Memorialul Dan Leorda 2018

Memorialul Dan Leorda 2018

Memorialul Dan Leorda 2018

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Reghin
Helyszín: Sala de sport din Parcul Tineretului
Cím: -
Kezdés időpontja: May 26, 2018, 08:00
Befejezés időpontja: May 26, 2018, 23:59
Nevezési díj: 35.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Simon Csaba
    0-3
    Farcas Vlad
  • Top 4
  • Simon Csaba
    3-1
    Maxim Valentin
  • Farcas Vlad
    3-1
    Calin Mihai
  • Top 8
  • Simon Csaba
    3-2
    Mocean Dan
  • Nascu Serban
    1-3
    Maxim Valentin
  • Farcas Vlad
    3-0
    Galban Calin
  • Corburean Ioana
    0-3
    Calin Mihai
  • Top 16
  • Simon Csaba
    3-0
  • Irsai István
    1-3
    Mocean Dan
  • participant Józsa Zoltán
    2-3
    Nascu Serban
  • Maxim Valentin
    3-0
    Bauer Lajos
  • Farcas Vlad
    3-2
    Nistor Dorel
  • Galban Calin
    3-0
    Apian Florin
  • Muresan Iulian
    0-3
    Corburean Ioana
  • 0-3
    Calin Mihai
  • csoport: Felső: 7
  • Tira Viorel
    0-3
    Mocean Dan
  • Tira Viorel
    0-3
    Muresan Iulian
  • Tira Viorel
    1-3
    Carpaci Alexandru
  • Mocean Dan
    1-3
    Muresan Iulian
  • Mocean Dan
    3-1
    Carpaci Alexandru
  • Muresan Iulian
    3-0
    Carpaci Alexandru
  • csoport: Felső: 6
  • Apian Florin
    3-1
    Baciu Gabriel
  • Apian Florin
    3-1
    Barabas Sandor
  • Apian Florin
    3-2
    Irsai István
  • Baciu Gabriel
    3-1
    Barabas Sandor
  • Baciu Gabriel
    0-3
    Irsai István
  • Barabas Sandor
    0-3
    Irsai István
  • csoport: Felső: 5
  • Corburean Ioana
    3-1
    Zidar Victor
  • Corburean Ioana
    0-3
    Józsa Zoltán participant
  • Corburean Ioana
    3-0
    Molnár Tihamér
  • Zidar Victor
    2-3
    Józsa Zoltán participant
  • Zidar Victor
    3-1
    Molnár Tihamér
  • participant Józsa Zoltán
    3-0
    Molnár Tihamér
  • csoport: Felső: 4
  • Bauer Lajos
    3-1
    Galban Calin
  • Bauer Lajos
    3-0
    Teleky Zsolt
  • Bauer Lajos
    2-3
    Simion Boby
  • Galban Calin
    3-0
    Teleky Zsolt
  • Galban Calin
    3-1
    Simion Boby
  • Teleky Zsolt
    0-3
    Simion Boby
  • csoport: Felső: 3
  • Nascu Serban
    3-1
    Mican Nicolae
  • Nascu Serban
    3-0
    Camarasiu Tiberiu
  • Nascu Serban
    2-3
    Farcas Vlad
  • Mican Nicolae
    0-3
    Camarasiu Tiberiu
  • Mican Nicolae
    2-3
    Farcas Vlad
  • Camarasiu Tiberiu
    1-3
    Farcas Vlad
  • csoport: Felső: 2
  • Maxim Valentin
    3-2
    Hidisan Lucian
  • Maxim Valentin
    3-1
    Boeriu Cezara
  • Maxim Valentin
    0-3
    Calin Mihai
  • Hidisan Lucian
    3-2
    Boeriu Cezara
  • Hidisan Lucian
    2-3
    Calin Mihai
  • Boeriu Cezara
    0-0
    Calin Mihai
  • csoport: Felső: 1
  • Nistor Dorel
    3-0
    Incze Levente
  • Nistor Dorel
    1-3
    Simon Csaba
  • Nistor Dorel
    3-0
    Daneliuc Gabi
  • Incze Levente
    0-3
    Simon Csaba
  • Incze Levente
    1-3
    Daneliuc Gabi
  • Simon Csaba
    3-0
    Daneliuc Gabi
  • csoport: Alsó: 7
  • Moldovan Ovidiu
    2-3
    Galban Calin
  • Moldovan Ovidiu
    3-1
    Tira Viorel
  • Moldovan Ovidiu
    1-3
    Molnár Tihamér
  • Moldovan Ovidiu
    2-3
    Barabas Sandor
  • Moldovan Ovidiu
    1-3
    Iaru Horatiu
  • Galban Calin
    2-3
    Tira Viorel
  • Galban Calin
    2-3
    Molnár Tihamér
  • Galban Calin
    3-0
    Barabas Sandor
  • Galban Calin
    3-2
    Iaru Horatiu
  • Tira Viorel
    3-1
    Molnár Tihamér
  • Tira Viorel
    3-0
    Barabas Sandor
  • Tira Viorel
    2-3
    Iaru Horatiu
  • Molnár Tihamér
    0-3
    Barabas Sandor
  • Molnár Tihamér
    3-1
    Iaru Horatiu
  • Barabas Sandor
    3-1
    Iaru Horatiu
  • csoport: Alsó: 6
  • participant Józsa Zoltán
    2-3
    Apian Florin
  • participant Józsa Zoltán
    3-2
    Mican Nicolae
  • participant Józsa Zoltán
    2-3
    Simion Boby
  • participant Józsa Zoltán
    3-2
    Damian Alin
  • participant Józsa Zoltán
    3-0
    Cherhat Dumitru
  • Apian Florin
    3-1
    Mican Nicolae
  • Apian Florin
    1-3
    Simion Boby
  • Apian Florin
    3-2
    Damian Alin
  • Apian Florin
    3-1
    Cherhat Dumitru
  • Mican Nicolae
    3-1
    Simion Boby
  • Mican Nicolae
    3-1
    Damian Alin
  • Mican Nicolae
    3-1
    Cherhat Dumitru
  • Simion Boby
    2-3
    Damian Alin
  • Simion Boby
    3-1
    Cherhat Dumitru
  • Damian Alin
    3-1
    Cherhat Dumitru
  • csoport: Alsó: 5
  • Farcas Vlad
    1-3
    Corburean Ioana
  • Farcas Vlad
    0-3
    Hidisan Lucian
  • Farcas Vlad
    0-3
    Teleky Zsolt
  • Farcas Vlad
    3-2
    Zelariu Petru
  • Farcas Vlad
    3-0
    Lakatos Zsolt
  • Corburean Ioana
    3-2
    Hidisan Lucian
  • Corburean Ioana
    3-1
    Teleky Zsolt
  • Corburean Ioana
    3-0
    Zelariu Petru
  • Corburean Ioana
    3-0
    Lakatos Zsolt
  • Hidisan Lucian
    3-2
    Teleky Zsolt
  • Hidisan Lucian
    3-0
    Zelariu Petru
  • Hidisan Lucian
    3-2
    Lakatos Zsolt
  • Teleky Zsolt
    3-0
    Zelariu Petru
  • Teleky Zsolt
    3-0
    Lakatos Zsolt
  • Zelariu Petru
    0-3
    Lakatos Zsolt
  • csoport: Alsó: 4
  • Calin Mihai
    3-0
    Bauer Lajos
  • Calin Mihai
    1-3
    Incze Levente
  • Calin Mihai
    3-1
    Parcalab Mihai
  • Calin Mihai
    1-3
    Camarasiu Tiberiu
  • Bauer Lajos
    3-0
    Incze Levente
  • Bauer Lajos
    3-0
    Parcalab Mihai
  • Bauer Lajos
    3-0
    Camarasiu Tiberiu
  • Incze Levente
    2-3
    Parcalab Mihai
  • Incze Levente
    3-0
    Camarasiu Tiberiu
  • Parcalab Mihai
    2-3
    Camarasiu Tiberiu
  • csoport: Alsó: 3
  • Mocean Dan
    3-0
    Daneliuc Gabi
  • Mocean Dan
    2-3
    Nascu Serban
  • Mocean Dan
    3-1
    Boeriu Cezara
  • Mocean Dan
    3-0
    Bleoca Marius
  • Daneliuc Gabi
    1-3
    Nascu Serban
  • Daneliuc Gabi
    0-3
    Boeriu Cezara
  • Daneliuc Gabi
    3-2
    Bleoca Marius
  • Nascu Serban
    3-2
    Boeriu Cezara
  • Nascu Serban
    3-0
    Bleoca Marius
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Bleoca Marius
  • csoport: Alsó: 2
  • Simon Csaba
    2-3
    Maxim Valentin
  • Simon Csaba
    3-1
    Baciu Gabriel
  • Simon Csaba
    3-0
    Medve Mihai
  • Simon Csaba
    3-0
    Carpaci Alexandru
  • Maxim Valentin
    3-2
    Baciu Gabriel
  • Maxim Valentin
    3-1
    Medve Mihai
  • Maxim Valentin
    3-0
    Carpaci Alexandru
  • Baciu Gabriel
    3-1
    Medve Mihai
  • Baciu Gabriel
    3-2
    Carpaci Alexandru
  • Medve Mihai
    1-3
    Carpaci Alexandru
  • csoport: Alsó: 1
  • Nistor Dorel
    3-1
    Irsai István
  • Nistor Dorel
    3-1
    Zidar Victor
  • Nistor Dorel
    3-0
    Dabacan Dorin
  • Nistor Dorel
    3-1
    Muresan Iulian
  • Irsai István
    0-3
    Zidar Victor
  • Irsai István
    3-1
    Dabacan Dorin
  • Irsai István
    2-3
    Muresan Iulian
  • Zidar Victor
    3-1
    Dabacan Dorin
  • Zidar Victor
    3-1
    Muresan Iulian
  • Dabacan Dorin
    1-3
    Muresan Iulian
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Nistor Dorel 
     
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    4
  • 2
    Irsai István 
    1-3
     
    0-3
    3-1
    2-3
    1
  • 3
    Zidar Victor 
    1-3
    3-0
     
    3-1
    3-1
    3
  • 4
    Dabacan Dorin 
    0-3
    1-3
    1-3
     
    1-3
    0
  • 5
    Muresan Iulian 
    1-3
    3-2
    1-3
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Simon Csaba 
     
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Maxim Valentin 
    3-2
     
    3-2
    3-1
    3-0
    4
  • 3
    Baciu Gabriel 
    1-3
    2-3
     
    3-1
    3-2
    2
  • 4
    Medve Mihai 
    0-3
    1-3
    1-3
     
    1-3
    0
  • 5
    Carpaci Alexandru 
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Mocean Dan 
     
    3-0
    2-3
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    Daneliuc Gabi 
    0-3
     
    1-3
    0-3
    3-2
    1
  • 3
    Nascu Serban 
    3-2
    3-1
     
    3-2
    3-0
    4
  • 4
    Boeriu Cezara 
    1-3
    3-0
    2-3
     
    3-0
    2
  • 5
    Bleoca Marius 
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Calin Mihai 
     
    3-0
    1-3
    3-1
    1-3
    2
  • 2
    Bauer Lajos 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Incze Levente 
    3-1
    0-3
     
    2-3
    3-0
    2
  • 4
    Parcalab Mihai 
    1-3
    0-3
    3-2
     
    2-3
    1
  • 5
    Camarasiu Tiberiu 
    3-1
    0-3
    0-3
    3-2
     
    2
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Farcas Vlad 
     
    1-3
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
  • 2
    Corburean Ioana 
    3-1
     
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Hidisan Lucian 
    3-0
    2-3
     
    3-2
    3-0
    3-2
    4
  • 4
    Teleky Zsolt 
    3-0
    1-3
    2-3
     
    3-0
    3-0
    3
  • 5
    Zelariu Petru 
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Lakatos Zsolt 
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Józsa Zoltán 
     
    2-3
    3-2
    2-3
    3-2
    3-0
    3
  • 2
    Apian Florin 
    3-2
     
    3-1
    1-3
    3-2
    3-1
    4
  • 3
    Mican Nicolae 
    2-3
    1-3
     
    3-1
    3-1
    3-1
    3
  • 4
    Simion Boby 
    3-2
    3-1
    1-3
     
    2-3
    3-1
    3
  • 5
    Damian Alin 
    2-3
    2-3
    1-3
    3-2
     
    3-1
    2
  • 6
    Cherhat Dumitru 
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Moldovan Ovidiu 
     
    2-3
    3-1
    1-3
    2-3
    1-3
    1
  • 2
    Galban Calin 
    3-2
     
    2-3
    2-3
    3-0
    3-2
    3
  • 3
    Tira Viorel 
    1-3
    3-2
     
    3-1
    3-0
    2-3
    3
  • 4
    Molnár Tihamér 
    3-1
    3-2
    1-3
     
    0-3
    3-1
    3
  • 5
    Barabas Sandor 
    3-2
    0-3
    0-3
    3-0
     
    3-1
    3
  • 6
    Iaru Horatiu 
    3-1
    2-3
    3-2
    1-3
    1-3
     
    2
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Nistor Dorel 
     
    3-0
    1-3
    3-0
    2
  • 2
    Incze Levente 
    0-3
     
    0-3
    1-3
    0
  • 3
    Simon Csaba 
    3-1
    3-0
     
    3-0
    3
  • 4
    Daneliuc Gabi 
    0-3
    3-1
    0-3
     
    1
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Maxim Valentin 
     
    3-2
    3-1
    0-3
    2
  • 2
    Hidisan Lucian 
    2-3
     
    3-2
    2-3
    1
  • 3
    Boeriu Cezara 
    1-3
    2-3
     
    0-0
    0
  • 4
    Calin Mihai 
    3-0
    3-2
    0-0
     
    2
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Nascu Serban 
     
    3-1
    3-0
    2-3
    2
  • 2
    Mican Nicolae 
    1-3
     
    0-3
    2-3
    0
  • 3
    Camarasiu Tiberiu 
    0-3
    3-0
     
    1-3
    1
  • 4
    Farcas Vlad 
    3-2
    3-2
    3-1
     
    3
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Bauer Lajos 
     
    3-1
    3-0
    2-3
    2
  • 2
    Galban Calin 
    1-3
     
    3-0
    3-1
    2
  • 3
    Teleky Zsolt 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    Simion Boby 
    3-2
    1-3
    3-0
     
    2
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Corburean Ioana 
     
    3-1
    0-3
    3-0
    2
  • 2
    Zidar Victor 
    1-3
     
    2-3
    3-1
    1
  • 3
    Józsa Zoltán 
    3-0
    3-2
     
    3-0
    3
  • 4
    Molnár Tihamér 
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Apian Florin 
     
    3-1
    3-1
    3-2
    3
  • 2
    Baciu Gabriel 
    1-3
     
    3-1
    0-3
    1
  • 3
    Barabas Sandor 
    1-3
    1-3
     
    0-3
    0
  • 4
    Irsai István 
    2-3
    3-0
    3-0
     
    2
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Tira Viorel 
     
    0-3
    0-3
    1-3
    0
  • 2
    Mocean Dan 
    3-0
     
    1-3
    3-1
    2
  • 3
    Muresan Iulian 
    3-0
    3-1
     
    3-0
    3
  • 4
    Carpaci Alexandru 
    3-1
    1-3
    0-3
     
    1
Támogatók