Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Turneu A+ Regional -Aiud -2019 - Elite

Turneu A+ Regional -Aiud -2019 - Elite

Turneu A+ Regional -Aiud -2019 - Elite

Ország: Románia Város: Aiud Helyszín: Sala de Sport Cím: str. Tribun Tudoran nr. 5
Kezdés időpontja: September 07, 2019, 09:00 Befejezés időpontja: September 07, 2019, 20:00
Nevezési díj: 50.00 Ron
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Marchis Maximilian
    3-0
    Mihalca Mihai
  • Marchis Maximilian
    3-0
    Zamblău Ionuț
  • Marchis Maximilian
    3-1
    Apian Florin
  • Marchis Maximilian
    3-0
    Damian Alin
  • Mihalca Mihai
    3-0
    Zamblău Ionuț
  • Mihalca Mihai
    1-3
    Apian Florin
  • Mihalca Mihai
    3-1
    Damian Alin
  • Zamblău Ionuț
    2-3
    Apian Florin
  • Zamblău Ionuț
    2-3
    Damian Alin
  • Apian Florin
    3-0
    Damian Alin
  • csoport: 2
  • Nistor Dorel
    3-0
    Blaga Marius
  • Nistor Dorel
    0-3
    Pop Sorin
  • Nistor Dorel
    3-0
    Mican Nicolae
  • Nistor Dorel
    3-0
    Korábian Tamás
  • Blaga Marius
    0-3
    Pop Sorin
  • Blaga Marius
    3-2
    Mican Nicolae
  • Blaga Marius
    3-0
    Korábian Tamás
  • Pop Sorin
    3-0
    Mican Nicolae
  • Pop Sorin
    3-1
    Korábian Tamás
  • Mican Nicolae
    2-3
    Korábian Tamás
  • csoport: 3
  • Galban Calin
    2-3
    Petrus Florin
  • Galban Calin
    0-3
    Suflețel Radu
  • Galban Calin
    0-3
    Teleki Zsolt
  • Galban Calin
    3-0
    Pop Zoltán
  • Galban Calin
    2-3
    Cherhat Dumitru
  • Petrus Florin
    3-1
    Suflețel Radu
  • Petrus Florin
    3-1
    Teleki Zsolt
  • Petrus Florin
    3-1
    Pop Zoltán
  • Petrus Florin
    3-1
    Cherhat Dumitru
  • Suflețel Radu
    0-3
    Teleki Zsolt
  • Suflețel Radu
    3-2
    Pop Zoltán
  • Suflețel Radu
    1-3
    Cherhat Dumitru
  • Teleki Zsolt
    3-0
    Pop Zoltán
  • Teleki Zsolt
    3-1
    Cherhat Dumitru
  • Pop Zoltán
    0-3
    Cherhat Dumitru
  • csoport: 1
  • Marchis Maximilian
    3-1
    Blaga Marius
  • Marchis Maximilian
    3-0
    Cherhat Dumitru
  • Blaga Marius
    3-0
    Cherhat Dumitru
  • csoport: 2
  • Pop Sorin
    3-2
    Mihalca Mihai
  • Pop Sorin
    3-1
    Suflețel Radu
  • Mihalca Mihai
    3-0
    Suflețel Radu
  • csoport: 3
  • Petrus Florin
    3-1
    Apian Florin
  • Petrus Florin
    3-1
    Korábian Tamás
  • Apian Florin
    2-3
    Korábian Tamás
  • csoport: 4
  • Teleki Zsolt
    1-3
    Nistor Dorel
  • Teleki Zsolt
    3-0
    Damian Alin
  • Nistor Dorel
    3-0
    Damian Alin
  • Top 8
  • Marchis Maximilian
    3-0
    Korábian Tamás
  • Mihalca Mihai
    1-3
    Nistor Dorel
  • Petrus Florin
    3-2
    Blaga Marius
  • Teleki Zsolt
    3-2
    Pop Sorin
  • Top 4
  • Marchis Maximilian
    3-0
    Nistor Dorel
  • Petrus Florin
    3-0
    Teleki Zsolt
  • Top 1-2
  • Marchis Maximilian
    3-1
    Petrus Florin
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Marchis Maximilian
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 2
    Mihalca Mihai
    0-3
    3-0
    1-3
    3-1
    2
    3
  • 3
    Zamblău Ionuț
    0-3
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    5
  • 4
    Apian Florin
    1-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    2
  • 5
    Damian Alin
    0-3
    1-3
    3-2
    0-3
    1
    4
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Nistor Dorel
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 2
    Blaga Marius
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    3
  • 3
    Pop Sorin
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
  • 4
    Mican Nicolae
    0-3
    2-3
    0-3
    2-3
    0
    5
  • 5
    Korábian Tamás
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    4
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Galban Calin
    2-3
    0-3
    0-3
    3-0
    2-3
    1
    5
  • 2
    Petrus Florin
    3-2
    3-1
    3-1
    3-1
    3-1
    5
    1
  • 3
    Suflețel Radu
    3-0
    1-3
    0-3
    3-2
    1-3
    2
    4
  • 4
    Teleki Zsolt
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    2
  • 5
    Pop Zoltán
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Cherhat Dumitru
    3-2
    1-3
    3-1
    1-3
    3-0
    3
    3
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Marchis Maximilian
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 2
    Blaga Marius
    1-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Cherhat Dumitru
    0-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Pop Sorin
    3-2
    3-1
    2
    1
  • 2
    Mihalca Mihai
    2-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Suflețel Radu
    1-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Petrus Florin
    3-1
    3-1
    2
    1
  • 2
    Apian Florin
    1-3
    2-3
    0
    3
  • 3
    Korábian Tamás
    1-3
    3-2
    1
    2
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Teleki Zsolt
    1-3
    3-0
    1
    2
  • 2
    Nistor Dorel
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 3
    Damian Alin
    0-3
    0-3
    0
    3
Támogatók
ajax-icon Betöltés...