Turneu A+ -  Memorialul Ionuț Nica - 01. iun. 2019. - Incepatori

Turneu A+ - Memorialul Ionuț Nica - 01. iun. 2019. - Incepatori

Turneu A+ - Memorialul Ionuț Nica - 01. iun. 2019. - Incepatori

by Amatur Romania
50.00 Ron
Ország: Románia Város: Cheile Gradistei Helyszín: Sala Sporturilor Cím: -
Kezdés időpontja: June 02, 2019, 09:00 Befejezés időpontja: June 02, 2019, 18:00
  • Egyéni díj
    Név
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Sterczer Zalán
    1-3
    Fusca Georgian
  • Sterczer Zalán
    0-3
    Butunoiu Dorin
  • Sterczer Zalán
    2-3
    Sarbu Rumulus
  • Sterczer Zalán
    3-0
    Portase Raluca
  • Fusca Georgian
    3-2
    Butunoiu Dorin
  • Fusca Georgian
    3-2
    Sarbu Rumulus
  • Fusca Georgian
    3-0
    Portase Raluca
  • Butunoiu Dorin
    3-2
    Sarbu Rumulus
  • Butunoiu Dorin
    2-3
    Portase Raluca
  • Sarbu Rumulus
    1-3
    Portase Raluca
  • csoport: 2
  • Ciobanu Adrian
    3-0
    Pascu Gabriel
  • Ciobanu Adrian
    3-2
    Angi Zoltán
  • Ciobanu Adrian
    3-0
    Georgescu Cristian
  • Ciobanu Adrian
    3-0
    Toader Petru
  • Pascu Gabriel
    3-2
    Angi Zoltán
  • Pascu Gabriel
    1-3
    Georgescu Cristian
  • Pascu Gabriel
    0-3
    Toader Petru
  • Angi Zoltán
    3-2
    Georgescu Cristian
  • Angi Zoltán
    3-0
    Toader Petru
  • Georgescu Cristian
    3-1
    Toader Petru
  • csoport: 3
  • Suciu Andrei
    1-3
    Baltatu Eduard Laurentiu
  • Suciu Andrei
    0-3
    Ambrus Zoltan
  • Suciu Andrei
    3-1
    Caranfilian Migo
  • Suciu Andrei
    3-2
    Budea Andra
  • Baltatu Eduard Laurentiu
    3-2
    Ambrus Zoltan
  • Baltatu Eduard Laurentiu
    3-0
    Caranfilian Migo
  • Baltatu Eduard Laurentiu
    3-2
    Budea Andra
  • Ambrus Zoltan
    3-0
    Caranfilian Migo
  • Ambrus Zoltan
    2-3
    Budea Andra
  • Caranfilian Migo
    0-3
    Budea Andra
  • csoport: 4
  • Contiu Mircea
    3-1
    Gita Dan
  • Contiu Mircea
    3-1
    Filip Cristi
  • Contiu Mircea
    3-0
    Carpinis Petre Danut
  • Contiu Mircea
    3-1
    Hodivoianu Marius
  • Gita Dan
    3-2
    Filip Cristi
  • Gita Dan
    3-1
    Carpinis Petre Danut
  • Gita Dan
    1-3
    Hodivoianu Marius
  • Filip Cristi
    0-3
    Carpinis Petre Danut
  • Filip Cristi
    3-2
    Hodivoianu Marius
  • Carpinis Petre Danut
    1-3
    Hodivoianu Marius
  • csoport: 5
  • Silviu Niculae
    2-3
    Susman Dan
  • Silviu Niculae
    3-1
    Barabancea Lili
  • Silviu Niculae
    3-2
    Ontoiu Catalin
  • Silviu Niculae
    2-3
    Sima Daniel
  • Susman Dan
    3-1
    Barabancea Lili
  • Susman Dan
    3-2
    Ontoiu Catalin
  • Susman Dan
    3-0
    Sima Daniel
  • Barabancea Lili
    1-3
    Ontoiu Catalin
  • Barabancea Lili
    2-3
    Sima Daniel
  • Ontoiu Catalin
    3-1
    Sima Daniel
  • csoport: 6
  • Dobinda Alexandru
    3-0
    Matei Mirel
  • Dobinda Alexandru
    3-0
    Iordache Catalin
  • Dobinda Alexandru
    3-0
    Tamás Vivien
  • Dobinda Alexandru
    3-0
    Hradszky Sebastian
  • Matei Mirel
    3-0
    Iordache Catalin
  • Matei Mirel
    3-0
    Tamás Vivien
  • Matei Mirel
    3-0
    Hradszky Sebastian
  • Iordache Catalin
    0-3
    Tamás Vivien
  • Iordache Catalin
    3-2
    Hradszky Sebastian
  • Tamás Vivien
    3-0
    Hradszky Sebastian
  • csoport: 7
  • Tanosov Marius
    3-0
    Bobu Stefan Minodor
  • Tanosov Marius
    3-2
    Constantin Filip
  • Tanosov Marius
    3-1
    Portase Daria
  • Tanosov Marius
    3-0
    Movileanu Adrian
  • Bobu Stefan Minodor
    3-1
    Constantin Filip
  • Bobu Stefan Minodor
    3-0
    Portase Daria
  • Bobu Stefan Minodor
    3-1
    Movileanu Adrian
  • Constantin Filip
    3-1
    Portase Daria
  • Constantin Filip
    3-0
    Movileanu Adrian
  • Portase Daria
    3-0
    Movileanu Adrian
  • csoport: 8
  • Sisva Nicusor
    0-3
    Avramescu Bogdan
  • Sisva Nicusor
    0-3
    Popovici Mircea
  • Sisva Nicusor
    3-1
    Baciu Stefan
  • Sisva Nicusor
    3-0
    Sandu Cristian
  • Avramescu Bogdan
    3-0
    Popovici Mircea
  • Avramescu Bogdan
    3-1
    Baciu Stefan
  • Avramescu Bogdan
    3-0
    Sandu Cristian
  • Popovici Mircea
    0-3
    Baciu Stefan
  • Popovici Mircea
    3-0
    Sandu Cristian
  • Baciu Stefan
    3-0
    Sandu Cristian
  • csoport: 9
  • Ficleanu Gabriel
    2-3
    Bizga Romea
  • Ficleanu Gabriel
    3-2
    Lungu Mihai
  • Ficleanu Gabriel
    2-3
    Pralea Constantin
  • Ficleanu Gabriel
    3-0
    Varbanescu Radu
  • Bizga Romea
    3-1
    Lungu Mihai
  • Bizga Romea
    3-2
    Pralea Constantin
  • Bizga Romea
    3-0
    Varbanescu Radu
  • Lungu Mihai
    3-1
    Pralea Constantin
  • Lungu Mihai
    3-0
    Varbanescu Radu
  • Pralea Constantin
    3-0
    Varbanescu Radu
  • csoport: 10
  • Ojog Petrisor
    2-3
    Malene Petru
  • Ojog Petrisor
    3-2
    Cteta Petru
  • Ojog Petrisor
    3-1
    Vaireanu Danut Ionel
  • Ojog Petrisor
    3-1
    Necsoiu Georgiana
  • Malene Petru
    3-1
    Cteta Petru
  • Malene Petru
    2-3
    Vaireanu Danut Ionel
  • Malene Petru
    3-0
    Necsoiu Georgiana
  • Cteta Petru
    1-3
    Vaireanu Danut Ionel
  • Cteta Petru
    3-0
    Necsoiu Georgiana
  • Vaireanu Danut Ionel
    3-0
    Necsoiu Georgiana
  • csoport: 11
  • Morun Marian
    1-3
    Thirlea Gheorghe
  • Morun Marian
    2-3
    Dobinda Dinu
  • Morun Marian
    3-0
    Vale Gabriel
  • Morun Marian
    3-0
    Stoicescu Gheorghe
  • Thirlea Gheorghe
    3-2
    Dobinda Dinu
  • Thirlea Gheorghe
    3-1
    Vale Gabriel
  • Thirlea Gheorghe
    3-0
    Stoicescu Gheorghe
  • Dobinda Dinu
    3-1
    Vale Gabriel
  • Dobinda Dinu
    3-1
    Stoicescu Gheorghe
  • Vale Gabriel
    3-0
    Stoicescu Gheorghe
  • csoport: 1
  • Fusca Georgian
    3-0
    Popovici Mircea
  • Fusca Georgian
    3-0
    Ficleanu Gabriel
  • Popovici Mircea
    3-1
    Ficleanu Gabriel
  • csoport: 2
  • Ciobanu Adrian
    0-3
    Constantin Filip
  • Ciobanu Adrian
    3-0
    Vaireanu Danut Ionel
  • Constantin Filip
    3-0
    Vaireanu Danut Ionel
  • csoport: 3
  • Baltatu Eduard Laurentiu
    0-3
    Tamás Vivien
  • Baltatu Eduard Laurentiu
    1-3
    Morun Marian
  • Tamás Vivien
    3-1
    Morun Marian
  • csoport: 4
  • Contiu Mircea
    1-3
    Silviu Niculae
  • Contiu Mircea
    3-0
    Vale Gabriel
  • Silviu Niculae
    3-1
    Vale Gabriel
  • csoport: 5
  • Susman Dan
    3-0
    Gita Dan
  • Susman Dan
    3-0
    Cteta Petru
  • Gita Dan
    3-0
    Cteta Petru
  • csoport: 6
  • Dobinda Alexandru
    3-1
    Budea Andra
  • Dobinda Alexandru
    3-1
    Pralea Constantin
  • Budea Andra
    3-2
    Pralea Constantin
  • csoport: 7
  • Tanosov Marius
    3-0
    Georgescu Cristian
  • Tanosov Marius
    3-2
    Sisva Nicusor
  • Georgescu Cristian
    0-3
    Sisva Nicusor
  • csoport: 8
  • Avramescu Bogdan
    3-0
    Butunoiu Dorin
  • Avramescu Bogdan
    3-0
    Portase Daria
  • Butunoiu Dorin
    3-0
    Portase Daria
  • csoport: 9
  • Bizga Romea
    2-3
    Portase Raluca
  • Bizga Romea
    3-1
    Iordache Catalin
  • Portase Raluca
    3-1
    Iordache Catalin
  • csoport: 10
  • Ojog Petrisor
    3-2
    Angi Zoltán
  • Ojog Petrisor
    0-3
    Sima Daniel
  • Angi Zoltán
    3-2
    Sima Daniel
  • csoport: 11
  • Thirlea Gheorghe
    3-1
    Ambrus Zoltan
  • Thirlea Gheorghe
    3-1
    Carpinis Petre Danut
  • Ambrus Zoltan
    3-1
    Carpinis Petre Danut
  • csoport: 12
  • Dobinda Dinu
    3-0
    Hodivoianu Marius
  • Dobinda Dinu
    3-2
    Suciu Andrei
  • Hodivoianu Marius
    1-3
    Suciu Andrei
  • csoport: 13
  • Malene Petru
    1-3
    Ontoiu Catalin
  • Malene Petru
    3-1
    Toader Petru
  • Ontoiu Catalin
    3-0
    Toader Petru
  • csoport: 14
  • Lungu Mihai
    0-3
    Matei Mirel
  • Lungu Mihai
    3-1
    Sarbu Rumulus
  • Matei Mirel
    3-0
    Sarbu Rumulus
  • csoport: 15
  • Baciu Stefan
    3-1
    Bobu Stefan Minodor
  • Baciu Stefan
    1-3
    Sterczer Zalán
  • Bobu Stefan Minodor
    3-2
    Sterczer Zalán
  • Top 32
  • Fusca Georgian
    3-0
  • Lungu Mihai
    3-2
    Baciu Stefan
  • Portase Raluca
    0-3
    Sisva Nicusor
  • Budea Andra
    1-3
    Avramescu Bogdan
  • Susman Dan
    3-0
    Morun Marian
  • Angi Zoltán
    3-2
    Dobinda Dinu
  • Ontoiu Catalin
    1-3
    Ambrus Zoltan
  • Ciobanu Adrian
    3-2
    Silviu Niculae
  • Tamás Vivien
    3-1
    Popovici Mircea
  • Suciu Andrei
    2-3
    Matei Mirel
  • Thirlea Gheorghe
    3-1
    Bizga Romea
  • Contiu Mircea
    3-0
    Dobinda Alexandru
  • Tanosov Marius
    0-3
    Gita Dan
  • Butunoiu Dorin
    3-0
    Sima Daniel
  • Sterczer Zalán
    3-0
    Malene Petru
  • 0-3
    Constantin Filip
  • Top 16
  • Fusca Georgian
    3-0
    Lungu Mihai
  • Sisva Nicusor
    1-3
    Avramescu Bogdan
  • Susman Dan
    2-3
    Angi Zoltán
  • Ambrus Zoltan
    0-3
    Ciobanu Adrian
  • Tamás Vivien
    3-2
    Matei Mirel
  • Thirlea Gheorghe
    3-0
    Contiu Mircea
  • Gita Dan
    0-3
    Butunoiu Dorin
  • Sterczer Zalán
    0-3
    Constantin Filip
  • Top 8
  • Fusca Georgian
    1-3
    Avramescu Bogdan
  • Angi Zoltán
    1-3
    Ciobanu Adrian
  • Tamás Vivien
    3-2
    Thirlea Gheorghe
  • Butunoiu Dorin
    2-3
    Constantin Filip
  • Top 4
  • Avramescu Bogdan
    3-0
    Ciobanu Adrian
  • Tamás Vivien
    3-0
    Constantin Filip
  • Top 1-2
  • Avramescu Bogdan
    2-3
    Tamás Vivien
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Sterczer Zalán
    1-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    5
  • 2
    Fusca Georgian
    3-1
    3-2
    3-2
    3-0
    4
    1
  • 3
    Butunoiu Dorin
    3-0
    2-3
    3-2
    2-3
    2
    3
  • 4
    Sarbu Rumulus
    3-2
    2-3
    2-3
    1-3
    1
    4
  • 5
    Portase Raluca
    0-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    2
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ciobanu Adrian
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Pascu Gabriel
    0-3
    3-2
    1-3
    0-3
    1
    5
  • 3
    Angi Zoltán
    2-3
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    2
  • 4
    Georgescu Cristian
    0-3
    3-1
    2-3
    3-1
    2
    3
  • 5
    Toader Petru
    0-3
    3-0
    0-3
    1-3
    1
    4
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Suciu Andrei
    1-3
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    4
  • 2
    Baltatu Eduard Laurentiu
    3-1
    3-2
    3-0
    3-2
    4
    1
  • 3
    Ambrus Zoltan
    3-0
    2-3
    3-0
    2-3
    2
    2
  • 4
    Caranfilian Migo
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • 5
    Budea Andra
    2-3
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    3
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Contiu Mircea
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
  • 2
    Gita Dan
    1-3
    3-2
    3-1
    1-3
    2
    3
  • 3
    Filip Cristi
    1-3
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    5
  • 4
    Carpinis Petre Danut
    0-3
    1-3
    3-0
    1-3
    1
    4
  • 5
    Hodivoianu Marius
    1-3
    3-1
    2-3
    3-1
    2
    2
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Silviu Niculae
    2-3
    3-1
    3-2
    2-3
    2
    3
  • 2
    Susman Dan
    3-2
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    1
  • 3
    Barabancea Lili
    1-3
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    5
  • 4
    Ontoiu Catalin
    2-3
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    2
  • 5
    Sima Daniel
    3-2
    0-3
    3-2
    1-3
    2
    4
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Dobinda Alexandru
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Matei Mirel
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 3
    Iordache Catalin
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    4
  • 4
    Tamás Vivien
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
  • 5
    Hradszky Sebastian
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Tanosov Marius
    3-0
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 2
    Bobu Stefan Minodor
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    2
  • 3
    Constantin Filip
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    3
  • 4
    Portase Daria
    1-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4
  • 5
    Movileanu Adrian
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Sisva Nicusor
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4
  • 2
    Avramescu Bogdan
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 3
    Popovici Mircea
    3-0
    0-3
    0-3
    3-0
    2
    3
  • 4
    Baciu Stefan
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 5
    Sandu Cristian
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ficleanu Gabriel
    2-3
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    3
  • 2
    Bizga Romea
    3-2
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    1
  • 3
    Lungu Mihai
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
  • 4
    Pralea Constantin
    3-2
    2-3
    1-3
    3-0
    2
    4
  • 5
    Varbanescu Radu
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 10
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ojog Petrisor
    2-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    1
  • 2
    Malene Petru
    3-2
    3-1
    2-3
    3-0
    3
    2
  • 3
    Cteta Petru
    2-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    4
  • 4
    Vaireanu Danut Ionel
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    3
  • 5
    Necsoiu Georgiana
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 11
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Morun Marian
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    3
  • 2
    Thirlea Gheorghe
    3-1
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 3
    Dobinda Dinu
    3-2
    2-3
    3-1
    3-1
    3
    2
  • 4
    Vale Gabriel
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    4
  • 5
    Stoicescu Gheorghe
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Fusca Georgian
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 2
    Popovici Mircea
    0-3
    3-1
    1
    2
  • 3
    Ficleanu Gabriel
    0-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ciobanu Adrian
    0-3
    3-0
    1
    2
  • 2
    Constantin Filip
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 3
    Vaireanu Danut Ionel
    0-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Baltatu Eduard Laurentiu
    0-3
    1-3
    0
    3
  • 2
    Tamás Vivien
    3-0
    3-1
    2
    1
  • 3
    Morun Marian
    3-1
    1-3
    1
    2
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Contiu Mircea
    1-3
    3-0
    1
    2
  • 2
    Silviu Niculae
    3-1
    3-1
    2
    1
  • 3
    Vale Gabriel
    0-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Susman Dan
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 2
    Gita Dan
    0-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Cteta Petru
    0-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Dobinda Alexandru
    3-1
    3-1
    2
    1
  • 2
    Budea Andra
    1-3
    3-2
    1
    2
  • 3
    Pralea Constantin
    1-3
    2-3
    0
    3
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Tanosov Marius
    3-0
    3-2
    2
    1
  • 2
    Georgescu Cristian
    0-3
    0-3
    0
    3
  • 3
    Sisva Nicusor
    2-3
    3-0
    1
    2
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Avramescu Bogdan
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 2
    Butunoiu Dorin
    0-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Portase Daria
    0-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bizga Romea
    2-3
    3-1
    1
    2
  • 2
    Portase Raluca
    3-2
    3-1
    2
    1
  • 3
    Iordache Catalin
    1-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: 10
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ojog Petrisor
    3-2
    0-3
    1
    3
  • 2
    Angi Zoltán
    2-3
    3-2
    1
    2
  • 3
    Sima Daniel
    3-0
    2-3
    1
    1
  • csoport: 11
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Thirlea Gheorghe
    3-1
    3-1
    2
    1
  • 2
    Ambrus Zoltan
    1-3
    3-1
    1
    2
  • 3
    Carpinis Petre Danut
    1-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: 12
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Dobinda Dinu
    3-0
    3-2
    2
    1
  • 2
    Hodivoianu Marius
    0-3
    1-3
    0
    3
  • 3
    Suciu Andrei
    2-3
    3-1
    1
    2
  • csoport: 13
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Malene Petru
    1-3
    3-1
    1
    2
  • 2
    Ontoiu Catalin
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 3
    Toader Petru
    1-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: 14
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Lungu Mihai
    0-3
    3-1
    1
    2
  • 2
    Matei Mirel
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 3
    Sarbu Rumulus
    1-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: 15
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Baciu Stefan
    3-1
    1-3
    1
    2
  • 2
    Bobu Stefan Minodor
    1-3
    3-2
    1
    3
  • 3
    Sterczer Zalán
    3-1
    2-3
    1
    1
Támogatók
ajax-icon Betöltés...