Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Memorialul Campean Ioan - Batoș - 2019

Memorialul Campean Ioan - Batoș - 2019

Memorialul Campean Ioan - Batoș - 2019

Ország: Románia Város: Batoș Helyszín: Sala de sport a Școlii Generale Batoș Cím: str. Principală nr. 251
Kezdés időpontja: October 12, 2019, 08:30 Befejezés időpontja: October 12, 2019, 20:00
Nevezési díj: 25.00 Ron
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Marian Florin
  • Boeriu Cezara
    3-1
    Parcalab Mihai
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Strugar Ioan
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Oltean Octavian
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Turbas Gelu
  • Marian Florin
    3-0
    Parcalab Mihai
  • Marian Florin
    3-0
    Strugar Ioan
  • Marian Florin
    3-0
    Oltean Octavian
  • Marian Florin
    3-0
    Turbas Gelu
  • Parcalab Mihai
    3-0
    Strugar Ioan
  • Parcalab Mihai
    3-0
    Oltean Octavian
  • Parcalab Mihai
    3-0
    Turbas Gelu
  • Strugar Ioan
    3-0
    Oltean Octavian
  • Strugar Ioan
    3-0
    Turbas Gelu
  • Oltean Octavian
    1-3
    Turbas Gelu
  • csoport: 2
  • Józsa Zoltán
    3-1
    Groza Florin
  • Józsa Zoltán
    1-3
    Jánosi Attila
  • Józsa Zoltán
    3-1
    Pasca Lucian
  • Józsa Zoltán
    3-1
    Barbos Florin
  • Józsa Zoltán
    3-0
    Majer Csaba
  • Groza Florin
    3-1
    Jánosi Attila
  • Groza Florin
    3-0
    Pasca Lucian
  • Groza Florin
    3-0
    Barbos Florin
  • Groza Florin
    3-1
    Majer Csaba
  • Jánosi Attila
    3-0
    Pasca Lucian
  • Jánosi Attila
    3-1
    Barbos Florin
  • Jánosi Attila
    3-0
    Majer Csaba
  • Pasca Lucian
    3-0
    Barbos Florin
  • Pasca Lucian
    3-0
    Majer Csaba
  • Barbos Florin
    3-0
    Majer Csaba
  • csoport: 3
  • Zidar Victor
    3-0
    Ambrus Szilárd
  • Zidar Victor
    3-0
    Kántor Imre Zoltán
  • Zidar Victor
    3-0
    Joldes Adrian
  • Zidar Victor
    3-2
    Csiki Ioan
  • Zidar Victor
    3-2
    Cristian Ioan
  • Ambrus Szilárd
    3-2
    Kántor Imre Zoltán
  • Ambrus Szilárd
    3-1
    Joldes Adrian
  • Ambrus Szilárd
    3-1
    Csiki Ioan
  • Ambrus Szilárd
    3-1
    Cristian Ioan
  • Kántor Imre Zoltán
    3-0
    Joldes Adrian
  • Kántor Imre Zoltán
    3-0
    Csiki Ioan
  • Kántor Imre Zoltán
    3-2
    Cristian Ioan
  • Joldes Adrian
    3-0
    Csiki Ioan
  • Joldes Adrian
    3-2
    Cristian Ioan
  • Csiki Ioan
    0-3
    Cristian Ioan
  • csoport: 4
  • Carpaci Alexandru
    3-2
    Motorga Dorin
  • Carpaci Alexandru
    3-0
    Veres János
  • Carpaci Alexandru
    1-3
    Vajda Ernő
  • Carpaci Alexandru
    3-0
    Hales Teodor
  • Carpaci Alexandru
    3-0
    Albut Ioan
  • Motorga Dorin
    0-3
    Veres János
  • Motorga Dorin
    3-2
    Vajda Ernő
  • Motorga Dorin
    3-0
    Hales Teodor
  • Motorga Dorin
    3-1
    Albut Ioan
  • Veres János
    2-3
    Vajda Ernő
  • Veres János
    3-1
    Hales Teodor
  • Veres János
    3-0
    Albut Ioan
  • Vajda Ernő
    3-0
    Hales Teodor
  • Vajda Ernő
    3-0
    Albut Ioan
  • Hales Teodor
    3-0
    Albut Ioan
  • csoport: 1
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Carpaci Alexandru
  • Boeriu Cezara
    0-3
    Kántor Imre Zoltán
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Pasca Lucian
  • Carpaci Alexandru
    2-3
    Kántor Imre Zoltán
  • Carpaci Alexandru
    3-0
    Pasca Lucian
  • Kántor Imre Zoltán
    3-0
    Pasca Lucian
  • csoport: 2
  • Groza Florin
    0-3
    Marian Florin
  • Groza Florin
    3-1
    Veres János
  • Groza Florin
    0-3
    Joldes Adrian
  • Marian Florin
    2-3
    Veres János
  • Marian Florin
    3-0
    Joldes Adrian
  • Veres János
    3-2
    Joldes Adrian
  • csoport: 3
  • Zidar Victor
    3-0
    Jánosi Attila
  • Zidar Victor
    3-2
    Parcalab Mihai
  • Zidar Victor
    1-3
    Motorga Dorin
  • Jánosi Attila
    0-3
    Parcalab Mihai
  • Jánosi Attila
    0-3
    Motorga Dorin
  • Parcalab Mihai
    3-1
    Motorga Dorin
  • csoport: 4
  • Vajda Ernő
    3-0
    Ambrus Szilárd
  • Vajda Ernő
    2-3
    Józsa Zoltán
  • Vajda Ernő
    3-0
    Strugar Ioan
  • Ambrus Szilárd
    1-3
    Józsa Zoltán
  • Ambrus Szilárd
    1-3
    Strugar Ioan
  • Józsa Zoltán
    3-0
    Strugar Ioan
  • Top 8
  • Kántor Imre Zoltán
    3-0
    Motorga Dorin
  • Marian Florin
    2-3
    Józsa Zoltán
  • Parcalab Mihai
    0-3
    Boeriu Cezara
  • Vajda Ernő
    2-3
    Veres János
  • Top 4
  • Kántor Imre Zoltán
    3-1
    Józsa Zoltán
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Veres János
  • Top 1-2
  • Kántor Imre Zoltán
    1-3
    Boeriu Cezara
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Boeriu Cezara
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 2
    Marian Florin
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 3
    Parcalab Mihai
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 4
    Strugar Ioan
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
  • 5
    Oltean Octavian
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6
  • 6
    Turbas Gelu
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    5
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Józsa Zoltán
    3-1
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    3
  • 2
    Groza Florin
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
  • 3
    Jánosi Attila
    3-1
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
  • 4
    Pasca Lucian
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
  • 5
    Barbos Florin
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    5
  • 6
    Majer Csaba
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Zidar Victor
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    3-2
    5
    1
  • 2
    Ambrus Szilárd
    0-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    2
  • 3
    Kántor Imre Zoltán
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    3
  • 4
    Joldes Adrian
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    4
  • 5
    Csiki Ioan
    2-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Cristian Ioan
    2-3
    1-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    5
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Carpaci Alexandru
    3-2
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 2
    Motorga Dorin
    2-3
    0-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    4
  • 3
    Veres János
    0-3
    3-0
    2-3
    3-1
    3-0
    3
    3
  • 4
    Vajda Ernő
    3-1
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 5
    Hales Teodor
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    5
  • 6
    Albut Ioan
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Boeriu Cezara
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    2
  • 2
    Carpaci Alexandru
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    3
  • 3
    Kántor Imre Zoltán
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
  • 4
    Pasca Lucian
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Groza Florin
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    4
  • 2
    Marian Florin
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    1
  • 3
    Veres János
    1-3
    3-2
    3-2
    2
    2
  • 4
    Joldes Adrian
    3-0
    0-3
    2-3
    1
    3
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Zidar Victor
    3-0
    3-2
    1-3
    2
    3
  • 2
    Jánosi Attila
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • 3
    Parcalab Mihai
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    1
  • 4
    Motorga Dorin
    3-1
    3-0
    1-3
    2
    2
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Vajda Ernő
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    2
  • 2
    Ambrus Szilárd
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    4
  • 3
    Józsa Zoltán
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
  • 4
    Strugar Ioan
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    3
Támogatók
ajax-icon Betöltés...