Turneu A+ - Pitesti- 22. iun. 2019

Turneu A+ - Pitesti- 22. iun. 2019. - Elite

Turneu A+ - Pitesti- 22. iun. 2019. - Elite

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Pitesti
Helyszín: Sala Sporturilor
Cím: Str Stadionului
Kezdés időpontja: June 22, 2019, 13:00
Befejezés időpontja: June 23, 2019, 00:00
Nevezési díj: 40.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Gogu Gabriel 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Gogu Gabriel 3  
     
     
     
     
  • Durdun George 3  
    Durdun George 2  
     
     
     
     
  • Macovei Liviu 0  
     
    Gogu Gabriel 1  
     
     
     
  • Bauer Lajos 3  
     
    Iana Remus 3  
     
     
     
  • 0  
    Bauer Lajos 1  
     
     
     
     
  • 0  
    Iana Remus 3  
     
     
     
     
  • Iana Remus 3  
     
     
    Iana Remus 0  
     
     
  • Fratila Robert 3  
     
     
    Fratila Robert 3  
     
     
  • 0  
    Fratila Robert 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Ciobotariu Andrei 0  
     
     
     
     
  • Ciobotariu Andrei 3  
     
    Fratila Robert 3  
     
     
     
  • Macarenco Andrei 0  
     
    Glisa Valentin 1  
     
     
     
  • Navacioiu Marian 3  
    Navacioiu Marian 2  
     
     
     
     
  • 0  
    Glisa Valentin 3  
     
     
     
     
  • Glisa Valentin 3  
     
     
     
    Fratila Robert 0  
    Simon Csaba  
  • Simon Csaba 3  
     
     
     
    Simon Csaba 3  
     
  • 0  
    Simon Csaba 3  
     
     
     
     
  • Petrescu Liviu 3  
    Petrescu Liviu 0  
     
     
     
     
  • Cruceru Sergiu 1  
     
    Simon Csaba 3  
     
     
     
  • Toma Florin 3  
     
    Pavunev Dan 0  
     
     
     
  • 0  
    Toma Florin 2  
     
     
     
     
  • 0  
    Pavunev Dan 3  
     
     
     
     
  • Pavunev Dan 3  
     
     
    Simon Csaba 3  
     
     
  • Mutrescu Eugen 3  
     
     
    Mutrescu Eugen 0  
     
     
  • 0  
    Mutrescu Eugen 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Buzatu Vasile 1  
     
     
     
     
  • Buzatu Vasile 3  
     
    Mutrescu Eugen 3  
     
     
     
  • Suflețel Radu 0  
     
    Lukasz Klimas 2  
     
     
     
  • Neagoe Costin 3  
    Neagoe Costin 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Lukasz Klimas 3  
     
     
     
     
  • Lukasz Klimas 3  
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Simon Csaba
    13-0-0
    39-1
    39
  • 2.
    Fratila Robert
    12-1-0
    36-6
    36
  • 3.
    Mutrescu Eugen
    11-1-0
    33-10
    33
  • 4.
    Iana Remus
    11-1-0
    33-9
    33
  • 5.
    Lukasz Klimas
    10-1-0
    32-10
    30
  • 6.
    Glisa Valentin
    10-1-0
    31-8
    30
  • 7.
    Gogu Gabriel
    7-4-0
    26-22
    21
  • 8.
    Pavunev Dan
    7-3-0
    23-17
    21
  • 9.
    Bauer Lajos
    8-2-0
    26-13
    24
  • 10.
    Navacioiu Marian
    7-3-0
    25-11
    21
  • 11.
    Petrescu Liviu
    7-3-0
    25-14
    21
  • 12.
    Buzatu Vasile
    7-3-0
    23-11
    21
  • 13.
    Toma Florin
    6-3-0
    24-9
    18
  • 14.
    Ciobotariu Andrei
    6-4-0
    20-17
    18
  • 15.
    Durdun George
    6-3-0
    23-15
    18
  • 16.
    Neagoe Costin
    5-5-0
    20-18
    15
  • 17.
    Macarenco Andrei
    6-3-0
    19-14
    18
  • 18.
    Macovei Liviu
    5-3-0
    17-16
    15
  • 19.
    Cruceru Sergiu
    4-4-0
    17-15
    12
  • 20.
    Suflețel Radu
    3-5-0
    15-16
    9
  • 21.
    Cristache George
    5-3-0
    18-12
    15
  • 22.
    Gheorghe Dragos
    4-4-0
    18-19
    12
  • 23.
    Marola Mihai
    4-4-0
    17-14
    12
  • 24.
    Put Gabriel
    4-4-0
    15-16
    12
  • 25.
    Dinca Daniel
    4-4-0
    15-16
    12
  • 26.
    participant Józsa Zoltán
    4-4-0
    14-18
    12
  • 27.
    Banescu Dragos
    4-4-0
    14-16
    12
  • 28.
    Mihalescu Dinu
    4-4-0
    13-17
    12
  • 29.
    Virtopeanu Andrei
    3-4-0
    9-15
    9
  • 30.
    Savu Cristian
    3-5-0
    12-16
    9
  • 31.
    Constantin Teodor
    3-5-0
    15-17
    9
  • 32.
    Cionoiu Cristian
    3-5-0
    12-18
    9
  • 33.
    Saceleanu Bogdan
    3-5-0
    16-17
    9
  • 34.
    Badulescu Teodor
    3-5-0
    10-20
    9
  • 35.
    Toma Iulian
    3-5-0
    11-18
    9
  • 36.
    Curuț Gabriel
    3-4-0
    10-15
    9
  • 37.
    Barsa Ioan
    2-6-0
    15-21
    6
  • 38.
    Raducan Bogdan
    2-6-0
    9-18
    6
  • 39.
    Lazaroiu Adrian
    2-6-0
    9-19
    6
  • 40.
    Hutanu Alin
    2-6-0
    12-20
    6
  • 41.
    Sencu Victor
    2-3-0
    9-13
    6
  • 42.
    Dumitrescu Cornel
    2-3-0
    7-12
    6
  • 43.
    Dumitru Gheorghe
    2-3-0
    10-10
    6
  • 44.
    Motoroi Costin
    1-4-0
    3-12
    3
  • 45.
    Cinca Daniel
    1-4-0
    4-12
    3
  • 46.
    Daneliuc Gabi
    1-3-0
    4-11
    3
  • 47.
    Radu Daniel
    1-3-0
    7-9
    3
  • 48.
    Visan Bogdan
    1-4-0
    5-14
    3
  • 49.
    Tigau Dan
    1-4-0
    6-12
    3
  • 50.
    Sandu Bogdan Gabriel
    1-4-0
    5-13
    3
  • 51.
    Iancu George
    1-4-0
    6-14
    3
  • 52.
    Vasiliu Remus
    1-4-0
    6-14
    3
  • 53.
    Sinita Eugen
    0-5-0
    5-15
    0
  • 54.
    Salariu Adrian
    0-5-0
    3-15
    0
  • 55.
    Grigore Alexandru
    0-5-0
    3-15
    0
  • 56.
    Corbu Mihai Cosmin
    0-5-0
    4-15
    0
  • 57.
    Temelie Dragos
    0-5-0
    3-15
    0
  • 58.
    On Ho
    0-5-0
    5-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 10
  • 1.
    Buzatu Vasile
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    Ciobotariu Andrei
    2-1-0
    6-7
    6
  • Saceleanu Bogdan
    1-2-0
    6-7
    3
  • Marola Mihai
    0-3-0
    3-9
    0
  • csoport: Felső: 9
  • 1.
    Bauer Lajos
    3-0-0
    9-3
    9
  • 2.
    Toma Florin
    2-1-0
    8-3
    6
  • Mihalescu Dinu
    1-2-0
    4-6
    3
  • Raducan Bogdan
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Felső: 8
  • 1.
    Iana Remus
    3-0-0
    9-3
    9
  • 2.
    Cruceru Sergiu
    2-1-0
    7-4
    6
  • Gheorghe Dragos
    1-2-0
    6-7
    3
  • Dinca Daniel
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Felső: 7
  • 1.
    Mutrescu Eugen
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    Macarenco Andrei
    2-1-0
    7-3
    6
  • Virtopeanu Andrei
    1-2-0
    3-7
    3
  • Hutanu Alin
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Felső: 6
  • 1.
    Pavunev Dan
    3-0-0
    9-4
    9
  • 2.
    Macovei Liviu
    2-1-0
    8-4
    6
  • Cionoiu Cristian
    1-2-0
    4-7
    3
  • Barsa Ioan
    0-3-0
    3-9
    0
  • csoport: Felső: 5
  • 1.
    Fratila Robert
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    Suflețel Radu
    2-1-0
    7-4
    6
  • participant Józsa Zoltán
    1-2-0
    3-8
    3
  • Put Gabriel
    0-3-0
    3-9
    0
  • csoport: Felső: 4
  • 1.
    Glisa Valentin
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    Neagoe Costin
    1-2-0
    6-6
    3
  • Curuț Gabriel
    1-2-0
    3-7
    3
  • Toma Iulian
    1-2-0
    4-8
    3
  • csoport: Felső: 3
  • 1.
    Simon Csaba
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    Durdun George
    2-1-0
    7-5
    6
  • Banescu Dragos
    1-2-0
    3-6
    3
  • Lazaroiu Adrian
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    Lukasz Klimas
    3-0-0
    9-3
    9
  • 2.
    Navacioiu Marian
    2-1-0
    8-4
    6
  • Savu Cristian
    1-2-0
    4-6
    3
  • Badulescu Teodor
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    Gogu Gabriel
    3-0-0
    9-5
    9
  • 2.
    Petrescu Liviu
    2-1-0
    8-5
    6
  • Cristache George
    1-2-0
    5-8
    3
  • Constantin Teodor
    0-3-0
    5-9
    0
  • csoport: Alsó: 10
  • 1.
    Marola Mihai
    4-1-0
    14-5
    12
  • 2.
    Macarenco Andrei
    4-1-0
    12-8
    12
  • 3.
    Gheorghe Dragos
    3-2-0
    12-12
    9
  • Gogu Gabriel
    2-3-0
    10-12
    6
  • 4.
    Dumitru Gheorghe
    2-3-0
    10-10
    6
  • Corbu Mihai Cosmin
    0-5-0
    4-15
    0
  • csoport: Alsó: 9
  • 1.
    Toma Florin
    3-1-0
    11-3
    9
  • 3.
    Pavunev Dan
    2-2-0
    8-8
    6
  • 4.
    Virtopeanu Andrei
    2-2-0
    6-8
    6
  • 2.
    Cruceru Sergiu
    2-2-0
    9-8
    6
  • Daneliuc Gabi
    1-3-0
    4-11
    3
  • csoport: Alsó: 8
  • 1.
    Iana Remus
    5-0-0
    15-1
    15
  • 2.
    Put Gabriel
    4-1-0
    12-7
    12
  • 4.
    Cionoiu Cristian
    2-3-0
    8-11
    6
  • 3.
    Hutanu Alin
    2-3-0
    10-11
    6
  • Tigau Dan
    1-4-0
    6-12
    3
  • Visan Bogdan
    1-4-0
    5-14
    3
  • csoport: Alsó: 7
  • 1.
    Mutrescu Eugen
    5-0-0
    15-2
    15
  • 2.
    Neagoe Costin
    3-2-0
    11-9
    9
  • 3.
    participant Józsa Zoltán
    3-2-0
    11-10
    9
  • 4.
    Barsa Ioan
    2-3-0
    12-12
    6
  • Sandu Bogdan Gabriel
    1-4-0
    5-13
    3
  • Iancu George
    1-4-0
    6-14
    3
  • csoport: Alsó: 6
  • 2.
    Macovei Liviu
    3-1-0
    9-9
    9
  • 1.
    Durdun George
    3-1-0
    11-7
    9
  • 3.
    Curuț Gabriel
    2-2-0
    7-8
    6
  • 4.
    Suflețel Radu
    1-3-0
    8-9
    3
  • Radu Daniel
    1-3-0
    7-9
    3
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Fratila Robert
    5-0-0
    15-1
    15
  • 2.
    Navacioiu Marian
    4-1-0
    12-4
    12
  • 3.
    Banescu Dragos
    3-2-0
    11-10
    9
  • 4.
    Toma Iulian
    2-3-0
    7-10
    6
  • Cinca Daniel
    1-4-0
    4-12
    3
  • Temelie Dragos
    0-5-0
    3-15
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Glisa Valentin
    5-0-0
    15-2
    15
  • 2.
    Cristache George
    4-1-0
    13-4
    12
  • 3.
    Savu Cristian
    2-3-0
    8-10
    6
  • 4.
    Lazaroiu Adrian
    2-3-0
    7-10
    6
  • Dumitrescu Cornel
    2-3-0
    7-12
    6
  • Salariu Adrian
    0-5-0
    3-15
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Simon Csaba
    5-0-0
    15-0
    15
  • 3.
    Constantin Teodor
    3-2-0
    10-8
    9
  • 2.
    Buzatu Vasile
    3-2-0
    10-7
    9
  • 4.
    Badulescu Teodor
    3-2-0
    9-11
    9
  • Vasiliu Remus
    1-4-0
    6-14
    3
  • Sinita Eugen
    0-5-0
    5-15
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Lukasz Klimas
    5-0-0
    15-4
    15
  • 2.
    Bauer Lajos
    4-1-0
    13-7
    12
  • 3.
    Ciobotariu Andrei
    3-2-0
    11-7
    9
  • 4.
    Raducan Bogdan
    2-3-0
    9-9
    6
  • Motoroi Costin
    1-4-0
    3-12
    3
  • Grigore Alexandru
    0-5-0
    3-15
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Petrescu Liviu
    4-1-0
    14-5
    12
  • 2.
    Dinca Daniel
    4-1-0
    14-7
    12
  • 3.
    Mihalescu Dinu
    3-2-0
    9-11
    9
  • 4.
    Saceleanu Bogdan
    2-3-0
    10-10
    6
  • Sencu Victor
    2-3-0
    9-13
    6
  • On Ho
    0-5-0
    5-15
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Fratila Robert
    0-3
    Simon Csaba
  • Top 4
  • Iana Remus
    0-3
    Fratila Robert
  • Simon Csaba
    3-0
    Mutrescu Eugen
  • Top 8
  • Gogu Gabriel
    1-3
    Iana Remus
  • Fratila Robert
    3-1
    Glisa Valentin
  • Simon Csaba
    3-0
    Pavunev Dan
  • Mutrescu Eugen
    3-2
    Lukasz Klimas
  • Top 16
  • Gogu Gabriel
    3-2
    Durdun George
  • Bauer Lajos
    1-3
    Iana Remus
  • Fratila Robert
    3-0
    Ciobotariu Andrei
  • Navacioiu Marian
    2-3
    Glisa Valentin
  • Simon Csaba
    3-0
    Petrescu Liviu
  • Toma Florin
    2-3
    Pavunev Dan
  • Mutrescu Eugen
    3-1
    Buzatu Vasile
  • Neagoe Costin
    0-3
    Lukasz Klimas
  • Top 32
  • Gogu Gabriel
    3-0
  • Durdun George
    3-0
    Macovei Liviu
  • Bauer Lajos
    3-0
  • 0-3
    Iana Remus
  • Fratila Robert
    3-0
  • 0-3
    Ciobotariu Andrei
  • Macarenco Andrei
    0-3
    Navacioiu Marian
  • 0-3
    Glisa Valentin
  • Simon Csaba
    3-0
  • Petrescu Liviu
    3-1
    Cruceru Sergiu
  • Toma Florin
    3-0
  • 0-3
    Pavunev Dan
  • Mutrescu Eugen
    3-0
  • 0-3
    Buzatu Vasile
  • Suflețel Radu
    0-3
    Neagoe Costin
  • 0-3
    Lukasz Klimas
  • csoport: Felső: 10
  • Marola Mihai
    0-3
    Buzatu Vasile
  • Marola Mihai
    2-3
    Ciobotariu Andrei
  • Marola Mihai
    1-3
    Saceleanu Bogdan
  • Buzatu Vasile
    3-0
    Ciobotariu Andrei
  • Buzatu Vasile
    3-1
    Saceleanu Bogdan
  • Ciobotariu Andrei
    3-2
    Saceleanu Bogdan
  • csoport: Felső: 9
  • Toma Florin
    2-3
    Bauer Lajos
  • Toma Florin
    3-0
    Mihalescu Dinu
  • Toma Florin
    3-0
    Raducan Bogdan
  • Bauer Lajos
    3-1
    Mihalescu Dinu
  • Bauer Lajos
    3-0
    Raducan Bogdan
  • Mihalescu Dinu
    3-0
    Raducan Bogdan
  • csoport: Felső: 8
  • Iana Remus
    3-0
    Dinca Daniel
  • Iana Remus
    3-2
    Gheorghe Dragos
  • Iana Remus
    3-1
    Cruceru Sergiu
  • Dinca Daniel
    1-3
    Gheorghe Dragos
  • Dinca Daniel
    0-3
    Cruceru Sergiu
  • Gheorghe Dragos
    1-3
    Cruceru Sergiu
  • csoport: Felső: 7
  • Mutrescu Eugen
    3-1
    Macarenco Andrei
  • Mutrescu Eugen
    3-0
    Virtopeanu Andrei
  • Mutrescu Eugen
    3-1
    Hutanu Alin
  • Macarenco Andrei
    3-0
    Virtopeanu Andrei
  • Macarenco Andrei
    3-0
    Hutanu Alin
  • Virtopeanu Andrei
    3-1
    Hutanu Alin
  • csoport: Felső: 6
  • Macovei Liviu
    2-3
    Pavunev Dan
  • Macovei Liviu
    3-0
    Cionoiu Cristian
  • Macovei Liviu
    3-1
    Barsa Ioan
  • Pavunev Dan
    3-1
    Cionoiu Cristian
  • Pavunev Dan
    3-1
    Barsa Ioan
  • Cionoiu Cristian
    3-1
    Barsa Ioan
  • csoport: Felső: 5
  • Fratila Robert
    3-0
    Put Gabriel
  • Fratila Robert
    3-0
    Józsa Zoltán participant
  • Fratila Robert
    3-1
    Suflețel Radu
  • Put Gabriel
    2-3
    Józsa Zoltán participant
  • Put Gabriel
    1-3
    Suflețel Radu
  • participant Józsa Zoltán
    0-3
    Suflețel Radu
  • csoport: Felső: 4
  • Glisa Valentin
    3-1
    Neagoe Costin
  • Glisa Valentin
    3-0
    Curuț Gabriel
  • Glisa Valentin
    3-0
    Toma Iulian
  • Neagoe Costin
    3-0
    Curuț Gabriel
  • Neagoe Costin
    2-3
    Toma Iulian
  • Curuț Gabriel
    3-1
    Toma Iulian
  • csoport: Felső: 3
  • Simon Csaba
    3-1
    Durdun George
  • Simon Csaba
    3-0
    Banescu Dragos
  • Simon Csaba
    3-0
    Lazaroiu Adrian
  • Durdun George
    3-0
    Banescu Dragos
  • Durdun George
    3-2
    Lazaroiu Adrian
  • Banescu Dragos
    3-0
    Lazaroiu Adrian
  • csoport: Felső: 2
  • Lukasz Klimas
    3-2
    Navacioiu Marian
  • Lukasz Klimas
    3-1
    Savu Cristian
  • Lukasz Klimas
    3-0
    Badulescu Teodor
  • Navacioiu Marian
    3-0
    Savu Cristian
  • Navacioiu Marian
    3-1
    Badulescu Teodor
  • Savu Cristian
    3-0
    Badulescu Teodor
  • csoport: Felső: 1
  • Petrescu Liviu
    3-1
    Cristache George
  • Petrescu Liviu
    3-1
    Constantin Teodor
  • Petrescu Liviu
    2-3
    Gogu Gabriel
  • Cristache George
    3-2
    Constantin Teodor
  • Cristache George
    1-3
    Gogu Gabriel
  • Constantin Teodor
    2-3
    Gogu Gabriel
  • csoport: Alsó: 10
  • Gogu Gabriel
    0-3
    Macarenco Andrei
  • Gogu Gabriel
    3-2
    Dumitru Gheorghe
  • Gogu Gabriel
    2-3
    Marola Mihai
  • Gogu Gabriel
    2-3
    Gheorghe Dragos
  • Gogu Gabriel
    3-1
    Corbu Mihai Cosmin
  • Macarenco Andrei
    3-2
    Dumitru Gheorghe
  • Macarenco Andrei
    0-3
    Marola Mihai
  • Macarenco Andrei
    3-2
    Gheorghe Dragos
  • Macarenco Andrei
    3-1
    Corbu Mihai Cosmin
  • Dumitru Gheorghe
    0-3
    Marola Mihai
  • Dumitru Gheorghe
    3-1
    Gheorghe Dragos
  • Dumitru Gheorghe
    3-0
    Corbu Mihai Cosmin
  • Marola Mihai
    2-3
    Gheorghe Dragos
  • Marola Mihai
    3-0
    Corbu Mihai Cosmin
  • Gheorghe Dragos
    3-2
    Corbu Mihai Cosmin
  • csoport: Alsó: 9
  • Cruceru Sergiu
    3-2
    Toma Florin
  • Cruceru Sergiu
    3-0
    Daneliuc Gabi
  • Cruceru Sergiu
    2-3
    Pavunev Dan
  • Cruceru Sergiu
    1-3
    Virtopeanu Andrei
  • Toma Florin
    3-0
    Daneliuc Gabi
  • Toma Florin
    3-0
    Pavunev Dan
  • Toma Florin
    3-0
    Virtopeanu Andrei
  • Daneliuc Gabi
    3-2
    Pavunev Dan
  • Daneliuc Gabi
    1-3
    Virtopeanu Andrei
  • Pavunev Dan
    3-0
    Virtopeanu Andrei
  • csoport: Alsó: 8
  • Iana Remus
    3-0
    Put Gabriel
  • Iana Remus
    3-0
    Cionoiu Cristian
  • Iana Remus
    3-0
    Tigau Dan
  • Iana Remus
    3-1
    Hutanu Alin
  • Iana Remus
    3-0
    Visan Bogdan
  • Put Gabriel
    3-0
    Cionoiu Cristian
  • Put Gabriel
    3-2
    Tigau Dan
  • Put Gabriel
    3-1
    Hutanu Alin
  • Put Gabriel
    3-1
    Visan Bogdan
  • Cionoiu Cristian
    3-0
    Tigau Dan
  • Cionoiu Cristian
    3-2
    Hutanu Alin
  • Cionoiu Cristian
    2-3
    Visan Bogdan
  • Tigau Dan
    1-3
    Hutanu Alin
  • Tigau Dan
    3-0
    Visan Bogdan
  • Hutanu Alin
    3-1
    Visan Bogdan
  • csoport: Alsó: 7
  • Mutrescu Eugen
    3-0
    Iancu George
  • Mutrescu Eugen
    3-0
    Neagoe Costin
  • Mutrescu Eugen
    3-0
    Józsa Zoltán participant
  • Mutrescu Eugen
    3-0
    Sandu Bogdan Gabriel
  • Mutrescu Eugen
    3-2
    Barsa Ioan
  • Iancu George
    1-3
    Neagoe Costin
  • Iancu George
    1-3
    Józsa Zoltán participant
  • Iancu George
    1-3
    Sandu Bogdan Gabriel
  • Iancu George
    3-2
    Barsa Ioan
  • Neagoe Costin
    3-2
    Józsa Zoltán participant
  • Neagoe Costin
    3-0
    Sandu Bogdan Gabriel
  • Neagoe Costin
    2-3
    Barsa Ioan
  • participant Józsa Zoltán
    3-1
    Sandu Bogdan Gabriel
  • participant Józsa Zoltán
    3-2
    Barsa Ioan
  • Sandu Bogdan Gabriel
    1-3
    Barsa Ioan
  • csoport: Alsó: 6
  • Durdun George
    2-3
    Macovei Liviu
  • Durdun George
    3-1
    Suflețel Radu
  • Durdun George
    3-2
    Radu Daniel
  • Durdun George
    3-1
    Curuț Gabriel
  • Macovei Liviu
    3-2
    Suflețel Radu
  • Macovei Liviu
    3-2
    Radu Daniel
  • Macovei Liviu
    0-3
    Curuț Gabriel
  • Suflețel Radu
    3-0
    Radu Daniel
  • Suflețel Radu
    2-3
    Curuț Gabriel
  • Radu Daniel
    3-0
    Curuț Gabriel
  • csoport: Alsó: 5
  • Fratila Robert
    3-1
    Banescu Dragos
  • Fratila Robert
    3-0
    Temelie Dragos
  • Fratila Robert
    3-0
    Navacioiu Marian
  • Fratila Robert
    3-0
    Toma Iulian
  • Fratila Robert
    3-0
    Cinca Daniel
  • Banescu Dragos
    3-2
    Temelie Dragos
  • Banescu Dragos
    1-3
    Navacioiu Marian
  • Banescu Dragos
    3-1
    Toma Iulian
  • Banescu Dragos
    3-1
    Cinca Daniel
  • Temelie Dragos
    0-3
    Navacioiu Marian
  • Temelie Dragos
    1-3
    Toma Iulian
  • Temelie Dragos
    0-3
    Cinca Daniel
  • Navacioiu Marian
    3-0
    Toma Iulian
  • Navacioiu Marian
    3-0
    Cinca Daniel
  • Toma Iulian
    3-0
    Cinca Daniel
  • csoport: Alsó: 4
  • Glisa Valentin
    3-0
    Savu Cristian
  • Glisa Valentin
    3-1
    Cristache George
  • Glisa Valentin
    3-1
    Lazaroiu Adrian
  • Glisa Valentin
    3-0
    Dumitrescu Cornel
  • Glisa Valentin
    3-0
    Salariu Adrian
  • Savu Cristian
    0-3
    Cristache George
  • Savu Cristian
    3-0
    Lazaroiu Adrian
  • Savu Cristian
    2-3
    Dumitrescu Cornel
  • Savu Cristian
    3-1
    Salariu Adrian
  • Cristache George
    3-0
    Lazaroiu Adrian
  • Cristache George
    3-0
    Dumitrescu Cornel
  • Cristache George
    3-1
    Salariu Adrian
  • Lazaroiu Adrian
    3-1
    Dumitrescu Cornel
  • Lazaroiu Adrian
    3-0
    Salariu Adrian
  • Dumitrescu Cornel
    3-1
    Salariu Adrian
  • csoport: Alsó: 3
  • Simon Csaba
    3-0
    Buzatu Vasile
  • Simon Csaba
    3-0
    Constantin Teodor
  • Simon Csaba
    3-0
    Vasiliu Remus
  • Simon Csaba
    3-0
    Badulescu Teodor
  • Simon Csaba
    3-0
    Sinita Eugen
  • Buzatu Vasile
    1-3
    Constantin Teodor
  • Buzatu Vasile
    3-0
    Vasiliu Remus
  • Buzatu Vasile
    3-0
    Badulescu Teodor
  • Buzatu Vasile
    3-1
    Sinita Eugen
  • Constantin Teodor
    3-1
    Vasiliu Remus
  • Constantin Teodor
    1-3
    Badulescu Teodor
  • Constantin Teodor
    3-0
    Sinita Eugen
  • Vasiliu Remus
    2-3
    Badulescu Teodor
  • Vasiliu Remus
    3-2
    Sinita Eugen
  • Badulescu Teodor
    3-2
    Sinita Eugen
  • csoport: Alsó: 2
  • Lukasz Klimas
    3-1
    Raducan Bogdan
  • Lukasz Klimas
    3-1
    Bauer Lajos
  • Lukasz Klimas
    3-1
    Ciobotariu Andrei
  • Lukasz Klimas
    3-1
    Grigore Alexandru
  • Lukasz Klimas
    3-0
    Motoroi Costin
  • Raducan Bogdan
    2-3
    Bauer Lajos
  • Raducan Bogdan
    0-3
    Ciobotariu Andrei
  • Raducan Bogdan
    3-0
    Grigore Alexandru
  • Raducan Bogdan
    3-0
    Motoroi Costin
  • Bauer Lajos
    3-1
    Ciobotariu Andrei
  • Bauer Lajos
    3-1
    Grigore Alexandru
  • Bauer Lajos
    3-0
    Motoroi Costin
  • Ciobotariu Andrei
    3-1
    Grigore Alexandru
  • Ciobotariu Andrei
    3-0
    Motoroi Costin
  • Grigore Alexandru
    0-3
    Motoroi Costin
  • csoport: Alsó: 1
  • Petrescu Liviu
    3-2
    Dinca Daniel
  • Petrescu Liviu
    3-0
    Saceleanu Bogdan
  • Petrescu Liviu
    3-0
    Mihalescu Dinu
  • Petrescu Liviu
    2-3
    Sencu Victor
  • Petrescu Liviu
    3-0
    On Ho
  • Dinca Daniel
    3-2
    Saceleanu Bogdan
  • Dinca Daniel
    3-0
    Mihalescu Dinu
  • Dinca Daniel
    3-2
    Sencu Victor
  • Dinca Daniel
    3-0
    On Ho
  • Saceleanu Bogdan
    2-3
    Mihalescu Dinu
  • Saceleanu Bogdan
    3-0
    Sencu Victor
  • Saceleanu Bogdan
    3-1
    On Ho
  • Mihalescu Dinu
    3-1
    Sencu Victor
  • Mihalescu Dinu
    3-2
    On Ho
  • Sencu Victor
    3-2
    On Ho
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Petrescu Liviu 
     
    3-2
    3-0
    3-0
    2-3
    3-0
    4
  • 2
    Dinca Daniel 
    2-3
     
    3-2
    3-0
    3-2
    3-0
    4
  • 3
    Saceleanu Bogdan 
    0-3
    2-3
     
    2-3
    3-0
    3-1
    2
  • 4
    Mihalescu Dinu 
    0-3
    0-3
    3-2
     
    3-1
    3-2
    3
  • 5
    Sencu Victor 
    3-2
    2-3
    0-3
    1-3
     
    3-2
    2
  • 6
    On Ho 
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Lukasz Klimas 
     
    3-1
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    5
  • 2
    Raducan Bogdan 
    1-3
     
    2-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    Bauer Lajos 
    1-3
    3-2
     
    3-1
    3-1
    3-0
    4
  • 4
    Ciobotariu Andrei 
    1-3
    3-0
    1-3
     
    3-1
    3-0
    3
  • 5
    Grigore Alexandru 
    1-3
    0-3
    1-3
    1-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Motoroi Costin 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Simon Csaba 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Buzatu Vasile 
    0-3
     
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Constantin Teodor 
    0-3
    3-1
     
    3-1
    1-3
    3-0
    3
  • 4
    Vasiliu Remus 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    2-3
    3-2
    1
  • 5
    Badulescu Teodor 
    0-3
    0-3
    3-1
    3-2
     
    3-2
    3
  • 6
    Sinita Eugen 
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Glisa Valentin 
     
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Savu Cristian 
    0-3
     
    0-3
    3-0
    2-3
    3-1
    2
  • 3
    Cristache George 
    1-3
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3-1
    4
  • 4
    Lazaroiu Adrian 
    1-3
    0-3
    0-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 5
    Dumitrescu Cornel 
    0-3
    3-2
    0-3
    1-3
     
    3-1
    2
  • 6
    Salariu Adrian 
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Fratila Robert 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Banescu Dragos 
    1-3
     
    3-2
    1-3
    3-1
    3-1
    3
  • 3
    Temelie Dragos 
    0-3
    2-3
     
    0-3
    1-3
    0-3
    0
  • 4
    Navacioiu Marian 
    0-3
    3-1
    3-0
     
    3-0
    3-0
    4
  • 5
    Toma Iulian 
    0-3
    1-3
    3-1
    0-3
     
    3-0
    2
  • 6
    Cinca Daniel 
    0-3
    1-3
    3-0
    0-3
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Durdun George 
     
    2-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3
  • 2
    Macovei Liviu 
    3-2
     
    3-2
    3-2
    0-3
    3
  • 3
    Suflețel Radu 
    1-3
    2-3
     
    3-0
    2-3
    1
  • 4
    Radu Daniel 
    2-3
    2-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 5
    Curuț Gabriel 
    1-3
    3-0
    3-2
    0-3
     
    2
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Mutrescu Eugen 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    5
  • 2
    Iancu George 
    0-3
     
    1-3
    1-3
    1-3
    3-2
    1
  • 3
    Neagoe Costin 
    0-3
    3-1
     
    3-2
    3-0
    2-3
    3
  • 4
    Józsa Zoltán 
    0-3
    3-1
    2-3
     
    3-1
    3-2
    3
  • 5
    Sandu Bogdan Gabriel 
    0-3
    3-1
    0-3
    1-3
     
    1-3
    1
  • 6
    Barsa Ioan 
    2-3
    2-3
    3-2
    2-3
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Iana Remus 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
  • 2
    Put Gabriel 
    0-3
     
    3-0
    3-2
    3-1
    3-1
    4
  • 3
    Cionoiu Cristian 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    3-2
    2-3
    2
  • 4
    Tigau Dan 
    0-3
    2-3
    0-3
     
    1-3
    3-0
    1
  • 5
    Hutanu Alin 
    1-3
    1-3
    2-3
    3-1
     
    3-1
    2
  • 6
    Visan Bogdan 
    0-3
    1-3
    3-2
    0-3
    1-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Cruceru Sergiu 
     
    3-2
    3-0
    2-3
    1-3
    2
  • 2
    Toma Florin 
    2-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Daneliuc Gabi 
    0-3
    0-3
     
    3-2
    1-3
    1
  • 4
    Pavunev Dan 
    3-2
    0-3
    2-3
     
    3-0
    2
  • 5
    Virtopeanu Andrei 
    3-1
    0-3
    3-1
    0-3
     
    2
  • csoport: Alsó: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Gogu Gabriel 
     
    0-3
    3-2
    2-3
    2-3
    3-1
    2
  • 2
    Macarenco Andrei 
    3-0
     
    3-2
    0-3
    3-2
    3-1
    4
  • 3
    Dumitru Gheorghe 
    2-3
    2-3
     
    0-3
    3-1
    3-0
    2
  • 4
    Marola Mihai 
    3-2
    3-0
    3-0
     
    2-3
    3-0
    4
  • 5
    Gheorghe Dragos 
    3-2
    2-3
    1-3
    3-2
     
    3-2
    3
  • 6
    Corbu Mihai Cosmin 
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Petrescu Liviu 
     
    3-1
    3-1
    2-3
    2
  • 2
    Cristache George 
    1-3
     
    3-2
    1-3
    1
  • 3
    Constantin Teodor 
    1-3
    2-3
     
    2-3
    0
  • 4
    Gogu Gabriel 
    3-2
    3-1
    3-2
     
    3
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Lukasz Klimas 
     
    3-2
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    Navacioiu Marian 
    2-3
     
    3-0
    3-1
    2
  • 3
    Savu Cristian 
    1-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Badulescu Teodor 
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Simon Csaba 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Durdun George 
    1-3
     
    3-0
    3-2
    2
  • 3
    Banescu Dragos 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Lazaroiu Adrian 
    0-3
    2-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Glisa Valentin 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Neagoe Costin 
    1-3
     
    3-0
    2-3
    1
  • 3
    Curuț Gabriel 
    0-3
    0-3
     
    3-1
    1
  • 4
    Toma Iulian 
    0-3
    3-2
    1-3
     
    1
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Fratila Robert 
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    Put Gabriel 
    0-3
     
    2-3
    1-3
    0
  • 3
    Józsa Zoltán 
    0-3
    3-2
     
    0-3
    1
  • 4
    Suflețel Radu 
    1-3
    3-1
    3-0
     
    2
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Macovei Liviu 
     
    2-3
    3-0
    3-1
    2
  • 2
    Pavunev Dan 
    3-2
     
    3-1
    3-1
    3
  • 3
    Cionoiu Cristian 
    0-3
    1-3
     
    3-1
    1
  • 4
    Barsa Ioan 
    1-3
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Mutrescu Eugen 
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    Macarenco Andrei 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    Virtopeanu Andrei 
    0-3
    0-3
     
    3-1
    1
  • 4
    Hutanu Alin 
    1-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Iana Remus 
     
    3-0
    3-2
    3-1
    3
  • 2
    Dinca Daniel 
    0-3
     
    1-3
    0-3
    0
  • 3
    Gheorghe Dragos 
    2-3
    3-1
     
    1-3
    1
  • 4
    Cruceru Sergiu 
    1-3
    3-0
    3-1
     
    2
  • csoport: Felső: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Toma Florin 
     
    2-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Bauer Lajos 
    3-2
     
    3-1
    3-0
    3
  • 3
    Mihalescu Dinu 
    0-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Raducan Bogdan 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Marola Mihai 
     
    0-3
    2-3
    1-3
    0
  • 2
    Buzatu Vasile 
    3-0
     
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Ciobotariu Andrei 
    3-2
    0-3
     
    3-2
    2
  • 4
    Saceleanu Bogdan 
    3-1
    1-3
    2-3
     
    1
Támogatók