Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Teqball World Cup Double 2018

Teqball World Cup Double 2018

Teqball World Cup Double 2018

by Sinn Cou
Ingyenes
Ország: France Város: Reims Helyszín: Federation Internationale de Teqball Cím: -
Kezdés időpontja: October 12, 2018, 12:00 Befejezés időpontja: October 13, 2018, 20:00
  • Név
    Pontok száma
  • Egyéni díj
    Név
  • Egyéni díj
    Név
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • A csoport
  • Hammad Mohammad - Toqeer Yasar
    9-20
    Alexander Obidin - Kirill Zemskov
  • Hammad Mohammad - Toqeer Yasar
    4-20
    Antonio Aurio - Martijn Ten Duis
  • Hammad Mohammad - Toqeer Yasar
    20-14
    Liam Bryce - Kiran Corocan
  • Hammad Mohammad - Toqeer Yasar
    6-20
    Nasser Ajouaou - Yassine Eddardi
  • Alexander Obidin - Kirill Zemskov
    10-20
    Antonio Aurio - Martijn Ten Duis
  • Alexander Obidin - Kirill Zemskov
    20-6
    Liam Bryce - Kiran Corocan
  • Alexander Obidin - Kirill Zemskov
    17-20
    Nasser Ajouaou - Yassine Eddardi
  • Antonio Aurio - Martijn Ten Duis
    20-2
    Liam Bryce - Kiran Corocan
  • Antonio Aurio - Martijn Ten Duis
    20-13
    Nasser Ajouaou - Yassine Eddardi
  • Liam Bryce - Kiran Corocan
    5-20
    Nasser Ajouaou - Yassine Eddardi
  • B csoport
  • Matthew Caruana - Anthony Mamo
    9-20
    Maurizio Galli - Emiliano Salvetti
  • Matthew Caruana - Anthony Mamo
    17-20
    Patrick Fereira - Lopes Luca
  • Matthew Caruana - Anthony Mamo
    20-10
    Elin Astird Gustafsson - David Carl Johansson
  • Matthew Caruana - Anthony Mamo
    6-20
    Ilyés Szabolcs - Lázár Zsolt
  • Maurizio Galli - Emiliano Salvetti
    20-5
    Patrick Fereira - Lopes Luca
  • Maurizio Galli - Emiliano Salvetti
    20-2
    Elin Astird Gustafsson - David Carl Johansson
  • Maurizio Galli - Emiliano Salvetti
    12-20
    Ilyés Szabolcs - Lázár Zsolt
  • Patrick Fereira - Lopes Luca
    20-7
    Elin Astird Gustafsson - David Carl Johansson
  • Patrick Fereira - Lopes Luca
    1-20
    Ilyés Szabolcs - Lázár Zsolt
  • Elin Astird Gustafsson - David Carl Johansson
    6-20
    Ilyés Szabolcs - Lázár Zsolt
  • C csoport
  • Natalia Guitler - Marcos Viera Da Silva
    20-7
    Vladimir Ječmenica - Marko Milisavljević
  • Natalia Guitler - Marcos Viera Da Silva
    8-20
    Bogdan Marojevic - Nikola Mitro
  • Natalia Guitler - Marcos Viera Da Silva
    20-8
    Curtis Germain - Ash Randall
  • Natalia Guitler - Marcos Viera Da Silva
    20-5
    Fuxing Chen - Jiafeng Hong
  • Vladimir Ječmenica - Marko Milisavljević
    5-20
    Bogdan Marojevic - Nikola Mitro
  • Vladimir Ječmenica - Marko Milisavljević
    20-8
    Curtis Germain - Ash Randall
  • Vladimir Ječmenica - Marko Milisavljević
    20-11
    Fuxing Chen - Jiafeng Hong
  • Bogdan Marojevic - Nikola Mitro
    20-4
    Curtis Germain - Ash Randall
  • Bogdan Marojevic - Nikola Mitro
    20-2
    Fuxing Chen - Jiafeng Hong
  • Curtis Germain - Ash Randall
    16-20
    Fuxing Chen - Jiafeng Hong
  • D csoport
  • Romain Gesmier - Jonathan Siad
    20-15
    Kanae Sugawara - Akinori Wasse
  • Romain Gesmier - Jonathan Siad
    20-16
    Toni Kneip - Joonas Ruumensaari
  • Romain Gesmier - Jonathan Siad
    20-15
    Carlos Ferreira - Dionísio Gonçalves
  • Romain Gesmier - Jonathan Siad
    20-3
    Martyniuk Dmytro - Iarovyi Sergii
  • Kanae Sugawara - Akinori Wasse
    11-20
    Toni Kneip - Joonas Ruumensaari
  • Kanae Sugawara - Akinori Wasse
    9-20
    Carlos Ferreira - Dionísio Gonçalves
  • Kanae Sugawara - Akinori Wasse
    16-20
    Martyniuk Dmytro - Iarovyi Sergii
  • Toni Kneip - Joonas Ruumensaari
    15-20
    Carlos Ferreira - Dionísio Gonçalves
  • Toni Kneip - Joonas Ruumensaari
    22-20
    Martyniuk Dmytro - Iarovyi Sergii
  • Carlos Ferreira - Dionísio Gonçalves
    20-4
    Martyniuk Dmytro - Iarovyi Sergii
  • E csoport
  • Tomas Macurek - Patrik Poncar
    20-17
    Abdullatif Al-Hamad - Yousif Al-Saqer
  • Tomas Macurek - Patrik Poncar
    20-15
    Redi Jupi - Llakaj Xhevat
  • Tomas Macurek - Patrik Poncar
    20-17
    Gregory Engelbrecht - Jesus Peńate Huguett
  • Tomas Macurek - Patrik Poncar
    15-20
    Gregory Campi - Benoit Cheyrou
  • Abdullatif Al-Hamad - Yousif Al-Saqer
    17-20
    Redi Jupi - Llakaj Xhevat
  • Abdullatif Al-Hamad - Yousif Al-Saqer
    14-20
    Gregory Engelbrecht - Jesus Peńate Huguett
  • Abdullatif Al-Hamad - Yousif Al-Saqer
    5-20
    Gregory Campi - Benoit Cheyrou
  • Redi Jupi - Llakaj Xhevat
    20-13
    Gregory Engelbrecht - Jesus Peńate Huguett
  • Redi Jupi - Llakaj Xhevat
    9-20
    Gregory Campi - Benoit Cheyrou
  • Gregory Engelbrecht - Jesus Peńate Huguett
    6-20
    Gregory Campi - Benoit Cheyrou
  • F csoport
  • Ben Nuttall - Amitai Winehouse
    6-20
    Adrian Duszak - Konrad Nowicki
  • Ben Nuttall - Amitai Winehouse
    1-20
    Konstantinos Betsas - Matthaios Sachsanidis
  • Ben Nuttall - Amitai Winehouse
    4-20
    Connor Millar - Jack Millar
  • Ben Nuttall - Amitai Winehouse
    3-20
    Tim Engelhardt Joel Nisslein
  • Adrian Duszak - Konrad Nowicki
    20-13
    Konstantinos Betsas - Matthaios Sachsanidis
  • Adrian Duszak - Konrad Nowicki
    20-14
    Connor Millar - Jack Millar
  • Adrian Duszak - Konrad Nowicki
    13-20
    Tim Engelhardt Joel Nisslein
  • Konstantinos Betsas - Matthaios Sachsanidis
    20-8
    Connor Millar - Jack Millar
  • Konstantinos Betsas - Matthaios Sachsanidis
    11-20
    Tim Engelhardt Joel Nisslein
  • Connor Millar - Jack Millar
    4-20
    Tim Engelhardt Joel Nisslein
  • G csoport
  • Jean Philippe Sele - Azer Xuma
    20-15
    Alex Oates - Ciaran Walsh
  • Jean Philippe Sele - Azer Xuma
    20-10
    Ohad Cohen - Omri Cohen
  • Jean Philippe Sele - Azer Xuma
    20-17
    Laurent Mbassa - Hubert Noah
  • Jean Philippe Sele - Azer Xuma
    20-12
    Israel Gabriel - Ortiz Lugo
  • Alex Oates - Ciaran Walsh
    15-20
    Ohad Cohen - Omri Cohen
  • Alex Oates - Ciaran Walsh
    18-20
    Laurent Mbassa - Hubert Noah
  • Alex Oates - Ciaran Walsh
    20-7
    Israel Gabriel - Ortiz Lugo
  • Ohad Cohen - Omri Cohen
    11-20
    Laurent Mbassa - Hubert Noah
  • Ohad Cohen - Omri Cohen
    20-18
    Israel Gabriel - Ortiz Lugo
  • Laurent Mbassa - Hubert Noah
    20-10
    Israel Gabriel - Ortiz Lugo
  • H csoport
  • Amine Benchamloule - Abdelraouf Zarabi
    18-20
    Karim Ghafghaf - Axel Lawarée
  • Amine Benchamloule - Abdelraouf Zarabi
    5-20
    Bányik Csaba - Blázsovics Ádám
  • Amine Benchamloule - Abdelraouf Zarabi
    9-20
    Javier Asensio - Aitor Vives
  • Amine Benchamloule - Abdelraouf Zarabi
    20-9
    Emilia Eva Natasha Binti Saudia - Saravanakumar Narayanan
  • Karim Ghafghaf - Axel Lawarée
    3-20
    Bányik Csaba - Blázsovics Ádám
  • Karim Ghafghaf - Axel Lawarée
    5-20
    Javier Asensio - Aitor Vives
  • Karim Ghafghaf - Axel Lawarée
    20-9
    Emilia Eva Natasha Binti Saudia - Saravanakumar Narayanan
  • Bányik Csaba - Blázsovics Ádám
    20-13
    Javier Asensio - Aitor Vives
  • Bányik Csaba - Blázsovics Ádám
    20-10
    Emilia Eva Natasha Binti Saudia - Saravanakumar Narayanan
  • Javier Asensio - Aitor Vives
    20-8
    Emilia Eva Natasha Binti Saudia - Saravanakumar Narayanan
  • Top 16
  • Antonio Aurio - Martijn Ten Duis
    0-2
    Javier Asensio - Aitor Vives
  • Nasser Ajouaou - Yassine Eddardi
    0-2
    Bányik Csaba - Blázsovics Ádám
  • Gregory Campi - Benoit Cheyrou
    0-2
    Carlos Ferreira - Dionísio Gonçalves
  • Tomas Macurek - Patrik Poncar
    0-2
    Romain Gesmier - Jonathan Siad
  • Bogdan Marojevic - Nikola Mitro
    2-0
    Adrian Duszak - Konrad Nowicki
  • Natalia Guitler - Marcos Viera Da Silva
    2-0
    Tim Engelhardt Joel Nisslein
  • Jean Philippe Sele - Azer Xuma
    0-2
    Maurizio Galli - Emiliano Salvetti
  • Laurent Mbassa - Hubert Noah
    0-2
    Ilyés Szabolcs - Lázár Zsolt
  • Top 8
  • Javier Asensio - Aitor Vives
    0-2
    Ilyés Szabolcs - Lázár Zsolt
  • Bogdan Marojevic - Nikola Mitro
    2-0
    Romain Gesmier - Jonathan Siad
  • Carlos Ferreira - Dionísio Gonçalves
    0-2
    Natalia Guitler - Marcos Viera Da Silva
  • Maurizio Galli - Emiliano Salvetti
    0-2
    Bányik Csaba - Blázsovics Ádám
  • Top 4
  • Ilyés Szabolcs - Lázár Zsolt
    0-2
    Bogdan Marojevic - Nikola Mitro
  • Natalia Guitler - Marcos Viera Da Silva
    0-2
    Bányik Csaba - Blázsovics Ádám
  • Top 3-4
  • Natalia Guitler - Marcos Viera Da Silva
    0-2
    Ilyés Szabolcs - Lázár Zsolt
  • Top 1-2
  • Bogdan Marojevic - Nikola Mitro
    2-0
    Bányik Csaba - Blázsovics Ádám
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • A csoport
  • B csoport
  • C csoport
  • D csoport
  • E csoport
  • F csoport
  • G csoport
  • H csoport
  • Top 16
  • Top 8
  • Top 4
  • Top 3-4
  • Top 1-2
  • A csoport
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Hammad Mohammad - Toqeer Yasar
    9-20
    4-20
    20-14
    6-20
    1
    4
  • 2
    Alexander Obidin - Kirill Zemskov
    20-9
    10-20
    20-6
    17-20
    2
    3
  • 3
    Antonio Aurio - Martijn Ten Duis
    20-4
    20-10
    20-2
    20-13
    4
    1
  • 4
    Liam Bryce - Kiran Corocan
    14-20
    6-20
    2-20
    5-20
    0
    5
  • 5
    Nasser Ajouaou - Yassine Eddardi
    20-6
    20-17
    13-20
    20-5
    3
    2
  • B csoport
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Matthew Caruana - Anthony Mamo
    9-20
    17-20
    20-10
    6-20
    1
    4
  • 2
    Maurizio Galli - Emiliano Salvetti
    20-9
    20-5
    20-2
    12-20
    3
    2
  • 3
    Patrick Fereira - Lopes Luca
    20-17
    5-20
    20-7
    1-20
    2
    3
  • 4
    Elin Astird Gustafsson - David Carl Johansson
    10-20
    2-20
    7-20
    6-20
    0
    5
  • 5
    Ilyés Szabolcs - Lázár Zsolt
    20-6
    20-12
    20-1
    20-6
    4
    1
  • C csoport
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Natalia Guitler - Marcos Viera Da Silva
    20-7
    8-20
    20-8
    20-5
    3
    2
  • 2
    Vladimir Ječmenica - Marko Milisavljević
    7-20
    5-20
    20-8
    20-11
    2
    3
  • 3
    Bogdan Marojevic - Nikola Mitro
    20-8
    20-5
    20-4
    20-2
    4
    1
  • 4
    Curtis Germain - Ash Randall
    8-20
    8-20
    4-20
    16-20
    0
    5
  • 5
    Fuxing Chen - Jiafeng Hong
    5-20
    11-20
    2-20
    20-16
    1
    4
  • D csoport
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Romain Gesmier - Jonathan Siad
    20-15
    20-16
    20-15
    20-3
    4
    1
  • 2
    Kanae Sugawara - Akinori Wasse
    15-20
    11-20
    9-20
    16-20
    0
    5
  • 3
    Toni Kneip - Joonas Ruumensaari
    16-20
    20-11
    15-20
    22-20
    2
    3
  • 4
    Carlos Ferreira - Dionísio Gonçalves
    15-20
    20-9
    20-15
    20-4
    3
    2
  • 5
    Martyniuk Dmytro - Iarovyi Sergii
    3-20
    20-16
    20-22
    4-20
    1
    4
  • E csoport
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Tomas Macurek - Patrik Poncar
    20-17
    20-15
    20-17
    15-20
    3
    2
  • 2
    Abdullatif Al-Hamad - Yousif Al-Saqer
    17-20
    17-20
    14-20
    5-20
    0
    5
  • 3
    Redi Jupi - Llakaj Xhevat
    15-20
    20-17
    20-13
    9-20
    2
    3
  • 4
    Gregory Engelbrecht - Jesus Peńate Huguett
    17-20
    20-14
    13-20
    6-20
    1
    4
  • 5
    Gregory Campi - Benoit Cheyrou
    20-15
    20-5
    20-9
    20-6
    4
    1
  • F csoport
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ben Nuttall - Amitai Winehouse
    6-20
    1-20
    4-20
    3-20
    0
    5
  • 2
    Adrian Duszak - Konrad Nowicki
    20-6
    20-13
    20-14
    13-20
    3
    2
  • 3
    Konstantinos Betsas - Matthaios Sachsanidis
    20-1
    13-20
    20-8
    11-20
    2
    3
  • 4
    Connor Millar - Jack Millar
    20-4
    14-20
    8-20
    4-20
    1
    4
  • 5
    Tim Engelhardt Joel Nisslein
    20-3
    20-13
    20-11
    20-4
    4
    1
  • G csoport
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Jean Philippe Sele - Azer Xuma
    20-15
    20-10
    20-17
    20-12
    4
    1
  • 2
    Alex Oates - Ciaran Walsh
    15-20
    15-20
    18-20
    20-7
    1
    4
  • 3
    Ohad Cohen - Omri Cohen
    10-20
    20-15
    11-20
    20-18
    2
    3
  • 4
    Laurent Mbassa - Hubert Noah
    17-20
    20-18
    20-11
    20-10
    3
    2
  • 5
    Israel Gabriel - Ortiz Lugo
    12-20
    7-20
    18-20
    10-20
    0
    5
  • H csoport
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Amine Benchamloule - Abdelraouf Zarabi
    18-20
    5-20
    9-20
    20-9
    1
    4
  • 2
    Karim Ghafghaf - Axel Lawarée
    20-18
    3-20
    5-20
    20-9
    2
    3
  • 3
    Bányik Csaba - Blázsovics Ádám
    20-5
    20-3
    20-13
    20-10
    4
    1
  • 4
    Javier Asensio - Aitor Vives
    20-9
    20-5
    13-20
    20-8
    3
    2
  • 5
    Emilia Eva Natasha Binti Saudia - Saravanakumar Narayanan
    9-20
    9-20
    10-20
    8-20
    0
    5
Támogatók
ajax-icon Betöltés...