SkyMarathon - Dinozauru 2019

SkyMarathon - Dinozauru 2019

SkyMarathon - Dinozauru 2019

by Böjthe Bernadett
Ország: Románia
Város: Rausor
Helyszín: Parcul National Retezat
Cím: Parcul National Retezat
Kezdés időpontja: August 03, 2019, 07:30
Befejezés időpontja: August 04, 2019, 08:00
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Név
    Eredmény
  • csoport: Alsó: Female 18-29
  • 1.
    Nikoletta Foris (201)
    07:48:29
  • 2.
    Ramona Paveliu (202)
    10:26:16
  • 3.
    Teodora Maria Vermesan (203)
  • csoport: Alsó: Female 30-39
  • 1.
    Rodica Emilia Bogdan (204)
    06:24:30
  • 2.
    Alexandra Groza (207)
    06:29:47
  • 3.
    Raluca Alexandra Chiran (206)
    07:52:53
  • 4.
    Alina Lungu (210)
    08:26:44
  • 5.
    Raluca Vizureanu (212)
    08:28:20
  • 6.
    Ramona Koska (209)
  • csoport: Alsó: Female 40-49
  • 1.
    Adina Tipei (222)
    07:14:27
  • 2.
    Linda Motoiu (220)
    07:46:40
  • 3.
    Mioara Milos (218)
    07:52:52
  • 4.
    Mihaela Constantinescu (215)
    09:26:24
  • 5.
    Ana Maria Comanescu (214)
    10:23:00
  • csoport: Alsó: Male 18-29
  • 1.
    Costin Viorel Ivan (230)
    05:46:53
  • 2.
    Vladut Mihai Antonescu (20)
    06:41:13
  • 3.
    Raducan Bogdan (30)
    06:42:16
  • 4.
    Ovidiu Staniloiu (31)
    06:45:57
  • 5.
    Robert Stelian Nita (29)
    06:52:24
  • 6.
    Daniel Raoul Armeanca (21)
    07:14:33
  • 7.
    Enio Roberto Ilinoiu (26)
    07:51:19
  • 8.
    Octavian Stoica (32)
    10:26:16
  • 9.
    Cristian Andrei Dumea (24)
  • csoport: Alsó: Male 30-39
  • 1.
    Silviu Balan (226)
    04:18:47
  • 2.
    Ilie Iloiu (3)
    04:34:49
  • 3.
    Cornel Miron (2)
    05:01:43
  • 4.
    Adrian Cosma (40)
    05:19:50
  • 5.
    Ionut Golban (46)
    05:28:38
  • 6.
    Ștefan Salagean (5)
    05:48:51
  • 7.
    Razvan Potîng (59)
    05:57:10
  • 8.
    Razvan Veres (64)
    06:10:07
  • 9.
    Stelian Vezentan (65)
    06:21:58
  • 10.
    Vlad Fotia (44)
    06:45:58
  • 11.
    Lucian Florin Dumitriu (43)
    06:48:11
  • 12.
    Ciprian Lucian Jibetean (48)
    06:53:37
  • 13.
    Laurentiu Georgescu (45)
    06:58:50
  • 14.
    Ovidiu Mihutescu (52)
    07:06:47
  • 15.
    Cosmin Rebenciuc (225)
    07:54:47
  • 16.
    Stefan Negrila (55)
    07:54:49
  • 17.
    Gavril Ducu (42)
    07:56:55
  • 18.
    Bogdan Kocz (50)
    08:15:39
  • 19.
    Bogdan Bodistean (36)
    08:48:48
  • 20.
    Rares Barb (35)
    09:21:05
  • 21.
    Ionut Petcu (228)
    09:57:52
  • 22.
    Gabriel Turlacu (63)
  • csoport: Alsó: Male 40-49
  • 1.
    Stefan Nicu Macarie (78)
    04:19:15
  • 2.
    Constantin Busuioc (1)
    04:23:37
  • 3.
    Szabolcs Márton (79)
    04:50:34
  • 4.
    Mihai Iacob (75)
    05:15:26
  • 5.
    Dan-Mihai Nicoara (83)
    05:45:19
  • 6.
    Mate Robert Radu (80)
    06:24:33
  • 7.
    Vlad Constantin Popescu (87)
    06:41:17
  • 8.
    Marius Mocuta (229)
    06:54:07
  • 9.
    Teodor Rogojina Fati (89)
    06:56:20
  • 10.
    Lucian Lazar (77)
    07:02:22
  • 11.
    Madalin Popa (86)
    07:03:50
  • 12.
    Cornel Durdeu (73)
    07:08:55
  • 13.
    Catalin Aldea (67)
    07:14:07
  • 14.
    Octavian Petrescu (84)
    07:30:29
  • 15.
    Mihai Cretulescu (72)
    07:40:39
  • 16.
    Sergiu Rus (90)
    07:47:41
  • 17.
    Titus Craciun (70)
    07:47:59
  • 18.
    Vasile Pricope (88)
    07:54:32
  • 19.
    Alin-Cezar Pietrareanu (85)
    08:07:21
  • 20.
    Andrei Blumer (227)
    08:16:32
  • 21.
    Fabian Spataru (91)
    08:21:36
  • 22.
    Catalin Zamfira (96)
    08:23:56
  • 23.
    Florin Molocea (82)
    08:40:29
  • 24.
    Mihai Constantinescu (68)
    09:26:24
  • csoport: Alsó: Male over 50
  • 1.
    Gheorghe Codrea (4)
    05:05:34
  • 2.
    Laszlo Kokovics (6)
    05:13:38
  • 3.
    Tanase Tecar (224)
    05:17:41
  • 4.
    Viorel Mihăilescu (106)
    05:40:03
  • 5.
    Ion Iordănoaia (103)
    07:00:47
  • 6.
    Francisc Szatmari (109)
    07:09:23
  • 7.
    Florin Chircu (99)
    07:50:25
  • 8.
    Mircea Plesu (108)
    07:58:44
  • 9.
    Constantin Matei (105)
    08:29:41
  • 10.
    Beneamin Vizitiu (111)
    08:35:08
  • 11.
    Eugen Gliga (102)
    08:56:14
  • 12.
    Nicolae Cretiu (100)
    09:40:38
  • 13.
    Mihai Gaureanu (101)
    10:10:24
  • 14.
    Alexe Mocanu (107)
  • Név
    Eredmény
  • 1. Silviu Balan (226)
    04:18:47
  • 2. Stefan Nicu Macarie (78)
    04:19:15
  • 3. Constantin Busuioc (1)
    04:23:37
  • 4. Ilie Iloiu (3)
    04:34:49
  • 5. Szabolcs Márton (79)
    04:50:34
  • 6. Cornel Miron (2)
    05:01:43
  • 7. Gheorghe Codrea (4)
    05:05:34
  • 8. Laszlo Kokovics (6)
    05:13:38
  • 9. Mihai Iacob (75)
    05:15:26
  • 10. Tanase Tecar (224)
    05:17:41
  • 11. Adrian Cosma (40)
    05:19:50
  • 12. Ionut Golban (46)
    05:28:38
  • 13. Viorel Mihăilescu (106)
    05:40:03
  • 14. Dan-Mihai Nicoara (83)
    05:45:19
  • 15. Costin Viorel Ivan (230)
    05:46:53
  • 16. Ștefan Salagean (5)
    05:48:51
  • 17. Razvan Potîng (59)
    05:57:10
  • 18. Razvan Veres (64)
    06:10:07
  • 19. Stelian Vezentan (65)
    06:21:58
  • 20. Rodica Emilia Bogdan (204)
    06:24:30
  • 21. Mate Robert Radu (80)
    06:24:33
  • 22. Alexandra Groza (207)
    06:29:47
  • 23. Vladut Mihai Antonescu (20)
    06:41:13
  • 24. Vlad Constantin Popescu (87)
    06:41:17
  • 25. Raducan Bogdan (30)
    06:42:16
  • 26. Ovidiu Staniloiu (31)
    06:45:57
  • 27. Vlad Fotia (44)
    06:45:58
  • 28. Lucian Florin Dumitriu (43)
    06:48:11
  • 29. Robert Stelian Nita (29)
    06:52:24
  • 30. Ciprian Lucian Jibetean (48)
    06:53:37
  • 31. Marius Mocuta (229)
    06:54:07
  • 32. Teodor Rogojina Fati (89)
    06:56:20
  • 33. Laurentiu Georgescu (45)
    06:58:50
  • 34. Ion Iordănoaia (103)
    07:00:47
  • 35. Lucian Lazar (77)
    07:02:22
  • 36. Madalin Popa (86)
    07:03:50
  • 37. Ovidiu Mihutescu (52)
    07:06:47
  • 38. Cornel Durdeu (73)
    07:08:55
  • 39. Francisc Szatmari (109)
    07:09:23
  • 40. Catalin Aldea (67)
    07:14:07
  • 41. Adina Tipei (222)
    07:14:27
  • 42. Daniel Raoul Armeanca (21)
    07:14:33
  • 43. Octavian Petrescu (84)
    07:30:29
  • 44. Mihai Cretulescu (72)
    07:40:39
  • 45. Linda Motoiu (220)
    07:46:40
  • 46. Sergiu Rus (90)
    07:47:41
  • 47. Titus Craciun (70)
    07:47:59
  • 48. Nikoletta Foris (201)
    07:48:29
  • 49. Florin Chircu (99)
    07:50:25
  • 50. Enio Roberto Ilinoiu (26)
    07:51:19
  • 51. Mioara Milos (218)
    07:52:52
  • 52. Raluca Alexandra Chiran (206)
    07:52:53
  • 53. Vasile Pricope (88)
    07:54:32
  • 54. Cosmin Rebenciuc (225)
    07:54:47
  • 55. Stefan Negrila (55)
    07:54:49
  • 56. Gavril Ducu (42)
    07:56:55
  • 57. Mircea Plesu (108)
    07:58:44
  • 58. Alin-Cezar Pietrareanu (85)
    08:07:21
  • 59. Bogdan Kocz (50)
    08:15:39
  • 60. Andrei Blumer (227)
    08:16:32
  • 61. Fabian Spataru (91)
    08:21:36
  • 62. Catalin Zamfira (96)
    08:23:56
  • 63. Alina Lungu (210)
    08:26:44
  • 64. Raluca Vizureanu (212)
    08:28:20
  • 65. Constantin Matei (105)
    08:29:41
  • 66. Beneamin Vizitiu (111)
    08:35:08
  • 67. Florin Molocea (82)
    08:40:29
  • 68. Bogdan Bodistean (36)
    08:48:48
  • 69. Eugen Gliga (102)
    08:56:14
  • 70. Rares Barb (35)
    09:21:05
  • 71. Mihai Constantinescu (68)
    09:26:24
  • 72. Mihaela Constantinescu (215)
    09:26:24
  • 73. Nicolae Cretiu (100)
    09:40:38
  • 74. Ionut Petcu (228)
    09:57:52
  • 75. Mihai Gaureanu (101)
    10:10:24
  • 76. Ana Maria Comanescu (214)
    10:23:00
  • 77. Ramona Paveliu (202)
    10:26:16
  • 78. Octavian Stoica (32)
    10:26:16
Támogatók