Turneu A+ - Ploiesti - 22. iun. 2019

Turneu A+ - Ploiesti - 22. iun. 2019. - Avansati

Turneu A+ - Ploiesti - 22. iun. 2019. - Avansati

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Ploiesti
Helyszín: Sala de sport a liceului Ion Mihalache
Cím: DN7 - Topoloveni 115500 - Romania
Kezdés időpontja: June 22, 2019, 09:00
Befejezés időpontja: June 23, 2019, 00:00
Nevezési díj: 40.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 64
    Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Coman Emil 3  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    Coman Emil 1  
     
     
     
     
     
  • Botoc Ovidiu 2  
    Chiriac Marius 3  
     
     
     
     
     
  • Chiriac Marius 3  
     
    Chiriac Marius 1  
     
     
     
     
  • Sicoe Ioan 3  
     
    Guluta Florin 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Sicoe Ioan 1  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Guluta Florin 3  
     
     
     
     
     
  • Guluta Florin 3  
     
     
    Guluta Florin 1  
     
     
     
  • Catana Claudiu 3  
     
     
    Catana Claudiu 3  
     
     
     
  • 0  
    Catana Claudiu 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Grigore Marian 2  
     
     
     
     
     
  • Grigore Marian 3  
     
    Catana Claudiu 3  
     
     
     
     
  • Dinu Gheorghe 2  
     
    Radu Constantin 0  
     
     
     
     
  • Radu Constantin 3  
    Radu Constantin 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Dior Dorin 0  
     
     
     
     
     
  • Dior Dorin 3  
     
     
     
    Catana Claudiu 3  
     
     
  • Hancig Mircea 3  
     
     
     
    Sandu Andrei 0  
     
     
  • 0  
    Hancig Mircea 2  
     
     
     
     
     
  • Chiscan Bogdan 0  
    Fekete István 3  
     
     
     
     
     
  • Fekete István 3  
     
    Fekete István 3  
     
     
     
     
  • Dica Danut 3  
     
    Szivery Adrian 1  
     
     
     
     
  • 0  
    Dica Danut 1  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Szivery Adrian 3  
     
     
     
     
     
  • Szivery Adrian 3  
     
     
    Fekete István 1  
     
     
     
  • Isar Stefanel 3  
     
     
    Sandu Andrei 3  
     
     
     
  • 0  
    Isar Stefanel 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Bozosan Petre 0  
     
     
     
     
     
  • Bozosan Petre 3  
     
    Isar Stefanel 0  
     
     
     
     
  • Mihu Florin 3  
     
    Sandu Andrei 3  
     
     
     
     
  • Trif Florin 2  
    Mihu Florin 2  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Sandu Andrei 3  
     
     
     
     
     
  • Sandu Andrei 3  
     
     
     
     
    Catana Claudiu 3  
    Catana Claudiu  
  • Ilie Octavian Marius 3  
     
     
     
     
    Stoian Sorin 0  
     
  • 0  
    Ilie Octavian Marius 3  
     
     
     
     
     
  • Popescu Apreotesei Mihai 3  
    Popescu Apreotesei Mihai 0  
     
     
     
     
     
  • Sterczer Sándor 2  
     
    Ilie Octavian Marius 3  
     
     
     
     
  • Tobosaru Gheorghe 3  
     
    Botanel Grigore 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Tobosaru Gheorghe 2  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Botanel Grigore 3  
     
     
     
     
     
  • Botanel Grigore 3  
     
     
    Ilie Octavian Marius 2  
     
     
     
  • Chivu Cornel 3  
     
     
    Stoian Sorin 3  
     
     
     
  • 0  
    Chivu Cornel 1  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Stoian Sorin 3  
     
     
     
     
     
  • Stoian Sorin 3  
     
    Stoian Sorin 3  
     
     
     
     
  • Fülöp László 1  
     
    Iacob Gabriel 2  
     
     
     
     
  • Iacob Gabriel 3  
    Iacob Gabriel 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Dumitru Florin 1  
     
     
     
     
     
  • Dumitru Florin 3  
     
     
     
    Stoian Sorin 3  
     
     
  • Tuca Cristi 3  
     
     
     
    Sursilov Constantin 2  
     
     
  • 0  
    Tuca Cristi 0  
     
     
     
     
     
  • Alexandru Marius 2  
    Sursilov Constantin 3  
     
     
     
     
     
  • Sursilov Constantin 3  
     
    Sursilov Constantin 3  
     
     
     
     
  • Stanciu Marian 3  
     
    Veris Dumitru 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Stanciu Marian 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Veris Dumitru 3  
     
     
     
     
     
  • Veris Dumitru 3  
     
     
    Sursilov Constantin 3  
     
     
     
  • Nitu Serban 3  
     
     
    Simion Silviu 1  
     
     
     
  • 0  
    Nitu Serban 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Loghin Florin 0  
     
     
     
     
     
  • Loghin Florin 3  
     
    Nitu Serban 0  
     
     
     
     
  • Cristofor Razvan 3  
     
    Simion Silviu 3  
     
     
     
     
  • Acriva Marian 2  
    Cristofor Razvan 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Simion Silviu 3  
     
     
     
     
     
  • Simion Silviu 3  
     
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Catana Claudiu
    12-1-0
    38-14
    36
  • 2.
    Stoian Sorin
    10-4-0
    33-22
    30
  • 3.
    Sursilov Constantin
    11-2-0
    37-13
    33
  • 4.
    Sandu Andrei
    9-3-0
    29-19
    27
  • 5.
    Simion Silviu
    9-2-0
    28-11
    27
  • 6.
    Guluta Florin
    9-3-0
    31-14
    27
  • 7.
    Fekete István
    8-4-0
    31-21
    24
  • 8.
    Ilie Octavian Marius
    8-3-0
    30-14
    24
  • 9.
    Isar Stefanel
    9-2-0
    27-12
    27
  • 10.
    Nitu Serban
    9-2-0
    27-13
    27
  • 11.
    Veris Dumitru
    7-3-0
    25-17
    21
  • 12.
    Chiriac Marius
    7-3-0
    26-18
    21
  • 13.
    Botanel Grigore
    7-4-0
    24-18
    21
  • 14.
    Iacob Gabriel
    6-4-0
    21-16
    18
  • 15.
    Szivery Adrian
    6-5-0
    25-16
    18
  • 16.
    Radu Constantin
    6-4-0
    22-17
    18
  • 17.
    Loghin Florin
    9-1-0
    27-10
    27
  • 18.
    Hancig Mircea
    8-1-0
    26-8
    24
  • 19.
    Tuca Cristi
    8-1-0
    24-11
    24
  • 20.
    Coman Emil
    8-1-0
    25-8
    24
  • 21.
    Tobosaru Gheorghe
    8-2-0
    27-9
    24
  • 22.
    Bozosan Petre
    8-2-0
    25-12
    24
  • 23.
    Mihu Florin
    7-2-0
    25-15
    21
  • 24.
    Sicoe Ioan
    7-3-0
    25-16
    21
  • 25.
    Dumitru Florin
    7-2-0
    23-8
    21
  • 26.
    Popescu Apreotesei Mihai
    6-3-0
    22-15
    18
  • 27.
    Dica Danut
    6-4-0
    23-16
    18
  • 28.
    Stanciu Marian
    6-3-0
    20-11
    18
  • 29.
    Grigore Marian
    5-4-0
    20-15
    15
  • 30.
    Chivu Cornel
    5-4-0
    22-17
    15
  • 31.
    Dior Dorin
    4-5-0
    18-18
    12
  • 32.
    Cristofor Razvan
    4-6-0
    18-24
    12
  • 33.
    Dinu Gheorghe
    7-2-0
    25-14
    21
  • 34.
    Alexandru Marius
    5-3-0
    20-10
    15
  • 35.
    Sterczer Sándor
    5-3-0
    21-14
    15
  • 36.
    Chiscan Bogdan
    5-3-0
    15-13
    15
  • 37.
    Acriva Marian
    4-4-0
    17-18
    12
  • 38.
    Trif Florin
    4-4-0
    17-15
    12
  • 39.
    Fülöp László
    4-5-0
    16-20
    12
  • 40.
    Botoc Ovidiu
    4-4-0
    18-16
    12
  • 41.
    Constantin Cristina
    7-1-0
    21-8
    21
  • 42.
    Bejan Alexandru
    6-0-1
    18-7
    19
  • 43.
    Dumitru George
    6-2-0
    20-15
    18
  • 44.
    Docan Cristian
    5-2-0
    17-12
    15
  • 45.
    Gusan Boris
    5-3-0
    20-14
    15
  • 46.
    Mateescu Octavian
    4-3-1
    16-12
    13
  • 47.
    Salavastru Petru
    4-4-0
    16-16
    12
  • 48.
    Ileanu Bogdan
    4-4-0
    17-18
    12
  • 49.
    Lazar Dumitru
    4-4-0
    19-13
    12
  • 50.
    Benyovszki Béla
    4-4-0
    14-17
    12
  • 51.
    Mitar Marius Tiberiu
    4-3-0
    16-12
    12
  • 52.
    Preda Nicolae
    4-3-0
    16-13
    12
  • 53.
    Marinescu Nelu
    4-4-0
    14-13
    12
  • 54.
    Mihaescu Nicola
    4-3-0
    15-14
    12
  • 55.
    Bradusca Cornel
    4-3-0
    15-9
    12
  • 56.
    Bizga Romea
    4-4-0
    15-17
    12
  • 57.
    Botanel Eduard
    3-4-0
    13-16
    9
  • 58.
    Panait Adrian
    3-4-0
    12-15
    9
  • 59.
    Burlan Catalin
    3-5-0
    14-16
    9
  • 60.
    Cristescu Cristian
    3-5-0
    13-18
    9
  • 61.
    Banuta Dumitru
    3-4-0
    13-15
    9
  • 62.
    Zisu Cristian
    3-5-0
    16-20
    9
  • 63.
    Cotet Nicolae
    3-4-0
    13-18
    9
  • 64.
    Dramba Daniel Dumitru
    3-4-0
    16-14
    9
  • 65.
    Dinu Adrian
    3-5-0
    14-18
    9
  • 66.
    Chirica Alexandru
    3-4-0
    14-16
    9
  • 67.
    Vlasceanu Valentin
    2-6-0
    11-18
    6
  • 68.
    Nuta Mario
    2-6-0
    11-20
    6
  • 69.
    Melnerovici Daniel
    2-5-0
    10-19
    6
  • 70.
    Grumeza Lucian
    2-5-0
    10-17
    6
  • 71.
    Ghiurutan Razvan
    2-5-0
    9-16
    6
  • 72.
    Bucur Mario
    2-5-0
    10-18
    6
  • 73.
    Ipate Virgil
    2-5-0
    9-18
    6
  • 74.
    Anescu Andu
    2-5-0
    9-17
    6
  • 75.
    Stanescu Tiberiu
    2-5-0
    10-15
    6
  • 76.
    Giosan Marcel
    1-6-0
    6-19
    3
  • 77.
    Rusea Gheorghe
    1-6-0
    5-20
    3
  • 78.
    Hoinaru Mihai
    1-6-0
    11-18
    3
  • 79.
    Mihaila George
    1-6-0
    6-19
    3
  • 80.
    Bistreanu Armand
    1-6-0
    5-20
    3
  • 81.
    Cioveie Marian
    2-3-0
    10-11
    6
  • 82.
    Manitiu Florin
    2-3-0
    9-10
    6
  • 83.
    Movileanu Neculae
    2-3-0
    9-12
    6
  • 84.
    Morariu Marius
    1-4-0
    8-12
    3
  • 85.
    Asmarandei Petru
    1-4-0
    5-12
    3
  • 86.
    Olah Remus
    1-3-0
    7-11
    3
  • 87.
    Caranda Alexandru
    1-4-0
    6-13
    3
  • 88.
    Radu Dragos
    1-4-0
    5-12
    3
  • 89.
    Stoica Mihai
    1-3-0
    6-10
    3
  • 90.
    Rusea Ionut
    1-3-0
    4-9
    3
  • 91.
    Hulpan Cristian
    1-4-0
    4-13
    3
  • 92.
    Craciunas Bogdan
    1-3-0
    3-10
    3
  • 93.
    Matei Dumitru
    1-3-0
    4-10
    3
  • 94.
    Calin Anisoara
    1-3-0
    8-11
    3
  • 95.
    Vajeu Ionut
    1-3-0
    6-11
    3
  • 96.
    Gita Dan
    1-4-0
    7-12
    3
  • 97.
    Botea Marian
    0-4-0
    2-12
    0
  • 98.
    Ficleanu Gabriel
    0-5-0
    4-15
    0
  • 99.
    Marinescu Crenguta
    0-5-0
    1-15
    0
  • 100.
    Popovici Mircea
    0-5-0
    1-15
    0
  • 101.
    Mocanu Georgian
    0-4-0
    5-12
    0
  • 102.
    Rizescu Gheorghe
    0-5-0
    2-15
    0
  • 103.
    Huica Petre
    0-4-0
    5-12
    0
  • 104.
    Irimia Marian
    0-5-0
    1-15
    0
  • 105.
    Moca Vasile
    0-4-0
    4-12
    0
  • 106.
    Vorbanescu Radu
    0-5-0
    2-15
    0
  • 107.
    Ionita Adrian
    0-5-0
    1-15
    0
  • 108.
    Faraian Alexandru
    0-4-0
    3-12
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 20
  • 2.
    Stanciu Marian
    2-1-0
    7-4
    6
  • 1.
    Bozosan Petre
    2-1-0
    7-3
    6
  • Panait Adrian
    2-1-0
    6-6
    6
  • Giosan Marcel
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Felső: 19
  • 1.
    Tobosaru Gheorghe
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    Grigore Marian
    1-2-0
    5-7
    3
  • Salavastru Petru
    1-2-0
    4-8
    3
  • Grumeza Lucian
    1-2-0
    5-8
    3
  • csoport: Felső: 18
  • 1.
    Loghin Florin
    3-0-0
    9-3
    9
  • 2.
    Dica Danut
    2-1-0
    7-5
    6
  • Ghiurutan Razvan
    1-2-0
    5-7
    3
  • Ileanu Bogdan
    0-3-0
    3-9
    0
  • csoport: Felső: 17
  • 1.
    Sicoe Ioan
    2-1-0
    7-5
    6
  • 2.
    Stoian Sorin
    2-1-0
    7-5
    6
  • Bizga Romea
    1-2-0
    4-6
    3
  • Dinu Adrian
    1-2-0
    5-7
    3
  • csoport: Felső: 16
  • Constantin Cristina
    2-1-0
    6-5
    6
  • 1.
    Guluta Florin
    2-1-0
    7-3
    6
  • 2.
    Fülöp László
    2-1-0
    6-5
    6
  • Zisu Cristian
    0-3-0
    3-9
    0
  • csoport: Felső: 15
  • 2.
    Nitu Serban
    2-1-0
    6-7
    6
  • 1.
    Fekete István
    2-1-0
    8-6
    6
  • Burlan Catalin
    1-2-0
    6-6
    3
  • Marinescu Nelu
    1-2-0
    5-6
    3
  • csoport: Felső: 14
  • 2.
    Botanel Grigore
    2-1-0
    7-5
    6
  • 1.
    Dinu Gheorghe
    2-1-0
    8-4
    6
  • Benyovszki Béla
    1-2-0
    3-8
    3
  • Gusan Boris
    1-2-0
    6-7
    3
  • csoport: Felső: 13
  • 1.
    Isar Stefanel
    3-0-0
    9-4
    9
  • 2.
    Sursilov Constantin
    2-1-0
    8-6
    6
  • Lazar Dumitru
    1-2-0
    6-7
    3
  • Nuta Mario
    0-3-0
    3-9
    0
  • csoport: Felső: 12
  • 1.
    Bejan Alexandru
    2-0-1
    6-3
    7
  • 2.
    Szivery Adrian
    2-1-0
    8-3
    6
  • Cristofor Razvan
    1-2-0
    4-8
    3
  • Mateescu Octavian
    0-2-1
    2-6
    1
  • csoport: Felső: 11
  • 2.
    Chiriac Marius
    2-1-0
    8-6
    6
  • Dumitru George
    2-1-0
    8-7
    6
  • 1.
    Chivu Cornel
    2-1-0
    8-6
    6
  • Vlasceanu Valentin
    0-3-0
    4-9
    0
  • csoport: Felső: 10
  • 1.
    Veris Dumitru
    3-0-0
    9-5
    9
  • 2.
    Mihu Florin
    2-1-0
    8-4
    6
  • Cristescu Cristian
    1-2-0
    5-8
    3
  • Melnerovici Daniel
    0-3-0
    4-9
    0
  • csoport: Felső: 9
  • 1.
    Catana Claudiu
    3-0-0
    9-4
    9
  • 2.
    Sterczer Sándor
    2-1-0
    8-5
    6
  • Banuta Dumitru
    1-2-0
    6-6
    3
  • Bistreanu Armand
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Felső: 8
  • 1.
    Dior Dorin
    2-1-0
    8-5
    6
  • 2.
    Popescu Apreotesei Mihai
    2-1-0
    8-6
    6
  • Chirica Alexandru
    1-2-0
    4-6
    3
  • Mihaescu Nicola
    1-2-0
    5-8
    3
  • csoport: Felső: 7
  • 1.
    Tuca Cristi
    3-0-0
    9-3
    9
  • 2.
    Trif Florin
    2-1-0
    8-5
    6
  • Cotet Nicolae
    1-2-0
    3-8
    3
  • Hoinaru Mihai
    0-3-0
    5-9
    0
  • csoport: Felső: 6
  • 1.
    Dumitru Florin
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    Botoc Ovidiu
    2-1-0
    6-4
    6
  • Bradusca Cornel
    1-2-0
    4-6
    3
  • Anescu Andu
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Felső: 5
  • 1.
    Hancig Mircea
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    Acriva Marian
    2-1-0
    6-6
    6
  • Stanescu Tiberiu
    1-2-0
    6-6
    3
  • Ipate Virgil
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Felső: 4
  • 1.
    Sandu Andrei
    3-0-0
    9-4
    9
  • 2.
    Alexandru Marius
    2-1-0
    7-4
    6
  • Mitar Marius Tiberiu
    1-2-0
    5-6
    3
  • Bucur Mario
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Felső: 3
  • 1.
    Ilie Octavian Marius
    2-1-0
    8-5
    6
  • 2.
    Radu Constantin
    2-1-0
    8-5
    6
  • Botanel Eduard
    1-2-0
    4-7
    3
  • Docan Cristian
    1-2-0
    5-8
    3
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    Simion Silviu
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    Chiscan Bogdan
    2-1-0
    6-5
    6
  • Dramba Daniel Dumitru
    1-2-0
    6-6
    3
  • Rusea Gheorghe
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    Coman Emil
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    Iacob Gabriel
    2-1-0
    6-5
    6
  • Preda Nicolae
    1-2-0
    5-8
    3
  • Mihaila George
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Alsó: 20
  • 1.
    Bozosan Petre
    5-0-0
    15-6
    15
  • 2.
    Ileanu Bogdan
    4-1-0
    14-9
    12
  • 3.
    Salavastru Petru
    3-2-0
    12-8
    9
  • 4.
    Dinu Adrian
    2-3-0
    9-11
    6
  • Gita Dan
    1-4-0
    7-12
    3
  • Ficleanu Gabriel
    0-5-0
    4-15
    0
  • csoport: Alsó: 19
  • 1.
    Tobosaru Gheorghe
    4-1-0
    13-6
    12
  • 3.
    Bizga Romea
    3-2-0
    11-11
    9
  • 2.
    Dica Danut
    3-2-0
    12-8
    9
  • Fülöp László
    2-3-0
    9-12
    6
  • 4.
    Manitiu Florin
    2-3-0
    9-10
    6
  • Caranda Alexandru
    1-4-0
    6-13
    3
  • csoport: Alsó: 18
  • 1.
    Loghin Florin
    5-0-0
    15-4
    15
  • 2.
    Guluta Florin
    4-1-0
    14-6
    12
  • 3.
    Stoian Sorin
    3-2-0
    11-7
    9
  • 4.
    Burlan Catalin
    2-3-0
    8-10
    6
  • Asmarandei Petru
    1-4-0
    5-12
    3
  • Popovici Mircea
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Alsó: 17
  • 1.
    Sicoe Ioan
    4-1-0
    14-8
    12
  • 2.
    Fekete István
    3-2-0
    13-9
    9
  • 3.
    Benyovszki Béla
    3-2-0
    11-9
    9
  • 4.
    Zisu Cristian
    3-2-0
    13-11
    9
  • Cioveie Marian
    2-3-0
    10-11
    6
  • Rizescu Gheorghe
    0-5-0
    2-15
    0
  • csoport: Alsó: 16
  • 1.
    Constantin Cristina
    5-0-0
    15-3
    15
  • 2.
    Gusan Boris
    4-1-0
    14-7
    12
  • 3.
    Marinescu Nelu
    3-2-0
    9-7
    9
  • 4.
    Nuta Mario
    2-3-0
    8-11
    6
  • Morariu Marius
    1-4-0
    8-12
    3
  • Irimia Marian
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Alsó: 15
  • 1.
    Nitu Serban
    5-0-0
    15-3
    15
  • 2.
    Isar Stefanel
    4-1-0
    12-5
    12
  • 3.
    Botanel Grigore
    3-2-0
    11-8
    9
  • 4.
    Cristofor Razvan
    2-3-0
    11-11
    6
  • Hulpan Cristian
    1-4-0
    4-13
    3
  • Vorbanescu Radu
    0-5-0
    2-15
    0
  • csoport: Alsó: 14
  • 1.
    Dinu Gheorghe
    5-0-0
    15-7
    15
  • 2.
    Mateescu Octavian
    4-1-0
    14-6
    12
  • 3.
    Lazar Dumitru
    3-2-0
    13-6
    9
  • 4.
    Vlasceanu Valentin
    2-3-0
    7-9
    6
  • Radu Dragos
    1-4-0
    5-12
    3
  • Ionita Adrian
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Alsó: 13
  • 1.
    Sursilov Constantin
    5-0-0
    15-1
    15
  • 2.
    Dumitru George
    4-1-0
    12-8
    12
  • 3.
    Szivery Adrian
    2-3-0
    10-9
    6
  • 4.
    Cristescu Cristian
    2-3-0
    8-10
    6
  • Movileanu Neculae
    2-3-0
    9-12
    6
  • Marinescu Crenguta
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Alsó: 12
  • 1.
    Bejan Alexandru
    4-0-0
    12-4
    12
  • 3.
    Veris Dumitru
    2-2-0
    10-9
    6
  • 2.
    Chivu Cornel
    2-2-0
    10-8
    6
  • Bistreanu Armand
    1-3-0
    4-11
    3
  • 4.
    Olah Remus
    1-3-0
    7-11
    3
  • csoport: Alsó: 11
  • 1.
    Chiriac Marius
    3-1-0
    11-6
    9
  • 2.
    Sterczer Sándor
    3-1-0
    11-6
    9
  • 3.
    Melnerovici Daniel
    2-2-0
    6-10
    6
  • 4.
    Dior Dorin
    1-3-0
    7-10
    3
  • Calin Anisoara
    1-3-0
    8-11
    3
  • csoport: Alsó: 10
  • 1.
    Mihu Florin
    4-0-0
    12-6
    12
  • 2.
    Popescu Apreotesei Mihai
    3-1-0
    11-4
    9
  • 3.
    Banuta Dumitru
    2-2-0
    7-9
    6
  • 4.
    Hoinaru Mihai
    1-3-0
    6-9
    3
  • Moca Vasile
    0-4-0
    4-12
    0
  • csoport: Alsó: 9
  • 1.
    Catana Claudiu
    3-1-0
    11-7
    9
  • 4.
    Chirica Alexandru
    2-2-0
    10-10
    6
  • 3.
    Cotet Nicolae
    2-2-0
    10-10
    6
  • 2.
    Botoc Ovidiu
    2-2-0
    10-9
    6
  • Vajeu Ionut
    1-3-0
    6-11
    3
  • csoport: Alsó: 8
  • 2.
    Mihaescu Nicola
    3-1-0
    10-6
    9
  • 1.
    Bradusca Cornel
    3-1-0
    11-3
    9
  • 3.
    Trif Florin
    2-2-0
    7-7
    6
  • 4.
    Stanescu Tiberiu
    1-3-0
    4-9
    3
  • Craciunas Bogdan
    1-3-0
    3-10
    3
  • csoport: Alsó: 7
  • 1.
    Tuca Cristi
    4-0-0
    12-5
    12
  • 3.
    Acriva Marian
    2-2-0
    9-9
    6
  • 2.
    Anescu Andu
    2-2-0
    9-8
    6
  • 4.
    Sandu Andrei
    2-2-0
    8-9
    6
  • Huica Petre
    0-4-0
    5-12
    0
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    Dumitru Florin
    3-1-0
    10-5
    9
  • 2.
    Mitar Marius Tiberiu
    3-1-0
    11-6
    9
  • 4.
    Ipate Virgil
    2-2-0
    7-9
    6
  • 3.
    Radu Constantin
    2-2-0
    8-7
    6
  • Faraian Alexandru
    0-4-0
    3-12
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Hancig Mircea
    4-0-0
    12-3
    12
  • 2.
    Ilie Octavian Marius
    3-1-0
    11-6
    9
  • 3.
    Bucur Mario
    2-2-0
    8-9
    6
  • 4.
    Rusea Gheorghe
    1-3-0
    5-11
    3
  • Mocanu Georgian
    0-4-0
    5-12
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Alexandru Marius
    3-1-0
    11-3
    9
  • 2.
    Chiscan Bogdan
    3-1-0
    9-5
    9
  • 3.
    Botanel Eduard
    2-2-0
    9-9
    6
  • 4.
    Mihaila George
    1-3-0
    4-10
    3
  • Matei Dumitru
    1-3-0
    4-10
    3
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Docan Cristian
    4-0-0
    12-4
    12
  • 2.
    Preda Nicolae
    3-1-0
    11-5
    9
  • 3.
    Dramba Daniel Dumitru
    2-2-0
    10-8
    6
  • 4.
    Giosan Marcel
    1-3-0
    4-10
    3
  • Botea Marian
    0-4-0
    2-12
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 2.
    Simion Silviu
    3-1-0
    9-7
    9
  • 1.
    Stanciu Marian
    3-1-0
    10-4
    9
  • 3.
    Iacob Gabriel
    2-2-0
    7-6
    6
  • 4.
    Grumeza Lucian
    1-3-0
    5-9
    3
  • Rusea Ionut
    1-3-0
    4-9
    3
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Coman Emil
    4-0-0
    12-5
    12
  • 2.
    Grigore Marian
    3-1-0
    10-5
    9
  • 4.
    Stoica Mihai
    1-3-0
    6-10
    3
  • 3.
    Panait Adrian
    1-3-0
    6-9
    3
  • Ghiurutan Razvan
    1-3-0
    4-9
    3
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Catana Claudiu
    3-0
    Stoian Sorin
  • Top 4
  • Catana Claudiu
    3-0
    Sandu Andrei
  • Stoian Sorin
    3-2
    Sursilov Constantin
  • Top 8
  • Guluta Florin
    1-3
    Catana Claudiu
  • Fekete István
    1-3
    Sandu Andrei
  • Ilie Octavian Marius
    2-3
    Stoian Sorin
  • Sursilov Constantin
    3-1
    Simion Silviu
  • Top 16
  • Chiriac Marius
    1-3
    Guluta Florin
  • Catana Claudiu
    3-0
    Radu Constantin
  • Fekete István
    3-1
    Szivery Adrian
  • Isar Stefanel
    0-3
    Sandu Andrei
  • Ilie Octavian Marius
    3-0
    Botanel Grigore
  • Stoian Sorin
    3-2
    Iacob Gabriel
  • Sursilov Constantin
    3-0
    Veris Dumitru
  • Nitu Serban
    0-3
    Simion Silviu
  • Top 32
  • Coman Emil
    1-3
    Chiriac Marius
  • Sicoe Ioan
    1-3
    Guluta Florin
  • Catana Claudiu
    3-2
    Grigore Marian
  • Radu Constantin
    3-0
    Dior Dorin
  • Hancig Mircea
    2-3
    Fekete István
  • Dica Danut
    1-3
    Szivery Adrian
  • Isar Stefanel
    3-0
    Bozosan Petre
  • Mihu Florin
    2-3
    Sandu Andrei
  • Ilie Octavian Marius
    3-0
    Popescu Apreotesei Mihai
  • Tobosaru Gheorghe
    2-3
    Botanel Grigore
  • Chivu Cornel
    1-3
    Stoian Sorin
  • Iacob Gabriel
    3-1
    Dumitru Florin
  • Tuca Cristi
    0-3
    Sursilov Constantin
  • Stanciu Marian
    0-3
    Veris Dumitru
  • Nitu Serban
    3-0
    Loghin Florin
  • Cristofor Razvan
    0-3
    Simion Silviu
  • Top 64
  • Coman Emil
    3-0
  • Botoc Ovidiu
    2-3
    Chiriac Marius
  • Sicoe Ioan
    3-0
  • 0-3
    Guluta Florin
  • Catana Claudiu
    3-0
  • 0-3
    Grigore Marian
  • Dinu Gheorghe
    2-3
    Radu Constantin
  • 0-3
    Dior Dorin
  • Hancig Mircea
    3-0
  • Chiscan Bogdan
    0-3
    Fekete István
  • Dica Danut
    3-0
  • 0-3
    Szivery Adrian
  • Isar Stefanel
    3-0
  • 0-3
    Bozosan Petre
  • Mihu Florin
    3-2
    Trif Florin
  • 0-3
    Sandu Andrei
  • Ilie Octavian Marius
    3-0
  • Popescu Apreotesei Mihai
    3-2
    Sterczer Sándor
  • Tobosaru Gheorghe
    3-0
  • 0-3
    Botanel Grigore
  • Chivu Cornel
    3-0
  • 0-3
    Stoian Sorin
  • Fülöp László
    1-3
    Iacob Gabriel
  • 0-3
    Dumitru Florin
  • Tuca Cristi
    3-0
  • Alexandru Marius
    2-3
    Sursilov Constantin
  • Stanciu Marian
    3-0
  • 0-3
    Veris Dumitru
  • Nitu Serban
    3-0
  • 0-3
    Loghin Florin
  • Cristofor Razvan
    3-2
    Acriva Marian
  • 0-3
    Simion Silviu
  • csoport: Felső: 20
  • Bozosan Petre
    1-3
    Stanciu Marian
  • Bozosan Petre
    3-0
    Panait Adrian
  • Bozosan Petre
    3-0
    Giosan Marcel
  • Stanciu Marian
    1-3
    Panait Adrian
  • Stanciu Marian
    3-0
    Giosan Marcel
  • Panait Adrian
    3-2
    Giosan Marcel
  • csoport: Felső: 19
  • Tobosaru Gheorghe
    3-0
    Grigore Marian
  • Tobosaru Gheorghe
    3-0
    Salavastru Petru
  • Tobosaru Gheorghe
    3-0
    Grumeza Lucian
  • Grigore Marian
    3-1
    Salavastru Petru
  • Grigore Marian
    2-3
    Grumeza Lucian
  • Salavastru Petru
    3-2
    Grumeza Lucian
  • csoport: Felső: 18
  • Loghin Florin
    3-1
    Ileanu Bogdan
  • Loghin Florin
    3-1
    Dica Danut
  • Loghin Florin
    3-1
    Ghiurutan Razvan
  • Ileanu Bogdan
    1-3
    Dica Danut
  • Ileanu Bogdan
    1-3
    Ghiurutan Razvan
  • Dica Danut
    3-1
    Ghiurutan Razvan
  • csoport: Felső: 17
  • Sicoe Ioan
    3-1
    Bizga Romea
  • Sicoe Ioan
    3-1
    Stoian Sorin
  • Sicoe Ioan
    1-3
    Dinu Adrian
  • Bizga Romea
    0-3
    Stoian Sorin
  • Bizga Romea
    3-0
    Dinu Adrian
  • Stoian Sorin
    3-2
    Dinu Adrian
  • csoport: Felső: 16
  • Constantin Cristina
    3-1
    Guluta Florin
  • Constantin Cristina
    3-1
    Zisu Cristian
  • Constantin Cristina
    0-3
    Fülöp László
  • Guluta Florin
    3-0
    Zisu Cristian
  • Guluta Florin
    3-0
    Fülöp László
  • Zisu Cristian
    2-3
    Fülöp László
  • csoport: Felső: 15
  • Nitu Serban
    3-2
    Fekete István
  • Nitu Serban
    0-3
    Marinescu Nelu
  • Nitu Serban
    3-2
    Burlan Catalin
  • Fekete István
    3-2
    Marinescu Nelu
  • Fekete István
    3-1
    Burlan Catalin
  • Marinescu Nelu
    0-3
    Burlan Catalin
  • csoport: Felső: 14
  • Dinu Gheorghe
    3-1
    Gusan Boris
  • Dinu Gheorghe
    2-3
    Botanel Grigore
  • Dinu Gheorghe
    3-0
    Benyovszki Béla
  • Gusan Boris
    3-1
    Botanel Grigore
  • Gusan Boris
    2-3
    Benyovszki Béla
  • Botanel Grigore
    3-0
    Benyovszki Béla
  • csoport: Felső: 13
  • Sursilov Constantin
    2-3
    Isar Stefanel
  • Sursilov Constantin
    3-1
    Lazar Dumitru
  • Sursilov Constantin
    3-2
    Nuta Mario
  • Isar Stefanel
    3-2
    Lazar Dumitru
  • Isar Stefanel
    3-0
    Nuta Mario
  • Lazar Dumitru
    3-1
    Nuta Mario
  • csoport: Felső: 12
  • Bejan Alexandru
    0-0
    Mateescu Octavian
  • Bejan Alexandru
    3-2
    Szivery Adrian
  • Bejan Alexandru
    3-1
    Cristofor Razvan
  • Mateescu Octavian
    0-3
    Szivery Adrian
  • Mateescu Octavian
    2-3
    Cristofor Razvan
  • Szivery Adrian
    3-0
    Cristofor Razvan
  • csoport: Felső: 11
  • Chiriac Marius
    3-2
    Dumitru George
  • Chiriac Marius
    2-3
    Chivu Cornel
  • Chiriac Marius
    3-1
    Vlasceanu Valentin
  • Dumitru George
    3-2
    Chivu Cornel
  • Dumitru George
    3-2
    Vlasceanu Valentin
  • Chivu Cornel
    3-1
    Vlasceanu Valentin
  • csoport: Felső: 10
  • Mihu Florin
    2-3
    Veris Dumitru
  • Mihu Florin
    3-0
    Melnerovici Daniel
  • Mihu Florin
    3-1
    Cristescu Cristian
  • Veris Dumitru
    3-2
    Melnerovici Daniel
  • Veris Dumitru
    3-1
    Cristescu Cristian
  • Melnerovici Daniel
    2-3
    Cristescu Cristian
  • csoport: Felső: 9
  • Catana Claudiu
    3-2
    Sterczer Sándor
  • Catana Claudiu
    3-2
    Banuta Dumitru
  • Catana Claudiu
    3-0
    Bistreanu Armand
  • Sterczer Sándor
    3-1
    Banuta Dumitru
  • Sterczer Sándor
    3-1
    Bistreanu Armand
  • Banuta Dumitru
    3-0
    Bistreanu Armand
  • csoport: Felső: 8
  • Mihaescu Nicola
    2-3
    Popescu Apreotesei Mihai
  • Mihaescu Nicola
    0-3
    Chirica Alexandru
  • Mihaescu Nicola
    3-2
    Dior Dorin
  • Popescu Apreotesei Mihai
    3-1
    Chirica Alexandru
  • Popescu Apreotesei Mihai
    2-3
    Dior Dorin
  • Chirica Alexandru
    0-3
    Dior Dorin
  • csoport: Felső: 7
  • Tuca Cristi
    3-0
    Cotet Nicolae
  • Tuca Cristi
    3-2
    Trif Florin
  • Tuca Cristi
    3-1
    Hoinaru Mihai
  • Cotet Nicolae
    0-3
    Trif Florin
  • Cotet Nicolae
    3-2
    Hoinaru Mihai
  • Trif Florin
    3-2
    Hoinaru Mihai
  • csoport: Felső: 6
  • Dumitru Florin
    3-0
    Bradusca Cornel
  • Dumitru Florin
    3-0
    Anescu Andu
  • Dumitru Florin
    3-0
    Botoc Ovidiu
  • Bradusca Cornel
    3-0
    Anescu Andu
  • Bradusca Cornel
    1-3
    Botoc Ovidiu
  • Anescu Andu
    0-3
    Botoc Ovidiu
  • csoport: Felső: 5
  • Hancig Mircea
    3-0
    Acriva Marian
  • Hancig Mircea
    3-0
    Ipate Virgil
  • Hancig Mircea
    3-2
    Stanescu Tiberiu
  • Acriva Marian
    3-2
    Ipate Virgil
  • Acriva Marian
    3-1
    Stanescu Tiberiu
  • Ipate Virgil
    0-3
    Stanescu Tiberiu
  • csoport: Felső: 4
  • Alexandru Marius
    3-1
    Mitar Marius Tiberiu
  • Alexandru Marius
    3-0
    Bucur Mario
  • Alexandru Marius
    1-3
    Sandu Andrei
  • Mitar Marius Tiberiu
    3-0
    Bucur Mario
  • Mitar Marius Tiberiu
    1-3
    Sandu Andrei
  • Bucur Mario
    2-3
    Sandu Andrei
  • csoport: Felső: 3
  • Docan Cristian
    3-2
    Ilie Octavian Marius
  • Docan Cristian
    1-3
    Botanel Eduard
  • Docan Cristian
    1-3
    Radu Constantin
  • Ilie Octavian Marius
    3-0
    Botanel Eduard
  • Ilie Octavian Marius
    3-2
    Radu Constantin
  • Botanel Eduard
    1-3
    Radu Constantin
  • csoport: Felső: 2
  • Simion Silviu
    3-0
    Chiscan Bogdan
  • Simion Silviu
    3-1
    Dramba Daniel Dumitru
  • Simion Silviu
    3-0
    Rusea Gheorghe
  • Chiscan Bogdan
    3-2
    Dramba Daniel Dumitru
  • Chiscan Bogdan
    3-0
    Rusea Gheorghe
  • Dramba Daniel Dumitru
    3-0
    Rusea Gheorghe
  • csoport: Felső: 1
  • Coman Emil
    3-0
    Preda Nicolae
  • Coman Emil
    3-0
    Iacob Gabriel
  • Coman Emil
    3-0
    Mihaila George
  • Preda Nicolae
    2-3
    Iacob Gabriel
  • Preda Nicolae
    3-2
    Mihaila George
  • Iacob Gabriel
    3-0
    Mihaila George
  • csoport: Alsó: 20
  • Dinu Adrian
    0-3
    Bozosan Petre
  • Dinu Adrian
    1-3
    Salavastru Petru
  • Dinu Adrian
    2-3
    Ileanu Bogdan
  • Dinu Adrian
    3-1
    Ficleanu Gabriel
  • Dinu Adrian
    3-1
    Gita Dan
  • Bozosan Petre
    3-2
    Salavastru Petru
  • Bozosan Petre
    3-2
    Ileanu Bogdan
  • Bozosan Petre
    3-1
    Ficleanu Gabriel
  • Bozosan Petre
    3-1
    Gita Dan
  • Salavastru Petru
    1-3
    Ileanu Bogdan
  • Salavastru Petru
    3-0
    Ficleanu Gabriel
  • Salavastru Petru
    3-1
    Gita Dan
  • Ileanu Bogdan
    3-2
    Ficleanu Gabriel
  • Ileanu Bogdan
    3-1
    Gita Dan
  • Ficleanu Gabriel
    0-3
    Gita Dan
  • csoport: Alsó: 19
  • Manitiu Florin
    1-3
    Tobosaru Gheorghe
  • Manitiu Florin
    0-3
    Dica Danut
  • Manitiu Florin
    2-3
    Fülöp László
  • Manitiu Florin
    3-1
    Bizga Romea
  • Manitiu Florin
    3-0
    Caranda Alexandru
  • Tobosaru Gheorghe
    3-1
    Dica Danut
  • Tobosaru Gheorghe
    3-0
    Fülöp László
  • Tobosaru Gheorghe
    1-3
    Bizga Romea
  • Tobosaru Gheorghe
    3-1
    Caranda Alexandru
  • Dica Danut
    3-2
    Fülöp László
  • Dica Danut
    2-3
    Bizga Romea
  • Dica Danut
    3-0
    Caranda Alexandru
  • Fülöp László
    3-1
    Bizga Romea
  • Fülöp László
    1-3
    Caranda Alexandru
  • Bizga Romea
    3-2
    Caranda Alexandru
  • csoport: Alsó: 18
  • Loghin Florin
    3-0
    Stoian Sorin
  • Loghin Florin
    3-1
    Burlan Catalin
  • Loghin Florin
    3-2
    Guluta Florin
  • Loghin Florin
    3-0
    Asmarandei Petru
  • Loghin Florin
    3-1
    Popovici Mircea
  • Stoian Sorin
    3-0
    Burlan Catalin
  • Stoian Sorin
    2-3
    Guluta Florin
  • Stoian Sorin
    3-1
    Asmarandei Petru
  • Stoian Sorin
    3-0
    Popovici Mircea
  • Burlan Catalin
    1-3
    Guluta Florin
  • Burlan Catalin
    3-1
    Asmarandei Petru
  • Burlan Catalin
    3-0
    Popovici Mircea
  • Guluta Florin
    3-0
    Asmarandei Petru
  • Guluta Florin
    3-0
    Popovici Mircea
  • Asmarandei Petru
    3-0
    Popovici Mircea
  • csoport: Alsó: 17
  • Fekete István
    3-1
    Benyovszki Béla
  • Fekete István
    3-2
    Sicoe Ioan
  • Fekete István
    2-3
    Cioveie Marian
  • Fekete István
    2-3
    Zisu Cristian
  • Fekete István
    3-0
    Rizescu Gheorghe
  • Benyovszki Béla
    1-3
    Sicoe Ioan
  • Benyovszki Béla
    3-1
    Cioveie Marian
  • Benyovszki Béla
    3-2
    Zisu Cristian
  • Benyovszki Béla
    3-0
    Rizescu Gheorghe
  • Sicoe Ioan
    3-1
    Cioveie Marian
  • Sicoe Ioan
    3-2
    Zisu Cristian
  • Sicoe Ioan
    3-1
    Rizescu Gheorghe
  • Cioveie Marian
    2-3
    Zisu Cristian
  • Cioveie Marian
    3-0
    Rizescu Gheorghe
  • Zisu Cristian
    3-1
    Rizescu Gheorghe
  • csoport: Alsó: 16
  • Morariu Marius
    0-3
    Constantin Cristina
  • Morariu Marius
    2-3
    Gusan Boris
  • Morariu Marius
    2-3
    Nuta Mario
  • Morariu Marius
    1-3
    Marinescu Nelu
  • Morariu Marius
    3-0
    Irimia Marian
  • Constantin Cristina
    3-2
    Gusan Boris
  • Constantin Cristina
    3-0
    Nuta Mario
  • Constantin Cristina
    3-0
    Marinescu Nelu
  • Constantin Cristina
    3-1
    Irimia Marian
  • Gusan Boris
    3-2
    Nuta Mario
  • Gusan Boris
    3-0
    Marinescu Nelu
  • Gusan Boris
    3-0
    Irimia Marian
  • Nuta Mario
    0-3
    Marinescu Nelu
  • Nuta Mario
    3-0
    Irimia Marian
  • Marinescu Nelu
    3-0
    Irimia Marian
  • csoport: Alsó: 15
  • Nitu Serban
    3-1
    Cristofor Razvan
  • Nitu Serban
    3-0
    Isar Stefanel
  • Nitu Serban
    3-0
    Hulpan Cristian
  • Nitu Serban
    3-2
    Botanel Grigore
  • Nitu Serban
    3-0
    Vorbanescu Radu
  • Cristofor Razvan
    2-3
    Isar Stefanel
  • Cristofor Razvan
    3-1
    Hulpan Cristian
  • Cristofor Razvan
    2-3
    Botanel Grigore
  • Cristofor Razvan
    3-1
    Vorbanescu Radu
  • Isar Stefanel
    3-0
    Hulpan Cristian
  • Isar Stefanel
    3-0
    Botanel Grigore
  • Isar Stefanel
    3-0
    Vorbanescu Radu
  • Hulpan Cristian
    0-3
    Botanel Grigore
  • Hulpan Cristian
    3-1
    Vorbanescu Radu
  • Botanel Grigore
    3-0
    Vorbanescu Radu
  • csoport: Alsó: 14
  • Mateescu Octavian
    3-2
    Lazar Dumitru
  • Mateescu Octavian
    2-3
    Dinu Gheorghe
  • Mateescu Octavian
    3-0
    Vlasceanu Valentin
  • Mateescu Octavian
    3-0
    Radu Dragos
  • Mateescu Octavian
    3-1
    Ionita Adrian
  • Lazar Dumitru
    2-3
    Dinu Gheorghe
  • Lazar Dumitru
    3-0
    Vlasceanu Valentin
  • Lazar Dumitru
    3-0
    Radu Dragos
  • Lazar Dumitru
    3-0
    Ionita Adrian
  • Dinu Gheorghe
    3-1
    Vlasceanu Valentin
  • Dinu Gheorghe
    3-2
    Radu Dragos
  • Dinu Gheorghe
    3-0
    Ionita Adrian
  • Vlasceanu Valentin
    3-0
    Radu Dragos
  • Vlasceanu Valentin
    3-0
    Ionita Adrian
  • Radu Dragos
    3-0
    Ionita Adrian
  • csoport: Alsó: 13
  • Sursilov Constantin
    3-0
    Szivery Adrian
  • Sursilov Constantin
    3-0
    Cristescu Cristian
  • Sursilov Constantin
    3-0
    Dumitru George
  • Sursilov Constantin
    3-1
    Movileanu Neculae
  • Sursilov Constantin
    3-0
    Marinescu Crenguta
  • Szivery Adrian
    3-0
    Cristescu Cristian
  • Szivery Adrian
    2-3
    Dumitru George
  • Szivery Adrian
    2-3
    Movileanu Neculae
  • Szivery Adrian
    3-0
    Marinescu Crenguta
  • Cristescu Cristian
    2-3
    Dumitru George
  • Cristescu Cristian
    3-1
    Movileanu Neculae
  • Cristescu Cristian
    3-0
    Marinescu Crenguta
  • Dumitru George
    3-1
    Movileanu Neculae
  • Dumitru George
    3-0
    Marinescu Crenguta
  • Movileanu Neculae
    3-1
    Marinescu Crenguta
  • csoport: Alsó: 12
  • Bejan Alexandru
    3-2
    Chivu Cornel
  • Bejan Alexandru
    3-2
    Veris Dumitru
  • Bejan Alexandru
    3-0
    Olah Remus
  • Bejan Alexandru
    3-0
    Bistreanu Armand
  • Chivu Cornel
    2-3
    Veris Dumitru
  • Chivu Cornel
    3-2
    Olah Remus
  • Chivu Cornel
    3-0
    Bistreanu Armand
  • Veris Dumitru
    2-3
    Olah Remus
  • Veris Dumitru
    3-1
    Bistreanu Armand
  • Olah Remus
    2-3
    Bistreanu Armand
  • csoport: Alsó: 11
  • Dior Dorin
    1-3
    Chiriac Marius
  • Dior Dorin
    1-3
    Sterczer Sándor
  • Dior Dorin
    3-1
    Calin Anisoara
  • Dior Dorin
    2-3
    Melnerovici Daniel
  • Chiriac Marius
    3-2
    Sterczer Sándor
  • Chiriac Marius
    2-3
    Calin Anisoara
  • Chiriac Marius
    3-0
    Melnerovici Daniel
  • Sterczer Sándor
    3-2
    Calin Anisoara
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Melnerovici Daniel
  • Calin Anisoara
    2-3
    Melnerovici Daniel
  • csoport: Alsó: 10
  • Popescu Apreotesei Mihai
    3-0
    Hoinaru Mihai
  • Popescu Apreotesei Mihai
    2-3
    Mihu Florin
  • Popescu Apreotesei Mihai
    3-0
    Banuta Dumitru
  • Popescu Apreotesei Mihai
    3-1
    Moca Vasile
  • Hoinaru Mihai
    2-3
    Mihu Florin
  • Hoinaru Mihai
    1-3
    Banuta Dumitru
  • Hoinaru Mihai
    3-0
    Moca Vasile
  • Mihu Florin
    3-1
    Banuta Dumitru
  • Mihu Florin
    3-1
    Moca Vasile
  • Banuta Dumitru
    3-2
    Moca Vasile
  • csoport: Alsó: 9
  • Catana Claudiu
    2-3
    Botoc Ovidiu
  • Catana Claudiu
    3-2
    Chirica Alexandru
  • Catana Claudiu
    3-2
    Cotet Nicolae
  • Catana Claudiu
    3-0
    Vajeu Ionut
  • Botoc Ovidiu
    2-3
    Chirica Alexandru
  • Botoc Ovidiu
    2-3
    Cotet Nicolae
  • Botoc Ovidiu
    3-1
    Vajeu Ionut
  • Chirica Alexandru
    2-3
    Cotet Nicolae
  • Chirica Alexandru
    3-2
    Vajeu Ionut
  • Cotet Nicolae
    2-3
    Vajeu Ionut
  • csoport: Alsó: 8
  • Bradusca Cornel
    3-0
    Trif Florin
  • Bradusca Cornel
    2-3
    Mihaescu Nicola
  • Bradusca Cornel
    3-0
    Craciunas Bogdan
  • Bradusca Cornel
    3-0
    Stanescu Tiberiu
  • Trif Florin
    3-1
    Mihaescu Nicola
  • Trif Florin
    1-3
    Craciunas Bogdan
  • Trif Florin
    3-0
    Stanescu Tiberiu
  • Mihaescu Nicola
    3-0
    Craciunas Bogdan
  • Mihaescu Nicola
    3-1
    Stanescu Tiberiu
  • Craciunas Bogdan
    0-3
    Stanescu Tiberiu
  • csoport: Alsó: 7
  • Tuca Cristi
    3-1
    Acriva Marian
  • Tuca Cristi
    3-0
    Huica Petre
  • Tuca Cristi
    3-2
    Anescu Andu
  • Tuca Cristi
    3-2
    Sandu Andrei
  • Acriva Marian
    3-2
    Huica Petre
  • Acriva Marian
    3-1
    Anescu Andu
  • Acriva Marian
    2-3
    Sandu Andrei
  • Huica Petre
    2-3
    Anescu Andu
  • Huica Petre
    1-3
    Sandu Andrei
  • Anescu Andu
    3-0
    Sandu Andrei
  • csoport: Alsó: 6
  • Dumitru Florin
    1-3
    Radu Constantin
  • Dumitru Florin
    3-2
    Mitar Marius Tiberiu
  • Dumitru Florin
    3-0
    Ipate Virgil
  • Dumitru Florin
    3-0
    Faraian Alexandru
  • Radu Constantin
    0-3
    Mitar Marius Tiberiu
  • Radu Constantin
    2-3
    Ipate Virgil
  • Radu Constantin
    3-0
    Faraian Alexandru
  • Mitar Marius Tiberiu
    3-1
    Ipate Virgil
  • Mitar Marius Tiberiu
    3-2
    Faraian Alexandru
  • Ipate Virgil
    3-1
    Faraian Alexandru
  • csoport: Alsó: 5
  • Hancig Mircea
    3-1
    Rusea Gheorghe
  • Hancig Mircea
    3-2
    Ilie Octavian Marius
  • Hancig Mircea
    3-0
    Bucur Mario
  • Hancig Mircea
    3-0
    Mocanu Georgian
  • Rusea Gheorghe
    0-3
    Ilie Octavian Marius
  • Rusea Gheorghe
    1-3
    Bucur Mario
  • Rusea Gheorghe
    3-2
    Mocanu Georgian
  • Ilie Octavian Marius
    3-2
    Bucur Mario
  • Ilie Octavian Marius
    3-1
    Mocanu Georgian
  • Bucur Mario
    3-2
    Mocanu Georgian
  • csoport: Alsó: 4
  • Alexandru Marius
    3-0
    Matei Dumitru
  • Alexandru Marius
    2-3
    Botanel Eduard
  • Alexandru Marius
    3-0
    Mihaila George
  • Alexandru Marius
    3-0
    Chiscan Bogdan
  • Matei Dumitru
    3-1
    Botanel Eduard
  • Matei Dumitru
    1-3
    Mihaila George
  • Matei Dumitru
    0-3
    Chiscan Bogdan
  • Botanel Eduard
    3-1
    Mihaila George
  • Botanel Eduard
    2-3
    Chiscan Bogdan
  • Mihaila George
    0-3
    Chiscan Bogdan
  • csoport: Alsó: 3
  • Docan Cristian
    3-2
    Preda Nicolae
  • Docan Cristian
    3-2
    Dramba Daniel Dumitru
  • Docan Cristian
    3-0
    Botea Marian
  • Docan Cristian
    3-0
    Giosan Marcel
  • Preda Nicolae
    3-2
    Dramba Daniel Dumitru
  • Preda Nicolae
    3-0
    Botea Marian
  • Preda Nicolae
    3-0
    Giosan Marcel
  • Dramba Daniel Dumitru
    3-1
    Botea Marian
  • Dramba Daniel Dumitru
    3-1
    Giosan Marcel
  • Botea Marian
    1-3
    Giosan Marcel
  • csoport: Alsó: 2
  • Iacob Gabriel
    3-0
    Simion Silviu
  • Iacob Gabriel
    1-3
    Stanciu Marian
  • Iacob Gabriel
    3-0
    Grumeza Lucian
  • Iacob Gabriel
    0-3
    Rusea Ionut
  • Simion Silviu
    3-1
    Stanciu Marian
  • Simion Silviu
    3-2
    Grumeza Lucian
  • Simion Silviu
    3-1
    Rusea Ionut
  • Stanciu Marian
    3-0
    Grumeza Lucian
  • Stanciu Marian
    3-0
    Rusea Ionut
  • Grumeza Lucian
    3-0
    Rusea Ionut
  • csoport: Alsó: 1
  • Coman Emil
    3-1
    Grigore Marian
  • Coman Emil
    3-2
    Panait Adrian
  • Coman Emil
    3-2
    Stoica Mihai
  • Coman Emil
    3-0
    Ghiurutan Razvan
  • Grigore Marian
    3-0
    Panait Adrian
  • Grigore Marian
    3-1
    Stoica Mihai
  • Grigore Marian
    3-1
    Ghiurutan Razvan
  • Panait Adrian
    1-3
    Stoica Mihai
  • Panait Adrian
    3-0
    Ghiurutan Razvan
  • Stoica Mihai
    0-3
    Ghiurutan Razvan
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Coman Emil 
     
    3-1
    3-2
    3-2
    3-0
    4
  • 2
    Grigore Marian 
    1-3
     
    3-0
    3-1
    3-1
    3
  • 3
    Panait Adrian 
    2-3
    0-3
     
    1-3
    3-0
    1
  • 4
    Stoica Mihai 
    2-3
    1-3
    3-1
     
    0-3
    1
  • 5
    Ghiurutan Razvan 
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Iacob Gabriel 
     
    3-0
    1-3
    3-0
    0-3
    2
  • 2
    Simion Silviu 
    0-3
     
    3-1
    3-2
    3-1
    3
  • 3
    Stanciu Marian 
    3-1
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Grumeza Lucian 
    0-3
    2-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 5
    Rusea Ionut 
    3-0
    1-3
    0-3
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Docan Cristian 
     
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Preda Nicolae 
    2-3
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Dramba Daniel Dumitru 
    2-3
    2-3
     
    3-1
    3-1
    2
  • 4
    Botea Marian 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    1-3
    0
  • 5
    Giosan Marcel 
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Alexandru Marius 
     
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Matei Dumitru 
    0-3
     
    3-1
    1-3
    0-3
    1
  • 3
    Botanel Eduard 
    3-2
    1-3
     
    3-1
    2-3
    2
  • 4
    Mihaila George 
    0-3
    3-1
    1-3
     
    0-3
    1
  • 5
    Chiscan Bogdan 
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Hancig Mircea 
     
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Rusea Gheorghe 
    1-3
     
    0-3
    1-3
    3-2
    1
  • 3
    Ilie Octavian Marius 
    2-3
    3-0
     
    3-2
    3-1
    3
  • 4
    Bucur Mario 
    0-3
    3-1
    2-3
     
    3-2
    2
  • 5
    Mocanu Georgian 
    0-3
    2-3
    1-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Dumitru Florin 
     
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Radu Constantin 
    3-1
     
    0-3
    2-3
    3-0
    2
  • 3
    Mitar Marius Tiberiu 
    2-3
    3-0
     
    3-1
    3-2
    3
  • 4
    Ipate Virgil 
    0-3
    3-2
    1-3
     
    3-1
    2
  • 5
    Faraian Alexandru 
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Tuca Cristi 
     
    3-1
    3-0
    3-2
    3-2
    4
  • 2
    Acriva Marian 
    1-3
     
    3-2
    3-1
    2-3
    2
  • 3
    Huica Petre 
    0-3
    2-3
     
    2-3
    1-3
    0
  • 4
    Anescu Andu 
    2-3
    1-3
    3-2
     
    3-0
    2
  • 5
    Sandu Andrei 
    2-3
    3-2
    3-1
    0-3
     
    2
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Bradusca Cornel 
     
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Trif Florin 
    0-3
     
    3-1
    1-3
    3-0
    2
  • 3
    Mihaescu Nicola 
    3-2
    1-3
     
    3-0
    3-1
    3
  • 4
    Craciunas Bogdan 
    0-3
    3-1
    0-3
     
    0-3
    1
  • 5
    Stanescu Tiberiu 
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Catana Claudiu 
     
    2-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3
  • 2
    Botoc Ovidiu 
    3-2
     
    2-3
    2-3
    3-1
    2
  • 3
    Chirica Alexandru 
    2-3
    3-2
     
    2-3
    3-2
    2
  • 4
    Cotet Nicolae 
    2-3
    3-2
    3-2
     
    2-3
    2
  • 5
    Vajeu Ionut 
    0-3
    1-3
    2-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Popescu Apreotesei Mihai 
     
    3-0
    2-3
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    Hoinaru Mihai 
    0-3
     
    2-3
    1-3
    3-0
    1
  • 3
    Mihu Florin 
    3-2
    3-2
     
    3-1
    3-1
    4
  • 4
    Banuta Dumitru 
    0-3
    3-1
    1-3
     
    3-2
    2
  • 5
    Moca Vasile 
    1-3
    0-3
    1-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Dior Dorin 
     
    1-3
    1-3
    3-1
    2-3
    1
  • 2
    Chiriac Marius 
    3-1
     
    3-2
    2-3
    3-0
    3
  • 3
    Sterczer Sándor 
    3-1
    2-3
     
    3-2
    3-0
    3
  • 4
    Calin Anisoara 
    1-3
    3-2
    2-3
     
    2-3
    1
  • 5
    Melnerovici Daniel 
    3-2
    0-3
    0-3
    3-2
     
    2
  • csoport: Alsó: 12
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Bejan Alexandru 
     
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Chivu Cornel 
    2-3
     
    2-3
    3-2
    3-0
    2
  • 3
    Veris Dumitru 
    2-3
    3-2
     
    2-3
    3-1
    2
  • 4
    Olah Remus 
    0-3
    2-3
    3-2
     
    2-3
    1
  • 5
    Bistreanu Armand 
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 13
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Sursilov Constantin 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
  • 2
    Szivery Adrian 
    0-3
     
    3-0
    2-3
    2-3
    3-0
    2
  • 3
    Cristescu Cristian 
    0-3
    0-3
     
    2-3
    3-1
    3-0
    2
  • 4
    Dumitru George 
    0-3
    3-2
    3-2
     
    3-1
    3-0
    4
  • 5
    Movileanu Neculae 
    1-3
    3-2
    1-3
    1-3
     
    3-1
    2
  • 6
    Marinescu Crenguta 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 14
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Mateescu Octavian 
     
    3-2
    2-3
    3-0
    3-0
    3-1
    4
  • 2
    Lazar Dumitru 
    2-3
     
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Dinu Gheorghe 
    3-2
    3-2
     
    3-1
    3-2
    3-0
    5
  • 4
    Vlasceanu Valentin 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 5
    Radu Dragos 
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 6
    Ionita Adrian 
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 15
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Nitu Serban 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    5
  • 2
    Cristofor Razvan 
    1-3
     
    2-3
    3-1
    2-3
    3-1
    2
  • 3
    Isar Stefanel 
    0-3
    3-2
     
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Hulpan Cristian 
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0-3
    3-1
    1
  • 5
    Botanel Grigore 
    2-3
    3-2
    0-3
    3-0
     
    3-0
    3
  • 6
    Vorbanescu Radu 
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 16
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Morariu Marius 
     
    0-3
    2-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
  • 2
    Constantin Cristina 
    3-0
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    5
  • 3
    Gusan Boris 
    3-2
    2-3
     
    3-2
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Nuta Mario 
    3-2
    0-3
    2-3
     
    0-3
    3-0
    2
  • 5
    Marinescu Nelu 
    3-1
    0-3
    0-3
    3-0
     
    3-0
    3
  • 6
    Irimia Marian 
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 17
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Fekete István 
     
    3-1
    3-2
    2-3
    2-3
    3-0
    3
  • 2
    Benyovszki Béla 
    1-3
     
    1-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3
  • 3
    Sicoe Ioan 
    2-3
    3-1
     
    3-1
    3-2
    3-1
    4
  • 4
    Cioveie Marian 
    3-2
    1-3
    1-3
     
    2-3
    3-0
    2
  • 5
    Zisu Cristian 
    3-2
    2-3
    2-3
    3-2
     
    3-1
    3
  • 6
    Rizescu Gheorghe 
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 18
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Loghin Florin 
     
    3-0
    3-1
    3-2
    3-0
    3-1
    5
  • 2
    Stoian Sorin 
    0-3
     
    3-0
    2-3
    3-1
    3-0
    3
  • 3
    Burlan Catalin 
    1-3
    0-3
     
    1-3
    3-1
    3-0
    2
  • 4
    Guluta Florin 
    2-3
    3-2
    3-1
     
    3-0
    3-0
    4
  • 5
    Asmarandei Petru 
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 6
    Popovici Mircea 
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 19
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Manitiu Florin 
     
    1-3
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Tobosaru Gheorghe 
    3-1
     
    3-1
    3-0
    1-3
    3-1
    4
  • 3
    Dica Danut 
    3-0
    1-3
     
    3-2
    2-3
    3-0
    3
  • 4
    Fülöp László 
    3-2
    0-3
    2-3
     
    3-1
    1-3
    2
  • 5
    Bizga Romea 
    1-3
    3-1
    3-2
    1-3
     
    3-2
    3
  • 6
    Caranda Alexandru 
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    2-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 20
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Dinu Adrian 
     
    0-3
    1-3
    2-3
    3-1
    3-1
    2
  • 2
    Bozosan Petre 
    3-0
     
    3-2
    3-2
    3-1
    3-1
    5
  • 3
    Salavastru Petru 
    3-1
    2-3
     
    1-3
    3-0
    3-1
    3
  • 4
    Ileanu Bogdan 
    3-2
    2-3
    3-1
     
    3-2
    3-1
    4
  • 5
    Ficleanu Gabriel 
    1-3
    1-3
    0-3
    2-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Gita Dan 
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Coman Emil 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Preda Nicolae 
    0-3
     
    2-3
    3-2
    1
  • 3
    Iacob Gabriel 
    0-3
    3-2
     
    3-0
    2
  • 4
    Mihaila George 
    0-3
    2-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Simion Silviu 
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    Chiscan Bogdan 
    0-3
     
    3-2
    3-0
    2
  • 3
    Dramba Daniel Dumitru 
    1-3
    2-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Rusea Gheorghe 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Docan Cristian 
     
    3-2
    1-3
    1-3
    1
  • 2
    Ilie Octavian Marius 
    2-3
     
    3-0
    3-2
    2
  • 3
    Botanel Eduard 
    3-1
    0-3
     
    1-3
    1
  • 4
    Radu Constantin 
    3-1
    2-3
    3-1
     
    2
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Alexandru Marius 
     
    3-1
    3-0
    1-3
    2
  • 2
    Mitar Marius Tiberiu 
    1-3
     
    3-0
    1-3
    1
  • 3
    Bucur Mario 
    0-3
    0-3
     
    2-3
    0
  • 4
    Sandu Andrei 
    3-1
    3-1
    3-2
     
    3
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Hancig Mircea 
     
    3-0
    3-0
    3-2
    3
  • 2
    Acriva Marian 
    0-3
     
    3-2
    3-1
    2
  • 3
    Ipate Virgil 
    0-3
    2-3
     
    0-3
    0
  • 4
    Stanescu Tiberiu 
    2-3
    1-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Dumitru Florin 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Bradusca Cornel 
    0-3
     
    3-0
    1-3
    1
  • 3
    Anescu Andu 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    Botoc Ovidiu 
    0-3
    3-1
    3-0
     
    2
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Tuca Cristi 
     
    3-0
    3-2
    3-1
    3
  • 2
    Cotet Nicolae 
    0-3
     
    0-3
    3-2
    1
  • 3
    Trif Florin 
    2-3
    3-0
     
    3-2
    2
  • 4
    Hoinaru Mihai 
    1-3
    2-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Mihaescu Nicola 
     
    2-3
    0-3
    3-2
    1
  • 2
    Popescu Apreotesei Mihai 
    3-2
     
    3-1
    2-3
    2
  • 3
    Chirica Alexandru 
    3-0
    1-3
     
    0-3
    1
  • 4
    Dior Dorin 
    2-3
    3-2
    3-0
     
    2
  • csoport: Felső: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Catana Claudiu 
     
    3-2
    3-2
    3-0
    3
  • 2
    Sterczer Sándor 
    2-3
     
    3-1
    3-1
    2
  • 3
    Banuta Dumitru 
    2-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Bistreanu Armand 
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Mihu Florin 
     
    2-3
    3-0
    3-1
    2
  • 2
    Veris Dumitru 
    3-2
     
    3-2
    3-1
    3
  • 3
    Melnerovici Daniel 
    0-3
    2-3
     
    2-3
    0
  • 4
    Cristescu Cristian 
    1-3
    1-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Felső: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Chiriac Marius 
     
    3-2
    2-3
    3-1
    2
  • 2
    Dumitru George 
    2-3
     
    3-2
    3-2
    2
  • 3
    Chivu Cornel 
    3-2
    2-3
     
    3-1
    2
  • 4
    Vlasceanu Valentin 
    1-3
    2-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 12
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Bejan Alexandru 
     
    0-0
    3-2
    3-1
    2
  • 2
    Mateescu Octavian 
    0-0
     
    0-3
    2-3
    0
  • 3
    Szivery Adrian 
    2-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 4
    Cristofor Razvan 
    1-3
    3-2
    0-3
     
    1
  • csoport: Felső: 13
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Sursilov Constantin 
     
    2-3
    3-1
    3-2
    2
  • 2
    Isar Stefanel 
    3-2
     
    3-2
    3-0
    3
  • 3
    Lazar Dumitru 
    1-3
    2-3
     
    3-1
    1
  • 4
    Nuta Mario 
    2-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 14
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Dinu Gheorghe 
     
    3-1
    2-3
    3-0
    2
  • 2
    Gusan Boris 
    1-3
     
    3-1
    2-3
    1
  • 3
    Botanel Grigore 
    3-2
    1-3
     
    3-0
    2
  • 4
    Benyovszki Béla 
    0-3
    3-2
    0-3
     
    1
  • csoport: Felső: 15
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Nitu Serban 
     
    3-2
    0-3
    3-2
    2
  • 2
    Fekete István 
    2-3
     
    3-2
    3-1
    2
  • 3
    Marinescu Nelu 
    3-0
    2-3
     
    0-3
    1
  • 4
    Burlan Catalin 
    2-3
    1-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 16
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Constantin Cristina 
     
    3-1
    3-1
    0-3
    2
  • 2
    Guluta Florin 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    Zisu Cristian 
    1-3
    0-3
     
    2-3
    0
  • 4
    Fülöp László 
    3-0
    0-3
    3-2
     
    2
  • csoport: Felső: 17
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Sicoe Ioan 
     
    3-1
    3-1
    1-3
    2
  • 2
    Bizga Romea 
    1-3
     
    0-3
    3-0
    1
  • 3
    Stoian Sorin 
    1-3
    3-0
     
    3-2
    2
  • 4
    Dinu Adrian 
    3-1
    0-3
    2-3
     
    1
  • csoport: Felső: 18
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Loghin Florin 
     
    3-1
    3-1
    3-1
    3
  • 2
    Ileanu Bogdan 
    1-3
     
    1-3
    1-3
    0
  • 3
    Dica Danut 
    1-3
    3-1
     
    3-1
    2
  • 4
    Ghiurutan Razvan 
    1-3
    3-1
    1-3
     
    1
  • csoport: Felső: 19
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Tobosaru Gheorghe 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Grigore Marian 
    0-3
     
    3-1
    2-3
    1
  • 3
    Salavastru Petru 
    0-3
    1-3
     
    3-2
    1
  • 4
    Grumeza Lucian 
    0-3
    3-2
    2-3
     
    1
  • csoport: Felső: 20
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Bozosan Petre 
     
    1-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Stanciu Marian 
    3-1
     
    1-3
    3-0
    2
  • 3
    Panait Adrian 
    0-3
    3-1
     
    3-2
    2
  • 4
    Giosan Marcel 
    0-3
    0-3
    2-3
     
    0
Támogatók