0
    Cherhat Dumitru
  • csoport: Alsó: 3
  • Galban Calin
    2-3
    Petrus Florin
  • Galban Calin
    0-3
    Suflețel Radu
  • Galban Calin
    0-3
    Teleki Zsolt
  • Galban Calin
    3-0
    Pop Zoltán
  • Galban Calin
    2-3
    Cherhat Dumitru
  • Petrus Florin
    3-1
    Suflețel Radu
  • Petrus Florin
    3-1
    Teleki Zsolt
  • Petrus Florin
    3-1
    Pop Zoltán
  • Petrus Florin
    3-1
    Cherhat Dumitru
  • Suflețel Radu
    0-3
    Teleki Zsolt
  • Suflețel Radu
    3-2
    Pop Zoltán
  • Suflețel Radu
    1-3
    Cherhat Dumitru
  • Teleki Zsolt
    3-0
    Pop Zoltán
  • Teleki Zsolt
    3-1
    Cherhat Dumitru
  • Pop Zoltán
    0-3
    Cherhat Dumitru
  • csoport: Alsó: 2
  • Nistor Dorel
    3-0
    Blaga Marius
  • Nistor Dorel
    0-3
    Pop Sorin
  • Nistor Dorel
    3-0
    Mican Nicolae
  • Nistor Dorel
    3-0
    Korábian Tamás
  • Blaga Marius
    0-3
    Pop Sorin
  • Blaga Marius
    3-2
    Mican Nicolae
  • Blaga Marius
    3-0
    Korábian Tamás
  • Pop Sorin
    3-0
    Mican Nicolae
  • Pop Sorin
    3-1
    Korábian Tamás
  • Mican Nicolae
    2-3
    Korábian Tamás
  • csoport: Alsó: 1
  • Marchis Maximilian
    3-0
    Mihalca Mihai
  • Marchis Maximilian
    3-0
    Zamblău Ionuț
  • Marchis Maximilian
    3-1
    Apian Florin
  • Marchis Maximilian
    3-0
    Damian Alin
  • Mihalca Mihai
    3-0
    Zamblău Ionuț
  • Mihalca Mihai
    1-3
    Apian Florin
  • Mihalca Mihai
    3-1
    Damian Alin
  • Zamblău Ionuț
    2-3
    Apian Florin
  • Zamblău Ionuț
    2-3
    Damian Alin
  • Apian Florin
    3-0
    Damian Alin
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Marchis Maximilian 
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Mihalca Mihai 
    0-3
     
    3-0
    1-3
    3-1
    2
  • 3
    Zamblău Ionuț 
    0-3
    0-3
     
    2-3
    2-3
    0
  • 4
    Apian Florin 
    1-3
    3-1
    3-2
     
    3-0
    3
  • 5
    Damian Alin 
    0-3
    1-3
    3-2
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Nistor Dorel 
     
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Blaga Marius 
    0-3
     
    0-3
    3-2
    3-0
    2
  • 3
    Pop Sorin 
    3-0
    3-0
     
    3-0
    3-1
    4
  • 4
    Mican Nicolae 
    0-3
    2-3
    0-3
     
    2-3
    0
  • 5
    Korábian Tamás 
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Galban Calin 
     
    2-3
    0-3
    0-3
    3-0
    2-3
    1
  • 2
    Petrus Florin 
    3-2
     
    3-1
    3-1
    3-1
    3-1
    5
  • 3
    Suflețel Radu 
    3-0
    1-3
     
    0-3
    3-2
    1-3
    2
  • 4
    Teleki Zsolt 
    3-0
    1-3
    3-0
     
    3-0
    3-1
    4
  • 5
    Pop Zoltán 
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Cherhat Dumitru 
    3-2
    1-3
    3-1
    1-3
    3-0
     
    3
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Marchis Maximilian 
     
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Blaga Marius 
    1-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Cherhat Dumitru 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Pop Sorin 
     
    3-2
    3-1
    2
  • 2
    Mihalca Mihai 
    2-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Suflețel Radu 
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Petrus Florin 
     
    3-1
    3-1
    2
  • 2
    Apian Florin 
    1-3
     
    2-3
    0
  • 3
    Korábian Tamás 
    1-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Teleki Zsolt 
     
    1-3
    3-0
    1
  • 2
    Nistor Dorel 
    3-1
     
    3-0
    2
  • 3
    Damian Alin 
    0-3
    0-3
     
    0
Támogatók