Turneu A+ -  Memorialul Ionuț Nica - 01. iun. 2019

Turneu A+ - Memorialul Ionuț Nica - 01. iun. 2019. - Incepatori

Turneu A+ - Memorialul Ionuț Nica - 01. iun. 2019. - Incepatori

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Cheile Gradistei
Helyszín: Sala Sporturilor
Cím: -
Kezdés időpontja: June 02, 2019, 09:00
Befejezés időpontja: June 02, 2019, 18:00
Nevezési díj: 50.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Fusca Georgian 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Fusca Georgian 3  
     
     
     
     
  • Lungu Mihai 3  
    Lungu Mihai 0  
     
     
     
     
  • Baciu Stefan 2  
     
    Fusca Georgian 1  
     
     
     
  • Portase Raluca 0  
     
    Avramescu Bogdan 3  
     
     
     
  • Sisva Nicusor 3  
    Sisva Nicusor 1  
     
     
     
     
  • Budea Andra 1  
    Avramescu Bogdan 3  
     
     
     
     
  • Avramescu Bogdan 3  
     
     
    Avramescu Bogdan 3  
     
     
  • Susman Dan 3  
     
     
    Ciobanu Adrian 0  
     
     
  • Morun Marian 0  
    Susman Dan 2  
     
     
     
     
  • Angi Zoltán 3  
    Angi Zoltán 3  
     
     
     
     
  • Dobinda Dinu 2  
     
    Angi Zoltán 1  
     
     
     
  • Ontoiu Catalin 1  
     
    Ciobanu Adrian 3  
     
     
     
  • Ambrus Zoltan 3  
    Ambrus Zoltan 0  
     
     
     
     
  • Ciobanu Adrian 3  
    Ciobanu Adrian 3  
     
     
     
     
  • Silviu Niculae 2  
     
     
     
    Avramescu Bogdan 2  
    Tamás Vivien  
  • Tamás Vivien 3  
     
     
     
    Tamás Vivien 3  
     
  • Popovici Mircea 1  
    Tamás Vivien 3  
     
     
     
     
  • Suciu Andrei 2  
    Matei Mirel 2  
     
     
     
     
  • Matei Mirel 3  
     
    Tamás Vivien 3  
     
     
     
  • Thirlea Gheorghe 3  
     
    Thirlea Gheorghe 2  
     
     
     
  • Bizga Romea 1  
    Thirlea Gheorghe 3  
     
     
     
     
  • Contiu Mircea 3  
    Contiu Mircea 0  
     
     
     
     
  • Dobinda Alexandru 0  
     
     
    Tamás Vivien 3  
     
     
  • Tanosov Marius 0  
     
     
    Constantin Filip 0  
     
     
  • Gita Dan 3  
    Gita Dan 0  
     
     
     
     
  • Butunoiu Dorin 3  
    Butunoiu Dorin 3  
     
     
     
     
  • Sima Daniel 0  
     
    Butunoiu Dorin 2  
     
     
     
  • Sterczer Zalán 3  
     
    Constantin Filip 3  
     
     
     
  • Malene Petru 0  
    Sterczer Zalán 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Constantin Filip 3  
     
     
     
     
  • Constantin Filip 3  
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Avramescu Bogdan
    10-1-0
    32-7
    30
  • 2.
    Tamás Vivien
    9-2-0
    27-14
    27
  • 3.
    Ciobanu Adrian
    8-2-0
    24-11
    24
  • 4.
    Constantin Filip
    7-3-0
    24-12
    21
  • 5.
    Thirlea Gheorghe
    8-1-0
    26-10
    24
  • 6.
    Fusca Georgian
    8-1-0
    25-8
    24
  • 7.
    Butunoiu Dorin
    5-4-0
    21-14
    15
  • 8.
    Angi Zoltán
    5-4-0
    22-20
    15
  • 9.
    Susman Dan
    7-1-0
    23-8
    21
  • 10.
    Matei Mirel
    6-2-0
    20-8
    18
  • 11.
    Contiu Mircea
    6-2-0
    19-9
    18
  • 12.
    Gita Dan
    4-4-0
    14-15
    12
  • 13.
    Lungu Mihai
    4-4-0
    15-16
    12
  • 14.
    Sisva Nicusor
    4-4-0
    15-13
    12
  • 15.
    Ambrus Zoltan
    4-4-0
    17-14
    12
  • 16.
    Sterczer Zalán
    3-5-0
    14-16
    9
  • 17.
    Dobinda Alexandru
    6-1-0
    18-5
    18
  • 18.
    Tanosov Marius
    6-1-0
    18-8
    18
  • 19.
    Bizga Romea
    5-2-0
    18-12
    15
  • 20.
    Dobinda Dinu
    5-2-0
    19-12
    15
  • 21.
    Malene Petru
    4-3-0
    15-13
    12
  • 22.
    Portase Raluca
    4-3-0
    12-15
    12
  • 23.
    Silviu Niculae
    4-3-0
    18-14
    12
  • 24.
    Ontoiu Catalin
    4-3-0
    17-12
    12
  • 25.
    Budea Andra
    3-4-0
    15-16
    9
  • 26.
    Sima Daniel
    3-4-0
    12-16
    9
  • 27.
    Baciu Stefan
    3-4-0
    14-13
    9
  • 28.
    Popovici Mircea
    3-4-0
    10-13
    9
  • 29.
    Suciu Andrei
    3-4-0
    14-16
    9
  • 30.
    Morun Marian
    3-4-0
    13-13
    9
  • 31.
    Bobu Stefan Minodor
    4-2-0
    13-10
    12
  • 32.
    Baltatu Eduard Laurentiu
    4-2-0
    13-11
    12
  • 33.
    Ojog Petrisor
    4-2-0
    14-12
    12
  • 34.
    Vaireanu Danut Ionel
    3-3-0
    10-12
    9
  • 35.
    Georgescu Cristian
    2-4-0
    8-14
    6
  • 36.
    Ficleanu Gabriel
    2-4-0
    11-14
    6
  • 37.
    Hodivoianu Marius
    2-4-0
    10-14
    6
  • 38.
    Pralea Constantin
    2-4-0
    12-14
    6
  • 39.
    Toader Petru
    1-5-0
    5-15
    3
  • 40.
    Portase Daria
    1-5-0
    5-15
    3
  • 41.
    Sarbu Rumulus
    1-5-0
    9-17
    3
  • 42.
    Carpinis Petre Danut
    1-5-0
    7-15
    3
  • 43.
    Iordache Catalin
    1-5-0
    5-17
    3
  • 44.
    Vale Gabriel
    1-5-0
    6-15
    3
  • 45.
    Cteta Petru
    1-5-0
    7-15
    3
  • 46.
    Filip Cristi
    1-3-0
    6-11
    3
  • 47.
    Pascu Gabriel
    1-3-0
    4-11
    3
  • 48.
    Varbanescu Radu
    0-4-0
    0-12
    0
  • 49.
    Sandu Cristian
    0-4-0
    0-12
    0
  • 50.
    Necsoiu Georgiana
    0-4-0
    1-12
    0
  • 51.
    Movileanu Adrian
    0-4-0
    1-12
    0
  • 52.
    Hradszky Sebastian
    0-4-0
    2-12
    0
  • 53.
    Barabancea Lili
    0-4-0
    5-12
    0
  • 54.
    Caranfilian Migo
    0-4-0
    1-12
    0
  • 55.
    Stoicescu Gheorghe
    0-4-0
    1-12
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 15
  • 2.
    Baciu Stefan
    1-1-0
    4-4
    3
  • Bobu Stefan Minodor
    1-1-0
    4-5
    3
  • 1.
    Sterczer Zalán
    1-1-0
    5-4
    3
  • csoport: Felső: 14
  • 1.
    Matei Mirel
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    Lungu Mihai
    1-1-0
    3-4
    3
  • Sarbu Rumulus
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 13
  • 1.
    Ontoiu Catalin
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Malene Petru
    1-1-0
    4-4
    3
  • Toader Petru
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 12
  • 1.
    Dobinda Dinu
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Suciu Andrei
    1-1-0
    5-4
    3
  • Hodivoianu Marius
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 11
  • 1.
    Thirlea Gheorghe
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Ambrus Zoltan
    1-1-0
    4-4
    3
  • Carpinis Petre Danut
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 10
  • Ojog Petrisor
    1-1-0
    3-5
    3
  • 2.
    Angi Zoltán
    1-1-0
    5-5
    3
  • 1.
    Sima Daniel
    1-1-0
    5-3
    3
  • csoport: Felső: 9
  • 1.
    Portase Raluca
    2-0-0
    6-3
    6
  • 2.
    Bizga Romea
    1-1-0
    5-4
    3
  • Iordache Catalin
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 8
  • 1.
    Avramescu Bogdan
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    Butunoiu Dorin
    1-1-0
    3-3
    3
  • Portase Daria
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 7
  • 1.
    Tanosov Marius
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Sisva Nicusor
    1-1-0
    5-3
    3
  • Georgescu Cristian
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 6
  • 1.
    Dobinda Alexandru
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Budea Andra
    1-1-0
    4-5
    3
  • Pralea Constantin
    0-2-0
    3-6
    0
  • csoport: Felső: 5
  • 1.
    Susman Dan
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    Gita Dan
    1-1-0
    3-3
    3
  • Cteta Petru
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 4
  • 1.
    Silviu Niculae
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Contiu Mircea
    1-1-0
    4-3
    3
  • Vale Gabriel
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 3
  • 1.
    Tamás Vivien
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Morun Marian
    1-1-0
    4-4
    3
  • Baltatu Eduard Laurentiu
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    Constantin Filip
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    Ciobanu Adrian
    1-1-0
    3-3
    3
  • Vaireanu Danut Ionel
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    Fusca Georgian
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    Popovici Mircea
    1-1-0
    3-4
    3
  • Ficleanu Gabriel
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Alsó: 11
  • 1.
    Thirlea Gheorghe
    4-0-0
    12-4
    12
  • 2.
    Dobinda Dinu
    3-1-0
    11-7
    9
  • 3.
    Morun Marian
    2-2-0
    9-6
    6
  • 4.
    Vale Gabriel
    1-3-0
    5-9
    3
  • Stoicescu Gheorghe
    0-4-0
    1-12
    0
  • csoport: Alsó: 10
  • 2.
    Malene Petru
    3-1-0
    11-6
    9
  • 1.
    Ojog Petrisor
    3-1-0
    11-7
    9
  • 3.
    Vaireanu Danut Ionel
    3-1-0
    10-6
    9
  • 4.
    Cteta Petru
    1-3-0
    7-9
    3
  • Necsoiu Georgiana
    0-4-0
    1-12
    0
  • csoport: Alsó: 9
  • 1.
    Bizga Romea
    4-0-0
    12-5
    12
  • 3.
    Ficleanu Gabriel
    2-2-0
    10-8
    6
  • 2.
    Lungu Mihai
    2-2-0
    9-7
    6
  • 4.
    Pralea Constantin
    2-2-0
    9-8
    6
  • Varbanescu Radu
    0-4-0
    0-12
    0
  • csoport: Alsó: 8
  • 1.
    Avramescu Bogdan
    4-0-0
    12-1
    12
  • 3.
    Popovici Mircea
    2-2-0
    6-6
    6
  • 4.
    Sisva Nicusor
    2-2-0
    6-7
    6
  • 2.
    Baciu Stefan
    2-2-0
    8-6
    6
  • Sandu Cristian
    0-4-0
    0-12
    0
  • csoport: Alsó: 7
  • 1.
    Tanosov Marius
    4-0-0
    12-3
    12
  • 2.
    Bobu Stefan Minodor
    3-1-0
    9-5
    9
  • 3.
    Constantin Filip
    2-2-0
    9-7
    6
  • 4.
    Portase Daria
    1-3-0
    5-9
    3
  • Movileanu Adrian
    0-4-0
    1-12
    0
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    Dobinda Alexandru
    4-0-0
    12-0
    12
  • 2.
    Matei Mirel
    3-1-0
    9-3
    9
  • 3.
    Tamás Vivien
    2-2-0
    6-6
    6
  • 4.
    Iordache Catalin
    1-3-0
    3-11
    3
  • Hradszky Sebastian
    0-4-0
    2-12
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Susman Dan
    4-0-0
    12-5
    12
  • 3.
    Silviu Niculae
    2-2-0
    10-9
    6
  • 2.
    Ontoiu Catalin
    2-2-0
    10-8
    6
  • 4.
    Sima Daniel
    2-2-0
    7-10
    6
  • Barabancea Lili
    0-4-0
    5-12
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Contiu Mircea
    4-0-0
    12-3
    12
  • 2.
    Hodivoianu Marius
    2-2-0
    9-8
    6
  • 3.
    Gita Dan
    2-2-0
    8-9
    6
  • 4.
    Carpinis Petre Danut
    1-3-0
    5-9
    3
  • Filip Cristi
    1-3-0
    6-11
    3
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Baltatu Eduard Laurentiu
    4-0-0
    12-5
    12
  • 2.
    Ambrus Zoltan
    2-2-0
    10-6
    6
  • 4.
    Suciu Andrei
    2-2-0
    7-9
    6
  • 3.
    Budea Andra
    2-2-0
    10-8
    6
  • Caranfilian Migo
    0-4-0
    1-12
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Ciobanu Adrian
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Angi Zoltán
    2-2-0
    10-8
    6
  • 3.
    Georgescu Cristian
    2-2-0
    8-8
    6
  • 4.
    Toader Petru
    1-3-0
    4-9
    3
  • Pascu Gabriel
    1-3-0
    4-11
    3
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Fusca Georgian
    4-0-0
    12-5
    12
  • 2.
    Portase Raluca
    2-2-0
    6-9
    6
  • 3.
    Butunoiu Dorin
    2-2-0
    10-8
    6
  • 4.
    Sarbu Rumulus
    1-3-0
    8-11
    3
  • Sterczer Zalán
    1-3-0
    6-9
    3
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Avramescu Bogdan
    2-3
    Tamás Vivien
  • Top 4
  • Avramescu Bogdan
    3-0
    Ciobanu Adrian
  • Tamás Vivien
    3-0
    Constantin Filip
  • Top 8
  • Fusca Georgian
    1-3
    Avramescu Bogdan
  • Angi Zoltán
    1-3
    Ciobanu Adrian
  • Tamás Vivien
    3-2
    Thirlea Gheorghe
  • Butunoiu Dorin
    2-3
    Constantin Filip
  • Top 16
  • Fusca Georgian
    3-0
    Lungu Mihai
  • Sisva Nicusor
    1-3
    Avramescu Bogdan
  • Susman Dan
    2-3
    Angi Zoltán
  • Ambrus Zoltan
    0-3
    Ciobanu Adrian
  • Tamás Vivien
    3-2
    Matei Mirel
  • Thirlea Gheorghe
    3-0
    Contiu Mircea
  • Gita Dan
    0-3
    Butunoiu Dorin
  • Sterczer Zalán
    0-3
    Constantin Filip
  • Top 32
  • Fusca Georgian
    3-0
  • Lungu Mihai
    3-2
    Baciu Stefan
  • Portase Raluca
    0-3
    Sisva Nicusor
  • Budea Andra
    1-3
    Avramescu Bogdan
  • Susman Dan
    3-0
    Morun Marian
  • Angi Zoltán
    3-2
    Dobinda Dinu
  • Ontoiu Catalin
    1-3
    Ambrus Zoltan
  • Ciobanu Adrian
    3-2
    Silviu Niculae
  • Tamás Vivien
    3-1
    Popovici Mircea
  • Suciu Andrei
    2-3
    Matei Mirel
  • Thirlea Gheorghe
    3-1
    Bizga Romea
  • Contiu Mircea
    3-0
    Dobinda Alexandru
  • Tanosov Marius
    0-3
    Gita Dan
  • Butunoiu Dorin
    3-0
    Sima Daniel
  • Sterczer Zalán
    3-0
    Malene Petru
  • 0-3
    Constantin Filip
  • csoport: Felső: 15
  • Baciu Stefan
    3-1
    Bobu Stefan Minodor
  • Baciu Stefan
    1-3
    Sterczer Zalán
  • Bobu Stefan Minodor
    3-2
    Sterczer Zalán
  • csoport: Felső: 14
  • Lungu Mihai
    0-3
    Matei Mirel
  • Lungu Mihai
    3-1
    Sarbu Rumulus
  • Matei Mirel
    3-0
    Sarbu Rumulus
  • csoport: Felső: 13
  • Malene Petru
    1-3
    Ontoiu Catalin
  • Malene Petru
    3-1
    Toader Petru
  • Ontoiu Catalin
    3-0
    Toader Petru
  • csoport: Felső: 12
  • Dobinda Dinu
    3-0
    Hodivoianu Marius
  • Dobinda Dinu
    3-2
    Suciu Andrei
  • Hodivoianu Marius
    1-3
    Suciu Andrei
  • csoport: Felső: 11
  • Thirlea Gheorghe
    3-1
    Ambrus Zoltan
  • Thirlea Gheorghe
    3-1
    Carpinis Petre Danut
  • Ambrus Zoltan
    3-1
    Carpinis Petre Danut
  • csoport: Felső: 10
  • Ojog Petrisor
    3-2
    Angi Zoltán
  • Ojog Petrisor
    0-3
    Sima Daniel
  • Angi Zoltán
    3-2
    Sima Daniel
  • csoport: Felső: 9
  • Bizga Romea
    2-3
    Portase Raluca
  • Bizga Romea
    3-1
    Iordache Catalin
  • Portase Raluca
    3-1
    Iordache Catalin
  • csoport: Felső: 8
  • Avramescu Bogdan
    3-0
    Butunoiu Dorin
  • Avramescu Bogdan
    3-0
    Portase Daria
  • Butunoiu Dorin
    3-0
    Portase Daria
  • csoport: Felső: 7
  • Tanosov Marius
    3-0
    Georgescu Cristian
  • Tanosov Marius
    3-2
    Sisva Nicusor
  • Georgescu Cristian
    0-3
    Sisva Nicusor
  • csoport: Felső: 6
  • Dobinda Alexandru
    3-1
    Budea Andra
  • Dobinda Alexandru
    3-1
    Pralea Constantin
  • Budea Andra
    3-2
    Pralea Constantin
  • csoport: Felső: 5
  • Susman Dan
    3-0
    Gita Dan
  • Susman Dan
    3-0
    Cteta Petru
  • Gita Dan
    3-0
    Cteta Petru
  • csoport: Felső: 4
  • Contiu Mircea
    1-3
    Silviu Niculae
  • Contiu Mircea
    3-0
    Vale Gabriel
  • Silviu Niculae
    3-1
    Vale Gabriel
  • csoport: Felső: 3
  • Baltatu Eduard Laurentiu
    0-3
    Tamás Vivien
  • Baltatu Eduard Laurentiu
    1-3
    Morun Marian
  • Tamás Vivien
    3-1
    Morun Marian
  • csoport: Felső: 2
  • Ciobanu Adrian
    0-3
    Constantin Filip
  • Ciobanu Adrian
    3-0
    Vaireanu Danut Ionel
  • Constantin Filip
    3-0
    Vaireanu Danut Ionel
  • csoport: Felső: 1
  • Fusca Georgian
    3-0
    Popovici Mircea
  • Fusca Georgian
    3-0
    Ficleanu Gabriel
  • Popovici Mircea
    3-1
    Ficleanu Gabriel
  • csoport: Alsó: 11
  • Morun Marian
    1-3
    Thirlea Gheorghe
  • Morun Marian
    2-3
    Dobinda Dinu
  • Morun Marian
    3-0
    Vale Gabriel
  • Morun Marian
    3-0
    Stoicescu Gheorghe
  • Thirlea Gheorghe
    3-2
    Dobinda Dinu
  • Thirlea Gheorghe
    3-1
    Vale Gabriel
  • Thirlea Gheorghe
    3-0
    Stoicescu Gheorghe
  • Dobinda Dinu
    3-1
    Vale Gabriel
  • Dobinda Dinu
    3-1
    Stoicescu Gheorghe
  • Vale Gabriel
    3-0
    Stoicescu Gheorghe
  • csoport: Alsó: 10
  • Ojog Petrisor
    2-3
    Malene Petru
  • Ojog Petrisor
    3-2
    Cteta Petru
  • Ojog Petrisor
    3-1
    Vaireanu Danut Ionel
  • Ojog Petrisor
    3-1
    Necsoiu Georgiana
  • Malene Petru
    3-1
    Cteta Petru
  • Malene Petru
    2-3
    Vaireanu Danut Ionel
  • Malene Petru
    3-0
    Necsoiu Georgiana
  • Cteta Petru
    1-3
    Vaireanu Danut Ionel
  • Cteta Petru
    3-0
    Necsoiu Georgiana
  • Vaireanu Danut Ionel
    3-0
    Necsoiu Georgiana
  • csoport: Alsó: 9
  • Ficleanu Gabriel
    2-3
    Bizga Romea
  • Ficleanu Gabriel
    3-2
    Lungu Mihai
  • Ficleanu Gabriel
    2-3
    Pralea Constantin
  • Ficleanu Gabriel
    3-0
    Varbanescu Radu
  • Bizga Romea
    3-1
    Lungu Mihai
  • Bizga Romea
    3-2
    Pralea Constantin
  • Bizga Romea
    3-0
    Varbanescu Radu
  • Lungu Mihai
    3-1
    Pralea Constantin
  • Lungu Mihai
    3-0
    Varbanescu Radu
  • Pralea Constantin
    3-0
    Varbanescu Radu
  • csoport: Alsó: 8
  • Sisva Nicusor
    0-3
    Avramescu Bogdan
  • Sisva Nicusor
    0-3
    Popovici Mircea
  • Sisva Nicusor
    3-1
    Baciu Stefan
  • Sisva Nicusor
    3-0
    Sandu Cristian
  • Avramescu Bogdan
    3-0
    Popovici Mircea
  • Avramescu Bogdan
    3-1
    Baciu Stefan
  • Avramescu Bogdan
    3-0
    Sandu Cristian
  • Popovici Mircea
    0-3
    Baciu Stefan
  • Popovici Mircea
    3-0
    Sandu Cristian
  • Baciu Stefan
    3-0
    Sandu Cristian
  • csoport: Alsó: 7
  • Tanosov Marius
    3-0
    Bobu Stefan Minodor
  • Tanosov Marius
    3-2
    Constantin Filip
  • Tanosov Marius
    3-1
    Portase Daria
  • Tanosov Marius
    3-0
    Movileanu Adrian
  • Bobu Stefan Minodor
    3-1
    Constantin Filip
  • Bobu Stefan Minodor
    3-0
    Portase Daria
  • Bobu Stefan Minodor
    3-1
    Movileanu Adrian
  • Constantin Filip
    3-1
    Portase Daria
  • Constantin Filip
    3-0
    Movileanu Adrian
  • Portase Daria
    3-0
    Movileanu Adrian
  • csoport: Alsó: 6
  • Dobinda Alexandru
    3-0
    Matei Mirel
  • Dobinda Alexandru
    3-0
    Iordache Catalin
  • Dobinda Alexandru
    3-0
    Tamás Vivien
  • Dobinda Alexandru
    3-0
    Hradszky Sebastian
  • Matei Mirel
    3-0
    Iordache Catalin
  • Matei Mirel
    3-0
    Tamás Vivien
  • Matei Mirel
    3-0
    Hradszky Sebastian
  • Iordache Catalin
    0-3
    Tamás Vivien
  • Iordache Catalin
    3-2
    Hradszky Sebastian
  • Tamás Vivien
    3-0
    Hradszky Sebastian
  • csoport: Alsó: 5
  • Silviu Niculae
    2-3
    Susman Dan
  • Silviu Niculae
    3-1
    Barabancea Lili
  • Silviu Niculae
    3-2
    Ontoiu Catalin
  • Silviu Niculae
    2-3
    Sima Daniel
  • Susman Dan
    3-1
    Barabancea Lili
  • Susman Dan
    3-2
    Ontoiu Catalin
  • Susman Dan
    3-0
    Sima Daniel
  • Barabancea Lili
    1-3
    Ontoiu Catalin
  • Barabancea Lili
    2-3
    Sima Daniel
  • Ontoiu Catalin
    3-1
    Sima Daniel
  • csoport: Alsó: 4
  • Contiu Mircea
    3-1
    Gita Dan
  • Contiu Mircea
    3-1
    Filip Cristi
  • Contiu Mircea
    3-0
    Carpinis Petre Danut
  • Contiu Mircea
    3-1
    Hodivoianu Marius
  • Gita Dan
    3-2
    Filip Cristi
  • Gita Dan
    3-1
    Carpinis Petre Danut
  • Gita Dan
    1-3
    Hodivoianu Marius
  • Filip Cristi
    0-3
    Carpinis Petre Danut
  • Filip Cristi
    3-2
    Hodivoianu Marius
  • Carpinis Petre Danut
    1-3
    Hodivoianu Marius
  • csoport: Alsó: 3
  • Suciu Andrei
    1-3
    Baltatu Eduard Laurentiu
  • Suciu Andrei
    0-3
    Ambrus Zoltan
  • Suciu Andrei
    3-1
    Caranfilian Migo
  • Suciu Andrei
    3-2
    Budea Andra
  • Baltatu Eduard Laurentiu
    3-2
    Ambrus Zoltan
  • Baltatu Eduard Laurentiu
    3-0
    Caranfilian Migo
  • Baltatu Eduard Laurentiu
    3-2
    Budea Andra
  • Ambrus Zoltan
    3-0
    Caranfilian Migo
  • Ambrus Zoltan
    2-3
    Budea Andra
  • Caranfilian Migo
    0-3
    Budea Andra
  • csoport: Alsó: 2
  • Ciobanu Adrian
    3-0
    Pascu Gabriel
  • Ciobanu Adrian
    3-2
    Angi Zoltán
  • Ciobanu Adrian
    3-0
    Georgescu Cristian
  • Ciobanu Adrian
    3-0
    Toader Petru
  • Pascu Gabriel
    3-2
    Angi Zoltán
  • Pascu Gabriel
    1-3
    Georgescu Cristian
  • Pascu Gabriel
    0-3
    Toader Petru
  • Angi Zoltán
    3-2
    Georgescu Cristian
  • Angi Zoltán
    3-0
    Toader Petru
  • Georgescu Cristian
    3-1
    Toader Petru
  • csoport: Alsó: 1
  • Sterczer Zalán
    1-3
    Fusca Georgian
  • Sterczer Zalán
    0-3
    Butunoiu Dorin
  • Sterczer Zalán
    2-3
    Sarbu Rumulus
  • Sterczer Zalán
    3-0
    Portase Raluca
  • Fusca Georgian
    3-2
    Butunoiu Dorin
  • Fusca Georgian
    3-2
    Sarbu Rumulus
  • Fusca Georgian
    3-0
    Portase Raluca
  • Butunoiu Dorin
    3-2
    Sarbu Rumulus
  • Butunoiu Dorin
    2-3
    Portase Raluca
  • Sarbu Rumulus
    1-3
    Portase Raluca
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Sterczer Zalán 
     
    1-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
  • 2
    Fusca Georgian 
    3-1
     
    3-2
    3-2
    3-0
    4
  • 3
    Butunoiu Dorin 
    3-0
    2-3
     
    3-2
    2-3
    2
  • 4
    Sarbu Rumulus 
    3-2
    2-3
    2-3
     
    1-3
    1
  • 5
    Portase Raluca 
    0-3
    0-3
    3-2
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Ciobanu Adrian 
     
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Pascu Gabriel 
    0-3
     
    3-2
    1-3
    0-3
    1
  • 3
    Angi Zoltán 
    2-3
    2-3
     
    3-2
    3-0
    2
  • 4
    Georgescu Cristian 
    0-3
    3-1
    2-3
     
    3-1
    2
  • 5
    Toader Petru 
    0-3
    3-0
    0-3
    1-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Suciu Andrei 
     
    1-3
    0-3
    3-1
    3-2
    2
  • 2
    Baltatu Eduard Laurentiu 
    3-1
     
    3-2
    3-0
    3-2
    4
  • 3
    Ambrus Zoltan 
    3-0
    2-3
     
    3-0
    2-3
    2
  • 4
    Caranfilian Migo 
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 5
    Budea Andra 
    2-3
    2-3
    3-2
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Contiu Mircea 
     
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    4
  • 2
    Gita Dan 
    1-3
     
    3-2
    3-1
    1-3
    2
  • 3
    Filip Cristi 
    1-3
    2-3
     
    0-3
    3-2
    1
  • 4
    Carpinis Petre Danut 
    0-3
    1-3
    3-0
     
    1-3
    1
  • 5
    Hodivoianu Marius 
    1-3
    3-1
    2-3
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Silviu Niculae 
     
    2-3
    3-1
    3-2
    2-3
    2
  • 2
    Susman Dan 
    3-2
     
    3-1
    3-2
    3-0
    4
  • 3
    Barabancea Lili 
    1-3
    1-3
     
    1-3
    2-3
    0
  • 4
    Ontoiu Catalin 
    2-3
    2-3
    3-1
     
    3-1
    2
  • 5
    Sima Daniel 
    3-2
    0-3
    3-2
    1-3
     
    2
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Dobinda Alexandru 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Matei Mirel 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Iordache Catalin 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    3-2
    1
  • 4
    Tamás Vivien 
    0-3
    0-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 5
    Hradszky Sebastian 
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Tanosov Marius 
     
    3-0
    3-2
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Bobu Stefan Minodor 
    0-3
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Constantin Filip 
    2-3
    1-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 4
    Portase Daria 
    1-3
    0-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 5
    Movileanu Adrian 
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Sisva Nicusor 
     
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Avramescu Bogdan 
    3-0
     
    3-0
    3-1
    3-0
    4
  • 3
    Popovici Mircea 
    3-0
    0-3
     
    0-3
    3-0
    2
  • 4
    Baciu Stefan 
    1-3
    1-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 5
    Sandu Cristian 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Ficleanu Gabriel 
     
    2-3
    3-2
    2-3
    3-0
    2
  • 2
    Bizga Romea 
    3-2
     
    3-1
    3-2
    3-0
    4
  • 3
    Lungu Mihai 
    2-3
    1-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 4
    Pralea Constantin 
    3-2
    2-3
    1-3
     
    3-0
    2
  • 5
    Varbanescu Radu 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Ojog Petrisor 
     
    2-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3
  • 2
    Malene Petru 
    3-2
     
    3-1
    2-3
    3-0
    3
  • 3
    Cteta Petru 
    2-3
    1-3
     
    1-3
    3-0
    1
  • 4
    Vaireanu Danut Ionel 
    1-3
    3-2
    3-1
     
    3-0
    3
  • 5
    Necsoiu Georgiana 
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Morun Marian 
     
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Thirlea Gheorghe 
    3-1
     
    3-2
    3-1
    3-0
    4
  • 3
    Dobinda Dinu 
    3-2
    2-3
     
    3-1
    3-1
    3
  • 4
    Vale Gabriel 
    0-3
    1-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 5
    Stoicescu Gheorghe 
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Fusca Georgian 
     
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Popovici Mircea 
    0-3
     
    3-1
    1
  • 3
    Ficleanu Gabriel 
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Ciobanu Adrian 
     
    0-3
    3-0
    1
  • 2
    Constantin Filip 
    3-0
     
    3-0
    2
  • 3
    Vaireanu Danut Ionel 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Baltatu Eduard Laurentiu 
     
    0-3
    1-3
    0
  • 2
    Tamás Vivien 
    3-0
     
    3-1
    2
  • 3
    Morun Marian 
    3-1
    1-3
     
    1
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Contiu Mircea 
     
    1-3
    3-0
    1
  • 2
    Silviu Niculae 
    3-1
     
    3-1
    2
  • 3
    Vale Gabriel 
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Susman Dan 
     
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Gita Dan 
    0-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Cteta Petru 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Dobinda Alexandru 
     
    3-1
    3-1
    2
  • 2
    Budea Andra 
    1-3
     
    3-2
    1
  • 3
    Pralea Constantin 
    1-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Tanosov Marius 
     
    3-0
    3-2
    2
  • 2
    Georgescu Cristian 
    0-3
     
    0-3
    0
  • 3
    Sisva Nicusor 
    2-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Avramescu Bogdan 
     
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Butunoiu Dorin 
    0-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Portase Daria 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Bizga Romea 
     
    2-3
    3-1
    1
  • 2
    Portase Raluca 
    3-2
     
    3-1
    2
  • 3
    Iordache Catalin 
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Ojog Petrisor 
     
    3-2
    0-3
    1
  • 2
    Angi Zoltán 
    2-3
     
    3-2
    1
  • 3
    Sima Daniel 
    3-0
    2-3
     
    1
  • csoport: Felső: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Thirlea Gheorghe 
     
    3-1
    3-1
    2
  • 2
    Ambrus Zoltan 
    1-3
     
    3-1
    1
  • 3
    Carpinis Petre Danut 
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 12
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Dobinda Dinu 
     
    3-0
    3-2
    2
  • 2
    Hodivoianu Marius 
    0-3
     
    1-3
    0
  • 3
    Suciu Andrei 
    2-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Felső: 13
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Malene Petru 
     
    1-3
    3-1
    1
  • 2
    Ontoiu Catalin 
    3-1
     
    3-0
    2
  • 3
    Toader Petru 
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 14
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Lungu Mihai 
     
    0-3
    3-1
    1
  • 2
    Matei Mirel 
    3-0
     
    3-0
    2
  • 3
    Sarbu Rumulus 
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 15
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Baciu Stefan 
     
    3-1
    1-3
    1
  • 2
    Bobu Stefan Minodor 
    1-3
     
    3-2
    1
  • 3
    Sterczer Zalán 
    3-1
    2-3
     
    1
Támogatók