Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Turneu A+ - Ploiesti - 22. iun. 2019. - Avansati

Turneu A+ - Ploiesti - 22. iun. 2019. - Avansati

Turneu A+ - Ploiesti - 22. iun. 2019. - Avansati

Ország: Románia Város: Ploiesti Helyszín: Sala de sport a liceului Ion Mihalache Cím: DN7 - Topoloveni 115500 - Romania
Kezdés időpontja: June 22, 2019, 09:00 Befejezés időpontja: June 23, 2019, 00:00
Nevezési díj: 40.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Coman Emil
    3-1
    Grigore Marian
  • Coman Emil
    3-2
    Panait Adrian
  • Coman Emil
    3-2
    Stoica Mihai
  • Coman Emil
    3-0
    Ghiurutan Razvan
  • Grigore Marian
    3-0
    Panait Adrian
  • Grigore Marian
    3-1
    Stoica Mihai
  • Grigore Marian
    3-1
    Ghiurutan Razvan
  • Panait Adrian
    1-3
    Stoica Mihai
  • Panait Adrian
    3-0
    Ghiurutan Razvan
  • Stoica Mihai
    0-3
    Ghiurutan Razvan
  • csoport: 2
  • Iacob Gabriel
    3-0
    Simion Silviu
  • Iacob Gabriel
    1-3
    Stanciu Marian
  • Iacob Gabriel
    3-0
    Grumeza Lucian
  • Iacob Gabriel
    0-3
    Rusea Ionut
  • Simion Silviu
    3-1
    Stanciu Marian
  • Simion Silviu
    3-2
    Grumeza Lucian
  • Simion Silviu
    3-1
    Rusea Ionut
  • Stanciu Marian
    3-0
    Grumeza Lucian
  • Stanciu Marian
    3-0
    Rusea Ionut
  • Grumeza Lucian
    3-0
    Rusea Ionut
  • csoport: 3
  • Docan Cristian
    3-2
    Preda Nicolae
  • Docan Cristian
    3-2
    Dramba Daniel Dumitru
  • Docan Cristian
    3-0
    Botea Marian
  • Docan Cristian
    3-0
    Giosan Marcel
  • Preda Nicolae
    3-2
    Dramba Daniel Dumitru
  • Preda Nicolae
    3-0
    Botea Marian
  • Preda Nicolae
    3-0
    Giosan Marcel
  • Dramba Daniel Dumitru
    3-1
    Botea Marian
  • Dramba Daniel Dumitru
    3-1
    Giosan Marcel
  • Botea Marian
    1-3
    Giosan Marcel
  • csoport: 4
  • Alexandru Marius
    3-0
    Matei Dumitru
  • Alexandru Marius
    2-3
    Botanel Eduard
  • Alexandru Marius
    3-0
    Mihaila George
  • Alexandru Marius
    3-0
    Chiscan Bogdan
  • Matei Dumitru
    3-1
    Botanel Eduard
  • Matei Dumitru
    1-3
    Mihaila George
  • Matei Dumitru
    0-3
    Chiscan Bogdan
  • Botanel Eduard
    3-1
    Mihaila George
  • Botanel Eduard
    2-3
    Chiscan Bogdan
  • Mihaila George
    0-3
    Chiscan Bogdan
  • csoport: 5
  • Hancig Mircea
    3-1
    Rusea Gheorghe
  • Hancig Mircea
    3-2
    Ilie Octavian Marius
  • Hancig Mircea
    3-0
    Bucur Mario
  • Hancig Mircea
    3-0
    Mocanu Georgian
  • Rusea Gheorghe
    0-3
    Ilie Octavian Marius
  • Rusea Gheorghe
    1-3
    Bucur Mario
  • Rusea Gheorghe
    3-2
    Mocanu Georgian
  • Ilie Octavian Marius
    3-2
    Bucur Mario
  • Ilie Octavian Marius
    3-1
    Mocanu Georgian
  • Bucur Mario
    3-2
    Mocanu Georgian
  • csoport: 6
  • Dumitru Florin
    1-3
    Radu Constantin
  • Dumitru Florin
    3-2
    Mitar Marius Tiberiu
  • Dumitru Florin
    3-0
    Ipate Virgil
  • Dumitru Florin
    3-0
    Faraian Alexandru
  • Radu Constantin
    0-3
    Mitar Marius Tiberiu
  • Radu Constantin
    2-3
    Ipate Virgil
  • Radu Constantin
    3-0
    Faraian Alexandru
  • Mitar Marius Tiberiu
    3-1
    Ipate Virgil
  • Mitar Marius Tiberiu
    3-2
    Faraian Alexandru
  • Ipate Virgil
    3-1
    Faraian Alexandru
  • csoport: 7
  • Tuca Cristi
    3-1
    Acriva Marian
  • Tuca Cristi
    3-0
    Huica Petre
  • Tuca Cristi
    3-2
    Anescu Andu
  • Tuca Cristi
    3-2
    Sandu Andrei
  • Acriva Marian
    3-2
    Huica Petre
  • Acriva Marian
    3-1
    Anescu Andu
  • Acriva Marian
    2-3
    Sandu Andrei
  • Huica Petre
    2-3
    Anescu Andu
  • Huica Petre
    1-3
    Sandu Andrei
  • Anescu Andu
    3-0
    Sandu Andrei
  • csoport: 8
  • Bradusca Cornel
    3-0
    Trif Florin
  • Bradusca Cornel
    2-3
    Mihaescu Nicola
  • Bradusca Cornel
    3-0
    Craciunas Bogdan
  • Bradusca Cornel
    3-0
    Stanescu Tiberiu
  • Trif Florin
    3-1
    Mihaescu Nicola
  • Trif Florin
    1-3
    Craciunas Bogdan
  • Trif Florin
    3-0
    Stanescu Tiberiu
  • Mihaescu Nicola
    3-0
    Craciunas Bogdan
  • Mihaescu Nicola
    3-1
    Stanescu Tiberiu
  • Craciunas Bogdan
    0-3
    Stanescu Tiberiu
  • csoport: 9
  • Catana Claudiu
    2-3
    Botoc Ovidiu
  • Catana Claudiu
    3-2
    Chirica Alexandru
  • Catana Claudiu
    3-2
    Cotet Nicolae
  • Catana Claudiu
    3-0
    Vajeu Ionut
  • Botoc Ovidiu
    2-3
    Chirica Alexandru
  • Botoc Ovidiu
    2-3
    Cotet Nicolae
  • Botoc Ovidiu
    3-1
    Vajeu Ionut
  • Chirica Alexandru
    2-3
    Cotet Nicolae
  • Chirica Alexandru
    3-2
    Vajeu Ionut
  • Cotet Nicolae
    2-3
    Vajeu Ionut
  • csoport: 10
  • Popescu Apreotesei Mihai
    3-0
    Hoinaru Mihai
  • Popescu Apreotesei Mihai
    2-3
    Mihu Florin
  • Popescu Apreotesei Mihai
    3-0
    Banuta Dumitru
  • Popescu Apreotesei Mihai
    3-1
    Moca Vasile
  • Hoinaru Mihai
    2-3
    Mihu Florin
  • Hoinaru Mihai
    1-3
    Banuta Dumitru
  • Hoinaru Mihai
    3-0
    Moca Vasile
  • Mihu Florin
    3-1
    Banuta Dumitru
  • Mihu Florin
    3-1
    Moca Vasile
  • Banuta Dumitru
    3-2
    Moca Vasile
  • csoport: 11
  • Dior Dorin
    1-3
    Chiriac Marius
  • Dior Dorin
    1-3
    Sterczer Sándor
  • Dior Dorin
    3-1
    Calin Anisoara
  • Dior Dorin
    2-3
    Melnerovici Daniel
  • Chiriac Marius
    3-2
    Sterczer Sándor
  • Chiriac Marius
    2-3
    Calin Anisoara
  • Chiriac Marius
    3-0
    Melnerovici Daniel
  • Sterczer Sándor
    3-2
    Calin Anisoara
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Melnerovici Daniel
  • Calin Anisoara
    2-3
    Melnerovici Daniel
  • csoport: 12
  • Bejan Alexandru
    3-2
    Chivu Cornel
  • Bejan Alexandru
    3-2
    Veris Dumitru
  • Bejan Alexandru
    3-0
    Olah Remus
  • Bejan Alexandru
    3-0
    Bistreanu Armand
  • Chivu Cornel
    2-3
    Veris Dumitru
  • Chivu Cornel
    3-2
    Olah Remus
  • Chivu Cornel
    3-0
    Bistreanu Armand
  • Veris Dumitru
    2-3
    Olah Remus
  • Veris Dumitru
    3-1
    Bistreanu Armand
  • Olah Remus
    2-3
    Bistreanu Armand
  • csoport: 13
  • Sursilov Constantin
    3-0
    Szivery Adrian
  • Sursilov Constantin
    3-0
    Cristescu Cristian
  • Sursilov Constantin
    3-0
    Dumitru George
  • Sursilov Constantin
    3-1
    Movileanu Neculae
  • Sursilov Constantin
    3-0
    Marinescu Crenguta
  • Szivery Adrian
    3-0
    Cristescu Cristian
  • Szivery Adrian
    2-3
    Dumitru George
  • Szivery Adrian
    2-3
    Movileanu Neculae
  • Szivery Adrian
    3-0
    Marinescu Crenguta
  • Cristescu Cristian
    2-3
    Dumitru George
  • Cristescu Cristian
    3-1
    Movileanu Neculae
  • Cristescu Cristian
    3-0
    Marinescu Crenguta
  • Dumitru George
    3-1
    Movileanu Neculae
  • Dumitru George
    3-0
    Marinescu Crenguta
  • Movileanu Neculae
    3-1
    Marinescu Crenguta
  • csoport: 14
  • Mateescu Octavian
    3-2
    Lazar Dumitru
  • Mateescu Octavian
    2-3
    Dinu Gheorghe
  • Mateescu Octavian
    3-0
    Vlasceanu Valentin
  • Mateescu Octavian
    3-0
    Radu Dragos
  • Mateescu Octavian
    3-1
    Ionita Adrian
  • Lazar Dumitru
    2-3
    Dinu Gheorghe
  • Lazar Dumitru
    3-0
    Vlasceanu Valentin
  • Lazar Dumitru
    3-0
    Radu Dragos
  • Lazar Dumitru
    3-0
    Ionita Adrian
  • Dinu Gheorghe
    3-1
    Vlasceanu Valentin
  • Dinu Gheorghe
    3-2
    Radu Dragos
  • Dinu Gheorghe
    3-0
    Ionita Adrian
  • Vlasceanu Valentin
    3-0
    Radu Dragos
  • Vlasceanu Valentin
    3-0
    Ionita Adrian
  • Radu Dragos
    3-0
    Ionita Adrian
  • csoport: 15
  • Nitu Serban
    3-1
    Cristofor Razvan
  • Nitu Serban
    3-0
    Isar Stefanel
  • Nitu Serban
    3-0
    Hulpan Cristian
  • Nitu Serban
    3-2
    Botanel Grigore
  • Nitu Serban
    3-0
    Vorbanescu Radu
  • Cristofor Razvan
    2-3
    Isar Stefanel
  • Cristofor Razvan
    3-1
    Hulpan Cristian
  • Cristofor Razvan
    2-3
    Botanel Grigore
  • Cristofor Razvan
    3-1
    Vorbanescu Radu
  • Isar Stefanel
    3-0
    Hulpan Cristian
  • Isar Stefanel
    3-0
    Botanel Grigore
  • Isar Stefanel
    3-0
    Vorbanescu Radu
  • Hulpan Cristian
    0-3
    Botanel Grigore
  • Hulpan Cristian
    3-1
    Vorbanescu Radu
  • Botanel Grigore
    3-0
    Vorbanescu Radu
  • csoport: 16
  • Morariu Marius
    0-3
    Constantin Cristina
  • Morariu Marius
    2-3
    Gusan Boris
  • Morariu Marius
    2-3
    Nuta Mario
  • Morariu Marius
    1-3
    Marinescu Nelu
  • Morariu Marius
    3-0
    Irimia Marian
  • Constantin Cristina
    3-2
    Gusan Boris
  • Constantin Cristina
    3-0
    Nuta Mario
  • Constantin Cristina
    3-0
    Marinescu Nelu
  • Constantin Cristina
    3-1
    Irimia Marian
  • Gusan Boris
    3-2
    Nuta Mario
  • Gusan Boris
    3-0
    Marinescu Nelu
  • Gusan Boris
    3-0
    Irimia Marian
  • Nuta Mario
    0-3
    Marinescu Nelu
  • Nuta Mario
    3-0
    Irimia Marian
  • Marinescu Nelu
    3-0
    Irimia Marian
  • csoport: 17
  • Fekete István
    3-1
    Benyovszki Béla
  • Fekete István
    3-2
    Sicoe Ioan
  • Fekete István
    2-3
    Cioveie Marian
  • Fekete István
    2-3
    Zisu Cristian
  • Fekete István
    3-0
    Rizescu Gheorghe
  • Benyovszki Béla
    1-3
    Sicoe Ioan
  • Benyovszki Béla
    3-1
    Cioveie Marian
  • Benyovszki Béla
    3-2
    Zisu Cristian
  • Benyovszki Béla
    3-0
    Rizescu Gheorghe
  • Sicoe Ioan
    3-1
    Cioveie Marian
  • Sicoe Ioan
    3-2
    Zisu Cristian
  • Sicoe Ioan
    3-1
    Rizescu Gheorghe
  • Cioveie Marian
    2-3
    Zisu Cristian
  • Cioveie Marian
    3-0
    Rizescu Gheorghe
  • Zisu Cristian
    3-1
    Rizescu Gheorghe
  • csoport: 18
  • Loghin Florin
    3-0
    Stoian Sorin
  • Loghin Florin
    3-1
    Burlan Catalin
  • Loghin Florin
    3-2
    Guluta Florin
  • Loghin Florin
    3-0
    Asmarandei Petru
  • Loghin Florin
    3-1
    Popovici Mircea
  • Stoian Sorin
    3-0
    Burlan Catalin
  • Stoian Sorin
    2-3
    Guluta Florin
  • Stoian Sorin
    3-1
    Asmarandei Petru
  • Stoian Sorin
    3-0
    Popovici Mircea
  • Burlan Catalin
    1-3
    Guluta Florin
  • Burlan Catalin
    3-1
    Asmarandei Petru
  • Burlan Catalin
    3-0
    Popovici Mircea
  • Guluta Florin
    3-0
    Asmarandei Petru
  • Guluta Florin
    3-0
    Popovici Mircea
  • Asmarandei Petru
    3-0
    Popovici Mircea
  • csoport: 19
  • Manitiu Florin
    1-3
    Tobosaru Gheorghe
  • Manitiu Florin
    0-3
    Dica Danut
  • Manitiu Florin
    2-3
    Fülöp László
  • Manitiu Florin
    3-1
    Bizga Romea
  • Manitiu Florin
    3-0
    Caranda Alexandru
  • Tobosaru Gheorghe
    3-1
    Dica Danut
  • Tobosaru Gheorghe
    3-0
    Fülöp László
  • Tobosaru Gheorghe
    1-3
    Bizga Romea
  • Tobosaru Gheorghe
    3-1
    Caranda Alexandru
  • Dica Danut
    3-2
    Fülöp László
  • Dica Danut
    2-3
    Bizga Romea
  • Dica Danut
    3-0
    Caranda Alexandru
  • Fülöp László
    3-1
    Bizga Romea
  • Fülöp László
    1-3
    Caranda Alexandru
  • Bizga Romea
    3-2
    Caranda Alexandru
  • csoport: 20
  • Dinu Adrian
    0-3
    Bozosan Petre
  • Dinu Adrian
    1-3
    Salavastru Petru
  • Dinu Adrian
    2-3
    Ileanu Bogdan
  • Dinu Adrian
    3-1
    Ficleanu Gabriel
  • Dinu Adrian
    3-1
    Gita Dan
  • Bozosan Petre
    3-2
    Salavastru Petru
  • Bozosan Petre
    3-2
    Ileanu Bogdan
  • Bozosan Petre
    3-1
    Ficleanu Gabriel
  • Bozosan Petre
    3-1
    Gita Dan
  • Salavastru Petru
    1-3
    Ileanu Bogdan
  • Salavastru Petru
    3-0
    Ficleanu Gabriel
  • Salavastru Petru
    3-1
    Gita Dan
  • Ileanu Bogdan
    3-2
    Ficleanu Gabriel
  • Ileanu Bogdan
    3-1
    Gita Dan
  • Ficleanu Gabriel
    0-3
    Gita Dan
  • csoport: 1
  • Coman Emil
    3-0
    Preda Nicolae
  • Coman Emil
    3-0
    Iacob Gabriel
  • Coman Emil
    3-0
    Mihaila George
  • Preda Nicolae
    2-3
    Iacob Gabriel
  • Preda Nicolae
    3-2
    Mihaila George
  • Iacob Gabriel
    3-0
    Mihaila George
  • csoport: 2
  • Simion Silviu
    3-0
    Chiscan Bogdan
  • Simion Silviu
    3-1
    Dramba Daniel Dumitru
  • Simion Silviu
    3-0
    Rusea Gheorghe
  • Chiscan Bogdan
    3-2
    Dramba Daniel Dumitru
  • Chiscan Bogdan
    3-0
    Rusea Gheorghe
  • Dramba Daniel Dumitru
    3-0
    Rusea Gheorghe
  • csoport: 3
  • Docan Cristian
    3-2
    Ilie Octavian Marius
  • Docan Cristian
    1-3
    Botanel Eduard
  • Docan Cristian
    1-3
    Radu Constantin
  • Ilie Octavian Marius
    3-0
    Botanel Eduard
  • Ilie Octavian Marius
    3-2
    Radu Constantin
  • Botanel Eduard
    1-3
    Radu Constantin
  • csoport: 4
  • Alexandru Marius
    3-1
    Mitar Marius Tiberiu
  • Alexandru Marius
    3-0
    Bucur Mario
  • Alexandru Marius
    1-3
    Sandu Andrei
  • Mitar Marius Tiberiu
    3-0
    Bucur Mario
  • Mitar Marius Tiberiu
    1-3
    Sandu Andrei
  • Bucur Mario
    2-3
    Sandu Andrei
  • csoport: 5
  • Hancig Mircea
    3-0
    Acriva Marian
  • Hancig Mircea
    3-0
    Ipate Virgil
  • Hancig Mircea
    3-2
    Stanescu Tiberiu
  • Acriva Marian
    3-2
    Ipate Virgil
  • Acriva Marian
    3-1
    Stanescu Tiberiu
  • Ipate Virgil
    0-3
    Stanescu Tiberiu
  • csoport: 6
  • Dumitru Florin
    3-0
    Bradusca Cornel
  • Dumitru Florin
    3-0
    Anescu Andu
  • Dumitru Florin
    3-0
    Botoc Ovidiu
  • Bradusca Cornel
    3-0
    Anescu Andu
  • Bradusca Cornel
    1-3
    Botoc Ovidiu
  • Anescu Andu
    0-3
    Botoc Ovidiu
  • csoport: 7
  • Tuca Cristi
    3-0
    Cotet Nicolae
  • Tuca Cristi
    3-2
    Trif Florin
  • Tuca Cristi
    3-1
    Hoinaru Mihai
  • Cotet Nicolae
    0-3
    Trif Florin
  • Cotet Nicolae
    3-2
    Hoinaru Mihai
  • Trif Florin
    3-2
    Hoinaru Mihai
  • csoport: 8
  • Mihaescu Nicola
    2-3
    Popescu Apreotesei Mihai
  • Mihaescu Nicola
    0-3
    Chirica Alexandru
  • Mihaescu Nicola
    3-2
    Dior Dorin
  • Popescu Apreotesei Mihai
    3-1
    Chirica Alexandru
  • Popescu Apreotesei Mihai
    2-3
    Dior Dorin
  • Chirica Alexandru
    0-3
    Dior Dorin
  • csoport: 9
  • Catana Claudiu
    3-2
    Sterczer Sándor
  • Catana Claudiu
    3-2
    Banuta Dumitru
  • Catana Claudiu
    3-0
    Bistreanu Armand
  • Sterczer Sándor
    3-1
    Banuta Dumitru
  • Sterczer Sándor
    3-1
    Bistreanu Armand
  • Banuta Dumitru
    3-0
    Bistreanu Armand
  • csoport: 10
  • Mihu Florin
    2-3
    Veris Dumitru
  • Mihu Florin
    3-0
    Melnerovici Daniel
  • Mihu Florin
    3-1
    Cristescu Cristian
  • Veris Dumitru
    3-2
    Melnerovici Daniel
  • Veris Dumitru
    3-1
    Cristescu Cristian
  • Melnerovici Daniel
    2-3
    Cristescu Cristian
  • csoport: 11
  • Chiriac Marius
    3-2
    Dumitru George
  • Chiriac Marius
    2-3
    Chivu Cornel
  • Chiriac Marius
    3-1
    Vlasceanu Valentin
  • Dumitru George
    3-2
    Chivu Cornel
  • Dumitru George
    3-2
    Vlasceanu Valentin
  • Chivu Cornel
    3-1
    Vlasceanu Valentin
  • csoport: 12
  • Bejan Alexandru
    0-0
    Mateescu Octavian
  • Bejan Alexandru
    3-2
    Szivery Adrian
  • Bejan Alexandru
    3-1
    Cristofor Razvan
  • Mateescu Octavian
    0-3
    Szivery Adrian
  • Mateescu Octavian
    2-3
    Cristofor Razvan
  • Szivery Adrian
    3-0
    Cristofor Razvan
  • csoport: 13
  • Sursilov Constantin
    2-3
    Isar Stefanel
  • Sursilov Constantin
    3-1
    Lazar Dumitru
  • Sursilov Constantin
    3-2
    Nuta Mario
  • Isar Stefanel
    3-2
    Lazar Dumitru
  • Isar Stefanel
    3-0
    Nuta Mario
  • Lazar Dumitru
    3-1
    Nuta Mario
  • csoport: 14
  • Dinu Gheorghe
    3-1
    Gusan Boris
  • Dinu Gheorghe
    2-3
    Botanel Grigore
  • Dinu Gheorghe
    3-0
    Benyovszki Béla
  • Gusan Boris
    3-1
    Botanel Grigore
  • Gusan Boris
    2-3
    Benyovszki Béla
  • Botanel Grigore
    3-0
    Benyovszki Béla
  • csoport: 15
  • Nitu Serban
    3-2
    Fekete István
  • Nitu Serban
    0-3
    Marinescu Nelu
  • Nitu Serban
    3-2
    Burlan Catalin
  • Fekete István
    3-2
    Marinescu Nelu
  • Fekete István
    3-1
    Burlan Catalin
  • Marinescu Nelu
    0-3
    Burlan Catalin
  • csoport: 16
  • Constantin Cristina
    3-1
    Guluta Florin
  • Constantin Cristina
    3-1
    Zisu Cristian
  • Constantin Cristina
    0-3
    Fülöp László
  • Guluta Florin
    3-0
    Zisu Cristian
  • Guluta Florin
    3-0
    Fülöp László
  • Zisu Cristian
    2-3
    Fülöp László
  • csoport: 17
  • Sicoe Ioan
    3-1
    Bizga Romea
  • Sicoe Ioan
    3-1
    Stoian Sorin
  • Sicoe Ioan
    1-3
    Dinu Adrian
  • Bizga Romea
    0-3
    Stoian Sorin
  • Bizga Romea
    3-0
    Dinu Adrian
  • Stoian Sorin
    3-2
    Dinu Adrian
  • csoport: 18
  • Loghin Florin
    3-1
    Ileanu Bogdan
  • Loghin Florin
    3-1
    Dica Danut
  • Loghin Florin
    3-1
    Ghiurutan Razvan
  • Ileanu Bogdan
    1-3
    Dica Danut
  • Ileanu Bogdan
    1-3
    Ghiurutan Razvan
  • Dica Danut
    3-1
    Ghiurutan Razvan
  • csoport: 19
  • Tobosaru Gheorghe
    3-0
    Grigore Marian
  • Tobosaru Gheorghe
    3-0
    Salavastru Petru
  • Tobosaru Gheorghe
    3-0
    Grumeza Lucian
  • Grigore Marian
    3-1
    Salavastru Petru
  • Grigore Marian
    2-3
    Grumeza Lucian
  • Salavastru Petru
    3-2
    Grumeza Lucian
  • csoport: 20
  • Bozosan Petre
    1-3
    Stanciu Marian
  • Bozosan Petre
    3-0
    Panait Adrian
  • Bozosan Petre
    3-0
    Giosan Marcel
  • Stanciu Marian
    1-3
    Panait Adrian
  • Stanciu Marian
    3-0
    Giosan Marcel
  • Panait Adrian
    3-2
    Giosan Marcel
  • Top 64
  • Coman Emil
    3-0
  • Botoc Ovidiu
    2-3
    Chiriac Marius
  • Sicoe Ioan
    3-0
  • 0-3
    Guluta Florin
  • Catana Claudiu
    3-0
  • 0-3
    Grigore Marian
  • Dinu Gheorghe
    2-3
    Radu Constantin
  • 0-3
    Dior Dorin
  • Hancig Mircea
    3-0
  • Chiscan Bogdan
    0-3
    Fekete István
  • Dica Danut
    3-0
  • 0-3
    Szivery Adrian
  • Isar Stefanel
    3-0
  • 0-3
    Bozosan Petre
  • Mihu Florin
    3-2
    Trif Florin
  • 0-3
    Sandu Andrei
  • Ilie Octavian Marius
    3-0
  • Popescu Apreotesei Mihai
    3-2
    Sterczer Sándor
  • Tobosaru Gheorghe
    3-0
  • 0-3
    Botanel Grigore
  • Chivu Cornel
    3-0
  • 0-3
    Stoian Sorin
  • Fülöp László
    1-3
    Iacob Gabriel
  • 0-3
    Dumitru Florin
  • Tuca Cristi
    3-0
  • Alexandru Marius
    2-3
    Sursilov Constantin
  • Stanciu Marian
    3-0
  • 0-3
    Veris Dumitru
  • Nitu Serban
    3-0
  • 0-3
    Loghin Florin
  • Cristofor Razvan
    3-2
    Acriva Marian
  • 0-3
    Simion Silviu
  • Top 32
  • Coman Emil
    1-3
    Chiriac Marius
  • Sicoe Ioan
    1-3
    Guluta Florin
  • Catana Claudiu
    3-2
    Grigore Marian
  • Radu Constantin
    3-0
    Dior Dorin
  • Hancig Mircea
    2-3
    Fekete István
  • Dica Danut
    1-3
    Szivery Adrian
  • Isar Stefanel
    3-0
    Bozosan Petre
  • Mihu Florin
    2-3
    Sandu Andrei
  • Ilie Octavian Marius
    3-0
    Popescu Apreotesei Mihai
  • Tobosaru Gheorghe
    2-3
    Botanel Grigore
  • Chivu Cornel
    1-3
    Stoian Sorin
  • Iacob Gabriel
    3-1
    Dumitru Florin
  • Tuca Cristi
    0-3
    Sursilov Constantin
  • Stanciu Marian
    0-3
    Veris Dumitru
  • Nitu Serban
    3-0
    Loghin Florin
  • Cristofor Razvan
    0-3
    Simion Silviu
  • Top 16
  • Chiriac Marius
    1-3
    Guluta Florin
  • Catana Claudiu
    3-0
    Radu Constantin
  • Fekete István
    3-1
    Szivery Adrian
  • Isar Stefanel
    0-3
    Sandu Andrei
  • Ilie Octavian Marius
    3-0
    Botanel Grigore
  • Stoian Sorin
    3-2
    Iacob Gabriel
  • Sursilov Constantin
    3-0
    Veris Dumitru
  • Nitu Serban
    0-3
    Simion Silviu
  • Top 8
  • Guluta Florin
    1-3
    Catana Claudiu
  • Fekete István
    1-3
    Sandu Andrei
  • Ilie Octavian Marius
    2-3
    Stoian Sorin
  • Sursilov Constantin
    3-1
    Simion Silviu
  • Top 4
  • Catana Claudiu
    3-0
    Sandu Andrei
  • Stoian Sorin
    3-2
    Sursilov Constantin
  • Top 1-2
  • Catana Claudiu
    3-0
    Stoian Sorin
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Coman Emil
    3-1
    3-2
    3-2
    3-0
    4
    1
  • 2
    Grigore Marian
    1-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    2
  • 3
    Panait Adrian
    2-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    3
  • 4
    Stoica Mihai
    2-3
    1-3
    3-1
    0-3
    1
    4
  • 5
    Ghiurutan Razvan
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    5
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Iacob Gabriel
    3-0
    1-3
    3-0
    0-3
    2
    3
  • 2
    Simion Silviu
    0-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    2
  • 3
    Stanciu Marian
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 4
    Grumeza Lucian
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    4
  • 5
    Rusea Ionut
    3-0
    1-3
    0-3
    0-3
    1
    5
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Docan Cristian
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Preda Nicolae
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 3
    Dramba Daniel Dumitru
    2-3
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    3
  • 4
    Botea Marian
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    5
  • 5
    Giosan Marcel
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    4
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Alexandru Marius
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    Matei Dumitru
    0-3
    3-1
    1-3
    0-3
    1
    5
  • 3
    Botanel Eduard
    3-2
    1-3
    3-1
    2-3
    2
    3
  • 4
    Mihaila George
    0-3
    3-1
    1-3
    0-3
    1
    4
  • 5
    Chiscan Bogdan
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    2
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Hancig Mircea
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Rusea Gheorghe
    1-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    4
  • 3
    Ilie Octavian Marius
    2-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    2
  • 4
    Bucur Mario
    0-3
    3-1
    2-3
    3-2
    2
    3
  • 5
    Mocanu Georgian
    0-3
    2-3
    1-3
    2-3
    0
    5
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Dumitru Florin
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    Radu Constantin
    3-1
    0-3
    2-3
    3-0
    2
    3
  • 3
    Mitar Marius Tiberiu
    2-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    2
  • 4
    Ipate Virgil
    0-3
    3-2
    1-3
    3-1
    2
    4
  • 5
    Faraian Alexandru
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    5
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Tuca Cristi
    3-1
    3-0
    3-2
    3-2
    4
    1
  • 2
    Acriva Marian
    1-3
    3-2
    3-1
    2-3
    2
    3
  • 3
    Huica Petre
    0-3
    2-3
    2-3
    1-3
    0
    5
  • 4
    Anescu Andu
    2-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    2
  • 5
    Sandu Andrei
    2-3
    3-2
    3-1
    0-3
    2
    4
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bradusca Cornel
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    Trif Florin
    0-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    3
  • 3
    Mihaescu Nicola
    3-2
    1-3
    3-0
    3-1
    3
    2
  • 4
    Craciunas Bogdan
    0-3
    3-1
    0-3
    0-3
    1
    5
  • 5
    Stanescu Tiberiu
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Catana Claudiu
    2-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    1
  • 2
    Botoc Ovidiu
    3-2
    2-3
    2-3
    3-1
    2
    2
  • 3
    Chirica Alexandru
    2-3
    3-2
    2-3
    3-2
    2
    4
  • 4
    Cotet Nicolae
    2-3
    3-2
    3-2
    2-3
    2
    3
  • 5
    Vajeu Ionut
    0-3
    1-3
    2-3
    3-2
    1
    5
  • csoport: 10
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Popescu Apreotesei Mihai
    3-0
    2-3
    3-0
    3-1
    3
    2
  • 2
    Hoinaru Mihai
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    4
  • 3
    Mihu Florin
    3-2
    3-2
    3-1
    3-1
    4
    1
  • 4
    Banuta Dumitru
    0-3
    3-1
    1-3
    3-2
    2
    3
  • 5
    Moca Vasile
    1-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    5
  • csoport: 11
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Dior Dorin
    1-3
    1-3
    3-1
    2-3
    1
    4
  • 2
    Chiriac Marius
    3-1
    3-2
    2-3
    3-0
    3
    1
  • 3
    Sterczer Sándor
    3-1
    2-3
    3-2
    3-0
    3
    2
  • 4
    Calin Anisoara
    1-3
    3-2
    2-3
    2-3
    1
    5
  • 5
    Melnerovici Daniel
    3-2
    0-3
    0-3
    3-2
    2
    3
  • csoport: 12
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bejan Alexandru
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Chivu Cornel
    2-3
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    2
  • 3
    Veris Dumitru
    2-3
    3-2
    2-3
    3-1
    2
    3
  • 4
    Olah Remus
    0-3
    2-3
    3-2
    2-3
    1
    4
  • 5
    Bistreanu Armand
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    5
  • csoport: 13
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Sursilov Constantin
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
  • 2
    Szivery Adrian
    0-3
    3-0
    2-3
    2-3
    3-0
    2
    3
  • 3
    Cristescu Cristian
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    4
  • 4
    Dumitru George
    0-3
    3-2
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    2
  • 5
    Movileanu Neculae
    1-3
    3-2
    1-3
    1-3
    3-1
    2
    5
  • 6
    Marinescu Crenguta
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6
  • csoport: 14
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Mateescu Octavian
    3-2
    2-3
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    2
  • 2
    Lazar Dumitru
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 3
    Dinu Gheorghe
    3-2
    3-2
    3-1
    3-2
    3-0
    5
    1
  • 4
    Vlasceanu Valentin
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    4
  • 5
    Radu Dragos
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    5
  • 6
    Ionita Adrian
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 15
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Nitu Serban
    3-1
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    5
    1
  • 2
    Cristofor Razvan
    1-3
    2-3
    3-1
    2-3
    3-1
    2
    4
  • 3
    Isar Stefanel
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 4
    Hulpan Cristian
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    5
  • 5
    Botanel Grigore
    2-3
    3-2
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 6
    Vorbanescu Radu
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 16
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Morariu Marius
    0-3
    2-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    5
  • 2
    Constantin Cristina
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
  • 3
    Gusan Boris
    3-2
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 4
    Nuta Mario
    3-2
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
    2
    4
  • 5
    Marinescu Nelu
    3-1
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 6
    Irimia Marian
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 17
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Fekete István
    3-1
    3-2
    2-3
    2-3
    3-0
    3
    2
  • 2
    Benyovszki Béla
    1-3
    1-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    3
  • 3
    Sicoe Ioan
    2-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3-1
    4
    1
  • 4
    Cioveie Marian
    3-2
    1-3
    1-3
    2-3
    3-0
    2
    5
  • 5
    Zisu Cristian
    3-2
    2-3
    2-3
    3-2
    3-1
    3
    4
  • 6
    Rizescu Gheorghe
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    6
  • csoport: 18
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Loghin Florin
    3-0
    3-1
    3-2
    3-0
    3-1
    5
    1
  • 2
    Stoian Sorin
    0-3
    3-0
    2-3
    3-1
    3-0
    3
    3
  • 3
    Burlan Catalin
    1-3
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    4
  • 4
    Guluta Florin
    2-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 5
    Asmarandei Petru
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    5
  • 6
    Popovici Mircea
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 19
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Manitiu Florin
    1-3
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    4
  • 2
    Tobosaru Gheorghe
    3-1
    3-1
    3-0
    1-3
    3-1
    4
    1
  • 3
    Dica Danut
    3-0
    1-3
    3-2
    2-3
    3-0
    3
    2
  • 4
    Fülöp László
    3-2
    0-3
    2-3
    3-1
    1-3
    2
    5
  • 5
    Bizga Romea
    1-3
    3-1
    3-2
    1-3
    3-2
    3
    3
  • 6
    Caranda Alexandru
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    2-3
    1
    6
  • csoport: 20
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Dinu Adrian
    0-3
    1-3
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    4
  • 2
    Bozosan Petre
    3-0
    3-2
    3-2
    3-1
    3-1
    5
    1
  • 3
    Salavastru Petru
    3-1
    2-3
    1-3
    3-0
    3-1
    3
    3
  • 4
    Ileanu Bogdan
    3-2
    2-3
    3-1
    3-2
    3-1
    4
    2
  • 5
    Ficleanu Gabriel
    1-3
    1-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Gita Dan
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    5
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Coman Emil
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    Preda Nicolae
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    3
  • 3
    Iacob Gabriel
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
  • 4
    Mihaila George
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    4
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Simion Silviu
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
  • 2
    Chiscan Bogdan
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
  • 3
    Dramba Daniel Dumitru
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    3
  • 4
    Rusea Gheorghe
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Docan Cristian
    3-2
    1-3
    1-3
    1
    4
  • 2
    Ilie Octavian Marius
    2-3
    3-0
    3-2
    2
    1
  • 3
    Botanel Eduard
    3-1
    0-3
    1-3
    1
    3
  • 4
    Radu Constantin
    3-1
    2-3
    3-1
    2
    2
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Alexandru Marius
    3-1
    3-0
    1-3
    2
    2
  • 2
    Mitar Marius Tiberiu
    1-3
    3-0
    1-3
    1
    3
  • 3
    Bucur Mario
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4
  • 4
    Sandu Andrei
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    1
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Hancig Mircea
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    1
  • 2
    Acriva Marian
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    2
  • 3
    Ipate Virgil
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    4
  • 4
    Stanescu Tiberiu
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    3
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Dumitru Florin
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    Bradusca Cornel
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    3
  • 3
    Anescu Andu
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • 4
    Botoc Ovidiu
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Tuca Cristi
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    1
  • 2
    Cotet Nicolae
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    3
  • 3
    Trif Florin
    2-3
    3-0
    3-2
    2
    2
  • 4
    Hoinaru Mihai
    1-3
    2-3
    2-3
    0
    4
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Mihaescu Nicola
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    4
  • 2
    Popescu Apreotesei Mihai
    3-2
    3-1
    2-3
    2
    2
  • 3
    Chirica Alexandru
    3-0
    1-3
    0-3
    1
    3
  • 4
    Dior Dorin
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    1
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Catana Claudiu
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    1
  • 2
    Sterczer Sándor
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    2
  • 3
    Banuta Dumitru
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    3
  • 4
    Bistreanu Armand
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4
  • csoport: 10
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Mihu Florin
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    2
  • 2
    Veris Dumitru
    3-2
    3-2
    3-1
    3
    1
  • 3
    Melnerovici Daniel
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    4
  • 4
    Cristescu Cristian
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    3
  • csoport: 11
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Chiriac Marius
    3-2
    2-3
    3-1
    2
    2
  • 2
    Dumitru George
    2-3
    3-2
    3-2
    2
    3
  • 3
    Chivu Cornel
    3-2
    2-3
    3-1
    2
    1
  • 4
    Vlasceanu Valentin
    1-3
    2-3
    1-3
    0
    4
  • csoport: 12
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bejan Alexandru
    0-0
    3-2
    3-1
    2
    1
  • 2
    Mateescu Octavian
    0-0
    0-3
    2-3
    0
    4
  • 3
    Szivery Adrian
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 4
    Cristofor Razvan
    1-3
    3-2
    0-3
    1
    3
  • csoport: 13
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Sursilov Constantin
    2-3
    3-1
    3-2
    2
    2
  • 2
    Isar Stefanel
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    1
  • 3
    Lazar Dumitru
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    3
  • 4
    Nuta Mario
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    4
  • csoport: 14
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Dinu Gheorghe
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    1
  • 2
    Gusan Boris
    1-3
    3-1
    2-3
    1
    3
  • 3
    Botanel Grigore
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    2
  • 4
    Benyovszki Béla
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    4
  • csoport: 15
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Nitu Serban
    3-2
    0-3
    3-2
    2
    2
  • 2
    Fekete István
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    1
  • 3
    Marinescu Nelu
    3-0
    2-3
    0-3
    1
    4
  • 4
    Burlan Catalin
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    3
  • csoport: 16
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Constantin Cristina
    3-1
    3-1
    0-3
    2
    3
  • 2
    Guluta Florin
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 3
    Zisu Cristian
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    4
  • 4
    Fülöp László
    3-0
    0-3
    3-2
    2
    2
  • csoport: 17
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Sicoe Ioan
    3-1
    3-1
    1-3
    2
    1
  • 2
    Bizga Romea
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    3
  • 3
    Stoian Sorin
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    2
  • 4
    Dinu Adrian
    3-1
    0-3
    2-3
    1
    4
  • csoport: 18
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Loghin Florin
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    1
  • 2
    Ileanu Bogdan
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    4
  • 3
    Dica Danut
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    2
  • 4
    Ghiurutan Razvan
    1-3
    3-1
    1-3
    1
    3
  • csoport: 19
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Tobosaru Gheorghe
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    Grigore Marian
    0-3
    3-1
    2-3
    1
    2
  • 3
    Salavastru Petru
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    4
  • 4
    Grumeza Lucian
    0-3
    3-2
    2-3
    1
    3
  • csoport: 20
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bozosan Petre
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 2
    Stanciu Marian
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    2
  • 3
    Panait Adrian
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    3
  • 4
    Giosan Marcel
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4
Támogatók
ajax-icon Betöltés...